Új privát üzeneted érkezett!

@caroline4:


Nem értem, hogy miért kell áthívni embereket, ez a topic is működik valamiért.... Kérlek, ebben a topicban ilyet ne tegyél! Köszi a megértésed!!


@benirenata:


Szeretnék bezárni, de még mindig nem jöttem rá, hogyan kell :( Bárki tud segíteni, én már zárom is....

szappanka
 
 


szappanka.
Fent van olyan, hogy felhasználói vezérlőpult, erre rámész, majd vannak különböző fülecskék, rámész arra, hogy zárt topicoc, majd a bal oldalon zárt topicoc kezelése . Gondolom itt kell beállítani, de tovább engem nem enged, mert nem vagyok a csoport vezetője.


picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@szappanka:


bocsánat, csak úgy láttam ez a topic már szinte nem is él, ezért gondoltam, ha mégis szeretnétek másokkal együtt várakozni a csodára, akkor gyertek át. De megértem, hogy mire gondolsz. Nem akartam magamhoz csalni az ittenieket, csak azt szerettem volna, hogy a sok szétszórt haldokló topicból gyüljünk egy helyre. 
Bocsika, azt hittem örülnétek neki. Tényleg ne haragudj. 





Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

 
 

@benirenata:


Rámentem és azt írja, hogy nem vagyok egy csoport vezetője sem.... Gondolom egy zárt csoport vezetője sem... :(
szappanka
 
 


szappanka:

Az hogy lehet? Dehát te nyitottad...

Lilypie Maternity tickers
emanu
 
 


@emanu:


Hát ez az.... és semmilyen fül alatt nem találom azt, hogy az enyém a topic, és hogy szerkeszteni lehetne...
Nagyon fura... Szerintem amúgy ebben a fülben csak a zárt topicok vannak, ez meg még nem az, ezért nincs itt. Kutakodjunk, hogy hol lehet...
szappanka
 
 


Kipróbáltam, csináltam egyet, azon teszteljek. Se szerkeszteni nem tudom, de még törölni se... Hát marha jó. Tényleg sehol egy menüpont ahol hozzányúlhatnál a topichoz. Lehet ilyenkor már mindegy?!
 Trying to Conceive Ticker
waldorforchidea
 
 


Ez itt a görbém, eléggé lement az utóbbi napokban. Viszont a nemvárt napjáig még van kb 4 nap. Olyan folyásom volt a mai nap, ami csak a wc-n ülve távozott. Nagyon folyékony, bő, fehér színű. Már várom, mi lesz, de szerencsére most nyugodtabban, mint múlt hónapban...


waldorforchidea
 
 


Ma még lejjebb ment, 36,5-re. Azt hiszem egyértelmű... :(
waldorforchidea
 
 


Ma még lejjebb ment, 36,5-re. Azt hiszem egyértelmű... :(
waldorforchidea
 
 


@waldorforchidea:


Én sajnos nem értek ehhez... De bízzunk a legjobbakban és csak pozitívan!!!!! Ok? Kitartást erre a pár napra!!
szappanka
 
 


Már ebben a hónapban tuti nem, mert a progeszteron tartja fent a hőt (előfordulhat beágyazódáskor, hogy leesik a hő 1-2 napra, így ha hosszú a ciklus, ez eshet a 11 DPO-ra, de az vissza is megy).   Azért mindenhol terhes nőket, és kisbabákat látok........

 Trying to Conceive Ticker
waldorforchidea
 
 


Valóban nem sikerült ez a hónap se, tegnap megjött 
waldorforchidea
 
 


Sajnálom!! De a következő már tuti nyerő lesz!!
szappanka
 
 


Waldorforchidea. Sajnálom. Kitartás. És csak pozitívan előre :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Jajjj már megőrülök, hogy december legyen és mi is próbálkozzunk :))
szappanka
 
 


Sziasztok! Waldorforchidea,én 2008 januárjában már nem szedtem gyógyszert,márciusában fülgyulladás miatt derült ki,hogy 4,5 hetes babi lakott bennem. 168 cm és 47 kg voltam. Pár hónap kellett,de a súly sem volt probléma. Mi is rajta vagyunk 3.hónapja a kistesó projekten,eddig eredménytelenül.
zsoka14
 
 


Sziasztok! Waldorforchidea,én 2008 januárjában már nem szedtem gyógyszert,márciusában fülgyulladás miatt derült ki,hogy 4,5 hetes babi lakott bennem. 168 cm és 47 kg voltam. Pár hónap kellett,de a súly sem volt probléma. Mi is rajta vagyunk 3.hónapja a kistesó projekten,eddig eredménytelenül.
zsoka14
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál. Továbbra sem vagyok okosabb. Totális kérdőjel ez az egész. Az van, hogy nőtt a petezsák. A múltkor 7mm volt, most 15, ez super, volt benne 5mm embrió, de szívműködés még nincs. Ez elvileg 5 hét 5 napnak megfelelő méret a doki szerint. Viszont elvileg már 7 ! hetes terhes vagyok. Úgyhogy egyrészt örülök, mert van baba, és nőtt. Másrészt szomorú vagyok, mert nem dobog szíve még. Már nem hiszek abban, hogy későn fogant, mivel a teszt még az elmaradt mensi előtt 2 nappal már kimutatta!!!

Most a helyi nőgyógyászhoz jártam, de úgy döntöttem, hogy elmegyek a kórházba holnap, ahhoz a dokihoz akinél a gyerekeket szültem, hogy nézze meg ő is, hogy valóban úgy van-e ahogy a helyi orvos mondja.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:
Jól teszed! Jobb, ha több vélemény van, több szem többet lát! :)
szappanka
 
 


@zsoka14:


üdv köztünk!! :) Reméljük hamar jön az a kistesó ;)
szappanka
 
 


Sziasztok.
Végeztem a dokinál. Bár ez a doki már a vizsgálatkor azt mondta hogy kisebb a méhem mint kéne,nem esett kétségbe. Átmentünk az uh- ra. Ami nem volt több 2 percnél, én nem is láttam belőle semmit. Annyit mondott,hogy oké maga terhes, és hogy kisebb ugyan a koránál, de ez lehet bármitől. Egy vizsgálat nem vizsgálat, és hogy menjek 2 hét múlva. Mondta szedjek femibiont,folsavat, még d vitamint. Elküldött vérvételre, ahol többek között hcg- t is néztek. Ennek az eredménye nem majd csak 15- én lesz meg ha megyek vissza de sokkal nyugodtabban vagyok ennél a dokinál mint itt a helyinél. Most ugyan 2 hetet várni kell,de beindult az ovi, iskola, úgyhogy hamar elmegyünk majd ez az idő.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@zsoka14:
Szia! Köszi, hogy válaszoltál arra a kérdésemre is :) És üdv köztünk!


 


Többieknek: Köszi a biztatást, jól esik nagyon :)

benirenata: szerintem ne aggódj! Árthat a babának az idegeskedés! Bízz a testedben :) Van egy ismerősöm, 37 éves, becsusszant nekik egy baba, de megtartják. Ő neki elég lassan nő a baba, később is, de igazából semmi gond nem volt eddig vele, orvos szerint sincs baj!

waldorforchidea
 
 


@maminti73:
Én igen :) várok minden új kedves Tagot :)
szappanka
 
 


@maminti73:


Üdv!

Remélem feldobódik a csatlakozásoddal a topic... El se tudom képzelni azt az 1 évet végig várni... Mondjuk "vigasztalásképp" már van egy gyermeked.

Én elvileg most vagyok 2. DPO-n, elkezdtem a palástfű teát inni, amit a ciklus második felétől kell inni, napi 2 pohárral, Ez segít a méhnek a megfelelő körülmények kialakításában. Már annyi könyvet vettem most is. Ajánlom figyelmetekbe Zita West könyvét. A címe: Gyereket szeretnénk! Hogyan essünk teherbe. Akciósan vettem 1750 Ft-ért, eredetileg duplája, de így ahogy olvasom azt is megéri! Segít lelkileg is, hogy ne annyira görcsösen akarjuk, de mégis hogyan segíthetünk magunkon.


 

waldorforchidea
 
 


Ha tanácsokkal nem is tudok hozzájárulni, mindenesetre szívesen meghallgatok mindenkit, és hát persze jó, ha van társaság, akikkel lehet erről beszélgetni. Én tűkön ülök már, még 3 hónap, decemberben kezdjük mi is....
Most elég zavaros az életünk, ugye 1 éves kisfiammal vagyok otthon, tanárnak tanultam, és abba a gimibe hívtak dolgozni, ahova mindig is vágytam. Én egyetem után rögtön szültem, úgyhogy még nem dolgoztam, most szeretnénk még egy babát. Nem akartam azt, hogy 30 évesen valahova odaállítok, hogy megjöttem, de még sosem dolgoztam, nincs tapasztalat. Úgyhogy most bevállaltam az állást. Rettentő nehéz megoldani a gyerek felügyeletét, bölcsibe nem adom. Remélem jól megússzuk ezt az időszakot, és pozitívan jövünk ki belőle. :) Így rakok félre a következő babára :)))

@maminti73:


Meddig adtatok ennek időt? Szerintem pont akkor fog jönni, amikor már nem is számítotok rá :)

Kismamáinkról mit lehet tudni? :) Ne hagyjatok itt minket!!!
szappanka
 
 


Sziasztok.

Üdv az újaknak. :)

Èn holnap megyek dokihoz. Kiderül hogy fejlődött-e 2 hèt alatt a baba.
Izgulok.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

Mi is jövőre kezdünk próbálkozni, de olyan eszméletlenül lassan telnek a napok... :D
Mikor az eskövőt szerveztem, akkor azt éreztem a nagy nap előtt, hogy "Basszus, de hamar eltelt ez a fél év!" Na most nem telik olyan gyorsan. 

És azóta esküszöm mindenhol terhes nőket látok... 

Ti miért döntöttek épp a 2017-es év mellett? 

Üdv, Fincsi
fincsi
 
 


@fincsi:


Szia fincsi!

üdv köztünk ;)
Nekem nagyon összetett h miért 2017 :D Bonyolult még nekem is :D
Ezek szerint mostanság volt az esküvőd és jön a babaprojekt? :) Mit "kell" tudni rólad? :)
szappanka
 
 


@szappanka:


Szia!

Az esküvőnk tavaly volt, most fogjuk ünnepelni az első évfordulót. Én már eléggé kezdeném a baba-projektet, Férj még hezitált, ezért lett a 2017. Új év, új kihívások. 

Amúgy szoftver tesztelőként dolgozom, tavaly diplomáztam totál nem ebből :P

Milyen az új állás? :)

Ti hogyan készültök? Vitamin, edzés, gyógytea, orvosi vizsgálatok? Szívesen vennék tippeket. 

Én egy vitamint szedek(mikor nem felejtem el :P ), nem terhesvitamin, de nőknek készült, és televan folsavval, ami úgy tudom kell a babának majd. Elvileg három hónappal teherbeesés előtt már szedni kell, szóval oda kéne figyelnem, hogy rendszeresen bevegyem :) Illetve C vitamint szedek nagy dózisban, mert amúgy is beteges vagyok, és úgy tudom az is jó.
fincsi
 
 


Sziasztok!
Sajnos nem jó hírekkel jövök. Nincs szívhang, pedig elvileg már 7 hetes vagyok. Mindössze 2mm a baba.
Viszont, ami megint feladta a leckét, hogy 2 héttel ezelőtt vettek vért, ott néztek hcg-t és már akkor, 28 206 lett az érték. Ekkor elvileg 5 hetes voltam, de ahogy nézem, az meg már egy 6 hetes terhességnek megfelelő hcg szint. Szóval totál káosz. Ma vettek megint hcg-t, holnap kell telefonálnom a dokinak hogy mi az eredmény. Ha nő a hcg, meg van remény, bár szerintem ez már a csoda kategória, ha viszont nő, akkor várunk. Úgyhogy a holnap a leginkább sorsdöntő. 1 hét múlva kontroll UH.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@fincsi:


Akkor kívánom, hogy a 2017 valóban egy új élményekkel teli év legyen ;) Januártól kezditek vagy ennyire nem szabtátok meg?
Az új állássa elvagyok, de nagyon fárasztó. :) Remélem jövő hétre már ha tényleg belerázódok jobb lesz.
Én az előző terhességemre nem készültem, most csak annyiban fogok, hogy kálciumot és azt hiszem magnéziumot fogok szedni, mert az a lány babáknak kedvez... állítólag... :D

@benirenata:


Nem is tudom mit mondjak....
Remény még van, bár nem akarom beléd táplálni... Biztos nagyon nehéz lehet, kívánom a legjobbakat, és írj mindenképp!!!!!!
szappanka
 
 


szappanka. Holnap hívom a dokit, és akkor jövök mindenképp a hcg eredeménnyel. Hát nem vagyok túl boldog, de számítottam rá. Meg azért így könnyebb, hogy már van 2 gyerekem. És ahogy mondod, a remény... az eszem tudja, hogy már nem valószínű, hogy lesz ebből a terhességből vmi, viszont a szívem meg mást mond. Addig amíg nem mondják ki az orvosok biztosra, hogy vége, addig bizony a remény még él.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Csajok!!!!!!!!!!!!!!!!
65 ezer a hcg-m!!!!!!!!!!!!!!

Hívtam a dokim, bíztatott, hogy ne adjam fel. Ez a háromszorosa a múltkorinak, és, hogy abszolút terhességre utal. Ráadásul ahogy néztem, pont a 7. -8. hétre írták ezt az értéket megfelelőnek.

Kérdezte, hogy mivel nézték az UH-on hüvelyi vagy hasi, de csak hasi volt, úgyhogy lehet ez volt a gond.

Bár hozzátette, hogy orvosilag nem jelenthet ki semmit biztosan és hogy reméljük nem méhen kívüli, de semmit nem érzek ami erre utalna. Nincs görcs, vérzés stb.

Remélem csak egy rosszcsont gyerek lakik a hasamban aki már most szivatja az anyját, de nem érdekel csak legyen egészséges!!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:
Látod!!! A csodák léteznek, reméljükmost is errőlvan szó ;))) irj majdmindenkepp!!!
szappanka
 
 


Jövő héten csütörtökön megyek megint, akkor lesz  UH.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:
Csupa várakozás és izgulás az egész :D Az apuka, hogy bírja ezt az idôszakot? Nálunk ô higgadt minden ilyenben hála az égnek. Mèg ha ô is izgulna idegességig, akkor mi lenne... :D
Nekem ebben a hónapban olyat produkàl a hôm, amit interneten se talaltam hogyan lehetséges ez
waldorforchidea
 
 


Upsz, telefonról írok, bocsi.
Szóval egészen a vélt ovulációig minden oké, nyálka tökéletesen mutatta az idôpontot, a szokásos szúrkálás a petefészeknél szintèn, meg az enyhe fájdalom is. Na de ezután egy cseppet sem emelkedett a hôm! Sôt!! Mèginkább leesett, és azóta is ezen a szinten van mai napig, ami a 6 Dpo. Mell érzékenység semmi. Múlt hónapba ovuláció után végig volt, a hôm meg az egekbe. Azt hiszem ebben a hónpban nem történt petekilökôdés.

@fincsi:
Mi is tavaly júliusba hàzasodtunk össze, és idén július óta próbálkozunk. Habár én már jóval elôbb akartam :D
waldorforchidea
 
 


waldorf. Szerencsére jól bírja. Legalábbis nem mutatja az idegességét, de elég sok a munkája is, úgyhogy van ami lefoglalja a gondolatait, így én helyette is izgulok :)  De már csak 2 nap és remélem tényleg pontot teszünk a végére, és mostmár tudni fogom, hogy mi újság van odabent. Ez már a sokadi 1-2 hét, amit várni kell.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@szappanka: Akkor lány a terv? :D Mi fiúra hajtunk, először egy bátyóka legyen, aztán ami jön :) de persze úgyis a természet dönti el, és a lényeg hhogy minden rendben legyen.  @waldorf:  részemről is mehetne már egy ideje a próbálkozás, de hát egyedül nem megy:P Férj meg ráérősebb kicsit, de megegyeztünk, hogy már nem húzzuk sokáig, és a jövő év olyan pont, ami úgy ideálisnak tűnt. bár próbáltam megértetni vele, hogy ha csak nem tartozunk azon szerencsések közé, akiknek egyből/hamar összejön, akkor nem is biztos hogy ebből jövőre gyerek lesz. De neki a hozzáállása, hogyha Ő gyereket akar, akkor lesz rögtön :D hát legyen igaza... @benirenáta: várjuk a híreket, izgulunk érted. Nagyon durva hullámvasút ez. Én attól félek, hogyha kivárjuk a jövő évet, addigra annyira rápörgök, és akarni fogom minden hónapban, hogy kegyetlen érzelmi hullámvasút lesz, mire összejön :S hajlamos vagyok ilyenre. Rááadásul a munkám nem köt le nagyon, van ideje pörögni az agyamnak :S
fincsi
 
 


@fincsi:


Igen, kislány. :) Bátorítson Titeket is az, hogy hála égnek nekünk is elsőre összejött a kisfiúnk. :) Elvileg nem lehetetlen, de persze beletelhet pár hónapba. :) Csak kiegyensúlyozottan. :))

@benirenata:


Írj nekünk mindenképp!! A legjobbakat! :)
szappanka
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem hétfőn műtét. :( Továbbra sincs színhang és nem nőtt semmit. :( Soha nem gondoltam volna, hogy 2 egészséges gyerek után a harmadik baba elmegy.Félek a műtéttől is. Altatástól a leginkább. De szerencsére (ha minden jól megy) reggel bemegyek, délután jöhetek haza. Maradunk mi is a 2017-től próbálkozók :(  Persze abban az esetben, ha a férjem meg nem gondolja magát addig. Így is félt a 3. gyerektől, inkább én voltam aki "eröltette", ezek után nem tudom, hogy bele fog-e menni mégegyszer. Meglátjuk.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:
Borzasztóan sajnálom!!!!!!!!!! Ha szeretnéd kiírni az érzelmeidet, akkor itt vagyunk, meghallgatunk!! Sok erőt!!
szappanka
 
 


Szaisztok! Tegnap megvolt a műtét. Vénás altatásban csinálták, nagyon féltem tőle, de szerencsére minden rendben zajlott. Dokim mondta, hogy megnézte az embriót, és egy bizonyos ideig szépen fejlődött, már a placenta volt kialakulóban, de sajnos tele volt bevérzéssel. 3 dologra tud gondolni, ami miatt történhetett. Az egyik, hogy kórosan alacsony a d3 vitamin szintem, a másik, hogy a 2. terhességemnél terhességi cukorbeteg lettem, és lehet most ez közrejátszott, vagy a 3. dolog, hogy egyszerűen nem volt életképes, és valamilyen betegsége lett volna. Leginkább azzal vigasztalom magam, hogy inkább most menjen el, ilyen piciként, mint később. Azt nem tudnám feldolgozni. Bár még most is sokat sírok, de bízom benne, hogy legközelebb sikerül és azért jobb érzés az is, hogy van már 2 gyerekem, akik feltöltenek.
Mostmár tudom, hogy a d vitamin és a cukor miatt már a terhesség gondolatánál el kell, hogy menjek a dokihoz. Mondta is, hogy nézni fogunk egy cukorterhelést, és szednem kell addig is a d vitamint. Eddig azért nem nézetett, mert mi úgy voltunk a 3. babával, hogy direktbe nem próbálkoztunk, csak egyszerűen nem védekeztünk és úgy voltunk vele, hogy amikor jön a baba, akkor jön.Igazából már egy éve nem szedem gyógyszert és úgy voltam vele, hogy nem történhet semmi gond. Fiatal vagyok, van már két egészséges gyerekem stb. Mostmár tudom, hogy rendszeres orvosi ellenőrzés kell még a fogantatás előtt.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:
Nagyon erő vagy!!! Ez egy hatalmas lelki megrázkodtatás lehet... Próbáld úgy nézni, hogy lehet a babának ez volt a "jobb"... Lehet nagyon beteg lett volna és egész életében szenvedett volna. Szerintem arra egy család is rámegy :(( sok erőt, kitartást, ő pedig fentről segíti tovább a Ti életeteket. <3
szappanka
 
 


@benirenata:


 szia!

sajnálom! ha d3 vitaminra + cukorra gyanakszik a dokid, akkor 3 pontos cukorterhelést csináltass inzulinnal, esetleges inzulinrezisztencia kizárására, nekik szokott alacsony lenni a d vitamin (+PCO-ban)

kacsa414
Debrecen
 
 


Kacsa.

PCO szerintem nincs. Nem tudom, hogy mi az pontosan, csak gyorsan rákerestem neten. A petefészekben nekem nincs elváltozás. Teljesen rendben van. Eddig a ciklusom is 28-30 napos volt normál vérzéssel. Nekem van már 2 gyerekem. A második terhességem során alakult ki a terhességi cukorbetegség. Amúgy jövő hét csütörtökön kell telefonálnom a szövettan miatt. Kíváncsi vagyok, hogy tudnak-e mondani majd vmi okot. Az biztos, hogy ha legközelebb belevágunk, már mondta a dokim, hogy lesz egy csomó vizsgálat előtte, vérvétel, cukorterhelés, stb. Addig is szedem a d-vitamint.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


És a többieknél mizu?
Akik már kismamáink lettek? El vagytok tűnve :)
szappanka
 
 


@benirenata:


Te hogy érzed magad lelkileg?? Bár gondolom hülye kérdés :/ De azért tudd, hogy veled vagyunk!!
szappanka
 
 


Sziasztoook!

Már jó ideje nem írtatok... Kivel mizu?
szappanka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: