Új privát üzeneted érkezett!

Lombikbaba Szorítok holnap!!! :wink:

Anett Tesó-ügyben számítsatok rá, hogy 5-6 hónap várakozási idő van a Kaáliban! Mi augusztusban kaptuk a februári időpontot. Azt mondták nekem, hogy a szopival addig kell leállni, mire az első vérvétel van, ez nálam december elején volt. Akkor már persze rég nem tudtam szoptatni.
Azt is mondta a dokinéni, hogy „csak” a beavatkozásért, kontrollokért kell fizetni, mert a gyógyszertámogatást akkor is lekérik az oeptől, mert ez ügyben nem egyértelmű a jogszabály 8) De persze így is százezrekről van szó :evil:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


7 tüszőt szívtak le... 5 szép petesjt lett... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba Örülök,hogy szép "termés"lett! :D :D
Mikor kapod vissza?
efgk
Budapest
 
 

 
 

Holnap beszéljük meg. Én szeretném 3 naposan az ET-t.
De ez függ attól is, hogyan termékenyülnek meg, hogyan kezdenek el osztódni :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba 5 petécske pont elég, nekem is annyi volt most és ott a kismanó a pociban :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


3+2 leosztásban 2 ET-re való :lol: :wink:

Bár már megírtam a levelemet a Télapónak... nekem kisbabá(ka)t hozzon!!!!! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mind az 5 megindult? Hurrá! :D:D:D Szerdán költöznek haza a kis sejtkupackáid? Addig lehet megágyazni nekik :wink: Most kérsz vissza 3-at? Hajrá ikrek! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Lombikbaba - szuper hírek! akkor most kettőt vagy hármat kérsz vissza? szerdán lesz? tájékoztass minket a fejleményekről...
mimilee
 
 


Köszönöm a drukkokat!
Beszéltem a biológussal, gyönyörűek az embrióim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Holnap megyünk értük. Csak még azt kell eldöntenem, hogy 2-t vagy 3-t kérjek vissza...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba - hát ezek nagyon jó hírek!!! akkor majd álmodd meg ma, hogy mennyit kérsz vissza...


Én voltam ma ultrahangon, 7 mm-s és van szívhangja!

puszi mindenkinek!
mimilee
 
 


Mimilee
Gratulálok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mimilee gratulálok!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Lenne egy kérdésem!!!!

Tegnap megjött és pont volt uh...szoval ciklus 1 napján...
És a dokim azt mondta az asszisztensnek, hogy Endo: 10, bal: 5, jobb: 10
Mi lehet az a bal 5 és jobb 10 ??????!!!!!!!!!!!!!
És a cisztát ki lehet zárni, mivel elkezdhetnek megint a szúrást :lol:
Elfelejtem a nagy izgalomban megkérdezni :oops: :roll:

Várom a válaszokat!!!!!Koszonom!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Lombikbaba, Noci - köszi!

Noci - én nem tudok segíteni a kérdésedben.... de biztos lesz itt, aki igen..
Lombikbaba - na, végül hogy döntöttél? 2 vagy 3?

Nekem is lenne egy kérdésem: tegnap a doki (nem a sajátom, mert ő szabin volt, hanem egy másik, aki sokkal szimpatikusabb volt, mint az enyém) elmondta, hogy ebből a legutolsó ciklusból (amiből 19 petesejt lett), végül három gyönyörűt az 5. napon fagyasztottak le, és 8-at az első napon!?!
Én ezt az utóbbit nem értem. Ti már hallottatok ilyet, hogy az első napon is lefagyasztanak? És akkor a felengedés után még várnak majd pár napot, hogy hátha még fejlődik, vagy az egynapos embriókat ültetnék vissza?
Most jelenleg ez úgysem aktuális, de azért jó lenne érteni...

Amúgy a meddőségibe már nem mehetek a jövőben, az ő munkájuk (remélem örökre) véget ért, úgyhogy mivel itt csak egy nőgyógyászt ismertem, akivel igaz, hogy magyar, de volt egy nagyon rossz élményem és nem akarok hozzá visszamenni, kértem, hogy ajánljanak valakit. Tegnap fel is hívtam ezt a pasit, akit mondtak a kórházban, és nagyon-nagyon kedves volt a hangja. Hát remélem, beválik. Két hét múlva megyek hozzá...

Többiek, merre jártok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


A pocakomban van egy 10+c és két 8 sejtes gyönyörűség!!!!

Most következik 2 hét idegölő várakozás. Akkor megyek vérvételre (HCG).
Persze, magamat ismerve vettem 6 tonnányi tesztet...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!

Lombikbaba!
Megy a drukk a megtapadáshoz++++++++++++
Mikor kezded a tesztelgetést?
A 10+c mit takar?:oops:

Mimilee!
Grat a 7 mm-es minibogyóhoz! :lol:
Én sem tudom az 1 napos lefagyasztottakkal mi a menet.

Noci!
Ha jól emlékszem BMC-s vagy,én is az voltam :wink:
Méhnyálka 10mm,bal oldalon 5 növekvő tüsző,jobb oldalon 10.Legközelebb már mm-t is fog mondani a darabszámhoz.Ki a dokid?

Réka!
1000 éve nem találkoztunk!Ennyire eltér a napirendünk? :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Cukigabi kizárt dolog hogy már látna nálam a ciklusom első napján mikor megjött már tüszőt, főleg nem ugy hogy én inszemes vagyok és soha nem volt ennyi tüszőm :lol:
Vagy nem tudom.... :roll:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Lombikbaba!

NAGYON-NAGYON DRUKKOLOK NEKED!!!!!!!!!!!! :wink: :D :D
efgk
Budapest
 
 


Nóci
Petesejtek kb. 90 nap alatt érnek meg NORMÁL körülmények között. Stimulált ciklusokban, főleg, ha több cikluson keresztül stimulálnak, akkor több érésben levő tüsző látható!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba - hajrá-hajrá!!!!
és magadat ismerve mikor fogsz először tesztelni?
én legutóbb ET+11. napig húztam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


ET+7/8-ig szoktam bírni :oops: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba Akkor 3-at kaptál vissza? Húúúúú :D Megy a drukk nagyon, hogy legalább kettő maradjon veled :)

Noci Ehhez én sem értek :( :roll:

Mimilee Itt is gratula :wink:. 1 napos lefagyasztottnál honnan látják, hogy bizti megindult-e? :roll:. Nemtom. Nekem itt azt mondták, azért viszik őket az 5. napig, mert csak azt fagyasztják, ami bizti felkel. Lehet, úgy vannak, 8-ból 1 csak felébred :roll:. Bár nemtom mit csinálnak majd, ha mind a 8 felkel :roll:.

efgk Nem ma volt a terheléses vércukor? Eredmény?

Cukigabi Direkt kerüllek :lol: :lol: :lol: Én is néztelek, még fagyizni is voltunk párszor :D. Másik játszóra járunk szerintem, mi átszoktunk ide a kertváros mellettire (a kutyafuttatónál), mert itt fel tud egyedül mászni a csúszdára, és nem kell emelgetnem a kis seggét :roll:. Amúgy 11-fél1 és 16-18 között vagyunk általában lent. Ma pl, tök máskor :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Rekuja, köszi az infókat, de én a győri Kaáliba megyek, ott meg nincs várólista. (Ők csak azt veszik figyelembe, hogy az adott hónap keretébe beférsz-e. Pl. kezdenél májusban, de a hónap legvégén jön meg a mensid, hívod őket és azt mondják, hogy már nem férsz be, csak a júniusiba. Hívd őket a köv. ciklus 1. napján, és akkor kérj időpontot az 1. uh-ra és vérvételre. De ilyen emberrel még nem is találkoztam, aki nem kezdhetett volna náluk. Lehet, hogy csak a biztonság kedvéért mondták ezt el anno.)
Nekünk az egész volt fél év, áprilisban konzultáltunk, júniusra kész voltunk az összes vizsgálattal és már júliusban kezdhettünk volna, de én mondtam a dokinak, hogy nyáron nem lombikozunk, meg nyaralni is szeretnénk, így szeptemberben kezdtük el a stimut és októberben terhes lettem :D
A szopit azt tudom, ezért is vagyok bizonytalan.... Az árat meg hagyjuk, van egy régi árlistám, azon rajta van a nem TB támogatott lombik ára, lépésről lépésre... de azóta gondolom az is változott :(
Ma azért felhívtam őket, jövő héten kell(ene) telefonálnom konzultációs időpontért, április végére adnának. Még gondolkodom. Lehet, hogy túl korai, mert mostanában úgysem kezdünk, de mégis jó volna tisztában lenni dolgokkal. :roll:

Lombikbaba, millió drukk Nektek! :D Ha tesztelsz, elmeséled, ugye?

Mimilee, gratulálok! :D

Noci, jól mondják a többiek, az az (ős)tüszők (bmc-s Konc doki magyarázta ezt nekem) számát jelöli ebben a hónapban, és nálad ez nagyon jó! Ez az "alapkészlet", amiből majd x darab megérik a stimu alatt. Nekem lombikosként volt olyan, hogy indultunk összesen 16 db 5 mm körüli tüszővel és ebből kb. 10 db nőtt meg 20 mm körülire és a végén leszívtak 8 petesejtet.

Babácska, Nyuszika???

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Sziasztok, olvaslak Benneteket nagyon nagyon!!!! Itt vagyok Minden egyes nap és bár még nem vagyok aktív tag, de az leszek :) Csak most kész rohanás a napom, meg úgy az összes :)

Anett, Ti már mentek is tesóért ezek szerint? Ha pl. 1-2 hónapon belül sorra kerültök, és sikerül a beülti, nem tartasz a kis korkülönbségtől?

Ti hogy vagytok a kis korkülönbséggel?

Lombikbaba, nagyon drukkolok a kicsikéknek!!!!! Ha ET+7/8 napot vesszük figyelembe, alig pár nap és már lassan tudható, hogy mi az eredmény, legalábbis mi felé tart :)

Mimilee, úúúú, már ilyen nagy a bogyó? :) Szuper hír :) Gratulálok

Kismamák, hogy vagytok, hogy bírjátok az ominózus első 12 hetet? Én mindig is a szerencsések közé tartoztam, kislányommal csak álmos voltam és slussz. Ennek eredménye: első trimeszterben már +3 kg-val kezdtem... De végül a végére nem szálltam el, 14,5 -el mentem szülni, kórház után 3 kg plusszom volt.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Meg van a baj!Igaza volt a biológusnak.Az inzulin a gond!Magasak lettek az értékek. :( :( Ma este kezdtem szedni a Merckformin-t napi 2X1-et kell szedni és diéta!Most jövök a tesco-ból...,felvásároltam az összes kecskének való eledelt! :lol: :lol: :lol:
Azt mondta a biológus,hogy attól még megcsinálják az inszeminációt,de én mondtam neki,hogy így nem nagyon szeretném,inkább várjunk egy hónapot,addig hátha beáll valamennyire az inzulin,de azt mondta,lehet,hogy így is sikerül a gyógyszer mellett.Nem tudom mit csináljak.... :roll:
efgk
Budapest
 
 


Anett A győri Kaáliban nincs várólista?! :shock: Wow! Én még most is minden egyes nap elbizonytalanodok, hogy bírni fogom-e a két manócskát. Aztán a játszón nézem a testvérpárokat, akik tök jól eljátszanak meg minden. De tény, hogy ha Szaffi valami miatt nem jön fel az emeletre, baromi nehéznek érzem a cipelését már most :oops:. És estére nagyon elfáradok. Amúgy a terességi tünetek elviselhetőek gyerek mellett is. Misi hogy áll önálló járással? Nekem ez segített, hogy Szaffi februárra már stabilan járt, lépcsőzött (segítséggel ugyan). Valahogy láttam esélyt, hogy nem terhelem túl magam a terhesség során :roll:.

Nyuszika Anettnél írtam néhány érvet, ami nálam fontos volt minimális korkülönbség tekintetében. Én eleve így terveztem világ életemben, hogy kb. 2 év legyen a gyerekek közt. Mondjuk most úgy gondolom, a harmadiknál többet kéne kihagyni, de ez még változhat :roll:
Egyik nap úgy érzem, semmi terhességi tünetem, másnap meg egész nap émelygek, aludnék és szédülök :roll:. Tegnap még a fejem is fájt, bár jött a front :roll:. Szaffinál is aszem ennyi volt a tünetem, bár igazság szerint rájöttem, hogy a nagy részét elfelejtettem a dolognak :oops:. Szaffival én is 4-5 kg-t híztam az első harmadban -ha jól emléxem. Most -1 kg-nál tartok, pedig nem hányok. Mondjuk ma rengeteget ettem, lehet, hogy már +3nál :lol:.

Efgk Nézd a dolgok jó oldalát! Ha tudják, mi a baj, jóval nagyobb eséllyel tudnak segíteni nektek :wink:. Ha „csak” az inzulinszinttel van gond, és az tényleg beállítható így, megúszhatod a lombikot :wink:.
Én személy szerint várnék 1 hónapot, hogy átszokjak az új életmódra, de ez én vagyok, egy gyerek után már türelmesebb babavárás fronton. Szakmailag majd Lombikbaba mond okosakat neked 8) :)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

EFGK
IR kezelése a gyógyszer és a diéta mellett a MOZGÁS is! Én pl. úszni járok, meg bicajozom...
Én eleve minden stimulált hónap után hagytam egy-két ciklusnyi pihenést a szervezetemnek... meg a lelkemnek is kellett egy kis pihenés a sikertelenség után. Kellett mindig egy kis sikerélmény, és az leginkább szakmai volt... Amikor az IR kiderült, akkor annak a kezelésére bő félévet hagytunk. (a magas inzulinszint károsítja az erek belső falát, érszükület kialakulására hajlamosít!!!!!)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 



Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Köszi Rekuja!Hogy vagy"tok?

Lombikbaba köszönöm a linket,hasznos infók! :wink:
efgk
Budapest
 
 


Egy kérdés a lombikos lányokhoz: azt mondta nekem a dokim, hogy a 10. héten hagyjam abba az utrót, meg a másik gyógszert, amit szedek a beültetés óta (mindkettőt napi 3-szor). korábban úgy tudtam, hogy ezt fokozatosan kell abbahagyni, de az orvos azt mondta, hogy ápr.19-én még szedjem, 20-án abbahagyhatom.
Nektek hogy volt?
(amúgy megbízom benne, csak érdekelne más tapasztalat is)
Köszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Mimilee
Mikor Chloeval terhes lettem, a 12-13. hétig használtam progeszteront, és csak fokozatosan lehetett abbahagyni...

A 10. héten még korai abbahagyni, hiszen akkor még nem teljes a lepény hormontermelése!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 



Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


nekem is a 12. hétig kellett/kell szednem és fokozatosan állok le vele (6 nap alatt minden nap 1el kevesebb)

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


köszi lányok! a jövő hét csütörtökön megyek újra dokihoz, akkor azért még egyszer rákérdezek.
amúgy múltkor azt mondta, hogy már nyugodtan abba lehetne hagyni a 8. héten, de a biztonság kedvéért várni szoktak vele még kettőt.
amúgy nálam sosem volt gond a progeszteron-szinttel...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
mimilee
 
 


Döntöttem! :lol: Napok óta ezen kattogott az agyam,hogy menjek holnap inszemre,vagy ne menjek!És ma végre sikerült eldöntenem,hívtam a kórházat és lemondtam az időpontot!Kihagyok egy hónapot!Jót fog tenni a lelkemnek,úgy gondolom! :lol: :lol: Juhééééééé,végre nem látok orvost 3 kerek hétig!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A következő ciklusra már remélem beáll az inzulin és sikerülni fog a 3.inszem!Diétázok ezerrel!
efgk
Budapest
 
 


Mimilee Lehet, hogy sose volt gond a progeszterinnel, de ha most megszokta a szervezeted, hogy nem ő termeli, hanem a gyógyszer, akkor az más :roll:. Nekem legalábbis ezt mondta a dokim. De bizti tudja a tiéd, hogy mit csinál, lehet, mást is kapsz, meg vszínű nem te vagy az első, akinek azt mondja, most hagyja abba :roll:.

Efgk Örülök, hogy sikerült olyan döntést hozni, amitől nyugodtabb és felszabadultabb a lelked :). Néha nem csak a testnek kell pihennie :wink:.

Lombikbaba Holnap reggel teszt? Vagy még van türelmed? :roll: :)

Csütörtökön megyek uh-ra csajszimmal kettesben (illetve benti babával hármasban). Ahogy közeledik az időpont, egyre jobban bosszant, hogy apa nem jön. Persze Szaffinál mindig ott volt. Szegény második gyerek :(
Ma a játszón kiszúrta valaki a hasamat :shock: Ennyire azért nem látszik szerintem!!! :evil: Jó, mondjuk pólóban voltam, nem pulcsiban, lehet azért :roll:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Végre sikerült beraknom az uh képet a vonalzóhoz :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Jááááájjjjjjjj,de cuki kis foltocska!:D Én is akarok egy ilyet magamnak!!!!! :lol: :lol:
efgk
Budapest
 
 


Kép

ET+6

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Juhééééé!!!!!Az ott egy csík és még egy halvány is!Ugye jól látom amit látok??
:lol: :lol: :lol:
efgk
Budapest
 
 


Ha akarom látom, ha nem akarom, akkor nem... az a kérdéses még, hogy ezt nem-e a tüszőrepesztő injekció okozza-e.... :oops:

Így jár, aki nem fér a bőrébe! :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Én látom azt a csíkot, Lombikbaba :) Tüszőrepesztő nem beadás után 1 hétig mutatható ki? Az már tuti letelt!!! :wink: Drukkolok a holnapi csíkhoz is :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Lombikbaba,
énis látom a csíkocskát!Babatapik mennek ezerrel!Ha a holnapi teszt erősebb, akkor tuti nem a tüszőrepi látszik! :))))))

Efgk,
drukk a diétához!
Egyébként nektek miért kell az inszem?A sikertelen próbálkozások miatt, vagy van valami más ok is!?MErt az inzulinszint helyreállításával simán lehet, hogy spontán babás leszel! :)
De azért ennek kell ám idő!És a 3as kezelés nagyon fontos!!!Met+diéta+mozgás!Mind3 együttes alkalmazásával lehet a legnagyobb sikert elérni!!
Drukkolok!
Nekem egyébként másfél év kellett, hogy helyrehozzon a met....

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Lombikbaba!

halk gratuláció!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Reku, Mimilee nagy nagy gratula nektek! Lombikbaba, én is látom szépen a csíkot! Ilyen szép embriókból biztos, hogy sikerült! És nem tüszőrepesztő, lehet, ikrek :wink: Drukkolok nagyon!

Mi tegnap voltunk Talocán, természetesen megint betegen, Fiam hozza a sok getvát haza az oviból, egyszerűen nem tudunk kikeveredni a takonyból :evil:

Sajna a párom eredménye csapnivaló lett, állítólag egy darab mozgót nem látott, csak az első rákukkra, akkor is csak pár db-ot. Ezt nem értem, 3 hónap alatt mi történt, mert az inszemnél még volt elég Szfváron amikor csinálták :roll: Úgyhogy az lesz, hogy 3. napi vv lesz+itthonról vinni spermát és május 7.-én megbeszélés, mi legyen, de mondta a laboros, hogy ez tuti lombik lesz, ráadásul ICSI-s.És a spermát le kell fagyasztatnunk.
Fura, hogy 4,5 éve sem volt tuti a párom spermaképe, és lett is belőle spontán babó, de hogy ennyire rossz lett mostanra, ez durva. Igaz 2 éve dolgozott a párom vegyiüzemben, ennek tudják be ezt a katasztrofális romlást. :?
Taplocán a várakozás 1 hónap vagy 3 hónap csak.Nem tudom, mitől függ. Remélem mi hamar sorra kerülünk.

Kép
meli0805
 
 


Lombikbaba, teszt?

Lányok! Reményt adtok nekem!!!

Kép
meli0805
 
 


Lombikbaba, ott az a csík, csodaszép!!!!!! Biztosan erősödni fog, drukkhegyek!!!!!!

Meli, csak egy katona kell a babához!!!! Nekünk is ICSI-nk volt és elsőre sikerült!!!!!! Ne izgulj!!!! Persze megértem a csalódottságot, de vitaminozzon kicsit Apuka, hátha javul az érték 3 hónap múlva és ha nem is spontánhoz lesz elég, de ha lombikozni is kell, lesz miből válogatni!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, aranyos vagy, köszi a megnyugtatást! :) Nektek miért volt ICSI? Szintén apagond miatt? Most akkor hogy van ez? (lehet hülyeséget kérdezek) :oops: Egy katona ugye egy petesejthez kell, ha több is lesz, akkor mindegyikhez kell egy, ugye?
Milyen vitamint ajánlanál? Nekünk a FER14-et mondták, de iszonyú drága, meg mondtak egy cink-szelén kombinációt fruktózzal.

Kép
meli0805
 
 


Kép

Tegnap Chloe új pólót kapott :lol: :wink:
Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba :D nagyszerűen erősödik a csíkod!!!
A póló aktuális, Chloe nagyon édes, huncut!!!

Kép
meli0805
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: