Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla!
Ezek az időpontok azt hiszem nem egyeztethetők össze a pé-vel teljesen, mert gondolom, tudod, hogy a születésed napján adott holdállás szerint a legtermékenyebb nap egy hónapban az a nap, mikor ugyanaz a holdállás, mint születésedkor. A pé pedig szerintem eltolódhatott az évek folyamán, fogigátló miatt is, szerintem. Nem lehet mindent fizikailag magyarázni, nekem ez a véleményem a Jónás módszerrel kapcs.-ban is. Persze azt is hallottam, hogy ez a módszer csak akkor műkszik, ha testileg rendben vagyunk.
Bogi
dbogica
 
 


Peteérés mindenképpen kell a teherbe eseéshez, nemcsak hold. Tehát egybe kell esnie a két időpontnak.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok lányok,
segítsetek légyszi, hogy a táblázat fölött mit jelent a Time és az Univ. Time?
És mi van akkor, ha a menstruáció idejére mutat ovulációt???

Egyébként fiamnál visszanéztem, ott a nem bejött, megtermékenyülés elvileg elöbb volt.

Köszönöm a segítséget!

Viki
viki30
 
 

 
 

viki,
a time az a mi időnk az utime pedig a világidő!egy óra eltérés van a kettő között:azaz világidő + egy óra=az itteni idő.
kár hogy nem jött beKépmennyi volt az eltérés?pár nap csak vagy hét?nem lehet hogy ha eltoldik a ciklus a fogigátló miatt akkor mondjuk 2X van pé-d egy hónapbanKép Kép?

gigi
Vendég
 


Szia Gigi,
látod a helyi időt kilőttem a time-ra, mert abszolút nem annyi volt akkor az idő Kép Na mindegy, biztos valami rossz rendszerbeállítás.

Nem mondom, hogy nem jött be, de azt sem hogy igen. Szülés óta az addig rendszeres, 28 napos ciklusom megváltozott 28-33 naposra. De gyógyszert sosem szedtem.
A táblázat most szombatra ír ovulációt és ha 28 nappal számolok, akkor szombaton kell megjönnie Kép Na ezt rakd össze.

Köszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltál! Neked milyen "tapasztalataid" vannak?

Viki
viki30
 
 


Ja és Gigi, nekem az Univ.time-hoz azt írja: 23-30. Ez nem lehet világidő, meg egyébként is mi az, hogy világidő???? Vannak időzónák, de azt máshogy jelölik! Huhh
viki30
 
 


viki,
nekem ez németül van meg és ott azt írja hogy uhrzeit(idő)és Weltzeit(ami sztem világidő)másképp nem tudom fordítani Kép
sajnos semmi tapasztalatom nincs mert én nem vagyok egészségesnek mondható,mivel magas a férfi hormonszintem így nincs pé-m.és stimulálni kell.de voltam jósnéninél aki megadta nekem is a táblát mp-re ponosan de mi még nem akarunk tesót,úgyhogy nem próbáltuk Kép de sztem nem veszítesz vele ha megpróbálod,max nem jön be,de ártani nem ártasz vele!
Vendég
 


Gigi,
köszi a választ. Budapesti jósnőnél jártatok, aki el tudta készíteni neked ezt a táblázatot? És mennyire egyezik az interneten találhatóval?

Szia
viki30
 
 


viki,
igen bp-i,én azóta többször is voltam nála más ügyekben és nagyon jók vele mint asztológussal a tapasztalataimKépegyezik az astro.com-mal,csak az intenetes kevésbe pontos.amit ő ad,az másodpercre pontosan megyadja a fogamzás pillanatát,a netem ami van az csak a napokat,úgy rémlik.és fiúnál 6-8 órával az az időpont elött kell akciózni leánynál meg 10-20 órával elötte.
mesélj kicsit magadrólKép

puszi
gigi
Vendég
 


Gigi,
milyen jól elvagyunk itt kettesben Kép

Szóval rólam egy kicsit: van már egy 3 éves fiam és szeretnénk most kistesót. Szülés elött rendszeres volt a menstruációm, most már volt, hogy 7 napot is késett és ezért keltette fel ez a módszer az érdeklődésemet. Csak fura, hogy nekem általában menstruációra teszi a termékeny napot. De nem tartom elképzelhetetlennek, mert hallottam már ilyet.

Neked mennyi idős a gyereked? Könnyen sikerült, vagy a problémáid miatt szükség volt segítségre?

Viki
viki30
 
 


viki,

nekem egy 16 hónapos fiam vanKépszerencsénk volt mert elsőre összejött,minden nap hálát adok érteKépkis segítség kellett(closty)de előre minden klappoltKépremélem a következőnél is így fog menniKép

pont mikor most utoljára voltam a jósnéninél akkor mondta hogy volt nála egy pár,akik már TÍZ éve próbálkoztakKépés kiderült hogy a naptár szerint a pé-je a mensi idejére esik....hát ez volt a tíz év...

és mióta próbálkoztok?egyeske elsőre?

gigi
Vendég
 


Sziasztok,

Gigi, így ismeretlenül szeretnélek megkérni, hogy ha tudod add meg légyszíves ennek a jósnönek az elérhetőségét. Nagy szükségem lenne rá.
Ha el tudod küldeni, erre az email címre írj: susanna.uhrin@hubertus.com
Elöre is köszi !
Zsuzsa
zsizsik
 
 


Képzeljétek, megnéztem azon a honlapon a rám vonatkozó dolgokat, és az eddigi két terhességemnél teljesen jól, napra pontosan bejött, nemre, fogantatási napra nézve is !!!
Tiszta örület !
zsizsik
 
 


Gigi,
a jósnő elérhetőségére én is kiváncsi lennék, mert már régóta el akarok menni egy jósnőhöz, de eddig nem hallottam olyat, akiről jót mondtak volna. Megírnád nekem is a nevét, tel. számát? Köszönöm előre is!

Fiam a második hónapban jött össze, nem tudom melyik nap, mert nem számolgattam, írtam. Csak örültünk neki. Most is ezt a taktikát alkalmazzuk Kép

Zsizsik: Ti most próbálkoztok a 3. babával? A baba neme nekem is bejött a naptár szerint, a fogantatás napjában azért már nem vagyok annyira biztos, szerintem az elöbb történt.

Megyek most, mert fiam beteg és itthonról dolgozom. Most kihasználom az időt, amíg az apja is itthon van.

Sziasztok.
viki30
 
 


zsizsik,
mail ment

viki,
nincs emilcímedKépígy hogy adjam meg???????????
Vendég
 


Sziasztok,

Gigi, még egyszer köszi az infót !

Viki30,
igen, januártól próbálkozhatunk, és ö lesz ( lenne ) a 3. babánk. Van egy 5 éves gyönyörü kislányunk, aki teljesen egészséges, és 2 hete kellett megszüljem a második babánkat, 22 hetes magzatként, fejlödési rendellenessége volt, nem élte volna túl még a 40 hetet sem. Most még nem vagyunk készen, sem lelkileg, sem fizikailag, de januártól már lehet majd próbálkozni. És ez a kutakodás a jövö iránt kicsit segít most nekem átvészelni ezeket a nehéz heteket. Ezen kívül tényleg mindkét terhességnél a fogantatás napja is és a nem is stimmelt ! Én nagyon hiszek ebben az egészben, ezért is próbálok már most felkészülni, illetve januárig jó lesz fogamzásgátlásként is.....
zsizsik
 
 


Gigi,
na igen, a szétszórtság.. Kép noe23@freemail.hu

Zsizsik:
sajnálom, ami veletek történt! Mi is nagyon vágyunk már egy újabb babára és minden hónap, mikor nem jelentkezik nagy csalódást jelent. Igazándiból nem is az a fontos,hogy mikor jön, csak ilyenkor az ember tele van kételyekkel. Ha egy jótündér annyit mondana, hogy minden rendben van velünk és jönni fog, akkor jobban bírnám a várakozást Kép Fiam elött volt egy méhen kívüli terhességem és összetehetem a kezem, hogy utána szülhettem.
Honnan tudod, hogy bejöttek a naptár által megjósolt napok? Feljegyezted korábban a napokat, mikor próbálkoztatok?
viki30
 
 


Sziasztok!
Én egy asztrológusnál voltam, aki napra, percre pontosan adott meg termékenységi napokat, szinte egybevág a Jónásos napokkal. Amúgy megcsinálta a horoszkópomat is ami nagyon érdekes volt, igaz volt. Mi is próbálkozunk, és betartjuk ezeket a napokat.Reménykedünk. Azt is mondta, hogy nyárra baba várható. Ez tényleg megnyugtató volt, ezért most már nem görcsölök rajta.Örülök, és várok.Kép
Viki!
Neked amikor fogant a fiad, akkor a pé-re esett ez az időpont?
Bogi
dbogica
 
 


viki,
mailtemKép

zsizsik,
ez tragédia,nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ilyen körülmények között még inkább bíztatlak hogy menj el hozzá!

puszi
gigi
Vendég
 


Viki, és Gigi,

köszönöm a bíztató szavakat, aranyosak vagytok !
Mindkét esetben biztosan tudom, melyik napon voltunk együtt, a lányomnál még nem éltünk együtt, és tudtam melyik napokon aludtam nála, a kisfiúnál pedig most májusban egy bizonyos éjszakán voltunk együtt, és utána elutaztam 1 hétre. Mire hazajöttem, már biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, a cickóim 3x-ra duzzadtak....és ezek a bizonyos napok pontosan azok, amit ez az angol nyelvü honlap jelöl termékenységi napként, és a nemek is stimmelnek. Tényleg hihetetlen, de igaz.
Ma felhívom a jósnöt, mihamarabb el szeretnék menni hozzá.
Olyan jó lenne hallani olyan lányokról, akiknek tényleg bejött, tervezetten a Jónás módszer alapján, hogy legyen reményünk....
zsizsik
 
 


Sziasztok,
Gigi: köszönöm a jósnő elérhetőségét! Én is felhívom minél hamarabb.

Bogi: most kezdtek a naptár alapján próbálkozni? Hú, nagyon kiváncsi vagyok, hogy meglesz-e az eredménye! Majd mesélj, tényleg nagyon nagy bíztatás lenne.
Fiamnál nem mértem a hőmet, de félidő körül volt egy alkalmom mikor utána azt mondtam: tuti, hogy most teherbe estem. Most hogy az volt-e az a nap, így utólag nem tudom biztosra megmondani. A naptár egy késöbbi napot jelöl meg. Az kicsit azért hihetetlen, mert azt hiszem 5-ét ír, és 14-e körül már pozitív tesztet csináltam.

Mióta olvastam ezt a topicot, az is eszembe jutott,hogy talán az,hogy szülés óta késve jön meg, lehet annak is az oka, hogy egy idő után tényleg a megjelölt napok fognak félidőre esni. Na de nem akarok nagy tudor lenni.

Zsizsik: óriási erő kellhet a veled történtek feldolgozásához, de egy nőben hihetetlen erők rejlenek. Főként ha babát szeretne.
Mennyi idős a lányod? Visszaolvasok, mert lehet, hogy már írtad.

Puszi: Viki
viki30
 
 


zsizsik,viki,

remélem ti is olyan pozitívan jöttök el tőle mint én és örölük ha tudtam segíteniKép
beszámolót kérek ámKép

puszi
gigi
Vendég
 


Szia Gigi!

Elküldenéd nekem is a jósnéni elérhetőségét? Nekem is a harmadik gyerkőchöz kellene egy kis biztatás. A két lánykám mellé jó lenne egy kisfiú is. Előre is köszi!

Vica
vica32
 
 


Ja, a lényeg lemaradt! hezsaie@freemail.hu
Köszi!
vica32
 
 


Sziasztok Mindenkinek!

Régóta olvasom ezt a topikot, és gondoltam bekapcsolódom a beszélgetésekbe, mert engem is érdekel ez a Jónás-módszer.
Van két kislányom és nagyon szeretnénk egy fiúcskát. A naptárat is megcsináltattam még a nyár folyamán, de azóta csak most lesz az első alkalom, amikor "minden" stimmelni fog. Nagyon nehéz hónapokat várni, megértem azokat, akiknek évek alatt sikerül teherbe esni.
Olvastátok Dr. Jónásnak a Fogamzáskontroll című könyvét?
Szép napot minden ide látogatónak!

Krisz
krisz73
 
 


vica,
mailtemKép

krisz,
nekem megvan de még nem olvastamKépnem jut rá időm a fiam mellett.....

gigi
Vendég
 


Krisz!
Én olvastam, és nagyon érdekesnek találtam.Én hiszek ebben a dologban, de elég drágának találtam a doki által kért összeget a naptárért cserébe.Ezért örültem annak, mikor itt a neten megtaláltam azt a bizonyos Astro oldalt.
Majd próbálkozunk az oldalon megadott dátumon, illetve azokon a napokon, amiket az asztrológusom megadott. Majd meglátjuk..Kép
Bogi
dbogica
 
 


Kamilla!
Kíváncsi vagyok majd, hogy sikerült a szept.25-e.Kép
Bogi
dbogica
 
 


Szia Gigi,
majd ha szeretnétek kistesót, akkor biztosan elolvasod. Elsőre hihetetlennek tűnt, hogy tényleg ennyire egyszerű lenne meghatározni a gyermek nemét. De mivel mindent a természetre vezet vissza, és 98%-os a találati arány, ezért hiszek benne. Közeleg a naptár szerinti időpont, pár hét múlva már többet tudok. TalánKép
Krisz
krisz73
 
 


Szia Bogi,
Én az interneten olvastam először erről a módszerről, majd megtaláltam a doki nevét, címét, felhívtam és megcsináltattam a naptárat. Ha korábban tudom, hogy a naptár ingyenesen letölthető, akkor én sem adtam volna ki pénzt érte. Így viszont össze tudom hasonlítani, teljesen megegyezik, ez megnyugtató. Ti mit szeretnétek kislányt vagy kisfiút? Az asztrológus által megadott időpontok ugyanazokra a napokra vonatkoznak, mint amit az internetes oldal megadott?
Remélem nem haragszol, ha sokat kérdezekKép
Krisz
krisz73
 
 


Krisz!
Az asztrológus mindig csak egy napot adott meg órára, percre pontosan. Ez a nap egybeesett a Jónás-módszerben megadott egyik nappal, nevezetesen az augusztusi dátumnál tudom, hogy a termékeny napok utolsó napjával.
Szerinted fontos, hogy ezen a bizonyos napon legyen peteérés is? Úgy értem, tulajdonképpen egyeznie kell a félidővel, ami ugye eltolódhatott a fogamzásgátlók miatt. Eddig nekem nem esett félidőre ez az időpont, és nem is lettem várandós. Ám azt hiszem még lelkileg is kell érnem.
Nem haragszom a kérdésekért. A baba neme különben mindegy.Kép
Bogi
dbogica
 
 


Szia Bogi!
Ez számomra nagyon érdekes, mert nekünk a doki minden hónapra 4 (piros) napot adott meg, amire azt mondta, hogy ezek a napok "rendkívül termékenyek". Azt javasolta, hogy mindegyik! napot használjuk ki, kivéve a 4. napot, mert az már a fogamzás időpontja. A könyv is ezt írja. Persze az is feltétel, hogy ezek a piros napok ne essenek egybe a "zöld" napokkal, ha fontos a kicsi neme. A peteérés ideje ebből a szempontból nem meghatározó. (ez a módszer lényege, hogy a termékeny napoknak nem minden esetben kell egyezniük a félidővel)Ha mindegy a baba neme, akkor viszont jó, ha a piros és zöld napok egybeesnek, mert akkor 98% az esélye annak, hogy megfogan. Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy működik e ez a módszer. Egyenlőre hiszek benne és tudatom, ha többen leszünk. Kép
Krisz
krisz73
 
 


Bogica! Bár én nem hiszek benne, most rágyúrtunk rendesen "Jónásra" (szept 22-26-ig) kb. még egy hét és kiderül milyen sikerrel. Majd jelentkezem!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Most találtam rá erre az oldalra és nagyon megtetszett. Nemrégiben hallottam a Jónás módszerről és felkeltette az érdeklődésemet. Lelkes asztrológus tanuló vagyok, de ismereteim hiányosak. Most tervezzük a második gyermekünket, már van egy csodaszép kislányunk.Szükségem lenne az ingyen letölthető naptár elérhetőségére. Ha tudtok segítsetek, kérlek. címem: laszlotunde@freemail.hu Tünde
tünde32
 
 


Szia!
www.astro.com itt nézzd meg!
masnika77
 
 


Sziasztok!

Most találtam meg ezt az oldalt. A második babára készülünk, terveink szerint december elején kell összehozni a bébit. Van már egy 3 és fél éves kisfiunk és nagyon szeretnénk egy kislányt is. A Jónás módszerről már hallottam valamennyit, de sajnos nem tudom, hogy pontosan hogyan lehet letölteni a naptárt az astro oldalról. Ha tudtok, segítsetek!

Előre is köszi!

c.
cicapink
 
 


masnika77
 
 


Bogica! Nem jött össze Jónáska.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Köszi Masnika77!

Megnéztem, remélem, bejön. Bár ahogy számoltam, épp a menzesz idejére esik a lányJónás nap...

Még egyszer, köszi!

Üdv

C.
cicapink
 
 


kamilla,
Képhogy esett a jónás nap?a ciklusban mikorra????

gigi
Vendég
 


Kamilla!
sajnálom.Kép
Most azt kell gondoljam, mégse teljesen csak a félidőn múlik a fogantatás. Úgy értem nem biztos, hogy összefügg a kettő. Szervi gondok nem voltak nálatok?
Bogi
dbogica
 
 


Kamilla,
így ismeretlenül is bíztatlak, hogy ne szomorkodj, főleg, ha ez volt az első alkalom.
Az első időpont nekünk se sikerült.
Az engem is érdekelne, hogy egybe esett e a félidővel a Jónás nap?
Remélem a következő alkalomra nem kell sokat várniKép
Krisz
krisz73
 
 


Sziasztok!
Azt akarom mondani,hogy eddig nálam se jött be a JonáskaKép,szerintem ennek semmi értelme nincs.Inkább mérem a hömet.
Kamilla ne add fel ilyen hamar!!!Hómérözöl még?
Láttod Bettinek is sikerültKépKépKépKép!!!!Puszika!!
Vendég
 


Sziasztok!
Már régóta olvaslak titeket, de most írok előszőr ebbe a topicba is hozzászólást. Nekem egyébként 3 kislányom van. Én csak azt nem értem a Jónás féle könyvben, azon belül is a kiválasztott nemnél, hogy a példa szerint (táblázat, ha megnézitek a hölgynek már meg kellett volna jönnie a menzeszének 3-4 napja, mikorra a fogantatást jelölték (31-32. nap). Én igazán tanulmányoztam ezt a rovatot, és így döntöttem úgy, hogy ez bíz nem igaz állítás. Egyébként az aszro szerint nekem az első fiú, a második és a harmadik lány lett volna. Hol van a fiam? A fogantatás szerint pedig (mindhármat tudom) csak az első lehetett volna lány, a másik kettő pedig fiú.
Azért remélem másnak bejön.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok Csajok!!
Én csak mindenkit biztatnék azzal,hogy ne adjátok fel a Jónásos próbálkozást,mert én hiszek abban,hogyha elsőre nem is,de előbb utóbb összejön!!Nemkell görcsösen akarni!!!!Nekem még nem jött össze,mert még nemszeretnék babát,illetve de szeretnék,de sajnos a körülmények még nem megfelelőek!!!!!!Majd jövőre!Volt már olyan,hogy nagyon nagyon akartam babát,de nem jött össze!!Akkor kezdtem el hinni a Jónás módszerben,amikor megfigyeltem magamon,hogy melyik nap mi történik velem!!Halál pontosan akkor kezdődött a term.napom,amikor a naptár mutatta!Szóval mindenkinek HAJRÁ_HURRÁ!!KITARTÁS!!!!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Írtam Bea!
dbogica
 
 


Sziasztok!
Megkaptam azt a weboldal címet, ahonnan letölthető a Jónás naptár. Köszönöm szépen. Sajnos nem tudom használni. Biztos bennem van a hiba! Ha tudtok, segítsetek! Tünde
tünde32
 
 


Hol akadtál el??
MIt segitsünk?
Bea

Kép
bea27
 
 


Szia!
Nagyon kedves vagy, hogy segíteni próbálsz.Én az egészet nem értem. Sikerült odáig eljutnom, hogy beírtam a születési adataimat és kérte a partneremét is. Aztán megállt a tudomány! Lehet, hogy nem is jó helyen jártam?!
Várom a segítségedet és előre is köszi. Tünde
tünde32
 
 


Az tuti,hogy nem jó helyen jártál!!!http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi
Ezt a cimet irtad be??????????
Bea

Kép
bea27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: