Új privát üzeneted érkezett!

Eygébként aki hőmérőzik annak mik a tapasztalatai? Én minden reggel ugyanakkor mérek (higanyos hőmérő, nyelv alatt), és mindíg megvan a 4 óra alvás. Állítólag elég érzékeny mindenféle nyavajára, ha ittál alkoholt előző nap még arra is...És egy csomóan mondták hogy semmi értelme.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@manyinya:
Igazából, ha pl. középidő tájt ha van folyásod, olyan jó csomó,szintelen,szagtalan,nyúlós akkor gyanús h péd van, na most ha még hőmérőzöl is a leesett hőd ezt alátámaszthatja. 99 százalék. Ha jelentősen megemelkedik utána a hőd, babára utalhat. De ez tényleg külső tényezőktől mentes
andrenoci
 
 


@manyinya:
De ez csak tényleg külső tényezőktől mentes időszakban mérvadó!
andrenoci
 
 

 
 

@manyinya:
Am tényleg idegesítő tud lenni, volt h 36.2 es alaphő mellett 36.8 cal kezdtem menszeszezni
andrenoci
 
 


@manyinya:


Szorítok, hogy mégis baba legyen!
Tesztet nem csináltál?
Én az ovu tesztben csalódtam, hőmérőzést pedig még nem próbáltam. 

Nekem ma reggel óta olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne. Előtte szinte 100%-ig biztos voltam benne, hogy sikerült. Nem tudom megmagyarázni, pénteken megszállt egy érzés, és azóta biztos voltam benne, egészen ma reggelig. Olyan messze van még 25-e, hogy kiderüljön bármi is. 

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Sziasztok, szép jó reggelt, és reményekkel teli új hetet!

Először is - azoktól kérdezem, akik már több hónapja próbálkoznak? hogy bírjátok türelemmel? Én a legelső hónapban egyszerüen nem győzöm türelemmel és még több mint 2 hét a nem vártig.

A hőmérőzéses témában én nem tudok megszólalni. Egyelőre nem alkalmazom. Bízom abban hogy a kétnaponkénti együttlét meghozza a sikert.

Picit most összezavarodtam viszont. A kis naptáram alapján még 2/3 nap mulva kellene ovulálnom - ellenben hétvégén éreztem kis szurkálást amit olyankor szoktam (igaz keveset és rövidet) és a sikamlósság is akkor volt. Most mintha már nem is lenne.
Szóval lehet hogy annyira igyekszik a gólya amennyire mi várjuk és előbbre jött ebben a hónapban picivel a peteéérés. Mindenesetre, voltunk együtt bőven egész mult héten és hétvégén szóval minden esély ott van.

Persze próbálok sem beleélni sem túl izgulni. Dehát a feneegyemeg ez az egész eleve annyira izgalmas.
A következő két hétben tuti fel fogom magamon fedezni az összes tünetet :D
De egyet megfogadtam, nem tesztelek előbb.. A naptár szerinti esedékes mikulást (október 8) kivárom ez tuti.

Nálatok mi ujság? Meséljetek!
Szép napot, Greta

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Szia! Naptárról annyit,hogy nekem is hamarabb jött mit ahhogy az jelezte.De! Minden fellehet jegyezni benne,h később visszatudd nézni. Nekem okt.03.a nem várt napja, már alig várom. Addig még lesz egy szülőim,pénteken, azt várom! :-) tudom hogy korai de még babára utaló jeleket nem tapasztalok. Tegnap és ma már a folyás is elmúlt, jó lenne most már vmi másra koncentrálni. Hidd el nem könnyű. De mégis azt kell mondjam, a helyzet az, h jobb híjján nem tudsz más egyebet tenni, mint hogy vársz, várunk! Nem mondom,h türelmesen,mert az túlzás :-) csak várunk és bizakodunk! Az itten bejegyzéset olvassuk és ha manó áldás lesz/van,akkor együtt örülünk :-)
andrenoci
 
 


@ecsibe:
Szia!
Semmi tünetem, még az a kis hasszurka is elmúlt... Talán valamivel érzékenyebb vagyok lelkileg a szokásosnál, de nem tudom, hogy ez tünet-e. :-)
Tesztelni nem fogok még, az tuti.
Nálad mi a helyzet?
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@littlebiscuit:


Hogy bírjuk? Én speciál sehogy. (Pedig még csak 4 hónapja próbálkozunk.) Írtó nehéz!  De ez van, a természetet nem lehet siettetni.

Lehet, hogy tényleg előbb volt a peteérésed pár nappal. De ha akkor is mindent megtettetek a "jó ügy" érdekében, ez nem probléma. Azért én adnék esélyt 2/3 nap múlva is, hátha becsapnak a jelek.
Kitartás, valahogy csak el telik az a fránya idő!


Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@andrenoci - gondolom ha eltelik pár hónap a 'várakozásban' is rutint lehet szerezni :D
Persze mielőtt ez nálam bekövetkezne, abban bizom hogy a természet teszi a dolgát, ahogyan mi is elhatároztuk mit szeretnénk. Megértünk rá - és annyira szeretnék juniusi babát :) Persze tudom nem kivánságműsor, ha pár hónapon belül bármikor jön már szuper.
Egy gyerkőcöd van? Hanyadikos?

@ecsibe - természetesen lehet hogy csak előjelzései voltak a peteérésnek és csak most jön még, abszolut nem állunk le az 'akciókkal', sőt.. Szerintem a teljes hónapot végig visszük a kétnaponkénti együttlétekkel. Ki tudja..
Sok sok olyat olvasni, hogy nem középidőben fogantak babák. Én pl a menstruációm elmulta után kicsivel éreztem ilyen közelgő menstruációs fájdogálást és abszolut nem tudtam hová tenni. Szóval a testünk működése kifürkészhetetlen, és párom is azt mondja - szerinte tényleg nem tudni és ne számolgassak, ne agyaljak ezen. Milyen igaza van amugy. A férfiak lazábban fogják fel ezt - gondolom, kivéve ha nem húzódik el a próbálkozós hónapok száma..

De fel kell készülni arra is hogy netán nem. Egy barátnőmék, huszonéveik végén járnak, fittek egészségesek és a peteérés környékét gondosan végigszexelték az első hónapban is - aztán a második hónapban esett teherbe. Ezek még abszolut sikersztorik és tartják a lelket ha esetleg mégis a nem várt jön pozitiv teszt helyett..
MÉGIS, legyünk nagyon pozitivak is egyúttal azt mondom.

Akkor andrenoci október 3-ra nem várja, és október 8.
ecsibe, marquise, ti?
Mások, türelmetlenkedők? :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@marquise:


Reggel óta annyi változás, hogy már nem érzem a "mindjárt megjön" érzést, viszont tejszerű folyásom van. Ez most nem tudom, hogy jó-e vagy sem. 

@littlebiscuit:


Helyes, minél többször, annál jobb  Mi is ezt csináltuk! Párom nagyon lelkes. Én 25-re nem várom.

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Szia littlebiscuit!
Hàt az az igazság, hogy a türelmetlenság több hónap után is ugyan úgy megvan az ember lányában. Az én párom sem vevő erre az agyalásra meg számolgatásra, amit a baba ügyben művelek, ő úgy van vele, hogy "majd jön ha itt lesz az ideje". :-)
Amúgy 25.-re nem várom, és már nagyon furdal a kíváncsiság, hogy vajon sikerült-e összehozni! Mondjuk már ovu óta így vagyok vele, alig győzöm kivárni a napokat , hogy végre ne jöjjön a nem várt. :-D
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Ecsibe, Marquise, akkor oriási drukk nektek a napokban!!!
Képzeljétek, rámtört a hidegrázás. Pedig 30 fok van itt.. Párom izzad, én meg vacogok, takaró alatt vagyok. Persze google jó barátom, rákerestem, és találtam nem is kevés olyan megerősítést hogy előfordul ez mint koraterhes tünet.. És mivel eddig nem tudtam hogy ez az lehet nem csak mentálisan produkálom :D
Persze ha esetlegesen most fogant a napokban őrületes hülyeség hogy azt gondolom ezek már jelek :D (mondjuk, már egy hónapja nem védekezünk..)
Na mindegy gondolom megértetek :D

Lányok tényleg szoritok, és irjatok!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok.
Szeretném kérdezni hogy tudtok-e valamit a Medi-lab nevű terhességi tesztröl? Most vettem mert már a tescoban található tesztben nem bízok.
13 napja késik és a tescos terhességi teszt még mindig negatív. De tüneteim nem is kevés van. (Fáradékonyság, mellfeszülés, mellérzékenység, gyakori pisilés, hányinger plusz a hétvégén a hangulatom percenként változott. Pénteken megyek dokihoz de nem bírom ki hogy ne teszteljek. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ritus, én is vettem egy ilyen tesztet de még soha nem próbáltam.. a csomagolása alapján nem tűnik bóvlinak vagy megbizhatatlannak.. Feltehetőleg kb hány nappal vagy az ovuláció után? 12 nap kb már elég én azt olvastam.. Próbáld meg - de talán jobb reggeli vizeletből..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Elvileg 21 nap telt el a pé óta. Bár nekem volt már egy terhességem ami sajnos missed abval végződött és akkor már a pé után 16 nappal már pozitív volt igaz csak nagyon halvány volt de most semmi. Bár nagynéném mesélte (egészséügyi dolgozó) hogy még nem feltétlenül lehet pozitív meg anno neki is kb a 6-7 héten lett pozitív a teszt.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Kettő van benne lehet megpróbálom most meg majd szerda vagy csütörtök reggel újra.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Na hajrá.. Ezek alapján, amit a nagynénéd is mond, ha negativ akkor se keseredj el! Hisz bármi lehet.
Pl, hogy nem akkor volt a peteérésed amikor gondolod hanem mondjuk 5 nappal később és akkor még korai hogy kimutassa..
Előbb vagy utóbb kiderül.
Ha meg nem, akkor mindjárt itt a következő hónap az ujabb lehetőséggel együtt. De mindenekelőtt bizzunk abban hogy már most bébi van odabent.
Amugy még az orvos is lehet nem fogja látni ha csak 4-5 hetes a terhesség, az utolsó menstruációtól számolva. Szóval, tényleg csak pozitivan!! Szurkolok!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Szurkolunk Ritus, írj, hogy mi lett a teszt eredménye!!!

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Sajnos csak egy csík, de lehet tényleg csak idő előtti a teszt. Majd pénteken csak kiderül valami. Ilyenkor az ember úgy elszontyolódik.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Sajnos csak egy csík, de lehet tényleg csak idő előtti a teszt. Majd pénteken csak kiderül valami. Ilyenkor az ember úgy elszontyolódik.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Lődd el a másik teszted holnapután reggel szerintem.. mind a 2 nap plusz mind az, hogy reggeli vizelet adhat jelentős külömbséget ;)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@ecsibe:
Jaj ne is mondd, én is szoktam azon kattogni, hogy milyen folyás mit jelezhet. :-)
Google-kutatásaim alapján arra jutottam, hogy egyénileg változó, kinek mi jelent jót. :-D
De szerintem ha nem ilyen szokott lenni, akkor az rosszat nem jelezhet. ;-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok! Énis régi-új vagyok :-) Eddig sajnos nekünk se jött össze(7hónap alatt). Tegnap lett volna esedékes a menzeszem, péntek reggel és szombat éjjel volt egy-egy csepp barnám.most vagyok a 34.ciklusnapon,az előbb csináltam egy tesztet de egy nagy negatív lett. A hasam fájdogál és fáj a fejem,.egy hete küzdök valami vírussal/megfázással. Kicsit tele a hócipőm hogy mindig megtréfál(minden hónapban máshogy) a testem,vagy az agyam??! Köszi h kiírhattam :oops:
nikkicca
Tatabánya
 
 


@littlebiscuit:


Én is arra gondoltam, hogy vagy szerda vagy csütörtök reggel csinálok még egy tesztet. Annyira idegörlő tud lenni ez a dolog. Csak már nagyon félek attól, hogy annyira szeretném hogy a tűneteket is csak beképzelem.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Hú de csomóan írtatok!!! :-o jelentem szúródik a hasam,csontig érzem! Kezdek meghibbanni!
andrenoci
 
 


@ecsibe:
25 nem soká itt van.....bármi is legyen várunk! :-)
andrenoci
 
 


@marquise:
25 re téged is visszarendelnélek kontrolra! :-)
andrenoci
 
 


@littlebiscuit:
Aranyos!!! :-D
andrenoci
 
 


@andrenoci:
Köszi, jövök mindenképp! :-)
Áh, most este olyan hányinger kapott el... Tudom, tudom, korai még, mástól is lehet, meg megint agyon figyelem magam, de akkor iis! :-D Jó lenne, ha kiderülne, hogy baba miatt. :oops:
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Nem hőmérőzök!
andrenoci
 
 


Sziasztok.
Elvileg ma kellene megjönnie...kiváncsi leszek késik-e. A hőmérőzés és az ovu teszt csodásan kimutatta hogy van pé. minden hónapban a 11-14. nap között. Hőesés, majd emelkedés. Bazi erős két csík.
Nálunk nem kérdés az összebújás -sőt :) Szóval azzal sem volt gond hogy a kis katonák készen várják odabent.
Csak az a baj hogy az ovutesz nem látja a tüszőt hogy mekkora, életképes-e a pete ami benne van :( Megfelelően megágyaztam-e neki...A kis katonák életben vannak-e még odabent vagy kinyírtam mind...
Eddig minden alkalommal mikor terhes lettem meg sem fordult a fejemben hogy azért késik mert terhes vagyok. Ugyanis soha semmi tünet vagy jel nem volt. Egyszerűen nem jött meg.
Szóval így a 4. ciklus után eltettem a hőmérőt, meg az ovu tesztet, aztán majd meglátjuk. Végülis ha az ember nem védekezik akkor egyszer csak összejön

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Kitartás mindenkinek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Jó reggelt mindenkinek,

@andrenoci, ugyan miért is ne lehetne az a várva várt valami a has szúrás!! Hamarosan kiderül :)

@marquise, hogyne lehetne már enyhe tünet ha 25-re nem várod.. simán. Mondjuk, szerintem sok tünet mentálisan beképzelhető, az émelygés az pont nagyon ilyen. A mellfjás az talán már kevésbé.

@manyinya, hát ez nagyon izgi. Azt nem irtad meddig vársz és mikor tesztelsz.
Én is pont így vagyok vele mint te az utolsó soraidban írod 'ha nem védekezünk ugyis összejön'. Azt gondoltam, a kétnaponkénti szex az úgyis nyerő lesz. Most aztán totál össze vagyok zavarodva, így rögtön az első hónapban :D
Máskor olyan határozottan érzem az ovut egy jó erős szúrás/görcs kb 10-20 másodpercig eltart általában este szokott lenni. A juliusira napra pontosan visszaemlékeztem (akkor jöttünk vissza a nyaralásból).
Most persze csak ilyen kis apró szurkát éreztem de egymást követő 2 nap is. A váladék akkor volt olyan amilyennek lennie kell. (ebben a 2 napban meg előtte is szexeltünk persze). Tegnap napközben úgy éreztem olyan száraz vagyok mint a sivatag. Estére viszont láttam, mégis van még a 'jó féle' váladékból. És reggel ma arra ébredtem hogy mestruációsan fáj a hasam. Egyértelmű külömbság az ovulációstol, az olvulációs egy ponton szurkál bent, a mestruációs meg a teljes alhasnál ilyen zsibbadás-szerű érzés nálam.
Szóval már most nem tudom. Ma mindenképp összebujunk, így (elméletileg) minden esélyt megadtunk, remélem..
Jajj én vagyok a legtávolabb a nem várttól, hol van még október 8..
Nagyon nagyon remélem hogy addig mindanyiótoknak gratulálni fogok..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Olyan érzésem van így a nem várt előtt 11 nappal h minden hiába. Olyan mintha a jó isten sem akarná ezt a babócát nekem. A szervezetem sehogy sem akar a természet rendje ként működni. Annyira szeretném, h le sem tudnának róla beszélni. És mégsem! Mégsem jön az a picurka szívdobogás, amire oly nagyon várok.....11 nappal nem várt előtt 36.5 ???? Bíztam benne h ma már azért kúszni fog fölfele. Lehet megkell látogassam a nődokit újra,mondjon vmit! Látjátok, azért nekem sincsenek kötélből az idegeim. A február ótai várakozás kijön néha rajtam.Most hatalmasodott el rajtam a kudarc élménye. Ez maga a pokol. Ne hari h így kibuktam.....
andrenoci
 
 


andrenoci, tarts ki!!! a hőmérős dologról azt olvastam hogy nem tulságosan megbizható. Apróságok eltéréseket okozhatnak.
Ne támaszkodj erre..
Egy kérdés, szexeltek folyamatos időközönként vagy csak peteérés tájt? Annyi olyat olvasok, hogy rá próbáltak koncentrálni a középidőre párok - aztán kikalkulálva a baba méretei alapján egész más időben fogant..
Jó fél éve próbálkoztok akkor.. Nincs még semmi elveszve jöhet bármikor a +. Ezt is rengetegen irják 'amikor egyáltalán nem számítottak rá'.
Valami elterelés kellene. Én csak pár hete vagyok rajta a témán de már becsavarodtam, minden gondolatom ekkörül jár. Nem jó ez.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@andrenoci:


Szerintem ezért van ez a fórum. Nyugodtan add ki magadból... Tudom könnyű mondani, de ne keseredj el! Mehet az a hő még feljebb. Te is pontosan tudod, hogy itt mindenki ismeri azt a sűrgető érzést, hogy minél előbb megtudhassa, ez a hónap vajon sikerült-e, de 11 nap alatt még akármi lehet. 
Engem amúgy most megszállt valami fura nyugalom. Hétfőn még majdnem megőrültem, hogy nem fogom kibírni péntekig, de ma valahogy sokkal könnyebb. Szegény barátnőmnek tegnap megjött, 2 éve próbálkoznak a másoddikal. Azt mondta tegnap, jól van, már megszokta. Ilyenkor egy kicsit megszakad a szívem 

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Most melózok, de van fejlemény! Később megírom! Addig is köszi!puszi
andrenoci
 
 


Izgiii, várjuk @andrenoci

Én még mindig teljesen összezavarodva hogy túl vagyok-e az olvuláción vagy sem..
Biztos ami biztos, elcsípem kedvesem még ma :D

szép estét nektek!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@andrenoci:



Várjuk a fejleményeket! Valaki azt mondta egyszer hogy azt képzeljük el hogy mindannyian sorban állunk a babánkért. Van aki előbb sorra kerül, van a ki később, de egyre fogy a sor, és egyszer mi is célba érünk!

Nem jött meg csajok...Egész nap a wc-re rohangáltam ellenőrizni, de semmi. Megfogadtam hogy nem tesztelek mert mi van ha...
Nem bírtam ki és elnyomtam egy ovu tesztet, merthogy az van itthon dögivel. Pozitiv lett. Sokkal erősebb mint tegnap vagy tegnap előtt, merthogy jóstesztnek akartam használni de ugye leesett hőm és mérgemben kidobtam...Kikukáztam mind az almacsutkák és egyéb guszta dolgok közül

Nem annyira erős a 2. csík mint pé.kor, de határozottan látszik a 2. csík. A HCG teszten annyira halovány hogy lehet csak képzelődöm. Nem tudom. Félek kopp lesz ebből, de én reménykedem hogy inkább hopp. Tudom nekem már van kettő gyerekem, és örülök is ennek a két pasinak de reménykedem hogy egyszer még lesz egy lányom :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Ha ezek után mégiscsak mejgön...felgyújtom az összes tesztemet

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@manyinya:
Jaj, hát ez nagyon izgi!!
Komolyan, legalább annyira szorítok itt mindenkiért, mint saját magamért. :-D
Meg a drukk, meg a ++++++++ energia, hogy ne is jöjjön még jó sokáig! :-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Tesztégetés következik...
Hapciztam egy bazi nagyot és paff. Tanakodtunk a teszt fölött, de tényleg két csíkos. Hát ez van. Legalább tudom hogy tudunk "egyesülni" ez a része rendben. De hogy miért nem ásta be magát? Viszont két missed ab után azt mondom inkább most minthogy 10 hetesen megint befektessenek az abortuszosok közé!
Új hónap Új remény-tiszta Star Wars...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Meg hát ezért nem akartam én tesztelni, mert aztán csak kopp lett belőle, de hát esett a hőm, nem is tudom mit vártam. Anno azt mondták ez a kémiai terhesség.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


Manyinya mi történt?? Tüsszentettél ês megjött? No para ha csak egy kêt napig tart még lehetsz terhes enyhe menstruacio a terhesseg elsö honapjaiban siman elöfordul! Ha esetleg mégsem tapadt meg méhpempö és E vitamin ezeket olvastam a mehfal erösitesere!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Csajok kérdezném azoktól akik hőmérőznek hogy az alaphőm 36,3-36,8 szokott lenni de most megmértem és 37,1 volt. Ez jót jelent vagy nem? Sajnos nem merek reménykedni a sok negatív teszt után és a péntek is messze van még hogy rám nézzen a doki. :(

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Littlebiscuit!

Szó szerint ennyi volt! Egy nagy tüsszentés.
Az IUD legyilkolja a nyálkát és talán ez volt a gond. Az E vitamint szedem két hónapja-de szerintem most nem sikrült...Köszönöm a vigasztaló szavakat !


Én azt mondom aki menni akar, az menjen. Szar kimondani, de megvan az oka-csak ilyenkor azért bőgök hogy miért megint én. Miért velünk esik meg ez a sok csúfság lányok?
Apa kibukott kicsit, de örül is mert félt hogy azért 7 év eltelt az utolsó terhesség óta és ki tudja mi van elzáródva odabent, ő is mindjárt 40...De ezek szerint még működnek a szerveink :D
Kibőgöm magam és újra kezdjük.
Egyébként régen ki tudja hányszor voltak terhesek anyáink nagyanyáik (nagymamám vigasztalt ezzel a vetélések után), csak nem is tudták, mert nem volt teszt. Késett egy pár napot, aztán fogalmuk sem volt hogy mi történt odabent...Talán jobb is volt a tudatlanság. Most kicsit mérges vagyok magamra is, mert ha várok még pár napot akkor nem fájdítom a szivem fölöslegesen. Tanulság- legközelebb 1 hét késés után tesztelek csak.
Most elmegyek és ápolom a lelkem: megvarrom a suliban szétszaggatott farmernacikat.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@ritus922:


 Szép emelkedés! Ha nem esik vissza az jó jel! nekem a Dpo 11-nél vett mélyrepülést-DE láttam olyan hőgörbét hogy lesett és mégis baba lett :)
Hányadik napon vagy?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@manyinya:
Nagyon sajnálom tudom könnyű mondani hogy fel a fejjel meg hogy majd a következő hónapban összejön. Tudom milyen elveszteni egy babát így együtt érzek veled. Szurkolok hogy legközelebb sikerüljön a babó. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


14 napja késik már. Aug 3tól 7.éig volt meg és aug 25.én volt peteérésem elvileg. Amint már nem menstruáltam minden 2. nap próbálkoztunk igaz pé után kicsit lazábra vettük a dolgokat. De januárba amikor elsőnek terhes lettem jan 1.jén volt péem és már január 17.én igaz csak halványan de már pozitív volt a teszt és azt napközben csináltam nem reggel. Most meg semmi.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: