Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
babszika, kinél voltál a kaáliban? Nem szokás a súlyra panaszt tenni náluk, bár most hallottam, hogy van köztük 1 orvos, aki nyomja ezt a szöveget. (nem írom ide ki a nevét)
Abban biztos lehet az ember, ha van még 1 épkézláb petevezetője, akkor még nincs lombik. Ebbe kár beleélni magunkat.
Nekem októberben derült ki, hogy a megmaradt pvezetőm is selejt, ezért kerültem lombikra, máskülönben még várna rám 3 inszem.

Higgy magadban kérlek, ha sikerült természetes módon áldott állapotba kerülnöd, miért ne sikerülne újra????
Tudom ,hogy csak megy az idő....tudom...

A legfontosabb most egy újabb hsg, és minden kiderül! inszem,vagy lombik?
Bevallom én nagyon örültem, mikor kiderült, hogy mehetek lombikra, most meg, hogy itt állok a kapujában, be vagyok rezelve! :?
Holnap megyek uh-ra,tüszőt lesni.

Lányok drukkolok mindenkinek a továbblépéshez,csak előre!! :wink:
A kismamijelöltünknek meg puszi!
nani72
 
 


nani, közi a jókívánságokat :lol: na neked sem egyszerűűűűű :!: ha jó kis tüszők lesznek akkor mehet a dolog tovább, így is lesz :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nagyon köszönöm mindenkinek azt, hogy támogat, hogy véleményt ír!! Eddig rágtam magam a soraitokon, és jártattam az agyamat. A lelkem mélyén tudtam, és féltem hogy ezt fogja mondani a doki. A párom nagyon pozitívan gondolkodik ettől eltekintve, és néha nekem is megy a dolog, csak az a fránya idő. Hogy legyek türelmes, majd sikerül...
Igen, hsg-t megbeszélem a magam dokijával, és akkor meglátjuk mi lesz. Az inszemet nem tudom, hogy vállalom-e. Ha átjárható vagyok, akkor végülis igaza van a dokinak, hogy spontán is teherbe eshetek. Bár tetszene az ötlet, hogy stimulálják a jobb petefészket is...
A súlyom meg hát... bántó, de ezt bárki mondaná, akkor is bántana a dolog. Mert ez is igaz. Tudom, hogy fogyni kellene, és ez napi szinten itt van az életünkben. Diétázom, zöldség meg gyümölcskúrán vagyok, és nem eszem tele magam mindennel. Teljes életmódváltás van nálunk (kenyeret sem eszem, esetleg ha teljes kiőrlésű lisztből van)... Egyedül a sport az, amire nem jut igazán energiám... Soha nem leszek vékony, pedig minden álmom. Ja, és a rendelőben kétszer akkora nő is ült mellettünk, neki vajon mondja-e az orvosa. A párom azt mondja ez a legegyszerűbb dolog egy orvos részéről, hogy fogyókúrára bíztat; azt mondja diétázzak, és majd talán attól is megoldódik a dolog. Nem tudom így van-e, de olyan álomkergetésnek tűnik ez.
Azon is gondolkodunk, hogy fogjuk kicsiny lombikra szánt pénzünket, és elmegyünk belőle nyaralni. Mi rengeteget kirándulunk, meg utazunk, ha van rá módunk, hogy kilépjünk a megszokott kerékvágásból, a napi taposómalomból.
Nani, ha te nem írod le a doki nevét, akkor én hogyan tegyem? Vagy csak simán írjam meg itt, esetleg priviben? Szeretném tudni, hogy valóban másnak is "szajkózza" a kilós dolgot.
babszi
 
 

 
 

babszi, te egy intelligens nő vagy, ez az első leveledből kiderült számomra.
szóval szerintem akárhogy is döntötök a kedveseddel, az lesz a jó megoldás. ez a szuper nyaralás-ötlet tetszik nekem :!:
és én is úgy érzem lehetsz simán is babós, az az átjárhatósági ha kell, ám legyen, de aztán már derüljenek ki a dolgok :P puszi, kitartást, szép álmokat :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Minden rendben lányok!!!!!!
Jó helyen van! Láttam is!
Annyira boldogok vagyunk hogy el sem tudom mondani!
Azt mondta doki nem meri 100 %-ra mondani, de úgy látja élő magzat, egy jobb géppel nézve már látnánk.
Lehet folytatni a reménykedést lányok, bízzatok!
Mi apával most nagyon boldogok vagyunk, kívánom mindenkinek, hogy sikerüljön.
Köszönöm mindenkinek a bíztatást. :wink:
Most pihizek egy nagyot!
Természetesen beszámolok minden történésről nektek! :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,
nagyon-nagyon örülök. Még picit el is pityeredtem :oops: . Olyan jó nektek. Nekem ez sok reményt ad, bár neked meg van mindkét petevezető, nekem meg nem :cry: . De akkor is.....

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita,
a remény hal meg utoljára, tudod!
Igen, én jobb helyzetben vagyok, épp ezért nem is akarok okoskodni, de szerintem a pozitív gondolat már fél siker!!!
Nagyon szép kis szöszi lányod van!
Kedden még mondta dokim, ugorjak be a kórházba, már hátha látszik azon a gépen, hogy élő magzat! :lol:
Pussz mindenkinek!
Ma megyek anyáékhoz Benivel, csavargunk, autókázunk míg apa dolgozik. :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi, nagy gratulációóóóóóóóóóóóóó!

(majd írok, de most rohanok dolgozni)muszáj
nani72
 
 


angi, jajj nagyon örülök a hírednek és annyira beleéreztem magam abba amit most átélsz :P :P csodaszép pici babótok van, persze, hogy nem látja úgy, még olyan kicsike :lol: minden okkkkkés lesz mostmár :lol:

ranita, neked is sikerülni fog, csak ne halljak semmi - felhangot itten :roll: :wink: :lol: így is van, akkor is sikerülni fog!!

TÖBBIEK?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris,
köszi én is szeretném már átérezni ezt nállatok!
Minden reménykedőnél! Őszintén!
:lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


köszi angie!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


GRTATULAAAaaaa!!!!!!!!!!!!

Tényleg reményt adsz vele!!!

Belehúzok én is :)
babszi
 
 


na hülye voltam és teszteltem, - lett, igaz korai még, de sajna az előző mesim időpontjára sem mernék megesküdni, nem jegyeztem fel csak utólag....kb...

Kép
Kép
piciboris
 
 


jó reggelt Csajok!
Tegnap megvolt az uh.
5 nap tüszőérlelés után nem túl sok tüszőcskét produkáltam, mindössze 4-en vannak, kettő a jobb, kettő a bal oldalon.(talán az 5. is beindul) Tudom ,hogy nem a mennyiség, hanem a minőség a döntő, végülis nem elégedetlenkedem.
Hétfőn újra uh lesz.
Jó hétvégét mindenkinek!
nani72
 
 


nani, jó ez, jó ez!!!!! szerintem lesz ebből valami...... :wink: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Borcsa!!!

Sok idő van még neked a pozitív teszthez, hogy jutott eszedbe ilyen korán? Mondd, jó neked letörve lenni, mint a bili füle??? :evil:

Kitartást!!!

Nani!

Ahogy mondod, minőség a lényeg, meg pozitív hozzáállás, és még az is, hogy nem lesz agyonstimulálva a petefészek, és megcsinálhatják a dolgot ebben a ciklusban.
babszi
 
 


babszim, igazad is van :!: de egyébként nem érzem, hogy babás lennék... :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajok, rakjatok képeket :lol:

íme Lujzi lányom, most fotóztam
Kép Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris, gyönyürű a kislányod! szép,tiszta tekintetű baba.
nani72
 
 


Sziasztok!

Piciboris,
ejnye- bejnye, teszt ilyen korán :?: Majd 5 nap múlva, jóóóó :?:

Nani,
jó lesz az és jól modtad, a minőség a fontos :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hanna

Kép


Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita, milyen szép szöszke kislányod van, édi :lol:
hát...ma reggel is - lett, ne haragudj, nem bírtam ki...

nani, köszike!!! uh-n mi volt? gyere mesélj szépeket :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Megjöttem uh-ról. Jobb oldalt van 2 db 13-14 mm-es domináns tüsző, úgyhogy ebben a hónapban is labdába rúghatunk :D .A bal oldalt nem is néztük, az úgysem érdekes. A hőm szerint is pár nap és pé :D
Meg kaptam duphastont. Talán attól majd nem lesz a mensi előtti barnázgatás.
Ja, meg folsavat is kell szednem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Piciboris,
irgum-burgum :? .
Milyennel csinálod??? 10-es???

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok!
rani, Hanna is nagyon cuki kislány, bírja a hajában a csatokat??? :)
A 2 domináns tüsző szuper!!! Ikrekre fel! :wink:

Nekem is volt ma uh. Az endo 9 mm., a jobboldali 2 tüsző nőtt, de nem lettek ott többen, viszont a bal oldalon van 4, a bal oldalam a dominánsabb. Így összesen 6 tüsző lett, remélem legalább 4-5 pete lesz!!!! (úgy szeretném!!!)
A leszívás csütörtökön lesz, kéretik drukkolni! :D
pusszantás!
nani72
 
 


ranita, jajj de jó :!: :!: :!:
akkor most próbálkoztok pár nap múlva :lol: :lol: :lol: jól elkapni apát :wink:
nincs ráírva az érzékenysége....de szerintem már mutatná...

nani, jujj de izgi, akkor csütörtökre mennek majd a drukkok ezerrel :lol: :lol:

na jók vagytok :D

babszim, van döntés hogyan tovább?? többiek??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hali!

Mindenkire gondoltam, csak most nincs időm hosszan írni - minden este dokihoz megyek...hol fogászat, hol nőgyógyi... Majd írok nektek!


Gyönyörűek a lánykák!!!!!!!! Fiúk nincsenek sehol? :)
babszi
 
 


Sziasztok!

Nagyjából átolvastam a topicot,és bocsi de szerintem vannak köztetek olyanok akik nagyon görcsölnek,szerintem ezért nem megy a baba projekt.Babszi ha jól emlékszem akkor te írtad,h a műtét után 3 hónappal már próbálkoztatok,nekem 6 hónapot mondott a doki.
POZÍTIV töténetem:
tavaly májusban megjött a menszeszem,d 5-6 nap után mikor már azt hittem elmúlt,újabb 2 erősebb nap és ez igy ment hetekig,Május vége-júni eleje körül lementem a dokimhoz,h valami nem stimmel,de a terhességet kizártam.Három lehetőséget adott,várjuk meg a kövi menszesz idejét,ha megjön és elmúlik akkor minden okés.(ez a legjobb).
Második lehetőség,h akkoribban sok stressz ért és erre is fogható(ez a közepesen jó lehetőség).
És a harmadik h valami gond van,akkor viszont szövet mintavétel,és kiderül.
Ez volt szerdán.Eljött a kövi menszesz ideje,de csak a barnázás maradt,így csináltam tesztet és pozítiv lett,hiába vizsgálta nem látták az uh-,mondtam h kéne mert szerintem 6-7 hetesnek kellene lennie,erre az uh-s orvos közölte h max 1 hetes,Na persze ő tudja,hisz majd egy hónapja vérezgettem,így nem nagyon volt szex.Egy hét múlva viszarendelt,de uh -n még mindig semmi,de a bal o.-i pv-ben volt valami,ami 3 poz.teszt alapján,méhen kivülinek mondtak.Azonnal kórház,Pár nap múlva laparoszkópia.A műtét után kérdeztem a dokit h mekorra volt,nem akart válaszolni,így csak annyit kérdeztem,h 1-2 hetes vagy 8 hetes.Azt mondta ( 8 hetes).Balodali pv ugrott,doki szerint 60-70 % esély maradt,és igen a jobb oldali p.fészekből a hasfalon átmehet a pete a másik oldalra!!!!!
Nekem doki fél évet mondott,amit nem bántam,mert szept-be akartam szülni és így pont dec-ben kellett teherbe esnem.Mint a vonalzómból kiderül,sikerült ,ELSŐRE,(ez persze szerencse).DE én amíg a babanetem nem olvasgattam topicokat addig azt se tudtam mi az a kaáli,mi az átjárhatóság,mi az inszem,és társai,eszembe se jutott a mesterséges megtermékenyítés.Ja és 32 éves vagyok,nem túl fiatal.(A párom meg 40!)
Annyira nem görcsöltem,csak figyeltem h menszesz utáni 14-19 nap között minden másnap szexszeljünk.Ill.2-3 különbséggel,mert az az ideális.Mindenki hülyének tartotta ezt ,a szerintük programozott terhességet,és mondták,h a m.k.miatt ne reménykedjek,de én nem hallgattam ezekre a pesszimista emberekre.
Bocsi hogy ennyire sok lettem,remélem reményt adtam azoknak akik még a fogantatás előtt vannak.

A terhességem nem könnyű,de ezt most nem írnám,le csak ha érdekel is titeket.

Köszi h elovastatok és sok-sok sikert mindenkinek!!!!!!!! :lol:
:lol: :lol: :lol:

sutimano76
 
 


Szia Suti!!!

Abban teljesen igazad van, hogy személy szerint ÉN rágörcsöltem a dologra, de szerintem a lelki háttér érthető... Viszont nem ezért volt 3 hónapos kihagyás, sőt, annyi sem a két terhességem között. A DOKIm (az akkori) azt mondta, hogy nem kell várnunk csak 6 hetet, mert nagyobb az esély a babára a laparoszkópia után. Szóval lehet, hogy meggondolatlannak mondasz, de a doki javaslatát követtük. Nem tudom, hogy te vártál-e 4 évet a teherbeeséssel. Mert a türelmetlenség ebből fakad.
Míg nem jártam babanetre - és még amikor jártam - sem tudtam én sem, hogy van olyan, hogy méhen kívüli baba. Vagy hogy van petezsák, de nincs benne élő baba, vagy hogy 16 hetesen is elmehet a baba... és még sok dolgot nem tudtam. Így azt sem, hogy mások 1-2 inszem után már lombikra mennek, vagy hogy egy petevezetővel én hova is menjek. Egy megbeszélés a Kaáliban szerintem csak megvilágított néhány kimondott és kimondatlan kérdést számomra, de ettől nem érzem rossznak magam.
Annyit azért sokan sok topicban elismertek már, hogy türelmetlenek vagyunk, és mivel figyeljük a ciklusunkat, hát görcsölünk is rajta, hogy sikerült-e. De azt nem hiszem, hogy ez kóros görcsölés. De lehet, hogy neked van igazad, és ennyire sem kellene.

A történeted igenis reményt ad arra, hogy nekem vagy nekünk is sikerülhet. Próbálok pozitívan gondolkodni, és híve vagyok a természetes módon való próbálkozásnak, de néha bizony nehéz. Vagy nem így van, lányok???
Nagyon halkan, nagyon őszintén gratulálok neked, hogy babát vársz, és kívánok minden problémától mentes terhességet és szülést!!!
És gyere máskor is mesélni, hogyan éled meg a mindennapokat!!!
babszi
 
 


Ranita, Nani, ti már sínen vagytok :) Nagyon gondolok rátok!!! Én ma megyek a dokihoz megnézni nálam mi újság van, meg megbeszélni vele azt, amit a Kaáliban javasoltak.
babszi
 
 


Babszi!

Én kicsit kivételesebb helyzetbe vagyok,mert ez volt a legelső próbálkozásunk a gyerekre,most jött el az ideje.
De a görcsölésre is van történetem.Barátnőm nyáron teherbe akart esni,számolt így számolt úgy,hőmérőzött,meg mindent amit el tudott képzelni,már annyira rágörcsölt pszichésen,h még a m.helyéről is ki akarta rúgatni magát,mert a nyári m.helyünk volt az ok amiért halogatta a babát.Aztán nem sikerült neki,majd nov környékén letett róla,építkeztek,kisebb gondja is nagyobb volt annál,h teherbe essen.És persze h teherbe esett.
Ettől függetlenül,sokan vannak akiknek van más eü gondjuk,De ha téged kivizsgáltak és nem találtak semmit,csak esetleg a súlyod(ha jól olvastam),Akkor fogyizz pár hónapig,és mikor elérted a kívánt súlyt,csak akkor próbálkozz megint.
Már bocsi a dokidtól is,de laikusként is úgy gondolom,h egy m.k műtét után kicsit keveslem a 6 hete,hisz nem csak a sebeknek kell begyógyulni,de a léleknek is és még regenerálódni is kell.
Nekem,volt hematómám,fájdogált a hasam(ugyanolyan volt a laparoszkópia után),szóval nem volt egy leányálom,még fél évvel a műtét után se,hát milyen lett volna 6 hétel????

Bocs megint sok lettem,és úgy osztom az észt h nincs mögötte diplomám.Én csak a tapasztalatokat szeretném megosztani!

sutimano76
 
 


sziasztok csajszikáim :shock: :lol:

sutimano, üdv itt közöttünk :lol:
szerintem nagyon jó, hogy van babanet mert ha én annak idején nem csatlakozom és nem kapok itt a csajoktól tanácsokat, nem olvasom mások véleményét, lehet még kislánykám sem nevetgélne mellettem :shock: én itt tudtam meg egy csomó dolgot (inszem, endometriózis, magas prolaktin szint stb..). ha ezekkel hamarabb tisztában lettem volna, hamarabb sikerült volna.
én így érzem...sajnos egyébként én is a görcsölők táborát szaporítom :wink:
és én kíváncsi vagyok a te babavárásod pillanataidra, úgyhogy gyere bátran, sok sikert a kicsi babóhoz :lol:

többiek?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sütimanó,
nekünk is 6 hét várakozást mondtak csak, nem többet. Én úgy gondolom, a szervezetem tudja a dolgát és akkor fogok csak teherbe esni, ha felkészültem rá. Szerintem kell a 6 hónap erre.
Nagyon örülök, hogy leírtad a történeted, ez újabb erőt ad.
És a lelikdolog :arrow: ma is megtapasztaltam, hogy ez nem egyszerű. Úgy érzem túl vagyok rajta, nem gondolok rá, de aztán jön valami, ami eszembe juttatja a dolgot és elszomorodok, sőőőt ma jól ki bőgtem magam :cry: . De nem hinném, hogy ez 6 hónap múlva máshogy lesz. Ezt én sose fogom tudni elfelejteni.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita, jajj ne sírdogálj :roll: min akadtál ki? meséld ki itt magadból :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Babszi,
gyere majd és mesélj mi volt a dokinál.

Sütimanó,
még valami.
Én nem érzem azt, hogy rágörcsölök a dologra, pozitívan állok hozzá a dologhoz, sikerülnie kell. De érzem, mikor van a pé, uh is járok most, csak hogy tudjuk, hol lesz tüsző. Akaratlanul is eszembe van és teszünk is érte, hogy sikerüljön.
Úgy érzem, nekem arra, amit érzek, csak egy újabb baba lehetne a gyógyír.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Piciboris,

Ma találkoztam egy ismerősömmel, terhes. Kb annyi idős, mint én lehetnék :cry: . Nem tudtam róla.
Látom, hogy néz rám, mi a reakcióm, én meg mosolygok, közben meg azt érzem, hogy megfordul velem a világ. És persze ő meg sajnál engem.
Nem tehetek róla, de eléggé megviselt.
Hiába vagyok pozitív, ez annyira nehéz. Ilyenkor úgy érzem, hogy próbálkozunk, próbálkozunk, de minek.
Miért vagyok én ilyen szerencsétlen? Miért lesz mindenki terhes, akit ismerek, én meg közben szenvedek? Olyan igazságtalan az élet és utálom magam.
Ennyi. Ne nézzetek rám furcsán ezért, ez most így előjött. De túl leszek rajta.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita, jajj ne gondold, hogy most itt korholni fogunk :!: :lol:
na de...egy picikét csak...remélem már rendben vagy 8)

akkor most leírom velem mi volt anno..amikor megtudtam, hogy endometriózisom van és mik elé nézek, ismerősöknél voltunk ahol a csajszi tudott aarról, hogy babát tervezünk, én elmondtam neki, hogy sajnos rövid ideig tuti nem leszek terhes... ő közölte velem, hogy ő még egyáltalán nem is akar gyereket, isten ments ő még karriert épít..!!!! pár hónappal később a férjétől tudtam meg, hogy babát várnak, rossz érzések kavarogtak bennem és ugyan ez amit írsz...mosolyognom, örülnöm kellett a hírnek...utáltam mindent :evil:
tanulság??? hát szerintem nincs. ha csak nem az, hogy nekünk is lesz még tesóbabánk, igaz ranita, így lesz, hajrááá :P

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hééééééééé,mi ez a negatív hozzáállás!!!!!Tessék nem szomorkodni és csak előre nézni,hisz nektek van már ott egy pindurka.

Lehet engem megkeményített az élet,de én nem dőltem depibe,mert m.k. volt,ill.próbáltam nem gondolni rá.Most januárba eszembe jutott h most születne,és de jó lenne a karjaimba tartani,de ennyi,ettől nem lettem depis,sőt a barátnőméknél amikor láttam a 1.5 éves kiscsajt,is csak arra GONDOLTAM,H NEM SOKÁRA én is átélhetem amit ő.
Bocs biztos én vagyok túl érzéketlen,vagy máshogy kezelem a dolgokat az előéletem miatt.

Ha rossz érzések kerítenek hatalmukba nézzetek rá a már meglévő picurokra és kisüt a nap.

sutimano76
 
 


sutimano, te jól vagy? nem vagy rosszul? semmi hányinger meg hasonlók... :?: :shock: :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszi kérdésed én jól vagyok!
Mielőtt bekerültem 7 hetesen a kórházba,akkor előtte 2 hétig volt émelygés,de az semmi nem volt ahhoz képest amit a migrénes fejfájásoknál éreztem.Aztán a kórházba adtak duphastont(napi 3×1)és óta minden oké.A doki is elcsodálkozott ezen de így volt,sőt mondta h ha nem előtte látta volna az uh-t és hallotta volna a szívhangot ,akkor aggódna,de hát így csak szerencsés vagyok.Az álomkórom is a 7-8.hét után elszállt.Így csak a hasfeszülés maradt,meg h nem tudtam oldalt feküdni,de úgy 2 hete már az sincs.

A m.k-nél a konzerv tonhal szagától nagyon rosszul voltam,de mosz semmi,érzékenyebb a szaglásom,de rosszul nem vagyok igazán semmitől.

sutimano76
 
 


Sütimanó,
nem vagyok depis. Csak én is arra gondoltam, hogy nekem is lehetne már ekkora pocakom, milyen jó lenne. És elkeseredtem. Ez az elmúlt 3 hónap alatt kb 2* történt meg velem, azt hiszem ez megengedhető. Olyan nincs, hogy az ember nem érezzen semmit. De összeszedtem magam, most is ezt fogom tenni, holnapra már semmi bajom nem lesz.
Eddig is előre néztem, ezután is azt fogom tenni. Tudom, hogy sikerülni fog, miért nem sikerülne :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Na ez már pozítivabb volt!!!!!!Tudod nézz rá Hannára és kisüt a nap!!!!!Drukkolok!!!

sutimano76
 
 


ranita, én téged is meg tudlak érteni...nagyon rossz érzés lehetett..
de most már jól vagy, érzem a szavaid mögött :lol: :lol: :lol:

sutimano, de jó, akkor most minden ok :lol: :lol: melyik is az a kombi teszt ami 12-én lesz neked?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Vérvétel ahol azt hiszem két markert néznek.

sutimano76
 
 


Félre értés ne essék,én is megértem és együtt érzek,csak én máshogy álltam hozzá.Nem akartam magam sajnáltatni,de akkor leírom,h miért is vagyok kissé érzéketlen.) éves voltam mikor elvesztettem anyukámat rák miatt és 11 éves amikor apukámat szintén rák miatt.Sajnos 10 éve már nagyszülők sincsenek.A nővérem nevelt fel:A mindennapokban sokszor kerülnek szóba a szülők,és mikor rám kérdeztek,ezt mindig el kellett mondanom(ált.suli,szakközép,szinte az összes m.hely,barátok)Két választásom volt vagy folyton sírok ha valaki a szüleiről mesél vagy kemény leszek ésrezzenéstelen arccal végig hallgatom,én az utóbbit választottam.

sutimano76
 
 


Piciboris,
igen, már azért jobb :D .

Sütimanó,
sajnálom, hogy ennyi mindenen kellett már keresztül menned az életben :cry: .
Dehogy akarom én magam sajnáltatni. Pont ez az, ami megőrjít. Engem ne sajnáljon senki.
De egy közelebbi barátnőm sem mondta el nekem, hogy babát vár, a mai napig sem :cry: , inkább elkerül. Most mindenki úgy érzi, hogy ilyeneket nem lehet előttem beszélni és titkolóznak. Az nem jut eszükbe, hogy pont ez az, ami bánt.
Nehéz ügy ez, tudom, nem tudom én az ő helyükbe mit tennék. De szerintem nem ezt.
Mindegy, nem foglakozok semmivel és senkivel, most csak azzal, hogy iszonyúan feszít a hasam meg a pf, örülök annak, hogy azért jól működök. És meg is lesz az eredménye.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita mondd el a barátnődnek,hogy mit érzel,és h nyugodtan beszéljen veled!!!

sutimano76
 
 


Ranita mondd el a barátnődnek,hogy mit érzel,és h nyugodtan beszéljen veled!!!

sutimano76
 
 


sutimano, hát elég nehéz ezek után mit írni. azt hiszem te nem érzéketlen vagy, hanem véded magad ami kell is, mert különben még nehezebb lenne ebben a mai hülye világban. őszintén becsülöm a hozzáállásodat.

ranita, igazi + gondolatokat sugallsz most :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


sziasztok!

Üdv sutimano!

Ranita, tudom mit érzel, miről beszélsz... A méhenkívüli babát mindenki másképp kezeli, éli meg a történteket.
Sutimano erős hozzáállása hamar átlendítette a nehézségen,és ez jól is van így!
te más vagy.
én is más vagyok.
a fórumozás jó dolog, erősít(het) minket!!!!!!!!!!!

Aki hasonlóan érez velem az megért engem.
A következőt szeretném elmesélni: amikor végre sok év után + -at teszteltem, olyan öröm kerekedett velem, nem lehet leírni! Hisz végre 35 évesen babát vártam!!!! Kb. 10 napot tölthettem ebben a boldogságban, mert utána derült ki, hogy nem jutott el a méhemig...
Én azt a kis embert, akit 10 napig a magaménak tudhattam,olyan nagyon szerettem és szeretem ma is, hogy sosem felejtem el! Amikor kellett,elbúcsúztam tőle, de tudom,hogy van! ( van valahol)
Január elején született volna, de az az időpont már nem volt fájdalmas, ma sem az.
Kicsit együtt voltunk, ennyi jutott.
De tudom legbelül, hogy visszatér hozzám majd ez a csodás érzés, amit már "vele" megtapasztalhattam,és nem tudok elkeseredni!

Kívánok nektek mindehhez erőt, kitartást, hitet! (tudom, hogy menni fog!) :wink: :)
nani72
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: