Új privát üzeneted érkezett!

Csigusnak is itt gratula!!!Alig várom a képeket!!!

Gabi!
Huu,nem semi mit leírtál a múltkor...a képek meg nagyon jók!!!!

Próbálkozóknak sok sikert,sokat gondolok rátok!!!+++++++++

Nekem meg megjött,szóval kistesónak akár szabad is lehetne a pálya,de majd meglátjuk h mikor akar jönni....

Amúgy mi megvagyunk,csak nagyon sok felé megyünk,és a májusi topikunk meg nagyon pörög.Másra nem sok időm jut.

Iza néha szenved a foga miatt,de amúgy jól van!Kacarszik egész nap,mindenre és mindenkire!Forogni már forog egy ideje,de mászni,ülni még nem tud.Amúgy kis aktív,folyton mozog keze lába.És nagyon érdeklődik minden iránt!
7350 g volt a héten,talán kedden mértem.
Dobok képet is!!!
Kép

annus11
 
 


Sziasztok

Nagyon jól éreztük magunkat, gyerekek is sokat fürödtek, jót sétáltunk, lovagoltak. Nórát is bevittem egyszer a vízbe de majd elaludt benne, így kivittem. Egy baj volt csak hogy baromi rengetegen voltak.

Norbi meg én betegek lettünk. Norbinak láza volt, mandulagyulladása. Nekem gennyes torokgyulladás, lázas nem voltam, de nagyon fájt a torkom, aztán az orrom volt totál eldugulva,most meg köhögök. Valami köptetőt kellene szednem mert érzem hogy le van tapadva, de nem tudom mit lehet szoptatás alatt.
Vannak képek is, majd teszek fel azt is.

Mi ma megyünk 6-ra a 4 hónapos oltásra. Nóra tegnap volt 6690 g

Sulit elkezdtük, és eddig megvagyok vele elégedve, Norbi is jól érzi magát az új helyen, ügyes volt mert kapott már ötösöket is.


Annus hogy megy az idő, már Iza is 6 hónapos. Szopik még? Kistesó? Ilyen hamar szeretnétek?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Annus nagyon hiányollak innen!!!!!!!!!!
szoktam nézni a blogodat!!!!!!Iza egy tünemény! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

7végén anyuéknál voltunk, apának fellépése volt a régi zenekarral. Jól sikerült a buli, csak elfáradtunk.
Bár az odaút és a visszaút sem volt egyszerű.

nándi hasra fordul, nem tudom írtam-e, a visszán még ezerrel dolgozik, már rájött, hogy ülni is lehet, közben nézegeti a lábait:). olyan édes! és sokat mosolyog!

Csige: nagyon várom a képeket!

Próbálkozóknak továbbra is drukk!
Vendég
 


milyen ügyes Nándika!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi!
Jobbulást nektek!!!És dobj képet!!!Mindig olyan jókat hozol!!!

Nita!
:oops: köszi a hiányolást!!!Iza kis menő manó!Van h alig várja h menjünk sétálni!Ma is mikor adtam rá a kabátot,tiszta izgalomba jött :mrgreen:

Puszedli!
Nekem 2 hét telt el mire vissza is tudott fordulni!Na onnantól nincs megállás!!!! :lol: Amúgy Iza is kb ilyen idős volt mikor elkezdte!

annus11
 
 


jöhetnek még képek Izáról!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Puszedli nekem is megfordul Nóra hasról a hátára, és nem sokára vissza is tud majd, már nem sok kell hozzá. Nekem csütörtökön éjjel csinálta először, és most már nappal is.

Képek:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,
Tegnap hazajöttünk, sajnos voltak komplikációk de már jól vagyunk. Majd jövök és lemesélem, most csak képet dobok, mert mennem kell etetni.
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige jaj de nagyon szépek vagytok, és mekkora haja van. Gratula még egyszer, és várjuk a beszámolót.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csige bige!
Tiszta szívemből gratulálok! Nagyon ritkán babanetezek amióta szüneteltetjük a dolgot,ma miattad néztem fel!
Gratula! Jó egészséget!
misszike
 
 


CSige szívből grtulálok a gyönyörű nagy hajas babához!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Gabi ti is gyönyörűek vagytok!!!!

hozzatok még sok sok képet!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szombaton letelik a két hét, na, kíváncsi leszek majd mikor megy a visszája :).

Csige: örülök, h otthon vagytok! Nagyon szép a kislányod!

Gabi: ti is gyönyörűek vagytok! Szép az ilyen nagy család!
Vendég
 


Gabi!
Nagyon jók a képek!!!!!!Apa jó kondiban van,látom bőszen cipeli a gyerkőcöket :lol: :lol:

Csige!
Itt is gratulálok!De nem akarom ismételni magam h mennyire szép a pici lány!!! :lol: :lol:

annus11
 
 


Köszönjük szépen, egyszerűen nem tudok betelni vele. Nagyon jó baba, esténként kicsit nyügi. Eléggé megviselte hogy három napot külön voltunk mert ő az intenzíven volt, de majd mesélek. Úgy tűnik hogy most már megnyugodott és szépen összeszokunk. Ügyesen szopizik.

KépKép
csige-bige
 
 


Nos a másik topikban feltett pár kérdésemre meg is kaptam a választ :lol: Vagyis egy részére!!

Na addig amíg Csige beszámolóját várjuk,addig dobok képet Izusról!

Kép

annus11
 
 


istenem annyira édes Iza mosolya!!!!!!!!!!!!!!!
képeket méééééééééééééég!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Izabelnek nagyon szép kék szeme van!
Vendég
 


--
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.25 09:37-kor.
Vendég
 


Nándi micsoda nagy fiú már!!! :shock: Micsoda nagy nőcsábász lesz belőle!!!Nagyon pasis a nézése!!!!Kis macsó :lol: :lol:

Nita!
Te is dobhatnál képet!!!

annus11
 
 


Nándi mosolya is gyönyörű....azt hiszem elcsábulok..... :oops: :oops: :oops: :oops:

Annus kérésed számomra parancs.... :)

Kép
Máténál a hatalmas rend:)))))
Kép
Barni:)))
Kép
így alszik:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon örülök a képeknek. Hosszú percekig győnyörködöm bennük!!Mennyit változnak hihetetlen... :)
Csige: Egyszerűen gyönyörű a kis manód:)nagyon vártuk a képeket!
gabi: Remélem, hogy jobban vagytok.
A legtermészetesebb hurutfelsszagató a méz. Nekem bevállt!

Ma voltam ultrahangon. A negyedik closty hónapom volt. Még csak a 10.napon járok, de van egy 16mm-es. És több érésben lévő.A Nyálkahártya viszont csak 8mm-es. Az még vastagodik?
Ennek utána kell néznem. A többi leletemen 11mm-es(14.nap)
??????????
lybus
 
 


Lybus nekem a 8 mm-es nykh-ra azt mondta a dokim hogy simán megtapad már a baba.....de persze vastagodik még :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Most tudtam jönni, mert a tegnapi nap egy küzdelem volt.
Szóval születés:
okt.17-én este 19 órakór bementem a kórházba hogy vérzek és azt mondták hogy tágulásos vérzésem van és elment a nyákdugóm. Mondtam, hogy én nem ezt érzem, hanem élénkpiros vér van és nem nyákdugónak nézett ki. CTG-re raktak egy órára és szép lett az eredmény, majd azt mondták mivel nuku fájásom nincs menjek haza és ha 5-10 perces fájások vannak akkor menjek vissza. Hiába kértem még uh-val sem néztek meg, azt mondták hogy a baba jól van. Hazajöttünk és kb. 40 percet voltunk itthon amikor nagyon erős menstruációs vérzésem lett. Felhívtam a kórházat és azt mondták menjek vissza. Visszamentünk, megnézett ismét az a doki aki este és akkor már ő is mondta, hogy ez nem normális. Szólt egy másik dokinak akivel megnéztem uh-val és nem találtak semmit, mert lepényleválástól tartottak. Azt mondták hogy talán a lepény legszéle vált meg és az vérzik ennyire. Ekkor már elmúlt 23 óra és már alvattvérdarabok is jöttek kifelé. Befektettek szülőszobára ahol a férjemmel eltöltöttem másfél órát. Folyamatosan vizsgálgattak, melynek köszönhetően kinyílt a méhszáj szűk két újnyira. Közben szóltak a dokinak aki az én dokimat helyettesítette. Az egyik szülésznő megvizsgált fél egy körül és azt mondta, hogy azonnal szóljanak az ügyelet vezető orvosnak, mert ez nem hüvelyi vérzés és itt gond van. Ekkor már beért az "én" dokim is. Ekkor felgyorsultak az események és gyorsan magzatvizet néztek, amikor is megállapították hogy az egész burok véres kívülről. Utána gyorsan burkot repesztettek hogy abból többet tudjanak. A burokrepesztésnél kiderült,hogy a magzatvíz véres, így azonnal császár lett. Gyorsan toltak a műtőbe és már szúrták is a gerincemet és műtöttek. Nagyon gyorsan kivették Lilikét, mert tudták hogy gond van, engem pedig jól megcibáltak. A kicsi lány egyből felsírt és jól volt, de az PIC-re vitték engem pedig az őrzőbe. Sajnos másnap reggel jött a gyerekorvos és elmondta, hogy a lepényemben pattant meg egy ér és onnan véreztem ami által a kicsi lány kivérzett és vért kell kapnia. A probléma az volt hogy az alvadásgátló vérlemezkékből is sokat vesztett és attól féltek hogy valami belső vérzése van. Ezért négy napot a PIC-en töltött infúzión és vért is kapott. Csak az ötödik napon kaptam meg a drágámat és onnantól velem volt. Minden vizsgálatot elvégeztek és mindent rendben találtak, amit talán annak köszönhetünk hogy szép erős baba. Igazából annyit fűztek utólag hozzá a szüléshez, hogy nagy szerencsénk volt, azt hiszem ezzel mindent elárultak. Ha akkor este időben megnéznek és nem hazaküldenek akkor lehet hogy nem kell átmennünk ezen a tortúrán. Engem nagyon megviselt lelkileg hogy a PIC-re került a baba és látszott rajta hogy őt is hogy nem lehetett egyből velem. Szóval nem ilyen szülést képzeltem el, de most már annak örülök hogy jól van és itthon vagyunk.
Most az a problémánk, hogy nem szopizik. Szerda este még mosolyogva szopizott és csütörtök reggel már nem fogadta el a cicit. Szó szerint mintha megundorodott volna tőle, képes lenne megfulladni rajta. Azt mondta a doki és a védőnő hogy sajnos elvétve de van ilyen, hát miért nem pont mi lennénk. Így most fejek és üvegből kapja a tejet, de azért minden etetés előtt próbálkozunk hátha.
Most megyek, mert lassan ébred a pici lány. Egyébként nagyon jó baba, eszik alszik, csak a cici nem kell neki, pedig van benne tejcsi.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Írtam a másikba,nem akaro ismételni magam...de azért annyit itt is h vigyázzatok most már magatokra!!!!

Nita!
Jaj csuda helyes a kissrác!Na meg a nagyobbik is!!!!!

Lybus!
Szerintem a 10.naphoz képest jó!A nyálkahártya meg még vastagodik!!!!Az a 16mm is szupi szerintem!!!!

annus11
 
 


Annus köszönjük!!!!!

Csige másik topicba írtam..örülök hogy most már rendben vagytok.....szopival próbálkozz nyugodtan!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj Csige!!! Hát ezt olvasni is borzalmas volt....mi mindenen kellett keresztül mennetek. Hála istennek jól vagytok és már otthon. Sajnos nagyon túlterheltek ott bent is, de ez nem mentség. A sóginőm kórházi ápoló. Amit 2-3 éve 4-en csináltak, azt sokszor egyedül kell 12 órán keresztül, de akár milyen kimerült, akkor is odateszi magát és segít. Sajnos sokan vannak, akik csak az idejüket töltik bent....
lybus
 
 


Csige drága!

örülök, hogy most már minden ok! sajnálom, amin keresztül mentetek!!! rossz volt olvasni :(.

A szomszéd házban van egy anyuka, neki sem fogadta el a cicit afia, íy ő is mindig lefejte neki a tejcsit, ő is küzdött sokat, de eredménytelenül...

azért próbálkozzatok!!! hátha siekrül majd szopiznia!

Máté és Barnus is nagyon édes!!!

Lybus: sztem még simán fog vastagodni!!!

Képzeljétek, Nándi bébi ülni akar :o, húzza fel magát ha fél ülő helyzetben van, vagy ha siekrül vmibe belekapaszkodnia, vagy ha a hordozóban van.
Vendég
 


Puszedli köszönjük!
Nándi már nagyfiú ha ennyire ülni akar már.....meg hát érdekesebb így a világ mint fekve!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Csige jaj ezt rossz volt olvasni, annyira sajnálom, de az a lényeg hogy minden rendben van. És kitartás a tejcsihez, hátha, ahogy nő jobban bekapja majd a cicit.

Nóra most már forog minden iányban, olyan kis ügyes, tökre tetszik neki,most már a babakocsiban sem lehet ott hagyni mert abban is forog.
A szőnyeget teljesen bejárja, pléd van neki lerakva, de már arról is lekúszik, leforog.

Végre a napirendünk is kezd vissza állni, eléggé megviselte az óraátállítást. De nem csak őt engem is, egy hétig hajnal 5-kor keltem.
Viszont fogyott a drága, remélem hogy vissza hízza majd. Még minidig csak szopi van.
Amikor a 4 hónapot betöltötte próbáltam adni neki egy kis gyümölcsöt de ekcémás lett, így inkább abbahagytam várok még vele.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi olyan jó nézni a családodat!!!!!!!!!!!!
gyönyörűek vagytok!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok,
Hát meglett a próbálkozás eredménye, mert tegnap reggel óta ismét cicizünk. Nagyon szépen eszik, van hogy a 100-at is bepuszilja, de van hogy az 50-70-et. Most már kezd a cicim is beállni így nem kell fejni, ami megváltás. Elég megterhelő volt fejni és etetni, mert ebből állt a napom. Nagyon jó baba, nyugodt és kiegyensúlyozott a történtek ellenére. Az esti fürdetés előtti etetés után már nem alszik vissza, olyankor nézelődik és szórakoztatni kell. Mindenki tök jól tudja szórakoztatni csak én nem, mert állítólag rajtam érzi a tej szagot és állandóan szopni akar, vagyis csak cicizni, de ez legyen a legkevesebb.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige nagyon ügyik vagytok!!!!!!!!!!!!!!!
csak így tovább!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát a lányom egy zabagép. Ma reggel 140-et evett ciciből :D Tud ő ha akar, csak nagyon rafkós. Szerencsére teljesen elhagytuk a cumisüveget :D
Hoztam pár képet:
Kép
Kép
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Nagyon gratulálok Csige! Gyönyörű a kislányod. Sajnálom, hogy komplikációk voltak a szülésnél, de örülök, hogy már minden rendben! További nagyon szép napokat!

A többi baba is mennyit nőtt már! Rohan az idő. Remélem mindenki jól van.

Gabi: Gyógyuljatok meg!!!!

Sok puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!
puffocska
 
 


ja Csige most látom h írtad h megoldódott a cici ügy!Ügyesek vagytok!!!!!!És gyönyörűek!!!!

annus11
 
 


Csige csodaszépek vagytok!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindíg örülök, ha új képeket tesztek fel:)
Én is bombázlak benneteket velük, ha eljön az ideje. :)
Én most rákattantam a jónás kalkulátorra. Már 1órája keresgélek a neten, de nem találtam. Angol nyelvűt igen, de nem sokra megyek vele....
Ha tud valaki, akkor legyen szíves küldjön linket.....
lybus
 
 


lybus várjuk a te képeidet is+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönjük a dícséreteket.
Jól megy a cicizés, kész zabagép a gyerkőc, már olyan mint egy kis höcsög.
Annus: neked a császár után a varrás felett nem volt egy kis pukli a bőrön. Nekem van és érzékeny egy kicsit még. Azt mondta a szomszédasszony, hogy az idő még a bőr ott teljesen kisímul és sokáig érzékeny lesz. Ha sokat vagyok talpon, akkor estére kicsit nagyobb a pukli, de reggelre egész szép. Nem váladékozik, nem gennyes, csak érzékeny és hát van ott egy kis hurka.

KépKép
csige-bige
 
 


7 hetes Barnika:)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nagyon édes és milyen ügyes? Vigyáz rá ügyesen a Máté bátyó!
Nem féltékeny Barnira?
Hallottam, hogy úgy kell trükközni, hogy amikor megjön a kórházból az "új jövevény", akkor ajándékot kell adni a nagyobbnak, hogy a tesó hozta. Így csináltátok???
lybus
 
 


Csige: oan hurkám volt nekem is, de elmúlt pár hónap alatt.
és nekem néha még mindig érzékeny a hegem...

Nita: aranyos Barnika! és milyen ismerős a játszi szőnyegetek ;), nándi bébnek is ilyen van :).

Csige: ti is nagyon aranyosak vaytok!!!

szeretem nézegteni a képeiteket!
Vendég
 


Sziasztok

Csoda szépek a babák. Jaj lányok olyan gyorsan röpülnek a napok. Nóra is már 4,5 hónapos. Most született.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok,

ezer éve nem voltam már, de most jól végig néztem a képeket! Mindneki csodaszép :) Mekkorák már a Babák, hihetetlen! Akik pedig most gyúrnak a bébikre, nagyon szorítok!! Remélem, még idén lesznek pozitív tesztek.
Mi jól vagyunk, Ábel egyre ügyesebb, már szépen tartja a játékait, gügyög és rengeteget mosolyog. Itten van pár kép. Kép Kép Kép
kexi
 
 


Lybus Máté igen imád vigyázni a tesóra...nem kérjük tőle még is megteszi..
mi nem csináltuk ezt a trükköt hogy kap valamit......
Puszedli de jó!!!!!!!!!!! :) :) :)
Gabi olyan édesen mosolyog Nórika.....imádom:)))))))
Kexi gyönyörű Ábel is és mekkora haja van!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi: Ábelnek mekkora haja van!!!

Nóri csoda ügyes! és nagyon szép a vigyora!!!


Oan csodaszép napos meleg idő volt ma, egész du. csavarogtunk!
Vendég
 


tényleg szép idő volt tegnap......ma meg......áááááááááááá........utálom a sok esőt!!!!!!!!!!!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kexi: nagyon szépek vagytok.
Nita: ne is mond az időt. Hétfőn kivittem 15 percre, de azóta ki sem tudunk mozdulni. Alig várom már hogy egy kicsit javuljon az idő. Ez valami szörnyű, már mindenhol áll a víz.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige ha nagyobbak lesztek és jó idő lesz......nincs kedved talizni? :roll: :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: