Új privát üzeneted érkezett!

anyoooka: ne félj az átjárhatóságitól, minden rendben lesz :wink:
Piri még sehol, tegnap volt egy icipicike pötty. :oops:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Hátha nem is fog jönni és nem lesz szükség az inszemre!!! Hallottunk már ilyet! Ott a tegnap említett barátnőm, Babanetes ismerősöm is van akinek inszem előtt sikerült spontán...
Egy tesztet azért csinálsz holnap, ha semmi? :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Naná, hogy csinálok :D Őszintén szólva, nekem ebben a hónapban olyan érzésem volt végig, hogy igen, most sikerülni fog. Nem kell inszemre mennünk. De az a gond, hogy ezt már sokszor bebeszéltem magamnak az elmúlt két év alatt :oops: :(

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

 
 

Nagyon drukkolok hogy úgy legyen!+++++++++++ Hőmérőzöl, van görbéd?
Ez a bebeszélősdi ismerős! És olyan rossz csalódni!
Bezzeg decemberben mikor biokémiaim volt, egyáltalán nem foglalkoztam vele... De sajna nem maradt velünk, teszt után egy héttel jött Pirkó :(

Kép

Kép
anyoooka
 
 


anyoooka: Nagyon sajnálom a decemberi eseteteket :cry: De hidd el, hogy hamarosan újra be fog köszönni hozzátok egy angyalka és utána egy boldog 9 hónap vár rátok :D :wink:
Januárban hagytam abba a hőmérőzést. Akkor lett elegem belőle és a dokim is azt javasolta, hogy feletsem el, mert ez is csak stresszel minket. A görbéimből látszott, hogy van peteérésem. Ehhez képest mindig a hőmérőzést topikban vagyok :D Nagyon jó kis csapat! :D Ha kérdésed van a témával kapcsolatban, kérdezz vagy kérdezd a hőmérős csajszikat, rendesek és segítőkészek. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Aranyos vagy, de én is abbahagytam. januártól júliusig mértem, de besokalltam. Olyan szinten stresszelt mindkettőnket, hogy volt olyan hónap, hogy pont az esélyes napok maradtak ki.
Apa is fgyelte a görbémet és a teljesítménykényszer miatt teljesen leblokkolt.
Na és közben megismertem a szervezetem jelzéseit is.
Ráadásul akkor volt jó sz@r a görbém, mikor nézettem progit és tuti volt pé... Fölösleges rágörcsölni!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Így igaz, a hőmérsékletet bármi befolyásolhatja. Nálunk is ilyen kényszer együttlétek voltak már a végén és nem akartuk ezt tovább folytatni.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilvi!

Akkor holnap tesztelsz? Húúú, de izgi! Gyere majd gyorsan az eredménnyel!

Anyoooka!

Sajnálom a decemberi dolgot... Majd most! A hőmérőzés engem is agyonstresszel :(

Mit gondoltok, csinálnak vérvételt, vagy valami vizsgálatot inszem előtt, vagy belevágunk rögtön a stimuba? Dóri előtt nem volt semmi, csak egy átjárhatósági és egy rákszűrés, és kész. UH-n figyelték, hogy érnek-e tüszők, megrepesztettük, megterhesedtünk. Mehetne most is így :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: kórház függő, de szerintem csinálni fognak, ettől függ, hogy mennyi tablettát és mikor és hogyan stb.

Hétvégén nem tudok jönni, sajnos kikötettük otthon a netet, legközelebb hétfőn leszek. :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Akkor kistányérnyi lik lesz hétfőig az oldalamon :) Csak kibírjuk addig :)

Szóval jobb ha beletörődök, hogy csak novemberben kezdünk...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Miért nem most csináltatsz hormonvizsgálatot?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Jujj, Szilvi, hétfőig nehezen fogjuk kibírni! Hőmérősbe sem sms-ezel senkinek ha zebra van?!

Évi, nekem júliusi hormoneredményeim vannak és arra azt mondta a dokim hogy azokat elfogadja. (PCOS miatt 3 havonta nézetjük) Te hova jársz, hol fogják csinálni az inszemet?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Gondolom mindenképp ciklusnaphoz kötött, hogy mikor veszik le a vért, ahhoz pedig meg kell várni a következő mensit. Addigra túl is leszünk a konzultáción, és okosabbak leszünk.

Anyoooka!

A pesti Kaáliba megyünk.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, mi is oda járunk! Mágus? :wink:
Hol tartasz a ciklusban? Nem 3. napi vérvétel kell? (nekem az van és arra mondta hogy jó)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nem, Kovács doki :) De szerintem ő is mágus :) Gondolom, hogy 3. napi kell, de most vagyok a 11. napon.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


:D
És a stimut hányadik nap kezdenék? Dórinál hogy volt?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Ha jól emlékszem, akkor a harmadik napon Clostival kezdtük. Később jött be két ampulla Menogon szuri, utána már csak a repesztő. Kíváncsi leszek, hogy most mit kapok, mert a Menogont állítólag már nem adják.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Te mit fogsz kapni, tudod már?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Még semmit nem tudok, majd október 12-én megyünk konzira, ott fog kiderülni minden. Addigra meglesz az átjárhatóságim is és Apa eredményei is. a számszaki már ma is készen van de a tenyésztés majd csak jövő héten

Ha 3. napi hormonok kellenek akkor együtt kezdünk novemberben? :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


És milyen lett az eredmény? Mik a számok? Persze, kezdhetünk együtt novemberben :) De ha van esélyetek spontánra, akkor meg ne várj! :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


most próbálom rávenni Apát hogy hívja fel őket, hátha megmondják telón is... :P

Kép

Kép
anyoooka
 
 


És hajlik rá, hogy felhívja? Én olyan kíváncsi lennék rá, tuti telefonálnék.

Tök jól elbeszélgetünk itt ketten. Te Dorcid is alszik? :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


hajlik rá, már hívta őket, majd visszahívják. Én is nagyon kíváncsi vagyok hogy javult-e. 10 milla kicsit kevés :(
Igen, én csajom is aludt eddig, de most az előbb nagy álmosan kijött. Olyan édes ilyenkor :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Megvan az eredmény: 10millió/ml :(

Kép

Kép
anyoooka
 
 


anyoooka!

Az nagyon kevés az inszemhez. :cry: :cry: :cry:

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!
1-2 ismerős is van itt! :D
Úgy néz ki, hogy lassan mi is közelítünk az inszemhez! :D :(
Kinek hol csinálják? Mindenki Kaáli? Vagy sima kórház? :roll:

Egyébként pont akkor alakult a topic, amikor megtudtuk, hogy mi is erre vagyunk esélyesek! Ez bizti jelent valamit! :D

Kép
bettike
Eger
 
 


Szia bettike!

Mi nem Kaáli,mi Nyírő Gyula.Sajna magán,de fantasztikus hely!Remélem egy hónap múlva még szebben írhatok róluk! :))

A közelítetek az mit jelent?Köv. ciklusban?Neked hol?
Még ez a hónapod is lehet esélyes,nem?

Kép
kicsimálna
 
 


Anyoooka!

Hát, ez tényleg picit kevés... Azért az inszemet megcsinálják ennyiből? Vagy megpróbálják felturbózni még egy kicsit? Jókat kérdezek, gondolom ti is majd csak októberben tudjátok meg :? Viszont lehet, hogy mind 10 millió életerős és mozgékony, mert valahogy csak megfogant spontán Dorka!

Bettike!

Üdv itt :) Mi kaálisok vagyunk. És Ti? Nálatok mi a baj?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Bettike! Üdv közöttünk! Mi is Kaáli :) Nálatok miért kell az inszem?

Évi, remélem, hogy a mozgékonyságukkal legalább nem lesz baj... De telefonon csak ennyit mondtak tegnap, csütörtökre lesz kész a tenyésztés is, akkor megy a leletért apa, akkor tudunk többet.
Áprilisban is nézettük, de azt hittük, hogy csak a szteroidok miatt lett ilyen kevés, amit szedett (allergiás) sajna nem :( Vittük azt az eredményt és a Mágus azt mondta, hogy annyira nem rossz, mert az össz mennyiség 5 ml, abban meg 50millió van. Remélem, hogy elég lesz az inszemre, nem szeretnék lombikozni :(

Dóri is alszik? :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hát így azért az 50 millió elég ígéretes :) Drukk, hogy ne kelljen lombik. Ne haragudj, de nem emlékszem, a te férjed szedett Clostit spermaszám növelésre?

Igen, enyimgyerek is húzza a pacibőrt :) Még kb. 1/2 4-4-ig.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


nem, nem kapott semmit, önszorgalomból szedi a macát.
Érdekes dolog, hogy metabolikus szindrómája van, inzulinszintje kb. 10x magasabb mint a normális. Nálunk, nőknél ez az oka a PCOS-nek (ez vagyok én) férfiaknál meg talán a s/ákra lehet ilyen hatással... ez most megint a hangos gondolkodás volt...

Nagyon ügyi Dóri hogy ilyen nagyokat alszik! Én csajom 2 napja nem akar aludni, se reggel, se délben. Este meg már nem lát ki a buksijából :?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Én is mindig mindent diagnosztizálok magamon, meg a gyereken is :twisted: A férjem ilyenkor elkezd kérdő pillantásokal körülnézni a szobában. Mondom neki, mit keresel? Aszondja, hogy a nőgyógyász/endokrinológus/gyerekorvos/stb diplomámat. Ja, hogy nincs?! Akkor ne diagnosztizáljak! :twisted: :twisted: :twisted: Egyem a húsát :)

Mini manó kora óta kialussza a krumplit a földből. Tiszta anyja. Én is csak akkor üzemelek, ha 10-12 órát aludtam... Ez van :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Na,nálam ma kezdődött az a bizonyos első és utolsó ciklus! :lol:

De sz@rban vagyok,mert így vasárnap kéne majd lennie az inszemnek,de itt hétvégén nincs senki.Szóval valszeg gyogyi melletti spontán hónap lesz ez is...
Ez nagyon elvesz az örömömből és az optimizmusomból...

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, de sajnos szombaton megjött, így ma voltam a 3. napi vérvételen. Délben lesz kész az eredmény, azzal keresem majd meg a dokimat. szerintem mától smitu lesz. :?

Mindjárt visszaolvasok után reagálok!

Szép napot mindenkinek!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


na, itt is vagyok... :D :D :D

anyoooka: nem olyan vészes az eredmény, viszont kórháztól függ, hogy 10 millióval csinálnak-e inszemet. Nálunk sajnos nem :(

szia bettike :D :D

kicsimálna: lehet, hogy át lehet tolni hétfőre vagy előrehozni péntekre az inszemet, nem? Hanyadik napon szokták csinálni egyébként?

Ma délben egy kicsit már én is okosabb leszek inszem terén. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilvi!

Nem tudom.Most hívtam a dokimat,hogy ez a fránya piri ilyen rosszkor jött,de megnyugtatott,hogy majd hétfőig biztos eltolható a dolog,mert hátha most nem olyan tankönyvi pontosságú lesz a pé,tüszőrepi.Szte jó lesz,és október elsején megcsináljuk az inszemet...

Meglátjuk,bízom benne!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Szerintem is jó lesz még hétfőn megcsinálni az inszemet. ++++++

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!
Voltam a 3. napi vérvételen, meg vittem a s..-a mintát magammal.Másnap felhivtama a labort és azt mondta, hogy mind a kettő s...-a minta 10 millio alatt lett.Ezzel nem valószínű hogy lesz inszem! Ebből lombik lesz! De én jobban is bízom benne. De erre sajnos minimum 3 hónapot kell várni!!! :cry: A rohadt életbe, semmi nem megy nálunk egyszerűen!! :cry: Na de majd 27-én megyünk a dokihoz a meddőségibe és akkor majd gondolom megmondják, hogy mikor lesz az akkor!
Ha nagy önbizalmam van akkor azt mondom,l hogy gyönyörű karácsonyi ajándékunk lesz! Csak így legyen tényleg!

Veletek mizujs??
katyika
 
 


katyinka: ne legyél elkeseredve és ne bosszankodj! Az babához vezető úton már elindultatok, ... és ez a lényeg! :D Ez a három hónap hamar el fog telni, hidd el! :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


katyika!

3 hónap nem a világ!Gondolj bele,milyen szuper karácsonyotok lesz! :wink:
És valóban tutibb a lombik,mint az inszem,szóval lehet még jobban is jártál!Drukkolok nagyon!

CSAJOK!ÚGY DÖNTÖTTEM,HOGY ÉN MA VAGYOK 1 NAPOS BABÁS!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


Megjöttem a dokitól :D

A hormoneredményeim jók lettek. Clostit kell szednem mától szombatig, ma és szombaton egyet a többi napon kettőt. És csütörtöktől kell magamat szurkálnom Puregon-nal vasárnapig. A rendelésen kaptam olyan kis belövőt is. :D Jövőhét hétfőn újra vérvétel, uh és meg kell keresnem megint a dokimat. A gyógyszeren kívül mindent fizet a tb, még a beavatkozást is. :D

kicsimálna: ezzel azt akarod "mondani", hogy ma megjött? De látom, hogy nagyon optimista vagy, csak így tovább. :D :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szia Szilvi!

Igen,a vonalzóm is ezért cseréltem le!Ma vagyok ugyanis egy napos babás! :)
Hát akkor te előttem vagy két nappal,de sebaj,majd egyszerre tesztelünk zebrásat!
Szted van jelentősége,hogy a Clostit reggel vagy este veszem be?Megmondom őszintén nem kérdeztem a dokit,de az estére szavaznék,mert mindig olyan kómás vagyok tőle.
Jaj,végre vki ugyanazt a szurit kapta,mint én!Két-sárga tollatt kaptál te is?Régen az a fekete egyszerűbb volt,bár ez sem diplomához kötött azért. :oops:

Kép
kicsimálna
 
 


A 6. naptól szúrod csak magad?Én már a 3. tól?És hány egységet kell szúrnod?

Kép
kicsimálna
 
 


Na,az nem kérdés volt a 3.-tól,hanem megállapítás,bocsi!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Clostit mennyit kell szedned? Azt nem tudom,hogy van-e jelentősége, hogy mikor veszed be, de én ma este veszem be az első, utána minden nap reggel is és este be kell vennem, szombatra marad még egy szem, azt reggel fogom bevenni. Igen, kék-sárga tollat kaptam. Nagyon félek tőle, félek, hogy elrontom. Mondjuk az aszisztensnő megmutatta, hogy hogyan kell kezelni. Nehéz használni? 6. naptól kell döfködnöm magamat 50 egységnyivel.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Nem tudod elrontani,mert feltekered az 50-es számig és addig nyomod,míg a végére nem érsz,ez 2-3 mp.
Én napi egy Clostit szedek majd,de 100 egység Puregont szúrok.Nem értem igazán,hogy miért vannak ilyen eltérések.

Kép
kicsimálna
 
 


Én sem értem, gondolom kórháza és orvosa válogatja

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi is az első inszemre készülünk sajnos.
Magamról: férjemmel 18 éve vagyunk házasok, van már egy 15 éves nagy fiunk. Sajnos én most múltam 41 és valószínű ez lehet az oka, hogy nem jön a tesó. Túl sokáig vártunk vele... Több, mint két éve próbálkozunk spontán, eddig két terhességem volt, de mindkettő vetéléssel végződött a 6-7. héten. Nem sok reményem maradt, ezért megpróbáltuk a Kaáli intézetet. Ott az orvos azt mondta, hogy lombik kellene a korom miatt, de csak februárra volt időpont, szerinte addig próbáljuk meg az inszemet. Ma ( 3. napon ) kezdtem el szedni a clostit, napi kettőt. Látom, hogy Nektek mást is kell szedni-szúrni, ez vajon mitől függ?

Üdv.

Réka
réka66
 
 


Szia réka! Általában a clostit kiegészíti még valamilyen injekciós kúra is. Meddig kell szedned a clostit? Mikor mégy vissza a dokihoz?
Mikor kell menned uh-ra?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: