Új privát üzeneted érkezett!

Ismét szijó! Ma reggel, 27 napra gyönyörűen megjött! Ebben az évben 21 -23 volt a legjellemzőbb ciklusaim!
andrenoci
 
 


Andrenoci sajnálom hogy megint megjött!Azèrt aminek lehet már örülni hogy nem olyan rövid a ciklusod!Fel a fejjel hátha így már sikerül! :roll:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79:
Kicsit mérges vagyok magamra azért.Visszanézve az ovunaptáram, láttam, h ovu előtt 2 nappal voltunk együtt. És emlékszem a tünetemim 4 napig voltak jelen, aza jó bőséges nyúlós,áttetsző folyás, de sajna nappal nem tudtuk megoldani az együttlétet,este meg elájultunk,nem elaludtunk egymás karjaiban. A párom 3.50 kor kelt, szóval ha akkor összejött volna, már lehet babánk lenne. Ugye suli előtt a két nagyobb gyerek is kikéri magának a szülőt :-) na de már mindegy! Tényleg szép ez a 27 napos ciklus! Kifejezetten tetszik :-) Holnap megyek endokrinra, látni akar az orvos :-) ez így azért nem is olyan rossz! Szépen mennek a dolgok sorjában :-) bízom benne,h meghozza az eredményét! Szép napot mindenkinek!
andrenoci
 
 

 
 

@andrenoci:


hát, ez az a tipikus hír, ami jó is és rossz is egyszerre. Jó, hogy szép szabályos ciklusod lett és remélem az endokrinológus is jó hírekkel fog szolgálni, a következő hónapban pedig mindent bele :)
egyébként meg ne legyél mérges magadra, nem mindig jönnek össze szerencsésen a körülmények :( (főleg, ha már nagyobb tesók is vannak, ajvé) :D

Nita,
veled mi a helyzet???

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
zsuci
 
 


Sziasztok!

Segítséget, tanácsot szeretnék kérni. Párommal elég sokat vagyunk együtt, megszakítással védekezünk. Sajnos egy örökletes betegség miatt fogamzásgátlót nem szedhetek. Próbáltunk helyi fogamzásgátlót, pharmatex hüvelykúppal védekezni de nem igazán szerettük. Óvszerrel ritkán védekezünk. Menstruációm 08.16án kezdődött és 08.21ig tartott. Sajnos 1 2 napos csúszás igaz ritkán de előfordul. Most 09. 16án kellene ismét megjönnie. Azonban múlt szerdán és csütörtökön 09.02 és 03 mindjárt megjön érzésem volt, de nem jött meg. Hozzá kell tennem eddig soha nem éreztem az ovulácios időszakot és arra gondoltam talán erről van szó. De ismétlem korábban ilyet nem tapasztaltwm. Ekkor a folyásom kb. 1- másfél napig elég kevés, fehér szìnű és nagyon kevés volt. Nagyjàból azóta szinte semmi folyásom nem volt, most kb. 3 4 napja pedig már olyan száraz vagyok mint a sivatag, pedig ez soha nem volt rám jellemző. Aztán péntek körül elkezdett érzékeny lenni a mellem és mintha nőtt is volna egy kicsit, amit először úgy gondoltam talan csak én látom így. Azonban párom vasárnap este magától megjegyezte (erről neki még nem beszéltem) hogy nagyobbnak látja  a melleimet. Melltartóban kellemetlenül érzem magam. Hétfőn erős fejfájasom volt amihez idönként szédelgés is társult. Tegnap ismét enyhén görcsölt a hasam az a mindjárt megjön érzés volt, puffadtnak érzem éreztem magam és mintha a hasam minimálisan nőtt volna köldök alatti részen a medence körül. Eleg vékonyka vagyok, szóval valószìnűleg ez azért tűnt fel. Olyan voltam mintha rendesen bevacsoráztam volna, de nem is igazán ettem semmit. Néha tényleg elég ritkán szúró érzést is érzek a köldök alatt jobb oldalt, ami csak 1 1 pillanatig tart. Neha szédelgek, időnként kicsit hányingerem is van. Az étvágyam néha túlzottan jó máskor alig eszek valamit. Lehetséges hogy terhes vagyok? Teszt megvan, de meg várni szeretnék vele. Mikor tesztelhetnék hogy biztos legyen az eredmény? 

Kérlek, mondjatok valamit, ti mit gondoltok?
Nagyon köszönöm




Gabriella

gabriella90713
Jármi
 
 


@gabriella90713:


abból, amit írtál, azt veszem ki, hogy már régebb óta alkalmazzátok a megszakításos módszert védekezésként, és (gondolom) eddig működött :) Ezek szerint akkor most volt valami... khm ... rendkívüli eset, ami miatt terhességre gyanakszol...? Az sem egyértelmű, hogy szeretnéd, ha kétcsíkos lenne, vagy sem?

A teszttel amúgy várd meg legalább 16-át, a következő mensi esedékességének napját. Ha esetleg 10-es érzékenységű teszted van, akkor próbálkozhatsz 1-2 nappal korábban, de az nem fog 100%-osan biztos eredményt adni (lehet fals negatív).

2-a, 3-a körül valóban az ovut érezhetted, ha 32-33 naposak a ciklusaid.

Ami a többi tünetet illeti, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ezeknek még nincs köze egy esetleges  babához... Ami azt illeti, a megtermékenyülés kb. ovu + 1 nap, a beágyazódás kb. megtermékenyülés + 7 nap. A HCG, ami lényegében a tüneteket okozza, csak a beágyazódást követően kezd el termelődni (vagyis kb. az ovu után 8 nappal), a mennyisége pedig kb. az ovu + 12-14 nap után éri el a kimutatható mennyiséget.

Azért drukkolok :) Majd számolj be a fejleményekről!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
zsuci
 
 


Sziasztok :)

hogy vagytok? kicsit eltüntem bevallom 2 terhesség után elég furán ért ez a 3. ami úgy mond kb 5 hétig tartó folyton rosszulléttel járt... :( most már kezdek jobban lenni :) 
Ma megyünk orvoshoz kb 12 hetesek vagyunk,most pontosítjuk.... nagyon izgulok hiszen 4 hete nem láttuk....és bevallom olvasgattam a négy hét alatt....láttam olyan rémhíreket,hogy apa szinte letiltott a netről... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Ne csinálj ilyeneket :-D örülök h jól vagytok, máskor is benézhetsz hozzánk. Mint látod sajnos vagy nem sajnos vannak újak is, pedig már azt hittem kihal a csoport! :-)
Én tegnap voltam endrokrinon,azt mondta a doki, mehet a gyerekgyártás ezerrel, de ha grav. lesz kérjek időpontot mert akkor jelenésem lesz , labor, plusz jódbevit
andrenoci
 
 


Hát nagyon izgulok! Újabb próbatétel elé állított az élet! Velem minden rendben most már elvileg, és remélem a párommal is! Érdekes hónap elé nézünk.....bízom benne, h jövőhónap elején már én is egy bizonyos képcsöves, kétcsíkos képpel köszönhetek be ide :-) aki csak tud szorítson értem kérem ,hiszek a közösség erejében!

Erről jut eszembe, tegnap, ahhogy vártam az orvost, egy nővér is várta a sorát, és h hallotta h pmgy beteg vagyon....közölte velem,ne kockáztassak,mert degenerált ,fogyatékos babám lesz! Őszinte leszek, olyan hidegen hagyott, mint ahogy ide leírtam! Pont le....m az ilyen negatív hozzáállást. De azért megtarthatta volna magának a véleményét.
andrenoci
 
 


Sziasztok!

Ha lehet még, akkor szeretnék csatlakozni a csapathoz :)
Én 30 éves vagyok, a párom 38, Máltán élünk és nagyon szeretnénk egy kisbabát. :)

Nem rég óta próbálkozunk, és nem is volt folytonos a lelkesedés, mert a munka körülményeink nem voltak túlságosan ideálisak, többek között nekem nem volt egészségbiztosításom. Most viszont lett rendes melóm, az állami TB mellé még kapok magán egészségbiztosítást is, úgyhogy JUHÉÉÉ, jöhet a babóca :)
Tegnap voltam dokinál, vérvételen, most várom az eredményeket hogy a hormonjaimmal minden rendben van e. Ma a ciklusom 25. napja van, és általában 30 nap körüliek a ciklusaim, úgyhogy a következő hét izgi lesz.
Amúgy tünetem nincs semmi, bár tudom még korai is lenne, leszámítva hogy a mellem nagyon feszül, de ez lehet a közelgő menzesztől is, szóval majd jövőhétre fogok többet tudni.

Azoktól kérdezem akiknek már van egy gyermekük (vagy 2,3..:) ) hogy ti mikor éreztétek először hogy babásak vagytok? A teszt elvégzése után lettek csak tüneteitek, vagy már előtte is éreztétek?

Júniusban volt egy halovány pozitiv tesztem, de pár nappal az esedékesség után meg is jött a menzeszem mieltt még dokihoz eljutottam volna, valószínűleg a beágyazódás nem sikerült, de amúgy semmiféle tünetet nem érzékeltem, leszámítva a kitartó fejfájást. De az igazat megvallva tényleg nem lett volna túl jó az időzítés.. :( Bár még így is életem legboldogabb 8-10 napja volt :)

Drukkolok mindenkinek hogy minnél hamarabb kétcsíkosak legyünk, és gratulálok a már pocakos kismamáknak :)

puszi, Zsuzsi

suee1984
Málta
 
 


@suee1984:


Szia Zsuzsi! Hát, isten hozott köztünk, de remélem nem maradsz sokáig  (ne vedd rossz néven, ez itt jókívánságnak számít) 
Máltán éltek? Hű, az tök jó lehet, gyönyörű hely... Megkérdezhetem, hogy sikerült kijutnotok? Úgy hallottam, ott nem látják annyira szívesen a külföldi munkaerőt... Vagy ez csak pletyka?
Drukkoljunk akkor együtt - nekem is ez a hét a "kritikus"...  csütörtök-péntek a nemvárt napja. Nagy reményeim (már) nincsenek, az elmúlt pár napban már felvonultattam az összes klasszik pms tünetet, úgyhogy... 
Ami azt illeti, nekem egyszer sem voltak kifejezett tüneteim a pozi teszt előtt, sőt, utána sem, még egy-két hétig. De ez semmit sem jelent, mert 35 éves koromig pms tüneteim sem voltak   

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
zsuci
 
 


Sziasztok lányok!
Jó rég nem írtam már ide, látom, sok minden történt azóta. Igaz nálunk ez a nyár nem a babatervezésől szólt, sajna a páromnak volt egy motorbalesete júniusban. Már sokkal jobban van, így én is ráérek a baba témán kattogni. :-D
A baleset óta most volt az első olyan hónap, hogy "időben" voltunk együtt, 4. dpo körül járok, és alig várom, hogy tesztelhessek. :-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!
Egy kicsit eltűntem a rossz hírek után, de azért fél szemmel vissza-visszanéztem :)


Nem tudom, hogy mennyire szoktatok ovilációs (LH) teszteket csinálni, illetve hogy kinek mennyire vált be... Viszont a tegnapi nap folyamán egy rendkívül érdekes dolog történt.
3 hónapja kitartóan pisilgettem rá, a negatívabbnál is negatívabb eredményeket kapva... Tegnapelőtt is teszteltem, 1db erős kontroll csík és egy semmi, tegnap azonban 3x is teszteltem a legérzékenyebb teszttel és a legvesébé érzékennyel és mind a kettő burtálisan pozitív lett.. ilyen még sose volt. Ma reggel is abszolút pozitív. (a képen látni jól)


Szerintetek hány nap után kell egyszer csak negatív eredményt kapni újra? 


Nem baj, hogy egyik nap még full negatív és átmenet nélkül lett pozitív?


Szerintetek ez akkor valóban ovulációt jelent? Vagy az is lehet, hogy megemelkedik az LH, de nem történik semmi?


12napja amúgy egy 8mm-es tüsszőt látott az orvos, mondta, hogy határeset, mert 8 és 25 mm között mondják azt, hogy érésben lévő tüssző.


Előre is köszönöm a segítséget és bocsánat a kisregényért.. Szép napot mindenkinek :)



Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


@suee1984:


Szia nagyon sok sikert kívánok nektek :)

Hogy a kérdésedre is válaszoljak... mi a 3.babát várjuk....nos mikor azt éreztem babó...sehol se volt :(

mikor feladtam pedig a hőm is magas volt (nem nagyon bíztam benne) akkor jöttek a halvány tesztek,rá két hétre az orvosi visszaigazolás...és most itt taposom a 12. hetet.....
 de hozzá tartozik vártunk rá,és eltelt 7 év mióta szültem...vagyis az a baj ha az ember rástresszel (ahogy én)
mindenbe a tünetet fogja látni :(

rosszulléteim voltak kb a nem várttól.. de a 6-7.héttől lett nagyon rossz :( :(


Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Marquise jobbulást a párodnak!Úgy látom kezd èbredezni a kis csapat,lassan jelentkezget mindenki!Kitartást lányok!Èn hat nap múlva nem várom,bizakodom,jelèt mèg nem èrzek!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok! Nekem most lett vége a nemvártnak, és olyan kérdésem lenne, ha valakinek van tapasztalata ilyen téren,h a cns kúp befolyásolja-e a fogamzást,hogy hogy célszerű használni mivel éjszakára kell föltenni,aktus előtt vagy után mennyivel? Nem soká pém lesz, jó lenne ezzel nem elszúrni. Várok minden okos gondolatot :-)
andrenoci
 
 


Sziasztok!

Én is új vagyok-még nem sikerült végigolvasnom minden hozzászólást, de hátha van aki hasonló cipőben jár... Már van két "kis"fiam (8 és 7 évesek). 4,5 év után június elején vették le az IUD-t. Sima hormonmentes Silverlili volt fent. A doki azt mondta most már nem vagyok védett, és ha nem jön meg akkor menjek vissza... Hát meglátjuk...Remélem tényleg összejön, még csak a 4. ciklusom telik el lassan.
Az első gyerkőcre 5 hónapot vártunk, a második bónusz baba lett (szerencsés találat-elsőre összejött). De olyan sok idő eltelt az előző terhességek óta :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Sziasztok! :D
Hát ez abszurd :D
Képzeljétek!! Elment a párom melózni, és fölhívtam,hogy pém van.
Képes volt szólni a főnökének, hogy a bika nyakában kikell cserélni a kötelet, csak hogy haza jöjjön :D
Még szerencse, hogy tőlünk egy -két km-re dolgozik most épp :D

Lehet szorítani :D Üdv mindenkinek! :)
andrenoci
 
 


Sziasztok!

Mots találtam rá erre az oldalra. Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy augusztus 8.án volt meg utoljára a menstruációm és szeptember 8.án kellett volna megjönnie, de szerencsére eddig semmi híre sincs. Február végén volt egy 9 hetes elhalt terhességem és az orvos csak most augusztustól engedte hogy újra próbálkozzunk. A legelső babánál egyszer próbálkoztunk és rögtön összejött. Ha ez most is így van már kb. 5-6 hetes terhesnek kellene lennem, de eddig 4szer csináltam tesztet és mindig negatív lett. Bár az egyik teszten halványan látszódott még egy vonal, de sajnos nem tudom hogy az 10 perc előtt vagy 10 perc után jelentkezett. De utána csináltam mégegyet és semmi. Vannak terhességre utaló tűneteim is. Mint például iszonyatos fáradtság, hányinger, hányás, szédülés, mell feszülés/érzékenység, néha alhasi görcs mintha megakarna jönni. A műtét után 4szer volt meg és előtte egy héttel már éreztem hogy megfog jönni most meg semmi nem volt. Félek egy kicsit, hogy talán beképzelem. Szerintetek lehetséges hogy csak a tesztek tévednek? Hétfőn hívom fel az orvosomat.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Szia! Mindenképp orvoshoz kellene menni,merthogy laborból fix megtudja mondani baba van vagy sem. Találgatni szerintem badarság főleg a te helyzetedben. Elég szomi ami történt veled,gondolom szerettétek volna. Bízzunk benne,hogy most minden rendben fog zajlani, és h már most sem egyedül olvasgatod ezeket a sorokat :-) Nekem azt mondta a barinőm, NE TESZTELJ!!!!! :-)Persze nem tudtam megállni, és ennek abban is szerepe van, h kivi voltam, h legelőször mikor mutatható ki, és betudjak számolni itt is,hátha vkinek segítséhére lett volna. Már ma elmennék egy technikailag felszerelt nőgyógyhoz,megőrülnék hétfőig az biztos! Sok sikert! Szorítok neked!!
andrenoci
 
 


Ma reggelre 2 fokkal csökkent a hőm, áttetsző hüvelyváladék/bőséges/.Minden van,mint ahogy a nagykönyvben meg van írva, bár a naptáram szerint holnap lesz ovum. Hát így állunk! Most már csak tenni kell a dolgunk. Szép napot mindenkinek!
Írjatok ti is, épp h vagytok!
andrenoci
 
 


@manyinya:
Szia! Grt a gyerkőcökhöz! Nekem 10,14 ,lány,fiú van. Nekem ugyan ez volt fönt, és több hónap kellett h rendbe jöjjek. Harmadik ciklusom elmaradt, baba nem volt, de volt gyulladás. Utána a tsh-val küzdöttem, mára az is rendben. Hát nagy drukk!!
andrenoci
 
 


Sziasztok,
Új vagyok itt az oldalon most regisztráltam.
Csatlakozhatok?
Most van az első próbálkozós hónapunk. Annyira izgi.
Már rögtön a piros napok után elkezdtünk nem védekezni és rendszeresen együtt vagyunk úgy kétnaponta.
Egyelőre ez a módszer, nem mérek hőt nem ovu tesztelek (egyes hónapkokban érzem az ovulációt amúgy).
Most jönnek épp a napokban az esélyes napok szóval most mindent bele :D
Van egy kis mobilos applikációm viszont 'Period Calendar' ami nagyon hasznos, ajánlom mindenkinek. Rögzíteni lehet a menzesz napjait így kikalkulálja a ciklust peteérést. Plusz most a hetekben elkezdtem bejegyezni az együttléteket is :)
Szeptember 6 volt az utolsó menstruációm első napja - a következő október 8 lenne, ami helyett viszont nagyon remélem hogy egy pozitiv tesztet kapunk majd :)

Visszaolvasok kicsit hogy 'megismerjem' a fórumtagokat :)

Sziasztok,
Greta

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Köszi a választ én is remélem hogy igazak a megérzéseim. Igen nagyon szerettük volna a babót és ezért is félek hogy annyira szeretném hogy már beképzelem a dolgokat. Én se tudok hétfőig várni ezért már ma felhívom időpontért hátha van jövőhétere szabad helye. Elmennék a kórházba is de sajnos az ottani nőgyógyász nem éppen a kedvességéről híres.
ritus922
 
 


Sziasztok!

Én is most regisztráltam, de már pár hónapja olvasom a fórumot.
Mi június óta próbálkozunk a férjemmel. 
2 évig szedtem fogamzásgátlót. Előtte mindig szabályos ciklusaim voltak, és mindig megéreztem a pét is.
Úgy gondoltam nekem első hónapban sikerülni fog.
De aztán nem. Ez lenne az első baba.
Az első hónapban pont akkor volt pém, amikor nem tudtunk együtt lenni. 
Sőt ezzel együtt az addig szabályos 26 napos ciklusom 33 naposra ugrott. 
Ekkor kezdtem használni ovu tesztet. Nagy csalódás volt. A pozitív ovuteszt szerint már rég volt peteérésem, de a menstruációm ehhez képest csak nagy sokára jött meg. (Mondjuk már kezdtem reménykedni, hogy baba van a dologban.)
Beszéltem erről a dokimmal is, aki vérvételre küldött. 21. napon csinálták és minden eredményem tökéletes lett. Doki bácsi azt mondta, hogy az ovutesztben ne bizzak, és valószínű nem is akkor volt pém, amikor az jelzett. Teljesen megbízok a dokimban. Magánba járok hozzá, már 4 éve.
Szóval ebben a hónapban már nem csináltam teszteket. A kiszámolt (ciklus.hu) szerinti ovu időpontjára bíztam megam. Na, nem is nagyon kellett a naptár, mert olyan középidős görcseim voltak, hogy azt nem lehetett nem észrevenni. 
Meg is tettünk mindent a fogantatás érdekében 

Most 25-re nem várom. De olyan fura érzésem van. Peteérés óta folyamatosan nyom vagy szurdogál a jobb oldalam. Nem tudom, hogy mi van. Nem akkor lehetett mégsem a pém, és ez még annak a jele?

Jaj, olyan nehéz kivárni az időt!

Volt valakinek hasonló?

Bocsi, kicsit hosszú lett! 
Eszter

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Szia Eszter!
Nagyon hasonló cipőben járunk.:) Olyan szempontból legalábbis, hogy én is 25.-re nem várom, és nekem is szurkál a petefészkem pár napja. Hajlamos vagyok sajnos agyon figyelni magam, és beképzelni, hogy ez biztos beágyazódás. :-) Végülis simán lehet, hogy mindkettőnknek most ágyazódik be a babó!:)
Mikor fogsz tesztelni? Én már annyit csalódtam teszeléskor, tuti megvárom, hogy késsen a nem várt.
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok!

Hű, milyen sokan lettünk hirtelen :) Üdv az újaknak és a read-only módból kilépőknek is ;) Mindenkinek rövid itt-tartózkodást és mihamrabbi csíkokat kívánok :)


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
zsuci
 
 


Most hívtam a dokit és jövőhét péntekre kaptam időpontot. Ebbe a várakozásba fogok beleőrülni. De remélem addig nem fog megjönni és tényleg a babó miatt nem jönn meg nem pedig más miatt. Szorítok mindenkinek hogy mihamarabb pozitív eredményeket kapjatok. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Most hívtam a dokit és jövőhét péntekre kaptam időpontot. Ebbe a várakozásba fogok beleőrülni. De remélem addig nem fog megjönni és tényleg a babó miatt nem jönn meg nem pedig más miatt. Szorítok mindenkinek hogy mihamarabb pozitív eredményeket kapjatok. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Sziasztok!

Hát, 9 napja 37 felett-a hőm...De nagyon ideges vagyok. Az az igazság hogy mikor levették az IUD-t, egy bazi nagy cisztával nyitottam ami egy reggel eldurrant-azt hittem meghalok...Aztán a köv. ciklusban hőmérőztem és ovu teszteltem (mérnökember alapos és precíz) nem volt p.é. egyik szerint sem. De állítólag a ciszta után 1-2 hónap mire helyrejön a petefészek. Elkezdtem teát inni, cickafark, hó felénél váltás palástfűre. Ja és beszereztem barátcserje kapszulát, merthogy állítólag jó, beállítja a ciklust, a palásfű nyálkát csinál, a cicka meg peteérést. Talán.
Ritus922!
Az első két terhességem nekem is missed ab. volt. Utána 5 hónapot vártam hogy terhes legyek-bőgtem mint állat mikor volt szívhang a 10 héten...a kisebbikkel semmit nem mutatott a teszt. Semmit. Aztán mutatott de 1 óra után láttam mikor ki akartam dobni. Azt hittem felfáztam vagy valami...a doki biztos megmondja!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Manyinya
Együtt tudok veled érezni nekem elég volt egy babát elvesztenem. Az is maga volt a pokol nem tudom hogy hogyan viselnék két baba elvesztését. Rettegni fogok a 12. hétig az biztos. Ha most sikerült a bab akkor nagyon de nagyon remélem hogy minden rendben lesz :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Manyinya
Együtt tudok veled érezni nekem elég volt egy babát elvesztenem. Az is maga volt a pokol nem tudom hogy hogyan viselnék két baba elvesztését. Rettegni fogok a 12. hétig az biztos. Ha most sikerült a baba akkor nagyon de nagyon remélem hogy minden rendben lesz :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Bocsi telefonról valamiért kétszer küldi el.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@marquise:


Én is remélem, hogy baba van a dologban 
Szorítok, hogy neked is!
Nagyon vacilálok, hogy mikor teszteljek. Eddig soha nem bírtam ki a nemvártat...és persze mindig csalódtam.
Igyekszem, most erős lenni, és csak 25-én tesztelni!

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@ecsibe:
Szia Eszter! Amikor hasonló dolgokat olvasok ,mint amiket mi éltünk meg az újonnan érkezőknél, azt tanácsolnám olvasgasd vissza a fórumot.Mondhatni nagyon aktívak voltunk már hónapokra visszamenőleg is. Részletesen leírtunk mindent! Mindent! :-) volt hogy együtt örültünk, de volt h tartottuk a lelket egymásban! Remélem találsz neked való témát :-) Én pl.hát kb. 4-5 hónapja írok szerinted? :-)
andrenoci
 
 


@littlebiscuit: Üdv Gréta! :-) Örülök h csatlakoztál te is, de azért remélhetőleg nem sokáig maradsz :-) Ez itt első jó kívánság . Pont így kezdtem én is,ahhogy te! Nekem 9-én jött meg, 3-ra nem várom. Épp a pé közepén vagyok. Tanácsolnám, h ez idő tájban a hőmérést, mert a tünetek összessége pontosabb mint bármelyik ovu teszt. Nekem pl. most úgy tünt, egy nappal hamarabb volt pé mint a naptár szerint. Több hónapja vagyunk a témán
andrenoci
 
 


Ritus....szia! Amikor csak úgy érzed,ide bármikor írhatsz. Nekem segített elterelni a gondolataimat. Ígyekeztem elfoglalni magam, programot csináltam ha nem volt, hamarabb eljön a péntek mint hinnéd! Volt h nekem késett, h ne csalódjak,ne kudarcként éljem meg a nem vártat, tudod mit tettem?
Vártam a nem vártat! Azzal a tudattal, hogy minél hamarabb jöjjön, mert akkor annál hamarab nekiláthatunk a babagyártásnak. Pikk-pakk elröpült az idő! :-)
andrenoci
 
 


@ritus922: Ja és rettegni tilos,mert ha baba van csak árt neki!
andrenoci
 
 


Köszi igyekszem nem rettegni de néha nehéz. Remélem is hogy gyorsan itt lesz a péntek próbálom nem beleélni a dolgokba nehogy koppanjak ezért én is szoktam arra gondolni hogy jöjjön meg minél hamarabb mert ha mégsem baba akkor hamarabb lesz a legközelebbi próbálkozás. Meg szerencsére a munkám is olyan hogy prörögnek a napok itthon meg vár egy 4 hónapos kölyök husky és nagyon igényli a figyelmet. Így az itthon töltött órák is csak úgy repülnek.

Nagyon jó egy kicsit kibeszélnina dolgokat olyan emberekkel akik hasonló helyzetben vannak. Sajnos a párommal nem nagyon tudom mert ő mégjobban beleéli magát a dologba mint én. Nagyon szeretne már babát és nem akarom hogy csalodjon.

Ez eg kicsit hosszúra sikerült.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Észre sem vettem h írtál.....az én páromtól is ilyen :-) keresd vissza amit egy pár nappal ezelőtt írtam :-D
andrenoci
 
 


Korán kelltem mert a drága kiskutyám azt hitte dolgoznom kell mivel a páromnak sajnos ma is kellett dolgoznia és 6:20tól kezdve folyamatosan zaklatott. Most meg fáradt vagyok pedig takarítás, főzés lenne a cél. Ma jelentjük be a szülőknek hogy jövőre szeretnénk esküvőt kicsit izgulok. Nem elég hogy azért izgulok, hogy tényleg baba van-e a dologban de még a szülők reakciójától is félek.

Arra gondolsz amikor elkéredszkedett a munkahelyéről? Mert az olvastam, az én párom is ilyen. Ha tehetné minden nap minden percében azon lenne hogy minél előbb összejöjjön a baba. Olyan jó őt nézni gyerek közelében olyan mintha egy teljesen más ember lenne.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Igen arra ! Nagy grt! Szép napot! Rohanok mert a nagyfiam kiabál utánam észnélkül :-)
andrenoci
 
 


erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Szia! Nem vagy pajzsmirigy beteg??? Nekem akkor volt ilyen!
andrenoci
 
 


 


@andrenoci:


Szia!
Ó, már július óta olvasgatom a fórumot, és sokszor nagyon jó tanácsokat adtatok.
Ez a hónap valahogy más, és már valahogy kikívánkozott, hogy én is írjak, és ne csak olvassak. 


@marquise:


Szia!
Hogy bírod? Én leszívesebben már most tesztelnék, de erős leszek.
Egyéb tüneted nincs, ami esetleg beágyazódásra, babóra utalna?





Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@ecsibe:
Szia! Jó érzés,ha tudjuk úgy szólunk,h választ kapunk! Főleg úgy, h a ,, külvilág '' meg sem ért, csak itélkezik!
andrenoci
 
 


Jó reggelt! Most jön a fekete leves. Február óta ez az első hónap, hogy körülöttem minden rendben. Tsh ok,nőgyógyász látott, az adott napokon nagyon szerelmesek voltunk...rajtam már igazán nem múlik semmi. Az éjjel dörgött az ég, eszembe jutott egy kérdés:-) mikor kell szeretkezni? Válasz : mikor jól esik!!!! :-) na nem ébresztettem föl a párom,de reggel jót nevettünk rajta :-)
Na most viccet félretéve, néztem az előzőhavi görbéimet, hát ovu után 4-5 nappal van emelkedés. Most 36.5,36.3,36.5,36.6 ma.....ráadásul 2 napp a jelölt ovu előtt volt minden tünet a pének. Ha nincs baba 1 körül alig 22 napra megfog jönni. Volt már valaki olyan, hogy a párját is vizsgálni kellett? Hogy működik?
andrenoci
 
 


Sziasztok!
Sajnos lesett a hőm :( De az vigasztal hogy végre olyan a hőgörbém mint a tankönyvekben...Csak nem értem mit rontunk el...Lehet semmit csak még nem vagyunk készen egy babára lelkileg? Vagy testileg...
Az 1 év sikertelenségtől még messze vagyunk, de most kicsit elkenődtem. Az lesz a vége hogy le leszek tiltva a hőgörbéról meg az ovu tesztről



Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@manyinya:
Szia! Ez tényleg nem vmi biztató. De sebaj! Fel a fejjel! Lesz ez még így se! Most közép idő tájékán vagyok ,ma reggel nem is tudtam mérni.
andrenoci
 
 


@andrenoci:


Hát ja...Ma megint felfelé kúszik...úgyhogy nem olyan már mint a tankönyvekben Elvileg honap kell megjönnie, majd kiderül Kezdem utálni a hőmérőt, és kezdek ideges lenni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: