Új privát üzeneted érkezett!

De, rólam nem is beszélve!! De a doktornő azt mondta, hogy vannak olyan babák, akiknek gyszerűen nagyon minimális az alvásigényük, nem lehet velük mit kezdeni. Talán később majd be lehet vezetni a délutáni alvást! Amúgy nagyon mosolygós Baba, úgyhogy csak nem lesz neki baja emiatt!
kexi
 
 


Kexi: csak egy óra?

végül s a felnőtteknél is eltérő, én 10 óra éjszakai alvással vagyok kipihent,apának elég 6 óra is.

Nándi kb. 3x alszik egy órákat. Van, hogy hosszút alszik, akkor vagy egyfolytában két órát, vagy alszik 20-30-40 percet, felnéz, létszámellenőrzést tart :). Van olyan, h szinte végig fenn van 2 etetés között, akkor tuti az ájulás.

Most du. szörnyű volt, visított, sírt, nem tudtuk már hogy mi baja lehet, kakilt 4x már ma... vagy másfél órán keresztül nyomta, piszokul lefáradtam tőle, api is, ő most alszik a gyerekkel :))).

El kezdtük a sütőtököt is, nem tom, h emiatt sírhatott volna, mert poci fájást okozott neki?
Vendég
 


Puszedli lehet az okozta a hasfájást neki....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Gabi: már nem emlékszem hogy nektek milyen típusú a babakocsitok, megírnád nekem? Most láttam a casual play s6-os modelljét és akciósan lehet megvenni 170.000-ről 90.000,-ft-ra van leárazva. Jól néz ki és ami tetszik az az, hogy nagyon stabil és a hordozó teljesen fektethető, így olyan mint egy mózeskosár. A kérdés az hogy meddig fér el benne a baba?! Sok jót olvastam már róla. Egy dolog van ami ellene szól hogy nem átfordítható a tolókarja :evil: Igazából annyiba kerülne mint a peg perego, amit kinéztem, de ehhez van fektethető bébihordozó és pelenkázótáska. Szóval nem tudom, elgondolkodtam rajta.

KépKép
csige-bige
 
 


Gabi: már nem emlékszem hogy nektek milyen típusú a babakocsitok, megírnád nekem? Most láttam a casual play s6-os modelljét és akciósan lehet megvenni 170.000-ről 90.000,-ft-ra van leárazva. Jól néz ki és ami tetszik az az, hogy nagyon stabil és a hordozó teljesen fektethető, így olyan mint egy mózeskosár. A kérdés az hogy meddig fér el benne a baba?! Sok jót olvastam már róla. Egy dolog van ami ellene szól hogy nem átfordítható a tolókarja :evil: Igazából annyiba kerülne mint a peg perego, amit kinéztem, de ehhez van fektethető bébihordozó és pelenkázótáska. Szóval nem tudom, elgondolkodtam rajta.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

kfmares: Mi volt a fül-orr-gégén?
nita: Nagyon sajnálom, hogy nincs segítséged. Nagyon nehéz lehet így. A pasik, meg tapintatlanok és nem figyelnek oda eléggé ránk. Mindegyik rosszul van összerakva. Próbálj meg spórolni az energiáddal. A főzést hanyagold, vagy néha rendelj. Én a Teletáltól szoktam ebédet rendelni(5nap/2900ft-tól)A párom is a munkahelyén ebédel. Meg kell érteni nekik, hogy nincs időnk és energiánk.
Hát ma eljutottunk először urológushoz is. Kiderült, hogy viszere van a férjemnek és valószínű, hogy ezért nem lettem terhes.Jövő hétfőn megyünk "népszámlálásra", akkor derül ki, hogy meg kell-e műteni. Egy kicsit megkönnyebbültem, hogy olyan gond van , amin lehet segíteni, mert azt mondta, ha steril, akkor elválunk.Azért hogy nekem legalább lehessen babám. Nagyon rosszul esett ,de nagyon makacs és tudom, hogy elhagyna. Ne legyen így!
lybus
 
 


Lybus drukkolok!!!!!!!!!!!!!!
tegnap óta szent a béka köztem és api közt....
éjjel felkelt Barnihoz és ma is megetette!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lybus: jó hogy kiderült hogy mi okozta a gondot és ezen valóban lehet segíteni. Drukkolok nektek nagyon!
Nita: örülök hogy megoldódott a probléma köztetek és nagyon édesek a gyerkőcök, és ahogy fogja a nagyfiad az öcsikét, édesek :D
Mi megvagyunk, semmi jóslófájás, néha keményedek, de ez eddig is volt. Szóval elvagyok mint hal a vízben.
Ma megnéztük a szomszédasszonyommal a babakocsit amit láttam, kikértem a véleményét, mivel ő már tapasztalt anyuka és ő is azt mondta, hogy megéri az árát. Szóval eltetettem és holnap meg is vesszük. Dobok nektek képet róla, ilyen lesz, csak tűzpirosban.
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige köszönjük!!!!!!!!!!
nagyon király járgánya lesz Lilikének!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Végre a várva várt képek :D Nagyon gyönyörűséges mindegyik gyerkőcöd! :D Örülök, hogy minden rendeződött Apával. Hát néha csak a kiborulásunk segít nekik helyre billenni.
csige:Nagyon tetszik a babakocsitok. Csúcs! Láttam ilyeneket és nagyon bejönnek.Köszi a bíztatást!:)
lybus
 
 


Lybus köszönjük!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megvettük végre a babakocsit, össze is van szerelve, még a boltban összeszerelték, így már rodeóztam vele egyet és itthon is kipróbáltam terepen. Úgy tűnik hogy nagyon jól működik és jól bírja a nem túl síma terepet is. Annyira jó tolni, már alig várom hogy a kis törpénket, akit mellesleg 58-60 cm-nek jósolnak, tologassam benne :lol:
Megyek fürödni, mert eléggé elfáradtam, de megérte. Sajnos érzem a frontot is, mert nagyon fájnak az izületeim és a csontjaim, szóval rámfér a pihenés.
Jó éjt mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


jó hosszú lányzó lesz akkor!!!!!!! :lol: :shock: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Csige bocs hogy csak most válaszolok, de nem voltam gépnél tegnap sem. Nekünk bébé confort van, én nagyon meg vagyok vele elégedve. A hordozó rész nekünk sem fektethető ezért vettünk mózest, de igazából nem sokat használtuk a mózes részét mert ahogy kezdett rendesen látni Nóra onnantól nem maradt benne ,mert nem látott ki, így elő kellett vennem a sport részt és abban volt. Éjszaka aludt a mózesben, de most már vagy 3 hete átettük a kiságyba, mert a mózesben már nem tudott rendesen oldalirányba mozogni. De összességgében megvagyok vele elégedve, mi megvettük az esernyőre csukható részét is, mert a kocsiba nem fér el a nagykerekű ha felvan hajtva mind a hét ülés, már pedig az mindig fel van. Arra is rápattintható minden rész. De már végül is nem lényeges mert megvettétek, csak gondoltam hogy azért válaszolok. Szupi járgány a tiétek is.

Mares örülök hogy megvan a gond, és tutira sikerülni fog.

Nekem sem alszik sokat napközben Nóra. Délelőtt 9 felé szokott max egy fél órát. Aztán fél 1 felé megint fél órát. Fél2-kor megint fél órát. És délután olyan 1 órát 3-tól. Utána meg este fél7-től alszik megint fél órát. Este pedig fél 10-kor alszik el. Éjjel 1-kor eszik, aztán meg fél6 körül. És aztán alszik 8-ig kb.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszi Gabi a választ. Én ezért nem is ragaszkodtam a mózeshez, mert mindenki azt mondta akinek van, hogy onnantól kezdve hogy a baba másfél-két hónapos korától szeretne nézelődni nem marad meg benne, mert nem lát ki belőle. Ezért szeretik a babák a hordozót, mert abból szépen szétlátnak. Viszont amég kicsi nem szerettem volna ha ül a hordozóban, de így tök szupi, mert le lehet fektetni és szinte majdnem vizszintes benne a baba. Annyira vizszintes, mint amikor mondják sok babakocsira hogy vizszintesig dönthető és mégis van egy kis hajlásszöge, de azt mondták hogy az nem árt a babának.
Majd teszek fel képet róla, bár a sport rész még nincs összeszerelve és egy ideig nem is lesz, majd csak tavasszal.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!!!!!!!
tegnap óta Barni 90 miliket megeszik és jókat alszik.............:))))))
Mátékámnak meg középfül gyulladása van:::(((
ma voltunk dokinál mert 2 napig 38 fokos láza volt.....:((
mostmár jól van...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita jabulást nektek és jó étvágya van a pici fiadnak :D
Mi tegnap voltunk ctg-n, minden rendben volt. Olyan görbét produkált a lányom, hogy azt mondta a doki, hogy ha a jövő héten is ilyen lesz, akkor nem is kell dokit megkeresni, hanem nyugodtan mehetek haza ctg után :D majd szétrúgta a hasamat a gyerek. Szerintem nem is ott fog kibújni szülésnél ahol minden jó baba, hanem kirúgja majd a ház oldalát :D Megvizsgálat a doki, teljesen zárt a méhszáj és szép hosszú a méhnyak. A jövő héten nem lesz dokim, így remélem kibírjuk majd ezt az időt, jó lenne megvárni őt. Egyébként átadott egy másik dokinak ha mégis elindulna Lilike a nagy úton. Voltunk uh-n is, 3300g-nak mérték a kiscsajt, a doki szerint szép nagy baba lesz. Szerintem beigazolódik amit 4d-n mondtak, hogy szép hosszú vékony baba lesz. Nem is bánnám ha nem lenne több 3500 g-nál, mert valahogy ki is kell neki férnie :oops:
Lányok segítenétek nekem abban, hogy a dokinak mikor kell majd szülés után odaadni a pénzt? Azt tudom, hogy császárosok a varratszedésnél szokták, de ha símán szül az ember, akkor mikor? Az öt ágyas szobában nem akarok borítékot odaadni neki és lemenni pedig nehézkes lesz hozzá a rendelésére, mivel velem lesz kint a baba. Amikor hazafele jövünk, akkor pedig nem szívesen várakoznék egy újszülöttel a folyosón. Szóval nem tudom, ebben egy kicsit tanácstalan vagyok. Előre is köszi a válaszokat.
Megyek vasalok még egy kicsit és holnap pedig elrendezem a bőröndöm, még kicsit hiányos.

KépKép
csige-bige
 
 


csige ma meg már simán bevágja a 100 miliket.... :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok,
Remélem mindenki jól van és jól viseli ezt a vacak időt. Mi megvagyunk, állok le a magne b6-al. Néha keményedik a hasam és menzi szerű enyhe görcsök is voltak a hasam aljában, de nagyon gyengusok és csak egy-kettő. Szerintem az idő miatt. Egyébként jól vagyunk. Tegnap voltak fent anyukámék és anya azt mondta, hogy szerinte lentebb van a hasam, hát én is úgy látom....
Lefényképeztem a csigamobilt, teszek fel képet róla és készítettem rá játékot is a kis drágámnak :D Kép
Kép
Nem tudom hogy a gyerkőcnek mennyire tetszik majd a jármű, de én már most megszerettem, néha tologatom egy kicsit a nagy pocakommal mint egy dilis :lol: jó vele közlekedni

KépKép
csige-bige
 
 


csige gyöyörű a kis csige mobil!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi Nita

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: nagyon szép! Lassan már itt az idő neked is!

Mi jól vagyunk, a bukások szinte megszűntek :). Ez a pocsék idő...Ráadásul Nándi már másfél hete náthás, már úgy utálom porszívózni az orrát.

Reggelente már nem arra kelünk, h sír, mert éhes, hanem arra, hogy hangosan beszélget, "énekel".
Vendég
 


Próbálkozósok hogy vanak? ill. mindneki ebben a cudar időben?
Vendég
 


de jobb a dalolására kelni nem?!!! :lol: :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


simán!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.25 09:39-kor.
Vendég
 


Milyen nagy már Nándi baba és milyen komoly :D

KépKép
csige-bige
 
 


hogy megnőtt!!!!!!!!! :shock: :lol: :lol: :lol:
gyönyörű herceg!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

csige: Szuper a csigemobilotok! Majd jó nagyokat csavarogtok!:)
Már nincs sok hátra. Igaz, hogy már nincs jó idő,mindjárt itt lesz.
kfmares : Hova tűntél? Puszedli is keres minket!
Puszedli: Itt vagyunk(próbálkozók) A kis Nándi szenzációs:)
Olyan okos és szép buksija van:)
Nitacska: Barni?

Holnap megyek vissza a dokihoz. A páromnak a viszér ellenére is nagyon mocorognak, így nem kell megműteni:) Letelt a 3.hónap closti . Most nem tudom , hogy merre tovább. Majd holnap kiderül.
Szerintem 3 hónap múlva újra closty kúra. Utána petevezeték átfújás, és ha eredménytelen, akkor ........Kaáli Intézet.....
Azért oda nem futok egyszerre.....
lybus
 
 


Csige: "Igaz, hogy már nincs jó idő"

Ide azt akartam írni, hogy akkor is sokat csavizzatok, mert kell a friss levegő!
Csak valahogy lemaradt:)
lybus
 
 


Lybus nagyon drukkolok hogy további vizsgálatok is jók legyenek és jöjjön a baba!!!!!!!
Barnika durmol éppen!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: köszi.

Ma voltam a dokinőmnél. Hát még egy hónap Closti. Decemberben pihi. Januárban átfújás, ha addíg nem történik valami.....Remélem, hogy történik:)
Csak annyit ígérhetek, hogy dolgozunk rajta! :)
Jó éjt mindenkinek!
lybus
 
 


Lybus: azt tök jó hogy jó jók lettek a férjed eredményei. Én úgy tudom, ha a visszért megműtik, akkor az ismét kiújulhat, de nektek így ez nem okoz eredményt. Akkor hajrá, nagyon drukkolok nektek. Próbálj meg egy kicsit kikapcsolódni és nem stresszelni rajta. Tudom hogy nagyon nehéz, de nekünk ez hozta meg az eredményt.
Ma voltam ctg-n, minden rendben volt. Pénteken megyünk majd legközelebb.

KépKép
csige-bige
 
 


Lybus decemberbe ugy se esz időd r gondolni..másra fogsz...karácsony egy ilyenek!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lybus: legyen. Mármint történjen addig vmi ;).
Nekem is a doktornő azt mondta, h 3 hó closti, aztán átfújás. Be voltam kakilva-nekem is pont januárra jött volna ki, hátha neked sem fog kelleni.

Csige: mizujs? Lassan kapjuk a gólyahírt :).

Ma végre jobb idő volt, sétáltunk kicsit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.25 09:49-kor.
Vendég
 


Sziasztok lányok,
Hát nekem az éjszaka volt egy kis rózsaszínes váladékom és most is. Fájásaim nincsenek, csak keményedések, de azok teljesen rendszertelenek. Beszéltem a szülőszobával, azt mondták lehet hogy a méhszájam kezdett meg nyílni. Várnom kell türelmesen még nincsenek rendszeres keményedések vagy fájások. A másik variáció, hogy a hüvelykúp amit szedek kikezdte a hüvelyt és az vérzik egy kicsit. Hát most várok :D
Puszedli: Nándi baba változatlanul gyönyörű :D

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: nekem is volt ilyen rózsaszínű folyásom, és én is hüvelytablettát nyomkodtam fel, de a doktornőm azt mondta, hogy inkább megindult a szülés, minthogy a tabletta miatt...
MAjd látjuk mi lesz :).
Vendég
 


Kérjük szépen a drukkokat, megyünk a kórházba :shock: Ma egész nap nyomott voltam, egy órája pedig leültem a szőnyegre és ahogy felkeltem és elmentem wc-re elkezdtem vérezni. Azóta rendszertelenül vannak görcsöcskék is. Remélem minden rendben van a babával és csak a méhszáj nyílik kifele, de úgy tűnik hogy a mi kicsi lányunk ugyan nem vár :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Jajj, Csige! Hú, várom a híreket! Remélem a telefonszámod megvan vkinek!!!

Lehet már a kezedben s van a kislányod?



Nándi bébi tegnap óta hátról hasra fordul.
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!
megvan csige kislánya Lilike 3,45kg,császárral lett meg,és 56cm.Szép nagy .

Sok boldogságot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Múlthéten szerdán felhívtam Betti volt ofőjét és megkérdeztem tőle hogy mi legyen Norbival esetleg ahol ő van ott milyen tanárok osztály van. Kiderült hogy egy normális pedagógus és zenei tagozatos osztály. De azért mielőtt átvinném vigyem el újra a meixner féle vizsgálatra, ahol tavaly is voltunk a számolás miatt, most pedig az olvasás és írás miatt. És igen, beigazolódott az amin már régóta rágódom, hogy valami nem stimmel. De hát nem én vagyok a pedagógus nem nekem kell észrevenni hogy baj van a gyerekkel, ők pedig nem szóltak. A lényeg hogy megállapították, hogy Norbinak nehezen megy a szöveg értés, illetve enyhe disgraphiája van. Mind kettő abból adódik hogy tavaly rengeteg betűt vettek egy hét alatt, és megtanulta ugyan, de használat során keveri azokat. Olvasni tud, csak annyira összpontosít hogy jól olvasson, hogy magát a szöveget már nem érti. Ebből kifolyólag a szöveges feladatokat sem tudja rendesen megcsinálni, ha már le van írva hogy mit kell csinálni akkor kitudja számolni mert azzal nincs gond. Ezek mind fejleszthetők, de sok gyakorlás kell hozzá, illetve fejlesztő pedagógusnak kell foglalkoznia vele. Itt is azt tanácsolták hogy mindenképpen vigyük másik iskolába, mert a düh kitörései is abból adódnak hogy nem tud úgy teljesíteni ahogy ő és mi elvárnák tőle, ezért szorong az iskolában, mert van annyira jól nevelt hogy ott nem tombol, de itthon aztán kiadja magából. És mivel ő egy nyugodt gyerek, a hangzavar ordítás, őrjöngés is kiváltja ezt belőle. Így végre eldöntöttük, hogy átvisszük a másik suliba, persze neki nem akartunk mondani semmit, nehogy valami kára származzon addig is belőle, mert kitudja mennyire rossz indulatú a tanár. Ott a másik helyen beszéltünk az igazgató helyettessel. Egy zenei tagozatos osztályba kerül ahol 19-en lesznek. BEszéltünk az új osztályfőnökkel is, nagyon szimpatikus kedves tanár. Azt mondta hogy náluk hétköznap minimális lecke van, és hétvégére abszolút nem ad leckét, mert nem hiszi hogy ettől lesz a gyereknek jobb. Inkább gyakoroljon azt amire neki szüksége van. A magyar oráról fogják őt kivinni és egy ottani fejlesztő pedagógus fog vele foglalkozni amikor kell, tehát ez is megoldott helyben, mivel ebben az iskolában vannak fejlesztésre szoruló gyerekek is, ezért van ott helyben ilyen tanár is. Hétfőn fog ott kezdeni.
Aztán elmondtuk neki is, örült is, de most már hogy közeledik a hétfő izgul is. De nem baj majd megszokja hosszú távon jobb lesz neki sokkal, főleg hogy szereti a zenét, és imád énekelni, és még mellé jó hangja is van.
Szóval beszéltem szerdán a régi ofővel, és mikor mondtam neki hogy mi a helyzet miért visszük el, akkor közölte velem hogy igen tudja hogy vannak gondok a gyerekkel, kérdezem én akkor miért nem szólt? Meddig akart várni? Kértem hogy adja oda a rajz felszerelést közölte hogy nem adja, mert azt közösen használják, pedig arra mindenkinek kellett beadni tavaly 4 ezer ft-ot. Gondoltam az ollót meg a festéket, amiből mindenkinek van azt legalább odaadja, de nem azt sem. Idén is adtam be 1000 meg 2 ezer ft-ot azt sem adták vissza.
Na mindegy most már ez a legkevesebb, de azért nem semmi milyen emberek vannak.
Aztána másik hogy kedden sikeresen leestem a lépcsőn gyerekkel a kezemben. Neki szerencsére nem lett semmi baja, mert fogtam őt erősen. Én viszont jól megütöttema hátamat, és a keresztcsontomat, menni tudtam, de ülni elég nehezen. Még most i fáj, de már azért alakul.

Csütörtökön a szemészetre mentem el, hogy megnézzék az árpát, de azt mondja továbbra is hogy a hormonoktól van, majd elmúlik, kamillázzam.

Persze a sok idegeskedéstől a tejem is csappant, így Nóra megint 2 óránként eszik, nehezebben is indul be, ezért mérges, ideges és ordít.
Kinőtte a 62-es ruhákat, vennem kellett neki, meg overált.

Jövőhéten csütörtöktől vasárnapig megyünk Sárvárra, kicsit pihenünk.
Kép is van egy pár db, majd teszek fel.


Csige óriási gratula nektek, sok tejcsit kívánok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Juj Gabi hála égnek hogy nem lett nagy baj az esésből!!!!!!!
nálunk api esett a lépcsőn tegnap...neki se lett baja csak csúnyán lehorzsolta a könyökét!!!
Norbinak meg bizti jobb lesz ebbe a suliba....ahogy leírtad az új ofőt még nekem is szimpatikus lett!!!!

Nórika egyyre szebb lányzó!!!!!!!!!!!!!!!
a nagyok is egyre szebbek!!!!!!!!!!!
imádom nézni a képeiteket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: gratulálok!!!!!!!!!

De jó!!!

Gabi: olvastam a blogban, örülök, hogy megoldódott, vagyis meg fog oldódni ez a dolog norbival.
cSalád csodaszép, látom a lányok imádnak babázni!!!
Vendég
 


Csige: Szívből gratulálok! Várjuk ám a híreket, hogy milyen volt a szülés. :)
Nita: Új kép ? Gyermekeid? Te?
Gabi: Gyönyörűek :)
puszedli: Mizu?

Ma kellett volna megjönni...nem jött, de nem tud átejteni, mert akkor most 26 helyett 28 napos lesz a ciklusom. Szokott ilyet csinálni. Nem kezdek el feleslegesen örülni, utána meg sírni. Nem most nem! Felkészültem kiváltottam a 4.havi Clostit.
Most érzem, hogy egy kicsit eltávolodtunk a férjemmel, mert türelmetlen Ő is, hogy nem jön a baba. Nem támogat, hanem idegesít folyton. Majd elmúlik a hisztije..... :) Nem beszél az érzéseiről és így nehéz egy kicsit.
lybus
 
 


Csige: Gratulálunk mi is!! Szép nagy Baba!!!
Lybus: ismerős érzés, a Férjemmel nekünk is voltak nehéz időszakaink, amíg vártunk a Babára. De aztán többször átbeszéltünk a dolgainkat és megoldódott! Biztos Nálatok is rendben lesz minden, tudom, hogy ez nagyon nehéz időszak! Legyetek türelmesek Egymással! És szorítok Nektek nagyon!! Háthta ez a hónap a Tiétek!!
kexi
 
 


Lybus amint lesz időm hozok képeket!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!!!


Puszedli:

Nándi nagyon édes :D

GAbi:

Nóra már kész nőcike :D

Lybus:

voltam 3. napi vérvételen ahol kiderítették, hogy minnden okés velem, doki mondja szedjem a closti-t aztan neha menjek uh-ra ha gondolojmj es ha nincs eredmeny 3 hónap múlva visssza....

de hát fene tudja, néha api a drága uram is kelllene hozzá hogy legyen bébike.....


Veled mizu még????

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


kfmares: :o Drukkolok. Nem sokszor,inkább jókor kell csinálni. A középidőben Apucinak is kell "áldozatot" hozni.Érdekes, hogy mit megnem tesznek a kapcsolat elején, hogy ...legyen valami. Utána lusták, nagyon lusták lesznek.
Kexi:Köszi a bíztatást. A helyzet nem javult. Haza hozza a munkahelyi gondjait. Én szívok. Nagyon rosszekedvű, régen annyit nevettünk együtt. Ez most megszűnőben van.. Nincs nagy gond, de mégis van. Remélem, hogy változik, ha történik valami(baba), de így nehezebben fog összejönni, mert engem stresszel.
Gabi: Az új sulit mikor kezditek? Sárvár az nagyon tuti hely. Én Győrben élek és nincs túl messze. Az egyik kedvenc fürcsi helyem. Este szépen ki van világítva. Olyan romantikus! Biztosan jót tesz.

A closti kikészít, egész nap szédültem és rossz kedvem van tőle. Természetesen dolgoztam és végigdolgozom megint,mind az 5 Closti napomat. :(
A múltkor még halálfélelmem is volt egy kicsit. Hőhullámok. Nagyon szenvedek, de ezt a három napot kibírom. Ki kell bírnom. Talán majd most sikerül :lol:
lybus
 
 


sziasztok!!!!!!!
remélem kihasználtátok ezt a mai szép időt!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: