Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zita, azt soha nem lehet tudni. Kép
Nem is bánom, hogy most nincs UH. Kicsit macerás azért 2 naponta rohangálni, össze-vissza időpontokban. Persze izgalmas is. Kép

Terika, még szép, hogy drukkolok! Kép

Böbe, mindenki esélyes a májusi babára. Kép Neked most különösen aktuális lenne.

Dodo, Cica, mikor lesz UH?

Jó hétvégét mindenkinek! Kép

Üdv.: V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy mindenki drukkol nekem, nagyon jól esik!

Vera

Jövő szerdára van időpontom a nődokinál. Az a 11. nap lesz- elvileg addigra már látszania kell valaminek, ugye? Már ha feltételezzük, hogy a 14. napon reped.
Böbe, gratulálok! 15.-éig már nincs sok idő. Élvezd ki lányságod utolsó napjait, én is azt próbálom. És valóban jobb, ha elfoglaljuk magunkat, legalább addig sem ezen szenvedünk.

Mindenkinek sok sikert a gyerekgyártáshoz!

puszi, cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Szia Cica!

Nem biztos, hogy a 11. napon már látszik valami. Ne keseredj el, ha nem!
A saját példámat tudom csak elmesélni: a 10. napon egy árva tüszőm sem volt, az endometrium 5 mm. Teljesen kiakadtam. A 13. napon viszont több tüsző (köztük domináns is), és a méhnyálkahártya is már 9 mm. Mindez 3 nap alatt. Végül a 16-17. napon volt tüszőrepedés.
Szóval, ha még most nincs semmi, az nem jelent semmit. Kép
Neked is kitartást és sikert kívánok! Kép Szerdán megy a drukk!
V.
vera77
 
 

 
 

Sziasztok!

Vera, szerintem is jópofa lenne, ha ennyi spontán várakozás stb. mellett most egyszer csak ilyen nagy alkalom után köszönne be a baba ... Mindenesetre én azon vagyok, hogy így legyen...

Cica! Szerintem ne nagyon stresszeld magad, a 11 napon még nem biztos, hogy látszik valami, nekem is a 14 napon volt szép nagy a tüszőcske és két napra rá repedt...

Köszi a gratulációt, és valóban próbálom élvezni, hogy még pár napig leány vagyok - de most már kezdenek sűrűsödni a programok, intéznivalók...

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok Csajok!Kép

Fantasztikus idő van itt!Kép (Szeged) Felétek is?

Cica!Kép

Megya drukk szerdára ezerrel!Kép
Ne izgulj, nekem is volt olyan ciklus, h. a 11. napon nem volt egyáltalán tüsző, aztán a 15. napra lett egy gyönyörű 17mm-es!Kép
Most meg már a 10. napon volt 2! gyönyörű tüsző!
szóval NYUGI!!!!Kép

Böbe!Kép

Annyira izgi ez a készülődés!Kép
Én tavaly csináltam ezt végig, de én nagyon-nagyon élveztem, és alig vártam a NAGY napot, számoltam a napokat addig! Olyan szívesen végig csinálnám mégegyszer! A gyönyörű ruha, a megható ceremónia, meg a hatalmas buli!Kép
Ha érdekel vkit, akkor majd rakok fel képeket a nagy napról!Kép

Én most egyre jobban kínlódom, hogy mi lesz hétvégén! Nekem mindíg ez az utolsó pár nap a gáz, utána megint én vagyok a nyugalom megtestesítője, de addig....

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Kriszpy!Kép

Leírnád légyszi, hogy neked hogyan alakult a hőmérsékleted?
Mert az enyém olyan béna...Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita!

Én is nagyon élvezem, szinte az első perctől, a szokásos pánikon meg úgy fest, a hétvégén átestünk - mind a ketten...

A képeket várom, nekem a ruhám megtekinthető a www.hattyuszalon.hu-n a Szilvia ruha...

Pusz

Böbe
baba76
 
 


Zita! Kép

Én a 9. napon kezdtem el mérni, mert amikor megjött, totál elegem lett mindenből és pont beletojtam a méricskélésbe. De azért leírom.
9.nap : 36.4
10.nap : 36.2
11.nap : 36.3
12.nap : 36.3
13.nap : 36.0
14.nap : 36.2
15.nap : 36.3
16.nap : 36.2
17.nap : 36.5
18.nap : 36.7
19.nap : 36.8
20.nap : 36.9
21.nap : 36.9
22.nap : 36.8
23.nap : 36.9
24.nap : 37.0
25.nap : 37.0
26.nap : 36.9
27.nap : 36.8
28.nap : 37.0
29.nap : 36.8
30.nap : 36.9
és a 32.en :37.0 (a 31.kimaradt)
Nekem a 16. és 17.napon nagyon fájt a pocakom, a 18.on rettenetes hányingerem volt, a 20.,21. napon fájt a gyomrom de nagyon, a 22.napon annyira rosszul lettem a munkahelyemen, hogy majdnem elájultam, a 23.,24.napon tök jól voltam, a 25.en szédültem, és a 26.on pedig puffadt volt a hasam. A Clostit az 5.-től a 9.ig szedtem 2X1-et.Csináltam tesztet a 22.nap reggel= negatív, a 25.nap reggel= szerintünk haloványka volt, ezért másnap napközben is csináltam egyet, ami negatív lett. Mivel a 26.napon voltak olyan érzéseim, mintha meg akarna jönni, és ez amikor még a nap végén is tartott, ami nem szokott lenni, furcsálottuk. És azt beszéltük a párommal, hogyha felmegy a hőm másnap reggel, akkor megcsináljuk a tartalék tesztet. Így a 28.nap reggelén, egy erősen halvány csíkom lett! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Ez volt a második Clostibegyt-es hónapom. Azért írtam le ezeket a dolgokat, hátha érdekel. De megvan a barátnőm hőmérséklet produkációja, ha érdekel, azt is beírhatom neked! Kép
remélem nem haragszotok, hogy ennyit írtam!
sok pusza!
Kriszpy
kriszpy
 
 


Kriszpy!
Már nem is írsz a másik topicbaKép?
egyébként ma voltam uhon, és 20mmKép
minden jót nek(tekKép )
eszti
esztyx
 
 


Eszty! Kép

De oda is mindig benézek, csak most nem igen tudok mit írni. De olvasgatom ám nagy hevesen. 20mm?????????? az tök jóóóóóóóóóóóó! (Bocsi a prolis kifejezésért!) De az tényleg nagyon szupi. Mi még az 5mm-t sem értük el!!!! Kép de remélem, mire legközelebb látom, kivehető lesz a babóca! Kép már nagyon várom.
sok pusza!
Kriszpy
kriszpy
 
 


Kriszpy!Kép

Tök jó, hogy leirtad, mert pont ezekre voltam kíváncsi!
Az a baj, hogy nekem csak 36.7 körül van a csúcs, egyszer volt 36.9, és kb 2x 36.8. De arra gondoltam, hogy talán korán mérem, és ma megmértem később, és akkor már 36.9 volt.Kép
Ma vagyok a 25. napon, és 11 napja van magasabban a hőm.Kép
Bocs, lányok, de nem tudok nyugodt maradni, nagyon izgulok...

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita! Kép

Akkor elméletileg a 14.napon repedt? Jól hangzik. Nekem a 13.napon volt. És a 27.napon kellett volna mestiznem. És akkor nem volt semmi. Szóval, számításaim szerint neked a 28.napon meg kellene jönnie! azaz, hogy nem kellene! Szóval érted? tehát a 29.napon kimutatná a teszt!
de nem szabad korán tesztelni! Tudod?
sok puszika!
Kriszpy
kriszpy
 
 


Kriszpy!Kép

Én is úgy gondoltam, hogy a 29. napon tesztelnék, de ez még olyan messze van!!! Remélem NEM jön meg addig!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita! Kép

addig már csak 4-et kell aludni! dehogy van az messze. Fiygi csak meg! de nehogy hamar tesztelj! Inkább írjál nekem. Majd igyekszem elvonni a figyelmed!
Jó éjt!
Kriszpy
kriszpy
 
 


Sziasztok!

Zita, nyugalom! Kép Tudom, könnyű azt mondani. Kép Kitartást kívánok Neked ehhez a pár naphoz, ami még hátravan.

Kriszpy, jó hallani rólad. Kép Hogy van a mi kismamánk?

Cica, majd számolj be, mi volt UH-n. Nagyon kíváncsi vagyok.

Dodo, olvastam, hogy nálad pénteken esedékes az UH. Majd eszembe fogsz jutni vizsga alatt. Kép Te biztos jobban fogod érezni magad, mint én. Kép

Böbe, megnéztem a ruhád. Nagyon csini. Kép Biztos, hogy szép menyasszony leszel. Kép Talán már egy babócával a pocidban. Kép

Velem semmi új nincs. Várom, hogy megjöjjön, és kezdődjön újra a closti-szedés, Uh-k. Jövő hét csütörtökön leszek a 28. napon, de az utóbbi két ciklust figyelembe véve, már hétvégén várható, hogy megjöjjön. Így jobb is lenne, mert akkor még hét közben mehetek UH-ra, de ha kihúzza jövő hétig, akkor éppen hétvégére esik a 10. nap, és nem akarom, hogy idegen dokik matassanak bennem, ha az én Dokim nem tud bejönni. Csak én vagyok ennyire válogatós? Kép

Üdv.: V.
vera77
 
 


Sziasztok csakok!Kép

Köszönöm a drukkokatKép, nagyon aranyosak vagytok, de úgy néz ki nem sikerült.KépKép Ma leesett a hőm 36.6-ra, és már kezdi mutogatni magát a mensim...Kép Egy-két nap és megjön.
Hát így jártam! Most megpróbálom gatyába rázni magam, és újúlt erővel nekiindulni megint!

Persze továbbra is NAGYON drukkolok mindenkinek!Kép

Böbe!Kép Én nem tudtam megnézni a ruhád! Azt írja, hogy a lap nem megjeleníthető! De még próbálkozom!

Puszi mindenkinek!
Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!


Vera, köszi a drukkolást, este megírom, hogy mi volt a dokinál. Amit írtál egyébként, hogy nem akarod, hogy más doki vizsgáljon, az nekem is probléma. Nálunk ugyanis olyan a rendszer, hogy minden nap más doki van. Így ha most a 11. napon nem lát majd semmit, legközelebb jövő szerdán tudna nézni, addigra meg már lehet, hogy késő lesz. Úgyhogy nagggyon szoríts, hogy már legyen valami bíztató jel!

Zita, sajnálom a hődet, de tényleg! Csak ne keseredj el nagyon! Itt a nyár, és nyáron minden sokkal szebb és egyszerűbb. Reméljük, hogy az ősznek már mindannyian ketten vágunk neki... (Én legalábbis nyár végéig adtam magamnak időt. Ha addig semmi, akkor nagyon kétségbe fogok esni én is.)

puszi mindenkinek! cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Sziasztok!

Zita! Kép Kép Kép Kép Fel a fejjel! Mit értesz azalatt, hogy kezdi magát mutogatni a mensid? Barnázol?
Először nekem sem sikerült megnéznem Böbe ruháját, mert a "-n"-t is a linkbe tette be a rendszer. Próbáltad már úgy, hogy simán csak www.hattyuszalon.hu ?

Cica, várjuk a híreket. Kép Nem lehet jó az a rendszer, hogy mindig más néz meg. Megkérdezhetem hova jársz dokihoz?

Többiek?

Üdv.: V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Zitus!Kép
Még semmi nem biztos!!! Addig, amíg meg nem jön rendesen, hinned kell a sikerben!

Vera!
Nem csak te vagy ilyen válogatós. Nekem azért volt a 15. napon az uh, mert nem voltam hajlandó másik orvoshoz elmenni. Ezzel vállaltam azt, hogy lemaradunk a dolgokról. Mint ahogy valóban nem is tudtam meg, mi volt a bal oldali pfészekben. Ez a dolog annyira a bizalomra épül - amit én leginkább a saját orvosom iránt érzek. Emellett én már kicsit rigolyás vagyok ( az én koromban...Kép)

Böbe!
Nagyon szép ruhát választottál.Kép

Cica!
Várjuk az eredményt!

Velem semmi különös nem történik - egyszerűen csak telnek a napok. A jövő hét vége lesz izgalmasabb, és nem Bobó névnapja miatt Kép ...

puszi:Terika
terika
 
 


Sziasztok!Kép

Böbe!Kép
Nagyon szép menyasszony leszel!Kép

Vera!Kép
Én szintén igy vagyok a doki témával... Épp elég volt őt megszokni, ill. bízni benne!

Cica!Kép
Nagyon drukkolok az UH-hoz!

Terika!Kép
Mi az, hogy "az én koromban..."Kép
Megigérem, bízom addig, míg rendesen meg nem jön!Kép (csak nem nagyon...)

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!


Köszi mindenkinek a drukkolást. Sajnos tegnap még nem látott tüszőt a doki, de pénteken újra megnézi. Csak az a baj, hogy pénteken 4500 egy UH, ha ez sokáig így megy, csődbe megyek és még semmi eredmény! Legalább tudnám, hogy van értelme. De azt hiszem, hogy ebben a hónapban sem lesz peteérésem.

Volt/van valaki hasonló helyzetben? Vagy rajtam kívül mindenkinek használ a Closti?

puszi, cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Cica!Kép

Nehogymár elkeseredj!!!! Dehogynem lesz peteérésed! Meglátod!
Elhiszem, hogy anyagilag húzós kicsit, meg másik doki is lesz, de ha meglátod a tüszőcskéket, ezt elfogod egy pillanat alatt felejteni!Kép
Te hőmérőzöl?
Nagyon drukkolok továbbra is!KépKép

Nekem mára rendesen megjött, iszonyatos hasgörccsel hajnalban.KépKép Ilyen görcsöt már régen éreztem! Biztos a gyogyi intézte így... De legalább nem barnáztam, ez is valami. Ja és ma van a 27. nap. Ahhoz képest, hogy a 13. napon még megvoltak a tüszőcskéim kissé korainak tartom, de hát ez van!
Szombaton bogyi bevétel, előtte delejezés!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!
Én eddig nagy ritkán a "megint megjöttbe" írtam de én is Clostit szedek már két hónapja.
Cicamica! Kép
Nekem az első hónapban nagyon szép tüszőim voltak aztán az egyik ottmaradt abban a nagyon szép állapotában, sőt, nőni kezdett.Aztán a 2. clostis hónap közepén felszívódott de ezért vagy valami más miatt nem volt a 13. napon domináns tüszőm csak több apró.Azt mondta a doki, hogy nincs mit tenni, várjam a menzeszt és nagyobb adagban szedjem a gyógyszert az utolsó hónapban.
Aztán a 21. napon elkezdett belőlem valami barnásvéres trutyi jönni, ami tartott másfél napig. Azóta sehol semmi. Ma vagyok a 36. napon, csináltam egy tesztet de persze negatív lett.
Szóval nekem sem lett tüszőm másodszorra.

Egyébként szerintem nőhet még Neked, emiatt ne izgulj! A 11 nap még nagyon korai ám!

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy nekem most nem akar megjönni?

Terika! Kép
Remélem nem gond, hogy ennyire hasonló a nevünk de mentségemre szolgáljon, hogy már jó régen választottam! Kép

pusz
Terka
terka
 
 


Lányok! Szeretném, ha tudnátok, hogy az ayurveda (ősi indiai orv. tud.) szerint bizonyos élelmiszerek fogyasztásával is elő lehet segíteni, hogy legyen (érő) petesejt, vagy hímivarsejt. (A Closty szedése mellett). Ha érdekel benneteket, van egy angol nyelvű honlap, ahol olvashattok róla.
www.mapi.com
Itt a self-care guide részben a fertility címszó alatt találjátok. Sok sikert!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Zita,
nagyon sajnálom. KépKép:

Én ma vagyok a 29.napon, de sehol semmi. (azért kopp-kopp)
Ugye, hogyha az UH-on a 14.nap reggelén azt mondták, hogy most aktuális, hogy megrepedjen a tüszőm, (és a hőm is a 13.napon esett kissé lejjebb) akkor ebből kiindulva a 28-29.nap tájékán kellene megjönnie. De semmi. Illetve este elkezdett fájdogálni a lábam - nekem mindig ez szokott lenni a mensi előjele, és soha nem a hasfájás - , de közel sem olyan intenzitással mint szokott, inkább úgy, mintha jól elfáradt volna. Meg egyébként is, nálam a lábfájás pár óra alatt meghozza a (nem várt) eredményt, most meg már több mint fél napja hol érzem, hol nem.
Viszont, hajnalok hajnalán csináltam ma egy tesztet és negatív, ami ugye tudjuk, sokat még nem bizonyít.
A hőm viszont 37,0 Kép (max. 36,8 szokott lenni, egyszer volt 36,9 egy pár napja)
Semmi egyéb tünetem nincs, tök jól érzem magam, a cicim kicsit feszül, meg néha tök forró, de közel sem olyan, mint a múlt hónapban.

Most szerintetek, inkább csak késik vagy inkább csak korán teszteltem?

Nagyon izgulok!

Móni
Monik
 


Zita! Kép

Nagyon sajnálom! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

DE MAJD SEGÍTEK INNEN DELEJEZNI NEKED!!! JÓÓÓ????? KépKépKépKép
Sok puszi
Kriszpy
kriszpy
 
 


Sziasztok!

Zitus!Kép
Nem is tudom mit mondjak/írjak.KépKépKép Közhely, de azért igaz: új hónap, új remények.
Akkor én most mire számítsak....(azok után amiket egyeztettünk)
Remélem, este tudunk beszélni!!!
az én koromban = azt hiszem, én vagyok itt a legbanyább (ezt a kifejezést tőled tanultam Kép )

Móni!
Megy a drukk!!!Kép
Lehet, hogy csak korán teszteltél.

Terka!Kép
Hát persze, hogy nem baj a név- hasonlóság!
Nem lehet az, hogy sokat izgulsz mostanában és amiatt késik? Esetleg ez már egy ÚJ hónap lenne a 1.5 napos mensi után?
Mit jelent az, hogy "nagyobb adagban szedjem a gyógyszert az utolsó hónapban" ?

Cica!
BIZTOS, hogy van értelme!
Gyorsan felejtsd el, hogy nem lesz peteérésed!
Pozitív gondolkodás!!! (ez persze rám is vonatkozik Kép )

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok csajok!

Olyan édesek vagytok, hogy így vigasztaltok! Már jobban is vagyok.

Zita, igen, hőmérőzök. Egyre lejjebb megy, ma már csak 35,9 volt. Nem tudom, hofy ez most jó-e vagy sem. Még ilyen PG53-at is vettem, de egyelőre nem páfrányosodik. Hátha majd a hétvégén! Sajánlom, hogy megjött. Régőta szeded a Clostit?

Terka, nekem a múlt hó volt az első Clostis hónap és akkor nem volt peteérésem. És abszolút nem akart megjönni, úgyhogy norcolutot kaptam. Vagy 45 napra jött meg. Ez az alacsony progiszint miatt volt, ezért nem termelődött tüsző és ezért nem jött meg. Ja, és baromi ideges voltam abban a hónapban, mert szakdoga leadási határidőm volt. Szóval, neked is lehet, hogy azért ilyen most, mert nem volt tüsződ. Ilyenkor gyakran késik, én már csak tudom. Csinálj tesztet és ha nagyon nem akar megjönni, menj el a dokihoz.

Terika, küldözgessük egymásnak oda-vissza a + energiákat!

Ja, ti hova mennétek nászútra a helyemben? Sri Lanka, Egyiptom vagy Marokkó a lehetőség. Böbe, Ti hova mentek? Valami jó gyerekcsinálós helyre?!! De jó neked, már csak egy hét van hátra!

puszi mindenkinek, cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Sziasztok Csajok!Kép

Köszike, aranyosak vagytok!Kép
Mostmár megpróbálok előre nézni, nem visszafelé... ez nem könnyű, de menni fog!Kép

Terika!Kép

Most értünk haza, láttam, hogy kerestél! A párom hagyta bekapcsolva a netet, mert töltött le vmit, de mi nem voltunk itthon!Kép
Ami a közös tervezgetést illeti, minden OK, csak én maradok le egy hónappal!Kép
Remélem holnap tudunk dumcsizni!Kép
A képek is készülőben vannak! Tegnap elszórakoztam még vele!

Móni!Kép

Nagyon drukkolok neked!Kép Sztem a neg. teszttel ne foglalkozz, mert lehet, hogy korán volt! Amig nem jön meg addig bízni kell!Kép

Cica!Kép

Nászút-ügyben nehéz választasztani! Sri Lanka nincs összekötve Maldív szk-el? Mert mi ott voltunk, és gyönyörű volt! Mikor jöttünk haza, összeismerkedtünk egy spanyol párral, akik Sri Lankán voltak, és ők azt mesélték, hogy nagyon szép és nagyon különleges!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Kép
Terika!Kép
A nagyobb adag 3*1-et jelent, eddig 2*1 szemet szedtem.Most voltam dokinál és azt mondta, hogy baromi vastag nyálkahártyám van a bal petefészkemben 2 tüsző, ami nem repedt meg.Ezért holnap meg holnapután kapok Choragon injekciót.Hát nem tudom, de reménykedem a legjobbakban.
Remélem Neked sikeres lesz ez a hónap és a jó példád ragadós lesz! Kép
Ja, és meg kell, hogy nyugtassalak, a legbanyább én vagyok tutira! Kép
Cica!Kép
Azt mondta a doki ma, hogy sok cickafarkfű teát is kell inni mert az segíti a peteérést!Talán egy próbát megér.
Én egyzsre voltam Sri Lankán és valóban nagyon szép és különleges ország, ahogy Zita is írta.Colombo, a főváros nagyon érdekes de nagyon büdös, viszont ha onnan elmész csodás tájakat láthatsz, kedves embereket, jó szállodákat.A Maldív szigeteken ismerősök voltak és a képeik alapján nagyon szép hely az is.Nehéz a választás! Kép
Móni!Kép
Szorítok nagyon a kétcsíkosért!
Zita! Kép
Tudom, nagyon elcsépelt dolog de tényleg új hónap, új remények...Kép
Jó kis nyaralás, pihenés csodákat tehet!Kép

Terka
terka
 
 


Terka!Kép

Ha elcsépelt is, de igaz!Kép Megpróbálok mostmár az új ciklusla figyelni, még kicsit nehezen megy - mert nagyon fáj a hasam - de eddig is sikerült, most is fog biztos!Kép
A nyaralás sajna még várat magára, mert csak júni végén tudunk kicsit lemenni a Balcsira, jó volna oda már hárman menni!Kép

Nagyon szorítok neked is, hogy bő két hét múlva nagyon jó hírekkel gyere!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Kiteszem a lábam egy kicsit vizsgázni, erre, hogy megélénkül a forgalom! Kép

Zita, Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Jövök én is az elcsépelt mondattal, de ilyenkor mást nem tud az ember mondani. Mélységesen együttérzek! Bízz abban, hogy a Balatonra már tényleg hárman mentek majd. Kép
Hogy van a hasfájásod?

Cica, Te azóta már gondolom túlvagy a mai UH-n is. Valaminek mára már történnie kellett. Várom a híreket.
Csakhogy "segítsek" dönteni nászút ügyben. Nekem a szívem csücske Egyiptom, utána jön Marokkó majd Srí Lanka. Én se tudnék választani.

Terika, orvos és bizalom dolgában akkor egyetérünk. Egyáltalán nem kor kérdése. Kép Én 8 évet szántam rá, mire megtaláltam az nekem valót. Remélem, klimaxig kitartunk egymás mellett. Kép

Móni, miket hallok??? Reméljük a legjobbakat! KépMegint jövök az "ebből még bármi lehet" szövegemmel... Nem negatívoskodni akarok, de túlélő tüsző nem lehet a dologban? Amiatt késhet a mensi. Igaz, tudjátok milyen vagyok: én mindig hiszek a babában az utolsókig. Kép Kép Kép Kép Hajrá Móni!!!!!!

Terka, üdv. közöttünk! Kép Ez a két tüsző akkor még a 21. napi barnázás előttről maradt nálad? Néha nem tudom követni az eseményeket, bocsi.

Gerika, itt is összefutunk? Kép

Velem semmi újság. Ma vagyok a 22. napon. Kíváncsi vagyok ebben a ciklusban meddig bírja a progeszteronom. Bár cici-tünetek már vannak, így annyit tudhatok, hogy volt tüszőrepi, és elindult fölfelé a progi. Szerintetek jól logikázok? Ez így van, ugye? Cicifájás csak akkor van, ha progeszteron is van?

Dodó, Böbe veletek mi újság?

Legyen szép hétvégétek a csúnya idő ellenére is. Legalábbis felénk esett egész nap. Kép

Üdv.: V. Kép
vera77
 
 


Szia Vera!Kép

Köszönöm!Kép Jól esik, még ha elcsépelt is!Kép
A hasam még fájdogál, de a lelkem kezd a régi lenni, szóval bizakodó vagyok ismét!KépKép
Igazából a mai napot számolom első napnak, mert most indult el úgy igazán! Úgyhogy vasárnap kezdem a bogyit!
A cicifájással kapcsolatban sztem jól logikázol, én is így vagyok, hogy az tuti, hogy azt jelenti, hogy van progi!Kép
Régebben nekem nem fájt szinte egyáltalán, most meg éreztem rendesen!!

Csók mindenkinek, remélem este még be tudok nézni!Kép
Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Cica!
Megy a sok- sok + energia! Kép

Zitus!Kép
Örülök, hogy újra bizakodsz!Kép Így kell ezt csinálni!
A dolgok jelenlegi állása szerint nem maradsz te le ezzel a hónappal.Kép Vmi miatt ugyanis görcsölget a pocakom. Nem veszélyes egyáltalán, inkább zavaró. Ha nem tudnám, hogy kb.1 hét múlva kell megjönnie, akkor azt gondolnám, hogy 1 nap múlva esedékes. Kiszámoltam - persze mindez még csak az elmélet -, hogy valszleg jövő pénteken kezdhetem újra a bogyókat szedni.

Terka!Kép
Természetesen megy a sok- sok + energia! Kép Remélem meglesz az " eredménye" !!!

Vera!
Nekem soha nem volt "cici- tünetem", így aztán nem tudok tanácsot adni ezügyben.
Nagyon kíváncsi vagyok!!! Hátha meglepi baba van a dologban! Kép
Akkor mi egyszerre fogjuk várni a jövő hét történéseit?Kép (a mai a 23. nap nekem)

puszi: Terika
terika
 
 


Vera,

dehát egy tüszőm ért meg, és az UH szerint az is rendben megrepedt.

Köszi mindenkinek a drukkokat, már nagyon rámfér. Tiszta ideg vagyok, vagy jönne meg most azonnal, vagy ne is halljak róla hónapokig.
Mindenki biztat, beleélem magam aztán meg akkorát koppanok, hogy ihajjjj!!!

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Terika!
Köszönöm a bíztatást!Elméleteket meg ne gyárts feleslegesen!Kép

Vera!Kép
Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mikortól vannak nekem ezek a tüszők mert a doki azt mondta a13.napi uh után, hogy sajnos nem érett meg egy sem csak sok kis apró tüszőt lát.Ja, és azokat is a jobb petefészkemben.Ma meg mindkettő a balban volt.
Cicifájás nem tudom konkrétan mivel lehet kapcsolatban de azt tudom, hogy nekem is fáj,kicsit feszül már pár napja de hát ugye nincs peteérésem és ha ez így van, akkor a progeszteronszintem a béka feneke alatt lehet.Ki érti ezt?!KépEsetleg a két tüsző dolgozik csak nagyon lassan?
Mindenesetre nálad csak jót jelenthetnek a cici-tünetek!Kép

Zita!
Örülök, hogy jól vagy!Így kell ezt csinálni!Kép

Móni!
Nyugalom!Kép

Jó éjt, kellemes hétvégét mindenkinek!
Terka
terka
 
 


Sziasztok!

Zita, így kell ezt csinálni. Kép Tudjuk mi már jól, hogy az első két nap nagyon sz@r, utána összeszedi magát az ember, és előre tekint. Egyébként nem hiszem, hogy sokáig húzza a progim, már fájdogál egy kicsit a pocim és a derekam. Holnap v. holnapután szerintem megjön. Úgyhogy nem maradsz egyedül a következő ciklusban.

Terika, mi akkor egyszerre működünk. Csak 1 nap eltérés. Kép Nagyon izgi!!!

Móni, bocsi a tüsző miatt! Néha nem vagyok ám képben. Kép Nyugodj meg, légyszi', mert az idegeskedéssel csak ártasz. Ne éld magad bele, és akkor nem fogsz akkorát pofára esni. Amíg nem jön meg, vagy nem lehet egyértelműen bizonyítani a terhességet, addig nem szabad eldönteni magadban, hogy mi is van. A bizonytalanság a legrosszabb, tudom... Küldök neked sok-sok smile-t, hogy erőt adjon hétfő reggelig: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Terka a tüszőid tényleg hihetetlenek. Hogy mik vannak!

Nálunk olyan hideg van, hogy befűtöttünk. Remélem, felétek jobb az idő.

Jó hétvégét kívánok! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok drukkot és a nászút tippeket is. Sajna semmi jó hírrel nem szolgálhatok. A tegnapi Uh-n is 0 az eredmény. A doki felírt egy kalap gyogyit. Puregont is, mert a clostira szereinte nem reagálok. És Medrolt. Erről tudtok valamit? Elvileg ez egy szteroid és félek is tőle kissé. Mi a véleményetek?

Terka, akkor neked most vannak tüszőid, vagy mi? Vagy lehet, hogy nagyjából hasonló cipőben járunk?

Mindenkinek szurkolok, akinek most esedékes! Egyébként, szerintetek ebben a hónapban már tényleg nincs esély pé-re? végülis tegnap csak a 13. nap volt. Vagy csak magamat áltatom, ha reménykedek? A nyh-m is csak 4 mm-s. Nem hangzik túl bíztatónak, nem?


puszi mindenkinek, cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Sziasztok Csajszik!Kép

Cica!Kép

Ezek tényleg nem jó hírek, úgy sajnálom....KépKép Ezekről a gyogyikról, amit most kaptál, én nem tudok semmit, de szívből remélem, hogy meghozzák neked a várt eredményt!Kép
Sikerült már nászút ügyben döntenetek?

Vera!Kép

Neked is azt kívánom, mint mindenkinek, akinek még nem jött meg, hogy NE a "kisemmondommi" miatt fájdogáljon a pocakod, hanem a bébi miatt!Kép

Raktam fel képeket, egy van a profilomban, a többit megnézhetitek a fotoalbumban "Zitusék fotói" cím alatt!Kép Esküvői képek, és a nászútról pár!Kép

Csók!
Zitus

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Cica, az, hogy tüsző nincs, az még nem lenne gond, de a 4 mm az már ront a helyzeten. Talán még lehet belőle valami, és lesz egy maratoni ciklusod. Más ötletem nincs. Korábban sem volt pé-d? Nem emlékszem.
Én asthmás vagyok, és amikor kórházban voltam, akkor kaptam Medrol-t. Valószínű, hogy tényleg szteroid. Nem hiszem, hogy árthat. Nem annyira vészes némelyik gyógyszer, mint amennyire beállítják. Mondjuk, én sem szeretek semmit bevenni, de van amikor muszáj.

Zita, megnéztem a képeket. Gyönyörűek!!! Kép Kép Kép Kép Ő az a kisfiú, akire vigyázol, ugye? Azért jó, hogy amíg saját babád nincs van akin kiélheted az anyai ösztöneidet. Na jó, ez egy kicsit durván van fogalmazva, de érted, ugye? Köszi, hogy biztatsz. Majd meglátjuk.

Jó éjt!

V.
vera77
 
 


Zita,
én a fotóalbumot nem találom, bocsi a bénaságomért, de a profilodban nagyon szép a kép! Kép

Vera,
köszi az erőt adó smile-kat! Kép

Móni
Monik
 


Móni! Kép

It is megy a DRUKK KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kép Pusza
Kriszpy
kriszpy
 
 


Sziasztok!

Ma reggel megjött, ahogy arra már számítottam. Egyrészt örülök neki: újra indul a closti-szedés, új esélyek. Másrészt ijesztő, hogy már 3 ciklusom is csak 24 napig bírta, ráadásul az egyik stimulált volt. Mi a franc lehet a sárgatest-működésemmel? Remélem, sikerül rendbehozni a Dokimnak. Nem szeretnék meddőségi központba menni. Rengeteget tájékozódtam már, de még nem tudtam eldönteni, mi is lenne jó nekünk.

Zita, mondtam, hogy nem maradsz egyedül. Kép Ennek is lehet örülni.

Cica, megnéztem a Medrol tájékoztatóját, de nem lettem tőle okosabb. Semmi értelmes információt nem találtam. Esetleg annyi, hogy 4 mg methylprednisolone a hatóanyaga. Nekem úgy kellett szednem, hogy 3 szemmel indítottam, majd fokozatosan csökkenteni kellett. Dehát ez asthmára volt.

Móni, megy a drukk ezerrel holnapra. Gyorsan tessék jelentkezni. Korán kelek, figyelni fogok. Kép

Többiekkel mi újság?

Üdv.: V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Zita, még mindig nem döntöttünk nászút ügyben. De a dokim a lelkemre kötötte, hogy az egyik fajta gyogyit minden nap pontosan ugyananbban az időben vegyem be, mert ez marha fontos.Mert különben nem hat annyira, meg ilyenek. Ebből úgy gondolom, hogy nem kéne olyan helyre mennünk, ahol 5 óra az időeltolódás, mert az is bekavarhat a ciklusba. Úgyhogy Sri Lanka kilőve.

Vera, a múlt hónapban sem volt pé-m, előtte nem néztük, de valószínűleg már akkor se lehetett az igazi, mert mensi előtt sokszor barnázgattam és néha nem is jött meg időre. Egyébként csak február óta próbálkozunk, Valentin napon kezdtük. A dokim már nyáron mondta, hogy ad clostit, de mivel hangsúlyozta, hogy attól könnyen terhes is lehetek, akkor még nem kértem az esküvő miatt. Lehet, hogy nagy hiba volt, mostanra már minden oké lehetne azóta. De akkor olyan egyszerűnek tűnt a dolog: beveszem a gyogyit és terhes leszek. Hát, ez nem jött be...

Puszi, cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Sziasztok!Kép

Vera!Kép

Sajnálom, hogy megjöttKépKépKép, és nem örülök annak sem, hogy nem hagytál egyedül! De azért aranyos vagy!KépKép
Remélem, ebben a hónapban rendbe teszik a sárgatestecskéidet, és jöhet a baba!Kép
Igen, ő az a kiskrapek akire vigyáztam! Mostmár nem én vigyázok rá, hanem az anyukám, mert új munkahelyem lett 3 hónapja, és az mellett sajna már nem tudtam elválalni! Most a keresztfiamon "élvezkedek"Kép, de bevallom ez néha azért mazohizmus!

Cica!Kép

A bogyószedéssel kapcsolatban én ís így gondoltam, hogy beveszem az első adagot és már jön is a baba! Sajnos közben kiderült, hogy nem így vanKép Majd a második....Kép
Na, a lényeg, hogy sikerülni fog!!!Kép
Nászút ügyben megértelek. Azért az nem túl klassz, hogy ott is a bogyiszedésre kell figyelned! De tudom, valamit valamiért!Kép

És az én "nagy" hírem: Ma megint elkezdtem szedni a gyogyit!
Ennek örömére még a mensim is elmúlt, amit persze egy cseppet sem bánok!Kép
Jövőhét hétfőn UH, addig számolom már a napokat!Kép

Ti nem esztek többet a gyógyitól? Mert én állandóan ennék...Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Móni!Kép

Nagyon drukkolok neked holnapra!KépXKépXKépXKépXKép
Ha eddig semmi, akkor mostmár tényleg nagyon jó esélyekkel indulsz!Kép
A fényképeimet úgy tudod megnézni, hogy rámész a BabaNet kezdőlapjára, azon belül a fotóalbura, rákattintasz a fotóalbumok megtekintésére, és ott lesz az új albumok között! Remélem tudtam segíteni!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Én még itt új vagyok és rámférne egy kis biztatás.2.hónapja szedem a clostylt és azt hittem én naiv, hogy minden azonnal sikerül, és az a legrosszabb, hogy most is azt hiszem.
1. hónapban 1 szemet szedtem attól 3-4-kis tüszőcske volt látható, most 2 szemet szedtem, és csak reménykedek, hogy most több és nagyobb lesz., keddtől(14. nap) Mindenki szívből kívánok sok -sok kis érett petesejtet!
Pá!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a sok drukkot, de sajnos ma délután megjött. Volt pofája hozzá, a 32.napon, amikor másnap reggel tesztelni akartam. Nem értem. Megrepedt a 14.napon a tüsző, és mégis csak most jött meg.
Most többet írni nincs kedvem, már szétbőgtem magam, megutáltam mindent és mindenkit (magamat is), "összevesztem" a babáimmal a kórházban, uuuuuutáltam ma köztük dolgozni. Elegem lett mindenből, nem akarok gyereket. Kész.

meddő Móni
Monik
 


Szia Vikimi!Kép

Üdv. a mi kis csapatunkban!Kép
Mint fentebb olvashattad, sokan hittük azt, hogy rögtön sikerülni fog! És az teljesen normális, hogy bízol a következőben, mert bízni is kell!KépÉn is ezt teszem, csak igyekszem nem túlságosan beleélni magam, tudomásul kell venni, hogy két vége lehet a dolognak.
De a legfontosabb a pozitív gondolkodás, és a hit, hogy úgyis sikerülni fog!Kép

Mennyire voltak kicsik azok a tüszők?
Szorítok neked keddtől!Kép

Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Móni!
Borzasztóan sajnálomKépKépKépKépKépKép, tudom, hogy ez most a legkevésbé sem érdekel, és megértem nagyon a fájdalmadat... pláne, hogy gonosz tréfát űzött az élet veled!
Sírd ki nyugodtan magad, ha úgy érzed, hogy attól könnyebb lesz! De utána kérlek szépen gyere vissza közénk reménykedni, mi nagyon szorítunk továbbra is neked is!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: