Új privát üzeneted érkezett!

Efgk,
azért drukkolok, majd kedden okosabbak lesztek!De hogyhogy ennyi idővel az inszem után van vérvétel?Nálunk 14nappal utána van.....

Babácska,
Te mikor tesztelsz majd?Vagy kell menned vérvételre?

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Nekünk 26-án kell mennünk. A teszteléssel még bizonytalan vagyok, de lehet, hogy nem fogom kibírni és a jövő héten már megcsinálok egy-kettőt.

Babácska
babácska82
 
 


Meli

Ezt már kérdeztem én is a biológustól,azt mondta ez a tuti :shock: :D Nekem mind1,csak tényleg tuti legyen! :D
efgk
Budapest
 
 

 
 

Jó Estét!Nálunk inszem után 17nap kell vizetett vinni és ők nézik meg a kórházban!Ma egy hete voltam!Még 11nap...Én is 26-ám megyek!Szép,gyönyörű születés napi ajándék lenne nekem;)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Holnap kezdem a szurikat....

Efgk
Hátha csak lustácska..... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Remélem Lombikbaba :D
Hajrá szurik!! :D
efgk
Budapest
 
 


babácska, nekem az et+10. Napon már halványan + volt a teszt, másnapra cseppet erősödött.

Lombikbaba, te gondolom nem jöttél ki a szurik rutinjából :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Más is elutazott a 4 naposra, hogy ilyen nagy itt a csend? :) Most jövök uh-ról (na jó, már rég itthon vagyok, csak altatni is kellett :D). Van EGY cuki szívhangos bogyócska odabent 8) Minden oké, ahogy lennie kell 8) Dupla megnyugvás, azért paráztam, hogy többen vannak... fene tudja, de két éven belül 3 gyerek nekem sokk lenne (direkt két k-val írtam :wink:).

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Rekuja, gratulálok!!! Képet nem teszel fel a bébiről? Csak, hogy mintát vehessünk mi is, akik még várakozunk!
Csütörtökön, vagy pénteken már szeretnék tesztelni. Péntek lesz az ET+10 nap!

Lombikbaba, szurkálódsz? Magadat szúrod? Miket kapsz?

Efgk, van valami híred?

Babácska
babácska82
 
 


Rekuja - juhéjj!!! szuper, nagyszerű, de jó neked!!!
én szerdán megyek, szeretnélek utánozni :)
mimilee
 
 


Rekuja
Gratulálok!!!!!!

Mi ma voltunk ellenőrzésen... szépen érnek a tüszőcskék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Van: 1db 16, 1 db 15, 1 db 13, 1 db 10, 1 db 9, és 6 db 6mm tüsző....

Babácska
Igen, magamat szúrkálom. Nem okoz gondot :lol: :wink:
Szúrom a Clexane-t. Remélem majd egy évig hű társam lesz! :oops: :wink:
2 napig kaptam Ganirelix-et, most meg megy a Follistim és a Menopur.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Micsoda hirek :lol: Rekuja hatalmas gratula tessék növeszteni a dràgàt :!:

Én csütörtök megyek vv az lesz inszem utáni 14 nap :oops:
Bízom benne hogy szep számokat kapok mint ahogy a tüszőknél is :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Babácska Hajrá türelem, ez a legnehezebb :)
Képet teszek fel majd, ha megszületett :lol:. Na jó, elvileg azt hittem, a vonalzómhoz állítottam be uh képet, de én nem látom :roll:. Vagy csak újra kéne indítanom a programot :roll:?

Mimilee Szerdán leszel pont 6 hetes, nem? Akkor már látszódhat is valami :wink:

Tyű, Lombikbaba, egy egész focicsapatot gyártasz, ahogy nézem :lol:. Méretek alapján jövő hét elején vagy még e hét végén le is szívják?

Noci Hajrá vérvétel! Csak türelem :D

efgk Mi újság?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Most jöttem a vérvételről,várom az email-t a jó eredménnyel! :D :D
Itt kuksolok a gép előtt és percenként nyitom a freemail-emet,úgy izgulok! :lol:
efgk
Budapest
 
 


Efgk - várom veled én is és nagyon szorítok!!!
mimilee
 
 


Mimi

Neked holnap fog kiderülni,hogy sikerült-e?
efgk
Budapest
 
 


Bocsánat :oops: :oops: ,gyagya vagyok.Neked már ott a babuci,a leskelődés lesz holnap.Ugye?
efgk
Budapest
 
 


Efgk, nagyon szorítok Neked!

Babácska
babácska82
 
 


efgk, van már e-mail? :) MEgy a drukk!

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


efgk - igen, az első ultrahang lesz holnap...

még mindig semmi hír? ezek a legidegőrlőbb órák, együttérzek...
mimilee
 
 


Helló Lányok!

Ez most megint nem a mi hónapunk! :(
abba kell hagynom a gyógyszereket és mensi után 1 nappal clostyzok újra.
Azt mondta a Biológus,hogy megint elkezdődött a terhesség,mint a múlt hónapban és megint leállt!Azt mondta,hogy inzulin rezisztenciára gyanakszik és mondta,hogy jövő héten szerdán reggel 8'30-ra menjek be és vigyek magammal 75g gyógyszertári szőlőcukrot és 1db.citromot.Megnézik,lehet ez a baj és utána végre sikerül teherbe esni.Valakinek volt ilyen gondja???És mit kezdenek majd velem,ha ez a bajom?Diéta?Gyógyszer?

Köszi mindenkinek,hogy drukkoltatok nekem,majd következő hónapban remélem beállhatok a sorba Mimi és Rekuja mellé és persze jönnek velem a többiek is!

Mimilee,Rekuja!Tegyetek képet kérlek! :D :D ,hogy láthassuk,hogy mire számíthatunk majd! :D :D

Lombikbaba

Te aztán nem panaszkodhatsz! :lol: :lol: Van ott tüsző bőven! :lol: :lol: :lol: Passzolj majd ide,egyet-kettőt! :lol: :lol:

Mi van veled Babácska?

Noci! Holnap szorítok!!
:wink:
efgk
Budapest
 
 


efgk Sajnálom :( Terheléses vércukor hátha kiderít valamit! Ha jól emlékszem Lombikbabának van hasonló problémája, ő tud felvilágosítani az ügyben.
Képet? Mármint Szaffiról? :D Ő az igazán kedvcsináló, nem a fekete-fehér paca :lol:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


EFGK
Sajnálom!
Inzulinrezisztencia: megcsinálják a terheléses vizsgálatot, de nem csak vércukor-szintet, hanem inzulinszintet is néznek.
Kezelése: metformin hatóanyagú gyógyszer (sok néven van a gyári készítmény)+diéta+mozgás!!!!!
Több ismerősömnek az inzulinrezisztencia (IR) kezelése után SPONTÁN lett babája!

Rekuja
Szaffi nagyon édes!!!!
De én irigylem a pacádat is!!!!! :oops: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Jajj,de édes kis Manócska! :D Zabálni való kis pofija van!!!!!!! :lol:

Köszi a segítséget Lombikbaba!!Mennyi idő amíg beállítják a megfelelő inzulin szintet??Spontán????Én ezt már nem is merném elhinni... :lol: :lol:
A vizsgálat után mondta nekik az orvos,hogy nincs szükség mesterséges megtermékenyítésre?Vagy,hogy lett spontán?Két beülti között?
Neked is ilyen gondod van??

Kaptam ma email.-ben egy hcg táblázatot és nem értjük,hogy miből gondolja a biológusom,hogy elindult a terhességi folyamat,de leállt...,mert a táblázat szerint terhességnek nyoma sem volt....!
Progeszteron 62.9 nmol/l
Hcg 0.100 U/L
A ciklusom 33.napja volt ma!Szerintetek??Ez most FÉLIG terhesség volt vagy nem?? :roll:
efgk
Budapest
 
 


EFGK
Kaptál tüszőrepesztőt? Mikor?
0,1-es HCG SEMMI!!!!!!!!!
Az egyéni, hogy kinek mennyi idő alatt rendeződik az inzulinja... azt persze nem szabad elfelejteni, hogy ezt nem csak azért kell kezelni, hogy sikerüljön a baby-projekt, hanem azért is, hogy majd azt a babát, gyereket fel is tudd nevelni!!!!
A magas inzulinszint nagyon érkárosító hatású! Az IR nem kezelt esetekben diabétesz kialakulásához vezet!!!
Sok-sok info:
http://www.pco-szindroma.hu/index2.html
http://pcos.comlu.com/

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Spontán baba
Hagytak ki időt a stimulációk között, hogy az IR rendeződjön... aztán lett nekik pozitív tesztjük... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hozok én is bíztatónak egy képet!
Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


lombikbaba Chloe de kis huncut! Egyre jobban hasonlít rád :) Neked is lesz pacád pár hét múlva :wink:

Ez Szaffiról egy elég régi kép, 5 hónapos rajta, de nagyon imádom, itt olyan manófeje van :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Lombikbaba


Kaptam tüszőrepesztőt a ciklus 11.napján és másnap volt az inszem.Köszönöm a linket is!
Mikor szívják le a tüszőidet?Gyönyörű kis Chloe!!!!!!
efgk
Budapest
 
 


Jó reggelt!!!!

Efgk: én mondjuk azt sem értem, hogy hogy lehet az, hogy nálatok nem tartanak szünetet!? :oops: De valóban én is hallottam azt, hogy és van is egy ismerős itt a fórumon, akinek meg volt 2 inszem utána kötelező szünet volt és spontán jött a terhesség!!!
Az én orvos is 1 hónap szünetet elrendel ha nem sikerül :oops: :(
Na nagyon kiváncsi vagyok mi lesz az eredményed inzulin ügyben!!!
Remélem hamar rendeződik!!!!
Megy e-mail!!!!

Lombikbaba: ha valakin inzulinos akkor annak már pco ja is van!?Mert tudtommal nem fog össze!Vagy de!?
gyönyörű a Kislányod!!!!!!

Rekuja hogy vagy!!!gyongyorul szeme van a kis törpödnek!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Efgk - nagyon sajnálom. de hátha, ha fény derül valami gátló körülményre, amit ki lehet küszöbölni, akkor majd akár magától is összejön...

Lombikbaba - a kislányod egy igazi nőci :)
tök jól alakulnak a tüszők, remélem, egyből sikerül is. hányat fognak beültetni és hanyadik napon?

Rekuja - Szaffiról szuper ez a kép, nagyon cuki.

Én most értem haza az uh-ról, és őszíntén szólva kicsit megbántam, hogy türelmetlen voltam és nem bírtam kivárni a jövő hetet. a doki látott egy 10 mm-es petezsákot, "és abban mintha lenne valami" (baszki, nézhette volna egy kicsit tovább is). minden esetre maga a petezsák jó helyen ágyazódott be és azt mondta, hogy a terhesség ebben a szakaszában nem is lehet többet megállapítani. de ráírta a papírra, hogy korai graviditas.
de ezzel együtt elég csalódott vagyok. ráadásul egész délelőtt rohadtul izgultam, és mivel nem kaptam igazán meggnyugtató választ, ugyanez megismétlődik majd jövő héten is...
mimilee
 
 


Sziasztok!

Efgk,
sajnálom, hogy most nem sikerült!Az IR kivizsgálás nagyon jó ötlet!Egyébként énis IR-es, PCOS vagyok!Mikor elterveztük, hogy babát szeretnénk, nekem elég hamar(1év után) ki is derült az, és azóta szedek metformint!
Ha pozitív lesz a terheléses vérvételed, akkor se legyél elkenődve.Sajnos nagyon sok embert érint ez a probléma, de sokkal rosszabb annak, aki nem is tud róla!Lombikbaba nagyon jó linkeket rakott be, olvasgasd!Nagyon hasznos oldalak!
Egyébként spontán baba simán lehet utána!Tudod, én mindig azt hittem, hogy a csodák mindig csak másokkal történnek meg!Túl voltunk már 2sikertelen lombikon(mindkét oldalon elzárt petevezetékeim miatt), és már lassan 2éve, hogy hiába vártam pirit, nem ért ide!Teljesen nyugodt voltam, hisz tudtam, hogy spontán soha nem lehet gyermekem, hisz minden orvos ezt mondta.Aztán rávettem magamat, és csináltam egy tesztet!Pozitív lett!És a mi kis csodánk már elmúlt 1éves!!!!!!!!!
Engem a 3as kezelés hozott helyre(metformint+diéta+mozgás).És azóta hiszem, hogy semmi sem lehetetlen! :D Kívánom, hogy Veled is hasonló dolgok történjenek! :wink:

Lombikbaba,
szép számú tüsző!!!!Lesz itt fagyasztani való is! :wink:
Cloe nagyon édes!

Rekuja,
cuki Szaffi! ::) Te hogy bírod az áldott állapotot?

Mimilee,
tudom, könnyű mondani, de nem szabad türelmetlennek lenni!Mikor Lellével kismama lettem, nekem is csak petezsákot láttak az első uhun!Énsem bírtam tovább várni, és túl korán mentem.Mondjuk én barnáztam is..........
1hét múlva múlva már látni fogjátok a pici dobogó szívecskét! :)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Köszi Meli! Most már picit megnyugodtam, mert több helyen olvastam azóta, hogy az ötödik héten (hiába számolnám úgy, hogy az 5.hét+5 nap már a 6. hét, de az orvosok ezt még csak az 5.-nek veszik) teljesen normális, hogy csak egy 10mm-s petezsák látszik.
mimilee
 
 


Mai UH: 1 db 20, 1 db 19, 2 db13 és 2db 12 mm-s tüsző van... szuri tovább...
Holnap újra UH!

Efgk
Tüszőrepesztő is HCG-tartalmú. Bezavarhat...

Mimilee
Az, hogy mit lát a doktor nagyban függ a gép felbontási képességétől!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mimi
Visszanéztem... február 22-én volt a punkciód. Azt vehetjük az ovuláció napjának (átlagos esetben az a ciklus 14. napja)... azóta 3 hét telt el... Ha így számolok, akkor 5. hétnél tartasz!

IVF-ET kezelések esetén a megtermékenyítést követő 22-32. napon belül mutatható ki a szikhólyag jelenléte!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Melinda
Boldog szülinapot Lellének!
Nem hozol képet a szülinaposról? :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Melinda Ez nem semmi,hogy így összejött a babácska!Akkor Te vagy az élő példa,hogy sikerülhet!:)Mennyi idő alatt hozott helyre a "3"-as kezelés???


Nyugi Mimilee,jövő héten biztosan minden rendben lesz !!Csak ne idegeskedj felesleges dolgon! :wink:


Lombikbaba mikor lesz a leszívás????
efgk
Budapest
 
 


EFGK
Még a holnapi UH alapján dönti el a doktor, hogy mikor legyen a punkció!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Melinda Boldog szülinapot Lellének! Tyű, emléxem rá, mikor született, mintha évtizedekkel ezelőtt lett volna :D
Alig van terhességi tünetem, talán még annál is kevesebb, mint Szaffival volt. Én azt is nagyon könnyen viseltem. Amúgy vicces, de ha apa itthon van és ráérek rosszul lenni, na akkor van hányingerem meg fejfájásom :D Amúgy tűrhető. Csak össze-vissza KELL enni mindent :oops: chips, fagyi, eper... mondjam még?!

Lombikbaba február 22 óta sztem 4 hét telt el :roll: :lol: Mennek a drukkok a kis petécskéknek, hogy szépen növögessenek! Ez mindig olyan izgi :)

mimilee Most már legalább értem, mért nem akarták nekem a múlt héten megnézni a babót :roll:. Nyugi, lesz ott szívhang, ha van szép petezsák :wink:

Noci Nálunk se kellett szünet az inszemek közt, de te több hormont kapsz, szóval gondolom emiatt akarja pihentetni a szervezeted. A lombikok köztre nekem kellett a pihi. Meg mikor az utsó inszem és az első lombik közt volt 5 hónap az nagyon jó volt. Jól esett, hogy nem kell folyton orvosokhoz járnom és egy kicsit elmúlt a „betegség” érzésem. Amúgy a terhesség végére is úgy voltam, hogy nagyon szeretem a nődokim, meg minden, de nem bánom, hogy nem látom majd vagy fél évig :lol:. Szegénynek mondtam is a 6 hetes kontrollon, hogy de jó, akkor most fél évig nem találkozunk! Röhögött szerencsére :D Nyáron meg a féléves kontrollnál pont azt mondtam, hogy remélem, fél éven belül találkozunk és jövök egy újabb babóval. Kicsit több lesz, mint fél év :wink:

Élvezem a szép időt, napi 2x2,5 órát vagyunk kint Szaffival, majd mindketten hatalmasakat alszunk :) Alvásigényem nagyjából egyezik egy 14 hónaposéval :lol:. Bizti összeadódik az enyém meg a benti manóé :lol:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok..
Rekuja ez nagyon aranyos volt :lol: Alvásigényem nagyjából egyezik egy 14 hónaposéval :lol:
Ma egy kalap szar napom volt a meló helyen...ráadásul szombaton dolgozm és direkt mondtam csak fel napot tudok jönni, mert a születés napomat fogjuk ünnepelni erre be közli a főnök nem tudd este leváltani azt hittem ott helyben megtépem :twisted: Ok mondom akkor itt most felhívom anyut és ha kiabálna velem akkor szépen átadom a kagylót :lol:
Szoval össze jött minden azzal nincs időm foglalni, Higy mi van kész holnap...
Csak remélem egy szép születés nap lesz szép ajándékkal :!: :!: :!:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mimilee: jövő heten mikor mész!?!?

Lombikbaba: hogy vagy!?Varod már a nagy napot!?!Szép tűszöd lettek!!!!nagyon drukkolok!!!!!

Rekuja: te mikor látod a kisebbik babácskádat!?Mi a megérzésed!?Fiu lány!?!Esetleg nevek merültek már fel!?!

Melinda: boldog születésnapot Lellének!!!Mikor ünnepeltek!?Hozzal képet!!!!

Na megyek és holnap azonnal jelentkezem, amint megtudtam valamit :!:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Nonci Sajnálom a szombatot :( Jó dolog a hosszúhétvége, na de a szombati munkanap... :evil:. Drukkolok a kellemes ajándékhoz :D
Legközelebb két hét múlva lesz babanézés, bár még nem kértem időpontot a dokihoz :roll:. A nemét általában a 18 hetes uh-n mondják meg, ha megmutatja, addig még nem nagyon látszik különbség. Van, ahol a doki a 12 hetesen bevállal valamit, ha épp jól fordul a baba. Szaffi szégyenlős volt, a 18. héten is azt mondta a doki, hogy amint látott vmit, rögtön zárta a lábait :lol:. Nevekben természetesen nem értünk egyet apával, gondolom ez megint az utsó hónapokban dől csak el :). A lehetőségeket fel se sorolom, mert kb 15-20 névnél tartunk fejenként, de még nincs metszete apa és anya választott név-halmazainak :D. Máshogy fogalmazva, ez két diszjunkt halmaz :lol:. Bocsi, hiányzik néha a munkám :lol:. Neme meg mindegy, megérzést megtartom magamnak, hátha mégse jön be :) Szaffinál bejött, őt lánynak éreztem.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Jó reggelt...lassan indulok a vv de sajnos reggel nem kaptam örömhírt a tesztből :(
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


sajnos a vv eredményem is semmi :(
1.0 ml bhcg :(
nem sok esély maradt, kedden orvos és konzultáció... :? :(
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Noci, sajnálom :(

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Upsz... Rekuja, igazad van! Úgy látszik ár számolni sem tudok :oops: :oops: :oops: :cry: :wink:

Vasárnap lesz a punkció!

Noci
Sajnálom!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Noci!

Nagyon-nagyon sajnálom :( :(
És Boldog Születésnapot kívánok neked!
efgk
Budapest
 
 


Lombikbaba Vasárnap punkcióznak? Hát, nem lehet mondani, hogy a szabadnapot a munka elé teszik :) Oké, én is szombaton kaptam vissza a manóimat :roll:. Akkor már csak a holnapi tüszőrepesztő van hátra?

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Noci - nagyon sajnálom, de azért legyen boldog a szülinapod. ha nem most jött össze, majd sikerül legközelebb, vagy azután. de a lényeg, hogy sikerülni fog!

Lombikbaba - hajrá vasárnap!
mimilee
 
 


Sziasztok!

Rekuja, gratulálok Kismaszathoz! :lol: Szaffi nagyon édes!

Mimilee, kitartás még erre a pár napra!

Efgk, Noci, nagyon sajnálom! :( :(

Babácska, köszi szépen! Sok-sok drukk Nektek!! Végül teszteltél, hogy vagytok? Tünetek?

Nyuszika, üdv itt! A 2011. júniusi topikban már láttalak, mert én is júniusra voltam kiírva, de végül csak "nézegettem" a topikot, nem írtam oda. Sok sikert a kistesóhoz!
Mi is tervezzük, de még nem tudom, hogy mikor kérjek időpontot a Kaáliba, mert még szoptatok, naponta 3x. Sok esélyt nem látok a spontánra, a férjem eredményével.... de jó volna csodát látni. :wink: Sokat nem szeretnénk várni, férjem már szeptemberben lombikozna..... Az anyagiaktól is függ, mert nekünk már nincs támogatott lehetőségünk, így nagyon mélyen zsebbe nyúlós.
A kisfiunk aznap volt 30 hetes, mikor először megjött a mensim szülés után.... azóta volt egy 24 és egy 23 napos "ciklusom" :roll:

Lombikbaba, hajrá vasárnap! :D Chloe gyönyörű nagylány már!

Kép

KépKép
anett_1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: