Új privát üzeneted érkezett!

judy5 írta:Jaimee,

:shock: Na erre a KZSV-re nekünk nem lesz pénzünk, az tuti.

Bíborlány,

Én csak hájas has fotót tudnék mutatni, arra meg szerintem senki nem kiváncsi. :lol: :lol: :lol:


Amit én tudok, hogy ha van egészségpénztárad...abból is lehet fizetni.. Illetve van olyan cég, akinél lehet részletfizetni... Havonta. Azért az könnyebbség.
Én nagyon szeretném levetetni... Nálunk is pénz a bibi ennél.. de valahogy ki fogom szorítani...
:(
Vendég
 


Vendég
 


én meg akkor vagyok olyan mint egy várandós ha jól bekajálok. egyszer majd lefotózom, nem fogjátok elhinni, hogy nincs bent baba :lol:
mirci74
 
 

 
 

Most tudom, hogy megint csak a hülyeség, de csinálhatnánk egy ilyen versenyt. Mondjuk mindenki csinál egy pocakfotót magáról, elkülditek privátban pl. nekem, én meg név nélkül felrakom őket, és akkor tessék, lehet tippelni, ki babás meg ki nem :lol:
Vendég
 


Asszem én is elküldhetném a fotót.. meg a párom is :D:D:D:D
Vendég
 


én is szoktam kérdezni a párom, hogy ő hordja ki a gyereket? :lol:
mirci74
 
 


Egész nap vakaróztam, viszket a hasam. Azt hiszem, nyúlik a bőr?!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Hát rendezhetünk papapoci rémségversenyt is :lol:

Jaimee,biztos nő, azért viszket, vagy várja már, hogy lefényképezd.
Vendég
 


Kép


Itt van egy poci kép, de kérlek a fejemet ne nézzétek! :lol:

Mi mindenképpen levetetjük az össejtet, csak még nem tudjuk melyiknél tároltassuk...Viszont 4D-re nem megyek, mert szegénykémet már annyiszor uh-ták, hogy csak kukk miatt nem zaklatom...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni... nagyon csinos és szép kismama vagy...:)
Túlzás nélkül:)

Olyan jó, hogy az arcokat is megismerhetjük a nicknevek mellé:)

Éppen nem is tudom kivel beszéltük, hogy olyan furcsák vagyunk mi emberek, csak azért képesek vagyunk több 10e forintot kiadni, hogy a kötelező UH-k mellett még az arcocskáját is lássuk a bébinek.. Közben pedig pár hét, és a karunkban tarthatjuk majd.. :)
Írom ezt én, aki még nem is terhes.. És tutira egyszer én is meglesem majd :lol: Megértem, ha nem akarod őt zavarni a nyugalmában... Az őssejt doloról meg majd írj.. Hogy kinél maradtatok.. és ha nem indiszkrét kérés..Az árakról is tájékoztass minket...
Vendég
 


bíborlány írta:Hát rendezhetünk papapoci rémségversenyt is :lol:

Jaimee,biztos nő, azért viszket, vagy várja már, hogy lefényképezd.


Rendezzünk:)

Jaimee... Szerintem is ez a két indok állhat a háttérben:)
Vendég
 


Jó reggelt!

Juj, gyönyörű a pocid!!! Én is készítettem fotót tegnap, miután megettem egy negyed dinnyét, hááát olyan 6-7 hónaposra dagadt a hasam, úgyhogy az a fotó nem számít, nem is teszem fel...

Heni: Egyelőre én is úgy állok a 4D-vel, hogy inkább nem...Aztán lehet, hogy nem fogok tudni ellenállni a kísértésnek, főleg, ha nem derül ki a neme az Istennek sem. :D

Az őssejttel még nem tudom, mi lesz, itt nálunk a részletfizetésen lesz a hangsúly sztem.

Pöttye: Laboreredmény nem kell, de info az igen?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Na, megjöttem a másik topikból. :cry: :cry:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


jaimee. sipirc vissza mert írtam valamit, és kíváncsi vagyok mi a véleményed!
mirci74
 
 


Nem megyek vissza, eszem ágában sincs. Túl sokat kaptam már, elég volt.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


akkor úgy látoma továbbiakban nem számíthatok rád :(
mirci74
 
 


Mirci: :shock: :shock: Miért ne számíthatnál? Ebben a topikban aktív vagyok.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


akkor olvasd el a másikat aztán ha van kedved válaszolj itt
mirci74
 
 


Mire válaszoljak? Több mindent írtál.

Babri : Hol vagy? Nyerő még a kakaó és a gyümi?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok,

Heni,

Rettentően irigy vagyok rád. Gyönyörű vékony kismami vagy, és nagyon csini pocid van. Én kb 3x-a vagyok neked és a hasam is csak a kövérségtől nagy. :lol: :lol:

Jaimee,

Már megint mi történt? Még ma nem olvastam a másik topicot, de azt hiszem átmegyek egy kicsit.

Délután gyerekmentes leszek. Apám elviszi őket pecázni, este jönnek haza.Imádnak pecázni és ennek nagyon örülök, remélem nagyobb korukban is inkább ezzel fogják lefoglalni magukat, mint a csavargással.

Én meg nyugiban elmegyek a postára feladok egy csomó csekket, meg 4-re kozmetikában kényeztetem magam egy kicsit. Alig várom, olyankor mindig ugy érzem, hogy teljesen kicserélődöm.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


jaimee írta:Jó reggelt!

Juj, gyönyörű a pocid!!! Én is készítettem fotót tegnap, miután megettem egy negyed dinnyét, hááát olyan 6-7 hónaposra dagadt a hasam, úgyhogy az a fotó nem számít, nem is teszem fel...

Heni: Egyelőre én is úgy állok a 4D-vel, hogy inkább nem...Aztán lehet, hogy nem fogok tudni ellenállni a kísértésnek, főleg, ha nem derül ki a neme az Istennek sem. :D

Az őssejttel még nem tudom, mi lesz, itt nálunk a részletfizetésen lesz a hangsúly sztem.

Pöttye: Laboreredmény nem kell, de info az igen?


Milyen info?:) Mi hogy?? Mi ? Mi? :shock:
Vendég
 


Judy: Most már nagyon kíváncsi vagyok rád...Küldjél már fotót! Hétfőn én is rakok fel az iwiw-re, igérem!

Jó dolog a pecázás, türelemre nevel állítólag. :D :D Én öt perc után belehajítanék mindent a vízbe, botot, csalit, mindent. :lol:

Apukádat sem avattad még be?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Pöttye: Már semmi.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: miért már semmi? Szívesen válaszolok, lehet nem voltam érthető...
Vendég
 



Sziasztok!!!

Heni:nagyon-nagyon csini kismami vagy :wink: Gratulá a kis kerekhez :D

Judy: Akkor érezd jól Magad!!!Használd ki a "magányt" :lol:

Én meg fodrásznál voltam tegnap. Íme:

Kép előtte

Kép most

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik,

Jó lett a frizid, szép sötét hajad van, és ugy látom neked nem kell küszködnöd az ősz hajszálakkal.Nekem már több centis lenövésem van, ami persze ősz, de nem merek hajat festeni, pedig szörnyen néz ki.

Jaimee,

Az a baj, hogy nincs fényképezőgépünk, de beszélek este apával, hogy a kamerával lehet-e képet csinálni, és feltenni a gépre.
De sokat ne várjatok. Szörnyen nézek ki, főleg ahogy mondtam a hajam az iszonyat.

Apunak sem mondtam meg, viszont a gyerekeknek megmondtam, és nagyon meglepődtem. Nagyon örültek neki, Danika egyfolytában simogatja a hasamat, Bazsi meg mint egy gondos bátyó mindig kérdezgeti, hgy adtam-e már enni a picinek, meg nincs-e hányingerem. Hát igen, ő már nagy. Mindig kérdezősködnek, hogy mekkora, mikor születik már meg. Ja és ragaszkodnak, hogy ők válasszanak neki nevet.
Gondolhatjátok, hogy Bazsinak mint focistának rögtön az volt az ötlete, ha fiu lesz akkor hívják Király Gábornak, nyilván.....
Ha lány akkor pedig legyen Viktória, ez Dani ötlete volt.

A Gábor annyira nem fekszik, de a Viki nagyon tetszik.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Kismamik!

Heni! Annyira szép kismami vagy, csodaszép pocakod van!

Lányok tegyetek fel képek a pocakokról! Gyönyörködni szeretnék!!!

JA és még szeretnék majd hamarosan a táblába is bekerülni, remélem nem fog hónapokba telni a dolog! :roll:

Judy! Annyira örülök, hogy rendben van minden! Tök jó lehetett hallani a pici szivecskéjét!

Olik! Nahyon jó lett a frizkód!

Ja még egy kérdés: én is benézhetek hozzátok néha-néha???
Esetleg többször is??? :oops: :roll: :roll:

Pusszantó!
Vendég
 


Olik: TÉnyleg jó lett a friszkód! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!
Mindenkit üdvözlök a topicban. Sajnos a hetem nagyon zűrös volt, sok munka, nincs már ovi, úgyhogy egyensúlyozás a nagymamákkal, közben állatorvoshoz vinni az állatokat oltásra, jogsim lejárt, szóval nem is terhellek titeket tovább. De mindent olvastam csak írni nem volt időm.
Ami viszont jó, hogy nagyon jól érzem magam. A fáradság is szinte csak este zuhan rám. Hányinger egyáltalán nincs, na jó az étvágyam az megnőtt, de nem egyszerre, hanem miután vacsoráztam mondjuk este még újra megéhezem.Lassan gondolkodhatok egy kis tornán vagy kismamajógán, mert most már lenne rá erőm.

Jaimee! Mi történt már megint a másik topicban? Nem érdemelnek meg téged. Igen reggel kakaó kiflivel, ebég gyümölcs (nektarin és dinnye a sláger), este lecsó vagy spenót most a kedvencem. Húst nem kívánom, csak néha szoktam egy kicsit a a baba miatt.
A babát meg nem lehet agyonnyomni ne félj. Persze ha kicsit nagyobb és erősebb lesz, majd meglátod reklamálni fog és addig rugdos ha nem kényelmes neki, mig meg nem fordulsz. Tényleg érzed már ahogy mozog?
Én időnként mintha valamit éreznék, tudom korai de én már tudom, hogy mit kell érezni és ez nagyon hasonlít hozzá.
Van valaki aki 13 héten érzett már valamit?

Olik! Jó a hajad!

Heni! Nagyon szép kismama vagy szerintem pont jó kis pocakkal.

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
barbi5
 
 


Barbi: De jó, elmúlt a hányingered! :lol: :lol:

A menünk is nagyon hasonló! :lol:

A reggeli mindig kakaó és egy briós, ebédre gyümi, bár legszivesebben semmit nem ennék, de éhes vagyok...

Vacsira főzök valamit, de nehéz, mert a húsnak a szagát sem bírom, és a krumplit sem...De nem panaszkodom. A lecsó nálam is nagyon megy, ma is azt készítek és hétfőn is az volt...Szegény Apa szerencsére nem válogatós...Majd legföljebb jelentőségteljesen rendel egy pizzát... :oops: :oops:

Igen, dinnyeőrültem is tart, mindig van otthon görögdinnye, szerencse, hogy az idei termés jónak tűnik, mert nagyon eddig nagyon fincsi édeseket vettük. (A GÖRÖG is finom volt, HENI!!!! Mármint a görög görögdinnye, de most már olcsóbb a magyar.)

Második babót hamarabb érezheted, úgyhogy sztem nem korai, én a héten határozottan érezem bugyborékolni, piszok jó érzés egy egyben megnyugtató, hogy jól érezheti magát...Remélem.

Hétfőn terhesgondozó, jön az AFP. Neked mi is a következő lépés?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


De jó akkor tényleg egyformákat eszünk. Szólj ha kitalálsz valami újat, mert nekem is elég uncsi a menü.

Nekem is ezek a vizsgálatok jönnek, de csak 3 hét múlva, pont ennyivel vagyok lemaradva tőled.

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Ami még lecsúszik az a hal és annak minden formája, minden ami fűszeres, csípős, de nem fokhagymás (amit egyébként imádok) és a levesek. Kenyér semmi. :shock: Illetve a piritós.

A tojás is jól vagy, kivéve a tojássaláta. Szeretem még a zöldsalátát öntetekkel és priított bacon szalonnával...Nem nagy a repertoárom nekem sem ráadásul legtöbb kajáról csak akkor derül ki, hogy nem kell, amikor az első falat már a számban van. Ha keserűnek érzem, már végem is van...Viszont ha nem én főzök, vagyis a szagok/illatok nem hatnak, sokkal több mindent meg tudok enni.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ja, túrós tészta sok tejföllel illetve minden tejtermékes kaja!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


jók az ötletek, köszi :lol:

Kép
barbi5
 
 


Franciakrémes? Na az milyen? Nálam még a sajtos tejfölös lángos (képes vagyok elmenni érte a piacra ebédszünetben), kőrözött, szardínia, főzelékek tojással, rántott zöldségek (tök, cukkíni, padlizsán), saláták igen nálam is.
Szerintem egyforma nemű babáink lesznek ez nem lehet véletlen.

Kép
barbi5
 
 


Barbi:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:50-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a pocak dícséreteket! :oops: Remélem jól érzi bent magát a Kis Baby Boy.... :lol: :lol: Most per pill. 3,5 kg van rajtam, de szerintem az normális.

Jaimee: én is lemaradtam...Majd mindjárt megnézem a másik topikot! Örülök, hogy ízlett a görög görög dinnye....Én cseresznye és barack mániás lettem mostanság...

Jaimee/Barbi: nekem meg bármit írtok, mindenre vevő vagyok, mert eljött a nagy evések ideje...Szerintem idáig a normál adagomat ettem, de azt hiszem ennek vége :lol: :lol: Állandóan ennék :oops:

Olik: jó a frizu!!!! Hogyhogy levágattad? Nekem is kellene már megint, elég ramaty a vége....Olyan jó, tegyél még képet!!!

Judy: Tetszett a Király Gábor sztory!!....Látod, a gyerkőcök legalább tiszta szívvel és őszintén örülnek a kistesónak!! Ez a legfontosabb!!

Pöttye: köszi a dícséretet! Nehéz megállni, mert állandóan nézegetném Őt...Legszívesebben egy itthoni uh gépet szereznék be :lol: :lol: Ha már eldöntöttük, akkor mindenképpen megírom az őssejteset...Én a magyarországi cégeket preferálom egynelőre...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Niki: Nekem tegnap történt először, hogy akkorákat rúgdosott még az apukája is érezte :D :D Fantasztikus dolog.... :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:50-kor.
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Niki: milyen érzés az , ha a baba csuklik? :shock: Engem mindig megnevettet, ha érzem a mozgását...Annyira jó, és szinte csiklandós... Bár mondjuk tegnap nyúlhatott valami szalagom, mert a derekam és a hasam is baromira fájt!

Lányok: csütörtöktől vasárnapig nyaralni fogunk apával! Végre sikerült eldönteni, hogy Siófokra megyünk...Jaimeee nem lesztek a környéken?

Mindenkinek nagyon szép hétvégét!! Forma 1-es rajongóknakmeg jó szurkolást! (hajrá Hamilton)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:51-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:51-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Niki: nagyon vagány kis járművet kap a picike :D :D Akkor Ti már nagyban vásárolgattok? Mi úgy tervezzük, hogy csak szeptembertől vágunk bele a konkrét beszerzésekbe...Addig nézelődöm és informálódom, hogy majd hova cipeljem magammal apát :lol: Igen, az a hétvége ilyen...Mindenki szétszéled :lol:

Puszó:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Bizony
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:51-kor.
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!!

Jaimee: ma mész a védőnőhöz?

Niki: már én is annyira várom a vásárolgatós időszakot!! :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Üdv, mindenki!

Na letudva a második terhesgondozós vizit. Kaptam egy rakat beutalót és nem is vártam sokat, csak 1,5 órát. Meglepett, hogy 2 napra van AFP eredmény????? Szerdán megyek csapoltatni. Elfelejtettem kikérni a nemibetegségekről szóló leletemet + az RH -t, de csak rendben van minden.... :lol: :lol: :lol:

Nem híztam semmit, viszont fogytam fél kilót. :shock:

Fájdogál a hasam.... :? :? :? Nyugodtam bennék, ha nem fájna.

Megyek, visszaolvasok.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy tegnap nem jöttem, de reggel levittük a gyerekeket anyóshoz 2 hétre, hagy szívjanak egy kis falusi levegőt, aztán jó későn értünk haza.
Olyan üres a lakás, azt sem tudom, hogy mit csináljak. Már most nagyon hiányoznak.

Niki,

Nagyon tetszik a babakocsi, hol vettétek, és mennyiért????

Jaimee,

Az AFP engem is meglepett, ha jól emlékszem rá, nekem 1 v 2 hét mulva jött csak meg. De így legelább hamarabb megtudod az eredményt.
Nekem is szokott görcsölgetni a hasam, de csak nagyon enyhén. Remélem minden ok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee: örülök, hogy megjártad a védőnőt! Egyébként bármikor bárkinek elmesélem a véleményemet...Ajánlom figyelmedbe a +/- tapasztalatokat topikot, ahol szintén nem lehet elmondani a véleményünket, mert egyesek nem bírják a negatív kritikát, vagy azt, ha nem nekik van igazuk...Ez egy ilyen világ :cry:

Furcsa, hogy az AFP-d ilyen hamar készen lesz... :shock:

Judy: addig írogass nekünk, hogy ne unatkozz :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Hello Judy! :D Szabin vagy még?

Úgy egészen finoman fájdogál, nem is nevezném még görcsnek, de jobb lenne, mondom, ha egyáltalán nem fájna, mert idegesít. Néha bele is nyilall, na az még rosszabb, akkor előjönnek a legsötétebb gondolataim. Tegnap meg az volt, hogy ha felálltam viszonlag hirtelen, úgy belenyilallt, a hasamba, mintha izomgörcsöm lenne. :shock: :shock: Fura volt....

Heni: +/- tapasztalatok? No, arra még nem jártam.
Nekünk tolódik a nyaralás, várnám, hogy elmúljon a rosszullét, mert így nincs sok értelme az egésznek. Már augusztusnál tartunk a tologatásban. :cry:

Niki: Nekem is teccik a babakocsi, de félve kérdezem az árát, mert mi elvileg 50 000ben maximáltuk az árat. Persze majd csak októberben vásárolgatunk, de olyan nehéz megállni...A hétvégén már pakoltam volna a kosaramba a rugdalózókat. :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: Igen, elvileg másnapra megvan az eredmény, de hogy a sok kismami ne tartson félig-meddig feleslegesen forró vonalat a terhesgondozóval, ezért 2-3 nap múlva kell TB kártya kóddal telefonálni. Ha van eredmény, akkor a betöltött 18. hét után UH-ra kell menni, bárhová, majd rá 2 hétre megint.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: