Új privát üzeneted érkezett!

Ja, lehagytam az adatokat:-)

Budapest, 1982.06.29, 21:00

Köszi
evin
 
 


evin!

Itt a táblázat! ha valamit nem értesz, nyugodtan kérdezz!
1170342774.21.doc

fix.b
Vendég
 


Judy 5: A folsav nem recept köteles.

Jaimee: Én az Elevit mellett tettem le a voksomat...De mindenki másképp reagál...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Én a ma megint megjött topicba szoktam irni, de elolvasom ezt a topicot is mindig.

CsHeni!

Te is jártál a Sote I-en? Én is! Én a meddőségire jártam, és az egyedüli doki akivel elégedett voltam a Murber dr. volt! Egyébként én a Papp prof.-hoz jártam, de annyi dolga volt mindig alig lehetett utólérni. Úgyhogy amikor kisbabát vártam elgondolkoztam rajta hogy nála szüljek-e? De aztán elvetéltem, és ugye a küretet ő csinálta meg?! Ha ő csinálta, mert nem is láttam, ennyi erővel a mütős fiú is lehetett?
Na mindegy, de én sem szeretnék visszamenni a Sote I-re.

Bocsi ha hosszú voltam. Te kihez jártál? Látom te is megjártad már a hadak útját!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyertünk:)
Máténak már mutattam itt a neten a quadot, és egyből mondta, hogy csüccse:)
Mindenkinek köszönjük mégegyszer a szavazatokat!

Máté és Zsani
Vendég
 


fix.b
köszönöm szépen. Még tanulmányozom és ha valami kérdés lesz, akkor szólok :-)
evin
 
 


Sziasztok!
Köszi, aki írt nekem is.
Folsavról azt olvastam, hogy a dokik túl nagy mennyiséget javasolnak, ami az ikerszülések gyakoriságát okozza. Ha valaki erre hajt, akkor hajrá.
Én Elevitet szedek, arról csupa jót olvastam. Van benne folsav is.
Azon én is elgondolkoztam, hogy mi van, ha most elkezdtem szedni és mondjuk csak 4-5 hónap múlva fogan meg a baba. Erről nem tudok semmit, nem árt, ha tovább szedem?
vhencsi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Vidítsatok fel, ma reggel végképp úgy látom, hogy rosszul alakul a hőgörbém. Aztán kaptam e-mail-en egy hírlevelet, hogy a Corában baba-mama akció van. Ráadásul nem tudok feljutni a fertility.com-ra, mert elfelejtettem a jelszóm. :-) Mi jöhet még?
jaimee
 
 


Sziasztok!

Ditke 74: Én Pap Csaba docencssel jártam meg...Na meg mégy vagy 10 orvossal, akiket csak látásból ismerek... Konkrétan azt írtam a papíromra, hogy semmilyen hallgatót nem akarok a vizsgálatimon és szülésemen látni, van elég gondom anélkül is...Mondanom sem kell, hogy egy egész osztály nézte végig az epidurálásomat...Ráadásul angolul tartották, külföldieknek...Kár, hogy mindent értettem és éreztem:(( GYűlölöm azt a helyet....

Vhencsi: szerintem abszolut nem baj, ha tovább szeded!!A terhesség nagyon megviseli a szervezetet, ezért jobb idejében felkészíteni...Naponta olyan változások mennek végbe terhesség alatt, mintha 100 szem fogamzásgátlót szednél be... A folsavnak iker terhességre gyakorolt hatását még soha nem hallottam....Viszont minden doki napi 1 szemet ír elő... :shock:

Mnzsani: nagyon gratulálok a nyereményhez!! Használjátok egészséggel!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee: mégcsak reggel van, ne hagyd, hogy tönkretegyék a napodat!!! Ha megnyugtat én itt ülök a gép előtt pizsamában, és haldoklom:))) A tüdőm ki akar szakadni a helyéről...

Én állandóan kapok a Brendonból hírlevelet....Marhára fel tud vidítani:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


+ hőgörbe ide vagy oda, számtalan kismamit tudok neked mondani, akinek elvileg még peteérése sem volt (görbe alapján) mikor megfogant a baba..

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Na látom, SOTE 1 kilőve. :-)

Heni: el kellett volna míves angolsággal küldeni őket a nyavalyába...Mármint a medikusokat. Bár igaz, hogy a kórházban nekem sem volt nagy szám egyáltalán, ennél sokkal kisebb problémákkal szemben sem.

Jobbulást! De milyen jó, hogy van otthon internet!! Így nem kell hogy hiányoljunk!

A magzatvédő vitaminnal kapcsolatban úgy döntöttem, megvárom a HSG eredményét, nehogy hiába szedjem. Aztán ott piszeg majd a szekrényben évekig a fél doboz...Brrr...Ehóban már úgyis mindegy, azt hiszem. :-(
jaimee
 
 


Igen, de nekem az LH teszt is gáz. Pont azon nevettem kínomban, hogy nem elég, hogy számtalan neg. terhességi teszten estem már át, olyannyira, hogy megkérdőjelezem, hogy egyáltalán a két csíkos változat az létezik e????? És most még egy pozitív LH-t sem tudok produkálni. Szóval... Azért köszi a biztatást.
:-)
jaimee
 
 


Jaimee kedves!!!

Amint látom, meg kell, hogy tanítsalak a pozitív gondolkodásra:))) Így nem lehet nekiállni a dolgoknak...

Vegyük sorjában:

- LH teszt: írja a tájékoztató is, hogy attól függetlenül lehet peteérés, csak a nők nagyrészének ez nagyfokú LHormonnal jár, amit eme szerkezet hivatott kimutatni:)
- HSG: biztosan pozitív eredmény lesz, és mehetsz hálóért, hogy madarat fogathassunk veled...
- Vitaminy: olyan erős lesz a szervezeted mire jön a hasadba a kismókus, hogy csak na....Esélyt sem adsz a problémáknak, tehát szedd...

A gyógyszertárban úgy kell eleve kérni: kétcsíkosat kérnék! Az általában bejön :D

Amúgy ez a hónap nekünk is ugrott....De hidd el, nem ezen múlik:) Türelem...........egy egész rózsabokrot terem......

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Tudom, mostanság elég fárasztó vagyok, de ez csak azért van, mert a lázam miatt kényszerszabin vagyok...Amúgy örökmozgó létemre már itthon sem lennék....Szerencsére mindig akad valami elintézni való...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Azért vagyok egy kicsit csalódott, mert a doki szerint a 8. napon volt egy 13mm-s tüszőm. Mi lett vele, ha se LH csúcs, se normál hőgörbe... Most bolondul meg a ciklusom, amikor legalább abban bíztam, hogy nincs vele gond?! Na, ennem kell vmit.

Pozitív gondolkodás? No, az nem jellemző rám. Türelem? A párom szerint egyetlen óriási hibám van, hogy egyáltalán nincs türelmem. Lehet, hogy jógáznom kéne?
jaimee
 
 


Jó reggelt Mindenkinek,

Jaimee,

Mi ez a negatív hozzáállás?? Lógó orrú anyukát fog látni a kisbabád?? Tudod, csak soha nem feladni :P :P :P

Hencsi,

Nem is olyan rossz ötlet ez az ikerterhesség. 2 fiam mellé 2 kislány. Szép család lenne. Ma mindenképpen veszek folsavat. Szerintetek hatni fog már áprilisra???

Fix. b,

Hova tűntél?? Ritkán vagy itt. Hiányolunk. :P

Zsani,

Gratula az első helyezésért.

Amúgy azt hiszem ma van pé-em. Tetszik a görbém. Nézzétek!!!
Mikor lesz már április!!!!

görbe


Jóbulást Heni!
Maradj az ágyban forró teával, netán apával. Micsoda rím.

Judy5
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Már jobban vagyok!! :-) Reggeliztem. Megyek, dolgozom egy kicsit. Írjatok!!!
jaimee
 
 


judy5!

Itt vagyok ám, mindennap benézek, olvasgatlak Titeket!!! :)

fix.b
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat, és olyan jó, hogy együtt örültök velünk!:)
Jövök majd a képekkel, amitn megérkezik a járgány.

Zsani
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Heni!
Jobbulást! Igyál mézes hársfa teát. Az nagyon jó. Legalábbis nekem bevállt.

mnzsani!
Gratulálok, és várjuk a fényképeket!

fixb!
Ti miért nem neveztetek be ilyen fotópályázatra? Szerintem a Te kisfiadnak is nagyon jó fénykép arca van.

jaimee!
Fel a fejjel! Szépen süt a nap, kapcsolódj ki egy kicsit, és ne gondolj a vizsgálatra, pláne ne arra, hogy rossz eredménnyel végződik. Ha ennyire beleéled magad, meg is fog történni. Gondolj jó dolgokra.

Egyébként naponta itt vagyok, elolvasom, hogy miket írtok, de nem nagyon tudok hozzászólni a dolgokhoz, mert én még mindezek előtt vagyok. Majd csak áprilisban próbálkozhatunk. Addig pedig vitaminokat eszünk, józan, sportos életmódot élünk. Azt, hogy stresszmentes azt nem mondhatnám, hiszen most kezdünk bele egy építkezésbe, én meg még egy szakdolgozat megírásába, majd államvizsga, miegyéb.

Mindenkinek szép napot! :)

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


bevállt= bevált

Bocsi

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Köszi, Christell. :-)

A vizsgálat miatt egyáltalán nem aggódom, (legalábbis ma) inkább a görbémnek szorítok, hogy emelkedjen egy kicsit. Ha nem, hát nem, lesz jövő hó is, és utána még egy, még egy....

A görbém előtt azonban még inkább foglalkoztat a vacsi elkészítése: túrógombóc, erre összpontosítom az energiámat. :-)

Húha, építkezés? Államvizsga? Akkor sok-sok erőt kívánok!!! Az építkezés alapjában véve jó dolog. Mi áprilisban költöztünk új lakásba (fél év felújítás után), de megért minden stresszes percet!!!

Az államvizsga sokkal rosszabb volt, megfogadtam utána, hogy az életben többet nem teszem a lábam semmilyen egyetemre/főiskolára. :-))

Szép hétvégén mindenkinek, sajnos én csak munkahelyen férek nethez.
jaimee
 
 


Sziasztok!

Köszi Christell! Aranyos vagy! Nem tudtam a fotópályázatról, de most már nézelődök a neten, van e valahol hasonló! Peti már benne volt amúgy a Storyban és a Kismamában is, és szereti ha fényképezik, ugyanis kiskora óta fotózom őt, így tudja, hogy ha fényképezőt lát, azt kell mondani, hogy "csíííízzzz!!"

Miről írod a diploma munkád? Hol fogsz végezni? Én is csatlakozom jaimee-hez! Én is megfogadtam, hogy másoddiploma nem kell! :)
Sok sikert előre is, és jó munkát az építkezéshez!

fix.b
Vendég
 


Sziasztok,

Csak bekukkantok, megyek haza.
Jó hétvégét mindenkinek!

Christell,

Akkor sorstársak vagyunk. Mármint hogy mind a ketten csak áprilistól próbálkozhatunk. Addig én is tömöm magam vitaminnal, hátha segít.

Babára fel!!
:P :P :P :P :P

Judy5
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki az Elevit mellett tette le a voksot! Megyek is és jövő héten beszerzek majd egy dobozzal.
Akkor most szerintetek az Elevit mellett kezdjek el + folsavat is szedni???

A SOTE I-re visszatérve: hát én azt javaslom, hogy aki csak teheti kerülje el. Több ismerősöm is szült ott mostanában, de mindenkinek csak negatív tapasztalata volt.
Úgyhogy én oda tuti nem megyek.

Hát sajnos ebben a hónapban sem veszünk kiságyat... :( Majd talán a következőben!!! :wink:

Christell,
egy kalappal az államvizsgához!!! És kitartást az építkezéshez!!!
Mi is most építkezünk, és tudom mennyi stresszel jár!

Egyébként az államvizsga után én is megfogadtam, hogy egyetemnek többet a közelébe sem megyek. :wink:

Puszi Mindenkinek!
Nini
ninike
 
 


Kérdés: szerintetek digitális hőmérővel is lehet végezni a hőmérőzést? Mert nekem össze-vissza mutat mindent, pedig ugyanabban az időpontban mérem, ugyanott (szájban nyelv alatt), és mégis össze-vissza mutat. Kb. olyan mint a szinusz görbe.
ninike
 
 


Ninike: csak digitálissal mérd, mert a hőt vagy hüvelyben, vagy végbélben, vagy szájban mérheted....Ha a hagyományos valamilyen oknál fogva eltörik, az nagy gáz. Lehet kapni nagyon pontos, kicsi eltéréseket is mutató digitális hőmérőt...Abszolút kibírható az ára....Azt hiszem 2-3000 forint. Szerintem elég az Elevit, akkor nem kell külön folsav, mert van benne.
Sajnálom, hogy nem költözött be senki most a pocidba:(

Fix.b.: keress valami jó kis pályázatot, és akkor neketek is szavazunk:) Szerintem is nagyon szuper ötlet, mert nagyon édes a kis Petike.....:)

Christell: államvizsga: nekem sem jött be annyira a téma...Szerencsére jelessel végeztem, de előtte....Szétidegeskedtem magamat...Engem is érdekel miről írod...

Lányok!

Nincs kedvetek képeket feltölteni?

Puszi és mindenkinek nagyon kellemes hétvégét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

fix.b! Heni!
A Zsigmond Király Főiskolán fogok végezni humánerőforrás menedzser szakon, levelezőn. Ez az utolsó félévem. A témám az Emberi erőforrás menedzsment a közszolgálatban, ezen belül is az Önkormányzatoknál.

Ti hol végeztetek? Miből írtatok?

Én tiszta ideg vagyok miatta, mert nagyon nem találok hozzá anyagot, és azt sem tudom, hogy hogy fog ez összeállni. De azért választottam ezt a témakört, mert a tanár aki viszi a szakszemináriumunkat már tanított, és nagyon korrekt. Azt mondta, hogy a szakdolgozat a legfontosabb munkánk a főiskola során, ezért ő mindaddig visszadobja, amíg arra nem tud 4-est, vagy 5-öst adni. Nekem nagyon tetszik ez a felfogás..


Szép estét mindenkinek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell!

Az egyik barátnőm férje is ha jól tudom, pont oda jár, pont erre a szakra, és ő is most végzett volna, csak az egyik vizsgája nem jött össze, így csúsznak a dolgai.
Én gazdasági mérnöki szakot végeztem pénzügyi szakirányon, 2003-ban diplomáztam. A szakdogát egy teljesen általános, nem is szakhoz kapcsolódó témáról írtam, remélve, hogy könnyű lesz, de én is olyan tanárt választottam, aki nagyon szigorú és maximalista, talán neki köszönhető, hogy mind a külső mind a belső bírálók 5-re értékelték az anyagomat..
A szakdogádhoz anyagot valamelyik Önkormányzattól is gyűjthetsz, és forrásként beírod őket. Nekem munkaerőpiaccal volt kapcsolatos a témám (kereslet, kínálat), és sok hasznos tanácsot, ötletet, anyagot kaptam a helyi Munkaügyi Központból. Sok sikert az adatgyűjtéshez és íráshoz. Nem irigyellek, azért nem olyan egyszerű 50-60 oldalt írni egy témában úgy, hogy ne végig források, idézetek legyen, hanem a saját gondolatait is bele vigye az ember...

csheni26!

Milyen képfeltöltésre gondoltál? Ide a topikba? Vagy linken keresztül?

fix.b
Vendég
 


Zsani!

Nagyon örülök, hogy sikerült megnyernetek a járgányt, gratulálok!!!
sirkici
 
 


Sziasztok! Még nem írtam ide, de szeretném megkérdezni, hogy véleményetek szerint, a terhességi teszten a halvány második csík is pozitív eredményt jelent? A kontroll csík erősebb, a teszt csík pedig nagyon halvány, igaz, még csak 1-2 napja kellett volna megjönnie. Üdv. Emy
emyli
Dunaújváros
 
 


Emy! :lol:

Bizony-bizony ez pozitiv! :lol: :lol: :lol:

De pár nap múlva ismételd meg, és akkor már erősebb lesz a második csik is!

Gratulálok! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Emily: üdvözlet, és egyben gratulálok, mert akármilyen halvány is a csík, az csík...:)) Ha pár nap múlva csinálsz egy másik tesztet, az már erősebb lesz, mert nő a terheshormonod szintje:)

Christell: én az Általános Vállalkozási Főiskolán végeztem- Integrációs szakirányon. A szakdolgozatomat azonban döntéselméletből írtam, ehhez az ELMŰ-nél kellett fél év gyakorlatot eltöltenem...De szerencsére 5-t kaptam:)) Megérte....

Fix.b: Bármelyik jó...Legalább képen keresztül könnyebb elképzelni, hogy kivel beszélgetünk:)

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Ditke74: beelőztél::))))

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Köszönöm a választ lányok. Mi nagyon örülünk neki, egy ideje már próbálkoztunk a kistesón. :lol: Van már egy 2,5 éves kislányom. Hát akkor veszem a teszteket. Gondolom orvoshoz menni még korai, ugye?
Emy
emyli
Dunaújváros
 
 


csheni26!

http://babaszoba.hu/services/albums?alid=23302

emyli!

Nekem is halvány volt először a második csík! Lassan 2 éves a kisfiam! Gratula Nektek. 8 hetesen szerintem elég dokihoz menni!

fix.b
Vendég
 


Lányok, köszönöm a válaszokat! Jó egézséget nektek, és a babáknak! Leendő anyukáknak pedig kitartást kívánok! Nővérem hosszas várakozás, rengeteg vizsgálat és beavatkozás után, most ikrekkel várandós. Úgyhogy szép évünk lesz! :lol:
Üdvözlet! Emyli
emyli
Dunaújváros
 
 


CsHeni!

Miben előztelek meg? :wink:

Remélem ha babások leszünk, fej-fej mellett haladunk és egészséges babánk lesz, és egyszerre szülünk, hogy nehogy "beelőzzelek"! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Emyli: Szerintem érdemes mielőbb dokihoz menni, ha másért nem, akkor azért, hogy meggyőződjetek róla, hogy a baba méhen belül van. Én semmiképpen nem tudnék várni az 5. hétnél tovább, akkor elvileg már szívhang is van, ha jól tudom.

Én a BME-ne végeztem, másoddiploma, vagyis munka mellett. Rémálmaimba se jöjjenek elő a vizsgaidőszakok...Brrr...
jaimee
 
 


Sziasztok!!

Emily: én Jaimeevel értek egyet, szerintem 5 hetesen menjél....Már átestem egy méhen kívüli ikerterhességen, szóval én amondó vagyok, a lehető leghamarabb doki...

Ditke74: bárcsak igazad lenne és együtt babásodhatnánk:)

Fix.b: nagyon helyesek vagytok a képeken!! Peti most már nagy legény:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Én a bal oldali vagyok, ez a kép szeptemberben készült a volt osztálytalálkozónkon:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


sziasztok!!!

Emyli,

gratulálok a babához! Könnyű és eseménymentes terhességet kívánok Neked! :)

Szerintem is minél előbb menjél el a dokidhoz. Minél előbb megállapítja a terhességet annál jobb. Még1x gratulálok!!!

Én jogot végeztem. És a diploma óta nem nagyon akarok tankönyveket látni. Talán majd sok-sok év múlva. A diploma után még egy regényt sem tudtam elolvasni, annyira nem akartam betűket látni. :)
Persze azért megérte! Mármint a sok tanulás.

Nini
ninike
 
 


Sziasztok! Köszönöm lányok. Igazság szerint most (ha az utolsó mensi első napjától számolom) vagyok az 5. hétben. De a kicsi nem középidőszakban fogant, ez bizti. Hanem jan. 22-én. Ezt már kimutatná az UH? Elmegyek orvoshoz mindenképp, csak nem tudom látják-e már a kis csimotát. Emy
emyli
Dunaújváros
 
 


Jó reggelt!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje:)

Ninike: le a kalappal, hogy jogot végeztél:)

Emy: normál esetben azt mondják, hogy a 6. héten érdemes menni, mert akkorra már biztosan van szívhang és pontosan lehet látni, hogy mekkora a baba (5-6 mm)..Az 5. héten csak azt tudják megmondani, hogy a petezsák hol helyezkedik el, méhen belül vagy kívül. Azért kérdezd meg az orvosodat, hogy ő mit mond....Csak azért érdemes elmenni 5. héten, hogy ne aggódj a méhen kívüli miatt, de szerintem utána visszarendelne a 6. héten.... Ez az én véleményem...

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!

Hát jól telt volna a hétvége, ha a hőgörbém nem lenne egy katasztrófa. Abban bíztam, hogy a vártnak megfelelően a 21. nap táján felemelkedik, ehelyett lement 3,6,5-re, mintha direkt csinálná. Úgyhogy most nem tudom, mi van, csak a jövő héten megyek leghamarabb dokihoz. (Szerdán spermateszt)

Közben érzem, hogy napközben 3. napja felmegy a hőm, de ugye az nem ébredési, és egyéb tünetem is van, szokás szerint.

Az előző dokim azt mondta, hogy a hőmérőzés nem 21. századi módszer annak megállapítására, hogy van e peteérés és hogy nekem biztosan van, nyugi. A mostani dokim is nyugodt a hormonjaim felöl. Csak tudnám, hogy miért? Attól, hogy minden hónapban van vérzés, attól még nem biztos, hogy van peteérés, nem?

Na mindegy, nem majrézom, kicsit unom már a saját majrémat is.
jaimee
 
 


Sziasztok!

Szorítsatok nekem! A héten kiderül, hogy van-e pocaklakóm. Nagyon bízom benne, hogy igen.

judy5
Peteérésed február 1-én volt. Több helyen is olvastam, hogy a peteérés utáni napon emelkedik meg hirtelen a görbe. És nekem a Fertility is úgy jelölte be.

emyli
Irigykedem nagyon. És persze gratulálok!
vhencsi
 
 


Szisztok Lányok!

Az elejétől kezdve olvaslak Benneteket. Én egy másik topicban "lakom" de ha nem baj most kérnék egy kis segítséget.
Először is nagyon drukkolok mindenkinek hogy mielöbb babásodjon!!

Rólam röviden: Mi a párommal 2és fél éve szeretnénk babát. 1 év után elmentem orvoshoz hogy nem jön. Pár hónap gyógyszeres segítség mert nem a legjobb volt a peteérésem meg alacsony volt a progeszteron szintem. Ezeket helyreállították de így se jött a baba. Aztán jöt a laparos műtétem(laparoszkopia) ott kiderült hogy endóm van. Több hónapos szurikúra után 2006 novemberétől újra lehet próbálkoznunk. A november nem volt sikeres. Decemberbe pedig kiderült hogy cisztám van a jobb oldali petefészkembe. Ez januárra sikeresen felszívodott de lett egy a másik oldalon. Hát bízom benne hogy ez is eltünik magától. Jövő héten kell mennem a dokihoz és majd kiderül. És remélhetőleg folytathatjuk tovább a babaprojectet. Az biztos doha nem adom fel. Néha nagyon nehéz de rám vmiért ezt mérte a sors.

Elnézést hogy csak így bepofátlankodtam közétek. :oops:

Most pedig a kérésem.

Fix.b

Ha nem nagy gond akkor szeretném ha nekem is kiszámolnád a termékeny napjaimat a Jónás módszer segítségével. (1981.11.02.7:30 reggel Vác). Természetesen csak akkor ha nem nagy probléma.

ha nem baj néha én is irogatnék hozzátok.

További szép napokat mindenkinek!!

Üdv:Marietta.
csipcsab
 
 


Üdv Csipcsap! :-)

Drukkolok neked (is) !!!!

Írjál minél többet! Vagy inkább azt kívánom, hogy mielőbb beszámolj egy két csíkos terhességi tesztről!!! :D
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: