Új privát üzeneted érkezett!

Kokusz!

Szupcsi. :wink:

Angyalom!
A te szániságodat senki nem kérdőjelezi meg. :D
Vendég
 


irom máris Monyó köszi!

Éhgyomri cukor: 4,6 (határérték: 3,5-6,1)
éhgyomri inzulin: 11,23 (határérték: 2,8-24,9)

60 perces cukor: 6,3 (határérték nincs megadva)
60 perces inzulin: 33,02 (határérték: 2,8-24,9)

120 perces cukor: 5,2 (határérték nincs megadva)
120 perces inzulin: 10,31 (határérték: 2,8-24,9)


Köszönöm nagyon a segítséget

LM
Vendég
 


ja katica nem gyogyultam meg,ebbol nem lehet kigyogyulni.


kokusz,jaj nagyon jo hogy pozitiv elmenyeid lettek a dokinal.remelem tovabbra is jol mennek a dolgok.

Kép
monyo83
 
 

 
 

a 60 perces cukor hatar erteke 6,1mmol/l

az inzulinod IU/mL ben van?

szerintem magas a a 60 perces inzulinod.az enyem ertekek csak hasonlitaskeppen.

0 perces cukor:5,1 (3,3tol-6,1 ig jo)
0 perces inzulin:11,2(6-27ig jo)

120 perces cukor:3,66(3,3tol-6,1 ig jo)
120perces inzulin:21,2(6-27ig jo)

szoval latod nekem minden ertekem hatarerteken beluli es megis kaptam metformint.
asszem a 120 perces inzulin nem jo ha 15 folott van.

Kép
monyo83
 
 


nekem nem neztek 60 percest.

viszont nalad meg az az emelkedett.
hm.most nem tudom mi van.

Kép
monyo83
 
 


hmm érdekes és kszönöm az infokat-..

azt nem tudod hogy ez befolyásolja e az inszemet és a lombikot ha metformint kap az ember? Csúszik esetleg a szedés alatt, míg nem javulnak az eredmények? mert nem csak száni, hanem kicsit szomi is lennék :(
Vendég
 


Monyó nagyon köszönöm a segítségedet! :lol:
Vendég
 


l.mami szerintem nem befolyasolja(abbol indulok ki ahogy a pco-sok kozul is mennek lombikra)

kokusz te is szeded a metet ugye?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Junko,
na azért! :lol:

Kókusz,
örülök, hogy tetszett Forgács! :) Tényleg feldobós az ilyesmi, nem? :wink: Legalábbis nekünk szániknak! :D

Monyó
múlt héten voltam én is vérvételen, a cukrom nekem is 5.1! :)
De ezt csak úgy írtam, terheléses vizsgálat nem volt, szerencsére legalább PCO-s nem vagyok :oops:
angel37
 
 


angel.meg szerncse:)

amugy valahogy en tudtam hogy az vagyok,az osszes tunet ami letezik a pco ban az ram illet.
igy mikor elmentem a dokihoz es megemlitettem neki a pco-t rabolintott hogy rogton kideritsuk.

masok mondtak hogy sokkkent erte oket az hogy kimondtak rajuk a betegseget.ram szinte semmien hatassal nem volt,kicsit elszomorodtam de olyan kulonosen nem razott meg mert tudtam hogy ez a bajom.

Kép
monyo83
 
 


Iliko!
Ez egy száni topik!
Mi sajnálkozni szeretünk, nem ajándékozni! :lol:

Kép

Kép
kamilla306
 
 


kamilla :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Lányok akkor jövök néha,ha nem bánjátok.:)

De remélem nemsokáig lesz már ez a topic,vagy legalábbis nem szánizunk itt sokáig.

Kép
breni
 
 


Sziasztok

Katica igen, jó benyomásunk volt .... én nagyon izgultam .... :) de örülök hogy elmentünk, és nem húzzuk tovább az időt. Nálatok hogyan továbB?

Monyo köszi :) igen szedem a metformint most is ...

Angel, így szániként tényleg feldobott egy picit hpgy elmentünk, egy újabb reménysugár .... az meg pláne jó hogy ilyen hamar fog történni valami :)

Üdv újak!
kokusz
 
 


Monyó köszönöm az infókat.

Kókusz, fogalmam sincs mere tovább...idétlennek érzem az egész helyzetet, a magándoki megcsinálná a vérvételt, meg a lapart is, csak Ő a Jánosban doki, én meg a város túloldalán lakom.Itt meg úgy néz ki senkit nem érdekel ez a probléma :( szóval ha kifizetek egy valag pénzt, egy olyan korházba ahová nem is tartozom kivizsgálnak,megműtenek, milyen ez?Kicsit elszottyantam, ebbe a száni topicba tényleg csak nyafiztam eddig, bocsánat :oops: :lol:
katica_75
 
 


Katica

Hu hát tényleg nem vagy könnyű helyzetben .... és a Forgácsban nem említetted ezeket az aggályaidat?

Egyébként nevetni fogsz én Dunaújvárosba járok nőgyógyászhoz, ott is műtöttek.

Jó közel lakunk egymáshoz :) A Dél pesti kórházban nincs értelmes doki?
kokusz
 
 


Tényleg? Te is erre vagy? :lol:
Dunaújváros? Akkor meg sem mukkanok a Jánossal kapcs.
A forgácsos sztorit tegnap írtam,olvass vissza ha gondolod :roll:
Az itteni sztk-ban kezdtem a könyörgést a vérvétel miatt, persze sikertelenül..csak tudnám minek fizetek tb.-t? Lehet ki kellene találnom valami veszedelmes betegséget h. levegyék a véremet??!! :lol: Valami ötlet?? :twisted: :lol:
katica_75
 
 


Hú Katica átérzem a helyzeted.
Amikor én bejelentkeztem a Kaáliba egy csomó vizsgálatot kellett vinnem, akkor kezdődtek a reformok...pont beletenyereltünk.
Kb. mindenhonnan elhajtottak valami miatt és volt hogy sírva fakadtam egy vérvételen, mert nem akartak valami vizsgálatot megcsinálni. Na akkor felmondták az idegeim a szolgálatot.
Úgy éreztem magam mint egy hülyegyerek, csak vetődtem jobbra balra.

Aztán nekem szerencsém volt , merta nődokim végül nagyon sokat segített így viszonylag olcsón megúsztam az egészet. (ja és a nőgyógyászom is terhes azóta egyébként... :shock: )



Á szóval nem könnyű, nem könnyű. Sóhaj.
Vendég
 


Háj!
Drukkoljatok, hogy mihamarabb megjöjjön, mert nagyon száni lenne, ha csúszna a kezdés. Bár, amilyen száni vagyok valszeg nem fog időben megjönni. :(
Hétvégén elolvastam a Zita Westes könyvet és tök feldobódtam tőle. Aztán visszacsöppentem a való világba és megint bedepiztem. Azt hiszem most egy hónapig folyamatosan azt a könyvet fogom olvasni oda-vissza- és keresztbe és szugerálom magamba, hogy sikerülni fog, mert különben hajlamos vagyok az önsajnálatra.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Junkó! Ismerős a helyzet. Nálam akkor borult ki a bili, mikor végre valahára kikönyörögtem magamnak egy lapart tavaly a nődokimnál, és az utolsó pillanatban a prof közölte, hogy nem indokolt és menjek haza. Én meg ott bőgtem a dokim vállán a kórházban, hogy nem igaz, hogy nekem még egy nyomorult lapar sem jön össze. Tutira azt gondolta nem vagyok normális. :oops:

Azóta azért túltettem magam a dolgon. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok.

korhaz?brrrrr
ket hetig fekudtem bent 10 eve,na azota nem is mentem a korhazba csak latogatni.
akkor sem deritetek ki ami a bajom,jottek a talagatasok, hogy agytumor,epilepszia stb mindenkit az oruletbe kergettek.

katica en a te helyedben szepen megfognam azt a penzt es elmennek privatul dokihoz aki kivizsgal,ez igy nem jo csak idohuzas.

lanyok most mondja az egyik csak hogy nalatok kb 50.000 forint a laparoscopia(kulfoldinek)az joval olcsobb mint nalunk.
marazon gondolkoztam hogy magyarorszagon mutetem meg magam(ha szukseg lesz ra)
viszont az nem tudom hogy oldanam meg hogy aztan visszamenni itt a sajat dokimhoz,eleg ciki lehet vissza se fogadna.
szoval megy a fejtegetes hogy most mi legyen.

junko te tudsz szegeden valami normalis dokit?neked hol csinaltak a lapart?milyen intezmenyben?

Kép
monyo83
 
 


Katica

Jajaj közelben lakom, Csepel szélén.
Ötletem nem igazán van az az igazság. A magándoki a legjárhatóbb út szerintem ... ő biztos ki tudja írni a laborvizsgálatokat, és mindent meg tudnak nézni. Igaz pénzbe kerül de legalább meglesz. Nekem végülis szerencsém volt mert Dunaújvárosban a dokim mindent megcsinált kérés nélkül, tényleg nagyon alapos volt. A Forgácsban mondta is a prof hogy mindenre kiterjedt a vizsgálat ... még olyan dolgokra is ami nem is kellett volna elvileg. Meg a lapart is megcsinálták.
Szóval szerintem próbálkozz a magándokinál.

Kamilla neked drukkhegyek :) inszem lesz?

Monyo én nem tudom mennyi egy lapar itthon külföldinek, nálatok mennyi? hsg-d volt már?

Junko nálatok helyzet?
kokusz
 
 


kokusz hsg em nem volt mivel voltam terhes ezzel szerintunk(doki es en) nincs gond.
meg kulonben is ha kell lapar ott szet tudnak akkor nezni.
nalunk a lapar olyan 75 ezer forintba kerul(ez tb tamogatott :!: )
plusz a dokinak kell anni valamenyit.Na ezt majd szeptemberben megkerdezem.
Az egyik ismerosunket nemreg mutottek laparral neki a mehet vettek ki,es ugyananyit elkert a doki minta laparet.
tehat 75 ezer a lapar+75 ezer a dokinak.
szoval iszonyu draga.

Kép
monyo83
 
 


Monyo

hu az durva azért tényleg .... nem semmi.
Ja mondjuk igaz, hogy voltál már terhes tehát akkor ezzel nem lehet baj. És laparnál tényleg meg tudják nézni.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a száni klubhoz. Mondjuk akár létrehozhatnék egy száni-száni klubot is :P , mert mi már a 4. évet is betöltöttük a próbálkozásban. A történetem dióhéjban:

1 év spontán próba, majd pé hiányában Clostilbegyt, újabb fél év, majd Kaáliban 4 inszem után 1. lombik "sikeres", 6. heti UH-n 2 baba, 8,5. hetin 1 baba, akinek viszont nem volt szívhangja. Küret, de a remény maradt, hiszen "1.-re sikerül". Azóta további 3 lombik+1 fagyibabás, eredmény nélkül. A legbosszantóbb, hogy sem a férjemnek, sem nekem nincs semmi bajunk!!! Októberben lesz az utolsó tb-s lombikunk...

Korom 34, szóval ötye és száni klub tag is szeretnék lenni, ha befogadtok. (?)
Ismerőst is találtam... s igazából többetek nevével is találkoztam már itt-ott.

Üdv mindenkinek!
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Kamilla,
ha ez a könyv ennyire tud valamit, akkor dugd a nadrágodba, hordd a pocid felett! :lol:

A laparos esetedre emlékszem... :( Ha hiszed, ha nem, épp tegnap eszembe jutott valamiért!

Junko,
jaj elképzeltem terhes nőgyogyihoz járni :roll: Száni, száni...Ezek szerint nem a közös ismerősünkről van szó! :lol:
Na ezért jók a pasik! :mrgreen: Igaz, a magánrendelőben 8-10 nőből kettő ha nem terhes rajtam kívül és ők is már nénik :roll:

Monyó,
érdekes ez a kórházzal, mióta 3 éve benn voltam 3 hetet, azóta pont hogy nem irtózom tőle! :)

Amiket írsz az árak elég húzósak...

Kókusz,
remélem tényleg jól felpörögnek a dolgok nálatok! :wink: Hajrá!

Katica,
ki a doki a Jánosban? :)

Szijjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaa Fanni! :P :P
Naná, hogy befogadunk!
angel37
 
 


Sziasztok Szánik...........
:oops: :oops:
Dobjatok ki bátran, ha nem ideillő vagyok, de július 16-ig én is teljesen, konkrétan itt ríttam volna sokat.

35 vagyok, 42 "ciklust" próbálkoztunk össze, mire sikerált végre....
A ciklus azért van idézőjelben, mert pcos vagyok, és mint ilyennek semmilyen ciklusom nem volt, ha nem hozattam meg a mensimet, fél évig is kihagyott. Na, így nem volt könnyű gyerkőcét gyártani ugyebár!

Amiért írok..... Ha pcos-ről kérdésetek van, tegyétek fel bátran, elég mélyen beleástam magam.... A vetélések 50%-ért a pcos a felelős!!!!! Én kettőt vesztettem el!

Megyek már, megyek, nem fájdalmat jöttem én ide okozni, remélem nem haragusztok......
Vendég
 


Szia Fanni, Szia Szakadék!
Szakadék, ha jól értem akkor most Te mami vagy ugyi? :lol:

Kókusz, Monyó,
Igen valószínű a magándoki lesz az én emberem 8) Dr Kaszás Tibor ismered Angel?

Monyó és mennyibe kerül ha nem tb. támogatott a lapar Nálatok? :? Nálunk ez ingyenes tb alapon vajon? Tökre nem vagyok ezzel a megreformált' egészségüggyel tisztában.

Kamilla,
én is bújom a könyvet, bár még csak a 40 valahányadik oldalon tartok. :lol:
Junko,
Ha 100 évig élek sem fogom megérteni ezt a hozzáállást...a meddővé válással párhuzamosan asszem kezd bennem kifejlődni valami "amazon asszony" akit ha kidobnak az ajtón előbb utóbb tutira bemászik az ablakon :oops: :lol: Ti hogy vagytok ezzel? :wink:
katica_75
 
 


Katica

A lapar nálunk ingyenes ... illetve hét annyiba kerül amennyit adsz a dokinak.

Ezt a könyvet nekem is meg kéne szereznem .... hátha :)
kokusz
 
 


Kokusz!
Csepelen vettem :lol: :lol: :lol: a plázában az Alexandriában, ha arra jársz :wink:
katica_75
 
 


Angel :P
Köszönöm a kedves fogadtatást :D

Katica :P
Neked is szia.

Szakadék :P
Én SAJNOS nem vagyok PCO-s. Tényleg sajnos, mert akkor legalább érteném, miért nem jön a baba.

Legyekmami :P
Nekem az asztrológus októberben lát esélyt babára, akkor viszont állítólag valami olyan jelölőm van, ami akár ikreket is jelenthet. Akkor lesz az 5. tb-s lombikom 8)

Azért azon mosolyogtam magamban, mikor végigolvastam ezt a nemrég nyílt topikot, hogy mindenki fejében hasonló gondolatok cikáznak. Szerintem többen is jártatok asztrológusnál, vagy legalább egy természetgyógyásznál, akár akupunktúrán, nem? Én mindegyiken voltam :P Sőt,egy néninél is, aki valamiféle mágiát alkalmazott. Szóval sok próbás vagyok :? Voltatok ilyesmin?

Bennem is felmerült a "nem illünk össze a párommal" dolog, nade pl. nehogymár jobban összeilljen az a két fiatal, akinek az első randi sikerül... mi meg már a 7. évet "bizonyítjuk" együtt!

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Igazad van, biztos az ismeretlen eredetű meddőséget a legnehezebb elfogadni...minden vizsgálat abszolute negatív nálatok?

Akkor hajrá október!! Ikrek ?? 2-3?
Nekem is októbert és decembert mondta esélyesnek az asztrol., de tuti biztosra 3 év múlva "látott" már 1 megszületett kisfiut... Jövőhéten látóhoz megyek...jól elszórakoztatom magam mindenesetre. :lol: Mikor voltál a mágiás néninél? Mikorra ígérte a hatást? :P
katica_75
 
 


szia fanni.

udv itt hat tenyleg eleg szani vagy.4 ev huuu de sok ido.
na meg pluszban amin keresztulmentel.sajnalom.

katica foggalmam sincs mennyi a nem tb tamogatott lapar,nem is igazan erdekel.


lanyok aki szeretne irjon pl arrol hogy kinek hogyan viseli a ferje ezt az egesz babarojektet.

Kép
monyo83
 
 


Katica :P

Lényegében igen. Először nem volt peteérésem, de ugyebár a clostilbegyt azt megoldotta, s amúgy azóta már magamtól is van. Aztán az LH:FSH arányom nem jó, ami utalhatna PCO-ra, de "sajnos" endokrinológusnál is voltam, s abszoltute mindent rendben talált! A férjem szegénykém már annyi mintát adott, hogy egy államot lehetne vele alapítani... mind rendben volt.

Ikrek... remélem 2, de most elviszik 5 napig az embrikéket, így az sem lehetetlen, hogy nem marad 3 a végére. Fő, hogy 1 maradjon :P (Valójában 1 babót szeretnék...)

Én azt hittem, az asztro kör csak 1 évre szól :oops: de bizti nem így van. Nem voltam asztrológusnál, hanem egyszer úgy 6 éve rendeltem asztrológiai elemzést, aztán találkoztam is egy rendezvényen azzal a lánnyal és szimpik voltunk egymásnak, az iwiw-en bejelölt, én pedig ezt az egyetlen kérdést feltettem neki...

Mágiás nénihez úgy 3 hónapig jártam. Folyamatosan kellett volna... de ő amúgy azt mondta, amit mindenki, az akupunktőrtől a meddig is? szóval senki szerint sincs szervi bajom és lényegében SEMMI sem áll a fogantatás útjában. Jó, mi? Ő egyébként gyertyázott a hasamon, aztán mikor "kitisztultam", akkor a fejem körül nemtom mit csinált, mert be kellett csukjam a szemem. Nekem ez már túl misztikus volt... s miután azt írod, "elszórakoztatod vele magad" mármint a látóval, szerintem Te sem nagyon hiszel benne... igaz? Szóval én tavaly nyaralás után már nem mentem vissza... Azért remélem, nem átkozott el :roll:

Akkor ha van kedved októberben babásádni velem :lol: , nemsokára már csak tiszteletbeli száni tagok lehetünk :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Hát lányok látom újra bővültünk... :)

az ezoterikus cuccoknak nem vagyok igazán nagy híve, bár a tickerem ellentmond ennek tudom :lol:
De annyira bejött két barátnőnél is huuuu...hónapra megmondta mindkettőnek, de mondom nekem azt mondta hogy 2008 ban a születésnapom után lát szülést. ezt 1 éve mondta. És most ez lesz az első hónap aminek eredménye 8) - azaz a szülés - 2008 ban a szülinapom után esne... :) szeptemberben megint lesz az a céges buli ahol szoktam vele talizni majd újra megkérdem :)

az én uram nagyobn jól viseli büszke is vagyok rá, még sohasem veszekedtünk ezügyben...nyilván az is hozzájárul, hogy az elején én akrtam igazán a babát, ő csk úgymond belement, mostanra érett meg a helyzet, hogy ő is nagyon odavan egy babáért :lol:


Hja és az életkorok...én is 34 vagyok :lol: 8) :shock: ...

Kaptam a hülye hónapomban pét a feritől, de nézzétek csak milyen száni ez a görbusz :( eddig minden hónapban szép volt, van már 15 havi mérésem eddig ez a legrondább :twisted:

Kép
Vendég
 


legyekmami jo neked hogy a ferjed ilyen.nalunk mar ez miatt a valas is szobajott :cry:
en a pedet inkabb attenem 24 napra,vagy a masik lehetoseg a dupla beagyazodas 8) :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Fanni,
tuti összeilletek!!! :P
Nézték már egyébként "úgy"? Van valami spec. vizsgálat ehhez (nem a PCT, hanem vmi bonyolultabb, vérvételes). Rémlik vmi, hogy írtál... :oops:

Ja, és egy kis egyke bőven elég! :wink: :P

Katica,
a nevét ismerem! :)

Legyekmami,
Oly nagyon nem száni (már) a görbéd, szépen megy felfelé! :D Jól gondoltuk! :wink:

Kamilla,
szúrkákkal hogy haladsz? :wink:

Monyó,
párom jól viseli, igaz mindent megteszek, hogy ne menjen agyára a téma :oops: A dolog nem napi téma. Nem nyafogok, egy kis sírdogálás, ha nem sikerül, de ennyi - ilyen vagyok, ez valamelyest szerencse. A Kaáliba se cipelem magammal, csak ha nélkülözhetetlen :lol: , persze jön ő magától a beültire! :D
És remekül szúr fenékbe! 8) Hú, de lecseszett ezért a házodokinő! :roll:


:arrow: Ismeretlen v. nem ismeretlen meddőség?
Mindkét dolog elég száni, főleg ennyi idő meg lombikok, miegymás után... :?

Viszont higgyétek el - nálam ugye tudott a probléma -, sz@r a tudat, hogy a két lombik között az esélyem a bizonyos kétéltű feneke alatt van :( Nem azért, mert hiszem vagy nem, hanem fizikailag/biológialaig nincs rá esély. (A csodákat most hagyjuk.)
A másik meg, hogy a lombikkal a problema elvileg kikerülve, és mégsem... lehet, hogyha nem lenne kimutatható gond, akkorse menne... így pluszban ott vagyok kicsit az ismeretlen oknál :roll:
angel37
 
 


angel nalunk sem a fo gondot a hiszti okozta vagy hogyminden nap a baba korul forgott minden.
en azert haragudtam nagyon hogy egyszeruen nem akart elmenni spermavizsgalatra.
ezen sokat vitatkoztunk veszekedtunk.
aztan pluszban kiderult egy eleg nagy dolog(a ferjem eleg nagy dolgot titkolt el elolem)amikor is ugy ereztemn hogy ez mar eleg es nem akarok vele tovabb egyutt elni.
szerencsere megoldottuk a dolgot,es azota nyugiba van minden.

Kép
monyo83
 
 


Angel :P
Szerintem csak kromoszómán voltunk, összeférhetetlenségin nem. De ha szépen osztódnak az embrikéink, akkor ezzel nem is lehet gond... Vagy "élesben" lehet más a helyzet? Nem is tudom, megkérdezem a dokimat :oops:

Monyo :P
Hááát, nálunk is volt már durva a helyzet. Az én férjecském már annyira szeretne babát (40 lesz nemsokára), hogy néha azt gondolom, jobban, mint én. És tehetetlenül nézi, ahogy hónapról hónapra, pontosan 49. hónapja nem sikerül. Éppen ezért minden problémára sokkal felfokozottabban reagál, mint korábban és ha őszinte akarok lenni a sex sem a régi... s lehet, hogy még finoman is fogalmaztam. S ekkor gondolom azt, hogy akinek van "igazolt" baja, az jobban járt, mert nem is várhatja spontán a babát, így nem görcsöl rá erre.
De amúgy megöl a kíváncsiság, mit titkolt a férjed. Ugyanakkor megértem, ha nem írod le 8)

Legyekmami :P
Én is a 24. napra tippelnék :roll:

Fanni
fanni73
 
 


Jaaaj írtam egy hosszút és elszállt! :cry:
Monyo de akkor sikerült elrendezni a dolgaitokat mostanra, ha jól értem. :P Félt hogy esetleg nem jó az eredménye, vagy mivel érvelt?

Én azt veszem észre h. a pasik sokkal hidegfejűbbek és türelmesebbek ezen a téren! :lol: Belém Ő tölti a lelket...remélem vannak még tartalékai."Szent meggyőződése" (ezek az Ő szavai, pedig egyébként nem is vallásos :shock: ) hogy majd költözés után az új házban fogan meg a babónk... hát úgy legyen (két hét múlva költözünk, 2 év albi után,végre)

Fanni,
Ok. benne vagyok! :wink:
katica_75
 
 


fanny sex :lol: volt olyan idoszakunk hogy egyaltalan nem kivantuk egymast,foleg mikor stimu volt es idopontra kellet egyutt lenunk,az azert megviselt.
de gondolom masokkal is igy van ez,mert forgathatjuk ide meg oda akkor is benne van az emberben hogy na"na most kene egyutt lenunk" hatha most van pe,gyurjunk ra"stb.
azert ez megviseli a sexualis eletet az embernek.
nekunk most nagyon jo ez a ket honap pihi stimu elott mert.......
bevallom most jobb mint mikor osszejottunk,igaz batrabb is vagyok mint akkor :lol: :oops:

ferjem titka.anyit elarulok hogy van egy betegsege amire gyogyszert szed(eddig tudtam)azt viszont" elfelejtette " kozolni hogy spermaolo hatasa van.vagyis ahogy o mondta felt elarulni,inkabb hagyta hogy honaprol honapra remenykedjek.
most szeptemberben majd kiderul hogy menyire nyirja a spermait a gyogyszer.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok újra!

Na igen a szex..ez is érdekes kérdés..amennyire a kezdeti hónapokban feldobta házaséletünket a próbálkozás bizony ma már nehéz...ugy sajnálom néha....de mit tehtenénk...a pém rendszeresen úgy esik hogy papa éjszaka ér haza én már alszom ő ébrezst hááátt..az eleje nem az igazi :) de aztán mindig belejövünk :)

Monyó
Örülök hogy már rendbe jöttetek a pároddal! Én is nagon vigyázok hogy ne terheljem túl a " hülyeségeimmel" és amúgy is magamban fájó típus vagyok :shock: 8)

Jaj jöttem bosszaknodni is

megint jöttek uj lányok az őstopiba és egyszerűen megőrűlök, hogy 1-2 hónap sikertelenség után megy a hiszti (ha olvassátok, akikről írok bocsi :oops: )...persze nem bántom őket de felmegy apumpa néha...ti emlékeztek? mi is ilyenek voltunk az elején???????mert ma már rezignált vagyok de nem emlékszem mi volt anno...oly rég vot :lol:
Vendég
 


legyekmami tudom kire gondolsz,olvastam es kis hilyan mult hogy nem irtam.
az uh-as story se semmi :roll:
lehet hogy mi is ilyenek voltunk de az maaa reeeg volt :lol: talan igaz se vooot :lol:

Kép
monyo83
 
 


legyekmami :P
Én is legyek mami he-ha tudom, hogy rossz poén volt, de mindig ez jutott eszembe, mikor már korábban is láttam a neved!
Szóval engem eleinte annyira bosszantottak, hogy elmondani sem tudom...pláne,hogy az "ilyenek" ha megoldódott a problémájuk, vagyis babások lettek, el is tűnnek. Inkább ez utóbbitól lettem mindig pipás. De ma már mosolyogva figyelem őket és nagyon csendben igazából irigykedem!

Ha visszagondolok a kezdeti hónapokra, tényleg fel voltunk dobva attól, hogy hátha most! Most meg le vagyunk hangolva, hogy nyilván most sem. De azért nem mindegy, kinek hány év van e téren a háta mögött. Kívánom, hogy itt senki se élje meg az 5. évi sikertelenséget...

Fanni
fanni73
 
 


Monyo-Gabi :P
Ez tényleg átverés... de biztos volt rá magyarázat... s közben új gyógyszert szed a problémájára, vagy teljesen abbahagyta? Nem lesz úgy baja?
Fanni
fanni73
 
 


Tetszik Fanni a névjáték, azért is választottam :) S majd nézd meg ha bebaásodom meg megszültem....akkori neveim: Mamileszek és Mamilettem :)
Vendég
 


fanny ugyanazt a gyogyszert szedi.
mondjuk a napi adag 3*1 o meg 1*1 et szed,hatha ez anyira nem karos.
a magyarazat?hat?az hogy februarban kezdte el szedni a gyogyszert es csak majusban figyelt fel a mellekhatasokra(hogy azt is illene elolvasni)vagy elhiszem vagy nem.

Kép
monyo83
 
 


legyekmami :P
Remélem hamarosan átírhatod a neved :wink:
A száni-legyekmami a legrosszabb verzió, innen már csak felfelé vezet út :lol:

Fanni
fanni73
 
 


Gabi :P
A hapsik bizony olykor felületesek. Én elhiszem! Már csak azért is, mert én sem mindig olvasom el a mellékhatásokat. Igaz, hogy én direkt, mert apai ágon hordozok némi hypohondria hajlamot...
Kiskatona vizsgálatra mikor mentek?
Amúgy egy halom spermaölő gyogyó van, pl. az allergia gyógyszerek, nem is gondolná az ember...
Fanni
fanni73
 
 


fanny en sem olvasom el a mellekhatasokat direkt,mert ha nem olvasom el akkor lehet hogy nem is lesz mellekhatasa,de ha elolvasom akkor tutira felfedezek magamon valami mellekhatast.
es nem is vagyok hypohonder. :lol:
kiskatonavizsgalatra szeptember masodik feleben megyunk.pontosabban en viszem el az anyagot,a megadott helyre,igy egyeztunk meg.
ha okes az anyag a szeptember vegen talan mar kezdodhet is a stimu.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: