Új privát üzeneted érkezett!

kexi nem vetetném el semmi pénzért ha tényleg az vagyok. Férjem azt mondta hogy akkor kisfiú lesz? :D :D :D :D :D

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: gyere hamar a hírekkel, nagyon várom!! :D s akkor egyelőre csak csendben gratulálok!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
kexi
 
 


kexi csináltam ma gabrielt azon semmi nincs. Úgy hogy nem tudom mi van. Várok pár napot.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

Gabi nem semmi ha baba van............ :shock:
kiváncsi vagyok nagyon!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gabi: ha baba van , gratulálok nagyon!!!! :D
kfmares
 
 


Szerintem nincsen, vettem most egy másik fajtát és az is negatív. Egyedül a medi lab pozitív

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi annó nekem is ez a márka volt fals pozitív...nem voltam terhes.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi :shock: :lol: Nem semmi!
Én sajna nem ismerem ezt a tesztet!Amúgy tervezitek a köv babát?Vagy miből gondoltad h terhes vagy?Nekem még meg se jött szülés óta...

Nita!
Képet képet!!

Csige!
Azt iszem varratszedésnél adtam oda!

annus11
 
 


Sziasztok

Annus nem mondanám azt hogy most rögtön tervezném, de amikor mondtam a páromnak nem állt ellent, azért most még korai lenne, de ha még is az lennék nem vetetném el. Bevallom egy fiúcska jó lenne.

Csak annyiból gondoltam, hogy csinálok tesztet, mert 2 hete együtt voltunk úgy hogy nem védekeztünk, és vasárnap volt egy kis hányingerem gondoltam csinálok egy tesztet, és csak ez a medi lab volt így megcsináltam, ami rögtön + lett kettő is. De a clear blue negatív.
Tegnap a gabriel is negatív, és ma még egy clear bluet csináltam, az is nega. Így szinte biztos hogy a teszt volt a hunyó. Én sem menszizek még, így ezért aztán kitudja mikor van peteérésem, mert ugye ettől még simán lehet bármikor.

Tegnap voltunk a 3hónapos oltáson. Nóra meg sem nyikkant. Éjjel tök jól aludt. Egyszer kelt 3/4 2-kor evett, és azóta alszik. Norbi viszont beteg. ár hétvégén is köhögött, hétfőn voltunk dokinál de nem hallott zörejeket, és a torka sem piros. Azt mondta mehet suliba, el is vittük kedden, de azt mondta a tanás nem mehet így, tegnap vittük őt is a dokihoz, megint megvizsgálta, már sipol, és szörcsög:( Hörgőgyulladása van és az asthma is kijött. Kapott hörgőtágítót, a köptetőt amúgy is adtam neki, és a ventolinjából kell fújni neki. Holnap kontroll.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: helyzet? teszt???

Puffocska: mi van veled? rég nem írtál!

Tegnap meg meg totálisan úgy éreztem, mintha lázas lennék. Alig tudtam a szülői értekezletet végigcsinálni. De se nem köhögök, se nem fáj nagyon torkom... ma délután csak hőemelkedés van (37,3)... valami kórság lehet??? nem örülnék neki, mert itt a hétvége...suliban viszont soik a gyerek
kfmares
 
 


Sziasztok lányok,
Bocsi nem voltam egy pár napig, mert ezerrel ment a nagytakarítás nálunk és hát iszonyatosan elfáradtam, de szerencsére ma végeztünk, csak egy-két dolog maradt, amit anya majd megcsinál ha legközelebb jön majd.
Gabi: hát nem semmik vagytok, de hát lehet hogy így kell csinálni, még melegében :lol: A Gabriel akár milyen érzékeny, nekem három nap késés után is csak nagyon halványan mutatta ki és több mint 10 perc után. Nekem a legmegbízhatóbbnak bizonyult, de kell várni egy pár napot mikor késik a menzid hogy megmutassa a pocaklakót.
Nita: tök jó hogy már otthon vagytok. Tegyél majd fel képeket nekünk, már annyira várom.
Mi tegnap voltunk dokinál, minden rendben van. Zárt a méhszáj, felhúzódott a lepény, most nincs fertőzésem, szóval csupa jót mondott. Jövő héttől kezdjük a ctg-t, csütörtökön megyek előszőr. Azt mondta a doki, hogy ha ilyen jól tartom magam akkor még lehet hogy túl is hordom a kiscsajt. Minden esetre a dokim okt. 13-20-ig külföldön lesz, szóval jó lenne ha csak 21-től jönne Lilike, de majd megbeszélem vele.
Na most megyek, mert hulla fáradt vagyok.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

csige én menszire hiába várok, mert még nem menstruálok, mivel szopik Nóra. Tehát csak vaktában csinálok tesztet. De csináltam tegnap is clear bluet és teljesen negatív, úgy hogy tutira a medi lab volt az ami becsapott. Még így nem jártam, igaz ilyen tesztet sosem vettem. Nekem a clear blue menszi előtt 4 nappal kimutatta Nórát, azt csináltam először, a gabriel pedig még a menszi napján is elég halvány volt, miközben a clear már tök erős volt.

Nita hogy vagytok? Máté örül a tesónak? Milyen volt a szülésed? Mesélj ey kicsit, na és képeket is várunk.

Csige de jó már te is a vége felé tartasz.

Mares neked jobbulást, nem lehet hogy elkaptad az influenzát?
Az iskolákbanmost tarol.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Gabi: most nem is tudom hogy örüljek vagy ne hogy nincs baba :( én már nagyon boldog voltam hogy megint babás vagy! De lehet, hogy valami influenza, vagy felfázás, mert volt pár nap hogy nehezen pisiltem, meg néha szurkál a hasam.... Sok gyerek sok mindent behoz ide :D
kfmares
 
 


Gabi!
Hát mi se védekezünk..pedig én már csak 3 szor szoptatok,2 szer pépet eszik Iza....De szerintem nem csúszik be bébi,most nem is akarnám.Viszont nem akarom feleslegesen tömni magam és a bébit bogyóval....

annus11
 
 


Annus én se akarok szedni semmit, mert nálam már egyszer bekavart a szopi alatt szedhető gyógyszer még annó Bettinél. Esély viszont ugyanúgy megvan szoptatás alatt is a terhességre mert peteérés van csak a menszi az ami vagy van vagy nincs.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Megvolt a csípőszűrés (negatív) és a gyomor UH (úgy néz ki refluxra hajlamos mint én). 7köznap sokat csavargunk.
Képzeljétek, már nyúl játékért, megfogja és már van hogy a szájába is veszi, volt, hogy kacagott is már.
Rengeteget mosolyog, idegenekre is.
Még nem fél senkitől, barátnőm majdnem ennyi idős kisfia már szelektál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.25 09:57-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Tényleg rég írtam már, de azért titeket olvastalak. Velem nincs semmi újdonság. Beszedtem a clostit, holnap megyek ultrahangra a dokimhoz. Remélem minden rendben, most nem fájt semmim, úgyhogy a cisztákat talán megúsztam. Szerintetek lehetséges, hogy nekem a menstruáció után van peteérésem? Tegnap volt a szülinapom és gondoltam összebújhatnánk a férjemmel, dehát hulla volt. Ráadásul a teszt szerint nincs is peteérésem. Hihetetlen, hogy nekem semmi nem jön össze. Kiváncsi vagyok, mit mond holnap a doki. Szurkoljatok!

Gabi!
Sajnálom, hogy nem vagy babás. Már nagyon örültem neki. Gondolom te is. Én nagyon félek a tesztektől, ezek szerint nem hiába. Nagyon csalódnék, ha pozitívat mutatna, aztán mégse lenne baba.

Nita!
Remélem minden rendben van nálatok, és jól vagytok.

Babás lányok! Hozzatok minél több képet, már nagyon hiányoznak!!!

Mares!
Veled mi van? Csak nem beteg vagy?

Legyen szép vasárnapotok!!!!
puffocska
 
 


Gabi: hú, néztem is, hogy mi lesz, lesz-e baba vagy nem.

Krumplit hogy lehet a bébivel megszerettetni?

A doki néni azt mondta, hogy gyümit ne nagyon kapjon a gyomorfájása miatt, krumplit, répát, tököt és husit ehet.

Csige: neked sincs már sok hátra! hogy áll a babaszoba?

Kexi: hasfájással hogy álltok?

Nita: nálatok hogy állnak a dolgok? jól vagytok? Máténak hog tetszik a kis tesó?
Vendég
 


Puszedli: Nándi baba nagyon édes és tényleg vannak kis sonkácskák :lol: ilyen jóidőben nem csoda hogy sokat csavarogtok.
A babaszoba kész, de sajnos képet nem tudtam feltenni róla, majd ma ismét megpróbálom.
Lányok szülésnél hogy van, mennyire lehet régi a házassági anyakönyvi kivonat? Én úgy tudom egy év, de hallottam 30 napot is. Most mi az igazság?! Annus te is a sotén szültél, te hogy tudod?

KépKép
csige-bige
 
 


Vendég
 


csige nekünk is 300 napnál nem régebbi kellett.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Puszedli: Nándi iszonyat édes :D

CSige: bárcsak már én is ennél a kérdésnél tartanék :D

Puffocska: hát de, tegnap szüreteltem délelőtt, délután már alig láttam, aztán csöpögni kezdett az orrom. Szerda óta volt hőemelkedésem. Este most alig aludtam, nem kaptam levegőt, ma már lázas is.... szóval ne aggódj, már is kb annyira szerencsés , mint te ! :D ebben a hónapban nem sokszor tudtunk apival összebújni, most meg én vagyok beteg hogy végre hétvége van! :D

ÉN már csak nevetek ezen :D


u.i.: de rossz beteg vagyok én!!!!!
kfmares
 
 


na, ezt jól összehoztam, pedig csak egy-egy részt akartam kivastagítani :D na fekszem, mert már ez se megy!
kfmares
 
 


sziasztok!!!!!!!most csak levázolni tudom a szüléstörténetet......nem vagyok a legjobb állapotomba!!!!!


szóval:
17-én reggel fél 9-re kellett bemennem a korházba....vérvételre uh-ra és ctg-re........
miután mindezek megtörténtek megvizsgált a szülésznőm és bő 2 ujnyira kinyíltam már.....fel is volt lazulva a méhszáj..szülésznőm nem akart haza engedni......mondtam legalább anyuékhoz had menjek......oké .....elengedett....de mondta hogy délután menjünk vissza mert nem mer bele engedni így az éjszakába....mondván nem húzom ki reggelig.....
elindultam anyuékhoz..../2 percre laknak a korháztól/
közbe hívtam apit,hogy menjen el a gyerekért az oviba és anyuéknál találkozunk!!!
addig én halálra voltam rémülve...nem készűltem még fel,hogy szüljek.......no meg féltem a fájdalomtól is......Máténál brutális fájásaim voltak az oxitocin miatt........
anyuéknál pihiztem és néztem a fájásokat amik elég jól érezhetőek voltak és rendszeresen 7 percenként jöttek!
de 2-3 óra elteltével el is multak......
közbe megjött api a Mátéval....anyuék is hazajöttek...mindenki izgatott volt.telefonált.........
Mondtam apinak hogy lassan indulni kéne mert a kika szobát foglalja nekem a szülésznőm.......
3/4 4-kor elindultunk!!!!!!!!!!!!nagyon izgultam....a szívverésem nagyon gyors volt........
negyed 5 körűl felértünk a szülőszobára.....szülésznőm mondta öltözzek át.......ő addig felvetet meg elintézi az adminisztrációt......miután ezek is megtörténtek kicsit ctg-re tett....majd utána mondta menjünk megrepeszti a burkot.....ettől kicsit rettegtem...../de miért??????/a Máténál se fájt és most se.........
majd innentől "szabad foglalkozás"következett.......vártuk a fájásokat.....
amik olyan 7 körül kezdődtek......szépen fokozatosan....egész jól bírtam őket...még nevetni is tudtam../ezen csodálkoztam is/
közbe mentem vizsgálatokra is hol tartunk..nagyon jól haladtunk........
fél-kor tartottam 3 ujjnyinál....
:shock:
itt már szépen fájdogáltam....
majd mikor már nem bírtam állni mert nagyon fájtak a lábaim de hogy a gravitáció hasson labdáztam.....nagyon jó volt..........majd felfeküdtem az ágyra és 3 fájásonként fordultam.......majd eljött az idő.....szülésznőm mondta próbáljak meg nyomni......hát üvöltöttem.....az első két nyomás kudarcba fulladt nem ment.......
majd mondtam magamba próbáljuk meg megint....és akkor már ment......amikor éreztem hogy jön a feje...nagyot üvöltöttem ..... :oops: iszonyatosan fájt és feszített....végül 3 nyomásra kicsusszant Barnus 3350 gr-mal és 49 cm-rel!!!!!!!!!!!9/10-es apgart kapott!!
olyan nagy megkönnyebbülés volt!!!!!!!!!!!!!!!
ja és drága szülésznőmnek köszönhetően gátvédelemmel szültem!!!

képet majd holnap hozok....csak ne felejtsem el...... :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Puszedli: Nándi nagyon édes!! Kis Husi! Szerintem Ábel is hasonló kaliber lesz!Nagyon sokat bír enni. A tejem sajnos teljesen elapadt és semmi nem hozta vissza, pedig mindent bevettetm Úgyhogy tápozunk. Hasfájás szerintem csak ritkán van. Az a bajság nelunk, hogy baromi nehezen alszik el a Kincsem. Ma pl.12 órát volt fent, most ájult be. Nem tudom, mi lehet a gond. S ha el is alszik, sokszor nyugtalan: mocorog, nyüszög...aggódom.
A babakocsizást meg nem élvezi. Nálatok is nehezen indult be? Merthát én sokat szeretnék vele mászkálni, de egyelőre sokat sír benne. Ha el is alszik, 20 percnél tovább nem szundizik, s ha felébred, akkor sír! Tanácstalan vagyok. Pedig a legtöbb gyerek imádja a babakocsizást!
Mares, Puffocska: nehogy elkeseredjetek! Szépen össze fog jönni a Baba, csak türelem - tudom, ez nagyon nehéz! Amúgy az ovulációs teszt nekem soha de soha nem mutatott pozitívat, aztán mégis itt szuszog Ábel :D Szóval nem vagyunk egyformák, van akinek meg tudja mutatni, van akinek nem!
Pénteken voltunk 1 hónaposak és már 3870 gramm a súlyunk. 3100 grammal jöttünk el a kórházból. Remélem, a héten elérjük a 4 kilót!!
kexi
 
 


Kexi: Nándi imád babakocsizni, autózni is, sohasem sírt még. Imád csavarogni, mint az anyja :).

Az altatás: nándival volt mi is, hogy küzdöttünk, vagyis inkább én, de én kitaláltam, h ezentúl így lesz, és kötöttem az ebet a karóhoz, most elalszik magától, hogy ennek hatására-e, nem tudom..és már külön szobában.

Szóval mikor eljött az este, pancsi, majd félhomályban kajcsi, kicsi ringatás és be az ágyba, eleinte rengeteg simi, pszt, és fel-le tétel, de aztán egyre kevesebb és kevesebb. Apja sokszor mondta vegyem ki, altassam el kézben, mondtam, hogy nem, az ágyban kell elaludnia, inkább ott ültem mellette órákat, simogattam és nyugtattam, ha olyanja volt. vagy járkáltam az ágy és a mi ágyunk között.

Hajnalban is sokat fenn volt, akkor is u.ez, kaja után letettem, villanyt leoltottam, pihiztem, csak akkor mentem oda hozzá, ha sírt, hogy betegyem a cumit a szájába, sötétben, tapogatva, villanyt csak a legvégső esetben kapcsoltam, de sokszor sírtam hajnalban apa mellett, hogy már másfél órája fenn van, aludjon már vissza! Sztem kellett egy hónap, mire kb. 10-15 perc alatt visszaaludt hajnalban. Most meg ugye már fel sem kel. Ált. 6-ig, 7-ig alszik este 21-től.

A babakocsizást nem tom hogy lehet megszerettetni...

Nita: köszi a történetet! Néztem az iwiwen a képeket a szülőszobáról.
Mi a baj?
Vendég
 


Kexi: most néztem, h neked is minimanód van :), Nándit én most hívom így.
Vendég
 


Nita: hát elég gyorsnak tűnik ez a szülés, jó lenne ha nálunk is ilyen lenne :oops: de hát majd kiderül.
Mares: nekünk úgy fogant Lilike, hogy kedden voltunk együtt a férjemmel reggel-este amikor is fogant és szerdán este iszonyatosan influenzás lettem. Vasárnapig lázas voltam és az ágyat nyomtam. Rég voltam ilyen beteg és mégis itt a baba. Szóval higgyétek el akkor jön amikor nem is gondolnátok. Egyébként én soha nem használtam ovu tesztet. Mondjuk nekem eléggé fájt a petefészkem amikor peteérésem volt, szóval nem is éreztem hogy szükség lenne rá. Drukkolok nagyon mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok!
kfmares: Mizu?
Puffocska: Mi volt a dokinál? A beszedés utáni napokban is láthat tüszőt vagy cisztát nézett?Ami remélem nem volt!!!!
Nitacska: Drukkoltam ám, hogy a kika szoba üres legyen(én a kikában dolgozok) Ezek szerint azért kika szoba, mert mi rendeztük be?!
Sajnos az öt giga 24,25,26 és a 24,25mm tüszőimből nem lett babó. Nagyon elbíztam magam és sírás lett a vége. Tiszta depi voltam 2 napig, de már összeszedtem magam. A férjem még nem volt dokinál. A jövő héten megy.Félek tőle, de menni kell.
Ez van.................
lybus
 
 


Sziasztok!

NIta: nagyon gratula a kicsi Barnushoz... a sztori meg totálisan jó volt, élvezet volt olvasni! :D

CSige: na igen, a franc tud ilyen jó időben beteg lenni , hát persze, hogy csak én!!! De ahogy mondtad, majd lesz valami, vagyis inkább babóca :D

Lybus:[b] este végre tudtam aludni, mert szombaton alig kaptam levegőt, nem vagyok lázas csak hőemelkedés (37), ma még itthon, de sztem szerdán már megyek melóba, nem tudok én beteg lenni, vagyis inkább nem vagyok jó beteg. Dokinál ( nődoki) azóta sem voltam, a hét végén kell majd megjönnie, néha szúr-fáj hasim, nem tudom mitől... Ha most nem, majd legközelebb lesz babó mert ezek azért igen nagy tüszők!!!! Szóval drukk neked!!!

Puffoccska: mi van veled?????
kfmares
 
 


puszedli a baj hogy nekem is elapadt a tejem tápszerezik Barni.... :cry:
api dolgozik.....nagyon hiányzik.egyedűl érzem magam.......

Kexi Barni is szereti a babakocsizást...alszik benne.....

Lybus igen a KIKa rendezte be!!!!!!nagyon jó!!!!!!!....főleg a hinta szék!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: sajnálom a tejet :(.
Barnika majdnem 2 hetes. Nem lehet újrindítani a tejtermelést? mi történt, hogy nincsen?

Én is utálom ha api nincs itthon. Simi-simi.

Kfmares: remélem meggyógyultál!

Lybus: sajnálom :(.
nekem tavaly meg csak egy tüszőm lett a clostitól, és nem bíztam benne, hogy baba lesz, csalódott voltam, h closti és csak egy mini tüsző...erre itt alszik az ágyon :), miből lesz a cserebogár :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Na ennyit a hőmérőzésről, persze nem kezdtem bele, csak gondoltam jó lenne, de így betegen nem sok értelme lenne! :D

Puszedli: fogjuk rá, hogy jobban vagyok, bár a fejem zsúg meg fáj... de én voltam a hülye, én nem akartam még antibiotikumot még....

Lybus: puszedlinek igaza van, nem lehet tudni, hogy miből mi lesz! Lassan már azt vallom, hogy szinte bármiből lehet baba! :D

Csak én nem tudtam eddig ezt produikálni....
kfmares
 
 


Puszedli ez az amit én se értek........azt mondják hogy ez "öröklődő"
anyukám se tudott sokáig szoptatni minket....kb ő is ilyen 2-3 hétig...... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Voltam hétfőn dokinál és a closti szedésétől számított 9 napon 18 mm tüszőm volt. Aztán az majd kiderül, hogy megreped és stb. Kidobtam véletlenül a betegtájékoztatót. Nem emlékeztek véletlenül, hogy a clostit a menzesz 5. napján kell elkezdeni szedni? Elfelejtettem megkérdezni a dokit. Egyébként hál' Istennek nem voltak cisztáim. Most legalább ezt megúsztam. Ez is valami. Remélem hamarosan beköltözik egy babóca a pocakomba. Nagyon jó helyet csináltam ott neki.
Képzeljétek az egyik terhes barátnőm hétfőn elvetélt 3 hónaposan. Annyira sajnálom őt.

Lybus: Sajnálom, hogy még neked sincs babó, de biztosan összejön. Ez még csak az első clostis hónapod volt nem? Majd a következőben.

Mares:Sajnálom, hogy beteg vagy, de igaza van csigének, ettől még lehet babó. Drukkolok nagyon.

Csige: biztosan neked is nagyon gyorsan fog menni a szülés, és minden rendben lesz.

Mindenkinek szép napot kívánok!
puffocska
 
 


Puffocska: én úgy tudom hogy a menzi harmadik napjától kell szedni öt napon keresztül. Legalább is nekem így kellett szednem.

KépKép
csige-bige
 
 


Puffocska tavaly én is 3 hónaposan vetéltem el...
sok erőt a barátnőnek!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita remélem jobban vagy már és leküzdötted a hormonok okozta letörtséget. Sajnálom hogy nincs tejcsid, nem lehet hogy az idegeskedéstől apadt el? Milyen baba Barnika, jól alszik és mit szól hozzá a nagyfiad? Képeket mikor kapunk? Már olyan jó lenne képeket látni a kiskrapekről :D

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok! :)

kfmares : Meggyógyultál? Jobban vagy? Rossz megkérdezni, hogy megjött-e a hétvégén,mert úgyis közlöd velünk, amikor végre nem :)
puffocska:Nekem a 3.naptól 5napig kell szednem( Most harmadszorra) , de az az általánosabb, hogy az 5.től 5napig.
Sajnálom a barátnődet, de a sárgatest hormonokat meg kell nézetnie, mert az a felelős a harmadik hónapban, hogy bent maradjon a baba. Az én barátnőm 2X járt így, akkor néztem utána.
puszedli24:Hát igen! Nagyon édes!:)Hányadik closti hónapban?
nita: Várjuk ám a képeket Barniról......még mindíg:)
lybus
 
 


Sziasztok!

Lybus: nem, nem vagyok még teljesen jól! Este nem tudtam elaludni, mert annyira be volt dugulva az orrom, szenvedtem, majd orrspray, aztán jobb lett. Fejem még fáj, orrhangom van, ma megyek azért fül-orr-gégére, talán mindent rendben találnak, vagy segítenek rajtam.. baba nincs, én hülye csináltam ma tesztet, mert ugye ha ma scsinálnak rtg-ent akkor tudjak mit mondani, de negatív, mondjuk korán is csináltam, szeptember 8án jött meg, elvileg szombaton kellene majd.... de nem akarom már h jöjjön!!!!!
kfmares
 
 


Sziasztok

puffocska én szedtem az 5.naptól 2x1-et 5 napig. és szedtem a 3. naptól 3x1-et 5 napig. Mindkettő jó. Nekem nem használt a 2x1 nagyon és ki is tolta a ciklusomat általában 17-19. napon volt a peteérés. Viszont mikor a 3. napon kezdtem akkor 14. napon volt peteérés és akkor is fogant meg Nóra.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Lybus: az első clostis hónapban sikerült nándi :D-

Nóra nagyon tündéri! és milyen nagy már!
Vendég
 


Csige valószinü,hogy az idegességtől apadt el....de lehet hogy örököltem......a családba senki nem tudott sokáig szoptatni.....
Barnika 4-5 óránként eszik.......Máté szereti ....kicsikémnek hívja.....
:wink:
képeket api tud feltenni....de ehhez előbb ki kell békülni...

jaj annyira édes Nórika......és hogy mosolyog már!!!!!!!!!!

ma össze vesztem apival.........elegem van.......rajta kívűl senki segítségem sincs......éjjel etetem a kicsit....felkel Máté hogy szomjas kérem apit adjon neki inni mert most én nem tudok......erre a válasza:adjak neki én.....reggel jól be is szóltam neki....délelőtt sírtam megint..fáradt vagyok....de főzzek,mossak,takarítsak,gyerekkel foglalkozzak.........nem tudom meddig birom ezt.........
ő meg azzal jön,hogy akkor menjek én el dolgozni..majd ő itthon lesz....kezdem érezni hogy előbb-utóbb össze fogok omlani.....vagy kimerülök......
bocs a sok panaszkodásért.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: eleinte api is ilyen volt, de már egy ideje nem.
Simi-simi!!!
Kitartás!

Anyukád? Anyósod? Tesó? Barátnő?
Vendég
 


Gabi: Nóri nagyon édes és milyen nagy már. Nagyon ügyesen tartja a kis fejét és hogy mosolyog. Zabálnivaló a kis katicás ruciban :lol:
Nita: sajnálom hogy ennyire kivagy, biztos hogy nagyon nehéz most neked és erre még a hormonok is rákontráznak. Tényleg jó lenne valaki aki egy kicsit tud segíteni neked, ha mást nem akkor megfőz. Nem tudjátok esetleg valahonnan rendelni a kaját? Suli menzája vagy ovi menzája? Az már nagy segítség lenne.
Sajnos nekem is messze laknak anyukámék, de szerencsére ha valami van, akkor kocsibaül és jön, de az ilyen általánosabb dolgokban én sem számíthatok majd senkire. A férjem nagyon sokat melózik, hetente két napokat van itthon és hajnalban ér mindig haza. Szóval nálunk is mindent nekem kell majd megoldani az esti fürdetéstől a házimunkán át mindenig, de majd csak lesz valahogy.
Én most már kezdek egy kicsit hisztis lenni, mert nyűgös is így a vége fele. Vannak jobb napok és vannak rosszabbak amikor is fáj mindenem. Tegnap voltunk ctg-n és minden rendben volt. Jövő hét csütörtökön megyünk újra akkor ctg+uh lesz, remélem akkor is minden rendben lesz és kihúzzuk 21-ig, mert akkor jön haza a dokim külföldről.
Annus merre vagy? Nagyon ritkán jössz mostanság.
Na megyek csinálok egy kis salit az ebédhez.

KépKép
csige-bige
 
 


Puszedli és a te párod mikorra javult meg?
anyukámék dolgoznak....anyós a temetőbe menjen..ő segítsége soha nem kéne!!!!gyűlöl minket!
tesók...suliba.......Barátnők meg mind messze laknak vagy ők is dolgoznak...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita sztem eltelt másfél-2 hónap...
ekkor kezdett a bébi hajnal 4-5 óra felé kelni elsőnek, ekkor vette át ezt a hajnali etetést.
Most már, hogy lehet vele dumálni, gyömöszölni jobban elvan vele, de sokszor csak nézi, és kérdi tőle, hogy na, nem megyünk le focizni? :))))))))))))))))))
Pl.a héten eljutottunk odáig, hogy már minden nap ő fürdetett.

Nekem itt volt anyu a nyáron, 2 hetet otthon (150 km-re lakik), 1 hetet itt. Volt, h a keresztanyja jött át babusgatni. De kb. ennyi is a segítség.

Most anyu már dolgozik, nem tud jönni, keresztanyuka is 7végén jön, ha jön. De most már könnyebb a gyerekkel. Meg nem is nyűglődik sokat szerencsére ha fenn van, csak ha uncsizik.
Vendég
 


Barni se nyűglődik hála égnek......keveset sír......remélem már nem lesz hasfájós ha már eddig ne lett az!!!!!!!


remélem megváltozik api mert ne sokáig birom ezt az állandó sírást!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Nita, Puszedli: Ábel is alakul, egyre többet mosolyog és szépen elvan egy ideig egyedül is az ágyában, meg ha foglalkozom vele, akkor tök élvezi elég sokáig. Csakhát nagyon nehéz egész nap elszórakoztatni...nekem ez a legnagyobb kihívás. Sokkal kevesebbet sír és Ő is hajnali 4-kor ébred fel, eszik és visszaalszik. A férjem sokat segít, együtt fürdetünk, este ő etet (nekem is elapadt a tejem sajnos az 5.héten végleg) és amikor hazajön a munkából, akkor is sokat foglalkozik vele. De így is baromi fárasztó...Várom már, hogy kb.3 hónapos legyen és akkor már talán könnyebb vele olyan téren, hogy felfedezi a kezét, csörgőt, stb. , szóval ami leköti a figyelmét és tudok mellette tenni-venni. Merthogy napközben kb.1 órát alszik...de most az éjszakája nem volt jó, megfázott Szegénykém kicsit és eldugult az orra. Ki kellett szívni. Hát nagyon sírt...holnap elviszem a doktornőhöz, nézze meg a torkát is.
kexi
 
 


Kexi egész nap 1 órát alszik?
nem kevés az egy kicsit neki?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: