Új privát üzeneted érkezett!

Helló Mindneki!

Milyen gyönyörűek ezek a duoka csíkok!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Íme az enyém ma:

Kép

Kép
pamilla
 
 


Huncutka!

Bocsi hogy zaklatlak, de az jó ha a teszcsík erősebb mint a kontrol csík?
Mer ta main nagyon úgy tűnik hogy így van :shock:

Nem értem!!!!

Kép
pamilla
 
 


Csúcson vagy!
Remélem tudod a dolgod!
Ugorj apára!
Igazam van Huncutka?
mina29
 
 

 
 

Mina!

Köszi köszi!!!

Megfogadom a tanácsot és élek a lehetőséggel!

Kép
pamilla
 
 


Huncutka!
Megkaptam a teszteket, köszi:) Remélem, a pénz is odaért.

Juc
jucis
 
 


Huncutka!

Imádom a tesztjeidet és téged is! :wink: Micsoda szerencsét hoztál nekem, soha nem fogom tudni meghálálni! :wink:

A tegnapi (nem reggeli)

Kép

És a mai (szintén nem reggeli)

Kép
Vendég
 


Grönland Te stikában bebabásodtál? :shock: Azé elmondhattad volna a jó hírt. :wink:

tjuca
 
 


Grönland: Hatalmas gratula a tesztedhez :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Tényleg gratula!- csak így tovább!
Zebrásodjatok csajok! :wink:
És egy kis hangulatemelő: Kép [/img]

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok Lányok!
Régen jártam itt, de most olyan hírem van amit most suttogva világá kiabálom!
Márc 6.-án volt a piri, 12-15.-éig a jónáska ma van a 16. napom, a ciklusom 29-30 napos és képzeljétek olyan terhességi tüneteim voltak, csináltam Huncutka féle érzékeny tesztet, és nem azonnal, de kb: 15 perc alatt nagyon halvány ZEBRÁS!!!!!!!
Nagyon-nagyon halvány, de ott van a második csík!!!!! Tehát van mensi után közvetlen lehetőség teherbe esni.
Ti hogyan csináljátok a fotókat? Mert nekem vagy homályos, vagy nem látszik a fotón a halvány második csík.
Olyan boldog vagyok.
Ez a legszebb nyusziajándék!
mina29
 
 


Mina: Nagyon sok boldogságot nekte, bár egyenlőre csak halkan :wink:

Én csak addig kattingattam, amíg éles nem maradt :lol: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka: írom Neked a privit :D :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Mina halk gratula neked!
Kis-csillag nem jött semmi privi :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Mina!

Halk de annál nagyobb gratula! :lol: :lol: :lol:
Nekem is homályosak voltak a fotók ezért beszkeneltem de azzal is babráltam nem keveset.

Írj hogy erősödött e a zebrád!!! És ha sikerül képet csinálni ne felejtsd el feltenni !:)

Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!


Nagyon Kellemes Húsvétot Mindenkinek :!: :!: :!:


Niki

Kép
pamilla
 
 


Huncutka: pótoltam, bocsi :oops:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!
Teszteltem!
Hajnalban kb 4 körül ki kellett mennem pisilni és akkor nem volt lelkierőm tesztelni, de reggel jutott eszemben, hogy fel kellett volna fognom, hát nem tettem.
A 7 órás pisiből viszont semmi nem látszott.(((
Azóta ellőttem két tesztet és most a délutáninál látok egy lehelletnyi második csíkot, szinte csak annyira mintha árnyék lenne.
Hát nem tudom, tiszta depi vagyok.

mina29
 
 


Mina: Szerintem várj pár napot és majd első pipiből csinálj megint egy tesztet.... biztos ott lesz az a fránya csíkocska :wink: :wink: :wink:

Szerintetek az normális, hogy a hőm még mindig 37, nincs pocifájás egy napja, de már pöttyözök? És az LHtesztem még mindig csíkos.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 44000_.png

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok!!!!!!!!!!!!!!

SOS! huncutka!

teszteltem most este, mert már 3 napja hányingerem van és ilyet csak babásan szoktam érezni! Halványan, de ott van a második csík! Nem csak én látom, hanem a párom is!

viszont elkezdtem barnázni, pedig csak jövőhéten kell megjönnie
!

SOS


Ilyenkor mi van?
Vendég
 


Baba: Ha terhes vagy, akkor azt hiszem, hogy ilyenkor kellene valami támogatás a szervezetnek és attól elmúlik a barna. Hívd fel a dokidat szerintem mindenképpen. És kedden irány a oki :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és igyál sok fojadékot és pihenj!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Baba: Lh teszted még midig pozitív? Mikor csináltál utoljára?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu

lh-m már nincs. Hét elején csináltam utóljára, de akkor full pozitív volt :shock: és nagyon hányingerem van :?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Baba!
Az enyém pontosan ugyanilyen volt tegnap, ma délután egy árnyalattal halványabb.
Szerintem alakulunk, bár én ma nagyon pesszimista vagyok.
Engem zavar, hogy tegnap óta nem erősődött, sőt a reggeli másodikból és a déliből semmi nem látszik, csak a délutániból.
Reggel feltétlenül teszteljél.

mina29
 
 


Kép

így jobban látszik! :o

mina

inkább várok még pár napot,aztán tesztelek, ha kibírom, mert még van 7 napom mensziig. Remélem nem jön a kis rühes!

Ez a teszt meg vagy nagyon jó, vagy ikreim lesznek! :lol:
Vendég
 


Baba!
Ez a teszt hány perces? Úgy értem, hogy nekem ilyen amikor még szívja a pisit és utána kb: 5-6 percig.
Aztán amikor a csík háttere kifehéredik teljesen már nem ilyen erős a csik, sőt akarni kell látni.
Akkor már a kontrolvonal is szabályos.

mina29
 
 


Lányok!
Baba, Mina!
Ez a teszt rendkívül érzékeny, remélem mindketten babásodtok, de tudnotok kell azt is, hogy lehet hogy mensiig még kilökődik.
Ezek tények, állítólag magyarországon ezért nem csinálják ilyen érzékenyre a teszteket, hogy ne élje bele magát a kismama potyára.Persze nem azt akarom mondani, hogy elmennek a babik, de kb.70%-a marad meg a mensin túlig.
Ne haragudjatok, hogy ilyen őszinte vagyok, de jobb, ha tudjátok.
Pihenjetek sokat, és a vitamin is nagyon fontos!
Reggel megnézlek benneteket, mert tudom, hogy ugysem bírjátok tesztelés nélkül.
Hunci

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Csajok, nekem mé van még mindig LH-mon csík? Ezt mondja meg valaki!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Baba, Mina: Pihizzetek sokat és nyugi!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hali ! Szar a gyomrom még mindig, nem tudok aludni! :?

Mina

nekem rögtön ott lett, csak fehérben, körülötte meg rózsaszín volt, 5 perc után megszáradt és szép halványan látszik.

Huncutka

Tudom h még nem kell beleélni magam. Kedden jövök új teszttel, és ha még mindig poz. és barnázok, akkor hívom a dokim, adjon utrot. Amúgy 22 cn ma. :shock: És már 4. napja hányingerem van :shock:

Kellemes Húsvétot mindenkinek!

Kedden jövök!
Vendég
 


Sziasztok!


Remélem senki nem hervadt el.
Ugyan Nekem kicsit rossza a kedvem.
Csináltam ma terhességi tesztet, olyan one perceset, a zöld dobozost, hát 1 csíkos volt. Ugyan 26.-án kell hogy megjönni, de nem bírtam már várni, így jól el is rontottam a kedvem.
Semmihez sincs hangulatom, legszívesebben bőgnék.

Majd ha nem jön meg akkor 26.-án is csinálok tesztet, de nem nagyon reménykedem.

Huncutka akkor kérnék tesztet terhes teszt kellene 2 db LH pedig 10 db annyi elég egy hónapra?
Múlt hónapban boltit használtam, de idő előtt elfogyott...

Pedig úgy remlnykedtem, a testhőm 36,7 volt az uttóbbi 7 napban, (előtte nem mértem ) meg nem tudtam már hason aludni, és fájt a hátam, reménykedtem...ugyan a melleim nem fájtak, pedig a két lánykánál onnan tudtam, hogy pocaklakóm van.
Szomorú vagyok.

Huncutka akkor küldenéd a dolgokat írom pü, ben a címet, átvételkor fizetnék, szerinted csütörtökig megkapom?

Jók legyetek
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Szerintem megkapod, és utánvétel adom fel.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!

Baba. Mina: mizu a csíkokkal? Erősödnek?
Pihentetetk sokat remélem :wink: :P

Nagyon szorítok neketek!!!

És persze mindenkinek aki babát szeretne :lol:

Niki

Kép
pamilla
 
 


Szisztok!

Baba:
Az én HCG-m ma reggel ugyanilyen haloványka lett. De mire megszáradt, szinte teljesen eltűnt :roll: :roll:
Nálatok mi újság van?????

Huncutka:
Utaltam pénzt és írtam privit :lol: :lol: :lol: :lol: Kösszentye!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu

a tesztem ma reggelre nega lett, úgyhogy sztem ennyi volt! :( De legalább tudom, hogy én képes vagyok hamarabb érezni mint a teszt kimutatná :roll: Legközelebb nem is veszek! :?
Vendég
 


Sziasztok!
Baba! Nagyon sajnálom, ha így van, de azért figyeld a vérzésed, mert ez még lehet baba.
Mikor kellett megbetegedned?
Időre jött?
Nagyon kíváncsi vagyok, mert a sógornőm 2 hónapig még pirizett és mire elmaradt neki a babó akkora volt,13hét!!! hogy az első vizsgálat ami diagnosztizálta a terhességet ultrahanggal, ott rögtön a doki azt mondta, hogy nem szényenlős a kislány!?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Kuzsanna!
Összekevertelek benneteket Babával és, hogy irtad a pirit összeraktam az infót szegény Babával.
Szóval Baba üzijét érezd magadénak.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Baba!
Bocsi!-összekevertelek.
Képzeld Mina is most írt, hogy azóta csak egyszer volt duplacsíkos a tesztje és már két napja nem az. Fájdogál a hasa, ideges.
Szerintem ezek a babók megcsinálták a megfelelő alapokat a következő hónapra!!!
Olvastam, hogy vetélés után sokkal fogélonyabb az ember.
Tesztelsz még?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka: Semmi gond!!!! Valószínű, nálam kissé megkeveredtek a hormonok!!!! 3-ánmegyek dokihoz és akkor kapok rá valami gyógyszert. Nagyon alacsonya a hőm babához szerintem :roll: :roll:
Visszaesett 36.6-ra.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka

nekem a múlt hónap előtt volt egy nagyon korai vetélésem Hanna óta, és nem csinált ágyat a következő hónapban a babának! Úgyhogy ez egy hülyeség! Sztem embere válogatja! :roll: Már nem tesztelek, és sztem nem is fogok, mert csak görcsölök rajta! Ma már nagyon barnáztam, és azon se lepődnék meg, ha holnap megjönne! :? Baba tuti nincs! Már felhívtam a doki, és azt mondta, hogy ha megjött, akkor menjek, mert csinál 3. napi hormont! Meg sztem félidőben lesz peteérés kukucs. Szóval inkább az ő kezébe bízom magam, mint a tesztekébe!
Remélem, hogy amit elraktam teszteket, abból majd szuper két csíkos terhes tesztek lesznek! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam dokinál és azt mondta, hogy azért lett pozitív a tesztem, mert vér került a vizeletembe, mivel megjött rendesen tegnap :roll: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Huncutka megkaptam a csomagot, köszönöm.
Még nem jött meg, csináltam hcg tesztet egy csíkos. :(

Bár nem vártam mást.
Képzeljétek tegnap előtt átnéztem a melleimet, tudjátok olyan "ellenőrzős" és ma délutántól úgy fáj a jobb mellem, hogy nem kifejezés, még ha hozzáérek arra is érzékeny.
Nem terhességi mell fájás, az nekem nyilalgatni szokott, hanem érintésre is érzékeny.
Az önviszgálat alatt kicsit erősen néztem, vagy mi lehet, olyan ideges vagyok, csak nincs semmi baj. ....

Hogy már megint miért nem jön meg azt meg nem tudom, kezdek becsavarodni.....

Na jók legyetek
Dorka2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Huncutka :) Írtam mailt neked :)

További jó zebrásodást mindenkinek! :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Huncutka!

Csomag megjött :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka: megérkezett a pénz? Kicsit aggódok meg nem nagyon bízom ezekben az átutalásos dolgokban. Írtam tegnap privit is. Mikor adod fel a csomit?
Kinga

Kép
németh
 
 


Szia Németh!
Megérkezett a pénz és a csomi is elindult ma feléd, szerintem hétfőn biztosan megkapod.
Mielöbbi zebrásodást kívánok!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!
Segitsetek már abban, ha febr.20.-án volt vetélés, utso menszi jan. 8. ill. vetélés ota az első márc. 24. Most hanyadik naptol lh-zak?
Köszike
encike 2
 
 


Huncutka: köszi nagyon!!! Remélem szerencsét hoznak majd a tesztjeid!
Encike: én sajnos nem tudok neked segíteni. :cry:

Kép
németh
 
 


Na felteszem a teszteket amiket csináltam(itt megköszönném a teszteket Huncutkának!!!)

Elég hosszú ciklusaim vannak...kb 40 naposak :roll: Most clostyt is szedek,szóval lehet elöbb lesz pém.(Egyébként ápr.9én lenne.)
Úgy gondolom h jövő hét elején várhatom h ebből + teszt lesz!Várom a véleményeket!
Kép

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: