Új privát üzeneted érkezett!

Szia Charlott!

Üdv közöttünk!!! Mihamarabbi babásodást kívánok Neked is!!!! Volt beültetésed?

Róza
_rozika
 
 


Ajsa!
Palástot lehet inni, mert méherősítő.

Bővebben itt:

http://www.hazipatika.com/topics/herba/ ... C-E8B702EF

Charlott!
Üdv közöttünk!
Nekem ebben a hónapban lesz az első inszemem. :D Ha a tüszőim is úgy akarják! :wink:

Rozika!
A kevés progeszteronnál nem tapad meg rendesen a baba. De ezt nem ijjesztgetésnek szánom. Az egy nap nem sok, de az ..... Az már durva.
Az én barnázásomat a palástfű totálisan rendbe rakta.

A vitaminokról persze, hogy megoszlik a vélemány, de én azon a véleményen vagyok, hogy kell. Jövőre leszek, ezért fontos az utánpótlás.
20150601134430
 
 


Megkaptam az első tüsző serkentőmet. :lol: :lol: :lol:

A férjem utána meghívott egy fagyira, mert nem sírtam. :D :lol: :lol:
20150601134430
 
 

 
 

Rozika: köszönöm szépen, viszont kívánom! :wink:
3 rendes lombikon vagyok túl és egy fagyi visszaültetésen. A legutóbbi lombiknál sikerült 20 HCG produkálnom. A többinél negatív voltam.

Desviki: szia! szurkolok egy ez legyen ez első és az utolsó inszemed - egy babára nézve. én kimaradtam az inszemes bulikból férjem lassúsága miatt.
Mivel szúrod magad?

KépKép
charlott
 
 


Puregonnal.

Nálatok a párod katonáival voltak bajok?

Én ellenanyagot termelek a párom katonái ellen. Ezért lesz inszem.
20150601134430
 
 


Desviki: az hogyan derült ki?
Párom katonái lassú és kevés, én meg PCO-s vagyok.
Puregon az hatékony tüszőérlelő. Én is azzal szúrtam magam. :-)

KépKép
charlott
 
 


Az egyik vizsgálat a sok közül a PCT (házas élet utáni teszt) volt. Itt a méhnyakról vettek kiskatona mintát. Ekkor derült ki.

Párod szed vmit: maca vibe, E vitamin, closti?

Te hasba vagy farba szúrtad magad?
20150601134430
 
 


sziasztok !

üdv köztünk Charlott, nagyon tisztelem a hozzáállásodat, ami szerintem a legfontosabb...hogy bízol abban, hogy spontán sikerülni fog a babátok! szerintem mindannyian nagyon fogunk drukkolni nektek! :)

Desviki! én is azt kívánom, hogy az utolsó inszem is legyen egyben, és igazán megérdemelted azt a fagyit ügyes vagy! :P

:? én egy picit aggódom, fájdogál a hasam...bár ez volt az első tünetem is, akkor azt mondta a nőgyógyász, hogy a beágyazódástól...remélem most is csak valami vérbőség, vagy méhnövekedés miatt...tegnap mondjuk iszonyat napom volt, lehet, hogy ennek a levét iszom...pihenek

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


VÖRÖSBEGY A FÁJDOGÁLÁS TELJESEN NORMÁLIS NE AGGÓDJ! SEMMI BAJ ENM LESZ! VIGYÁZZ MAGATOKRA!
Vendég
 


Vorosbegy!

Én is bizom benne, hogy sikerül. De ha elsőre még sem, nem adjuk fel.

Nem fogjuk mi megúszni az éjszakai felkelést a kisbabóhoz. :D

A hasfájás a méhszalagok nyúlása miatt lehet. Pihenj sokat és szedj magne B6-ot. :wink:
20150601134430
 
 


Lányok!!!

Képzeljétek mit történt az előbb velem!
Mellbimbómból tej csordul ki, amikor hozzá értem.
Ez mitől van? Még a gyógyszerek hathatnak?

KépKép
charlott
 
 


Charlott!
Nem tudom mitől lehet.

Milyen gyógyszert szedsz?
20150601134430
 
 


Desviki: most már semmilyen gyógyszert nem szedek, de gondoltam a lombik alatt szúrt szerek mellékhatásai ezek.

Olvastam, hogy mikroadenoma, az melkedett prolaktin szintnek köszönhetően tejelek.

Most megint mehetek dokihoz! :(

KépKép
charlott
 
 


Az nem jó, ha magas a prolaktinod!!! :(
20150601134430
 
 


De az mihez tartozik? mitől nagy?

KépKép
charlott
 
 


Charlott!

http://www.forumcenter.hu/showthread.php?t=715

Ha magas a prolaktin szint:

Magas prolaktin-szint következtében nőkben elmarad vagy rendszertelenné válik a menstruáció, megduzzadnak az emlők, tejcsorgás is kialakulhat. Ez a meddőség egyik oka lehet. Férfiakban csökken a nemi működés, potenciazavar alakul ki, illetve ritkán férfiaknál is okozhat tejcsorgást. Ez orvosi nevén: Galaktorrea.
20150601134430
 
 


Érdemes lenne hormonprofilt nézetned.
20150601134430
 
 


szia Charlott!

az emelkedett prolaktin felelős az indokolatlan tejcsorgásért. okozhatja mikroadenoma amit írtál, ennek kizárására nálunk csinálnak egy agyi MR vizsgálatot, és okozhatja stressz is. a veszélye az, hogy leállítja az ovulációt. úgyhogy mindenképpen menj az orvosodhoz, mert egyébként szépen kezelhető :) stessznek elég annyi, hogy félsz attól, hogy nem esel teherbe, a szervezet nem tudja mitől vagyunk idegesek, csak azt érzi, hogy idegesek vagyunk...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Hogy vagy Kismami?
20150601134430
 
 


Köszönöm lányok az infót!

De kihez lehet menni ilyen problémával?

KépKép
charlott
 
 


Desviki köszönöm szépen jól, a hányinger csökkent, hasam fájdogál, de azt mondják ez természetes :)
Charlott először mindenképpen nőgyógyászhoz mennék! Hipophysis adenomát ki kell zárni, de biztos, hogy hormon, vagy stressz okozza. nem akarlak sokkolni, csak hogy értsd, pl. háború és éhinség idején is kevesebb a szülés...a nők stresszhelyzetben élnek...magas lesz a prolaktin, nincs peteérés. hormonkezelés is felboríthatja a hipophysis működését, de mondom kezelhető :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Charlott!
Olyan nődokihoz, háziorvoshoz, aki el tud küldeni vérvizsgálatra. Érdemes lenne a köv. ciklus 3. napján teljes hormonprofilt csinálni neked.
20150601134430
 
 


Jó éjt! Kép
20150601134430
 
 


Köszönöm, már szereztem is címeket!
jaj-jaj mi lesz most velem???? :shock:

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!

Charlott!

Ez sztem kezelhető!

A korábbi vizsgálataidnál nem jött ki?
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Desviki: Van jó orvos ismerősöd, aki ezzel foglalkozik?

Amióta tudom, hogy stressz hormon megemelkedett, olyan ideges vagyok, hogy csak na! Néha jobb nem tudni, hogy baj van. :-)

Sajnos, olyan orvosom volt, aki nem szólt, ha baj van, illetve nem is kezelte. Azért tartok itt ahol - azaz sehol.

KépKép
charlott
 
 


Nem ismerek ilyen dokit.
Bár akihez járok nagyon jó doki (Nyíregyházán élek). Ő amíg meg nem volt minden vizsgálat (vérvételek, UH-k, pct, apjuknak kiskatona vizsgálatok, laporoszkópia), addig nem is adott semmilyen gyógyszert.

Az eddigi lombikjaidat hol csinálták? Mert gondolom ennek nem most kellett először kijönnie.

Sajnos nem minden doki figyel az emberre. Ismerek olyat akit tüszőérlelőt kapott, cak éppen Uh-val nem követték utána. :x
20150601134430
 
 


Azért írtam, hogy kezelhető, mert ha jól tudom erre van a bromo.... nevű gyógyszer.
20150601134430
 
 


Desviki: ezek a vizsgálatok megvoltak, igaz, egy évvel ezelőtt, mikor a lombikot kezdtem. Azóta sokat változhattam is.
De nem kezelte a hormonjaimat, pedig pco-s is vagyok és a mensi is össze-vissza jön.

Budapesten lombikoztam, jártam dokihoz.

Igen, neten olvastam a Bromocriptint gyógyóról. Remélem hamarosan hozzáférhetek.

KépKép
charlott
 
 


Keress mindenképpen egy jó dokit. Én is lecseréltem az enyémet, amikor elkezdtük a vizsgálatokat, mondjuk nekem az előző nem is volt meddőségi spec.

Bp-en hová jártál? BMC, Kaáli, stb?
20150601134430
 
 


Desviki: Scöpfibe jártam, de a legközelebbi lombikota BMC-ben szeretném folytatni.

KépKép
charlott
 
 


Oda jár több ismerősöm is. (sajnos).
20150601134430
 
 


Melyik a sajnos?

KépKép
charlott
 
 


Az sajnos, hogy nekik is lombikra / inszemre van szükségük. :(
20150601134430
 
 


Szasztok! Szép jó reggelt!

Ismét itt vagyok, és örömmel tudatom mindenkivel (főleg nekem az :D :wink: ), hogy apával tegnap megbeszéltünk, nem várunk az év végéig, hanem indulhat most a babaproject! Tehát hajrá Dani Manó tesóka: Mini Manó!!
Ki hogy van ma reggel? Hol tartotok a babagyártásban?

Andy

Kép
oriandy
 
 


sziasztok!

charlott remélem hamar rendbejössz, dokihoz mindneképp menj el4

oriandy ez egy nagyon jó és bölcs döntés volt részetekről! :lol: :lol: :lol: drukk
Vendég
 


Oriandy!
Én már leírtam, hogy hol tartunk.

Kicsi fiad hamar összejött?
20150601134430
 
 


Desviki!

Szerencsére igen. A második hónapban, de szerintem ezis csak azért van, mert az első hónapban nagyon görcsöltem hogy összejöjjön, a másodiknál meg azt mondtam: lesz, ami lesz!
De az ex-el túl vagyok 2 sikertelen lombikon, így tudom, mi az küzdeni egy gyerkőcért!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Gondolom mivel a sikertelen lombik után megszületett Dani, így gondolom a volt párdoddal volt a bibi.

Ahogy nézem közeleg a PÉ-d! Tessék sokat huncutkodni Apjukkal. :wink:

Én is próbálom lazán felfogni. Bár én a "ne görcsöljünk" kifejezéstől pl. hülyét kapok, mert az ember akkor sem tud nem rágondolni.
20150601134430
 
 


Desviki!

teljesen igazad van! Nem lehet nem arra gondolni, főleg ha az ember annyira szerente már saját babát! Gondolj bele, én kicsi babák között dolgoztam... majd megevtt a fene....
Majd mesélek egy Pápai doki elméletéről, de nem most, mert nincs sok időm!
Andy

Kép
oriandy
 
 


sziasztok!
Oriandy sok sikert már erre a ciklusra neked is :lol:
Desviki ez sajnos senkinek nem megy, aki már hosszabb ideje sikertelenül próbálkozik...főleg mmindenki nyugtat azzal, hogy gondolj másra, kapcsolódj ki stb...de valóban nem lehet ezt kitenni az agyból...és a "most kell szex" is elég fárasztó tud lenni hosszútávon :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Hála Istennek, mi amúgy is sokat huncutkodunk ,tehát mindegy mikor vannak PÉ-s napok. :D :D :D :D :D
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk anyuéktól, visszaolvastam kicsit, hú de otthon vagytok ezekben a szakszavakban, én nem értem felét se.

Mire rájöttem , hogy mi az PÉ?....... :oops: :oops:

Vörösbegy, csak nyugi, a hasfájás szerintem is természetes, nagy dolgok zajlanak odabent!!!! :) :)

Vigyázzatok egymásra nagyon!!!!!!!!

Ajsa: írok majd mailt, csak szalad a lakás, három napra a fél házat elvittük, és most itt áll minden hegyekbe........

A fogyókurát felhagytam, holnap csak vizet iszom........ :roll: :roll:

Megyek is, puszi mindenkinek!

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Hahó!
Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk. Hát nem tudom, 23-án kell megjönnie. Remélem nem fog :D Bár nem sok esélyt látok rá. Sztem ebben a hónapban nem volt peteérésem. Bár ez nem biztos. Az első gyereknél nem foglalkoztam ilyenekkel. Valahogy most késztetésem van rá. Nem hőmérőztem magam még sohasem. Lehet, hogy ha most mégis megjön, akkor jövő hónaptól. Azért gondolom , hogy nem votl peteérésem, mert nem éreztem azt az ún. certixváladékot (Gondolom tudjátok, ez az ovulációt jelző tojásfehérjeszerűség) Utánnanéztem, azt írják, hogy néha előfordul, hogy nincs peteérés, évente 1szer, 2szer max, ez még normális. De egy kérdés: Ezt a tojásfehérje-szerűséget ezt mindig érezhető??? Drukkolok mindenkinek. A jónás napom még hátravan (21-én)-bár elvileg teljesen kizárt, dehát kitudja. Az első a jónás napon fogant, de az elvileg közel volt a peteérésemhez. Most pedig majdnem a mens. val esik egybe.
Drukkolok mindenkinek!! Hajrá csajok!!!
Vendég
 


Ajsa nem mindenkinek van tojásfehérje, de attól még van PÉ s. A hőmérőzést érdemes elkezdeni, amert segítséget nyújt abban, hoyg rágyere mkor avn PÉ. A hőmérőzés topikban minden le van írva,(a felső) illetve ha átjössz(az alsóba), a csajok szivesen válaszolnak minden kérdésedre!

NEKem ebben a hónapban egybeestek a Pé napok a jÓnás nappal. Kiváncsi leszek.

pussz mindenkinek
Vendég
 


Lányok:
Mi az a jónás nap?

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk, mert ki tudja megint milyen éjszakánk lesz.... Rájöttünk, mi okozta Daninak a magas lázat, hasmenést és étvágytalanságot! Hát, a 9. foga! Felül a jobb oldalon jön neki, azaz már valamennyire ki is bújt és a másik oldalon is meg van duzzadva. Sebaj, legalább nem azért volt lázas, mert beteg lesz! :roll:
Ami miatt pedig kicsit szomorkás vagyok, az az, hogy ma apa mégis azt mondta várjunk még legalább 2-3 hónapot a tesóval, hogy Dani 2 legyen, amikor megszületik Mini Manó. Vagyis ha augusztusban lennék terhes (mint Danival), akkor az úgy már jó... :( :( :cry: :cry:

Na, mindegy, majd meglátjuk mi lesz!

Mindekinek jó éjt!

Kép
oriandy
 
 


Ajsa!
A tojásfehérje együtt jár a PÉ-val. Mert ilyenkor megnő az öszrogénhatás.

Én majdnem 1 évig hőmérőztem, és párhutamosan figyeltem a nyákot is. A hőgörbém és a fetility mindig jelzett Pé-t, még akkor is, amikor UH-val néztek, és mondta a dokim, hogy nincs domináns tüszőm.

Ilyenkor is volt nyákom, csak jóval kevesebb, mint rendesen.

Csandy!
http://www.kismama.hu/cikkonly.php?acti ... t&cid=6454

http://www.nana.hu/index.php?apps=cikk&cikk=15333

Akit érdekel ennek a kiszámolása küldjön emil címet, mert van egy power pointos bemutatóm, amivel könnyen elkészíthető. :wink:

Oriandy!
Gratula a Törpnek a fogacskához! :D
Hátha egy kis csábítással meg tudod győzni a párod a "kistesó" projektről. Mi nők hatékonyan tudunk meggyőzni!
20150601134430
 
 


Szép Jóestét Mindenkinek!

Csak annyit, hogy mi akor jövő hónapban mozdulunk rá a témára, de a hőmérőzést mindenkinek nagyon ajnálom. Ha másra nem is jó egyelőre, de az ember lánya megismeri a saját ciklusát..Szervezetét, testét... Én ámulattal figyelem, ahogyan óraműszerűen jön az ovulációs fájdalom a hőmérséklet-leesés, az utána DPO-s napok..majd a hőmérséklet-zuhanás...és sajnos a mensi.
De reméljük pár hónapon belül ez megváltozik, és valami más..egészen új, csodás dologgal ismerkedhetek meg..
Most csak ennyit szerettem volna mondani! Mindenkinek szép álmokat, és nagyon szerelmetes éjszakát kívánok!

Pöttye
Vendég
 


Szép Jó reggelt! Kép
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: