Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én ma végig nyaltam a lakást, vasaltam, de azt még nem fejeztem be csak egy kis pihi erejéig!

Kitty! Én vagyok!
Én drukkolok, ha tényleg nem csak te akarod 100%-osan, mert volt olyan kép amit már mondjuk nem most tettél fel ide nekünk és azon olyan helyes párocska vagytok!! Jó rátok nézni! Szal akkor wellnes-re fel!!!!!!!!!!!!!!!! És csomagolj be engem is a kisböröndödbe és megyek veletek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: DE gyertyát nem tartok addig beülök a medencébe!!!! Esküszöm jó leszek csak vigyél magaddal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Imádom, ha tiéd a laptetű, mert akkor egy olyan édes képet tűzöl be nekünk!!! Ez is tünemény!
És nehéz tananyagot kaptál?? Vagy azért kibirható?? Mikor van lesz az első vizsga? És ha kimész akkor haza jössz majd vizsgázni? Vagy ez hogy lesz?
Én a 7végén nem is tudom mi lesz! Apa ma dolgozik remélem most már lassan jön haza felé! Elvileg ma hoz haza mancinak kinti játszóteret! De ezt úgy kell elképzelni amilyen kint a parkokban van az Ő cégük csinálja itt pestre szinte mindet és hoz haza! Occsóé! Igaz felujtottat hoz haza, de nekünk az is jó lesz! Nem vagyunk nagy igényüek, majd mivel apa ügyes kezű így majd Ő megcsinálja felújitja! Hogy holnap mi lesz az a jővő zenéje!
Egyenlőre még azt szeretném kitalálni, hogy mit is főzzek holnap! Bár lehet az egyszerűség kedvéért rántott húsi lesz! :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
jól van, elviszlek, de kicsire össze kell ám húznod magad, hogy elférj a bőröndbe :lol: Amúgy Egert néztük ki, most van egy Ámor nyila nevű wellness csomag, és azt :wink:
http://www.eger-szallas.hu/Wellness-h%C ... -2-%C3%A9j)

Tananyagba még nem nagyon néztem bele, de eddig nem tűnik nehéznek. Vizsga csak a legvégén van (42 lecke van, havonta küldenek kettőt), így külföldről is tudom csinálni :wink: A vizsgáig meg majd csak hazaérünk, ha addig nem módosítanak hatszor a szerződésen :?

Játszótérről tegyél ám képet!!! Majd én is szeretnék, ha lesz gyerekem :roll:

Én most csináltam meg a pizza tésztát, és majd azt sütök :wink:

Ebéd: papám tesója főz, asszem csirkepörit akar, meg a szokásos húsleves.
kitty22
 
 


Kitty!
ÉLJEN ÉLJEN ÉLJENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!! MEHETEK ÉN IS!!!!!!!!!!!!! úGY ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kÖSZÖNÖM! Hidd el olyan aprora össze tudok töpörödni, hogy azt is elfelejted, hogy börönd van nálad!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajna nem engedi megnyitni az oldalt valami hibát ír ki! Lehet csak most, hogy valamit töltenek fel vagy nem tudom, mert félig megnyitja! :?
Játszótérről teszek majd, ha meg lesz!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Pizza! Mehetek???? :P :P :P
A holnapi ebédetek sem lesz kutya füle!
És akkor a tananyagot kintre fogják postázni???? Vagy otthonra és valaki kiküldi neked?
42 lecke nem is tünik soknak!

Apa még sehol hívom és nem veszi fel! Ez olyan dűhítő!!!!! :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Nóci
pizzát küldöm :lol:
Itt talán meg tudod nézni: http://www.hotelvillavolgy.hu/hu/amor4.php

Tananyagot még nem tudom, hogy oldom meg. Nem hinném, hogy külföldre is postázzák :roll: Erre még vmit ki kell találnom...

Apa előkerült már?
kitty22
 
 


Kitty! Nem tudom, hogy a te pizzád ettem vagy apa csinálta, de mi is pizzát etünk vacsira!!! Jó vot jól esett!!
Apa a játszóteret nem hozta haza, mert mire oda jutott volna kiment a fejéből! Na bumm majd legközelebb!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hümm ez nagyon tuttko hely! Meglesentettem!!!! Mondom én, hogy apróra össze tudok töpörödni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Csak sajna ezek után apát is betanitom a töpörödésre!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kitty! Na merre csaviztál ma? Vagy tanultál???

Mi ma kinnt voltunk a város ligetben jó nagyot sétáltunk! Persze a két szép játszótér közelébe is alig jutottunk annyian voltak! Szó szerint a szülök verekedtek a hintáért, hogy a gyerköc beleülhessen!
Mi holnap megyünk délre szellemi fejlesztésre onnan átmegyünk barinőmékhez aztán szemészet mancikával majd a nap végén mi megyünk apával fogorvoshoz! Már február végén bejelentkeztünk, mert nekem letört a fogam persze preimier plánba tők elöl és csak mostanra kaptam időpontot! Már úgy szégyeltem utcára lépni nem még idegenekkel beszélgetni! Szal a holnapunk elég zürös lesz!

Kinek hogy telt a 7vége????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok :)

Nóci, csináltok játszóteret?

Kitty, én is drukkolok, ha még aktuális, mihez kellett?

Én vizsgáztam szerdától, de eddig úgy fest, hogy 2 bizonytalan, a többi sikerült :)

Hétvégén itt voltak barátnőmék, egész hétvégén, szerencsére jó idő volt, így kirándultunk, meg minden ilyesmi, gyorsan elszaladt az a pár nap, de jó volt :)

Ma megyünk 12. heti UH-ra, drukkoljatok légyszi!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jövök, mert lassan indulunk! Épp azon filozofálok, hogy úgy szeretnék vonatozni mert hát én imádok, de viszont akkor volna még itthon időm lenni, mert tesóm elvinne! Meg hát a vonattal csak annyi ba, hogy félek feltenni rá a babakocsit! No de mindegy! Ha tesom elvisz akkorr no vonatozás, ha nem tud mert berendelik addigra akkor marad a vonatozás!
MOst így végig olvastam amit írtam és az eleje kicsit hülyén írtam, de asszem érthető!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Na szép napnak nézek elébe!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsani! Igen csinálunk játszóteret! No de azért nem lesz olyan mint az utcai vagy is hát nem is tudom!Majd apcika megcsinálja! Azaz csak össze kell majd állítani!
Drukkolok neked az uhhu-hoz! Remélem hozol ám nekünk uhu képet!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsani
drukk az uh-hoz, minden rendben lesz! majd hozz fotót is, és készíts vonalzót :wink:

Nóci
jó kis orvoshoz rohangálós napod lesz :? Nem irigyellek...

Tegnap csavarogtam is kicsit bátyámmal, voltunk vásárolni, temetőben, udvart rendbetettem (fűnyírást, stb).
kitty22
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk :)

Nóci, nem az a lényeg, hanem hogy van hol játszani :) láttam már ilyen házi játszit, szerintem nagyon vagányul néznek ki :)

Kitty, csavarogni én is mennék már :D csak már nehéz menni... :( már kismamanacit hordok... "kinőttem" minden gatyámat :lol:

És mi:

Baba jól van, baromi aktív volt, de sehová nem tudom feltenni a videót, mert elfogyott a net :( (stickünk van...) de hoztam képeket :D

Úgy néz ki, kukaca lesz :D

Poci 13+1:

http://kepfeltoltes.hu/110418/pocokpoca ... es.hu_.jpg

Babuci:

http://kepfeltoltes.hu/110418/kismano_w ... es.hu_.jpg

Kuki alakú köldökzsinór :D

http://kepfeltoltes.hu/110418/kukifot__ ... es.hu_.jpg

Amúgy már nagyon aktív volt, itta a magzatvizet, szopizta az ujjait, kapirgált, pörgött, imádom :D

Vonalzót holnap teszek be :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani
ennyi idős terhesen már kell is a kismama naci :wink: Nagyon csini a pocakod!
Aranyos a baba, olyan jól látszódnak a kis formái :D
kitty22
 
 


Sziasztok!

Na ma megjártuk mancival bórát baranyát! Elegem is lett úgy merő hírtelen, de az este úgy, de úgy feldobott! Én ilyen boldog fogászat után még sosem voltam!
Nos úgy volt a mai program, hogy voltunk korai fejlesztésen és utána elindultunk, hogy talizunk Zsuékkal szemészet elött! No de sajna nem tudtunk talizni, mert olyan gyorsan ment az idő, hogy mire odaértünk volna épp, hogy 5 percet lehettünk volna együtt, mert már indulhattunk is volna a szemészetre! Ott semmi változás se jó se rossz! Azért ez is valami! Utána jött értünk apa ettünk egy gyrost írány haza fogmosás majd fogdoki! Igaz, hogy elötte lebaszott mint a pengös malacot, hogy letört foggal vártam 2 hónapot, de megérte! Olyan szép lett! De sajna talált mellé még egy rakat rosszat! Szal egy jó darabig oda fogok járni! És én még nem szálltam ki úgy fogorvosi székből, hogy ne fájt volna! De esküszöm, hgy most még a szurkát sem éreztem! Szal minden elismerésem ezé a dokibácsié! No ezért vagyok olyan boldog!

Zsani! Nagyon jók a képek szép formás a pocid is, de csak egy kérdés! Én basszus olyan hülle vagyok ezekhez az uhu képekhez, hogy a 3. képet nem ismertem fel! A másikat felismertem azon láttam a kis gerincét is! Olyan jó ezeket látni! Épp ma mondtam apának, hogy már úgy vágyom a kistesóra!!!

Kitty! Neked is jó kis programjaid voltak tegnap! Te sem unatkoztál azt látom!

Na ebben a szent percben ment ki az érzéstelenítő hatása!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, örülök, hogy végre elmentél dokihoz :) annak is, hogy megcsinálta a fogad :) fáj még? :( (mert hogy írtad, hogy kiment az érzéstelenítő...)

A 3. képen van 2 comb, egy popi és egy kuki :lol: így sajna jobban nem tudom elmagyarázni :)

Kitty, valóban kellett, sokkal kényelmesebb :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
na, akkor jól megúsztad a fogorvost (nem úgy mint múltkor a bátyám: még két héttel utána is fájt a foga :( ). Nekem is kellene menni, mert bújik elő az egyik bölcsességfogam, de persze, hogy nem ott, ahol a helye lenne :roll:

Zsani
aranyos a vonalzód :)

Én tegnap is kertészkedtem kicsit, ma meg kellene nagytakarítani már. És apámnál is :? (amivel csak annyi a baj, hogy akkor hív csak fel, ha vmi kell neki, vagy csináljak neki vmit...).

Szép napot!
kitty22
 
 


Sziasztok!!

Zsani! Tényleg nagyon kis csecse a vónalzid!!!!!
A fogam nem fájt meg szerencsére most sem!
A képt meg minjá beazonosítom!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty! Sajnálom, hogy apud csak ilyenkor keres! De írtad még régebben, hogy eggyütt él valakivel. Akkor miért nem az a valaki csinálja a nagytakarítást? Te vagy a cseléd?
Sajnálom a bölcsesség fogad! Én is jártam, úgy hogy ferdén jött ki és ki is húzták! Azt hittem, hogy ott halok meg a helyszinen, de túl éltem és végül is a bölcsesség fogra nincs is szükség! Akkor meg az minek van?? De most komolyan!? Szal attol akkor lehet téged is meg fognak szabadítani, hogy a többit ne nyomoritsa meg azaz ferdítse el! Mert akkor az nem lenne kellemes!

Én nem tudom mi van a mancimmal! Alig birom így a déli alvásnál elaltatni! Már 2x elaludt a kezembe, mert mindig ölben altatom és mikor leteszem akkor kipattannak a szemei! Most már ez megy napok óta! Pedig a déli alvásból nem engedek! Nekem ilyenkor kell mosogatni meg főzni meg esetleg punnyadni! Szal a tököm ki van! Ja és már éhes is vagyok!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsani! Na most beazonosítottam! Így már erthető!!! :lol: :lol: :lol: Köszi a felvílágosítást!!! Lehet máskor is szükségem lesz rá! Én nem tudom, de ha nincs elmagyarázva mi van ott akkor nem bizti, hogy ki tudom venni! De azért remélem nem csak én szenvedek ettől!!! Bár a mancikát azt egyből mindig ki tudtam venni! Persze a doki mindig mondta mit látunk, de csak így tanul az ember lánya nem igaz??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty, bölcsességfog nem hangzik jól... :(

Nóci, nem lehet ez a hülye idő? Nekem is nagyon fáj a fejem... :(

Hát, más babáját én sem tudtam kinézni, ne aggódj :D pedig kaptam ám kukiképet milliót :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nóci
már nincs meg apám nője, nem is sokáig volt :roll: Mint ahogy egyik sem... állandóan váltogatja... És most épp nincs egy sem...
Bölcsesség fog nálam nem egyszerű eset: ami jön, az épp nem nyomja a másikat, mert az is bénán nőtt már ki, és anno ki is húzattam, és pont u.ott nő most ez is... Amúgy akkor azt mondta a fogdoki, hogy ki kell vésni őket, mert a többi meg a hátsó rágófogaim alatt van, és kinyomja majd őket... Szájsebészethez meg nem sok kedvem van :oops:
Azt olvastam, hogy a gyerekeknek van egy időszaka, amikor nagyon anyásak, vagy épp apásak, tehát még jobban ragaszkodnak. És ilyenkor elég ragacsok tudnak lenni, nem lehet őket letenni csak úgy... Kitartást!

Zsani
jobbulást! Reméelm, hamar elmúlik a fejfájás. Vagy csak tavaszi fáradtság...
kitty22
 
 


Jövő hét pénteken meg megyek nődokihoz, szokásos rákszűrés, meg szeretnék kérni egy hormonvizsgálatot, mivel mikor egy éve csinálták, akkor ugye szedtem a bogyót, hogy megjöjjön. Most meg azóta nem szedek semmi ilyen hormonizét, meg kb kéthavonta meg is jön, kivi lennék, mi újság odabenn :roll:
kitty22
 
 


Szép napot nektek!

Nos jelentem manci aludt kábé 3/4 órát! Ez is sikernek számít, mert legalább ettem és épp befejeztem a mosogatást!

Zsani! Lehet az idő érte a felelős nem tudom, de azt tudom, hogy ez nagyon fárasztó!
És tudtam én, hogy nem vagyok ezzel egyedül!!! :lol: :lol: :lol: Mármint az uhus képekkel!
Fejfájás miatt egy cseppet sem irigyellek! Lehet van valami front??
Tényleg és már vettél valami kis babarucit? Vagy egy cumit? Vagy bármit? Van olyan dolog aminek már abszolut nem tudtál ellen állni??? Én ilyenkor vettem kisrucikat meg a 16. héten vettük meg a kiságyat a 18. héten a babakocsit és így szépen sorba!

Kitty! Akkor valami nem stimmel apuddal már remélem nem veszed sértésnek, hogy ezt írom! Vagy lehet csak Ő fogott ki olyan asszonyokat akikkel épp nem volt meg a közös nevező!? Sajnálom, de talán egyszer csak!
Ez a fog dolog ez valami kegyetlen! Ezt is úgy utálom mint a nőgyogyit! És ha már itt tartunk akkor azt mondom nagyon helyes, hogy mész rákszürésre! Nekem is vissza kellett volna menni már februárban, de mindig akkor rendelt a dokinénim amikor épp nem tudtam elmenni! De már rajta vagyunk az ügyön, hogy vissza tudjak menni! Tudod nem lertt jó az eredményem a rákszürésé és ismételni kell és akkor találtak rá a miomámra! Szal nem akarok játszani ezzel a dologgal!! Félek az az igazság!
Manika meg már remélem, hogyhamar abba hadja ezt a nem alvásos dolgot! Az hogy velünk akar lenni az rendbe van, de hogy nem alszik és tiszta nyügi az már sok!!!

És most fogok majd főzni! Zöldborsó főzeléket csinálok tükörtojással!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
nem veszem sértésnek, tudom, hogy benne van a hiba. Nem véletlenül találkozunk/beszélünk ritkán :roll:
Rákszűrés tényleg nem elhanyagolható (van tapasztalat nálunk is :cry: ), másfél éve voltam, így pont aktuális. Mondjuk tavaly meg elég sokat jártam nőgyogyihoz, uh-ra :roll:

Többiek?
kitty22
 
 


Sziasztok!

Nóci, semmit az égvilágon nem vettünk még meg, majd 20. héttől, addig nézelődünk, mit hol érdemes :) nem szeretném, hogy ha bevásárolnánk egy üzletben apróságokból, aztán máshol sokkal olcsóbban kiszúrnám ugyanazt :D meg hát nincs is még hová tenni... :roll:

Kitty, nagyon drukkolok!!!! Mármint a nőgyógyihoz :)

Jaja, többiek? Meli? Bri? :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Szerintem ne várjunk senkit a régiekből mint se Bezét se Dorkát! Mindketten máshova írnak, de idfe már be se köszönnek!
Annak idején Melit is pátyolgattuk védtük, de ő is köszönés nélkül lelépett Csucsut félig megértem, de csakis félig!!!!!!!!!! Ja és Katit is sajnálom, de swajonos Ő az egyetlen akit 100%-ban meg értek!
Brid megint egy más tészta, de azért egy köszönés erejéig benézhetne, ha már ő volt ennek a topiknak az anyukája!
A véleményem az, hogy mindenki elfelejtette, hogy honnan is indult!!!!!!!! De ez az én véleményem!!!!!!

Kitty! Minjá ráírok a szülésznőmre, hogy na mi van már a dokinénimmel!!!!

Zsani!!! Akkor ti most épitkeztek vagy mi?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, nem, csak egyszerűen belaktuk a házat :lol: ha lemennek a vizsgák, ki kell válogatni, mi az, ami már szemét, és ki kell dobni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani!!! Értelek! Hát akkor hajrá válogatás!!! Sok sikert én azt úgy utálom!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsani
köszi :)
Válogatás: ezért jó, ha sűrűn költözik az ember :lol: Én az utóbbi öt évben háromszor költöztem, így nem nagyon halmozódott fel sok szemét :roll: De azért az elképesztő, hogy egy-két év alatt is mennyi mindent összegyűjtöget az ember :shock:

Nóci
az eltűntekkel kapcs. amit írtál, teljes mértékben egyetértek veled!
Doki írt vissza?

Kati
sokat gondolok rátok! Remélem, jól ill. jobban vagytok!
kitty22
 
 


Nóci, én nem utálom, csak azt, hogy a férjem gyűjtögető életet él, és minden az ő szarjaival van tele :lol: kidobni nem lehet, szerintem megint egy kész harc lesz :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Már tegnap akartam este írni az írásotokra, mert láttam ám, hogy írtatok, de be vallom akadt este jobb dolgom is!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nos!!

Kitty! Dokival nem vettem fel a kapcsolatot végül, mert a barinőm intézte a dolgot hisz Ő a szülésznőm is egyben és Ők együtt ügyeltek és sajna többet ügyeleti időben nem bizti, hogy tud vállalni, mert genyó a fődoki! Szal van ebből sok huza vona! Szal vasárnap megint együtt ügyeltünk és abba maradtunk Ildivel, hogy úgy zsirozza le a dolgot, hogy már nekem tők mindegy mikor csak legyünk már túl a dolgon!!!

Zsani! Akkor a mi férjeinket össze lehetne kötni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Nálunk is ez van! Bár azért én is képes vagyok mindent eltenni, hogy ohh jó lesz az még valamire, de mikor még is rájővök, hogy nem akkorra meg már a szívemhez nő! Szal nálunk ez már családi hagyomány!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ki mit csinált ebben a szép időben?? Mi voltunk délelött csavizni délben mig canika aludt addig főztem meg mosogattam meg felsepertem és felmostam a konyhát! Jó kis brassoit csináltam ma, bár a sült krumplit hozzá csak akkor csináltam meg hozzá mikor apa haza jött, mert ugye az csak frissen finom!
Holnap még, hogy mi a túrót főzök jó kérdés! Ez a mai éjszaka zenéje! Nálatok mi volt ma az ebéd??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
de jó neked, hogy így el tudod intézni :)

Én tegnap apunál takarítottam - segített a bátyám is, szerencsére -, este meg filmet néztünk.
Ma meg hátrahordtuk az udvar első részéből a sok éve ott álló téglákat a hátsó részbe, ne legyen szem előtt. Ki is döglöttem :roll: Meg közbe itt is takarítgattam...

Ebéd ma bableves és tejbegríz, holnap mivel nagypéntek, vmi húsmentes kaja lesz.

Holnap du ér haza párom, így vele leszek, szombaton kirándulás van betervezve, vasárnap mamánál családi ebéd, hétfőn meg bezárkózok :lol:

Ha nem jönnék, akkor mindenkinek Kellemes húsvéti ünnepeket, és annyi locsolót, amennyit akar! :D
kitty22
 
 


Sziasztok!

Nóci, akkor nem unatkoztál :D

Mi randiztunk a fogadott dokimmal, vagyis csak én, tüneményes ember, jól választottam :) csak lecseszett kicsit, mert sokat híztam szerinte, így most "diétán" vagyok, mondta, hogy ne egyek annyi szénhidrátot, inkább fehérje + zöldség, gyümölcs... mondom, éhen fogok pusztulni!!! :( de mindegy, majd okosban megoldom :) fogyózni nem akarok, bár nem is mondta senki, csak annyit mondott a doki is, h 20. hétig már ne hízzak tovább :)

Hétvégén kitakarítunk, vasárnap anyuékkal megyünk kirándulni, hétfőn anyósék, bár emiatt kicsit pipa vagyok, mert el akartunk utazni Tihanyba, de nem mentünk, mert hogy anyósék is mennek, nincs aki ránézzen a nyúlra... erre nem mentek sehová :evil: na mindegy, majd máskor... :)

Kitty, ti így tartjátok az ünnepet? Mi szerintem ma azt eszsük, amit anyukám küld :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szép napot nektek!

Kitty! Akkor nem irigyellek a tegnapi sok meloért, de gondolj csak bele a tégla hordás az is fel ér egy konditermes akcióval és így ezért legalább nem kellett fízetni!!!!
És még jó, hogy a tesód is segített!
Ma is mész apudhoz?? Vagy mi jót csinálasz???
Ti ennyire vallásosak vagytok, hogy így tartjátok a nagypénteki húsmentes nagy böjtöt?? Én bevallom hiszek is meg nem is, de azt tudom, hogy azt eszek ami jól esik!! És sajna maradt tegnapról egy adag brassoi nem dobom ki és nem is birom tarogatni!!!

Zsani!Hajrá ch diéta! most, ha mondok valamit kérlek ne vedd bántásnak, se lecseszésnek csak úgy írom, ha meg annak veszed akkor nem tudok mit tenni! Én pontosan ezt mondtam neked, hogy figyelj a Ch-ra! Ha gondolod priviben elküldöd a címed és küldök neked egy dierekt kismamiknak való Ch-s könyvet! Éhen halni nem fogsz! Ha ügyesen forgatod minden ok lesz!!! Nem kötelező csak pusztán jó indulat vezérel!!! Te döntésed!!
Sajnálom, hogy ilyen hülyén jött ki a 7végétek! És már így nem tudtok lemenni apával Tihanyba?? Szerintem találtok még szobát tuti lesz üres! Én mennék a helyetekbe!!! Anyósék meg így jártak!

Ki mit csinál ma?? Én ma megpróbálom a Brid által leírt kokusz tekercset megcsinálni! Remélem sikerül!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
boldog névnapot!
Vallásosnak tartom magam, de nem annyira, hogy minden pillanatom ez töltse ki, meg nem járok templomba, stb. Meg most papám tesója főz rám, ő meg ugye így nőtt fel...
Tegnap pont én is arra gondoltam, hogy nem is kell ide konditerem :lol:
Ma voltam kétszer boltban, meg még kéne menni, mert mindig elfelejtek vmit :oops: De majd elküldöm bátyámat. :oops:
Du párommal leszek, este megyünk át barátnőmhöz :)

Ebéd: tegnapi bableves, meg palacsinta :)

Zsani
a nagypénteket mindig betartjuk, még Anyu is tartotta, habár ő aztán egyáltalán nem volt vallásos...
Mennyit híztál? Az még ok, hogy több zöldség-gyümölcs, de azért ne koplalj, ha éhes vagy, egyél!

Bri írt facebookon, engedelmével bemásolom:

Sziaaaa

Apuka ngyon elvezi foleg mikor alszik....akkor tuti agyonpuszilgatna...de amugy is tartja meg jatszik vele pelust cserel...szal nagy a szerelem.

par szo rolunk ha gondolod bemasolhatod bnetre is vgy majd en csak egyszeruen niiiincs semmmmmmire idom :-/

Nunaugyileg kicsit meg fajok...meg nem az igazi ha minden jol megy elmegyek egy masik nogyogyaszhoz megnezetni magam.Labam (terdem) semmit nem javult tegnap voltam neurogusnal vgy hol.Jovoheten valami EMG vgy ENG vizsgalatom lesz ezugyben.

Mini ngyon jofiu eszik alszik kakil neha 1-1alvast kihagy olyankor csak nezelodik a nagy kek szemeivel.Nem egy siros baba koppkopp szerintem a szomszedok nem is tudjak,hogy megvan a baba hahahahaha. kb 3orankent eszik neha surubben neha kicsit tovabb birja.Sirni csak akkor sir mikor mar ido van enni kene es en nem adom neki egybol hanem meg pipilni megyek meg hozok be inni na az a 2perc max amit sir de amugy sosem...vgy ilyen nyzvogo hangot ad ki amikor tele a gatya es mar vegzett hogy csereld ki vgy ha epp azt akarja hogy fogjad kezben.Szoval szavunk se lehet.Hetfoi furdetest is vegig turte egy nyikk nelkul.meg az oltoztetest is.

Puszika neked!

Dokihoz is mikor megyunk megse szolal a doki azt mondta ilyen jo paciense meg nem volt.Megvizsgalja szemet,fulet szajaba belenez,hasat megnyomogatja,kukit hatra forditja szal teljes vizsgalat ez meg meg lese gorbiti a szajat es mindet meztelenul.Utana meg megbeszeljuk a dolgokat a dokival es aztan feloltoztetem.Amugy epp most szerdan voltunk 4.5kilo mar majdnem szal szepen hizik.

Setalni ha megyunk elotte mindig etetek(szopizik tejcsi van dogivel o meg ngyon ugyesen szopizik dokibacsi szerint) es aztan 3orat a levegon siman elalszik amikor beerunka lakasba 3ora elteltevel akkor ebred es jelez hogy enne.Arrol mar nem is beszelve hogy milyen kis szep fiu es agyonpuszilgatom allandoan ;-) Anyum elment vasarnap es jovohet hetfon jon anyos 2hetre...
kitty22
 
 


Kitty! Nagyon szépen köszönöm!
Brid nekem is írt! Nagyon aranyos a kisfia, hogy nem síros és ami a legjobb, hogy van bőven tejcsi! Ez a legfőbb!
Palacsinta nem hangzik rosszul!

Egyébként mi holnap megyünk keresztanyumékhoz vasárnap meg velük megyünk Visegrádra és ott bobozunk meg kirándulunk kicsit no meg bográcsolni fogunk! Már várom, hogy kicsit kiszabaduljunk itthonrol! Elvileg jó időt mondanak akkorra is! Remélem így is lesz!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, nem veszem bántásnak, amúgy 2 kilót híztam, csak ez sok... :( nem akarok én ch diétát, csak annyit mondott a doki, hogy fehér lisztet ne, édességet minimalizáljam, köretekben meg inkább párolt zöldség... nem diétát írt elő, csak hogy figyeljek arra, hogy ne egyek össze minden marhaságot, meg ne tömjem magam nullkalóriákkal... :) ja, mondtam neki, hogy eddig nem sportoltam, buzdított a mozgásra, így hajrá van, nem lesz itt baj :D

Kitty, megbeszéltem a dokival is, h napi 5x, + ha éhes vagyok akkor korpás keksz, egy alma, ilyesmi belefér... csak annyit kért, hogy egyek több húst és tejterméket (tejet nem szabad, nem is tudtam :shock: ), és kevesebb édességet, meg mekis kaját :lol: igaza lehet... szóval koplalni nem szabad :) de most amúgy sem tudom mi lesz, mert 2 napja hányok, mintha muszáj lenne, mondta a védőnő, hogy sajna előfordul, hogy visszajön a róka... frankó :?

Örülök nagyon, hogy Brid jól van :D

Boldog nyulat csajok, keddig már valszeg nem tudok jönni... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! Az jó, ha nem kell a ch diéta örülök! És háta 2kg tényleg nem sok! Nekem anno azt mondta a védőnő, hogy az az ideális, ha havonta 1kg megy fel! Te meg beléptél a 2-es trimeszterbe és a kg az szerintem pont jó! Tejterméket nem szabad enni?? Miért? Ezt én nem is tudtam! :shock: Mit mondtak miért???

Nektek is boldog nyuszikát és mondjom, hogy sok locsolot??? Én nem leszek itthon tehát max a szük család fog elérni szal hozzám ne küldjetek! :lol: :lol: :lol:
Én azért majd be be nézek hátha ír valaki!
Puszi nektek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Helló!

Mindenkinek boldog nyulat! És sok locsolót holnapra!

Elolvastam az utolsó oldalt, látom elég kevesen maradtatok.

Zsani! Gratulálok a 14. héthez! És már azt is megmondták, hogy kukis? Igaz azt előbb ki lehet szúrni, mint a puncit... Jó pocaknövesztést neked! Azért figyellek ám, hogy hogy haladsz!

Nóci! Remélem minden oké veletek, és Mancika is jól van! Hogy haladtok a fejlesztéssel? találtatok normális fejlesztőpedagógust? Utólag is boldog névnapot!

Kitty! Akkor mész külfölde? Tök jó lesz biztos. Akkor azért normalizálódott a kapcsolatotok? Talán így jobb lesz, hogy együtt lesztek.

Látom eléggé lecsökkent a létszám. Bridgetet én is nézem facebookon, nagyon gyönyörű a kisfia, olyan érdekes, hogy három nemzet keveredik benne, és mindegyikből van benne egy kicsi szerintem.

Néhány szó rólunk: január óta dolgozom, azóta semmire sincs időm. Mire vége a melónak, jön a főzés, gyerekek, család. Alig egy-két óra jut minderre, mert aztán korán kezdődik az esti program, fürdés, vacsi, meseolvasás, fogmosás, aztán végre alvás. Után kettesben egy kis idő, hogy megbeszéljük a másnapi teendőket, kicsit tévézünk, meg bealszunk.
Leventét iskolába, Lillát oviba irattunk. Ezzel is voltak gondok, más ovit választottunk mint amibe aLevente járt, és a sulibeiratásnál derült ki, hogy a választott tanitónéni felmondott. Persze csak fű alatt tudtam meg, még nem publikus, de ettől dőlt az előre eltervezett osztály... Így tesire irattuk be, de persze nem vittem felvételire időben, mert nem oda akartuk, így pótfelvételit kértem. Lilla ezerrel beszél, már mindent mond, rendesen társalog. Utálja a bölcsit, ez már nem fog változni. Levente lassan ballag az oviban, aztán nem tudom mi lesz nyáron, hogy oldjuk meg.
Zolinak egy hónap pihije volt a kemo után, volt egy Pet-ct, ami szerencsére negatív lett. Egyenlőre nincsen áttét... így elkezdte a sugárt, voltunk konzultáción, ct-n, bemérésen, aztán kapott egy adagot, majd a következő nap egy adjunktus leállította a kezelését. Nem tudjuk mi lesz, egyenlőre nincs hírünk, folytatják-e a kezelését.
El kezdett fájni a dereka, zsibbad a lába folyamatosan.
Hazajöttünk egy hétre húsvét előtt (holnap megyünk haza), és itt Szombathelyen protekcióval intéztkünk egy mr-t, hátha a gerncével van baj. De negatív szerencsére, viszont most már tudjuk mi baja.
A kemo mellékhatásaként perifériás neurofátiája van, ami azt jelenti, hogy a kemo tönkretette az idegeket, és nem tudják megfelelően vezetni az ingereket. És persze ez nem gyógyul meg, csak reménykedhetünk benne. Aki ezt a kemot kapja, azok 30%-ánál alakul ki ez a mellékhatás. Hát még nem tudom mit kezdünk ezzel, mert még új a dolog.

Itt tartunk, próbáljuk tartani magunkat, de azért néha frusztráló.
Meló stresszes, inkább nem is mondok semmit róla. Sok a jogszabály, állandóan változik, és nehéz lekövetni.

Majd jelentkezem, néha olvasok, de sajnos már arra sincs időm, melóban abszolút nincs időm netezni, otthon meg be sem kapcsolom.

Puszi mindenkinek!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Én is mindenkinek boldog nyuszkót kívánok és sok sok lócsolot!

Engem eddig apukám és apa locsolt meg! Még a tesomat várom meg esetleg a sogorékat a 4 fiuval, de szerintem Ők se jönnek!

Mi tegnap voltunk Visegrádon bobozni aztán Gyömrön bográcsolni! Jól sikerült minden és mancika is jól érezte magát!

Kai% Nagyon örülök, hogy jelentkeztél! És Te atyaságos szent habakukk! Már isi meg ovi???? Nagggyon rohan az idő!!! Lillus is most született! Istenem nem is olyan rég izgultunk érted, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen!
És most párocskád szokott elég sokat eszembe lenni! Remélem, hogy a reményt ezzel az ideg dolgokkal nem adjátok fel! MOndjuk az a30% szerintem elég nagy arány! Sajnálom! Gondolom így Ő nem is igen dolgozik! Így most aztán szegénkyém sok minden szakad a nyakadba, de tudom, hogy ügyesen veszed az akadályokat!
Most hogy otthon vagytok anyud biztos elkényesztet titeket! Kell is ez most nektek!
Puszilom a két kis lurkot és azért ha lesze időd gyere te is ha csak két szó erejéig és nem regényt írva ami persze nem is baj, de te is látod 3-an maradtunk! Nagyon nagy ölelést és sok sok puszit erőt és kitartást nektek!!!
Puszika

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsani
ez a diéta nem hangzik rosszul, lényegében csak egészséges táplálkozás. De így húsvét környékén ezt elég nehéz betartani :oops:

Nóci
jó kis programok! ilyenkor kicsit irígykedek a Pest környékén lakókra, hogy ott mennyi lehetőség van kimozdulni, kirándulni, stb. De amúgy semmi pénzért nem laknék ott :roll:

Kati
örülök, hogy írtál :D
Milyen nagyok már a gyerekek! Suli, ovi :shock:
De jó, hogy a férjednek jók az eredményei! Sajnos a kemonak vannak mellékhatásai, de reméljük, azért együtt tud élni majd vele! Őt most leszázalékolják?

Én szombaton voltam a párommal Ópusztaszeren, nagyon jó volt együtt kimozdulni, sétálni :D
Tegnap mamámnál voltunk ebéden, itt voltak keresztszüleim is, mama főzött sütött egy egész hadseregnek való kaját - szokásosan :lol: Este meg cherryztünk barátnőmmel vv nézés közben :oops:

Nekem se volt sok locsolóm, nem is hiányzott :roll: : párom, apám, keresztapu, kereszttesó... bátyám meg nem foglalkozik ilyesmivel- nem is baj, így is elég büdi vagyok :lol:
kitty22
 
 


Szijasztoooooooooook!!! :D

Megjöttem én is :)

Szerencsére engem sem sokan locsoltak meg, bár én külön kértem, hogy hanyagoljuk :)

Nóci, lehet tejterméket enni, csak tejet nem... én sem értem, azt mondta a védőnő, hogy sok laktózérzékeny kisbaba születik, így terhesség és szoptatás alatt semmilyen tejet nem lehet inni... :? de natúr joghurt, kefír, sajtok ilyesmi az mehet... szal nem értem a logikát, de mindegy, azért betartom, biztos, ami tuti :D

Kitty, ne is mond, azért néha nekem is becsúszik egy két süti, de most már hogy lehet, mozgok is sokat, kell is, a hátamnak is nagyon nagyon jót tesz, kevésbé fáj utána, meg törpike is aktívabb egy jó kis torna után :) ma estétől már intim tornázni is akarok :) Ópusztaszer szuper lehetett, egyszer én is szívesen elmennék...

Kati, nagyon örülök, hogy írtál :) sajnálom a férjed hátát, de a negatív pet mindenképpen egy fantasztikus dolog!!!!!! :D a sulit akkor jól megvariálták :(

Mi szombaton kitakarítottunk, vasárnap az én szüleimmel mentünk Esztergomba, fergeteges volt!!! :D annyit nevettünk, hogy egész évben ennyit soha :D hétfőn a keresztszüleimék jöttek, persze a babaruhákról semmit nem tudtam meg (keresztapámnak van egy kislánya, az ő babaruháit akartam elkérni, mondta, hogy majd rákérdez, de mivel ott volt nálunk az élettársa is, nem mertem rákérdezni... :? keresztanyám miatt is amúgy is nagy a stressz...), aztán anyósoméknál voltunk, hát az meg egy külön történet volt... a beszólásokat megint megkaptam persze :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Micsoda nagy élménybeszámolok! Élmény ilyeneket olvasni!

Kitty! Én is jártam már Opusztaszeren, de már lassan 15 éve vagy tán több is! Még kisiskolás koromban azt tudom!
Hmm mamikád nagyon jó, hopgy mindig sokat süt föz! Gondolom mindig csomagol egy kis hazait nem?
No és már megint Cherry??????Irigy irigy!

Zsani! Én még minig nem értem ezt a tejes dolgot, de nekem amúgy is több idő kell mindenhez m ire megértem!!! De majd megprobálok rákeresni hátha akkor megértem!!!
mi vasárnap mentünk keresztül Esztergomon!! Jó, hogy sokat nevettetek az a legjobb orvosság mindenre!
Remélem megkapod kölcsönbe a kisruhákat!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, inkább leírom még egyszer :D szóval azt mondta a védőnő, hogy tejet ne igyak, mert laktózérzékeny lehet a gyerek... ellenben egyéb tejterméket egyek sokat, mert kell a fehérje. Ezt nem értem én sem, hogy a tejtől laktózos lehet a gyerek, a túrótól, joghurttól meg nem, de elvileg azért nem, mert az már úgy van feldolgozva, hogy jó, míg a tej sehogy nincs feldolgozva, csak fölözve van... hát ennyi, én értem, csak a logikát nem látom benne... :lol:

Mostanában amúgy sokat nevetek, mióta ilyen szép idő van, sokat hülyéskedünk a férjemmel, ha nem húzom fel magam feleslegesen, akkor egészen jó a hangulatom :D

A kisruhákat mindenképpen megkapom kölcsibe, ha vannak... ha keresztanyám eladta, akkor nincs mit kölcsönkérni :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Érteni én is értem csak még sem! Mármint a Te szavaddal élve a logikát nem! És tudod miért? Mert nekem pont az ellenkezőjét mondták! Ezért akarok rákeresni! vagy lehet ez az eltelt közel 2 év hozott változásokat amiket uyge nem nehéz! Hisz mindig változik minden!
A sok nevetésnek örülök, hisz akkor nem negatívan dolgoznak a hormonok! És ez jó!
át remélem keresztanyud nem adta el a kisruhákat! Ha pedig mégis azért remélem lesz honnan kölcsön kapjál, mert ha mindent meg kell venni az @va sokba kerül! Én nem is tudom egyébként szinte egy babaruha többe kerül mint egy felnött ruha! Ilyenkor jó, ha az anyuka tud szabni varni! A 9 hónap alatt van bőven idő varrogatni! Én is varrtam volna, ha jó lett volna a gépem, de sajna öreg volt és lefüstölt! Zárlatot kapott! Nem lehet javitani azaz jobban járok egy ujjal! Nézegetek gépeket Tescoba volt multkor nagyon jó áron egy gép, de akkor pont nem volt rá pénzem! Hát ez van! Majd egyszer csak!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, én turizni akarok, úgy még esetleg, főleg, ha találnék valami jó kilós turit... nagyon szép rucik vannak ott is, csak ki kell fogni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani!! Én rengeteget turiztam a jánynak sőt még a mai napig szoktam ott venni neki cuccot! !udod hol van nagyon jó?? A Nagyvárad téren! Nekem ezt Zsuzsuka mutizta angol Háda ruhák vannak ott! Szerintem egyszer metróz ki oda!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nekem a Thököly út sarkán ajánlottak nagyon jó kilós turit, de akkor ezt is megnézem... :) de ha Háda, az a férjem melóhelyénél is van :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
intimtornát is a neten találtad? Átküldhetnéd a címet, vagy ami alapján csinálod. Én már párszor elkezdtem, de aztán abba is marad. Vmi jó kis feladatsor kéne hozzá :roll:
Kisruhákat sajnálom, de ha ilyenek, jobb is, ha nem adnak. Később csak felhánytorgatnák :roll:
Esztergomért meg én vagyok irigy :twisted:

Nóci
mama mindig csomagom minden résztvevőnek kaját :lol: Eszméletlen mennyiséget össze tud ilyenkor sütni-főzni, és még így is telepakolja a mélyhűtőt maradékkal :roll:

Megcsináltam egy leckét megint, meg a múltkorit visszaküldték, hogy ne postán, hanem online kell leadni. Azt is bepötyögtem...
Du meg ültetünk szamócapalántát, mama adta ezt is.

Párom ma visszament Németo-ba, előbb hívott, most lépték csak át a magyar határt :roll: Május 20-án jön megint, de akkor három hétre, és utána megyek ki én is ;)
kitty22
 
 


Zsani! Thökölyn merre??? Érdekelne! Meg tudod ez a Hádás cuccosos az sok helyen van! Itt nálunk is van Hádás is meg van sokféle más is! Meg van olyan ami csak is kizárolag baba és gyerek ruha turi! Mondjuk ahoz, hogy használt nem épp a legolcsobb, de azért nem is olyan vészes és nagyon szép cuccok vannak! Én ott szoktam venni mancinak mindig téli bunda zsákot! És nagyon jókat vettem eddig!

Kitty!Huuhh az a nem semmi akkor mamád anno menzán dolgozott?? :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon édes lehet ahogy sokat serénykedik a konyhában! Tuti az ilyen banzályok elött már 3 nappal elötte süt főz készül igaz???
Azért ez durva! Igazán elfogadhatták volna kivbételesen a levélben elküldött leckét! Így volt mit pötyögni ma!!!
És ha ki mész a pároddal úgye azért onnan is jelentkezel majd felénk??? MIkor indultak el, egyébként? Már hajnalban??

Ja és az intimtorna ide is jöhet!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty, ez szupi :D akkor jó sokat lesztek együtt és utána mehetsz is :)

Kriston intim torna a címe, könyv, én megvettem, nem volt drága, de le is lehet tölteni :) jó kis feladatok vannak benne, az tuti!

Nóci, egyelőre nem tudom, még nem voltam ott és konkrétabbat nem mondott a barátnőm... :? ha okosabb leszek, megosztom az infót :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kép
kitty22
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: