Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!!!!!!!

Nálunk mindjárt ideér a Mikulás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek boldog és szeretetteljes estét kívánunk!!!!!!

Holnap jövök

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Névnaposoknak igy utólag is sok boldogságot kivánok!

Az oviban ma volt a mikulás, fel vittem Danit is. Azt hittem, h meg fog ijedni, de nem, nagyon édes volt! Lilike foglalt neki helyet maga mellett, beült az ovisok közé, én pedig videoztam. Mikor meglátta a mikulást egyből fülig ért a szája :lol: :lol: :lol: Mikor énekeltek az ovisok Ő is bele-bele mondogatott, ugye itthon is énekeltük többször Lilivel. Aztán volt egy meglepi is: van egy mikulásos ének, amit még ált. iskolában tanultunk, de azóta sem hallottam soha senkitől vissza. Ezt többször énekeltem itthon, Lili már tanulgatta. Szóval miközben beszélgettek a mikulással megszólalt az óvonéni, h van itt egy kislány a csop-ban, aki otthon az anyukájával tanult egy szép éneket. Erre Lili kiment a mikuláshoz és elénekelte :lol: Olyan édi volt, izgult és kicsit hadart, meg a kezét a szájához tette, de én azért nagyon büszke voltam rá :!: :wink: :lol: Ráadásul olyan jól titkolta, csak annyit mondott, h majd meglepi lesz miket tanultak :lol:
Csomagosztáskor is bátor volt Dani, ügyesen kiment és elvette :lol:

Hozzánk éjjel fog érkezni a mikulás, majd ki kell pucolniuk a csizmákat, h kapjanak bele ajándékot :wink:

Ja, du. a városban volt a coca colás kamion. Olyan klassz diszletet épitettek fel, azt gondoltam, h szupi lesz, de nagyot csalódtunk :( Nagy tömeg volt (sok sötétbőrü ), a müsor meg elég gyengécske :? Inkább átmentünk a fő térre, ott kiszaladgálták magukat :wink:

Bocsi, h csak magunkról, de egyedül vagyok velük, apa dolgozik, lassan menni kéne fürcsizni....

Szép estét mindenkinek!!!Kép
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


ÉN is boldog mikulásvárást kívánok mindenkinek!
gyerekeknek meg sok sok szép csomagot :wink: :wink:
Kép

Jó éjt!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

 
 

Sziasztok!

Elvitt mindenkit a krampusz?!
Máté nagyon várta a Télapót, szépen kitakarította a cipőjét :D Kapott Thomasos készletet, dinókat, meg egy kis magnót amihez mikrofon is van és tud vele énekelni. Édes volt, amikor meglátta a cipője mellett az ajándékokat, csillogó szemmel rohant be a nappaliba, hogy apa, anya nézd mit hozott a télapó...Thomast, meg dinót, majd amikor kézbe vette a kismagnót, egy darabig nézte, majd tök lazán közölte, hogy ezt anya vette...na ennyit a télapó illuzióról...pedig próbáltam úgy pakolni a kocsiba, hogy ne lássa...de mindent kiszúr :D

Ma volt az oviban is Télapó. Először eléggé megvolt illetődve(az ovónénik szerint :shock: ), amikor megkérdezte Tőle a Télapó, hogy jól viselkedett-e, csipőre vágott kézzel közölte, hogy:aha... :D
Nagyon laza csávó

Teszek pár képet.Jó éjszakát


Kép

Kép

Kép

És végre valahára, eljutott a fényképező az úszásra :D

Kép

Kép

Kép

Kép


ui.:Stílusosan, nekem Miki, hozta mikit...vagy pirit, mind1 egy kutya :evil:
Holnap péntek :!: (Már Én is örülhetek a hétvégének)

Kép

málna2162
 
 


sziasztok

Én ma megyek az ügyeletre estére teljesen elment a hangom. Húúú Adri, hogy örült, hogy nem tudok rájuk kiabálni
Éjjel kész szenvedés volt, teljesn be van dagadva a torkom, olyan mintha gombócot nyeltem volna nyelés az nagyon nehezen megy
Ha köhögök a hörgők is fájnak, szóval ez van.

Tegnap már Krisztián i s köhécselt. Tibinek is fájt a torka, szóval úgy néz ki teljesen végigmegy rajtunk

Málna
nagyon jók a képek. És az különösen tetszik amilyen szakértelemmel pucolja a csizmáját.
Alándékon jót nevettem :lol: :lol: :lol: olyan kis okosak :wink: :wink:

Munkahely is szupi, reméljük később is lesz időd onnan benézni hozzánk :D :D

Mi holnap lemegyünk anyuékhoz, onnan megyünk szemészetre, majd gondoljatok ránk :wink: :wink: :wink:

Kellemes hétvégét mindnekinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!!

Málna,nagyon jók a képek!!!!Édes ez a Mátémanó!!!!Milyen ügyesen úszik!!!!Örülök,h tetszik a munka!!!

Gabi,sajnálom,h ilyen rosszul vagy!!!!Rem hamar meggyógyulsz!Szemészethez szorítok!Tudod,írtam a múltkor,h unokatesóm kisfiának is ez lehet a problémája.Na ők felvitték a Mária u.-i szemklinikára és átmosták a könnycsatornáját Kristófnak....mikor megcsinálták,akkor derült ki,h azzal minden OK.Valami F-O-G probléma :evil: de mindezt azután,h megkínlódott szegényke a vizsgálattal....
Rem Esztinél minden jól alakuél!!!

Többiek???

Icus?Mentek síelni???És mikor lesz a köv.próba???

Viki???1000 éve nem írtál!!!Már dec.van,mikor mész dokihoz???

Ildi??Suli hogy megy??

Eszti?Robika jobban van????

Kata?Gergő baba mocorog sokat?Múltkor turizni voltam és gondoltam rád!Láttam egy nagyon édes kislányka zsákszoknyát,márkásat,még az eredeti árcimke is benne volt.Apának mondtam,h szerinted Denin hogy mutatana???Mondta,h vigyük el,majd jó lesz a huginak...de én meg úgy érzem,h nekem nem lesznek csak fiaim....valahogy így érzem...
Remélem a kis harisnyát te majd ráadhatod a kishugira pár év múlva!!!

Nika???Régen voltál te is nagyon!Éjjelente gondolok rád,írtad,h rá lettél te is kényszerítve,h sírni hagyd Bertit.Hát mi most tartunk itt!Kikészít néha,nem is éhes,csak nyammog a mellemen és csak bújik.Egyértelműen csak a társaságom kell neki,ami nagyon jó érzés lenne,ha nem éjszaka történne és óránként(mondjuk ma csak 4x kellett felkelnem hozzá és még egyben is sikerült 4 órát aludni)Szóval majd leírhatnád,h h haladtál ilyen ügyben és mennyi ideig tartott,amíg beállt az alvása és mennyi ideig sírt.Nagyon kezdek kialvatlan lenni :cry:

Akit kifelejtettem,annak sorry!Remélem jöttök ma azért néhányan!Pláne,h ilyen szutyok idő van...mi ki sem tudunk menni sétálni :cry:

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!!!!

Málna,nagyon jók a képek!!!!Édes ez a Mátémanó!!!!Milyen ügyesen úszik!!!!Örülök,h tetszik a munka!!!

Gabi,sajnálom,h ilyen rosszul vagy!!!!Rem hamar meggyógyulsz!Szemészethez szorítok!Tudod,írtam a múltkor,h unokatesóm kisfiának is ez lehet a problémája.Na ők felvitték a Mária u.-i szemklinikára és átmosták a könnycsatornáját Kristófnak....mikor megcsinálták,akkor derült ki,h azzal minden OK.Valami F-O-G probléma :evil: de mindezt azután,h megkínlódott szegényke a vizsgálattal....
Rem Esztinél minden jól alakuél!!!

Többiek???

Icus?Mentek síelni???És mikor lesz a köv.próba???

Viki???1000 éve nem írtál!!!Már dec.van,mikor mész dokihoz???

Ildi??Suli hogy megy??

Eszti?Robika jobban van????

Kata?Gergő baba mocorog sokat?Múltkor turizni voltam és gondoltam rád!Láttam egy nagyon édes kislányka zsákszoknyát,márkásat,még az eredeti árcimke is benne volt.Apának mondtam,h szerinted Denin hogy mutatana???Mondta,h vigyük el,majd jó lesz a huginak...de én meg úgy érzem,h nekem nem lesznek csak fiaim....valahogy így érzem...
Remélem a kis harisnyát te majd ráadhatod a kishugira pár év múlva!!!

Nika???Régen voltál te is nagyon!Éjjelente gondolok rád,írtad,h rá lettél te is kényszerítve,h sírni hagyd Bertit.Hát mi most tartunk itt!Kikészít néha,nem is éhes,csak nyammog a mellemen és csak bújik.Egyértelműen csak a társaságom kell neki,ami nagyon jó érzés lenne,ha nem éjszaka történne és óránként(mondjuk ma csak 4x kellett felkelnem hozzá és még egyben is sikerült 4 órát aludni)Szóval majd leírhatnád,h h haladtál ilyen ügyben és mennyi ideig tartott,amíg beállt az alvása és mennyi ideig sírt.Nagyon kezdek kialvatlan lenni :cry:

Akit kifelejtettem,annak sorry!Remélem jöttök ma azért néhányan!Pláne,h ilyen szutyok idő van...mi ki sem tudunk menni sétálni :cry:

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!!!!

Málna,nagyon jók a képek!!!!Édes ez a Mátémanó!!!!Milyen ügyesen úszik!!!!Örülök,h tetszik a munka!!!

Gabi,sajnálom,h ilyen rosszul vagy!!!!Rem hamar meggyógyulsz!Szemészethez szorítok!Tudod,írtam a múltkor,h unokatesóm kisfiának is ez lehet a problémája.Na ők felvitték a Mária u.-i szemklinikára és átmosták a könnycsatornáját Kristófnak....mikor megcsinálták,akkor derült ki,h azzal minden OK.Valami F-O-G probléma :evil: de mindezt azután,h megkínlódott szegényke a vizsgálattal....
Rem Esztinél minden jól alakuél!!!

Többiek???

Icus?Mentek síelni???És mikor lesz a köv.próba???

Viki???1000 éve nem írtál!!!Már dec.van,mikor mész dokihoz???

Ildi??Suli hogy megy??

Eszti?Robika jobban van????

Kata?Gergő baba mocorog sokat?Múltkor turizni voltam és gondoltam rád!Láttam egy nagyon édes kislányka zsákszoknyát,márkásat,még az eredeti árcimke is benne volt.Apának mondtam,h szerinted Denin hogy mutatana???Mondta,h vigyük el,majd jó lesz a huginak...de én meg úgy érzem,h nekem nem lesznek csak fiaim....valahogy így érzem...
Remélem a kis harisnyát te majd ráadhatod a kishugira pár év múlva!!!

Nika???Régen voltál te is nagyon!Éjjelente gondolok rád,írtad,h rá lettél te is kényszerítve,h sírni hagyd Bertit.Hát mi most tartunk itt!Kikészít néha,nem is éhes,csak nyammog a mellemen és csak bújik.Egyértelműen csak a társaságom kell neki,ami nagyon jó érzés lenne,ha nem éjszaka történne és óránként(mondjuk ma csak 4x kellett felkelnem hozzá és még egyben is sikerült 4 órát aludni)Szóval majd leírhatnád,h h haladtál ilyen ügyben és mennyi ideig tartott,amíg beállt az alvása és mennyi ideig sírt.Nagyon kezdek kialvatlan lenni :cry:

Akit kifelejtettem,annak sorry!Remélem jöttök ma azért néhányan!Pláne,h ilyen szutyok idő van...mi ki sem tudunk menni sétálni :cry:

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Gyors bekukk!
Nem tudok sokat írni bedurrant a derekam. Voltunk Mikulás parint nagyon jól sikerült majd rakok fel képet.

Meli!
A suttogó mindent megold című könyvet használtam.
Elöször nappal kell kezdeni. Ekkor 15 percet sírt bennt voltam vele végig, megnyugatattam simogattam a hátát s ha nem nyugodott meg akkor kivettem s vizszint beraktam s egyből vissza a kiságyba ezt jó párszor eljátszottam. Az én fiam 15 perc után játszott s újra egy kis sírás az már csak pár perc megint játék ezt játszotta volt,hogy másfél órán át. Aztán éjszaka már csak pár percig sírt akkor is ugyanez a módszer s csak kétszer kelt fel a második éjszakától már ki se kellett vennem elég volt a hát simi.
így az éjszakánk hamar megoldódott a nappalunk az nem már kevesebb ideig tartott össz 40 perc pár perc sírás aztán játék sírás játék. Megpróbáltam azt a módszert is,hogy kimentem a szobából akkor ordított ha visszamentem minden oké volt.
Ez így ment 1 hónap míg meg nem tanult állásból leülni mert nem tudtam eldönteni,hogy azért sír mert nem tud egyedül leülni vagy azért mert kimentem a szobából. Aztán jött a következő fokozat ami most is a menet, kimegyek a szobából sír hol 2 percig hol 7 percig s elalszik Sajnos sírás nélkül nem megy.

Puszi mindenkinek.
Jobbulást a betegeknek.
nika04
 
 


Sziasztok!

Edina,köszi,hát mit mondjak....hosszadalmas folyamat és igencsak kitartást igényel....Deni szinte 10-ből 9x csak a szopival alszik el....
hű,ez nem lesz egyszerű!Az viszont engem nem érdekel,h nappal mi van,olyankor apa is el tudja altatni,meg 1 altatás mostanában fix,h babakocsis.Így ez nem fárasztó.Engem az éjjelek izgatnak,ma is 3x szopi,de még 2x át kellett menni betakarni.
Fárasztó kicsit...jah és ma éjszakától muszáj bevetnünk a hálózsákot.Nem állapot,h mindig lerúgja magáról a takarót....hasról megfordul és azzal a mozdulattal már lenn is van a takaró...aztán meg jön az óbégatás :roll:

Hol van mindenki???

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,


Bocs, hogy eltűntem, csak kicsit sűrű volt minden, meg a hét is sűrű lesz.

Voltunkk Uh-n, megyünk gégészetre.
Anyósomnál voltunk, vásárolni, fényképésznél voltunk, tegnap meg hanalig rendeltem a kari ajándékokat a nagyszülőknek, szóval rohanás van.
Málna, a képek nagyon jóóók, Máté nagyon cukómanó:)
Nika, a Suttogót én is használom, szerintem is jó.
Meli, utólag is boldog névnapot, remélem kialakul ez az elalvás dolog, képzeld nekünk a hálózsák nem jön be, Robesz hason alszik, és a hálózsákban nem tud "kúszni", így hát sír, ezért marad a takaró.
Icus, Kata, mi van Veletek? Kata, baba??????

Gabi, remélem gyógyulgatsz, gyerköcök jól vannak??
Ildi, suli?

Na dobok pár képet, van még egy csomó jó, sajnos a súlyom nem csökkent a képeken :D

Puszi Nektek Kép Kép Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


sziasztok!

na túl vagyunk a szemészeten :wink: :wink:
Végül is nem kellett átfecskendezni a könnycsatornát. Megnézte a doktorúr, megbeszéltük mi volt, milyen tünetekkel, azt mondta ez nem az. Könnycsatorna elzáródás esetén mindennapos a csipásodás, piros a szem. Szemsarkot megnyomva visszajön könny, v. váladék. Szerencsére ezek nem voltak.
Kaptunk elég alapos rajzot, magyarázatot, hogy épül fel a szem, hogy dolgozik. Nekünk ami probléma lehet, hogy az orrhoz vezető részen ha kicsit is gátoltabb az orra, elzáródik az a kis rész ami a könnyet leveziti az orrüregbe. Ha "lecseng" a taknyosság, visszaáll minden.
Most mivel betaknyosodott Nasivin cseppet kell használnunk, de úgy, hogy rögtön cseppentés után oldalra kelle fordítani a fejét, hogy arra a részre is jusson orrcsepp, ne menjen le a torkára rögtön :wink: :wink:
Kaptunk szemcseppet is, ha újra gond lenne, de kizárólag csak a jobb szemét kell kezelni!!!!

na nyafog a kicsi,

Jó éjszakát

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!

Nem voltam néhány napja,de úgy látom,nem csak én hanyagoltam a bbnetet :?
Jól vagyunk,éjszakák hol horrorisztikusak,hol angyaliak,teljesen rapszodikus és kiszámíthatatlan....de nem baj,ma pl.10 órát aludtam 2 ébredéssel és 1 szopival.Tenap ennek a sokszorosát..
De asszem megfejtettem,h miért volt ez így...tegnap megjött....stílusosan majdnem a Miki hozta el nekem is.Kicsit fura így 1,5 év után...aztán ma meg semmi sincs.Nem értjük,de sok mindennel van ez így!

Eszti,ezek a fotók elképesztően jók!!!Profi fotós csinálta???Nagyon tuti!!!!Szépek vagytok nagyon!!!!Ja és a hálózsák szerencsére nagyon bevált,már nem találom a gyerekemet soha jégbe fagyva!!!!

Gabi,hát ahogy leírtad,szinte pontosan olyannak tűnik Esztike szembaja,mint Kristóf uncsitesónak...csak neki szegénykémnek átmosták előtte,mielőtt ezt diagnosztizálták!!!! :twisted: :twisted:
Örülök,h gyógyulgat a kiscsaj!!!!!Gyerekek várják már akarácsonyt?Hülye kérdés,hát persze,h várják...

Málna,oviügy rendeződött?Bei unokatesóm meséli,h a lánya ovijában is vannak ilyen problémás gyerekek...pl.a fiúk azt csinálják,h ráfekszenek a lányokra és nem hagyják őket mozdulni és szabadulni....kicsit korai és drasztikus ismerkedési mód...szerencsére Lori nem hagyja magát,már több pofont kiosztott....
viccet félretéve,ezek valójában nem is vicces dolgok!!!!Aki sajnos kedves és jóhiszemű és talán kicsit félős is,azt könyörtelenül zsebreteszik a többiek...

Többiek????(milyen elavult kérdés....)

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Azt hittem órákig olvashatom a leveleket de nem :( Remélem ez az ünnepek évvégi hajtás miatt van ugye? :(

Candi?Icus .. stb ezer éve nem voltatok.

Hoppá!
Holnap mész ultrahangra kérjük a beszámolót, hogy van a kis pocaklakó? S az anyukája? Mesélj. Pont tegnap beszélgettük a párommal, hogy jövőre már lehet,hogy ilyenkor 4en leszünk a karácsonyfa alatt persze a legkisebb a pocakba a mi kis új családi házunkba már nagyon várom.

Meli!
Hogy álltok az alvással? Nekünk is kijött még egy fogunk már 8 foggal büszkélkedhetünk 4 lent 4 fent.

Málna!
A Mikulástól én is féltem,hogy megijed, a Berti de a Manócskák adták oda az ajándékot s ilyen nagyon örült neki:
Kép
Jó a munkahelyed :)
Sajnálom a mikit illetve a pirit.
Én is használom azt a könyvet, hogy Anyu taníts engem én is mindenkinek ajánlom nagyon jól bevált (2 hónapos kora óta).
Kép

A kisfiad tünemény!

Azóta voltunk a bölcsibe vendégként karácsonyi műsoron nagyon jó volt hasonló együttes volt ott mint a Kalálka azt hiszem így kell írni s 1 órán át karácsonyi énekeket énekltek nagyon tetszett neki elöször bújt az anyához majd már táncolt tapsolt.
Milyen jó igazi békés hangulata van ezeknek a daloknak.


Ajándékvásárláson már túl vagyunk a nagy roham elött lezavartuk.

Karácsonyi ajándék ötleteim:
az ellenségednek megbocsátás,
az ellenfelednek türelem,
a barátodnak szeretet,
a partnerednek szívesség,
mindenkinek jóindulat,
minden gyermeknek egy jó példa,
magadnak tisztelet.

A nagyfiam: Kép
Már 1 hónapja volt 11,5 kiló pelenkában.

Mókuska!
Nálunk is a rendezvényeken ez van. Mi már nem is járunk inkább:(
Tanulás? Vizsgák?
Apa nálatok is jó sokat dolgozik.

Kis_plutó!
a pici szeme most már rendbejött?
Kriszti beteg lett?
S te meggyógyultál?

Nektarin!
A képek nagyon jók!
boldog család Mi volt a gégészeten?
A suttogóval a szobatisztaságot is megszeretném próbálni.
ti mit gondoltok mikor kell kezdeni?


Derékfájdalmakra: kemény padló, s sósborszeszes masszirozás minden reggel este, s meleg fürdő.

Körkérdés: A szoptatás abbahagyása után egyből szedhetek fogamzásgátlót a régit?

Puszi Mindenkinek.
Karácsonyig még jövök.
nika04
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h ilyen sokáig nem jöttem, de egymás utáni hétvégén volt suli, +adódtak egyéb programok, események. Pl. Lilinek arcüreggyulladása volt (remélem, h már mult időben emlithetem, holnap megyünk vissza a fülészetre), na és persze mult héten közgazdaságtan, most szombaton jogi alaptan doga.
A közgére először be sem akartam menni, mert elő sem tudtam venni a jegyzeteimet. Aztán meggondoltam, pénteken és szombaton is 4-kor keltem tanulni, de meglett az eredménye, mert 3-as lett :wink:
A jog sztem 4 v. 5 lesz, erre már puskával is készültem :oops: :wink:

Ma sincs sok időm, Lilikének ma lesz a táncos fellépése :lol: Kaptak csini néptáncos ruhát -először persze azt mondták, h szoknya lesz, de fehér bluzt kell vinni. Mivel nekünk csak hosszu ujju volt csüt-ön leszaladtunk a városba, kaptunk is egy csinit. Erre pénteken kiderült, h bluzt is kapnak :? Olyan édes benne :lol: Már alig várom, h lássam :wink:

Nika
Nagyon jók a képek! Berti olyan jó husban van, gondolom jókat szoktátok dögönyözni :wink: :lol:
Ha már nem szoptatsz, akkor mehet a szokásos fogigátló, de dokival mindenképp beszéld meg sztem.

Nektarin
Ezek a képek nagyon szupik lettek! Nekem a szarvasos tetszik legjobban, olyan édi rajta Robika :lol: Sullyal ne törődj, adj időt magadnak! Sztem a plusszok ellenére is nagyon jól nézel ki :wink:

Meli
Miki ajándéka :? Gondolom egy darabig még meg lettél volna nélküle :lol: Hogy van Deni?

Málna
Látszik Mátén, h mennyire élvezi az uszást! Én ugy sajnálom, h nem tudtunk velük tovább járni, dehát két gyerekre egyedül kevés vagyok :roll: Az enyémek is pucolták a csizmákat, de csak videoztam, sajna nincs kép...pedig olyan édik voltak :lol:

A mikulástól kaptak virgácsot is :lol: Dani egyből el kezdett vele söpörni :lol: :lol: :lol: Már nagyon várják a karácsonyt :wink:

Na, megyek, még sok dolgom van, du. 3-ra meg már vinnem kell Lilit, még lesz egy szinpadi próbájuk a fellépés előtt :wink:

Szép napot mindenkinek!!!!!!!
Kép Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,

Itt vagyunk:)
Csak kicsit ho sszú volt a hét, Anyum itt van, még, így hát megjártuk Bécset, voltam a cégem karácsonyi partiján, vettünk fenyőfát, ajándékokat, megyek barátnőzős, beszélgetős nézelődésre, sütöttünk bejglit, mézes sütit.
Szóval belehúztunk míg itt a nagymama.

Bécsben jó volt, csak a cicijeim lettek óriásiak mire haazértünk, Robeszka nagyon jól bírta.
A karácsonyi partin rá kellett jönnöm, hogy a pletgykák, ki kivel kavar, ki mennyi jutalamat kapott stb., már kevésbé érdekelnek mióta van a törpe, persze azért nagyon jó volt.

Meli, irigykedem a hálózsák miatt, nekünk egyenlőre nem jó.
Málna, milyen a munkahely?
Icus, Kata??????????
Mókuska, gondolom, hogy fárasztó a suli, gyerköcök.
Nika, szépek vagytok.
No rohanok, felkelt, puszi Nektek

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok,

Köszi az érdeklődést. Tegnap volt életem utolsó államvizsgája, szerencsére könnyű tételt húztam, ötöst kaptam. :lol:

Most már ráérek, nincs semmi komoly kötelezettségem :wink:

Holnap megyünk 4d-re, már nagyon várom. Gergő :P kicsi fiam nagyon sokat mocorog, remélem minden rendben van vele. Most is sz@r a gyomrom, mostanában elég sokszor. Remélem ez is csak alkati kérdés, és nem jelent semmi negatív dolgot!! :roll:

Mindenkit puszilok, nagyon jó a képeket nézegetni, édesek a babák!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Hoppá!
Gratulálok illetve gratulálunk nagyon ügyes vagy.
A gyomrom az utolsó időben nekem is rosszalkodott nagyon égett a savtól sőt még horkoltam is :) Sokszor ülve aludtam.
Ha ráérsz akkor írj sokat magatokról s képeket is kérünk szépen.

Nektarin!
Engem is hívtak céges bulira de nincs nagy kedvem elmenni pont ezek miatt a dolgok miatt. Kimozdulni is jó lenne.
De ügyesek vagytok. Bejgli mézes süti stb.
Mi is voltunk Bécsben autósülést vettünk jól bírta ő is az utat.
nagyon tetszett neki a fények az emberek csak gagyarászot vigyorgott.

Zsizsik, többiek hol vagytok
nika04
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert sietek, csak röviden a tegnapról...
A táncest szupi volt, a legkisebbek is (Liliék) nagyon ügyik voltak. Körjátékokat játszottak, Lili kétszer is a kör közepébe került, szóval dagadt a mellem :wink: :lol:
Még dobok képet, aztán megyek, mert ma a fülészeten fogjuk mulatni az időt :x
Kép
Kép

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok, dobok fel pár képet drága, kicsi Geri bébinkről, minden rendben van vele szerencsére. Nagyon alapos volt a nőci, nézte az agykamra tágulattól kezdve az agyvíz mennyiségét, sérvet, nyúlszájat, veséket, az enyémet is, meg a májamat, szóval mindent!!!

Na itt vannak a képek::

Kép

Kép

Kép

Kép

Mindenkit puszilok!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!!

Hűha,nagyon jók ezek a fotók,az összes!!!!

Minden kinnlévő és pocaklakó nagyon gyönyörűséges!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi jól vagyunk,volt két remek éjjelünk,meg a mai 6x ébredős :twisted: úgy látom még a rendszernek a híre is messze áll tőlünk!!!
De a napok nagyon jól telnek,minden napra jut valami,egész nap szinte úton vagyunk,vendégeskedünk,vásárolunk!!!!!Denimac élvezi nagyon a felfordulást!És az étvágya már nem csak az anyatejre korlátozódik.Tegnap beevett 200ml körtét,vacsira meg 100ml főzeléket kölessel!+szopi....növekedési kiugrásra gondolok 8)

Mindenkinek szép napot és jó készülődést Karácsonyra!!!Sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam vissza, csak átfutottam az oldalt.

Hoppá

Itt is gartulálok Gergőhöz, nagyon szép baba!

Nektarin

Nagyon jók a képek!Anyunak én is Mátéval kapcsolatos ajándékot csináltattam.Már régóta rágta a lelkemet, egy egérpadért, amin Máté vigyorog :wink: , meg lesz Mátés bögre... :D
Azt hiszem, most neki igazán a személyes dolgok jönnek be... :cry:

Nika

Milyen nagyok vagytok már :shock: !Ugye, hogy jó a könyv :wink:
Bár ezzel a sírás dologgal nem értek egyet... :oops:

Meli

Kitartás, egyszer csak rendeződik a dolog... :wink:

Ma nem volt áram a munkahelyemen, így mára szabadnapot kaptunk :D
Minden ajándék vásárlást elintéztem, úgyhogy végre nem az utolsó pillanatra marad a dolog :D
Szombaton még elmegyünk máténak sícipőt kölcsönözni, meg még egykét apróságot veszünk az utazáshoz.
Már nagyon várom, hogy menjünk.Úgy érzem kezdek egy kicsit bedepisedni a karácsony miatt.Pontosabban apu miatt.Nincs olyan pillanat, hogy ne gondolnék rá, hogy ne lássam magam előtt.Jó lesz "túllenni"az első karácsonyon nélküle, és elmenni messzire, hátha kikapcsol az agyam egy kicsit. :(

Teszek pár képet. Karácsonyi készülődés az oviban.Lehetett mézeskalácsot sütni, meg gyertyát önteni.Máté mindkettőben részt vett.Olyan édes volt, teljes átéléssel dolgozott:

Kép

Kép

A hétvégén pedig moziban voltunk :D Megnéztük a Mézengúzokat.Mondta apának, hogy menjünk el, próbáljuk ,meg hátha kibírja Máté azt a cca másfél órát.Ha nem buktuk a jegyet.
Egyetlen szó nélkül végig ülte a filmet,majszolta a kukoricát :D
Kaptunk ajándékot is... Kép

Na megyek, mert vacsizunk, aztán fürdés alvás, holnap munka.
Puszi mindenkinek!

málna2162
 
 


Sziasztok!!!!

Nem hiszem,h jövök már az ünnepekig,ezért:

Kívánok mindenkinek nagyon boldog ünnepeket,egészségben és szeretetben eltöltött napokat!!!!



Sok puszi Meli és Dénes

Kép Kép
meli1118
 
 


Mindenkinek nagyon boldog, békés, szép karácsonyt kívánok!!

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Kicsit nyűgös vagyok, nagyon.Éjjel 1-kor értünk haza, az ügyeletről.
Máté lefekvésnél fájlalta a fülét.Mivel azzal, hogy fáj itt meg fáj ott soha nem szokott viccelni, fél 10 (!!!)-kor elindultunk itthonról.Kerepesi kórház kb.15-20 perc.11-re(!!!)kerítettek egy orvost aki megnézte.(Gyakorlatilag ha valakinek komoly baja van ennyi idő alatt meghal.
Azt hiszem csak akkor vizsgál meg rögtön az orvos ha mentő hoz... :evil: :twisted: )Kezdődő középfültő gyulladás :twisted: :twisted: :twisted:
A következő futás ügyeletes gyógyszertár...Irány Pest, mert csak ott van, se Kerepesen, se Gödöllőn.Hát ez nem vicc :!: :?:
És mindennek a fejében a kórház recepcióján leakartak gombolni rólam 1000.- -ot, mert beutaló nélkül jöttünk...valamint a több diplomával rendelkező adminisztrátor az üvegablak mögül megállapította, hogy indokolatlan sürgősségi ellátást veszünk igénybe. Azt hittem kirántom az ablakon.Egy buznyákot sem fizettem. Máté aludt az Apja vállán, és közben ordítva felsírt a fájdalomtól.A kiscsaj szerint indokolatlanul... :twisted: :twisted:

Na megyek mert még dolgunk van, de én még jövök karácsony előtt!!
Puszi mindenkinek

málna2162
 
 


Málna, jobbulást Máténak!! Hihetetlen, hogy ilyen dolgok megtörténhetnek még a mai világban!! (doki érkezés, lóvé, stb....)

Lányok, tud valaki valamit Szisziről?? már nincs rajt iwiwen, legalábbis tőlem eltűnt, meg a neve alapján sem találom sehol!! :? Már a 37. héten jár, nem tudom, megszülhetett-e már??? Azt hiszem, írok neki sms-t, aztán majd "jelentek" nektek!!

Vvviki is nagyon eltűnt.....

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Bocs, mégis megtaláltam iwiwen, de nem vagyok az ismerőse, csak Málna........................

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


A MÁR szó kimaradt, már nem vagyok az ismerőse......

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!!!!

Málna :shock: :shock: :evil: :evil: ez eccerűen hihetetlen!!!!Minden nap csalódik és megdöbben az ember!!!

Szegény kicsi Máté!!!Rem hamar meggyógyul!!!!Azt a kiscsajt lehet,h én kikaptam volna az ablak mögül :roll: küldök gyógypuszit

Kata!!!Szia!!!!Jól vagytok!!!Én is mindjárt rákeresek Sziszire!!!!
Vikit már többször kerestem én is,de nem válaszol :( mnt ahogyan sokan mások sem...
Pl.Gabi...merre vagytok???És még sosrolhatnám!!!

Na mennem kell,megyünk anyuhoz a macival és a tesómmal mézeskalácsot sütünk...nyamm!!!!

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


Sorolhatnám :roll: :roll:

Kata,MÁR :( :( .........

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!
hú elnézést tiszta rohanás volt mostanában az életem :wink: :wink: :wink:
ajándékok után, meg ovi suli karácsonyi ünnepség.
Mind a kettő nagyon klassz volt ám :D :D :D
Nagyon ügyesek voltak.
Eszterke még mindíg nem gyógyult meg teljesen, ill. "már csak" az orra folyik. 4. napja szenvedünk a felső fogunkkal, éjjelek borzalmasak, és még mindíg nem bújt ki :evil: :evil: :evil: pedig már valamelyik nap tiszta lila is volt.

Én nem feküdtem ki az előző betegséget, vissza is kaptam :evil: :evil: :evil: :evil:

Na mennem kell, majd este megpróbálok még jönni

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


sziasztok !

bocsánat, hogy eddig nem jelentkeztem, de testileg-lelkileg kicsit kimerültem..
:roll:
önzö dög leszek most és csak magamról írok !
három hete új irodába költöztünk, és nem tetszik a hely, mivel harmadannyi hely van ugyanannyi embernek és a mellettünk levő osztálytól egy szekrény (!) választ el minket.. :x
még csütörtökön is nagy hajtás volt nálunk, de legalább a két ünnep között nem kell melózni :D

két hete egy kollégám elég bunkón beszólt nekem, hogy miért nincs még gyerekem, mi lesz így az országgal ha a nők nem szülnek..
ja, és a legszebb a dologban az, hogy nő !!!
rossz pillanatomban kapott el, így nem a szokványosan reagáltam rá - vagyis avval a mondattal, hogy BESEGÍTESZ ? - hanem elmondtam neki, hogy a gyerek-dolog mögött tragédiák is lehetnek, ezért ajánlom neki, hogy ne kérdezzen ilyet senkitől többet, én sem kérdezem meg tőle, hogy jól működik-e az a bizonyos testrésze a lába között..

nagyon jó hír, hogy a ciklusom olyan pontos lett, mint egy atomóra és semmi barnázás és hasfájás sincs már !
szuper dolog, hogy mindenféle hormonok és egyéb gyógyszerek nélkül megjavult a szervezetem !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


kivizsgálások januárban kezdődnek, s mivel optimista egy nőszemély vagyok, egy éve múlva már boldogan fogok émelyegni..

nekem még mindig fáj egy kicsit, hogy az a néhány hónappal ezelőtti vita szétcincálta a topikunkat :shock:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt !!!!!!!!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Málna
:twisted: :x :evil: Az ember esze megáll!!! A multkor én is fülészeten jártam Lilivel, arcüreg gyulladás... Az első ilyen komolyabb betegségünk, erre a doki egyből az orrmandula mütétet javasolta :x Ja-ja, bólogattam, közben magamban: természetesen soha többet az életben nem fogunk találkozni, legalábbis önszántunkból nem... Kontrollra már egy gyerekbarát dokihoz vittem. Szegény Danika is beteg, kedden vele mentem, mert köhögött és nagyon megduzzadt a nyirokcsomója. Akkor még nem kaptunk gyógyszert, csak orrcsepp, köptető, de átment hörghurutba, igy mától antibiotikumot szedünk :cry: Remélem hétfőre jobban lesz, a szivem szakad meg, mikor alvás közben krahog (nagyon csunyán :cry: )

Ma rengeteget rohangáltunk, vásároltunk... Annyi, de annyi mindent szerettem volna itthon csinálni, de semmire nem maradt idő. Holnap 6-kor kelek, h végezni tudjak...
Mivel sztem már nem nagyon lesz időm, igy:

Mindenkinek nagyon-nagyon boldog karácsonyt kivánok!!!!!!!!!!!

Kép Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!!!!

Viki, :shock: :evil: :( :lol: az első az új irodának és körülményeknek szól,a második a bunkó nőnek,a 3.annak,h még nincs senki a pocidban,a 4. meg,h jövőre már biztosan lesz.....Gyere gyakrabban!

Ildi,van egy n-n jó F-O-G szakorvos,ő fejlesztette ki pl. a fülmelegítős gyógysapkát.Dr.Somi Ildikó,sok hhelyen rendel,Pl.Cegléden,Pesten...ha nekünk ilyen gondunk lesz,tutira csak hozzá viszem...az unokatesómnak itthon egy nagytudású közölte,h daganat van a fülében és szövetminta+ki kell műteni,blabla....persze szó nem volt róla,a drnő csak ámult,h ilyen butaságotmég nem hallott....
Puszi

Gabi,sajnálom,h Esztike még beteg kicsit...jujj,a felső 2-vel mi is sokat kínlódtunk....még be is taknyosodott...kitartás!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
Köszönöm! Remélem nem lesz rá szükség. A másik doki, akihez visszavittem nagyon rendes, alapos, gyerekbarát. Amig csak lehet kihuzza a gyógyszer adását, a mütétet meg pláne... Először is hozzá szerettem volna vinni, csakhát keddi napra lett beteg, az emlitett doki meg hétfőn és csütörtökön rendel. Két napot nem mertem várni vele....

Kép
Kép
mókuska
 
 


Vikike
nagyon boldog névnapot !!

köszönöm nektek azt a rengeteg figyelmet, erőt,törődést és szeretetet, amit tőletek kaptam !!!!!!
nélkületek sokkal rosszabb lett volna sok minden !!!!!!!!!

azt kívánom mindenkinek, hogy teljesüljön minden kívánsága !
kívánok egészséget, boldogságot, elégedettséget és gyerekricsajtól hangos nappalit !!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


sziasztok,

Először is Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk.
Vikik, boldog névnapot.
Betegenek gyógyulást, mindenkinek jó készülődést, mi is rohansában, a törpe mostanában éjjel felébred, és eszik is ha már felkelt :shock:
Minden alkalom jó alkalom gondolja :shock:
Szóval kicsit fáradtan, de jól vagyunk.
Puszi mindenkinek, és mégegyszer szép karácsonyt, majd jövüök.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Kép

Ady Endre:
Karácsony

Harang csendül,
Ének zendül,
Messze zsong a hálaének,
Az én kedves kis falumban
Karácsonykor
Magába száll minden lélek.

Minden ember
Szeretettel
Borul földre imádkozni,
Az én kedves kis falumba
A Messiás
Boldogságot szokott hozni.

A templomba
Hosszú sorba
Indulnak el ifjak, vének,
Az én kedves kis falumban
Hálát adnak
A magasság Istenének.

Mintha itt lenn
A nagy Isten
Szent kegyelme súgna, szállna,
Az én kedves, kis falumban
Minden szívben
Csak szeretet lakik máma.

Bántja lelkem a nagy város
Durva zaja,
De jó volna ünnepelni
Oda haza.
De jó volna tiszta szívből
– Úgy mint régen –
Fohászkodni,
De jó volna megnyugodni.

De jó volna mindent, mindent,
Elfeledni,
De jó volna játszadozó
Gyermek lenni.
Igaz hittel, gyermek szívvel
A világgal
Kibékülni,
Szeretetben üdvözülni.

Ha ez a szép rege
Igaz hitté válna
Óh de nagy boldogság
Szállna a világra.
Ez a gyarló ember
Ember lenne újra,
Talizmánja lenne
A szomorú útra.
Golgotha nem volna
Ez a földi élet,
Egy erő hatná át
A nagy mindenséget,
Nem volna más vallás,
Nem volna csak ennyi:
Imádni az Istent
És egymást szeretni…
Karácsonyi rege,
Ha valóra válna,
Igazi boldogság
Szállna a világra…



Mindenkinek kívánok Békés, Boldog Ünnepeket

málna2162
 
 


SZIASZTOK!

Hoppá
Gergő baba nagyon kis fotogén. Nagyon jók a képek, és lassan a finisben leszel :wink: :wink: :wink:
Pocos képet, nem kaphatnánk így karácsonyra? :twisted: :twisted:

Vvviki
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!
Kép

Takido
mostanában nem jössz, de én azért Gerda babának nagyon boldog első születésnapot kívánok!!!
Kép
Ha időd van írj nekünk mi ujság felétek, hogy avgytok, nagylány mi mindent csinál? oké????

Meli
ennyit egyik gyermekem sem szenvedett foggal. Adrinak ennyi idősen 9 foga volt :shock: :shock: Eszterkének meg csak 2. Viszont piszok, mert mostanában nagyon harap, többnyire cicit, de a hasamba és az orromon is hagyott már lenyomatot :evil: :evil:

Szisziről tényleg jó lenne hallani :roll: :roll: :roll:

Én már olyan fáradt vagyok Krisztike délután jó későn aludt el :evil: :evil: és hiába ébresztettem nem ébredt, aztán fél 8 után becsörtetett a fürdőbe ahogy fürödtem, hát persze, hogy még nem álmos :evil: :evil:

szeretnék én is mindenkinek Boldog, békés karácsonyt kívánni!!!!
Kép

Amúgy már nagyon be vannak zsongva :wink: :wink: :wink: olyan édesek, a fa már itt áll, de csak holnap díszítjük. Eddig fa még sosem dőlt le, hát nem tudom Eszter eléggé figyelgeti alatta a terítőt, mi lesz ha sok csilli-villi dísz is kerül rá.
Szaloncukrot úgy sejti mire való, csak úgy mammog érte :roll: :roll:

Na megyek alukálni, jó éjt Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!!

Szép reggelt kívánok és mindenkinek még1x nagyon szép békés és boldog ünnepet!!!!


És a Vikiktől elnézést,ciki,de nem néztem a naptárba!!!!Szóval boldog neveteknapját :lol:

Sziasztok!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok, remélem mindenkinél jól telt a Szenteste, és a gyerkőcök örömmel bontogatták ki a szép ajándékaikat!! :wink:

A beígért pocakfotó: (kereken a 31. héten, azaz tegnap készült, amint látható a betűzött cetlimen is :lol: :lol: ):

Kép

Kép

A (kis)mamiknak sok-sok örömöt kívánok a babákhoz, gyerkőcökhöz, a még babátlanoknak pedig jövő ilyenkorra kialvatlanságot, síró, bekakilós drágaságot kívánok :wink: :wink:

Puszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!
Csak gyors helyzetjelentés!
Sziszi Zsófi babája 33.hétre megszületett dec.11-én!
Majdnem komoly baj lett,de szerencsére a kicsi legyőzte a fertőzést és a tüdőgyulladást és már egészségesen hazajöhettek dec.23-án!!!
50 cm és 2250g-al született!!!!

Sziszit megkerestem a wiwen és válaszolt,megengedte,h megírjam nektek is!!!

Azt hiszem mindenki nevében mondhatom,h a megpróbáltatások ellenére gyönyörű lett a karácsonyuk!
Kívánunk nekik sok erőt és egészséget és persze nagyon sok tejcsit,h a kis tündér gyorsan megerősödjön!!!!

További szép és boldog ünnepet!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Sziszi

Nagyon örülök, hogy minden rendben veletek!!Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!!
Ha olvasol minket...tegyél képet...!

Hoppá

Nagyon jól nézelki!!!


Mindenkinek kívánok Nagyon Boldog, Sikerekben és Eredményekben Gazdag Új Évet.
Kép

Holnap reggel utazunk,és csak januárban jövünk haza.Mindenki vigyázzon magára!!Puszi!!

málna2162
 
 


sziasztok !

jaj, de jó, hogy Sziszi jelentkezett !!!!!
sok tejcsit és a legjobbakat kívánjuk neki !!!!!!!!

Meli
olyan sokat törődsz itt mindannyiunkkal, hogy minden megbocsájtva !! :D :D

Málna
jó utat és sok jó élményt

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

Remélem mindenkinek jól teltek, telnek az ünnepek.
Szisz, nagyon-nagyon gratulálok, sok egészséget és tejcsit kívánok.
Majd jövök lányok, mindnekinek jó pihit.

Kép
Kép
nektarin
 
 


sziasztok !

remélem, mindenki jól van !!!!

ha addig nem jönnék, akkor már most kívánok Nektek nagyon boldog, egészségben, babákban és örömökben gazdag új esztendőt !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!

Mi is nagyon boldog új évet kívánunk mindenkinek!!!


Meli és Deni

Kép Kép
meli1118
 
 


Nagyon bodog új évet kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!! Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: