Új privát üzeneted érkezett!

Nem gondol bele hogy itt már ismernek téged és neked sem lesz jó össze-vissza menni innen oda 
Ezt utána ha akarja fel lehet bontani,nyogodjon meg,nem kötöd hozzá magad!!!

gabci75
Érd
 
 


Szia ahugika!Üdv köztünk!mi akkor időben egyformák vagyunk :)De remélem mostmár eljön a mi időnk is :) Most pannuska és gabci megkezdi a sort és utána már mi jövünk :)
reginda kérdezd már meg a párod,hogy ő is akar e gyereket???mert ilyen hozzá állással...ne haragudj,de mit kell neki egy papíron így kiakadni?mert ha még azon hisztizne,hogy nem akar sperma mintát adni,azt be lehet tudni férfi hiúságnak,na de egy papírt aláírni?nem is értem.sajnálom,de ez neked egy nagy harc lesz még!kitartást kívánok hozzá!
szisza87
 
 


gabci, laptetod van :) ez nagyon jo jol am :D

Szisza, irtam privit, de nem koszontem el, szoval koszi elore is az infokert.
Ja, nekem mar elment a kedvem.. sot, mar lehet nem is akarom az egeszet..
20140211131327
 
 

 
 

Mert?? Mi van ha laptetőn vagyok,mesélj csak!! Tudod én új vagyok még!
gabci75
Érd
 
 


Szisza! Úgy legyen! :D
Gabci! Babanetem az a babona terjed, hogy akinek az oldalon az első bejegyzés jut, vagyis a laptetőn van, akkor ő lesz a következő babás. Szóval Te leszel az!!
Reginand! Mindenkinek vannak hullámvölgyei, amikor nem is akarja az egészet, de ilyenkor kell pár hónap pihit beiktatni. Mi Nyíregyházán járunk inszemre, reméljük nem lesz szükség Debrecenben a lombikra... Majd okt végén megyünk csak, mert a következő cilusközepemen hugom esküvőjén leszünk éppen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ahugika 2013.09.15 20:51-kor.

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Itt a babaneten van egy "babona" ,hogy akinek laptetője van,az babás lesz :D Reméljük Neked bejön :D
szisza87
 
 


ahugika egyszerre írtunk :) reginda párja nem vizsgálati papírt nem akar,hanem élettársi szerződést... Nem lehet beiktatni egy gyors orvosi megbeszélést?sajnálom,hogy egy hónapot ez miatt elhalasztatok :( nem férne bele? olyan jó lenne ha mindenki még idén babás lenne a topikba :D
szisza87
 
 


Közben rájöttem és töröltem is

Erről a hónapról lekéstünk, párom eredményeire vártunk. Köv ovum okt 5-6, hugom esküvője okt 5. Szóval esélytelen :( Majd okt végén 30. körül lehet inszemem. Ilyenkor örülök a 25-26 napos ciklusaimnak

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Jajjjj,de jó lenne csajok!!!
Remélem bejön!!
Mosmár mrgjobban várom a 24.-ét!!!
gabci75
Érd
 
 


Na sikerült végigolvasni a topikot. Akkor pár napon belül lesz 2 pozitív tesztünk??? Szurkolok csajok!!!! :)

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Köszönjük szépen!!!!!
Aranyos vagy!

gabci75
Érd
 
 


Szia Reginda!
Olvasgattam itt a topikokban,láttam,hogy írtál a Budai Meddőségisbe!Én nem akarok beleszólni,meg lebeszélni sem.Mi ott régen beszélgettünk,bár nem sokat.Nem tudom emlékszel e rám.Nos én azért nem megyek oda,mert ott semmi hasznos infót nem kapsz!mindenki csak vár a csodára,de segítséget senki nem ad!Ez annyira felidegsített,hogy nem tudsz úgy sem semmit megcsináltatni!!!EZ hülyeség!!!Én úgy mentem az első konzira,hogy szinte minden vizsgálat megvolt!Egyedül az átjárhatósági és az AMH nem!!!A doki csak lesett és dícsérgetett minket,hogy ilyen emberrel még nem is találkoztak!!!Milyen érdekes,nem?Szóval szerintem ha infó kell inkább ide írj,vagy privibe,mert ÉN szeretnék segíteni!!!!Nem csak a csodára várni,hogy majd 3-4 hónap múlva majd megjön a menszim,vagy majd helyre áll valamikor  
Ezek a dolgok nem így működnek!Bocs,nem téged akartalak leszúrni,remélem nem is így érzed,csak felbosszant az emberek "leszarom a másikat" és "nehogy már neki előbb legyen gyereke" stílusa!Én próbálok segíteni,de csak úgy tudok,ha igénylitek is 

puszi
szisza87
 
 


Többiek hogy vagytok? 
szisza87
 
 


Hahó Lányok!!!

El vagytok tünve!!
Sajnos még nem érzek semmit de még korai is lenne szerintem.Csütörtökön kéne hogy legyen a beágyazódás,remélem megérzem!
Olyan lassan mennek a napok
Áááááááááááááá!!!
gabci75
Érd
 
 


Gabci, en is  szurkolok am :)  es igen, ezert is irtam a laptetot :)

Szisza, koszi, nagyon rendes vagy, kerdezek is renduletlenul:) de ugye a BMC vel elegedett vagy?
Remelem normalis kezelest kapunk.

Ma bejelentkeztem egy masik nodokihoz a varosban. 1 honap mulva volt csak idopont.. :( meddosegi speckos a bacsi,nem tudom. Ha esetleg szukseg lesz ra, meg bmc utan, megtartom az idopontot, ha nem akkor lemondom.
Mar nagyon kivancsi vagyok mit fog mondani az endos doki a leleteimre.. es tartok is tole.. lehet egy apro gyogyszerrel mar reg babat varnek..

20140211131327
 
 


Reginda én a BMC-vel teljesen megvagyok elégedve,csak a fórummal nem ami a szülészetek alatt fut!Egyszerüen nem értem az ottani csajokat!
Figyi ha kell én nagyon szívesen elküldöm,hogy milyen vizsgálatok kellenek!Mert pl a mammográfiára 1,5 hónap mire bejutsz!Oda minnél előbb kérj beutalót (én a házidokitól kértem) mert aznélkül el sem kezdik a stimulációt :( szóval elég sok mindent meg kéne csináltatni!Ha kell a segítség írj nyugodtan 
Gabci küldök egy csomó ragacsot,hogy rendesen oda ragadjon a baba!Pannuska mennek neked is!
Ahugika te hogy vagy?
szisza87
 
 


Jaj, szisza ne mondd!! nem hiszem el, hogy nem :(
legyszives akkor kuldd el SOS ben mire lesz szuksegunk! Ezer hala
amugy tokre felek a mammografiatol..:( allitolag faj nagyon..

20140211131327
 
 


dehogy fáj a mammográfia!én meg sem éreztem!csak álltam ott a csaj meg forgatta a gépet!hamar megvolt!még kellemetlennek sem mondanám!!!este megírom,hogy miket csináltattam meg,mert most el kell mennem!de ma még megírom!
pusz

szisza87
 
 


Sziasztok Csajszik!!!!

Megjöttem. Olyan jó, hogy vagytok nekem!!!!!!
Pénteken tesztelek, esküszöm, miután megcsinálom a tesztet, ti lesztek az elsők, akik megtudják az eredményt!!!!
A hétvégém egy nagy határ .... volt. Gipszkartonoztunk, osztálytalálkozóm volt. Persze 90%-nak gyereke van meg férje. Nekem meg semmi. A párom kiakadt, mert nem hívtam fel mikor elindultam haza, persze ez volt az indok. Alapvetően az volt a baj, hogy elmentem. Mi nem megyünk sehova, miatta. Én meg szeretnék. Ráadásul úgy összevesztünk ezen, meg azon, hogy az én kérómban lakunk és ő miért is dolgozzon rajta, hogy már nem is tudom, mi a szar van. Én ezt most így nem bírom. Várom a pénteket meg nem is. Minek, ha nem lesz apja gyereknek? És ha nem leszek terhes, akkor kitől leszek? Nem vagyok Szűz Mária. Sajnos. Nagyon bizonytalan ez a párkapcsolat, lehet a jó Isten ezért nem segít. Ja, meg élettársi szerződést akar az esküvő helyett. Ő volt házas, én nem, de tudja, mennyire vágynék a fehér ruhára. Meg azt is tudja, hogy semmilyen oltári hacacárét nem akarok, csak egy szolíd ünneplést. És akkor azzal jön, hogy nincs rá pénz. Még mielőtt kiderülne, mennyi is kellene. El vagyok kenődve. Nem tudom mit akar tőlem. Megyek és megkérdezem.
pannuska12
 
 


@szisza87:


Köszönöm a ragacsot szisza,remélem jó erős!!!
Nekem nem lellett mammográfia az inszemhez de még a lombikhoz sem kell majd,mondjuk ahány ház annyi szokás!!!

gabci75
Érd
 
 


Itt vagyok, csak napközben nem nagyon tudok netezni , de este mindig bepótolom :D Néha elég visszaolvasni

Pannuska! Nagyon sajnálom, hogy ilyen a párod hozzáállása. Reméljük a pozitív teszted hatására magábaszáll kicsit (egyébként szept 20 az 5. házassági évfordulónk, szóval aznap csak jó dolgok történhetnek )

Mammográfia? Nálunk sem kérik. Sem itt Nyházán a meddőségiben, sem a Kaáliban Debrecenben

Nálunk egyébként most pihi van, mármint baba téren.Éljük az életet, osztálytalit szervezek, hugi esküvőjében segítek sokat. Így nem nagyon pörgök a babatémán.  Hirtelen utána is kellett számolnom, hogy mikor is nem kéne megjönnie. De csodában én már nem bízok, a dokimban viszont annál jobban.

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


@gabci75:


Szurkolok, mint az állat!
Utána olvastam a beágyazódásnak, én még nem érzek semmit.( az a cikk azt írta,hogy 70% nem érzi) De múlt héten hőemelkedésem volt, talán jó jel, mert megfázva nem voltam. Hasam még mindig nagyobb, mint az átlag. Nálad van valami "jel"?
pannuska12
 
 


@ahugika:


Szia, látom új vagy és már be is illeszkedtél közénk. Üdv a csapatban!
Most otthagytam a szobában, még mindig veszekszünk.
Te hogy is állsz a baba kérdéssel? Szüneteltek? Miért?
pannuska12
 
 


@ahugika: Szia, látom új vagy és már be is illeszkedtél közénk. Üdv a csapatban! Most otthagytam a szobában, még mindig veszekszünk. Te hogy is állsz a baba kérdéssel? Szüneteltek? Miért?
pannuska12
 
 


@reginand:


Te csajszi!!!! () Nyugodj meg, nálunk sem kértek mammográfiát! Odamész, aztán megkérdezed emelt hangon, hogy milyen vizsgálatokra is van a TE esetedben szükség. Megmondják, megcsinálod és NEM parázol !!!! És elmész a doki(k)hoz !!! Meg ne tudjam, hogy nem!   Addig meg szépen megnyugodsz és próbálsz harmóniát teremteni a lelkedben.
Nehogy elkenődj most itt nekem.
MERT MOST ÉN VAGYOK ELKENŐDVE!!!!!
pannuska12
 
 


Pannus, sajnalom ez a kapcsolat dolgot..
eleg szar ez igy. mi is epp veszekedtunk :) ez egy ilyen nap ugy latszik igy all a hold :S

20140211131327
 
 


Csajok,
ha esetleg kapok tőletek felvilágosítást,hogyan kell a priviben működni, engem érdekel kik is vagytok igazából. Persze akkor a Pannuska is felfedi magát (amúgy a kutyám neve: Panna )
pannuska12
 
 


@pannuska12:


Nyugodj meg Pannuska,minden rendben lesz,beszéljétek meg nyugodtan,higgadtan. Pont nem hiányzik neked most az idegeskedés!!!
Biztos megbékél an POZITÍV teszttől!!!!!!
Írj majd hogy mit beszéltetek!!!
Puszi.

gabci75
Érd
 
 


Ugy kell h. rakattintasz a lezart boritekra :) es akkro a kivalsasztott szemelynek megy is a privi :)

amugy sztem meg jo is ez a kis anonimitas :D
20140211131327
 
 


@pannuska12:


Én is neked,nagyon!!!!
Nem érzek még semmit talán egy kicsit meg vagyok puffadva ennyi,de ami késik nem múlik!!!!


gabci75
Érd
 
 


Pannuska! nyáron volt páromnak mellékheregyulladása, kiírtotta a fickókat. Most volt 3 hónapos kontrollon, minden ok vele. De mire visszajutottam a dokimhoz, erről a hónapról lekéstünk. Köv ciklusközepemen lesz a hugom esküvője, akkor nem tudok inszemre menni. Ezért majd csak okt végén kezdünk.

Lányok, tessék megnyugodni. Az idegeskedés tényleg nem jó ilyenkor, próbáljatok meg még ma este higgadtan beszélgetni a párotokkal.
Az enyém ember ma hőstettet hajtott végre, plafontól padlóig kitakarította a konyhát, megyek is megjutalmazom

Jó éjt Nektek!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Lányok én nem tudom akkor nekem miért van a papíromon is rajta a mammográfia???Meg tőlem kérték is a leletet. Nekünk úgy volt,hogy a doki olvasta mi kell én meg sorban adogattam neki a papírokat :D És mondom végig csak dícsérgetett,hogy de jó-de jó...
Reginda mindjárt írom neked a levelet!
Pannuska de jó!Akkor reggeltől itt fogok csücsülni a gépnél :) Aki kíváncsi rám,hogy kivel beszélget,privibe megmondom a nevem a facebookon :D
Lányok ahugikának igaza van,tessék lenyugodni!Hosszú út áll előttünk,csak teljes nyugalommal és bizalommal érdemes belekezdeni!Tessék mindent megbeszélni,össze veszve lefeküdni sem szabad!Nekem anyukám mindig ezt mondta!

Jó éjt Nektek!
szisza87
 
 


Hát nem tudom hogy miért kell neked mammográfia!! Kérdezz azért rá szerintem,hívd fel őket.
Én már tudom hogy ki vagy!!!!!És így van előttem egy arc mikor olvasom a leveled!!
Jó éjt mindenkinek!!!!
gabci75
Érd
 
 


Pannuska!!!!!

Remélem kibékültetek!!!!
És szent a béke! Én nem tudok senkivel veszekedni,mert a párom külföldön dolgozik,ha meg itthon van akkor szeretjük egymást mert keveset találkozunk!!!De így sem jó!!!
Na megyek aludni!!
Pusz.
gabci75
Érd
 
 


Gabci nekem már megvan a mammográfia,de mondom azt nálunk kérték is amikor elvette a leleteket!És amit kaptunk papírt azon is rajta van:
Mamma szűrés:
Életkortól függetlenül minden hormonkezelés előtt álló páciensnél mamma ultrahang vagy mammográfia elvégzése javasolt!

De nekem ez is megvolt,csak kaptunk egy papírt amin rajta vannak a vizsgálatok,hogy miket kérnek...Na mindegy,nem fájt,túléltem :) Legalább tudom,hogy ott is minden rendben :)
Puszi csajok
szisza87
 
 


Csajok! Nézzétek mit találtam :D

Olvassátok el!

http://www.babasmamas.hu/hir.php?hir=lo ... ahely-1904
szisza87
 
 


Szisza ez engem nem vigasztal, marmint a vedelem, a mi cegunk megszunik.. ezert is allok harcban az idovel :( lehet nem is megyunk ennek neki,mert nem szeretnek allas nelkul szulni..
meglatom mit mondanak jovo heten.. ahogy most allnak a dolgok.. nagyon ramaty, nincs idopont sehova. jelenleg 3 nodokihoz jelentkeztem be..:( 3-5 hetes hataridokkel..
20140211131327
 
 


Azon agyaltam ha eleg az UH akkor lehet azt elobb megkapnam..
20140211131327
 
 


Reginda pesti vagy?
ha igen:
www.cseherika.hu
Őt merem ajánlani!!! Vágj neki,ha családot akarsz!Ne a munka tartson vissza!Ez nem lehet kifogás!Én is munka nélkül vagyok most,nekem is megszünt a melóm,de ez nem tart vissza!
szisza87
 
 


Sziasztok Csajok,
szent a béke! Befűtőtt mire hazaértem (van vegyes tüzelésű kazánunk is,ezt jobban szeretem,mint a gázfűtést ), kávét kaptam. Éhes lettem, csinált vacsit. Elmosogatott,rendet rakott. Meg is kérdeztem,nem-e beteg. Meg mikor csinálok már tesztet, miért nem lehet előbb. Basszus, lehet elértem, hogy GONDOLKODOTT ???? Férfi, ez csak a látszat. Mindegy, ez a puncsolós rész tetszik.
Volt itt nálunk a testvére, akinek 6 hónapos a kislánya. Nem hagyta békén, gügyögött neki, nyúzta és nyúzatni akarta velem. Én meg nemigen mertem, csak óvatosan fogdoztam. Nagyon finom csirkehúsos felzabálni való illatos eledel lenne ő. De sajnos elvitték, pedig elfogadtam volna.

Kedd van. 8. nap. Nem mennek a napok. Sose lesz péntek.
Nem érzek most semmit, hasam sem nagy, nem vérezgetek, nem fáj semmim, nincs hőemelkedésem. Fáradt vagyok, mint az atom. Munkahelyen meg kifagytam. Remélem nem szedek össze semmit.
pannuska12
 
 


@szisza87:


Szia, elolvastam. Én szóban közöltem. Persze nem elég, állítólag írásban közölni.
pannuska12
 
 


@reginand:


Szia,
ne siettesd az időt, mert annál inkább nem megy.
Tudom, bagoly mondja verébnek. Én úgy állok a dolgokhoz, hogy első a gyerek,aztán a munkahely. Igaz, a szüleim nekem anyagi biztonságot is jelentenek. Dehát a legfontosabb a gyermek nem? Munkahely lesz-volt több is, de úgylátszik nekünk nem adják könnyen a babát. Ne idegeld magad! Megszünik? Oké. Lesz másik. Szerintem munkahelyet könnyebb találni, mint gyereket létrehozni. Hidd el, ott fennt, gondolnak rád is és elrendezik a dolgokat.
Remélem segítettem.
pannuska12
 
 


@ahugika:


Figyu, nem gond az esküvő. Az inszeminálás 2 órát venne csak el, maga beavatkozás meg 3 másodperc. Ne izéljél, menj már el. De ha mégse, akkor kapd el a párodat!
pannuska12
 
 


Csak annyi a gond, hogy nem itt les az esküvő, szóval inszem 100% kilőve. Apát azért el fogom kapni :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Pannuska teljesen igazad van!A baba az első, munkahely lesz más.Jajj már nagyon várom a pénteket,hogy gyere a jó hírekkel!Én nagyon bízom benne,hogy most mindenkinek sikerül! :D

Reginda remélem nem érted úgy,hogy mindenki kötekedik veled! Mert én megmondom őszintén nem vagyok ám új itt a baba neten, 2007 óta baba netezek,csak mindenki meg akarta nekem is mondani,hogy mit csináljak,meg mindenki meddőségibe akart küldeni,aztán besokaltam.Tavaly töröltem magam.És láss csodát,most itt vagyok megint és medőségibe járok :) Szóval valahol igazuk volt a csajoknak,csak akkor még nem ismertem be.Kérlek Te ne csináld azt amit én tettem,fogadd meg a tanácsainkat,nem bántani akarunk,csak segíteni,hogy Te is minnél előbb édesanya lehessél!!!

Gabci Te hogy vagy?érzel valamit?Már neked sincs hátra egy hét!Nagyon nehezen mennek a napok ilyenkor ugye?De meglásd, nem kell majd lombikra mennetek,mert ez most sikerülni fog!Mindig pozitívan kell hozzá állni a dolgokhoz és akkor minden úgy lesz ahogy mi szeretnénk :)

Ahugika hát ha inszem kilőve azért apát tényleg el kell kapni ;) hátha aztán nem is kell menni :)
Tesódéknak remélem nagyon szép esküvős idő lesz és nem fog esni az eső :) Sok boldogságot kívánok nekik!

Én már alig várom,hogy megjöjjön  aztán hívjam őket az átjárhatósági miatt :D
Már nagyon túl lennék rajta :)
Szerintem hamarosan meg fog jönni,mert reggel óta fáj a hasam.3-4 nap kb.Így szokott lenni :)

Szép napot lányok és gyertek meséljetek!!!

Puszi
szisza87
 
 


Reginand ment privi :)
szisza87
 
 


@pannuska12:


Szia Pannuska!!!!

Örülök hogy kibékültetek,mondtam és hogy minden rendben lesz!!!!!!
Holnap tesztelsz!!!!
Két csíkos kis zebra lesz!!!!
Az enyém pedig a jövöhét kedden!!!!
De jó lesz!!!!


gabci75
Érd
 
 


@szisza87:


Szia Szisza!!!!!!

Köszönöm szépen jól vagyok,de nem érzek semmit sajnos,holnap kéne hogy legyen a beágyazódás,és kedden teszt,én bízom benne hogy két csíkos lesz!!!!
Tegnap hazajött a párom délután,egésznap főztem neki mert már ma reggel vissza kellett mennie,és csak hétfőn jön haza,úgyhogy megint egyedül vagyok.
Pénteken megyek vissza a körzetihez a tp.papíromért meg kikérem a beutalót a belgyógyászhoz meg a laborba,és kérek időpontot a jövőhét szerdára,megcsináltatom hogy kész legyen a biztonság kedvéért. Ja meg tüdőszűrőre is mennem kell.Ezek a lombik előtte leletek,de hremélem nem lesz rá szükség!!!!
Remélem te is minnél hamarabb túl leszel az átjárhatóságin és utána megy minden mint a karikacsapás!!!!
Szép Napot!!!

Jaaa,nem hívtak még be bróbanapra??
Pusz
gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci!
Sajnálom,hogy a párodnak már megint el kellett mennie.Nagyon rossz lehet egyedül :(
Remélem nem kell majd menned a vizsgálatokra,mert kedden Te is pozitívat fogsz tesztelni!Most midenki babás lesz és kész!!!
Nagyon elkezdtem félni az átjárhatóságitól.Azt mondják,hogy a BMC-be HSG-t csinálnak.Na persze nekem nézelőni kellett a youtubon. :( Most még idegesebb vagyok :(
Sajnos a próba nap miatt még nem hívtak,de a csajszi azt mondta,hogy egész héten hívhat.Ugyhogy még reménykedem benne!
Jajj már úgy mennék,a meló helyre is,meg a BMC-be is :)
Nagyon izgatott vagyok.Tudod nekünk már szinte minden megvan,csak a baba hiányzik.Amikor kocsit vettünk is úgy vettük,hogy a baba kocsi majd elférjen benne.4 éve karácsonykor kaptam páromtól babakocsit stb stb...Szóval nekünk már csak a mi kis babánk hiányzik...
Ti is szoktatok úgy lennihogy nézitek a tv-t persze valami olyan film megy ami akkor nagyon meghat és csak úgy elsírjátok magatok.Én azt vettem észre,hogy mostanában egyre több babás,terhes film van :( Ami persze mind happy end-el végződik :)
Szóval a rosszban van jó is.
Remélem mindekinek úgy alakul ez az év ahogy szeretné :)
Nagyon szurkolok mindenkinek!!!
Puszi
szisza87
 
 


@szisza87:


Nagyon rossz egyedül,de itthon nem keresne ilyen jól. Mondjuk addig csinálja csak amíg nem jön a baby,mert akkor itthon keres valami munkát.
Ne félj,nem fog fájni,bár én is nagyon féltem,de inkább kellemetlen minthogy fájjon,és nagyon hamar kész van,állítólag annak rosszabb akinek el van záródva,nekem járható mindkettő hálaistennek.Akkor nektek már tényleg csak a baba hiányzik,de jönni fog hidd el!!
Háát,én elég sokat sírok mikor ilyen filmeket nézek,a párom nem nagyon tévézik,mivel hogy alig van itthon!
Remélem hogy hívnak majd a melóhelyről és megkapod az állást.
Pusz.

gabci75
Érd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: