Új privát üzeneted érkezett!

Vicky!
Nekünk is Chicco-nk van. :lol:

Ja tényleg múltkor kérdeztelek titeket, végül is Chicco mellett döntöttünk. Az ebay-en löttük, új volt és occsó!!! :wink: :wink:

Fenci!
Vinzent nappal 2-2,5 órát alszik. Van hogy egyben, de általában kétszerre. èjjel meg kb 10 óra a sztenderd! :)

Na megyünk fürcsizni!!! :P
susy75
 
 


Vagyok, csak semmi extra, amiről írhatnék... Max azt hogy ma nekem is nehezen ment a nagyWC. :lol: Lehet front volt. :D Hehe... Najó, mondjuk én vasat szedek, lehet attól volt. :) Amúgy vigyázat Krisz, mert sokaknak jön elő aranyér a terhesség alatt... Nyugi, bent nem marad. :wink:

Képzeljétek, Apa cégénél sorra rúgják ki az embereket, tegnap 4 ember kapta meg azonnali hatállyal a felmondását. Remélem kop kop kop minket elkerül, már csak szóltak volna Neki is. Meghát pont most kért fizuelőleget és a nagyfőnök szó nélkül aláírta. Csak nem írta volna, ha ki akarná rúgni... :roll: :? Jan. 1-vel kerültek át folyamatos 12 órába, most visszapakolják Őket normál (hétfő-péntek), 8 óra, 3 műszakba...

Suzy, muti, melyik Chiccot vettétek? Amúgy akartam kérdezni, hogy akkor 2 nyelven beszéltek Vinzenthez?

Lili, én anno már amúgy is gratuláltam Neked (véletlenül Gizi helyett) a + teszthez, akkor most majd remélem célba ér és +-t pisilsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Drukk!!!!!!!

Kata (majdnem Ágit írtam... :shock: ), azért jó lett volna, ha lekerül a kengyel! A köv. alkalommal sincs esély rá???

Ja, ablak szép lett, csak sok kosszal járt... és még lenne mit csinálni... Apropó, nincs ötletetek arra, hogy van egy sztenderd ajtótok beépítve nálunk a nappaliban és arra kellene ajtó. Milyen megoldások vannak? Láttam utólag beépíthető ajtót meg ilyeneket, de túl szép, hogy igaz legyen. Lehet a tokba teszünk majd tokot azt jólvan... nem tudom... falat bontani nem kéne azért... A harmónika ajtó (fából) kegyetlen drága és max takar, de hangot nem szűr semmit.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!
Chicco Multiway Complete
Kép
susy75
 
 

 
 

Azt hiszem lányok én most egy kis önzőzéssel kezdeném:

Kép

De jó lenne, ha ti is megszakértenétek :oops:
Légyszi-légyszi-légyszi!
Most aztán be vagyok tojva.... :oops: :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Krisz
Boldog házassági évfordulót ! :)
És tényleg tilos az erölködés, inkább egyél sok rostosat vagy olyan kaját ami meghajt. :roll:

Sleepin
remélem, hogy apácskád marad még vagy 100 évig a melóhelyén.
Nálunk is volt ilyen úgy 2-3 hullámban. Nekem állandóan görcsben volt a gyomrom. Úgy hogy át tudom élni, hogy min mentek keresztül. :(

Kata
Jaj, de szép családi fényképek :)
Szegény kis leányzó.... nekem még képen is fáj, hogy ezt hordania kell..... :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Közben csináltam egy kicsit kontrasztosabb képet... hátha ezen jobban látszik valami, bár szabad szemmel sem nagyon látható:

Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


princiiiiiiiiiiiii
jaj, én nagyon látom, istenem, de klassz, hát nagyon szép reggeli kééééép

Kép

nahát, akkor sikerült, mint fencinek a 2.inszem, amikor már rednben a hormon

mikor volt utso mensi? szept 3 körül? akor jun 10-re lennél kiirva? :lol: én már ezen gondolokodm, szép nyári baba
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.02 07:16-kor.
Vendég
 


a kengyel nem gáz, nem zavarja, nem fáj stb, csak igazgatni kell, h a szij ne gyürödjön be alá. Multkor akartam neki egy jó éjszakát szerezni, levettem a kengyelt, aludjon hason, hát csak üvöltött, vissszaforditottam hátra, mondom, akkor lehet a kengyel is, elnézelödött és elaludt. szoval szépen megszokta
nemtom,6 hét mulva lekerül-e, de össz kell 3 honapig, 6 hét mulva meg már 2 honapja fogja hordani,szoval az az 1 honap már mindegy

sleepin
drukk nagyon apának, h ne most kellejn a 2.bébi elött állást keresni. lelked hogy van nagyid miatt? ö sztem segit nektek fentröl a meloval kapcs :wink:

vininek igyen jó alvókája van, behozza azt, amit ujszülöttként produkált :wink:

beépithetö ajtoban nem vagyok topon, én csak leszettem a mienket, mert nyikorgott mint nyavalya, apa meg nem lépett az ügyben, én meg mérgemben leszettem.
Vendég
 


Kata
Szeptember 5 volt :) Én még bele sem gondoltam. Még most is alig tudom elhinni :lol: Még mindig remeg kezem-lábam... :roll: :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Kata
Szeptember 5 volt :) Én még bele sem gondoltam. Még most is alig tudom elhinni :lol: Még mindig remeg kezem-lábam... :roll: :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


PRINCZIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Hát ez csúcs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDD Nem hiába a millió drukk!!! Vérvétel lesz (hcg)? Vissza kell menned, vagy már csak 6 hetes UHra mész legközelebb??? :wink:

Suzy, szupi a babakocsi, nekünk Liteway van, az is szuper, de ez sokkal szebb és komplexebb.

Gyugyi, hát ez kell, hogy gyere??? :) Na Csajok, akkor húzzatok bele, gyártsatok + teszteket, hogy jöjjön Gyugyi! :D

Kata, biztos meg lehet szokni ezt a kengyel dolgot, csak nekünk furcsa. Amúgy a kenguruban befelé is full terpeszben vannak (kb mint kengyelben) mégis imádják. Legalább is Bende imádja/ta.
Nagyim: Az az igazság, hogy hiába temetés, hiába az agyam, nem érzem, hogy nincs velem. Olyan mintha itt lenne, mintha bármikor felhívhatnám egy receptért/tanácsért. Csak akkor rossz, amikor rájövök, hogy nem tudom már felhívni. :( Akkor nagyon. :( Múltkor is palacsintatanácsot akartam kérni... :cry:

Munkahely: Ma még 2 ember. Az egyik 55 éves és 10 éve van a cégnél... Szép... Azt sem tudjuk, jövőhéten még folyamatosban vagy normálban dolgoznak. És jövőhétre be kell jelentkeznem 4Dre is. De mikorra???? :evil:

Kép
Kép
sleepin
 
 


A minősége rossz lett, de szerintem így is szép... :D

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Nekem is mindkátszer remegett kezem lábam. :D Apa otthon van, tudja?????????????????????

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat,sajnos el kell raktároznom későbbre.Ma reggelre ideért piri.Kicsit vagyok csak elkenődve,mert tudom hogy össze fog jönni,mert nagyon szeretném.
És igen ebből az évből már nincs sok hátra,jövőre meg hajrá inszem...nem várunk tovább.


Legyen szép napotok!Puszi!
Vendég
 


Sziasztok! :)

Princzike! :D
Én is látom! Ott van ám az a két csík! :) Nagyon drukkolok, és csendben gratulálok! :)
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Princzike
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nagyon szuper ilyen hírekre jönni!!!

CSak házassági hónapforduló volt, júli 1-én esküdtünk 3 éve. 8)

Susy
Menő babás cuccaitok vannak! :D

P:Kata
Azok a tündéri testvérek. :D

Sleepin
Fene vinné az elbocsájtásokat!!!! :twisted: Na meg főleg az ilyen hirteleneket.Remélem titeket elkerül a dolog!+++

OFF:
Nálunk is áll a báll megint a kisbolt körül, mert a párom tesója aki most viszi nagyrészt a boltot, menni akar angliába dolgozni, de azt se tudja hova, mennyiért...de a haverok is ott vannak.Simán itt hagyná a biztost a bizonytalanért, nem beszélve az élettársáról meg a másfél éves kisfiáról.De sajna maga is azt állítja, hogy ők a párjával csak élnek egymás mellett és csak a gyerek tartja össze őket jóformán...de ha elmegy, akkor valószínűleg tényleg lőttek ennek az egész kapcsolatnak.Most anyóséknál laknak, de vettek egy garzont, amit most újít közben a srác...de nem nagyon akar odaköltözni, míg a csaj igen.Zűrös egy család...na meg akkor a bolt is megint szarban lesz, most ki fog beállni?Múltkor este feljött és páromat nyaggatta, hogy ő miért nem dolgozik lent a boltban mondjuk hétköznap a Duna House-os munkája előtt és után még vagy 2-2 órát???Netán annyira felvet minket a pénz? :shock: MEg hogy dolgozhatna hétvégén is, de úgy hogy előre mondja meg mikor ér rá....de hát egy ingatlanügynök ezt sosem tudhatja. :roll:
Könyörgöm mi volt amikor a párom nyomta a boltot egymaga és ő meg lógatta otthon a lábát vagy szarabbnál szarabb nemfizető állásba vágott bele??? :roll: Á, mindegy is...még semmi sem biztos, csak minket nyaggat ezzel, az anyjának még nem is merte mondani, pedig övé a bolt.

Nagydolog:
Nem erőlködök, csak várom a csodát a vécén ülve.Összeeszek-iszok tényleg ilyenkor mindent, volt befőtt, danon activia natur joghurt, tejeskávé, gyümölcs, egyebek...voltam is a wc-n este még 2x sikerült alkotnom. :D Sose volt gondom vele, de most azt veszem észre, mindegy mennyit iszok, sokkal szárazabb a cucc...na ennyi. :oops:
JA, a szemem meg sokkal jobb, már nem annyira piros és nem volt csipás egyáltalán. :D

Az egyik lánynak a házunkból megszületett a kislánya. :D (11 nappal jött maharabb).Sajnos nem tud szopizni mert a szájpadlása hátul nem forrt össze.Azt mondták neki, hogy ez elég gyakori, majd 3 hósan megműtik.Hozzáteszem, hogy véletlenül lett terhes a 2. babával szóval tuti nem tömte magát vitaminnal, és cigizett végig a terhesség alatt. :twisted: Nem is tudok mást róluk egyenlőre, hogy mekkora volt a baba stb...ezt is csak hallomásból tudom mástól.Így kanállal kell etetni a babót.

Ma van após szülinapja, este ott "bulizunk". :)

Pusszancs mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Princzike: Istenem de jó, ez biza KÉTCSÍÍÍÍÍKOS!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++ :D :D :D :D :D :D :D

úúúgy örülök :D :D :D :D :D :D :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Lili: RMPPB!!!! köv hónapra fel!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Azt hiszem egy kicsit lenyugodtam, már a szívem sem ver annyira hevesen, és talán a remegés is elmúlt. :lol:
Apa nincs itthon, de beszéltünk reggel, mivel én négy napban dolgozok a szuper gazdaság miatt :roll: , így péntekenként itthon vagyok. Mondtam is neki, hogy úgy néz ki van egy halovány második csíkom :).
De az a tuti, ha holnap is ott lesz. Voltam ma gyógyszertárban és vettem egy második félét is, így holnap két féléből nyomom majd :)

Hogy mikor kell dokihoz mennem, azt még nem tudom. Egyenlőre meg akarom várni a holnapot, aztán hétfőn elkezdek telefonálgatni.
Bár ki tudja... lehet ma kéne? Inkább nem kapkodok :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Azta micsoda hírekre jövök!!!!!!!!!!!

Princzike, halk gratula!!!!!!!! DE jóóóóóóóó! :lol: :wink: dokival tényleg ne kapkodj, jövő héten már egyértelműen látszani fog az uhun is!!!

Susy, szuper a babakocsitok. A mienk Chicco Simplicity, nagyon szeretem és vadi újonnan volt 20 ezer Ft...

Fenci, jó alvókája van Márknak :lol: A régi babakocsi is megvan, ezt az utazásra vettük, hogy a repülőn ne a drága Peg peregót csesszék össze. De aztán rájöttem, hogy ezzel az újjal már tök jól elvagyunk (ez is vízszintbe dönthető),úgyhogy szinte csak ezt használjuk most már. A másikat szívem szerint eladnám, de félárat sem kapnék szerintem érte, akkor meg inkább eltesszük a hugicának. :roll: :wink: :lol:

Sleepin, jaj de rossz ez a helyzet!!! :( remélem titeket tényleg elkerül, drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!

Krisz, sajnálom a balhét...nagydologra Laevolac-ot próbáltad? Kórházban is ezt adtak szülés után... :roll:

Lili, sajnálom :cry: ölelés!

Kata, cépek a gyerkőcök! Kitartás a kengyelhez, a 6 hét már hamar elrepül!!!!! drukk, hogy utána ne kelljen!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Princike! :lol: :lol: :lol:

Kép

hű, nagyon örülök(még csak halkan) :P

Lili!
sajnálom.... :evil: mindjárt itt van január és inszemmel nektek is sikerülni fog :wink:

Sleepin!
nem értek az ajtókhoz :roll:

Kata!
hát, ha kell akkor kell az a fránya kengyel.szerencse h jól tűri Ági baba :D

Krisz!
sógorod elég durva..szegény kisgyerek.ha csak ő tartja össze őket, az nem lesz hosszútávú.... :?
a szájpadhasadék gyakori????? :roll: most nem akarok itt a kutyákkal jönni :oops: , de náluk elég gáz, ha így születnek.... :(
a szemedre meg vigyázni.szilvalekvárt javaslok én is a másik dologra :lol:

Lilla estére nagyon nyűgi volt..mindenhogy sírt...hőemelkedése is lett.aztán 1/2 8-kor nagy nehezen elaludt. :? ja, oltás után meg 3,5 órát aludt délben :shock:
ma délelőtt meg 38,0. :roll: most is adtam neki egy kúpot...hát nem szerette :( de szerencsére jókedvű így is :D
Vendég
 


ilyen a meitai-unk :lol:


Kép

Susy!
klassz a járgány :lol:
Vendég
 


Vicuska, klassz a MT! Micsoda frizurája van Lillának! Lázat sajnálom :(

Kép
vickybabe
 
 


Viki!
az apja lövi be neki mindíg punkosra a séróját :lol: :oops:
Vendég
 


Amilyen bunkó vagyok, még meg sem köszöntem nektek a gratulációkat! Remélem hétfőre már teljsen jól ott lesz a két csík! :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Szóval
KÖSZÖNÖM!

És köszönöm a hatalmas drukkokat is, és hogy így látatlanul is szorítottátok a kezem.
Remélem a baba megmarad :) és a két csíkocska is és hamarosan hozhatok nektek képeket :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!!!! Beszarááááásss!!!! :D :D :D :wink: Aztaaaa meg juhéééééj!!! Nagyon-nagyon örülök, aztamindenit! :wink:
Még a tejcsim is csöpög örömében. :lol: :lol: Na ennek nagyon örülök, mindjárt fel is hííííííílak!!!! :D :wink:

Na most csak ennyi. Még olvasni sem olvastam miután ezt megláttam. :wink: Na majd mingyááááá :P
fenci
 
 


Suzy :D Látom Vini már 10 hónapos, nagyon telik az időőőőő!! :wink:

Kata :D Édesek a gyerkőcök nagyon! :wink:

Sleepin :D Drágám olyan jót derültem rajtad! :lol: :lol: Már pár napja erre sem járt Gyugyi. :lol: :lol: Szerintem Kata nagy mosolyára hitted, hogy Gyugyi az, mert Ő szokott ilyeneket produkálni. hehe :lol: :lol: :lol: Biztos a terhesség teszi. hehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :lol: Drukk, hogy a párod állása megmaradjon!! Ennél szarabb nincs is az biztos.... :?

Krisz :D Ilyet még nem is hallottam, hogy nem tud szopizni emiatt a baba. :shock: Fene a cigis anyjáááába. :evil: :twisted: :twisted: :twisted: Úútálom az ilyet, én csak egy ilyen iq-bajnokot ismertem aki cigizett a babavárás alatt. :twisted: Szegény gyerekek.... :(
Ja, még Neked akartam írni, hogy nekem szülés előtti nap jött ki az aranyerem a kórházban.... :oops: Másnap szülés után meg már el is múlt. :lol: :lol: De azt a parát ami elárasztott engem mikor észrevettem..... :oops:

Vicky :D Látom Ti is hugicára pályáztok! :lol: :lol: A tali óta már nekünk is van új babakocsink, BéBé Go, én szeretem és pikk-pakk befér a kocsimba. :wink:

Lili :D RMPPB! Hajrá következő ciklus!!!! :wink:

Vicus :D Nagyon helyes csajszi Lilla! :wink: Miket csinál már? :wink: Remélem láz elmúlt! :P
fenci
 
 


Princzike!
Juhéjjjjjj!!!! Gratulálok neked! Kép
Nagyon szuper. Még,még!!! De jó végre + tesztet látni a topikban!!! Kép


Vicky!

Hú de ügyes már Levente. Vini még csak kétkezes sétára vállalkozik! :P
A mi kocsink amúgy kb 30 ezer körül lenne,de aukción vettük és sikerült lecsapni rá 60 eurórert. Kb 16 ezer. :wink:
Ja megint van egy kismami a dec-es topikból,de lehet öt nem ismered, mert elég késön csatlakozott (habe)

Fenci!
Ne is mondd. Lassan már az elsö szülinapjára készülünk!!! Hihetetlen!!!!! :shock: :shock: :shock:

Vicuska!
Kérünk még fotókat Lilláról!!!!
susy75
 
 


Kata!
Hát igen,most azért nem panaszkodhatom, ami az alvást illetti. Napközben is van egy kis nyugi, meg éjjel is tudunk pihizni. Bár most jön a fiatalembernek felül két foga egyszerre, és volt pár nyügösebb éjjel.

Sleepin!
Sajnálom nagyikád!!! :cry: :cry: :cry:
Apának meg drukkolok, hogy megmaradjaon a melóhely!+++++++++++
susy75
 
 


Basszus, Fenci, tényleg... :D Most fogjam a kismamiságra??? :D Azé' visszatekertem, hogy tényleg Kata volt-e, és igen. Hát nyomozónak se menjek, mi??? :lol:

Vicus, csini az MT, jó csajszis! :) Látom Lilla is élvezi! Jó a kötés is! :) Mi sosem lázasodtunk oltástól, Titeket jól megvisel mindig. Viszont utána mindig aludt Bende is! :D

Suzy, elsiklottál a kérdésem felett... 2 nyelven beszéltek Vinzenthez?

Princzi, UH még ráér, jobb biztosra menni! Én vérvételre gondoltam dokiilag. Akkor holnap 2 különféle + tesztet is kapunk. Szuper! :) Erősödjön az a szépség! És Apa reakciója???

Lili, sajnálom, de hajrá inszem!!!!!!!

Krisz, remélem lesz megoldás a boltra... Nagyon úgy tűnik csak nyűg ez Nektek, nem???
Szomszéd: hát nem tudom, mennyire genetikai, vagy mennyire az anya tehet az ilyen elváltozásokról... Gáz, az biztos. :(

Gröni merre jár????

Kép
Kép
sleepin
 
 


Krisz
menjen a fenébe az ilyen anyuka, aki terhesség alatt is folyamatosan dohányzik.
Azt talán (de hangsúlyozom, hogy TALÁN) megérteném, aki láncdohányos volt és el kell időnként szívnia egyett, de ez akkor is kiszúrás a kisgyerekkel szemben. :evil:
Mikor derül ki, hogy mi lesz a bolttal? Gondolom egyedül már nagyon sok lenne nektek. Pláne, hogy nem sokára ott lesz a kicsit is.

Visucka
Nagyon szép Lilla. És a frizkó is jó :) Apácskában egy fodrász veszett el :lol:

Fenci
Köszi! A telefont is :lol: Még alig merem elhinni... :) De tetszik, amit reggel láttam.

Sleepin
Részvétem nagyikád miatt. :cry:
Apa azóta csak azt hajtogatja nekem, mióta hazaért, úgy lassan egy órája, hogy, idézem:
"Szeretlek, szeretlek, szeretlek." :lol: :lol: :lol:

Susy
Köszönöm.
Most, hogy mondtad, tényleg... :shock: Vincent mindjárt 1 éves lesz. Hogy rohan az idő... :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sleepin!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Igen. èn magyarul,meg néha németül, apa csak németül. Majd csak megérti egyszer mindkettöt. :wink: :wink:
susy75
 
 


Susy
Azért irigylem Vincentet. Mire felnő, addigra folyékonyan beszél majd két nyelvet. Ez azért szerintem nagyon jó és majd később is sokat fog számítani.
Én legalább is így gondolom... :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzi :D De ééédes apa, hogy így örül Ő is! Már nagyon megérdemeltétek!!!!! :D Holnap reggel várjuk az újabb teszteket! :wink:

Susy :D Nekem nagyon tetszik ez a kétnyelvűség! Tök jó dolog. A csajszi akivel együtt feküdtem a kórházban magyarul beszél a kisfiához, a férje meg arabul. Az sem semmi. :wink: Én a munkám miatt angolozok, azt is hallja naphosszat Márk, remélem hozzászokik a füle. :wink:

Off. Emlékeztek írtam a barátnőm anyukájáról... még mindig nem tudják hol van az a szar rák gócpont... :cry: és szegénykém úgy gyengül, hogy már kísérni kell wc-re meg fürdeni... kórházban van már olyan fájdalmai vannak, hogy otthon nem tudnak vele mit kezdeni.... augusztusban még nyaraltak horvátban és semmi baja nem volt.... :cry: úgy sajnálom... csak gyengül az orvosok meg tetülassan tapógatóznak hogy vajon hol lehet az a szar rák.... :cry: :cry: bocs az offért.... :cry:

Na megyek, elpakolászok. Ja, délután én is aludtam a kicsivel 1 órát. Ő megint 3 órát aludt. :P Éjjel alszik 10-et, aztán délelőtt 2x fél órát, ebéd után ezt a 3-at, meg délután még egyszer fél órát. :wink:

Jóccakát mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Princzike
Ezt nem lehet szó nélkül hagyni! Gratulálok!! Szupeeeer!!!! Nagyon szépen látszik a csík. És ez csak erősebb lesz. :)
gtünde
 
 


haho jányok!

princzike!! éljen éljen nagyon vártam már egy uj kétcsikost a topikba!!!!! várom a reggeli képeket :)

susy!

tök jó a kétnyelvűség ha valóban anyanyelvükön beszélnek a szülők a gyerekekhez, egyébként a túlkorai nyelvoktatásnak nem vagyok túl nagy híve de nem is nagyon értek hozzá szóseróla 8) azt gondolom a mi gyerekeink már két , de legalább egy idegen nyelv biztos tudásával jönnek ki a középiskolából hálistennek

Vicus!

szupi a kiscsaj uj járgánya.. :lol: :wink: tényleg neked sem fáj benne a hátad? (na nem mintha neked nem hittem volna el sleepinke, :wink: ). Apa egy lüke hogy menjél vissza dodozni...mériiiisssss???máááriiissss??? hjaj még egy kis idő kell otthon a manóval.

Krisz!

szorulásra emeld a magnéziumot az uyganis fosat (párdüz) és kellemesen összehangolodik a két ügy :wink:

Fenci!

tök jó a melóhelyed, c ask multkor nem volt idpm megdicsérni a képet, de nem sokáéig tudsz már kispuffon dolgozni :lol: gyerök megemelkedik és viszlát emberkemagasság :lol: :wink:
szuper alvókája van még mindig márknak, na de mi sem panaszkodhatunk ... pedig igazán nem hagytam őket sokáig ott de igy jártak:

Kép
Vendég
 


Mami!
Díjnyertes fotók. Tuti király gyerköceid vannak!!! :lol: :lol: :lol:
Mit raktál a kajájukba????? :?: :?: :shock: :lol: :lol:
susy75
 
 


Elvagyok veszve csajok, de azt látom, hogy Princzike!!!!!!!! Hurrrááááááá! Gratulálok, annyira, de annyira örülök! :wink:

Nem olvastam még vissza, nem is merek, jó sokat írtatok, nem mintha baj lenne, de nincs enerdzsim! :? Képeket gyorsan átfutottam, Levi is milyen ügyes már, Vini igazi kis zsivány, Ágit pedig nagyon sajnálom, hogy még mindig rajt a kengyel! Az ikrek meg...... nagyon szupi ez a kép! :D

Nagyon röviden. Dóra alszik, kijött két foga, gondom egy szál se! :D Viszont egész nap anya gatyáját fogja és jön velem mosogatni, teregetni, de legalább tudom csinálni a dolgom! Írtó édes ahogy követ! :lol: Na nem is tudom még mit akartam. :roll: Ja doki. Nem mentem, elmúlt magától a vérzés! :lol: Kivi leszek mikor jön meg! :roll: Szopit lecsökkentettem csak estire,(igaz ez is két szopi) szerintem elég nagylány már, hogy ne szoptassam napi 4x! :roll: Szerintetek? Alapvetően nincs is igénye rá, csak aludni kell neki! Délután szerencsére elalszik nélküle is!

Tüncsi!

Itt is sok boldog szülinapot Dórátoknak!

Ticsiéknél és Babcsiéknál is most lesz, ugye? :roll: :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Szép jó reggelt!

A szülinap jól telt:anyós meg após egymástól függetlenül bevásárolt egy rakat sütit. :lol: A boltos jövőt nem emlegettük, nem akartunk hangulatot rontani...na meg a sógor csak este 9kor jött, hisz ő boltozott, na meg még semmi sem biztos, mondom még anyujának nem is mondta..hogy milyen tervek járnak a fejében.De ha tényleg lelép, fel kell venni vkit, anyós dolga, övé a bolt.Eredetileg is azért lett véve, hogy mert neki nem volt munkáka, páromnak se, de mostmár mindkettőnek van, aztán a sógornak nem volt....szóval így már mindenki csak a saját munkája mellett tudja csinálni, de napközben senki sem fogja tudni ha sógor lép.

Páromnak bezzeg hasmenése lett reggelre :lol: , jó sok sütit evett este, na meg ők ittak 2 koktélt is.
Ma ő boltozik elvileg 3ig kb, holnap meg vagy 11-ig, mondanom sem kell, hogy mekkora kínszenvedés neki felkelni reggel. 8)
Én csak egyet tanítok a hétvégén, ma 11től, úgyhogy néha lemegyek hozzá ücsörögni, hogy ne unatkozzon... :D
Vas du-ra meg megint kirándulást tervezünk:Nyíregyháza felé...
Hérfő kedd, kemény meló mert du megyünk Pestre (párom továbbképzésének befejezésére) és csak szombaton jövünk haza.Már alig várjuk, jó lesz az. :D

Susy
Jó az a kép a gyerekhordozóval! :D Hajrá kétnyelvűség! :D Nálunk az angol fog menni egész nap, lehe mi nem fogunk hozzá angolul beszélni de minden kütyüből angolul fog folyni minden (zene, mese...)n a meg az angol óráimat is hallgatni fogja tutira.Kiváncsi leszek mennyit fogok tudni mellette tanítani , mennyit kell kihagynom...

Fenci
Sajnálom a rákot! :( Anyumnak is majdnem későn taálták meg, de szerencsére most jól van kopp kopp kopp. :D
Tök jó, hogy Márk ilyen jó sokat aluszkál. :D
Szájpadláshasadéknál nincs vákuum.

Vicky
Nem olyan vészes az ügy, így is megy 1-2x naponta a dolog. :D

Legyekmami
Nagyon állat az a fotó. :D :D Magne B6 jó ötlet egy ideig még.

Princzike
???? :D

Kép
vizkriszisback
 
 


A képeket lehagytam:32+3 :D
Kép Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Gtünde, Gröni
Köszönöm szépen :lol:

Fenci
Ez aztán igen :shock: Jó kis alvókája van Márknak :)
Barátnéd mamáját, jaj de nagyon sajnálom. Szegénykém... remélem megtalálják már végre és lesz remény, hogy legalább még 20 évet éljen.

Mami
Fantasztikus fotó! Jókat kacarásztam a gép mellett, mikor megláttam :lol:
Ezt a receptet majd később én is elkérem :)

Gröni
Ügyik vagytok nagyon. Két kis fogacska :). Cuki lehet Dóri, ahogy követ.

Na... akkor rakok mai képeket:

Az első kép, ugyanazzal a teszttel van, (vagyis ugyan olyan típusú) mint tegnap:
Kép

Szerintem egyértelműen erősebb..... Nem nagyon kellett rajta javítgatni.

Ezt meg tegnap vettem, mert kíváncsi voltam.
Kép

Bár volt egy kis para reggel, hogy nem fog látszani a csík.. :roll: :oops:

Kép

Kép
princzike
 
 


Krisz
Szép nagy poci :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!

Hát ez egyértelmű ÉLJEN!!!!!!!!!

:lol: :wink:

Kata!
el is felejtettem nekd írni, szerintem sem para a kengyel..biztos emlékszel Danikám is hordta majd két hónapig az ortopéd cipőcskét mindneki halálosan sajnálta hogy emnnyire szenvedhet de természetesen meg sem kottyant neki! Ugyhogy biztos vagyok benne, hogy Ági sem érzi, nem zavarja ellenben szép egészséges csipője lesz tőle ... ábszolute megéri :lol: :wink:


a képhez hozzá tartozik, hogy betegek voltak a kicsikéim, lázasak, így könnyebben elaludtak :lol: :wink: 8)
Vendég
 


Princzike!

Hatalmas nagy gratuláció!Nagyon örülök! :lol: :lol: :lol:

Mami!

Édesek a gyerkőcök,de remélem már nem lázasak.Apának is nagyon tetszett a kép!

Krisz!

Csini vagy.Ne idegesítsd magad a bolt miatt.
Vendég
 


mami
jóllakott napközisek :lol:
igen, nem zavarja a kengyel, mert mozogni tud, lábát is k tudja nyujtani, csak oldalra. tényleg csak a szijak igazgatásával kell kicsit figyelni. már hiphop feladom rá. elöször azt se tudtam, hova kell dugni a lábát.

princi
ott lapul pici-princzi, nyugi :wink:

krisz
szépen kerekedzs, igy kerek a világ, nemigaz?
basszus ez a bolt! apának induljon be az ingatlan, aztán hagyjátok a fenébe. te a baba mellett ugyse fogsz tudni segiteni, apa meg mászkál ide-oda.

vicus
oltásláz lement? jo ez a MT, hasonlo a kenguruhoz, de valahogy jobban tartja a vállánál, nem?

sleepin drága, a kengyelkontroll akkor lesz, amikor ti már NST-re jártok :lol: és akkor veszik le, amikor ti már babáztok. igy is rövid idönek tünik az a 8 hét? :wink: :lol:

ticsi
adjál kérlek vmi tanácsot, D alig eszik. viszont kakil napnta, de nemtom, miböl... kenyeret simán kiköpi, fött kaja 3 kanál, szalámi,sonka,szalonna mehet. paradicsom, amit eddig imádott, 4 falat. alam,szölö oké,de szölö 4 ora mulva a pelusban. tej megy, meg a tejberizs, na de hát az ugye nem az igazi. tudom, Árpinak is volt turorudis menüje egész napra. vmit irjáááál, pliiiiz
Vendég
 


Princzike
Ez nagyon szépen erősödő 2. csík ám!!! :D

Megvolt a mai nap terhes tanulsága is:"Ne feküdj le teli gyomorral!"
Anyós amikor váltotta párom hozott tejfölős tarkabablevest meg tarhonyás húst.Bekajáltunk.Sok volt...ahhoz képest legalábbis, hogy kitölti a belsőmet egy gyerök. :shock: Vettem be egy espumizant, hogy kiengedjem a felesleges gázokat (böfi), 20 perc múlva egy Renniet, hogy ne égjen a gyomrom mert már előtte is égett, aztán alvás.Erre 100 perc alvás után arra ébredek, hogy folyik vissza a számba a gyomrom...csakúgy...én meg azonnal felébredtem, köhögtem...most meg olyan rekedt vagyok, hogy alig érteni mit mondok. :shock: :evil: :oops:

A bolt miatt én nem idegeskedem, lesz vele ami lesz...vki viszont vehetne már egy lakást a páromtól. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Szép jó reggelt!

Tegnap este még húgoméknál töltöttük az időt,11 körül jöttünk haza.Fiúk számítógépeztek, mi lányok gyerekeztünk és beszélgettünk a szülésről, erről-arról. :D

Éjjel magasabb párnán aludtam, nem volt vmi kényelmes...reggel meg kelni kellett 6-kor mert párom ma is dolgozik 11-ig...de én még visszafekszem, különben nem fogom bírni a mai kirándulást. :)

Viszont a mai reggel jól indult, tudtam wc-zni, azóta ettem egy kis aktíviát müzlivel...

Látom mindenki távol van a géptől hétvégén.Helyes, használjátok ki ezt a szép hétvégét!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt banyák!

Princzike :D Nagyon szépen erősödik az csíkocska! :wink: Lesz mai tesztecske is? :D :P

Mami :D Ez a kép beszarás!!! :lol: :lol: Párommal olyan jót derültünk rajta! Olyan lassan adtad a kajcsit a gyerkőcöknek, hogy bealudtak???? :lol: :lol: :lol: :lol: Na, nem mondom, Márknál is volt már 2x, hogy etetés közben elaludt 2 kanál között, olyan ééédes volt! :D :wink:

Krisz :D Szépen kerekedik az a pocak! :wink: Én 1x ettem bablevest nagy pocakkal.... hát azt hittem belehalok... száműztem is egy időre.... :oops: :roll: Maminak igaza van, nekem is nagyon ment a hasam a magnéziumtól. :roll:

Kata :D Sajnálom ezt a nemevést Dávidnál.... :roll: Lehet változik az ízlése, és most más lesz a kedvenc? :roll:

Gröni :D Akkor úgy néz ki, hogy az a 2 fogacska nem hagyta aludni Dórát? :wink: Jó pihit akkor most már Neked is! :P

Na megyek, megnézem a családot. Kisember reggeli közben bealudt aztán becsempésztem az apja mellé az ágyba. :wink:
fenci
 
 


Ja, azt nem is írtam, hogy milyen dolgos voltam tegnap. Tízórai után átvittem Márkot anyósékhoz. Én meg kitakarítottam itthon és megfőztem Márknak 16 Aventes pohár ebédkét. Jó sokáig szaroztam vele, hogy változatos legyen. :wink: De így legalább hétközben amikor dolgozom, csak kiveszem a fagyóból és már ehet is. :wink:

Na pussz
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: