Új privát üzeneted érkezett!


ezzel tartoztam még nitának. bocsi nita!!!

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: a 36. hét után már nem koraszülött. de ezek csak számok! a lényeg, hogy mennyire fejlett a tüdeje. és az már a 36.hét után teljesen kialakult.
na mindegy, de persze, az ideális az a 14-e lenne... az a megkezdett 38. hetem.

köszi a dicséreteket! tőled, aki egy nagyon-nagyon csinos kismama egy igazi elismerés!!!
figyu!? nem megyünk együtt fotózni? :lol: :lol: :lol: az én párom sem akar jönni... :? :? :? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

mona: hol laksz? milla itt lakik tőlünk nem messze... :) lehet összefuthatnánk

kati: remélem hasonlóan szép kismama leszek, mint te :) a szoknya egyből feltűnt nekem is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára selyem 2011.01.02 17:43-kor.

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem, helló!!! csak most olvastam a mailedet, egész nap fekszem -és tanulok, de már k.....a elegem van :x :x :x

és annyira hányingerem van egész nap, hiába szedtem be B6-ot.

megyek is, majd visszanézek
chamomilla
Pécs
 
 


amit majdnem elfelejtettem: kati, nagyon csini vagy!!!!
chamomilla
Pécs
 
 


selyem: ez tök fura, hogy vannak még ilyen lányok... gratulálok hozzá!!!
ha rám hallgatsz, nem az sztk-s rendelésre mész, hanem keresel egy rendes magán dokit, mert lehet, hogy nem fogsz valami túl jó élménnyel távozni, de ez csak az én véleményem. a lényeg, hogy bizalommal fordulj a dokihoz. az sztk-ban azt hiszem, rögtön levetkőzve kell bemenni, de egy magán doki először beszélget veled. legalább is nálunk így volt, amikor egyszer el kellett mennem az sztk-s rendelésre.

köszi a bókokat! :oops:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


cham: köszi!!!
mikor vizsgázol? mikor is mész dokihoz? vagy még nem sikerült időpontot kérned?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


selyem még jó, hogy visszaolvastam :shock: :shock: :shock: akkor nem SZTK-ra kéne menned.

Amúgy pont múltkor voltam órát adni ált.iskolában és mondta a védőnő, hogy magyarázzam el a lánykáknak, hogy néz ki a nődoki vizsgálat, mert az egyik csajszika levetkőzött derékig, de felülről :lol:

NEkem az a tapasztalatom, hogy amikor először voltam terhes, nem nagyon siettem dokihoz, mert ugye akkor is vizsgaidőszak volt, stb, és Szilveszter után már olyan rohadt rosszul voltam -pont 7 éve jan 2-án- hogy kórházbakerültem, egészen február végéig infúzión lógtam. No nem is ez a lényeg, hanem hogy mikor bekerültem a kórházba, rohadt bunkók voltak velem, mert nem volt kiskönvvem -7 hetes voltam akkor-nem volt orvosom....úgy bántak velem mint egy utolsó idiótával. A legkedvesebb beszólása egy ostoba takarítónőnek volt, amikor is közölte, ennyit hányni kislány, jobb lenne, ha elmenne az a gyerek! (anyád)És ott a kórházban a legszimpatikusabb dokit kértem meg végül és eljött hozzám a védőnő és ott töltöttük ki a kiskönyvet. Utána már mindjárt más volt, saját felelősségemre kijártam vizsgázni is.
chamomilla
Pécs
 
 


kati, én is pont ezt mondtam most selyemnek, nem szabad SZTK-ra menni, pláne fiatal anyukajelölt, annyi bunkó orvos van! (már végzett biológusként egyszer kioktatott egy, hogy egy petesejt és egy hímivarsejt találkozásakor gyerek lesz....vakbélgyanúval küldtek át nőgyógyászati vizsgálatra, ahol azt mondta az okos doki, hogy terhes vagyok és mondom KIZÁRT)

Szerdán van a vizsga, holnap kérek időpontot, pénteken ki volt kapcsolva az asszisztens.

most tényleg megyek, mert ittragadok :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Csillag, Pedi, Bogi, Mona, kati, cham, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Pedi, 36. hét már nem koraszülött, ha megvan a súlya, itt nálunk 2500 a határ, illetve ha elég fejlett a tüdeje. Fura is lenne, ha a kisfiam a méreteivel, illetve a 10/10-es apgarral koraszülött lenne. :roll:

Selyem, üdv köztünk, csatlakozom a többiekhez, mielőbb doki, és tényleg ne sztk-s.

cham, oké, majd kicsinyítek és teszek! Hallod, nagy az isten állatkertje...

kati, nagyon csinos vagy! :D

Csillag, én is 6 évig zongoráztam, énekelni is szeretek, szeretném, ha a gyerekeim is tanulnának zenét.

Korábban Brita felvetette, hogy átmenjünk-e zártba, én támogatnám, vélemények?

bettike, első szülésem után órákig felkelni se tudtam, annyira szédültem, és zúgott a fülem. Most, császi után amikor felkeltettek, fájt, de nem voltam rosszul amúgy.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pedi hoztam Neked képet a kifliről, sima házi kifli, finomabb mint a bolt :)
Annyi, hogy szórtam nagyobb szemű sót, reszelt sajtot, egész fűszerköményt a tetejére!

Kép

Az előbb ettem belőle vajasan, egy nagy pohár kakaóval, nyami-nyami!
Lehet, hogy legközelebb megpróbálom teljes kiőrlésű lisztből.

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


dike, köszönöm neked is!

Mona, ez merénylet, komolyan!!! Úgy megenném, de muszáj visszafognom magam, amióta hazajöttem, híztam 2,3 kg-t, szóval mától visszafogom magam, nem lesz ez így jó... :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kati nagyon csini vagy, szép a fa is!
Mivel a múlt hónapban sokat dolgoztam, és úgy számoltam, hogy ezen a héten kell mennem majd a 12 hetes uh-ra, kértem szabit, azt nem tudom, hogy mennyi jár így, hogy csak febr. végig megyek, a központban még nem tudják, majd január végén kell csak bejelenteni!

Nita nagyon édesek a fiúk!

Selyem én Keszüben lakom, nem messze Tőletek :) Én Benne vagyok a taliban, ha úgy alakul!

Beze, nekem mindegy, csak tudjak Rólatok! :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


milla: teljesen átérzem, amit te :S :S :S :S :shock: :shock: :shock: :shock:

6.,11,12,13.....vizsgák és még lesz csak hirtelen erre emlékszem :S


sok sikert, neked!!!!!!!!!!!!!!!

a magán doki, akihez akartam menni pont holnap rendel asszem. délelőtt felhívom.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Beze ne aggódj a kg miatt, olyan vékony voltál Marci előtt, biztos meg sem látszik rajtad! Szóval ne tessék foglalkozni azokkal a fránya kg-kal!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Virag, igen, ez eleg nagy kicseszes Velem de azert meg nem irtam le Oket teljesen, a manager majd eldonti, hogy a 2011es penzebol tesz e ram keretet. Ha nem, megszivtam. A kisfonok viszont befoghatta volna addig amig a nagy managerrel nem koznultal. Mar mindegy mert mar elkoltoztunk. Meg persze attol is fugg ez az egesz, hogy a manager mennyi penzt kap a cegtol amibol gazdalkodhat. Ez igy oke, csak tenyleg a kisfonok megbeszelhette volna konkretan mielott nekem barmit is mond. Majd jovo heten tud biztosat mondani. Legalabbis azt mondta, hogy haaaat, lehet megsem kellek hetkoznapra mert nincs ram penz de meg ez nem biztos, januar elso hete utan eldol. Na, kivancsian varom a jovo hetet.
Gergoci kis cuki! Biztosan szepen is enekelsz! Az olyan szep amikor egy anyuka szepen tud enekelni a babajanak. Jajjj, az olyan meleg erzessel tolt el engem. Gergorol mikor kapunk friss fotokat? Na, jo eleg egy is!

Pedi, koszi a drukkot munka ugyben. Draga vagy! Nagyon fel vagyok boszulve, muszaj normalis allast talalnom heti 5 napban.
Orulok, hogy jol vagy, hogy az unnepek utan mar jol van a poci!
Fotozasra tenyleg tok szupi lenne Katussal menni!:):):) Es milyen az uj agyiko??
A Ti gyerkocotok is tuti muzikalis lesz! Foleg ha sok zenet hallgatsz vele vagy enekelsz is mar most hozza!

Kati, de jo volna ha valoban a magneziumtol lenne ez az egesz kavarc Nalad! Es nem Bogi nyomna valamit mert ez esetben meg sokszor nyomhatja es igy a veghajraban nem akarom, hogy fajjal! A szoknya tuti, a fa szupi, Kati csini!

Nita, Barnika csudipofa, meg mindig imadom!

Bettike! Mar ugy varom, hogy kulon legyetek! En tuti gondolok majd kedden Rad, ki sem birnam, ha nem igy lenne!

Nika, hajra fogyeszko kura!!! Ez egy hatalmas otlet Toled! Menni fog! Az elso nehany nap szornyu, borzalom, kibirhatatlan de akkor is tessek megallni barmennyire is korog a gyomrod az edesert! Aztan minden egyes nappal konnyebb lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!! Es a gyomrod is szukul es es es el fogod erni a celt! En amugy azt csinaltam, hogy kiragasztottam a hutore egy friss kepet magamrol, hogy lassam milyen dagi vagyok. Es amikor beleptem a konyhaba es meglattam, maris elment az etvagyam! :lol: Kinlodtam mar neha sirasig voltam de megalltam. Nem ettem. Nalam a kajaval volt a gond nem az edesseggel. Te az edesseges szekrenyre tegyel fel fotot, tuti a siker! :D
Vendég
 


mona! nyami kifli! drukk a 12 hetes uhura!

cham,selyem! drukk a vizsgákhoz!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Pocsék délutánom van, gondoltam alszok egyet Regivel, de alig bírtam elaludni, mert annyira szúrt a bal oldalon fent, szokásos helyen, úgy szívtájékon, hogy alig bírtam elaludni, és emelett a méhszájamat is mintha feszítették volna, szóval nagy szenvedve, azért elaludtam, aztán egy órával később meg köhögési rohamra ébredtem, majdnem hánytam, gyorsan ettem rá két kekszet, mert éreztem azt a borzalmas ízt a torkomban. Most csak vizet kortyolok, és alighanem egy almán, meg egy kis kekszen kívül már mást nem eszek. Sok volt az ünnepi kajálásból, ha belegondolok mi mindent ettem a napokban, kolbász, virslik, füstöltsajtos hús (ma is ezt ettem), stb. Szóval nem csoda, hogy elege lett a gyomromnak. Csak azért írom le nektek, hogy vigyázzatok, mert a gyomrunk kapacitása lényegesen megváltozik az utolsó 10 hétben.
Holnaptól csak zöldséges, rostos dolgokat eszek, és ismét mértékkel. Nem akarok mégegyszer ilyen rosszul lenni. Remélem megúszom ennyivel.

Egyébként éjjel meglepően jól aludtam. Szóval valami jó is van azért. Viszont holnap nagytakarítani akarok, meg rendezkelődni egy kicsit, úgyhogy kell az energia.
Találtam a neten, 2 ezerért angelcare pelenkukát 2 db-ot, holnap felhívom az illetékest, remélem meg van még neki, mert már novemberi a hirdetést.

Kati
Majd csak 38. héttől indul az nst, kb jan. közepétől. Itt nem kapkodják el a dolgot, lehet el se jutok odáig. Barátnőm a 38+3 naposan megszült, mindössze egyszer volt nst-n.
Kitartás, biztos kihúzod a végéig, nem lesz gond. Nekem is voltak 31-32 hetesen fájásaim, csak pihengess.
A folyás nekem is néha erősebb, csak azért nem is mondtam a dokinak, mert más tünet nincs. És most ismét normalizálódott.
Egyébként nagyon csini vagy, szépen gömbölyödsz.
Nekem már tényleg csak egy hét kell, addig én sem szeretném ha valami beindulna, de szerintem nem is fog. Az én számításom szerint jövő hétvégén már 37 hetes leszek, szóval akkor már nincs gond. De egyébként én úgy tudom 35. betöltött hétnél befejeződik a tüdő érése, tehát max melegedni rakják utána inkubátorba.

Chamomilla
Nincs ötletem a hányingerre, nekem is nagyon volt, most így a második terhességnél, és 14. hétig ki is tartott.
Ez a kórházas történet nagyon durva, egyébként itt nem is eröltetik a kiskönyvet 10. hétnél előbb. Legtöbb helyen nem is állítják ki a 8. hét előtt.

Mona
Még nem tudom. Reginél bent volt, és nem bánta meg. Most meg szokott viccelődni, úgy hogy fogalmam sincs mit akar. De akárhogy dönt, én támogatom. Mondjuk azért a derékmasszázs jól jönne, tényleg van fájdalomcsillapító hatása. De most alapvetően már rövidebb, kevésbé fájdalmas vajúdásra készülök. Legalábbis valami ilyenről álmodozom.
Vendég
 


kati! mennyire nagyon csini vagy, és a fátok is nagyon szép!!

mona! igen pénteken megyek majd afp-re,meg amik elmaradtak azokat is leveszik: terheléses cukor-már most szarul vok
ellenanyag szűrés
lues
afp

bettike! nagyon szorítok!!!!

KépKép
dike
 
 


Mona, nagyon szepek a kiflik! Es meg milyen finomak! (lehetnek):)

Orulok, hogy mesz szabadsagra es, hogy jol vagy! Csak majd gyere gyakrabban! Jo???

Beze, sztem nagyon csinos vagy most is. Lehet, hogy hiztal de tuti csak ahhoz kepest nem tetszel magadnak, amilyen voltal. Ezt leszamitva biztos vagyok benne, hogy Nekem tetszenel es nem azert mert elfogult vagyok Veled! Es Apajanak is tetszel. Magadnak is tetszel! :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kati! Én ezt tökre őszintén mondtam, hogy nagyon csini vagy! Tehát most dagadjon az a bizonyos! :wink:

Beze! Akkor én rosszul tudtam, de persze én is súlyhoz is gondoltam a koraszülöttséget. De valljuk meg őszintén, azért a 36.héten kevés baba rendelkezik olyan méretekkel, mint Marci! :wink: A kg-kal kapcsolatban én is azt mondom, amit Mona! Tessék most nem foglalkozni velük. Ráérsz még! :wink:

Brita! Nekem is a tegnapi vacsi miatt volt rossz az éjszakám. Nagyon nem kellett volna lencselevest ennem, illetve este olyan jól esett a vacsi, két virsli után benyomtam még egy 3-at is. :oops: Na, az az amit nagyon nem kellett volna. Úgyhogy ez most nekem is jó kis tanulópénz volt. Egyébként nagyon kevés adagokat eszek csak, mert folyamatosan kínoz a levegőtlen-lét. Szurkolok Neked ehhez az egy héthez! Óvatosan a holnapi takarítással, nincs aki segítsen esetleg?

Bogárkám! Ma fogunk először az ágyon aludni, mert tegnap még lent maradt a matrac a nappaliban. De nekünk nagyon tetszik a kis-lakunk, tényleg nagyon picuri, de a lényeg, hogy az ágyunk befér! :lol:

Dike! Hogy hogy máris terheléses cukor? Azt a 21-25.hét között szokták, legalábbis nálunk. :roll:

Mona! Nem lehetne valahogy megkaparintatni ennek a kiflinek a receptjét?

Nika! De drágák a fiacskáid!

Engem ma a gyomorsav kínoz megint, én is próbáltam aludni egyet du-án, de folyamatosan marta a torkomat. :( Egyébként nekem is vannak hasszurkák, és ma már fent is keményedett a pocim, pedig nekem eddig csak mindig alul. Picurkám ma is elég aktív, és vmimet nagyon kaparássza ott lent, na az nagyon nem tud jól esni!

pedi
Kalocsa
 
 


pedi! mert nálunk a 12.hét környékén is kell...így is idáig el tudtam húzni.

KépKép
dike
 
 


pedi: mi ma voltunk metroban kecskeméten és azt hittem, hogy kidobom a taccsot, mert annyira marta a nyelőcsövemet a sav. gyilkos dolog!!! aztán hazafelé megálltunk ebédelni és ittam gyömbért kicsit jobb lett. lehet, hogy itthonra is fogom alkalmazni ezentúl.
egyébként nekünk is a hálónkat át lehetne keresztelni ágy-szobának! vagyis matrac szobának, mert mi matracon alszunk. szédülünk az ágyon... :lol: :lol: :lol:

lányok! ti használtok/használtatok hasszorítót szülés után?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mona: ezek a kiflik!!!!! húúúúúú!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hát, Dike! Csak azt tudom Neked mondani, hogy nekem nem volt olyan vészes az a lötty. Ha elfogadsz egy jó tanácsot, ne igyál előtte, és akkor olyan szomjas leszel, hogy menni fog!

Jaj, Kati! Az előbb elfelejtettem írni, hogy baromi buli lenne egy közös fotózás, csak ne lenne ilyen sz@r idő, még útnak is vágnék egyedül Kecskemétre, ott meg lehetne oldani, nem?

Na, most adtam egy adag pofont a savamnak! :lol: Lenyomtam egy almát, és egy kis müzlit hideg tejjel!

pedi
Kalocsa
 
 


pedi: igen, itt kecskeméten van egy srác, aki az esküvői fatóinkat is készítette. nagyon ügyes.
én éppen kólát kortyolgatok. nem tudom mi lesz a savammal...
a hideg tej, az jó a savra.

nekem szerencsére kimaradt a lötyi-de nem hiányzik. nekünk enni kellett.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! Nekem a hideg tej, az alma jó szokott lenni. Ma ittam a Salvus vízből is, meg Rennie-t is szopogattam, de nem akarom azt sem túlzásba vinni. Próbálom inkább kajával megoldani. De annyira érdekes, mert van olyan nap, amikor még a reggeli pirítóstól is van, és van olyan, hogy semmi bajom egész nap. Illetve, tudod mi jó még nekem? A savanyú káposzta. De ha káposztát eszek bármilyen más formában, attól meg nagyon durván van. :roll:

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi ezen a linken megtalálod a receptet!

http://csakapuffin.blogspot.com/2007/10/hzi-kifli.html

Gyomorsav engem is kínoz két napja.

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona: hú de jól néznek ki a kiflik!!!

selyem, írtam mailt!

kati, én használtam hasszorítót. Nekem hatalmas hasam volt szülés után is :( de aztán szépen lement, sőt elértem a régi kockás hasat is. Most is az valahol a hájréteg alatt. :D

beze, az tök jó, ha zenélnek a gyerekek, nálunk nővérem zenélt -én nagyon nyomi vagyok, úgyhogy a zeneiskolai pályafutásom hamar végetért :D -viszont nővérem fia is zenél, 9 éves, de olyan ügyes! Pl rögtön nem is furulyával kezdett, hanem klarinéttal, azt mondta a tanár, ilyen tehetséget még nem látott.
chamomilla
Pécs
 
 


beze

remélem én is igy leszek mint te.


kati

neked is feljebb lehet már a pici és nyomja a gyomrodat.nekem már megkönnyebbült,mert lejebb ment a pici,bár néha elég jól felmászik akkor szúr a gyomrom meg az oldalam,de kibirható.

KépKép
bettike83
 
 


savra Rennie Antacidum? nekem anno az vált be, fúj marokszámra ettem.

Most májkrémes kenyeret ettem, de kb mindjárt kihányom. Én nem is tudom mi lesz velem majd a formalintengerben, alapjáraton nem zavart, de most ha csak rágondolok összehányom magam. :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


Mindig elfelejtek vmit. Mostanában a másik nagy problémám, hogy a szokásos alacsony vérnyomásom mellett annyira felmegy a pulzusom. Elég rossz érzés, mert olyankor is csak kapkodom a levegőt, és ugye nem tudok semmit se csinálni, hogy csillapodjon. :(

pedi
Kalocsa
 
 


pedi, a magas pulzus normális terhesen, emlékszem úgy megijedtem amikor 140-et mértem magamnak, de nagyon hülye érzés az biztos. Kitartás 8)

én most eldőlök és olvasgatok kicsit, ÁÁÁÁÁÁ
chamomilla
Pécs
 
 


pedi

39+1 napos leszek már akkor is,szoval nincs korán egyáltalán.nekem jobb h hamarabb túl leszek rajta,mithogy itthon beindul és bármi baj lehet,mert faros babát megszülni meg nem lenne egyszerű,és nem is pici baba,nem tudnám megszülni,meg megszorul stb.nekem is sokkal jobb,mert ha nem igy lenne akkor nagyon aggódnék nehogy baj legyen.nem ér annyit az egész.ha 4.ét megvárja,nagyon szép időpontra fog születni.meg attól is féltem h a dokim éppen nem lenne ott vagy bármi,igy meg szépen ott lessz,jó kezekben leszünk.hiddel te is igy lennél vele,csak a babád egészsége lenne fontos,nem az h ő mikor szeretne kibujni :) ő eldöntötte h faros baba lessz,a születésnapjáról pedig mi döntöttünk,nincs ezzel semmi baj.

Kati

csinos vagy a képen :) :)

KépKép
bettike83
 
 


El is búcsúzom tőletek,holnaptól kórház :) legyetek jók lányok,vigyázzatok magatokra :)

sok puszi és gondoljatok rám kedden :wink: :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike, gondolunk Rad!
Vendég
 


Virag, tejcivel minden rendben?

Tobbiektol bocsi de nem tudok hozza szolni.
Vendég
 


Bettike nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!
chamomilla
Pécs
 
 


Cham! Sajnálom a hányingert. Igen, a magas pulzus marha rossz érzés. Majd kiugrik a szívem, mintha ideges lennék, pedig nem vagyok az.

Bettike! Persze, hogy a baba a lényeg, tudom én. Csak valamiért én úgy vagyok vele, hogy az a természetes, ha a baba dönti el, mikor legyen vége a pocakos létének. Nagyon nagyon szurkolunk, és nem lesz semmi gond! Sok-sok erőt és kitartást kívánok Neked a kórházban töltött napokhoz! :wink: Ja, és most elsősorban jó éjszakát!

Csillag! Majd p.ü-ben küldöm a címemet, csak mint mostanában szinte mindent, ezt is mindig elfelejtem. :oops:

Mona! Köszi a receptet! Sajnálom, hogy máris kínoz a sav, nekem először a 16.héten jelentkezett, de utána egy jó ideig semmi baj nem volt vele. Szóval, bízzunk benne, hogy még Téged is elhagy! :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


köszi :)

KépKép
bettike83
 
 


sok sikert bettike :D

Kép
selyem
Pécs
 
 


Bettike sok sikert! Gondolunk Rád! Puszi!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Bettike: Szia. Gondolunk rád és várunk vissza nagyon. Puszi és kitartást nemsokára láthatod a babád.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Drága Bettike, sokat gondolok majd Rád kedden és biztos vagyok benne, hogy minden a legnagyobb rendben lesz Veletek! Jó kezekben leszel! Puszi!!!!!!!!!!!!!!!

Beze, én is utálok most tükörbe nézni... ugyan fogytam az első 2-3 hét alatt amikor hazajöttünk a kórházból, azóta viszont visszacuppant rám valamennyi. a mérlegre most nem vagyok hajlandó ráállni, nem akarom elkeseríteni magam... Most én is úgy vagyok vele, hogy adok magamnak egy kis időt és visszafogom az édességeket.
A legnagyobb bajom az, hogy baromira szeretnék tornázni egy kicsit. Vannak itthon Béres A. DVD-im amiket nagyon szeretek és hatékonyak is, viszont ezektől nagyon le szoktam izzadni... ez meg nem lenne jó a szoptatás miatt, félek, hogy csappanna tőle a tej.

Bogi, köszi a kérdést, tejci most van, remélem így is marad. :D
Majd dobok Gergőről friss fényképet, ígérem! (bár most szerintem nem sokat változott, inkább csak hosszra...)

Mona, istenien néznek ki a kiflik! Ügyi vagy! (ennek örömére be is toltam egy szenyót... na, ennyit a visszafogott kajálásomról...)

Kati, nagyon csini vagy! tetszik a fátok is!

Pedi, sajnálom ezt a sav mizériát... engem teljesen elkerült ez a dolog. Biztos azért, mert olyan a testalkatom, hogy hosszú a derekam, így nagyobb helye volt Gergőnek (meg anno Bencének).
A hálószobánk nekünk is csak akkora, hogy az ágyunk épp elfér benne + van egy TV meg két komód. Nem a nagyság számít, hanem az, hogy hangulatos legyen! Biztos szép lesz a tiétek is!
A címedet várom!

Cham, kitartást a tanuláshoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma vettem egy sterilizálót (elektromosat, nem mikrósat) a teszveszen. Új, nem használták és nemcsak cumisüvegek (mindenféle méret) férnek bele, hanem szét lehet szedni a kosarát és bele lehet tenni a mellszívót is meg cumit, kanalakat, csörgőket.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, kar, hogy Gergoci fotoira varni kell.
Tok jo, hogy vettel sterilizalot! Amit en vettem multkor az is ilyen, mint a Tied.:):) Szetszedos!:):) Es abba is tobb fele cumisuveg jo.
Vendég
 


milla: pont most olvastam... hányingerre: citrom, limonádé és gyömbéres cuccok minden mennyiségben. úgyis szeretsz főzőcskézni, itt egy link szerintem sok jól hangzó recept van.

http://www.nosalty.hu/gyomber_alapanyag_330

Kép
selyem
Pécs
 
 


Bogi, igazából nem csináltunk Gergőről új fotót karácsony óta... :oops: :oops: :oops: szóval először készíteni kell párat és csak utána tudom megmutizni Nektek.
Majd holnap lekapom ahogy be van öltöztetve a sétához, nagyon cukin néz olyankor!

Egyébként nem tudom, hogy mi a baja most... 8 óta nem bír elaludni... illetve 10-20 percekre beájul, aztán felébred. Most is nyöszörög az ágyában, de még nem akarom kivenni, hátha sikerül egyedül is elaludnia. KÜLDHETNÉTEK VALAMILYEN ÁLOMMANÓT IDE! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Selyem, koszke! Mar egyebkent sem tudtam mi a nyivnyavalyat fozzek! Szupi vagy! :D Sok nyalcsorgato etel van itt felsorakoztatva! Jami!
Vendég
 


Viragom, ugye-ugye, csak lesz fotom!:) jupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! Latod, latod, van is miert kepet kesziteni! Nagyon kivancsi vagyok arra a bizonyos nezesre! :wink: :D
Lehet csak a hatarait feszegeti, mit birsz, mig nem veszed ki! :) Ugyis Te nyersz!:):)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: