Új privát üzeneted érkezett!

Ritt!

Sajnálom, de örülök, hogy így állsz hozzá! A hányinger és egyebek a progi szint miatt van! Általában babásan is ez okozza a rosszulléteket, késöbb pedig a hcg! Ezért írtam már régebben is, hogy ezek a jelek csak meghülyitik az embert, nem szabad róla még tudomást sem venni! Az, hogy ennyire ráálltál a dologra, nem befolyásolja a teherbeesést, viszont a lelkednek nem tesz jót!
Vendég
 


Köszi Grönland, aranyos vagy, hogy nem nem nézel hülyének, bár most is van hányingerem és ráadásul olyan görcseim ,hogy be kellett vennem 2 cataflánt!
ritt
 
 


Ritt azért az szerintem már baba. Mert egy nő igenis megérzi ha valahogy másképp van. Remélem nálad ez okozza a tüneteket és lassan egy zebrás teszttel büszkélkedhetsz.

Amúgy nekem jövő héten hétfőn kéne megjönnie. De ma fúri dolog történt velem. Már réégen ittam tejet és ma reggel úgy keltem fel, hogy tejet akarok inni. Már két bögrével megittam és írtóra jól esett. Tegnap este pedig a barátok köztön sirva fakadtam. Pedig az csak film. Na mindegy lehet ez véletlen de ki tudja. Tény, hogy sokat dolgoztunk, hogy baba legyen. Majd meglátjuk.
Vera veled mi van? Tünetek?


Puszi mindenkinek: Era

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Na, drukkolok neked, Csucsu!!!!

De nálam szerintem nem volt baba, legalábbis mostmár remélem, a 2 cataflán után, mertmásik topicon Dodónak késett, pozitív lett a tesztje és ma neki is nagy görcsökkel megjött. Szegénynél lehet, hogy tényleg baba volt, legalábbis a teszt miatt.
ritt
 
 


Ritt írtam privit neked.

Kép
csucsu05
 
 


Tényleg Vera, rég nem hallottunk rólad! :)
ritt
 
 


Vera merre vagy???

Kép
csucsu05
 
 


Na sziasztok.
Most jöttem meg a meló helyemről és első utam hozzátok vezetett. Szoktatás van az oviba és próbálom délelőtt utolérni magamat amit a nyáron a gyerekek miatt nem tudtam megcsinállni.

Meg olyan szar dolgok történtek ma velem hogy csak na.
reggel az új óvodásom sírt hogy nem akar menni az oviba. Én mondtam neki hogy egy kicsikét ott tudok maradni de utána mennem kell és mikor alszik egyet és felébred akkor jön apu érte.
Megvártam míg megkajált és elbúcsúztam tőle. Na más se kellett úúgy el kezdett bömbölni. Amolyan nagyon panaszosan mélyről jövően nem hisztis sírással. Kimentem és várta 10 percet hogy lássam meddig sír. Háát kellett ennyi idő hogy megnyugodjon.
De közben meg a Peti fiam logopédusával elkezdtem róla beszélni és az derült ki hogy hüpp hüpp hüpp hogy a most 5 és fél éves Peti fiam nagy valószínűséggel nem mehet rendes normális iskolába mert annyira el van maradva mind beszédileg mind finom motorikailag és mozgásilag is. Majd megyünk a Rátcz utcába egy bizottság elé aminek a papírjával fogom tudni beíratni a gyereket egy speciális isibe. Agyilag nagyon okos csak ezeka dolgok. Nem rajzol ha igen akkor csak satíroz egy színel. Nem rajzol karikákat se emberkéket szóval semmit ami majd kell az íráshoz. Beszédileg is olyan mint egy 3 éves és nem érti az idő fogalmakat meg azt hogy te vagy én vagy add rám helyett azt mondja vedd fel nekem. Szóval közepese értelmi fogyatékos. Úgy hogy szar anyának érzem most magamat.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera! Ne okold magad!!!! Kérlek!
Miért lennél te szar anya???? :shock: :shock: Ne is gondolj ilyesmire!!!!!
Ezekről a dolgokról te nem tehetsz!!!!!

Ölel
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Vera: Ne hülyéskedj már. Nem vagy te szar anya! Úristen mirre gondolsz. Amúgy a tesómnak a kisfia aki 13éves 4évesen kezdett el beszélni. Hihetetlen IQ-ja volt de nem mehetett csak speciális oviba . Szóval a sima oviból átküldték egy logopédiai oviba ahol igencsak voltak értelmi fogyatékosok is. De az nagyon sokat segített neki és szépen fejlödőtt. Majd mikor iskolába kellet menni az ovi miatt a kisegítő iskolát ajánlották. Nehogy lemaradjon. De volt egy logopédus aki azt mondta kellő segítséggel ezt ki lehet kerülni. Na mi nem is írattuk be az egész család a szivügyén érezte a kisfiú életét. Képzeld ma Budapest egyik legerőebb 12-osztályos gimnáziumába jár. A tavalyi bizonyitványában volt ugyan egy kettes matektból amiért az Apja haragudott is rá de ki bánja. Mégis csak egy erős suli. Persze van aki még most is csúfolja mert olyan választékosan beszél de ezt is ki fogja nőni azt mondták. Pozítivan állj hozzá és fel a fejjel. Kimás adhatna neki erőt mint te. Az sem baj ha olyan suliba megy majd behozza a lemaradást és átmegymásik suliba. Hidd el ezek a gyerekek csodákra képesek. Meglátod behozza ő majd magát. Csak ő lassabban érik be. Ezért ő nem értelmi fogyatékos. Na semmi félelem és ne legyél elkeseredve emiatt. Az ovi meg ilyen kell egy kis id míg a kicsi beszokik. Nem vagy te hibás semmiért Vera. Nyugodj meg jó Anya vagy :)
Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Szia Vera!
Tényleg nem szabad így felfogni, ezekről te nem tehetsz, minden gyerkőc más még egy családban is és azt szokták mondani, hogy már a terhességek egy nőnél és a szülések is mások. Különben is lehet, hogy egy kicsit le van maradva, de hidd el nekem, másban meg majd (de lehet, hogy már most is) kiemelkedő lesz a többiektől. Fel a fejjel és ezek szerint kicsit többet kell vele majd foglalkozni, külön órákra hordani, na ha azt nem tennéd, akkor az a te hibád lenne, de biztos vagyok benne, hogy mindent megteszel a gyermekeidért, főleg aki ennyi gyerkőcöt bevállal, már irigylésre méltó!!!
Az unokaöcsém nyitott szájpaddal és ajakhasadékkal született és neki is az utolsó évre spec óviba kellett mennie, +külön logo-hoz és úgy behozta magát, hogy már rendes suliba mehetett, nem kellett spec-be.

Tehát fel a fejjel!!!
ritt
 
 


Ja és most kitűnő tanuló, most ment 3.-ba!
ritt
 
 


Vera!

Ne okold magad, ez hülyeség! Viszont mielött bármit beadnak nektek, hogy a fiad ilyen vagy olyan, mindenképp nézzetek utána a törvényeknek! Ha 70 pontot elér az iq-teszten, köteles felvenni bármelyik iskola! Kötelesek beintegrálni!!!!!! Ne hagyd annyiban, mert ha olyan közösségbe kerül, ahol nála kicsit alacsonyabb szinten vannak a gyerekek, nem fog fejlődni, viszont, ha értelmes gyerekek között van, azok majd húzzák maguk után! Remélem nem bántottalak meg, de mi már túl vagyunk ezen! Nálunk kicsit más volt a helyzet, 110-es iq-val nem akarták felvenni csak, mert kiskorában gondok voltak vele! Azóta megjártunk mindenféle minisztériumot, képzett jogászok lettünk és érdekes működik a dolog csak oda kell csapni az asztalra, mert egyébként hülyének nézik az embert!
Vendég
 


grönland
Dehogy. Nem bántottál meg. Én nem a Peti miatt estem kétségbe mert azt orvosolni tudom hanem pl most is reggel úgy sírt a picim. Pedig megbeszéltem vele hogy mikor jövök érte. Annyira kétségbeesetten és e miatt van rossz lelkiismeretem mert azt fogja érezni hogy eldobom magamtól. De az a röhely hogy járt bölcsibe. Szerintem a miatt hogy őt sokáig tudtam szoptatni valahogy mélyebb a kötődés vele. És eza gond.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!

Bocsi, akkor félreolvastam! Ezért sem kell rossz anyának tartanod magad! Vannak dolgok amit egy kisgyereknek is meg kell értenie, hogy anya, apa dolgozik, ő oviban stb! Bár nekem is szar volt csak már régen és az ember hajlamos elfelejteni, hogy milyen lelkiismeretfurdalással hagytam ott a gyereket! De hidd el nem marad ez meg benne! Itt az ideje, hogy leválljon, nem kisbaba már! Kegyetlenül hangzik, de inkább most sírjon utánad, mint mikor suliba megy! Egy-két hét és nem is veszi észre, hogy anya nincs vele! De gondolom ez a lelkiismeretfurdalás azért is van, mert neked is nehéz nélküle! A fiaddal kapcsolatban pedig tényleg figyeljetek oda, mert egy életre megbélyegzik és a szakértői bizottságnak is az a legkényelmesebb ha bedugják egy olyan helyre, ahová nem való!
Vendég
 



Hol vagytok csajok?? Kivel mi újság? Izgulok mert hétfő kell a naptár szerint megjönnie. Kiváncsi vagyok. Tegnap csináltam tesztet nem bírtam ki és semmi. Attól lehet bent még babó? Annyira akarom, hogy nem birom kivárni a hétfőt, hogy megjön e vagy sem. A legrosszabb ez a várakozás. Na mindegy majd meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!

Ezzel én is így voltam, de remélhetőleg akkor jövőhéten már jó hírekkel jössz!
ritt
 
 


Mindenki pihizik? Senki sincs? Na akkor én vagyok most a topic ügyeletese:) Amúgy sajna már nagyon feszül a mellem és a hasam is fájdogál. Reggel csináltam tesztet sehol semmi. Szóval nem lesz ott bent most babó szerintem azért fáj a hasam mert megjön. Hát ez van :(

Kép
csucsu05
 
 



HAhó: Mindenki pihizik?? Na még nem jött meg de a cicim feszül és alul is kicsit fájdogálok. De a naptár szerimt már meg kellet volna jönni. Most néztem nem is hétfőn hanem szombaton kellet volna megjönnie. De szerintem csak késik. Ti, hogy vagytok?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Légy türelmes, nem biztos, hogy megjön! Nekem minden terhességnél görcsölt a pocim! Tehát ez lehet babás jel is! Szerintem reggel tesztelj első pisiből, annak már mutatnia kell valamit!
Vendég
 


Sziasztok!

A mensim végén tartok, az előző ciklusom 32 napos volt az elöttiek 29,29,31,30 . Akkor most mikor kezdjek ovu tesztet csinálni?
A teszt tájékoztatójában az áll, hogy ha 28-29 napos a ciklus akkor a mensi első napjához adjak 9-et, és akkor, ha több akkor 10-et, 11-et. Akkor az utolsó ciklust nézzem vagy átlagot? Vagy kezdjem el, mintha 29 napos lett volna, mert az volt a legkevesebb és onnan? Vagy? Én most csinálom majd elöször.

Előre is köszi a segítséget!
ritt
 
 


Ritt!

Én is most csináltam előszőr és a 10. naptól csináltam! Szerintem kezd elöbb, aztán majd kitapasztalod, hogy mikortól érdemes! Bár nem tudom hány tesztet akarsz használni! Valaki olyan rutinos, hogy egyet csinál és kapásból eltalálja! Én 5-öt lőtem el ebben a hónapban! Kövtkező ciklusban nem fogok használni, mert függő lettem! :lol:
Vendég
 


Köszi Grönland az infót. Én a lányomnál nem éreztem semmit. Talán ezért nem is gondolok most a babóra. Ma nem tudtam tesztelni reggel mert nem volt itthon teszt. Most várok eddig még sehol semmi . Hasam továbbra is mocorog, cici fáj. Meglátjuk. Nem élem bele magam inkább lepődjek meg pozítivan :)

Kép
csucsu05
 
 


Igen Csucsu, ez a legjobb hozzáállás! :lol: Pedig sokszor én is úgy tesztelnék, de nem merek, mert a halvány teszttel is csak a hátsómat törölhetem ki! Legjobb ha türelmesen vár az ember! De szerintem te már nyugodtan tesztelhetsz! Nekem ha nem jön meg szerda reggelre, rohanok tesztelni! :lol:
Vendég
 


Köszi Grönland!

Az 5 mit jelent, 5 db vagy 5 doboz? Ha doboz, azt hogy csináltad? Amit vettem 1 dobozban 5 db van, ez a Babymark.
ritt
 
 


Csucsu! :lol:

Annyira nem lettem függő! :lol: 5 db-ot használtam, de folyamatosan, mindennap késztetést éreztem, hogy csinálnom kell, hátha erősebb lett a csík! Hát nem hülyeség? :lol:
Vendég
 


Grönland most szerdáig kellene megjönnie? Hú de izgi :) Már csak 2nap akkor. Drukkolok addíg :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi szépen Csucsu! Remélem nem jön meg! Bár nálunk elég összetett a probléma! Nagyon kicsi az esély spontán! De már történtek velünk csodák.... hátha most is!
Vendég
 




Vera!

Mi is rendeltünk, de sehol nem láttam, hogy 10-es lenne! Hol láttad? Ránézésre elég gagyi, mind az ovu, mind a terhes-teszt! Lehet nem véletlen, hogy ilyen olcsó! Bár ha kimutatja a tehességet, nem bánom! :lol:
Vendég
 


Csajok ti honnan rendeltek ilyen olcsó tesztet? Én 1100,-Ft ért veszem darabját :(
Megjegyzem ma még nem jött meg de a gyógyszertárban most csak valami szupi teszt volt 1850,-Ft ért. Na nem vettem meg. Utálom ha egy csík van ás pláne ennyiért.

Grönland: Igen vannak csodák!!! A lányom is az. Azt mondta a doki, hogy csoda, hogy megvan mert nagyon kevés nő tud teherbe esni ilyen méhhel. Állítólag nagyon kicsi. De a lényeg, hogy itt van velünk. És remélem is, hogy vannak csodák mert szeretnék még egy babót. Neked mennyi babód van?

Tök jó lenne ha mindannyian mostanság lennénk várandósak mert akkor egymást segíthetnénk a tapasztalatokkal. Na várjuk és várjunk. Egyszer meglesz a gyümölcse :)))

Kép
csucsu05
 
 


Jesszusom Csucsu! Miből van, aranyból?

www.babatervezők.otthona.net

Itt lehet rendelni. Meg elég sokmindenre jó ez az oldal! Segít eligazodni egy-két dologban!

Nekem egy fiam van és 3 angyalkám! Nálunk az a gond, hogy apának nagyon rossz a spemaképe, ha esetleg mégis sikerül, középidőben megszakad a terhesség! Fiam is 28 hétre született! Ő a mi igazi csodánk!
Vendég
 


De jó Grönland :) Igazi szép családod lehet. Mennyi idősek a picik?
És hiszek abban, hogy vannak CSODÁK. Bizonyíték akkor neked a fiad aki korán jött hozzátok :)
Köszi az infót megnézem az oldalt mert itt nálunk a gyógyszertár írtó drága. Azt meg ne is említsem ha bemegyek és veszek tesztet akkor végig néznek rajtam. De nem tudom, hogy mit néz mert nem vagyok kisebbség a lányom 21hónapos még azt se mondhatja, hogy alig született meg az első és jön a második. Na ez rejtély marad. Vagy túl érzékeny vagyok ??? Lehet a pocaklakó tesz érzékennyé. Persze ez csak feltevés mert nem tudom van e pocaklakónk. Majd meglátjuk: a vak is azt mondta!
Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Félreérthető voltam asszem! Egy szem fiam van, a 3 angyalka sajnos nem született meg!


Na igen, a rossznyelvek! Nekem is volt benne részem! A szemembe össze meg vissza sajnáltak, a hátam mögött meg ment a sutyorgás, hogy biztos azért vetélek el mindig, mert már volt egy csomó abortuszom! Ennél jobban nem is bánthattak volna meg! De ez a múlt, elköltöztünk, itt szinte senki nem ismer és a múltunkkal sincsenek tisztában!

Akkor most hogy fogsz tesztet venni? Bár ha ma megrendeled az elöbb írt oldalon, 3 nap múlva megkapod! Ha tudsz addig várni, akkor érdemes, mert jobban jössz ki!
Vendég
 


Sziasztok!
Én a Rossmannba vettem az ovu tesztet, 5db-os 2500Ft volt, kicsit soknak gondoltam, de megvettem, mert más nem volt.

Vera! Mi az hogy ketté vágom? Poénkodsz ugye? :shock:

Ha ebben a hónapban sem jön össze a babó, akkor én is rendelek a Leotól, de mennyit érdemes 5db-ot 1 hónapra? Ovuból?
Terhesből meg 2db?! Talán elég lesz! :lol:

Képzeljétek tele a házunk 2.babás pocakossal és van egy csajszi akin már kb 1,5 hónapja láttam, hogy terhes, de nem kérdeztem rá, aztán tegnap beszélgettünk és elárulta, hogy igen 13 hetes. Milyen fura, hogy megéreztem, mint a multkor nálam, hogy nincs babó, meg fog jönni és megjött. Remélem most mást fogok érezni!!! :wink:

Bocsi, de ezt el akartam mesélni.
ritt
 
 



Grönland: Akkor én félre értettem. Most már értem. Amúgy angyalok léteznek ám :) Ne csüggedj valamiért igy kellet lennie. A sok rosszindulatú, gonosz, irigy és "okos" embert pedig szard le. Hogy veszi a bátorságot, hogy ilyet kiejtsen a száján. Örület.
De ha új környezetben vagy akkor még ezek az emberek sem okozhatnak rossz perceket vagy napokat.
Meglátod elöbb-utóbb sikerül. És bizzunk az előbben.

Ma csináltam tesztet de semmi. Majd délután megjött. Szóval most pihi és utána teljes gőzzel előre. De most megígérem én már nem görcsölök. Az élettől már kaptam egy gyönyörű kislányt aki állítólag csoda, hogy összejött. Merthogy túl kicsi a méhem. Ennek ellenére nem volt kicsi baba. De mint mondtam angyalok és csodák is vannak!!!


Különben is októberben van a szülinapom. Annál szebb ajándék pdig nem lenne ha a teszt csíkos lenne. Mit lenne LESZ !!!!!

Vera: Merre vagy? Veletek mi van?


Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Grönland:Neked szerdán kell megjönnie azaz holnap. Elfelejtettem írni, hogy küldöm a pozitív energiákat :)))))

Kép
csucsu05
 
 


Ritt!

Velem kapcsolatban mi a megérzésed? :lol:

Jajj, ebbe ne menjünk bele, hogy valamiért így kellett történnie! Ma már volt pár vitám ebből! :lol:

Ilyenről még nem hallottam, hogy valakinek kicsi a méhe! Nézzük csak logikusan, a megtermékenyüléshez mindegy, hogy mekkora. Szerintem a beágyazódáshoz is! Ha meg elkezd nőni a baba, akkor a méhed is elkezd nőni! Szerintem emiatt ne keseredj el!

Ezt a teszt kettévágást én is olvastam valahol!

A csunya pirit pedig sajnálom!
Vendég
 


Sebaj majd a jövő hónap sikeres lesz. Köszi Grönland megnyugtattál a méhem miatt. Már kezdtem azt hinni, hogy az közrejátszhat. Na puszi majd holnap jövök.

Kép
csucsu05
 
 




Basszus! Most, hogy visszaolvastam látom, hogy amit Rittnek akartam írni, Csucsunak címeztem! Remélem azért eligazodtatok! :lol:

Én ma egy napos babás vagyok, ami annyit jelent, hogy 1 cn!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!


Grönland: szerda van :) Van valami újság?

Kép
csucsu05
 
 


Igen Csucsu! Reggel magamra rántottam apát, mert leesett a hőm, hamarosan meg is jött! Ez nálunk nagyon bevállt, hogy apa segít pirinek! :lol:
Vendég
 


Köszi Vera, gondoltam, hogy a műa-ot nem lehet szétvágni, úgyhogy működjön is.
:D
Akkor majd kipróbálom!
ritt
 
 


Na akkor most piri napok vannak. Ritt és Vera rajtatok e hónapban a világ szeme. Vagyis ez a kis topic szeme. Mi most mikulást bulit tartunk Grönlanddal de utána belehúzunk mi is :) Nem igaz?

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: