Új privát üzeneted érkezett!

Szia Pamukli!
Üdv a csapatban!!!

Dejó!!! Ma már 3 új taggal bővűlt a topic!!!Hurrááá!!! :D

Csubi:
mi történt az első probálkozásotokkor??? Ha nem akarsz beszélni róla, megértem....

Jenny: én sem haragudtam meg Hunira, olyan aranyosan nézett ki, és olyan komolyan végezte az egesz 'szertartást', hogy nevetnem kellett :lol: :lol: :lol:
ami a váladékot illeti, hát én olvastam valahol, hogy amikor egy nönek bővebb a hűvelyváladéka, és több napig tart, akkor a legjobb minöséget kell figyelni.Amelyik a legnyúlékonyabb. Na ezt jól elmagyaráztam
:oops: :oops: :oops:

manó: itt vagyunk, ne aggódj, csak a mai nap egy kicsit zsúfolt volt...

nati: veled mi a helyzet?

csajok NAGY BEJELENTENIVALÓM VAN!!!
Tegnap egy jó meleg fürdőt vettünk apával a kádba :wink: :oops: :wink: :D :lol: és beszélgettünk a babaprojektről, hát ugynéz ki mi is nekivágunk e hónapba :P :P :P
ha nem gondolja meg magát enyim párom....

Ugyhogy mindenkinek babásodást!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Már éppen akartam írni, hogy hallgatás beleegyezés! :lol:
Szóval köszi Csubi az érdeklődést! Nos én 31 éves vagyok és még nincs kisbabánk. Legjobban a Jennyvel tudok azonosulni, mert Ő is hasonlóan "késői" első babaváró. Nekem is lehetett volna már kisbabám, de hála a jó égnek az eszem előbbre járt és egy borzasztó (előző) kapcsolatba nem vállaltam gyereket. Már 5 éve vagyunk együtt a férjemmel és Ő már rég óta szeretne kisbabát, de én húztam halasztottam eddig, mindenféle kifogást keresve. Az igazság az, hogy nagyon parás vagyok! Na de ezen asszem túljutottam és már én is próbálok felnőni a feladathoz. Olyannyira, hogy egy hete elkezdtem szedni én is az Elevitet, mert nekem a dokim ezt ajánlotta és barátnőim is erre esküsznek. Ezt bármikor és bármeddig lehet szedni, hiszen ez csak egy vitamin. Úgy tudom hogy a teherbeesés előtt 3 hónappal érdemes már elkezdemi szedni.

Pumukli
pamukli
 
 


Sziasztok!

Itt már egy páran ismernek :wink: szeretnék én is csatlakozni hozzátok! Próbálok visszaolvasni, hogy képben legyek! Aztán ha nem baj jövök még!

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 

 
 

Pumukli: egyszerre irtunk :D :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Kriszta!
Üdv köztünk!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Már nem én vagyok a legújabb! :lol:

Márti: Hát ez nagyszerű!!! Akkor ki kell használni ezt a "zöldutat"! Szerintem ha valaki egyszer azt mondja akar még babát, akkor onnantól nincs vissza út! Ezt magamról is tudom!

Csubi: Ismerem ezt az érzést sajnos -mármint a temetőzést! Nekem apukám halt meg és nincs nap hogy ne jutna eszembe, de ha halottak napján kimegyek, nagyon felzaklat, mert én nem érzem úgy hogy Ő is halott és a sírjához kellene mennem!
pamukli
 
 


Pumukli!
Ezt mondom én is :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


helló mindenki!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

akkor köszöntöm,pamuklit és Krisztát :lol: :lol: :lol: :lol: egy jó nagy cuppanós mindenkinek.

jajjj ugy örültem mikor bekukksiztam hogy ennyien vagyunk hogy alig birok magammal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
a nagy örömtől hirtelen nem is tudok mit irni!!!!!!

nekem azért javasolta az elevitet mert állitólag az első időben(1-5 hét)a folsav a legfontosabb,utána a többi...még beszedem a gravidát és utána az elevite fogom.amugy azt is mondta a doki hogy bőven elég lenne folsavat enni,de mivel hideg van egyem mert legelább nem betegszem meg!!!!!

Márti nagyon örülök!!!!!hurrrrááááá :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:

akkor csajok most egy gyors helyzetjelentést kérek!!!!!kinek mikor lesz ovuja és mikor kell megjönnie aki már túl van rajta!!!!

Krisztát tudom neki 10 körül lesz ovuja :oops:
többiek??????????

még jövök de harc van a gépért :twisted:

puszi:mano :wink:
manocska2008
 
 


Szia mano!

nekem már megvolt az ovum 27-én oktoberben és csak majd nov.24-én lesz megint,ha nem változik valami miatt :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Hogyan változik a hüvelyi nyálka a ciklus folyamán?

A ciklus elsö felében: amint vége a menstruációnak, néhány napon belül felléphet egy nedves érzés, de még esetleg nem figyelhetö meg nyálka. Egyénileg felléphet azonnal krémes nyálka is. Minél közelebb vagyunk a tüszörepedéshez, annál nagyobb mennyiségü és jobb minöségü nyálka termelödik. A méhszáj bejáratát a terméketlen idöszakban egy nyálkadugó zárja el, amely a tüszörepedéshez közeledve ösztrogén hatására egyre folyékonyabbá válik. Ahogy német nötársaimtól szerencsém volt megtapasztalni, ennek a nyálkadugónak egy része esetleg egy darabban is leválhat és eltávozhat. Ez nem ok az aggódásra, csak azt jelzi, hogy a termékeny idöszak közeledik.

A tüszörepedés környékén: tojásfehérjeszerü hüvelyi nyálka, olajos, csúszós érzés közvetlenül a tüszörepedés elött. Egyénileg tarthat ez a szakasz 1-5 napig, de akár tovább is. Az is normális, ha a nyálka csak krémes és sohasem tojásfehérjeszerü (ebben az esetben a mennyiség nö meg). Röviddel a tüszörepedés után kevesebb lesz a nyálka, még néhány napig krémes állagút meg lehet figyelni, aztán szárazság következik be. A félreértések elkerülése végett: a hüvely soha sem szárad ki teljesen, nem lesz olyan, mint a Szahara ;-) A kiszáradásnál inkább az a lényeg, hogy egy tartós minöségi és mennyiségi változásnak kell bekövetkeznie, mégpedig a csökkenés irányába.

A ciklus második felében: 3 nappal a tüszörepedés után szárazságnak kell bekövetkezni. Egy héttel utána a szervezet újra krémes állagú nyálkát termel, ez 2-3 napig is megfigyelhetö. Ez a nyálkatermelés a beágyazódás idöszakára esik ugyan, de ezzel nem függ össze. Ezután a menstruációig ismét szárazság következik. 1-2 nappal a vérzés elött újra vizes, tojásfehérjeszerü nyálka figyelhetö meg, ha nem lépett fel terhesség. Ez a következö vérzés elörejelzöje.

Ezt találtam a babatervezök otthonán,lehet valamiben segit :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Köszi mano az üdvözlést! nagyon örülök ennek a kis csapatnak!

Én még eddig nem foglalkoztam hogy mikor van ovum, azt gondoltam hogy a természet megold mindent és akkor lesz összebújás amikor jól esik és akkor jön a baba, amikor kell. Vagy rosszul gondolom? Lehet hogy nekem is vizsgálódnom kellene?

Pumukli
pamukli
 
 


Pumukli: ez szerintem attól is függ mennyire hamar szeretnéd hogy teherbeess. Van aki azt mondja, hogy ö biza mindent 'bevet' mert hamar akarja, van aki meg azt mondja, nekem van idöm... :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jenny!
én is meglepődtem mikor mondta a genetikai vizsgálatot,de hát ahány orvos anyi féle!!! a lényeg hogy bizzál a dokidban és amiz mond az ugy csináld!!!azt meg hogy lelkiismeretes e ugyis csk közben derül ki......nekem ez az öreg ur nagyon szimpatikus volt,de én is neki ugy éreztem :lol: :lol: :lol: .azt mondta hogy ha kb:10 napot késik majd akkor menjek!!!!remélem minél hamarabb :lol: :lol: :lol: :lol: .

pamukli!!!biztos jó döntést hoztál,ebben a csapatban pedig hamamrosan jönni fog a babuci!!!valahogy igy érzenm csajok,nem tehetek róla hamarosan mindenki babás lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Márti akkor ahogy számolom a jézuska hozza a pozitiv teszte :P .

puszi mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!!


SZIA KRISZTA!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Örülök,hogy lassan mindenki idetalál!!!!!
Márti:örülök Neked, akkor mostantól hajrá indul!!!
Nos az Én somojúúú storim:áprilisban első próbálozásra összejött Nekünk a baba(sajna semmilyen vitamint nem szedtem...)Aztán 12 hetesen vigyorgó arccal mentünk egy 4D-s vizsgálatra, ahol is a doki 3 mp után közölte, hogy baj van :cry: 13-as triszóma, ez egy súlyos fejlődési rendellenesség(mint utóbb kiderült)és egy hét múlva mentem is terhességmegszakításra... :cry: És ez az egész nem egész 1 hónappal az esküvőnk előtt történt...
DE ennek már vége!!!!!!!!!SIKERÜLT lezárnom,ami nagy dolog szerintem és bizakodva nézek előre!!!!
Mano:Nekem jövő7en derül ki, hogy megjön-e, vagy sem....

Csubi
csubi
 
 


manócska:

az lenne ám a szuper ajándék :D :D :D

Csubi: nagyon sajnálom ami veled történt :cry: :cry: :cry:

De az a fö, hogy ilyen pozitiv a hozzáállásod!!!!Kivánom, hogy minél hamarabb beköltözzön az életetekbe egy kisbaba!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Bocsi a kérdésért,de most Pumukli,vagy Pamukli-nak szólíthatunk??? :oops: Mire mondod,hogy parás vagy??A felelősség, vagy a terhesség+szülés miatt???
Csajok, Én is úgy érzem,hogy szép-babás- karácsonyunk lesz!!! :lol:

Csubi
csubi
 
 


Csubi: ÁMENNNN!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: Biztosan igazad van, de én még csak a projekt küszöbén állok, mert a november végét mindenképpen meg kell várnom, mert beoltattam magam bárányhimlő ellen és ki kell várni a 3 hónapot. Még csak most kezdek jobban belemerülni a témába és tanulni tőletek!

Manócska olyan aranyos vagy, hogy így lelkesedsz :D :D :D

Pumukli
pamukli
 
 


Köszi Márti!! :lol: :lol: :lol:

Csubi
csubi
 
 


örülök hogy tuljutottál rajta :lol: :lol: :lol: .az élet nem áll meg és van még remény!!!!sőt lehet jövő héten tapsolhatunk is :oops: .azért arra kell gondolni hogy milyen szerencse hogy idejében vették észre nem szülésnél derült ki.a szülőknek is borzasztó meg a gyerkőcnek is...egy szónak is száz a vége hajrááááá babaprojekt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pamukli!!!!nagyon jol gondolod! én az első két gyerkőcnél nem néztem semmit és lettek,meg hát nagyanyáink sem ovuteszteltek és volt annnnnyyyyi gyerek :lol: :lol: :lol: .
most én is egy kicsit vizsgálodóbb vagyok de hát ezt is ki kell próbálmi :wink: .

mano
manocska2008
 
 


Csubi jogos a kérdés! Pamukli a felhasználó nevem, mert a Pumukli foglalt volt, de nyílván ez értelmetlen, úgyhogy én vagyok a Pumukli!
A terhesség, szülés, orvosok, kórház, szóval így minden együttvéve aggaszt és hogy jó anya leszek-e....

Pumukli
pamukli
 
 


Sajna el kell köszönnöm, de holnap reggel visszajövök!

Sok puszi Mindenkinek

Pumukli
pamukli
 
 


pumukli:
bárányhimlő :cry: :cry: :cry: nekem emiatt szakadt meg az elsö terhességem :cry: :cry: :cry:
jól tetted, hogy beoltattad magad!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Én is elköszönök,de lehet késöbb amikor a fiuk már alszanak bekukkintok még.

BABÁS ÁLMOKAT LÁNYOK!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Igen, Mano igazad van, Mi is erre jöttünk rá,hogy micsoda szerencsénk volt, hogy ez ilyen korán kiderült és, hogy most már új lappal elkezdhettük a próbálkozást és szinte kizárt,hogy ez újra előforduljon!!!!!! :lol: :lol:
Pumukli :D Ismerem az érzést,amíg nem találkoztam életem párjával magam sem akartam babát pontosan ezek miatt...Azóta viszont egyfolytában és el is illantak ezek a félelmek. :lol: :lol: Persze,hogy jó anya leszel!!!Majd itt együtt segítünk egymásnak!! :lol:
Viszont ezt olyan fura hallani,hogy 30-31 évesen már "idősek"vagyunk a terhességhez...Nem??

Csubi
csubi
 
 


Sziasztok!

Nekem is mennem kell, mert apa is szeretne számítógépezni....

Én is babás álmokat kívánok mindenkinek!!!
Remélem holnap találkozunk!

Kriszta írjál még!!!! :lol: :lol:
puszi

Csubi
csubi
 
 


akkor én is elköszönök!!!!!
azért ezen nem kell agyalni hogy öregek vagyunk aokan most szülnek!!!!az a gfontos hogy mindenki olyan embernek szüljön aki megérdemli meg akkor szüljön amikor ugy érzt eljött az idő!!!!!!sokkal fontosabb szerintem sz életkornál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

pumukli:ezek a félalmek szerintem mindenkiben benne vannak de majd látod ahogy irsz ide 1 honap 2 honap alig fogod várni hogy megirhasd nekünk a jo hirt :lol: :lol: :lol: :lol: .ebben biztos vagyok.

Kriszta??????na jol van én tudom hol vann haáát huncutkodik :oops: :oops: :oops: .

szép álmokat,de az esti tornát senki ne felejtse el :wink:

puszi mano
manocska2008
 
 


Sziasztok Csajszik!

Bár már mindenki elköszönt, azért írok még egy záró üzit.
Pumukli üdv minálunk, reméljük jól fogod érezni itt magad, és egymás után fognak záporozni a zebrás tesztek. :D
Akkor mi ketten leszünk Pumukli a szűz babavárók.:)
Abban is hasonlitunk egymásra, hogy én is egy ,,érdekes" kapcsolatban éltem sokáig, aminek válás lett a vége. Na de most én is nagyon boldog és elégedett vagyok, végre megtaláltam azt az embert, akit megérdemlek, és ő is maximálisan odáig van értem. Bár mégcsak 8 hónapja alkotunk egy párt, de már régebb óta ismerem, és nagyon szeretem. Annyira, hogy vele akarok családot alapitani. :D
Szia Kriszta!!!!!!Örülök, hogy te is idetaláltál!!!!!!!!Kár lett volna azért a jó kis csapatért.
Mártika, hajrá!!!!!Tudod ám te is, hogy kell apát levenni a lábáról...forró fürdő, igaz? :D :D :D
Ja és köszi azt a cikket, mondott még számomra új dolgokat.
Manó, a vonalzóm magáért beszél, ezért nem irom le külön, hol tartok ebben a hónapban.
Amúgy a doki, akit kinéztem magamnak, egy 40-es, aranyos, jó szakember, akiről már sok jót hallottam. Van sztk-s és magánrendelése is. Hátránya, hogy nagyon sok nő így gondolja, és tele van a rendelője, már az sztk-sra is időpontot kell kérni. :(
Na de a baba érdekében megéri jó orvost választani, nemigaz? Majd olvasgatok várakozás közben. Kár hogy nincs laptopom, addig is irogathatnék nektek! :lol:
Asszem a mensim elmúlta után megyek is, nincs mire várni.
Csubi, a korommal már rég nem foglalkozom. Azt úgyis tudom, hogy hiába voltam 20-25 éves, nem vágytam gyerekre, nem volt mellettem egy olyan társ, mint most. Nem vesztettem semmit, mert most értem oda, ahol mindig is tartani akartam.
Ja és a médiasztárok is későn szülnek, és mégis egészségesek a gyerekeik, nem? Lásd Marsi Anikó, Szulák Andrea, Csisztu Zsuzsa...
Amúgy sem látszunk annyinak, nem?
Rám legalábbis mindig azt mondják, max. 24-nek nézek ki. :oops:

Na visszarobogok a párocskámhoz, meg csinálok valami kajcit is neki, aztán fürcsi és...... :lol: :oops:

Holnap majd jövök valamikor, addig is szép álmokat, vagy jó reggelt!!!!

Puszika mindenkinek!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok Lányok :P

Végre van netünk :P Tegnap óránként próbáltam belépni,de még este sem sikerült :cry: Remélem ma minden rendben lesz,s tudok jönni közétek.
Csubi,Pumukli,Kriszta :D :D HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!Nagyon örülök,hogy Ti is csatlakoztatok hozzánk,s minél előbbi babaásodást kívánok Nektek :P

Lányok,azt hiszem,hogy egy nagyon jó kis csapatot alkotunk :P :P Nem igaz???????

Mano,
szemed :cry: :cry: Remélem,hamarosan meggyógyul!
Nekem most múlt el a menszim,úgyhogy még messz van az ovu időpontja :cry:

Márti!
Ez aztán a jó hír!Most aztán mindent bele :P :P Remélem,hamarosan egy két csíkos teszted lesz!

Még jövök,persze,ha nem rosszalkodik a net :!:

Puszi!
Nati
nati06
 
 


Sziasztok ,szép jó reggelt mindenkinek!!!!

Nati:
Igazad van, valóban egy szép kis csapat kezd kialakulni :wink: :P :P
Mindig ilyenkoránkelő vagy? :)
Én mindig 6:30 kor kelek, készitem apát dolgozni,meg a fiukat oviba, most csak apat rendezem mert a fiknak öszi szünet.

Mano:
Gyógyulást a szemednek!!!!

Jenny:
az ötlet csak úgy véletlenül jött :D ,hazajött átfázva, én éppen készülődtem a kádba, hát meginvitáltam :P :D :wink: :wink: :wink:
A laptopos ötlet nem is rossz :lol: :lol: az én dokimnál is annyian vannak mint a legyek, mér hetekkel előre kell bejelentkezni nála...

Pumukli, Csubi, Kriszta... felkeltetek már??? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Márti :P

Igen,a legtöbbször ilyen korán kelek.Nem ám jókedvemből :cry: A papírmunkáimat szoktam ilyenkor csinálni,mert ehhez nekem teljes nyugalom szükséges.Nagyon oda kell figyelnem,nehogy elrontsak valamit a könyvelésben :P :P :P
Amúgy imádom csinálni :!: :!: ,csak ne kéne ilyen korán kelni :cry:
nati06
 
 


Nati! jó, hogy szereted amit csinálsz, az nagyon fontos :)
Nálunk ma reggel a fiuk is korán keltek. Ez az óraátállitás megkavarta rendesen ! :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Igazad van,tényleg nagyon fontos,hogy az ember szeresse,amit csinál :P
Az én családom még csak most kezd ébredezni,úgyhogy megyek is valami fincsi reggelit készíteni nekik :D

Többiek,most már igazán jöhetnétek Ti is :P :P Hiányoztok ám :!: :!:


Nemsokára újra bekukkantok,addig is :

Szép napot Mindenkinek!
Nati
nati06
 
 


szép jo reggelt lányok!!!!!

hát a szemem.....nem nagyon javul holnap megyek a magán szemészhez hogy most már adjanak olyan cseppet ami segit!!!!!!!mindig ugy nézek ki mint aki sirt,ja ás nem nagyon sminkelem magam csak a pillámat meg egy kis ceruza de most azt sem merem mert biztos nem tesz neki jót! :(

reméljük olyan jo kedvűen jövök el a szemésztől mint a nődokitól!!!!

jaj csajok nem szabad a korral foglalkozni,mindenki annyi idős amennyinek érzi magát!!!!!rám is szokták mondani hogy olyan mintha a nővére lennék a fiuknak :wink: .tudom hogy azért ez tulzás de akkor jol esik!!!!szóval én nem érzem magam öregnek,teszek a korra...........

Nati:jo hogy szereted a munkád,az fél siker a korán kelést meg meg lehet szokni!!!mi mindig 6-kor kelünk,és már hétvégén is mindig akkor kelek ha végre beszunditanék akkor a gyerekek jönnek anyúúúúú kakaót kérünk!!!!!a Beni már néha intézi az olyan jóóó.

reméljük hogy ez lesz a leghamarabb babásodó topik!!!!!!!!jo hangulatot a babák is szeretik :wink: :wink: :wink:

többiek!!!!!!!jo reggelt!!!!!!vége a huncutkodásnak!!!!!!


még jövök!pussz:mano
manocska2008
 
 


Szép Jó reggelt mindenkinek!!!

Jaj, Mano!!!Remélem,hogy adnak végre vmi használhatót a szemedre, mert most már tényleg régóta szenvedsz vele!!!!Nem lehet,hogy ez valamilyen allergia???

Sajna mi egy pár napja nem hancurkodunk, mert apának kijött a herpesze és mivel Nekem még sosem volt, Én ilyenkor nagyon "félek"Tőle és nem pusziszkodok vele...Ez az Én szerencsém,hogy végre itthon vagyunk együtt 6 napot erre tessék...... :( :( Na sebaj,úgyse most van pém!!! :wink:

Hát Én is azt akartam írni tegnap a korommal/korunkkalkapcsolatban,hogy szerintem ez a mi korosztályunk a legideálissabb a gyerekvállalásra, sőt mi még amikor összejöttünk a páromal emlékszem,hogy mindig azt mondtuk,hogy 30 előtt biztosan nem szeretnénk babát, mert élni akartunk...Aztán tessék...Egy nap egyszercsak úgy keltünk,hogy Nekünk azonnal kell, mert attól válhat teljessé a szerelmünk!! :lol:
Szóval reméljük 2008 meghozza mindnyájunk várva várt álmát!!!! :lol: :lol: :lol:

Csubi
csubi
 
 


csubi!!!még a hideg is kirázott attól amit irtál!!!!ez egy nagyon szép mondat volt :lol: :lol: .nagy feleőség a gyerek és nem mindegy milyen családba nő fel.jo ezt sajnos soha nem tudni hogy alakul az ember élete de szerete nélkül nem lehet!!rajtunk mulik hogy milyen emberkéket nevelünk majd!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .reméljük jokat!!!!van egy jo mondás,ha soha semmit nem tudsz adni a gyerekednek csak önbizalmat már sokat adtál!!ha ugy áll a dolgokhoz hogy ez nekem tuti sikerül az már fél siker!!!!!!!vagy nem???

mi huncutkodtunk :lol: :lol: :lol: :lol: hehe,naon jo volt!!!!!az hogy sikeres e ,hát nem tudom de a falak remegtek :wink: :wink: .

még jövök:mano

a herpesz nagyon alattomos ha gyengül egy kicsit az immunredszer akkor jön elő!!!apát turbózzad vitaminnal!!!!!!
manocska2008
 
 


Mano:Abszolút igazad van!!Az önbizalm sokat számít.És a pozitív hozzáállás pedig még többet!Nekem azelőtt egyik sem volt meg,de mióta együtt vagyok a párommal már egész jól belejöttem és valóban sokat javít az ember mindennapjain ez a szemlélet!! :lol:


Hmm...Amennyire Én tudom a falremegés már fél siker!!! :wink: :lol: :lol:

Megyek, mert apával megyünk sétálunk egy nagyot!!

Később még benézek,addig írjatok!!!
pusz

Csubi
csubi
 
 


hihi mi akkor sétálunk apával utoljára kettesben amikor a Benivel voltam kismami,és már azt akartuk hogy szülessen meg!!!!!mindig mentünk de semmi nem történt!!!!!csak keményedett a pocak szúrt örökké de semmi..........olyan jok ezek az emlékek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

jo sétálást nektek!!!!!!!!!

remélem mindenki huncútkodik azért nem neteztek :D .nem is zavarok!

még jövök bekukkantok,hátha valaki elmeséli mit álmodott :wink: :wink: .

mano
manocska2008
 
 


ejnye ezt a hétvégi hangulatot!!!!!!
mindig bekukksizok de sehol senki!!! :roll: :roll: :roll: .

jo pihenést még este benézek remélem lesz mit olvasni :lol:

mano
bogyó77
 
 


megőrült a gépem :oops: :oops: :oops: :oops: ,vagy én.hehe :lol:

bocsi lányok!!!!!!!!

akkor elmondom ez volt az előző neven,de megválltoztattam!!!!!aki már találkozott velem tudja miért.....de manocska vagyok és kész!!!!!érted te buta gép :twisted: :twisted: :twisted: -.

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát Nati és Márti, Ti aztán jó korán keltek! Én bele tudok halni a hajnali ébredésbe. Este bármeddig fentvagyok, de reggel kell aludnom fél 8-8-ig. Legalább addig, amik nincs baba, ki is használom! :lol:

Csubi+Jenny: Én sem gondolm azt, hogy idősek vagyunk és azt sem, hogy lemaradtunk valamiről. Mostanra értünk meg egy babavállalásra és mostanra van kinek szülni és családot alapítani. A genetikai vizsgálatról azt hallottam, hogy csak akkor végzik el, ha nem jön össze a baba és keresik az okát. Nem gondolom, hogy azért mert a 30-at betöltöttük, a szervezetünk öreg lenne! Viszont a vitamint nagyon érdemes szerintem szedni, pont a fejlődési rendellenességek elkerülésére, illetve hogy legyen a babának is elég!

Jenny: Akkor még Ti sem próbálkoztok élesben ha jól gondolom?

Manócska: Köszi a bíztatást és én is megpróbálom a félelmeket elhessegetni, de hát én már csak ilyen vagyok!
A szemeddel menjél el dokihoz, lehet hogy huzatot kapott. Nekem is volt vele bajom, már elképzeltem, hogy tán meg is fogok vakulni és a doki adott cseppet és egy hét múlva el is múlt. Azóta tudom, hogy nagyon érzékeny vagyok a huzatra!

Puszi Pumukli
pamukli
 
 


helló pumukli!!!!!
mindenképpen elmegyek a dokihoz,de ez szerintem nem huzat :( akkor nem mulna el,de mindig visszajön estére már egész jo reggelre ujra tök piros!!!!!!nem váladékozik nincs bedagadva csak piros........és csak az eggyik.ne mindegy,remélem majd látom a pozitiv teszteme :wink: .hehe.

az aggodalmad a babával kapcsolatban akkor fog elmulni mikor már a pocakodban lesz!!!!néha már nagyon el vagyok fáradva a srácok miatt,de valamelyik nap anyukáméknál aludtak,hát nem tudnám elképzelni nélkülük.olyan semmilyen volt az este.....jo huncutkodtunk(konyhában :wink: )de utána hmmmm nem lenne jo!!!!!a konyhát azért hangsulyoztam mert ott nem szoktunk a nappali étkező konyha egybe van,és oda nyilik a gyerekszoba....a részletektől már tényleg megkimélek mindenkit :wink: :oops: :wink: .de ha kislányx lesz szeret majd főzni :lol: :lol: .

mano
manocska2008
 
 


Szia Manócska!

Az nem lehet, hogy sokat ülsz a gépnél vagy olvasol? Na más ötletem nincs, de tényleg menjél el dokihoz, hogy jól lásd azt a tesztet! :shock: :shock: :shock:

Az az igazság, hogy néha úgy érzem, már jó lenne ha a pocakomba lenne, máskor pedig, de jó hogy még nincs, mert még ezt kell csinálnom, meg azt és majd utána. Szerintem ha decemberben vagy legkésőbb januárban élesbe megy, biztos az fog doppingolni, hogy nehogy már nekem ne sikerüljön... Végülis a november végét kell megvárni és utána már tényleg minden adott!

Pumukli
pamukli
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon örülök, hogy indult egy új társaság. Régi olvasó vagyok, de sok helyen oly régóta írnak mások, hogy nem tudnék csatlakozni.
Mi még konkrétan nem beszéltük meg, hogy babát szeretnénk, de én már nagyon vágyok rá. A beszélgetés pedig remélem hamar megtörténik.
Én hőmérőzök, E-vitamint szedek és pozitívan próbálok gondolkozni, egy petefészekműtét után is.

Remélem befogadtok még. :D

Már olvasgatok visszafelé is, hogy képben legyek mindenkivel.
Azt már tudom, hogy nem bánnám, ha ikerfiaim lennének. :D
nati80
 
 


Sziasztok csajszik!

Bocsi, hogy későn jöttem megint, de anyuéknál vagyunk még mindig.Majd csak holnap délután megyünk haza.
Pumukli, igen, jól látod, még mi sem próbáljuk élesben. A következő hónaptól kezdjük. Már szedem a Gravidát, mensi után meg megyek a dokibácsihoz, rákszűrésre meg tanácsokért.
Aggaszt a cikkcakkos görbém, de ki tudja, lehet, hogy ez nem lesz gáz.
Manó, nekem egyszer egyszerre volt kötőhártya+szaruhártya gyulladásom. Iszonyú volt, nem hordhattam kontaktlencsét, meg mindennap pupillatágitót kellett belecseppenteni, amitől nem szűkült a pupilla a fényre. Nagyon szar volt, 3 hónapba telt, mire elmúlt. Remélem, neked nem ilyesmi, bár akkor fájna is, nemcsak pirosodna.
Azért menj el egy jó orvoshoz, aki segít végre!
Délelőtt az egész kertben összesöpörtük a lehullott faleveleket, jól elfáradtam, meg téliesítettük a virágokat, leszedtük a maradék almát. Jó volt a friss levegőn.
Puszi!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok Lányok!

Nati: Persze hogy befogadunk és fő a pozitív gondolkodás! :lol: :lol:
Én alapban elég pesszimista vagyok, de abban hiszek, ha valamit nagyon akar az ember el tudja érni és saját testét is befolyásolni tudja. Azt gondolom, hogy a betegségek nagy százalékában lelki dolgok vannak. Ezt magamon is tapasztaltam már és nem volt jó érzés. Én a babakérdéshez nagyon pozitívan fogok hozzáálni és remélem minden rendben lesz!

Jenny: Én is készülök nődokihoz, most múlik el a mensim és be is jelentkezek. Most megyek ehhez a dokihoz másodszor, de eddig jókat hallottam róla és ha most is szimpi lesz, akkor őt válaszom majd.

Manócska: Kíváncsi voltam mire utaltok Jennyvel, hogy szétröppent a banda, de már utánaolvastam és értek mindent. Szerintem pont azért vagyunk, hogy mindent meg tudjunk beszélni, hiszen itt: Nem mondom el senkinek, elmondom hát mindenkinek! van. Nem? És jó érzés :D :D :D

Pumukli
pamukli
 
 


Szia Pumukli!

Köszi a fogadtatást, úgy látszik nincs itt más. Mindenki dolgozik a babaprojekten. Elolvastam az eddigi írásaid.
nem hinném, hogy 31? évesen túl öreg lennél egy babához. Azoknak az nőknek, akik nam 20 évesen szülnek, sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb babáik lesznek. Szóval sokat tudsz majd aludni. Én is szeretek aludni. :D
Mivel foglalkozol, hogy aludhatsz fél 8- 8-ig? Én tanuló vagyok még és munkanélküli (27 éves). Én már több mint 8 éve vagyok együtt kedvesemmel, bár csak 3 éve élünk együtt, sajnos nem saját lakásban. nyáron tudunk költözni a sajátba, ha minden jól megy.
Ha jól értettem ti sem próbálkoztok még élesben, csak november végétől? Szerintem csinálj görbét, mert abból nagyon sok mindent ki lehet olvasni.
Natasa
nati80
 
 


Szia Nati!

Mondhatjuk úgy hogy saját magam ura vagyok, már ami a munkát illeti. Azért nem mindig tehetem meg hogy későn kelek. Mondjuk a hátránya az, hogy szoktam 9-10-ig is dolgozni. Szóval eléggé pörgök!

Elég béna vagyok a görbéhez, fogalmam sincs hogy kell csinálni és az én ciklusomon eligazodni... Eddig annyira nem is foglalkoztam vele, mert ezt örököltem anyutól (legalább is remélem hogy csak erről van szó!), ő meg az ő anyukájától, de hát így nem fogom tudni kiszámolni mikor mi a helyzet, asszem!

Pumukli
pamukli
 
 


Pumukli!

Nekem sosem volt rendszeres a menzesem, de amióta csinálom a görbét, kezdem magam kiismerni, tudom mikor jön meg. Érdekes, hogy a rendszertelenségre sosem figyelt fel a dokim, így sajnos későn vették észre az okát, azóta aggódom, hogy lehet-e gyerekem. Amióta görbézek, biztos vagyok benn, hogy nincs minden rendben. Valószínűleg csak az egyik oldal működik, ha egyáltalán működik (még nem biztos).
Remélem mindenki hamarosan kétcsíkos tesztet csinál és azután írogathatunk arról, ki hogy viseli az első hónapokat.

Natasa
nati80
 
 


Nati, engem érdekelne hogy mi volt az oka és hogy derült ki, persze ha megosztod velem. Lehet hogy nálam sincs minden rendben???

Az előbb írtam a pozitív gondolkozdást, de azért nagyon könnyű megingatni!

Pumukli
pamukli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: