Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pakolok ezerrel kedden D.M. koncert és sóginőm vigyázz Nyucsira és muszály hogy tip-top legyen a lakás.
Annyira várom már a koncertet áááááá!

Benita üdv újra itt.az én kisfiamat telefonnal nem lehet fotózni nem engedi :wink:

Pedig olyan tuti telefonom van LG Aréna érintő képernyős :lol:

Ágota nem semmi hírek :shock:
gratulálok a vizsgádhoz!

Marietta én még mindig azt érzem nem lesz kistesó nálunk sem.bekell
vallanom egy gyerekes tipus vagyok imádom Nyucsit de nem csinálnám az eddigi időszakot mégegyszer végig.remélem ezért nem ítéltek el. :roll:

Békülésünk története elég rövid egyrészről rájöttünk hogy nem megy egymás nélkül R. is szenvedett Nyucsinak sem volt jó.volt olyan hogy kb 15 percig tartott a búcsúzás :lol:
aztán anyós hetente "nekiment " hogy mennyire elege van belőle takarodjon....engem is mindennek elszidott (van olyan amit el se mer mondani :twisted: )ilyen egy nő aki 10 gyereket szült....
a születésnapomon sírva hívott fel hogy az anyja megint üvöltött vele nem bírja tovább és visszajöhet-e.igent mondtam de sok mindent megbeszéltünk hogy másképp kell csinálnunk és több türelem kell mindkettőnknek.
a legfontosabb hogy "kedves barátnőmmel " minden kapcsolatot megszakítottam így már az ő problémáit nem vetítem át magunkra ,nem hallgatom minden nap az ő panaszait :roll:
azóta minden rendben R. állítólag soha többet nem hagy el minket (azért mondtam hogy ezek nagyon nagy szavak :wink: )készülünk a nyaralásra.
Igazi last minute lesz mindenki kivette aug.10től a szabit és ahova jó utat találunk oda megyünk :lol:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Esztora
El sem hinnéd, mennyire irigyellek a D.M. koncertért!!!!!!! Nagy depós voltam, és még most is figyelem őket, sokat hallgatjuk. Hallottam a mostani koncertről, de nem tudok elmenni rá. Gondolok Rád, hogy micsoda fergeteges szuper estéd lesz, jajj de jó neked!!!
Sok sikert az "új" kapcsolatodhoz! Én nem ítéllek el, ha egy-gyermekes anyuka maradsz, abból is van csomó a világon...... :lol:
Benita

Kép
benita76
 
 


Benita, szuper, h jöttél. "Lánygyártó" tippeket (azok közül a legmegbízhatóbbnak tűnőket) szívesen elküldöm majd Neked is. Nem tudom ,nekem azért lett-e lány, mert ugye az esély mindenhogy 50 %-os, de ki tudja...
Édes nagyon a kisfiad, jó közel vannak egymáshoz korban az én lánykámmal.
Írj egy kicsit róla, h képben legyünk!

Viki, Levi nagyon cuki, micsoda fotók!
Hát, az idő ténylegf nem volt olyan jó, első nap esett, és nem minden úgy alakult, ahogy gondoltuk, de kihoztuk belőle a legjobbat. Veszprémi állatkert tegnap már nagyon jó volt. És láttak a gyerekek az egyik esti séta alkalmával szabadon rókát meg együtt láttunk vadmalacokat. vagy vad mangalicákat. EZt nem tudtuk eldönteni, de jó élmény volt.

Esztora, koncert biztos nagyon jó lesz! Klassz, h R. rájött, h Veltek kell élnie! Nem ítéllek el: iylen alapon mindenkit el lehetne ítélni, h mért nem eggyel több gyereke van. Engem, h miért nem 3, a 8 gyerekest, h miért nem 9... :wink:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 

 
 

Benita gondolok majd rád (miközben kiöntöm a vízet a gumicsizmámból és feltűröm az ikeás esőkabátom :lol: ,annyira kitaláltam hogy mit veszek fel de az idő közbe szólt...)

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!


Megint csak egy gyors beugrás:
Mi megint betegek vagyunk. Balázs 40 fokos lázban van már 2 napja, állítólag mononukleózis vírusa van. Szerintem két hétig itthon lesz. Ezt most valszínű a szomszéd kislánytól kaptuk el, aki épp a múlt héten esett át ezen a betegségen.
Nekem ma elkezdett fájni a torkom megint, pedig már azt hittem, hogy gyógyulok...
Szóval itthon szenvedünk, még az a jó, hogy rossz az idő és így nem is tudnánk nagyon kimozdulni.

Benita, nagyon örülök, hogy jelentkeztél, én emlékszem ám rád! :)
És neked is milyen nagy már a fiad!!!! A tesóprojekthez szorítok!!!!Látom egy nap múlva teszt, hogy állsz? :wink:

Ragota, nem semmi amit leírtál! Csoda! Én azt nem értem, hogy két orvos hogy állíthat fel két különböző diagnózist mármint ami a baba méreteit illeti? :shock:

Esztora, sok sikert nektek az újrakezdéshez! és a koncerthez jó időt!

Nán-dorka, én nem alkalmaztam a lánygyártós ötleteket, nekünk ez véletlen.

Mennem kell, kicsifiam nagyon igényel...

ja, még annyit, hogy Arwen, nagyon eltűntél! Remélem a házatokon munkálkodtok ennyire, hogy nem érsz rá jönni.
szerika
 
 


Nán-dorka
Várom a tippeket, köszi! :) Kisfiú után jól jönne egy csajszi, persze mindegy, csak legyen!
Kevin az életem szerelme!!! És ezt ő is érzi, egy olyan igazi anya-gyermek szoros kapcsolat van köztünk, sőt, már túl szoros is. Ő nagyon anyás, bújik nagyon. Szorosabb kötelék van köztünk –általam- mint egy normál esetben, hiszen én az első babámat elvesztettem. Sajnos, én nagyon nehezen szakadok el tőle, tehát ezt úgy értem, hogy egyéves koráig szinte senkire nem hagytam egyedül, még fél órára sem. Most már egy kicsit engedtem ebből, és ezt Kevin is jól viseli. Sztem közösen fokozatosan lazítani tudjuk ezt a már-már „beteges” ragaszkodást. De mindezeken túl egy nagyon cuki, okos, ügyes és huncut kis kölyök. Szinte igazi kópé!!! És kiváncsi-fáncsi, minden érdekli (persze ez korral is jár), állandóan "dolgozik", segít apának, autót szerel, füvet nyír, nekem is segít főzni, teregetni, porszívózni, segít a kertben.....ilyesmi. Sok-sok mondókát és éneket tud, szereti a Barátok közt sorozatot. :lol: Nagyon változatos és eseménydús volt számunkra ez a 2 év, tényleg minden, ami lehetséges, mi azon átmentünk. Ezt úgy értem, hogy pl. ő a mai napig nem alussza át az éjszakát, hétről-hétre más evési szokások, későn és lassan fogzott/fogzik, tehát én soha nem mondhattam el azt, hogy az én fiam már simán átalussza az éjszakát, az én fiam mindent megeszik, stb-stb. Az egyetlen ami nagy segítség volt, hogy bárhol, bármikor elaludt!!! Ezzen nem volt gond. 15 hónapig szopott, és még mindig cumiból issza reggel a kakaót! Ja, és most kezdem a pelusról leszoktatni. Ezen kívül társaságban kezdetben visszahúzódó, néha fél is, aztán megnyugszik és feltalálja magát. Még mesélhetnék, de majd inkább mindig az aktuális dolgokat írom.
Várom a Ti „sztoritokat” is!

Szerika
Jó neked, hogy már a második babáddal is túl vagy a félidőn! :wink:

Lányok! Azt hiszem, ez a hónap nekem nem jött be! Elkezdtem pirizni, bár gyengén, de már ez elkeserít….. :( :( Azt mondjuk tudnotok kell, hogy bőven pé. után hajráztunk apával, mert előtte összeszedtem vmi nyavalyát, és úgy nem túl kellemes. Ezért gondoltam, hogy nem jön össze, de adtam esélyt a csodának. Hiába! (Ma még nem cserélek vonalzót)

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita!

Üdv. Mi még nem "taliztunk". :lol: Édi a lurkód. Gyere mostmár te is mindig.

Szeri!

Mielöbbi jobbulást. Nem hangzik vmi túl jól megint ez a betegség. :? De várható volt hogy hazavisznek minden nyavaját a bölcsiből. Nem?

Esztora!

jÓ BULIZÁST! Dehogy itélünk el azért mert nem akarsz kistesót. Ne viccelj. Mindenkinek szive joga mennyi gyereket akar és tud eltartani. Örülök hogy jól vagytok R-el.

Arwen????????????

Nándorka!

Örülök hogy a rossz idő ellenére sikerült a legjobbat kihozni a kirándulásotokból. Menet közbe már ráhangolódtál a nyaralásra?? :D

Vivi!

Levi csuda édes és ahogy Enci is ott fekszik mellette. Aranyosak.

Viki!

A te Levid is csúcs! :lol: Kis tolatós.

A többiektől bocsi most ennyi maradt meg!

Rólunk!

Megtanítottam Flórát kézben ringatás helyett a a kiságyában elaludni. Hogy én milyen büszke vagyok magamra. :lol: Annyi hogy berakom hasra az ágyba aztán leülök mellé rárakom a kezem az arcocskájára és már alszik is. Olyan jó. Első 2 nap volt sírás de nem olyan vészes. Mostmár ott tartunk hogy rámmosolyog mielött beteszem az ágyba. Jókat alszik. Most is 13:10-től szunyál.

Képzeljétek: 3 napja elindult rendesen. Csak úgy kotor. Olyan ari!
Meg nekem állandóan csókot ad. A fejével már mutatja hogy nem. Úgyhogy hogy mindenre mondja hogy nem. :lol:

Kistesó:
Még nincs lezárva az ügy teljesen de eddig úgy néz ki nem lesz. Nem is azért mert annyira odáig vagyok Flóráért és ugye írtam hogy úgy érzem a szivembe nem lenne hely egy másik gyerkőcnek. stb......

Hanem a felnevelése miatt. Szeretnénk a lehető legtöbbet megadni a gyermekünknek. Hogy jól induljon az életben nem úgy mint mi. Jó iskola, otthon megteremtése stb....
Mert igaz (hál istennek) hogy nem vagyunk szegények, jól élünk. Mindenünk megvan amit csak szeretnénk. De azt se lehet mondani hogy gazdagok vagyunk. Ez az ok amiért azt gondoljuk hogy ne legyen tesó. Szeretnénk neki mindent megadni. Ami nekünk van a férjemmel lakás,ház. Azért mi mind nagyon megkínlódtunk nem hullot az ölünkbe. Nem akarjuk hogy Flóra is így induljon neki.

De ami miatt meg lehet hogy jólenne tesó az az hogy mi van akkor ha már mi nem leszünk. Akkor Flóra ittmarad egyedül ebbe a nagyvilágba?? Akkor viszont jó lenne egy tesó aki a családja barátja szövetsége.

Szóval ez nehéz döntés. :roll:

Remélem zagyva soraimból kitudjátok szűrni a lényeget. :lol:
csipcsab
 
 


Benita, ha egy kicsit több időm van, küldöm priviben!
Szeri, emlékszem, h Ti magatoktól voltataok ilyen ógyesek, h lányt hoztatok össze. :wink: :wink:

Szeri, nagyon-nagyon sajnálom a betegséget, borzasztó lehet, h Bali olyan lázas! Remélem, Te kihagyod a betegséget ezúttal. Nem nagyon nehéz őt így pocakosan ápolnod? Gyors gyógyulást! +++

Marietta, hát, igen, ráhangolódtam vhogy, muszáj volt. :wink: Fura vagyok néha, magamnak is, de hát ki nem? :wink:

Többiek? Remélem, mindenki jól van! Mit bírtok csinálni ebben az időben? mI néha kicsit szenvedünk...

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Nán-dorka
Jöhet a privi, de itt írom az e-mail címemet: benita76@freemail.hu
A profilomban a férjem címe van, mert újra kellett regisztrálnom a babanetre nemrég, és nem fogadta el az én címemet sehogy sem!!! (Valami összekuszálódott az agyamban, én nem jött be a régi felhasználónév és jelszó.) Ezért kérlek erre a címre küldd! köszi

Csip
Hogy Flórának szenteled a legtöbb energiád, az nálam is természetes. Én ugyanígy vagyok ezzel, nekünk is pont emiatt nincs még útban a kistesó. Bár nem anyagilag értem teljesen, hanem a maximális vele töltött, és csak vele töltött idő és energia. Most, hogy már betöltötte a kettőt, és egyre önállóbb, most már könnyebben vállalkozok a következőre.
Jó, hogy egyedül elalszik a kislányod. Mi is többféle módszert kipróbáltunk, egy-egy ideig működött is, de most ott tartunk, h mellé kell feküdnöm, mert nincs kiságya, és kijönne a szobából. :roll: Remélem ti sikeresebbek lesztek.

Beni

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

Tényleg köszönöm mindenkinek , nagyon be voltam zsongva tegnap (és még mindig tart )
Életem legjobb koncertje volt tegnap igaz ahogy elkezdődött úgy jött az eső is és ömlött végig de akkora volt a hangulat hogy ez senkit nem érdekelt.
Szerencsére 9kor kezdtek,előtte Zagar szintén szenzációs volt.aztán felvillant az új betűkkel D.M. és mindenki megőrült .Eszméletlenek voltak a színpad képek tökéletesek hangzás szintén.
Dave-n látszik hogy nagyon beteg (én szerintem az egész mostani turnét törölni kellet volna ) DE végig nyomta a bulit és hát mivel imádom teljesen oda voltam.Amikor a legjobban esett ő is kijött a közönség közé ázni.(mindenkinek ajánlom az ikeás esőkabátot a kocsinál annyira röhögtünk 3 zöld és 1 fehér esőkabátos tépi magáról)
Ennyire jól kiválasztott set lista még soha nem volt,annak akit érdekel:
'TOUR OF THE UNIVERSE 2009'

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Jezebel*
A Question Of Lust*
Come Back
Peace
In Your Room
I Feel You
Policy Of Truth**
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Stripped
Master Ans Servant
Strangelove

Pers onal Jesus
Waiting For The Night

Régi számok áthangszerelve ,érdemes meghallgatni!!!11 után lett vége DE most nem gond itt a jegy januárra!
Most először vettünk magunknak "ajándékot" polót,bögrét és kulcstartót (mint a gyerekek)
Ráadás: megrendeljük a cd-t amit rögzítettek és akit érdekel szivesen átírom majd (kb 1 hónap mire ideér)

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Benita, bocsánat, utólag is üdv újra köztünk! Mi még nem találkoztunk, de ismeretlenül is drukk a kistesóhoz! :wink: :lol:
Kevined nagyon édes, huncut kópé :)

Vicky, nagyon ügyes a kis krapek! :) Keresztelőhöz előre is sok szeretettel gratulálunk. :)
Ez az autós védő kép pedig nagyon édi! Hogyan csináltátok? Ilyet én is nagyon szeretnék :)

Esztora, örülök hogy ilyen jól sikerült a koncert. Külön élvezet volt olvasni a lelkesedésedet, komolyan :)
Én abszolút nem ítéllek el azért, mert egy gyerekesnek vallod magad. Nálunk Apa ilyen, s be kell vallanom, én sem érzem azt, hogy kéne még 1. Pedig szülés után nagyon akartam.
De most már egyre jobban élvezem, hogy sokszor nélkülem is eljátszik, s addig én pl. meg tudok főzni vagy kiteregetni. Peti egyre önállóbb, egyre több mindenben tud segíteni. S ez így most jó.
Annak pedig nagyon-nagyon örülök, hogy R.-rel kibékültetek! :)
:wink:

Nándorka, örülök, hogy sikerül a legjobbat kihoznotok a pihenésből. :wink:

Szeri, most már aztán tényleg tessék gyorsan meggyógyulni! Szegénykék, folyton betegek vagytok. :roll:

Marietta, gratula a kiságyban elalváshoz! :) Éjjelente nálunk is könnyebb az élet, mióta így van. Mondjuk Peti napközben babakocsiban alszik. Jó időbe udvaron, rosszban lépcsőház.

Nálunk minden ok, Peti visszaállt az egész éjszakás alvásra, mióta sutyiban kibújt az 5. foga is. :shock: 2 hét alatt 3 fog! :) Mostanában próbálkozik a darabos kajcsival, csak az a baj, hogy ahogy darab ér a szájába, öklendezik.
Babapiskóta, háztartási keksz, kifli, zsömle - már mindent próbáltam. Köles golyót meg inkább összemorzsolja a kezében. :roll: Valakinek ötlet?

Addig is egy kép, az első harapásról Apa parizeres zsömléjébe.

Kép

Én megvagyok, tegnap megint görcsölt az epém. Bevettem a gyógyszereket, attól meg lement a vérnyomásom, a konyhakövön ülve vártam, hogy jobb legyen. :roll: :?

Tényleg csajok, Ti milyen gyakran vágjátok a lurkók haját? Mert Petinek úgy nő, mint a gomba. Május óta most vágtuk harmadszor. :shock:

Na megyek, lejárt a mosógép.

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Esztora
Engem nagyon is érdekelne a cd, ha megkaphatnám, én lennék a legboldogabb!!! Jaj, szuper lehetett a koncert, másnap én is gyorsan megnéztem a neten, ami volt róla, plusz tv is mutatta, de az semmiség gondolom az élőhöz. Tuti jó lehetett! :)

Pinkiné
Peti aranyos! :P Daraboshoz nem nagyon tudok hozzászólni, nálunk a kölesgolyó jött be, babapiskótát, kiflit, zsemlyét nem evett Kevin. Ezek sztem nasik, és ebben a korban, mint a tiétek, feleslegesek is. (bocs, ez csak az én véleményem) Inkább egyen gyümit, joghurtot, vagy éppen kenyeret egy kis vajjal, sajttal. Lehet, hogy ezek jobban ízlenek neki, mint ahogy a parizeres zsemlye is!!!!
Hajvágás: minél gyakrabban vágod, annál dúsabb és erősebb lesz, mi még nem vágtuk Kevinnek, bár neki most kezd nőni (!!!). Inkább csak a végét nyisszantsd le. :wink:

Többiek nyaralnak?????? 8) :P :P

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!
Végre újra ideértem a gép elé. Leventém alszik, Enikő pedig elment Apával anyósékhoz, bucsú van náluk. Már tavaly is élvezte a kisringlist, remélem az idő engedi majd és újra fel tud ülni. Mi pedig itthon vigyázunk a házra Lelével.
Jól vagyunk, nem történt semmi érdekes. Lele eszik, sokat alszik, de kezdődik a hasfájós időszak. Már szedjük az infacolt, de sajna az sem mindig elég. Enikő továbbra is szeretgeti, de már nem olyan újdonság az Öcsi, már jobban békénhagyja.

Ágota: gratula Neked gyerkőcöd gyors növekedéséhez. Ez az első 12 hét szokott lassan telni, utána már rohan az idő. Észre sem veszed, és szülsz.

Vicky: mi is 28-án tartjuk Lele névnapját, így is csak 3,5 hét különbség van a név-, és szülinap között. De nincs ez másképp Encinél sem, ez nyugtat. (aug 16 és szept 15.)

Csipcsab: érvek és ellenérvek a kistesó mellett, és ellen. Nem könnyű eldönteni, az biztos. Bár nálunk kezdettől egyérelmű volt, hogy 2 gyerkőcöt szeretnénk, így nem kellett győzködnünk sem magunkat, sem a párunkat. Nővérem 4 évvel idősebb nálam, de nagyon jól kijövünk egymással, talán ezért is volt természetes számomra, hogy az én gyermekem sem egyedül fog felnőni.

Teszek frissebb képeket a gyerkőcökről.

Kép

Kép

Kép
vivi79
 
 


Halihó!
Sokan régen voltatok, örülnék, ha hallanék Felőletek! Bár most én is kicsit kevsebbet netezek, mint szoktam.
Nálunk olyan fura egy idő van, egyszer esik, aztán süt a nap, leggyakrabban a kettő egyszerre. Nálatok? És Ti hogy bírjátok ezt?
Mi jól vagyunk, lehet, h jövő héten elmegyünk a fiam után a nagyszülőkhöz mi is, meglátjuk. Remélem, addig még tudok jönni.

Levi baba gyönyörű és milyen gyengéd Enci! Csoda édesek!
Hasfájás ellen gyógydrukkok: ++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
Remélem, nem tart soká!

Pinkiné, nagyon sajnálom a rosszullétet! Remélem, nem lesz ilyen máskor, nagyon vacak lehetett!!!
Darabos: nekünk a levesből a zöldség, meg párolt zöldség vált nagyon be, és az (főleg, ha párolt) nagyon egészséges és vitamindús is. Azt szerették szedegetni a kis kezükkel, mondjuk ha kockára vágott zöldség volt. Amúgy meg ne csinálj gondot belőle - úgyis elkezdi majd eszegetni, amiket Ti, nem baj, ha csak lassacskán. A pépes úgyis sokkal felszívódik.

Többiek, gyertek, ha csak egy picit is! :wink:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


sziasztok,

Pinkiné, www.babyonboard.hu :wink: gratut köszönjük :lol:

Vivi, édik a gyerkőcök!
Benita, a te fiacskád is csudaszép!

Én jelenleg hulla fáradt vagyok, ma volt a keresztelő, utána kerti parti nálunk...jövő héten meg cuccolunk le a Balcsira 8) Majd jövök, ha hazaértünk (kb jövő 7 után :lol: )

Addig is jók legyetek, írjatok sokat! :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Leventéknek Boldog Névnapot!!!!

Mi fogzunk ezerrel. Rágófogakkal kínlódunk. De nagyon. Tegnapra kibújt a 8ik is. :shock: Most jön még a neheze.

Ma barátoknál voltunk. Szalonnát sütöttünk. Flóri úgy néz ki mint aki 1 hete nem fürdött. :lol:

Most mindjárt kész a fürcsivel. Mennem kell.

Holnap próbálok bővebben jönni. :wink:
csipcsab
 
 


Leventéknek nagyon boldog névnapot!!!

Hol van mindenki?????

Pinkiné én már nem is számolom Nyucsi hányszor volt fodrásznál.Most megint kell vágni a haját.

Vivi nagyon szépek a gyermekeid!!!!!!

Vicky meg is rendelted az autóba ezt a táblát?

Benita még mindig nem rendeltük meg a cd-t de igérem megkapod ha ide ér egyszer :wink:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Az aranyos kis Leventéknek minden szépet és jót kívánunk! És az Anyukáiknak is!

Holnap elutazunk pár napra nagyszülőkhöz, ott nemigen netelünk, addig is puszók mindeninek!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Vivi
Csudaszépek a gyermekeid! Olyan édes a kis Levi :P , nővérkéje tuti imádja!!! Istenem, de szeretnék én is már egy ilyen "tesós" fotót! :D :D És te hogy vagy? Kiheverted már a szülés "fáradalmait"?

Esztora
Várom a cd-t! :wink:

Nán-dorka
Jó pihenést a nagyiéknál! 8)

Vicky
Gondolom szupi lehetett a kerti parti, bár fáradságos...... Keresztelői képeket várunk!!!! :P Jó nyaralást nektek!

Bocs, ha ritkán v-ok én is mostanában, de most készül a teraszra a korlátunk, festünk ezerrel, + itt a jó idő, medencézni is kéne..... Kevint vonzza a napsütés :shock: , állandóan kint vagyunk. De azért kihasználom, ha nincs a közelemben (különben ő is ütné-verné a laptopot), és írok-olvasok! Nálunk most dörög az ég + süt a nap :shock: :shock: , nem értem! Én már nem akarok esőt!!!!! :twisted: :twisted:
Ma voltam nőgyogyinál a múltkori vizsgálat eredményéért, de szerencsére minden ok, egy kis gyulladást talált, de emiatt indulhat a "projekt" - azt mondta. :)

Kép
benita76
 
 


Halihó Lányok!

Bocsánat, hogy eltűntem, de pici előnyaraláson voltunk Balatonon. Hát az idő nem kedvezett, de ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat!

Mi jól vagyunk, semmi "tünet" , nincs hányinger, kívánósság, fáradékonyság, egyszerűen semmi. Kész csoda ez a Bébi!:)

Voltunk komolyabb ultrahangon, fantasztikus élmény volt! Egyfolytában szopizta az ujját. . . hihetetlen, már most a Tesójára hajaz :) 12 hét 5 napot állapítottak meg, azóta a 14. ben vagyunk. Minden rendben, gyönyörű kisbaba. Ó Van egy mosolygós képem :)



Kép Kép Kép


Benita, örülök, hogy újra itt vagy!!! Nagyon szép a Kisfiad, és nagy kópé lehet .

Tyűű, már ilyen későre jár, no megyek aludni, aztán jövök most gyakrabban :)

Puszi Nektek

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Sziasztok!


Mi is vagyunk ám! Csak kicsit elveszve...

Balázsnak fülkürthurutja van. :( Ez a sok vacakság ráment a fülére. Így most szerintem augusztusig felejtve van a bölcsi, ráadásul bölcsiszünet is lesz... Minden időmet lefoglalja, vagy épp a háztartás... Kint vagyunk nagyon sokat, már amikor épp nem esik az eső.
Én már úgy-ahogy meggyógyultam.
Valaki kérte, hogy rakjak uh képet, amint lefotózom, küldöm, merthogy van ám és már szépen látszik oldalról az arcocskája.

Ragota, örülök, hogy minden rendben, tényleg csodabébitek lesz! :) És milyen klassz felvételek róla!

Benita, nagyon drukkolok a projekthez! Én is úgy estem teherbe Balázzsal, hogy volt valami nyavalyám éppen, így ez nem lesz akadálya az biztos!

Nán-dorka, remélem jól érzitek magatokat, várunk vissza.

Pinkiné, annyira édes ez a Peti gyerek. És csudaédi mosolya van!

Vivi, Levi baba is nagyon aranyos. Főleg, amikor ketten vannak a képen, a két tesó, nagyon aranyosak! Hogy bírod két gyerkőccel? Remélem nem terhelnek nagyon le.

LEVENTÉKNEK UTÓLAG IS BOLDOG NÉVNAPOT, bár én már hamarabb felköszöntöttem őket...

Vicky, várunk vissza beszámolókkal és képekkel!

Csipcsab, gratula az elinduláshoz! Tesó ügyben pedig még ráértek agyalni, elvégre még Flóra is kicsi.

Esztora, szuper lehetett a D.M koncert! R-rel minden rendben? működik az újrakezdés?

Arwen, nagyon eltűntél... nem szoktuk meg ezt tőled! Légyszi írj, mégha csak magatokról is és pár sort!

És a többi eltűnt is jelentkezzen! Porsika, Meri, Adri, Orsi... stb...
szerika
 
 


Sziasztok!

Élünk mi is, csak sok a program :)

Az elmúlt napokban ezerrel szerveztem a holnapi esküvőre az ajándékot, na meg Petikém szombati buliját :) Kaja, innivaló, torta miegymás :)

Képzeljétek, Marietta példáját követve - s mert elviselhetetlen az eső és a meleg váltakozása - kb. 2 nap alatt rászoktattam fiacskámat a kiságyban alvásra NAPKÖZBEN!!!! :lol: :lol: Az első alkalommal még volt egy 20 perc hiszti, de most már 5-10 perc fenék paskolgatos altatás után csicsikál. :) Most is :)
Elkezdték érdekelni a darabos dolgok, s most már egyre kevesebbet öklendezik. Még mindig szereti a parizeres zsömlét, de már evett húslevesben főtt sárgarépát is. Mondjuk szigorúan csak úgy ehet darabosat, hogy ül az ölemben, s én adom a szájába. Múltkor apája kezébe nyomott egy kölesgolyót, amit a gyerek egyben, rágás nélkül le is nyelt. Aztán meg jött hozzám öklendezve, szegényke. :roll:

Ágota, csuda édi a bébitek :) Már 14. hét!!! Atya Úristen! :)

Szeri, sajnálom Bali betegségét. Szegénykém, reméljük gyorsan meggyógyul. :roll: :roll:

Benita, ugyan már, kit érdekel a viszketős nyavalya. Porsiék Ákosa akkor fogant, mikor elvileg még megvolt neki :) :wink: Szóval nem feladni!! :)
Ja, az én Petim meg úgy fogant, hogy a doki uh alapján azt mondta, anovus hónap. 8) Vajon most hány porontyom lenne, ha uh alapján ovulálok? :) :wink:

Drága Leventéinknek utólag is Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk! :)

Na megyek, kihasználom hogy lurkóm alszik, s kitalálom, mit vegyek fel holnap az esküvőre. :roll: Tényleg nincs egy rongyom se. :?

Ja igen, a nap poénja. Holnapra az esküvőre, kicsi fiam fején egy szép lila folttal fog menni. Ugyanis lefejelte a kaput, a szobája ajtajában. :cry:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Pinkiné!

Örülök hogy nektek is megy az ágyban alvás napközben is. Ugye milyen jó? Nekünk is olyan 5 perc simi után már megy az alvás.

A darabos ételhez való hozzászoktatáshoz azért nem szóltam hozzá mert nem tudtam volna mit tanácsolni. Nálunk pont az volt hogy Flóri a pépeset nem volt hajlandó enni. Neki a darabos kaják jönnek be amiket mi eszünk. Kölesgolyót imádja. Ő is berakja az egészet a szájába :lol: de szerencsére összerágja.

Ő is egy ideje eszi a husilevest de evett már krumplistésztát is. :lol:

Jó szórakozást az esküvőn.

Ragota!

Olyan furi még mindig hogy már itt tartasz. Most voltál 5 hetes. :lol: Nagyon szuper képek készültek. Édi a bébi. Szopi megy még Csonginak? Amúgy hallottam olyat hogy az egész terhesség alatt és szülés után is a 2 gyerkőc együtt szopizott tovább. Nem is egy ilyet hallottam. Vagy ne idegesítselek ezzel? :lol:

Szeri!

Mielöbbi jobbulást kívánok nektek. Amúgy hogy vagy? Bébi sokat mocorog?

Nándorka!

Remélhetőleg jól érzitek magatokat és tudtok mit csinálni ennek a hülye idő ellenére is.

Benita!

Akkor hajrá project!! :wink:

Most ennyi maradt meg. Bocsi ha vkinek nem írtam nem szándékosan volt.

Mi jó vagyunk. Flórim most ezerrel pakol még írok. Kis toporzékám. DE amúgy egy tündér gyerek. Hihetetlen hogy mindjárt egy éves lesz. Jut eszembe ennek kapcsán.

Tudnátok nekem olyan piskótás torta receptet adni amit csinálhatok Flórának szülinapjára? Hogy ehessen Ő is belőle.

Na pusza.

Rég eltüntek gyertek egy kicsit!!!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Pinki
Köszi a biztatást, annyira nem keseredtem el, hisz már 3 hete nincsenek panaszaim, bízom benne, hogy nem lesz probléma. :P Jó szórakozást az esküvőn!

Ragota
Cuki a felvétel, tényleg édesen mosolyog!!! Biztos hiper-nyugodt gyerkőc lesz, ha most sem zavar téged semmiben közérzetileg, születés után is biztos "el lesz magában". :wink:

Szeri
Sajnálom, hogy Balázs így "megjárta" a fülével. És ezt mivel kezelitek? Fáj neki? (Bocs, ha butus vagyok...)

Csipcsab
Nálam Kevin csak úgy alszik el, ha melléfekszem... és állandóan a vállamnál a pólóm alatt motoszkál, simogat. Most bajban is van, mert ujjatlan van rajtam.... :shock: :shock: :shock:

Benita

Kép
benita76
 
 


PETI BABÁNAK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT, SOK VIDÁMSÁGOT, NEVETÉST, BOLDOG GYEREKKORT KÍVÁNOK!!!!!!!!

Pinkiné, várjuk a beszámolódat a szülinapról és persze képeket is!
szerika
 
 


Marietta, köszi kérdésed jól vagyok, csak már nehéz a pocakom. Gyorsan kifáradok, főleg így, hogy Balázs egy elevenség, azért nem lehet leányálom ekkora súlytöbblettel élni hosszabb távon...
A bébink nagyon sokat mocorog, folyamatosan rúgdos, nem is tudom mikor pihen, vagy alszik, mert tényleg annyira aktív.
Remélem itt kint azért nyugodt baba lesz...

Benita, Balázs fülét az orrán keresztül kezeljük. Sterimaros orrszívás (sokszor nem is jön semmi) és egy orron át adható (csepp formátumú) antibiotikum. Hétfőn megyünk ellenőrzésre, én reménykedek, hogy esetleg meggyógyul addig. Az a helyzet, hogy semmi jele nincs, hogy rossz lenne a füle, így fog. sincs, h most javul-e vagy sem...
szerika
 
 


Petinek Nagyon Boldog 1 Szülinapot Kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket :)

A buli megvolt, csak 2 ember nem jött el a meghívottak közül. Sebaj, így legalább csomó kaja megmaradt, holnap nem kell főzni :)

Szerencsére nagyon jó időnk volt, egy csepp felhő nem volt az égen, s mire du. elkezdődött a buli, még árnyék is volt :)

Peti elég jól viselte a nyüzsit (mert hát a tegnapi esküvőn megedződött :) Annyira büszkék voltunk rá, nem volt semmi nyüszi, nyafi, hiszti, békésen nézelődött, érdeklődött :) Este hazafelé volt már csak álmos, de akkor is csak azért, mert 1/2 órás csúszásszal értünk haza, s csak 3/4 10-kor tudtunk fürdetni, a megszokott 9-1/4 10 helyett). A buli 4-kor kezdődött, s hát 5-kor bizony el kellett vinni a nagyfiút aludni, mert elfáradt. De addig mi felnőttek sutyiban megkajáltunk :)
Aztán 6-kor felébredt, meguzsizott, s indult a köszöntés.

Íme a torta:
Kép
Kép

Sajna szegénykém a tüzijátéktól megijedt (gondolom), mert volt kis pityergés. :( De azért nekünk nagyon ízlett :) Peti is megkóstolta, de nem volt oda a csokis piskótáért :)
Nagyon sok mindent kapott. :) Porsiéktól egy ezüst szürke kismotort. Ja igen, Porsiék:
Kép
Keresztaputól egy babatelefont (azóta is megvan érte őrülve) :)
Tőlünk egy babaxilofont (egyenlőre nem igazán érdekli) :)
Erika barátnőméktől pedig kapott egy húzható csigabigát (aminek a házában különféle játéklehetőségek vannak), egy mesekönyvet, s egy fürdőjáték szettet (horgászni lehet vele). A csiga és a fürdőszett már felavatásra került, a könyv még nem igazán köti le :)
Ja, és Apa kollégájától egy szuper babamedencét. Holnap felavatjuk, s lefényképezem :)

Hanna babával, Erika kislányával.
Kép
Úgyhogy alapvetően azt mondhatom, jól telt az első szülinapunk.
S ma egy éve, ilyenkor már 21 perce világra jött a mi kis Manónk, aki épp a bal fölső és a jobb alsó, szélső fogát növeszti egyszerre. :roll: De idáig egész jól megúsztuk.

Ja igen, akartam kérdezni hogy nincs valakinek kismama ismerőse? Szeri, gondolom nektek Balázs után megmaradt a járgány.
Szeretném eladni a babakocsinkat, már nincs igazán kihasználva, egy kisebbet szeretnék helyette.
Hirdetem tesz-veszen, vaterán, de nem igazán kapkodnak utána. Esetleg ha valaki tudd valakit, azt megköszönném.

Dobok róla egy képet.
Kép

Na megyek, elrakom magam én is holnapra.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Nagyon boldog szülinapot Petinek!
(bocsi, hogy megkésve)

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Krisz!

Mi van Veletek? Jól vagy, vagytok? Egészségileg mi a helyzet? Bromot szeded még?

Pinkiné!

Jók a képek! :D Tök jó hogy Peti ilyen jól viselte a nyüzsit. Porsi mért nem szokott már ide jönni írni?? :(
A tortát te csináltad?

Többiek????

Arwen, Meri, Vicky, Adri, Bodzi, Porsi, Hajni, Orsi, és még sorolhatnám. Adjatok életjelet. 8)

Nándorka igazoltan van távol.
csipcsab
 
 


Eloszor is

Petinek nagyon-nagyon boldog 1.szuletesnapot kivanunk (ha kicsit megkesve is,de annal nagyobb szeretettel!!!!!!!)!!!!!

Kép

Pinkine,
Petdi gyonyoru nagyfiu lett,tuti lehetett a bulija!!!!!!!!!!!!!
Porsiekat pedig pusziljuk!!!!!Kar,hoyg nem ir ide!:/DE ha lesz tali,remelem oda eljon!!!

Hat nalunk zajlik az elet,sajnos csusztunk a hazzal,pedig siman tudtunk volna most koltozni Atti szulinapjara.
De a burkolatokkal huzzak az idot (mar csak burkolni kellene bent),es a 2hetig tarto eso miatt nem haladt a csatornasas sem....most meg mikor elkezdtek asni,az okos markolos elvagta a vizcsovet...kepzelhtitek.Szoval most ujra all a viz a kertben,de remelem holnap lehet folytatni.Nagyon magam ala zuhantam,hogy igy alakult,de ennel nagyobb bajunk soha ne legyen.
Amugy ez kb egy szelete,ami zajlik,orulet,hogy mit ossze rohangalunk.
Attimnak szegenynek meg itt a nagy felfordulas kozepette ment a hasa+hoemije volt (penteken+tegnap),remelem,hoyg ma mar jol lesz.
Attilanak megvolt a 2 eves statuszvizsgalat is, 12,7kg es 90cm.

Iszonyat feluletesen tudtam csak visszaolvasni,de potolom valamelyik nap!!!!!!!!!!!!

Azt azert lattam,hogy Benita ujra itt van!!!!:)))Ud ujra itt,gyere gyakran!!!Draga a ksifiad nagyon!

Ragota,
anniyra szuper,hoyg igy atugrottad az elso idoszakot:)))Isteniiiii!!!

Szeri,
remelem Balid mar sokkal-sokkal jobban van,szegenykem!!!!!!!Pocikepet kerunk!!!!!!!Orulet,hoyg mar itt tartasz!!!!!

Vivi,
megzabalom a gyerekeket!!!!!!Irj,hoyg vagytok!

Marietta,
Floranak azon a duhos kepen besz.rtam a nevetestol!!!!!Ilyen fejet:))))))))kesz vagyok:))))

Leventeknek utolag is nagyon-nagyon boldog nevnapot kivanunk!!!!!

Na most ennyi,ugy szeretnem vegigolvasni mi tortent,es irni mindenre!De most nem tudok:/Igerem potolom!!!
Pusziii

Kép

Kép
arwen07
 
 


Arwen!

Jó hogy tudtál életjelet adni. Kitartás az építkezéshez. Jó káosz lehet.

Hát igen Flóra tud ám olyan pofákat vágni. :lol:
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Marietta! Köszi érdeklődésed! Bromot befejeztem. Úgy tűnik hatott is, már nem csöpög tejcsi. Bár vérvétel nem volt. Nőgyógyász azt mondta, a háziorvos adhat erre beutalót, de mégsem adott. Nőgyógyász meg csak oda tudott volna a magánklinikára adni, ahol magánrendelője van, mivel ő kórházban nem rendel, csak műtéteket vezet le ott. De azt mondta, hogy biztos, hogy rendbejött, mivel elmúlt a tejcsöpögés.
Viszont megint jött valami ami miatt nem próbálkozhatunk a babával. Amikor kiderült, azt hiszem kicsit mélypontra kerültem. Miért pont velem? stb..... És lehet hogy megint pár hónapnak ki kell maradnia.
Szóval mikor júniusban elmúlt a mensi, elkezdtem viszketni (meg sem lepődtem, mivel visszatérő problémám), sebaj vettem rá pevaryl kúpot, mivel mindig elmúlassza, most nem sikerült. Mivel Egerben voltunk, elmentem ott sztk-s rendelésre, ott mondta doki, hogy bacis fertőzés, írt fel klion kúpot, meg kenőcsöt, elkezdett enyhülni, lejárt a 10 napos kúra, de még mindig viszkettem egy kicsit. Úgyhogy most már itthon elmentem a dokihoz, aki megállapította, hogy vírus okozza, és condyloma.... :cry: Ugyanaz a HPV vírus okozza, mint ami a méhnyakrákért felelős. Szuper... Kaptam rá ecsetelőt, ami szörnyű, nagyon mar, és csíp. Állítólag pár hét alatt elmúlik ettől. Ha nem, akkor műtéttel el kell távolítani. Ráadásul most megjött következő menzi (30 napos rendszeres ciklusom volt, erre 26. napra), úgyhogy szerencsétlenkedek a tamponnal és az ecsetelővel, mert szeretném, hogy minél hamarabb elmúlna. Úgyhogy párommal már több, mint egy hónapja nem lehettünk együtt, és még kitudja meddig nem lehet... :cry:
És ami még szörnyű az egészben, hogy ezt a vírust nem lehet kiírtani a szervezetből, most már jelen lesz életem végéig, és ha kicsit legyengül az immunrendszerem, akkor kijöhetnek újra ezek a tünetek (szemölcsszerű kinövések a hüvelybemenetnél), ja és simán átadhattam már az egész családnak, mert tök könnyen fertőz (állítólag egy kézfogással is). És most már az oltás sem hatna, mert már benne van a szervezetemben. Lehet hogy már Csengénél sem hatna, ki tudja átadtam-e, de amúgy sem ajánlják ilyen piciknél, csak 18 éves kortól... Úgyhogy szörnyű érzésem van... Nem csak azért mert így még nem jöhet a baba, hanem mert ebből sosem lehet kigyógyulni, csak tünetmentes lehetek, és bárkit megfertőzhetek. :shock: :(
Nem vagyok túl jó passzban. Kérlek nézzétek el nekem, hogy most nem írok külön-külön mindenkinek. :?

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Krisz!

Jaj nagyon sajnálom hogy így összejöttek a dolgok!! De ne hibáztasd magad erről nem tehetsz.
Nekem is voltak mindig ilyen bajaim és állandóan kúpot meg kenőcsöt kaptam rá de ahogy befejeztem egyből visszajött.
Viszont aztán ezek mellé kaptam gyógyszert is amit a páromnak is bekellett vennie. Te ilyet nem kaptál? És mióta csak zuhanyzok azóta nagy ivbe elkerülnek ezek a nyavaják.

Nem tudom mit írhatnék amitől jobb kedved és derülátóbb lennél.
De hidd el nem lesz semmi gond. Most kikezelnek és aztán jöhet a tesó is. Persze ezt tudom könnyű mondani annál rosszabb megélni.

Bízz benne hogy Csengének nem adtad át. És persze a család többi tagjának sem. Ezt nem lehet valahogy kideríteni?

Fel a fejjel és ha van kedved gyere és nyugodtan írd le nekünk amit csak érzel. Ha mást nem legalább megkönnyebbülsz. :wink:


Ma nekem Flóra extra "bolond". Komolyan mondom amit leművel. Kész vagyok tőle. Persze közbe sajnálom is. Ugye mi egy 1,5 szobás lakásba lakunk,és egyre jobban vágyik ki a szabadba. De a nagy hőségbe nem megyek le vele. Áll az erkélyajtóba és visít hogy hagy menjen ki. Erre ma egy hajszálon múlt hogy nem ráborult a bringám ami az erkélyen van. Felborította de szerencsére mellé esett meg ő is zakózott egy nagyot az erkélyen. Volt is ordítás. Én olyan szar anyának éreztem magam és még most is szégyenkezem miközben leírom nektek. Ott voltam vele mellette és mégis egy pillanat alatt megtörtént. :?

A másik ami bosszant. 3 hete a férjem fogorvosnál volt tömték a fogát. Tömött a nőci vagy kettőt. Azt mondja nem gyökérkezeli hanem gyógyszert tesz bele és az kiöli az ideget. Betette rátömött. Mindezért fizettünk 30 ezer ft-ot. Erre 3 napja úgy fáj a férjem foga hogy majd megőrül. Holnap megy vissza gondolom megint jó kis pénzé megcsinálja és még ne legyek dühös. Remélem lesz annyi esze a nőnek hogy nem rendes tarifát kér érte ha már elcseszte. :evil:
csipcsab
 
 


Pinki
Örülök, h jól sikerült a szülinapi parti! Jó sok mindent kaptatok! Azt a csokitortát ….. nyam-nyam megkóstoltam volna én is!!! :P :P

Arwen
Jó hogy írtál. Ne izgulj a ház miatt, hamarosan bentről is élvezheted. Mi is egy éve költöztünk, a végén már én is alig vártam, szinte már festetlenül is bejöttem volna. Jobbulást kisfiadnak. Kevinnek is hasonló méretei voltak 2 éves státuszon: 13.5 kg, 94 cm. Hogy ezek a mai gyerkőcök mekkorák? :roll:

Szerika
Remélem Bazsi már meggyógyult. :wink:

Angyal
Uram Atyám! Szörnyű lehet ez a vírus! :( :( Nagyon sajnálom. És ez mitől lett? És azt ki mondta, hogy nem múlik el, mindig előjöhet? Olvastál erről a betegségről? Jaj, mennyi fárasztó kérdés, bocs ha ezzel nyomasztalak, de tényleg aggódok emiatt érted. Írj, ha többet tudsz, én szorítok neked, hogy mégis jobbra forduljon az eseted.

Csipcsap
Fogorvoshoz „gratulálok”, Tényleg durva!
Ne hibáztasd magad, ha Flóra kicsit kajlább, és nem tudsz odaugrani. Bár megértem, én is ilyen vagyok, Kevin is a közelemben esett le a csúszda tetejéről. 2 éjszakát nem is aludtam a lelkiismeret-furdalástól. Reflex-hiány (sztem). De azért jó anyák vagyunk, hiszen utólag is bánt a dolog.

Benita

Kép
benita76
 
 


Lányok, régen voltam, de olyan jó, h sokat írtatok! Mi nemsoká megint elmegyünk egy hétre kb. vidékre.

Gyorsan kezdem a szülinapokkal:

PETI BABA, LEGYÉL NAGYON BOLDOG EGÉSZ ÉLETEDBEN!
ATTI, NAGYON-NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK KÖZELGŐ 2. SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL!

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Krisz, nagyon sajnálom. Már korábban is akartam írni, de sztem erre is jó kell legyen. nekem az intimtorna és az Acidophilus Bifidus segít elkerülni mostanában a fertőzéseket. Az intimtorna az izmok edzésével olyan közeget tud teremteni, amiben a saját védekezőmechanizmusok ideálisan működnek. Az Acidophilus meg egy kicsit rásegít erre.
Nekem olyan érzésem van, h ki fog derülni, h nem olyan vészes ez a dolog. Ne haragudj, eszem ágában sincs bagatellizálni, de ha ilyen könnyen terjed, akkor már mind fertőzöttek lennénk, nem? Szóval én reménykedek, h egy kicsit negatívabban festették le Neked a dolgot, és mindenesetre próbálkoznék alternatív eljárásokkal is, mint fentebb.
De főleg nagyon drukkolok, h minél hamarabb meggyógyulj és rendbejöjj és hajrá családbővítés! :wink:

Arwen, drukk a házhoz, ez ilyen sajnos, de már nincs messze a cél!!!

Pinkiné, Peti nagyon édes!

Marietta, ne aggódj, mindőnkkel esett már meg hasonló. Akkor lennél rossz anya, ha nem esett volan meg ilyen, mert az azt jelentené, h nem vagy a gyerekeddel, így nem volt idő arra, h előforduljon ilyesmi.

magunkról: kedvencem mostanában, ahogy a két gyerekem együtt énekel, főleg azokat a dalokat ugye, amiket én szoktam - hát, irtó édesek, és főleg akkor, ha nem gyerekdalokat énekelnek, és mégis roppant lelkesen. :D
Kislányom hisztizik időnként rendesen, elő kell vennem újra a Nevelés mindennapi művészete c. könyvet, h más szemszögből nézzem a dolgot. Ez ui. nem könnyű... :?
Ma megint libegőztünk, elvittük az unokatesót is, megint nagyon élvezték a kölykök. A fiam újra akart menni, mikor visszaérkeztünk az alsó megállóhoz. Sajnos fotógépet megint nem vittem... És olyan szupi, h nem félnek. Mert én egy kicsit igen néha :oops: :) , de ők egyáltalán nem!
A kislányom megitn sokat ébred éjejlente, már megvan a 19. fog, a huszadikat talán érthető, h nagy várakozással várom... :D talán akkor fog majd rendesen aludni??? Izgulhattok, mikor újra hazajövünk, valószeg már be tudok számolni erről.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Jaj, úgy írnék még, de krónikus fáradtság van rajtam ezektől az éjszakázásokatól, és most m,egint hirtelen késő van már...

Puszi mindenkinek!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

FLORANAK NAGYON-NAGYON BOLDOG SZULETESNAPOT KIVANUNK!!!!!!!!!!!!!
Kivanunk neki minden szepet es jot,egeszseget,boldogsagot az eletben!!!Es az egesz csaladnak!
Kerunk kepeket a szuletesnapi bulirol is!

Kép

Nandorka,
nalunk is kel Attila ugy 2-3 hete,raadasul van,hogy 5 utan vegleg felkel,de ha fel7kor kel,mar oromunnep.Ebbol is latszik,hogy minden valtozik.Es o mar nem racsosban alszik,igy minden kelesnel atjon.Isteni...Neki meg a 4 hatso fog van hatra,es tuti,hogy amiatt,mert azota mindent a szajaba vesz es a keze is allandoan a szajaban....De majdcsak kibujnak:)))
Tudnank pihenni,mondanom sem kell,rank ferne,de hat most ez van:)

Krisz,
hu bakker:/
En is pozitivan allok hozza,akarcsak Nandorka,de megertem az erzeseidet.De hidd el,minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!
Sajnalom,hogy most minden igy osszejott:(

Benita,
huuu azert nem semmi nagy fiad van!!! :shock:

Marietta,
fogorvos:remelem megcsinalta "garanciaban".En imadom a mi fogorvosunkat,o pl ha ilyen van(ferjemnel volt egyszer,hogy nem lett jo a tomes),szo nelkul ingyen csinalja.

Attim meggyogyult 2 napig volt hasmenese+hoemelkedes,de szerintem az is fogzastol volt....
Szerencsere tegnap tobb dologban is jo hireket kaptunk,mar nagyon rank fert,irto nehez idoszakunk volt mar hosszu ideje.

Kép

Kép
arwen07
 
 


Nandorka,
koszi szepen a koszontest!:))))

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan a szülinaposokat!

Flóránknak nagyon Boldog Első, Attilánknak pedig nagyon Boldog Második Szülinapot Kívánunk! :lol: :lol: :lol: :lol:

Majd később még jövök, ha fiam alszik. Pár napja átállt a napi 1 alvásra, úgyhogy most eléggé sűrűek a napok :) Mindent 2 órába bezsúfolni eléggé macerás. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Boldog Szülinapot minden kis most ünneplőnek!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Köszi a köszöntéseket. Hihetetlen hogy itt van máris az első szülinap. :shock:

[size=24]Mi is kívánunk Attilának Nagyon Boldog 2-ik Szülinapot!!!!!!!!!!!!!![/size]

A szülinapos most alszik. Reggel dokinőnél voltunk az 1 éves szűrővizsgálaton. Minden oké. De jobban ordított mint az aki oltást kapott. :lol: Nem akarta hogy a dokinő hozzányúljon meg nem akart hátra feküdni.

Ma sütök neki egy tortát és este apájával meg anyuékkal meg a hugommal megünnepeljük a szülinaposunkat. Kivi vagyok hogy fog neki tetszeni. Kapott fa fejlesztő játékokat. Hétvégén meg megyünk anyósékhoz gondolom ott is meglesz tartva. Jövőre meg csinálunk neki partyt. De udvar hiányában nem tudom hogy. :?

Arwen!

Nektek hogy lesz a buli? Hétvégén?
csipcsab
 
 


Esztora!

Hogy vagytok?
csipcsab
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánunk Flórának és Attilának!

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Marietta köszi jól :lol:
Néha kicsit súrlódunk de most már tudjuk kezelni

Készülünk mi is a szülinapra megrendeltem a tortát (tűzoltóautó ) ,bepácoltam tegnap a húst,holnap megyünk az Ikeába ágyat venni Nyucsinak.
Meg kap autókat,könyveket stb.

Akrisz sajnálom hogy ezeken kell keresztül menned!
Egyetértek Nándorkával erősitened kell magad!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


sziasztok,

csak gyorsan, nagyon-nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk Peti babának (kicsit megkésve :oops: ) és Flórának!!!!!!!!!!!!

És nagyon-nagyon boldog 2.-at Attilának!!!!!!!!!!!!

Jól vagyunk, jól sikerült a Balcsi múlt héten, most próbálom behozni az itthoni "lemaradást", jövő héten vendégeink lesznek, utána mi utazunk megint...
Levi négykézlábazik ezerrel, nagyon ügyes kis akrobata, hihetetlen, miket művel! Ma végre megvettük neki a járókát, talán így picit több lesz a nyugis pillanatom és tudok jönni... :roll: :lol:

Puszi mindenkinek!
Levi & Viki

Kép
vickybabe
 
 


Kedves Flóra!
Virágot a virágnak! Légy nagyon boldog egész életedben!!!

Kép

Kedves Nyunyi!
Nagyon-nagyon sok szépet, örömet, boldogságot kívánok Neked és szüleidnek!

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Halihó Lányok!!!

Bizony-bizony, én is megkéstem kissé Peti köszöntésével, de nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKI!

Flóra és Attika! Nektek is NAGGGGGGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Krisz!!! Ne izgulj, nem lesz semmi baj. Ahogy Nándorka mondta, ha ez ennyire vészes lenne, gyorsabban terjedne, mint az influenza (kb.). Tudnod kell, ha elfogadod tőlem elvontabb magyrázatomat, szóval egy betegség egy problémánk testi szintű megjelenése. Ha valamit nem tudsz megélni, átélni, elfogadni magadban, akkor a sors rákényszerít annak megélésére vagy így vagy úgy. Ha Te nem tudod, egy betegség által biztosan foglalkozol vele... No megnéztem a Betegség, mint szimbólumban, hogy ez mit jelent, priviben leírom).

Szóval sem Csengének, sem a Férjednek, akárkinek a Családodból ez nem valószínű, hogy problémát okoz (hacsak nem ez valami nagy családi probléma általában), tehát nem valószínű, hogy témaként megjelenik Nálad.

A vírus maga csak egy eszköz, semmivel sem több. nem hibáztatható, csak egy eszköz arra, hogy megélj valamit.

Marietta, uggggggggggyan már, szerintem mindannyiunkkal előfordul hasonló...múltkor Tesóm és Apukám vigyázott Csongira. Ott voltak mellette, mégis egy pillanat műve volt és átzuhant a korláton, beesett egy árokba, szerencsére egy száraz tuja megfogta, nem esett nagyot...inkább csak riadtság volt, mint fájdalom.
Jajj, a múltkoriról nem is beszéltem, vagy lehet írtam...szülinapi torta, Csongi föléhajolt, mert úgy akarta enni, beleharapni, mindezt végignéztem, és a szemébe szó szerint beleállt a gyertya. Azt hittem, komolyan, hogy a szeme kinyomódott. annyira szőrnyűséges volt...de szerencsére valahogy pont a könnycsatorna környékére szúródhatott...ettől nem tartom magam rossz anyának, ezer ilyen fog még előfordulni.

Esztora, nagyon örülök, hogy minden rendben...jó hát súrlódás nélkül nincs kapcsolat :P

Nándorka, Csongi szerencsére már nem ébred fel este. de reggel még mindig rácuppan.
Annyira erősnek kének lennem, és végre azt mondani, itt a vége, nincs tovább...de egyszerűen nincs erőm, nem vagyok készen. Pedig annyira kéne már... Aug. végén megyek egy kötelező táborba, 5 napra!!!! (természetgyógyi vizsgámhoz kell). Nem tudom mi lesz? Nem voltam Csongitól így még távol soha, nem tudom, hogy bírjuk majd? meg az altatás. nem lesz Neki trauma?

Ja, a vizsgám sikerült, 100 pontból 94, 5 pontom lett :lol:

Amúgy jól vagyunk, minden rendben. Tüneteim továbbra sincsenek, de Pözsókát határozottan érzem mozogni, már múlt héten is. Hihetetlen!
Még nem tudom felfogni, hogy 2gyermekes anyuka leszek...néha azért megrettenek a gondolattól. Csongi olyan öntörvényű, egyedül nem merek Vele sehova sem menni. Mert ha Ő nem akar jönni, akkor kész passz, hiába fogom meg a kezét, összecsuklik, hisztizik, lefekszik a földre. A megoldás a felemelés, de azt meg már nem szívesen, egy kapálózó kis Ördivel a kezemben...

No megyek aludni,

pusszancs

Ágota

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Sziasztok!

Már nem látom annyira borúsan a dolgokat... :) Tegnap voltam a dokinál, azt mondta szépen javul, és még 3-4 napig kell ecsetelni. Legalább nem fogja az egész nyaralást elrontani. Ugyanis holnap megyünk a Balcsira 10 napra. Jó időt mondanak jövő hétre, remélem most nem fognak tévedni a meteorológusok. :D Csak ezt a pakolást utálom... :oops:

Nyunyinak előre is Boldog szülinapot!

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: