Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Már eddig is olvasgattalak Titeket, kb 4 hete fedeztem fel ezt a lehetoséget. Ugyanis mostanában kezdett el bennem dolgozni nagyon az anyaság utáni vágy. Úgy terveztük, hogy december elején kezdjük meg a célzott akciózást. Elotte megfelelo idoben abbahagytam a tablettaszedést. Amúgy Maternát már 2 hónapja szedek. Sok minden új derült ki számomra a levelezésetekbol. Bár Ti nem ismertek még engem, én úgy érzem ismerem már sokótok történetét. Eddig még nem volt mit írnom, de ma, 4 napos menstruációs késés után megcsináltam a ministick tesztet és pozitív!!! Volt már szó itt a tesztek megbízhatóságáról és én azt tehetem hozzá, hogy a korai felismerés nem túl biztos velük. Én ugyanis tudtam, hogy ha megtörtént a fogantatás, az biztosan dec 2-én kellett, hogy történjen. Azután 4 nappal megvettem a ministick-et, amire azt írják, már 3 napos terhességet is kimutat. Hát, negatív volt. Bár addig, amíg meg nem csináltam a tesztet, biztos voltam benne, hogy megtörtént a dolog, mert éreztem, hogy valami történt, olyan volt, mint a mens. elotti enyhe nyomás érzés. Na mindegy, a teljes bizonság kedvéért azért a 11. napon is elvégeztem egy rózsaszín dobozú tesztet, ami 10 napos terhességet tud elvileg kimutatni. Hát, mondanom sem kell, ez is negatív lett. Innentol kezdve elhittem, és folytattam az intenzív sportolást - amit az elso hétre felfügesztettem -, újra visszatértem hosszas forró fürdoimhez és most lám kiderül, hogy mindvégig terhes voltam! Szóval, még most sem hiszem el, hogy egybol, az elso tervezett alkalommal sikerüljön. Tisztára eufórikus vagyok. Bár azért mindent megtettem, amit a dolog érdekében tehettem. Ebben a ciklusban kezdtem el mérni a homérsékletemet is, és az ominózus utlosó lenti hom. és a következo napi emelkedés pont egybeesett az általam kiszámolt peteérési idoponttal, ami nálam a 15. nap. Ennek megfeleloen eltiltottam szauna mániás férjemet a megelozo héten minden nemu szaunalátogatástól, ezenkívül a számításaim alapján elore megkértem, hogy 2 nappal hamarabb jöjjön vissza a síelésbol. Mindez persze most talán egy kicsit túl tervezettnek is tunik, de úgy gondoltam, legalább ezeket az esélyeket adjam meg. Ugyanakkor mégsem vettem annyira a lelkemre, sot a 2. negatív teszt után már optimistán kezdtem várni a következo hónapot. A homérsekletem amúgy azóta fenn van 36.9 és 37.1 között minden reggel, míg a peteérés elott 36.5 volt. Amúgy 28 éves vagyok, és nagyon remélem, hogy mindez igaz és így is marad. Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredtem, de hát ez a nagy öröm... Remélem, hogy a továbbiakban sem változnak a dolgok, és mindez nem csak egy érzéki csalódás. Örülök, hogy vagytok, eddig is érdekelt a sorsotok, ezután is mindenkinek drukkolok. Ja, még annyit a jelenlegi "jelekrol", hogy a mellem feszül, kb úgy, mint a menszesz elott, és a hasam most újból olyan, mintha a menszesz jönne. Rosszul nem vagyok, hányingerem nincs, talán eddig 2 alkalommal éreztem gyomorégést. Remélem, hogy a tünet hiány nem baj.
Szisztok,
Cili2
Cili2
 


Szia, Cili!
Gratulálok és várlak az Ami a szülés előtt van c. topicban, ahol a babát várók sorsáról olvashatsz. Addig is minden jót!
Kata
kata (kata)
 


Sziasztok, lányok!
Itt ülök a lakásban, és nagyon ki vagyok borulva. Képzeljétek, nagy az esélye ( a hõmérsékleti görbe alapján ) annak, hogy kisbabám lesz, már több hete szedem a vitamint, + zöldség, gyümölcs, meg minden. Csakhogy a tanáriban jó sokan lázasan is dolgoznak, nem foglalkoznak a potenciális kismamákkal! Szóval, nagyon beteg lettem Kép A lázam már a 38.5-öt is elhagyta, és gyógyszert is kellett bevennem (csak felet mertem), mert tudom, hogy a láz szintén nagyon veszélyes. Vasárnap kellene megjönnie, és most a boldog várakozás rettegéssé változott. Nem tudom, milyen hatással lehet egy két hetes terhességre egy ilyen betegség (torokfájás, hidegrázás, láz). Szegény Virág csak ölelget, nem érti, miért sírok. Utálom az önsajnálatot, de most tényleg nagyon szerencsétlennek érzem magam. Minden elõvigyázatom ellenére beteg lettem! Vigasztaljatok meg!!!
Most senkinek nem küldök fertõzõ puszikat...
Egy nagyon szomorú Viráganya
Viráganya
 

 
 

Szia Viráganya!

Ne szomorkodj, inkább örülj, hogy (reményeid szerint) babát vársz. Nem hiszem, hogy baja lenne egy fél tablettától. Inkább az idegességedtõl. Nyugodj meg és meglátod minden rendben lesz. Kép

Hajni
Hajni
 


Hi, itt Cili újra.
Szia Kata, már jártam az ami a szülés elõtt van-ban - ezenkívül az a másik topic amibe már beleolvasgattam.
Viráganya, nekem is fáj a torkom és reggel hõemelkedésem volt, munkaába menet pedig rázott a hideg. De azért én nem aggódom annyira, szerintem te se tedd. Az aggódás jót biztos nem tesz.
cili2
 


Sziasztok !

Igaz, hogy csak holnap kellene megjönnie, de már ma reggel éreztem, valamint megint van olyan barnás folyásom.Kész, teljesen el vagyok kenõdve. Ennyit , hogy karácsonyra sikerül.
Ja és a hõmérsékletem, nem esett le, hanem maradt 36.6-on.Kép(
Nagyon-nagyon szomorú vagyok.

Üdv.: Kati
Király Kati
 


Kedves Kati!
Ne szomorkodj kérlek, most foglalkozz az ünnepekkel, a készülõdéssel és a szeretteiddel! Meglásd ez a hónap hamar eltelik, leköti a figyelmed a karácsony! A meghitt esték pedig lehet hogy jól is jönnek nektek :-) és új év, új élet, új fogadalmak, szóval a bizakodás ideje!!
Szorítok Neked és hallunk mi még jó híreket is felõled!!

Üdv, Anita
Anita
 


Sziasztok!

Viráganya! A fél szem gyógyszer miatt szerintem nem kéne aggódni. A múlt 7en voltam a nõgyógyászomnál és megkérdeztem tõle, hogyha valaki terhes és meg van fázva, náthás, milyen gyógyszereket szedhet. Azt mondta, hogy amit a gyógyszertárakban árulnak vény nélkül, pl NeoCitran azokat nyugodtan szedheti a kismama. Persze azért nem árt megkérdezni a gyógyszertárostól, hogy terhesek szedhetik-e. Szóval ha még mindig meg vagy fázva és esetleg lázad is van én javaslom, hogy próbáld ki a NeoCitrant vagy valami hasonló megfázásra vény nélkül kapható készítményt.
A NeoCitrannal nekem két nap alatt majdhogynem el szokott múlni a megfázás és abban van lázcsillapító is.
Plusz sok-sok C vitamin és folyadék.
A beteg munkatársadat én meg jól leszidnám a helyedben.
Cili! Gratulálok!
Kati! Én is el tudtam volna képzelni másképp a karácsonyomat, mivel nekem meg úgy tûnik nincs peteérésem :-((( Januárban talán több szerencsénk lesz, hátha bejön az Új év - Új élet, ahogy Anita is irta!

Sziasztok, Lara
Lara
 


Kedves Erika!

Én is így voltam, amikor teherbe estem, épp mint te. Peteérés után végig 36,8 körül volt a hõm, aztán megfáztam egy kicsit, és felment 37,1-re, aztán a várható menzesz elõtti nap 36,6-ra leesett, és terhes voltam! Csinálj egy tesztet!

Kedves Viráganya!

Lázcsillapító helyett próbálkozz hûtõfürdõvel vagy borogatással, az biztos nem árt a babának. Hûtõfürdõnél a fürdõvizet testmelegrõl fokozatosan kell lehûteni, borogatásnál homlokot, csuklókat, bokát kell borogatni, enyhébb mód, ha egy bugyiban fekszel, és langyos vízzel idõnként áttörlöd a homlokod, karjaid, combod, és hagyod, hogy megszáradjon magától. A hûtõfürdõt óránként lehet ismételni, és sokkal egészségesebb, mint a gyógyszer. Épp hétfõn voltam orvosnál, mert beteg vagyok, és õ utánanézett, hogy a terhesség elsõ 3 hónapjában és utolsó 6 hetében nem ajánlott a lázcsillapító.

Viszont a terhesség elsõ heteiben, amíg a beágyazódás meg nem történik, a magzat nincs is közvetlen kapcsolatban az anyával, úgyhogy ne aggódj, nem lesz semmi baj!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Lányok!
Tündéri aranyosak vagytok, nagyon köszi a biztatásokat. Már valamivel jobban vagyok, igaz, egész éjszaka lázálmaim voltak, de legalább a nehezén mára túlvagyok. Közben Virág is megbetegedett, 39 fokos láza van, de õ sokkal jobban viseli, mint az aggódós anyja. Nem tudom, terhes vagyok-e, vasárnap biztos kiderül. Mindenesetre megfogadtam, hogy ha terhes leszek, minél elõbb kiíratom magam. Nem elég, hogy állandóan náthás emberek vesznek körül a munkahelyemen, de mellette 200 középiskolással vagyok együtt nap mint nap, akik közül páran biztosan köhögnek, tüsszögnek. Bocsánat a sok nyavalygásért...Kép

Krisztina!
Nagyon köszi a hûtõfürdõs tippet! Magamon ugyan már nem kellett, de Virágon kipróbáltam a "megszáradós" változatot. Türte, és most 4. órája békésen alszik.
Mindenkit üdvözlök: Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok!
Kedves betegek, kivanom, hogy minel hamarabb gyogyuljatok meg es gondtalanul elvezzetek az unnepeket! Mindenkinek nagyon kellemes karacsonyt oromekben es babakban gazdag boldog uj evet kivanok!
Egy nagy ko esett le ma a szivemrol, mert bejelentettem az igazgatomnak a hirt... Gratulalt, es mondta vigyazzak magamra. A tantestulet tagjainak a negativ velemenye meg nem erdekel! Az egyik kolleganom, akivel nagyon joba vagyok szinten babat var, 2 hettel idosebb kismama mint en. Neki elmondtam a jo hirt, es o is megosztotta velem a titkat. O meg nem jelentette be, majd csak a 12. het utan akarja. A kedvem sokkal jobb lett ezeltal. Sziasztok! Puszi mindenkinek!
Moni
Moni
 


Szia mindenkinek!

Egy alapvető kérdésem lenne. Ti milyen napokon próbálkoztok? Mi a 14. naptól másnaponta lépünk akcióba. Ez szerintetek megfelelő, optimális stb?

Több helyen (pl. Optimális Családtervezési Központ) azt mondták, hogy a 11-13. nap a legjobb. Máshol meg azt írják, hogy a 14-16 napok a legjobbak. Érdekelne a véleményetek.

A hőmérséklet görbe egyébként csak közelítő képet ad az ovulációról. A hőmérséklet emelkedés csak egy folyamat kezdetét jelzi, az ovuláció több nappal később is lehet. Sok nőnél meg a görbe semmit sem mutat és mégis teherbe esnek. Szerintem a legbiztosabb módszer az ovuláció kimutatására a teszcsík, csak egy kicsit drága. De még ez us csak az LH-csúcsot jelzi, az ovuláció az LH-csúcs után 1-2 nappal következik be.

Eredményes ünnepi időszakot mindenkinek...

Sil
Sil
 


Viráganya!
Teljesen igazad van, mihamarabb maradj otthon. Nem érdemes kockáztatni. Nálam - bár kisebbekkel foglalkozok- például a 28. héten egy skarlát-járvány jött. Azonnal otthon maradtam, de még így is izgultam 1 hétig. Maradj otthon, ha megteheted!
Kellemes Ünnepeket!
Friderika
friderika
 


Kedves Mindenki!
Nagyon-nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk Virággal együtt mindenkinek, a topichoz stílusosan kapcsolódva pedig minden babavárónak egy gyönyörű kisbabát!
Virág és Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok!
December 20-án (két heti késés után) csináltam egy tesztet és pozitív lett.
Előzmények: dec.08-án el kellett mennem dokihoz, mert nem éreztem jól magam (nem volt étvágyam, fájt mindenem) - vírusos valami. De kérdi nem vagyok-e terhes. Mondom nem, mert az előző napi teszt negatív lett. Nem baj csináljunk egy reggeli pisi tesztet. Persze ez is negatív, jöhet a felírt gyógyszer. Következő héten a fiam, a férjem, majd én is elkaptunk egy csúnya náthát. De nem jött meg időben. Ezért megcsináltuk a tesztet mégegyszer. A novemberre tervezett baba helyett a "baba kalkulátor" szerint egy augusztus 20-i babánk lesz.
dec. 28-án megyek dokihoz.

Kellemes ünnepeket mindenkinek.

Náfrádiné Anita
Náfrádin&ea
 


Kedves Anita!

Nagyon örülök nektek! Gratulálok!!!!!
Nektek jó karácsonyotok lesz Kép

Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!

Hajni
Hajni
 


SZiasztok Lányok!

Boldog Ünnepeket kívánok Nektek!
Cili2! A terhességi tesztek - mint azt nemrég megtudtam - a begyazódástól számított megjelölt naponn érvényesek. A beágyazódás kb. 3-7 napba telik.Tehát az akció után kb. 10-14 nappal alkalmasak a tesztek az eredmény kimutatáára.
Nekem sajnos 24-én megint megjött, de a hőm nem esett le, és most lehet, hogy az amúgy 6-7 napos mensim 2 nap után befejeződik. Mit gondoltok erről?
Fran
 


Az emil címemet eddig nem írtam ide, íme: ffran@freemail.hu
Várom leveleiteket.
fran
 


Sziasztok, lányok!
Sajnos, "megint megjött"...Kép Annyira azért nem bánom, mert nagyon beteg voltam, így legalább nem kellett a kicsinek szenvednie tőle. A hőmérőzésnek már teljesen a rabjává váltam, így elhatároztam, hogy lazábban veszem egy ideig a dolgot, viszont többet leszünk együtt a párommal (végül is ez mindenképp kell hozzá, nem? Kép). Eddig utáltam a pg53-at, de ebben a hónapban gyönyörűen kimutatta a páfrányos napokat!!! Újra elkezdtem tehát használni. Igaz, hogy összesen csak két napig volt páfrányos a mikroszkóp, de legalább a következő alkalommal már tudom, mit is kell látni. És nagyon remélem, a férjem végre haza tud jönni a páfrányos napokon...
Mindenkinek jó pihenést a karácsonyi sürgés-forgás után: Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok lanyok, fiuk!

Mindenkinek nagyon boldog es kisbabakban gazdag Kellemes Karacsonyi Unnepeket es Nagyon Boldog, egeszseges Uj Esztendot kivanok !


Renata
Renata
 


Szia Renáta!

Örülök, hogy már itt is látlak Kép
Hogy vagytok? Írsz majd a szülésről?
Mindenkinek boldog új évet kívánok!

Hajni
Hajni
 


Sziasztok, én is reménykedtem, de a karácsonyi baba sem sikerült...
Nagyon szomorú vagyok Kép
Hogy tudjátok Ti ezt már ilyen sokadszor (évek óta) feldolgozni? Nekem már nagyon nehezen megy.
És persze közben olvasni a többi topikban, hogy neki neki ... sikerült. Nagyon irigy vagyok...
K.
K.
 


Szia K. és mindenki aki(k)nek nem sikerült.

Ma voltam dokinál, és azt mondta, hogy elképzelhető, hogy újra van egy kis babám.
Kedden megyek ultrahangra, akkor lesz igazán biztos, látható a tökmag.
Az első babánk most 17 hónapos. Igaz, hogy kb. négy hónap múlvára terveztük, de most gondolta úgy, hogy Ő jön.
Szóval nektek azt üzenem, elhiszem, hogy írígyek vagytok ránk akiknek sikerült, de szerintem éjjfélkor inkább erőt kéne gyűjteni a babakészítésre, babanet helyett.
Nehogy valaki megsértődjön rám, hiszen nem vagyok beszámítható állapotban. De komolyan.
Náfrádiné Anita
Náfrádin&ea
 


Szia Anita!
Köszi a bíztatást. Nagyon szeretnénk már azt a babócát, de Ő nálunk még mindig nem akar kopogtatni...
Gratulálok Neked!
K.
K.
 


Sziasztok Lányok!
Próbálkozzatok szilveszterkor. Év elején nekünk is akkor jött össze. Már 4 hónapos tündéri baba- egy kicsit korábban született.
Mi nem hőmérőztünk csak úgy jött. Szerintem sokkal idegesebb az ember ha " eredményorientáltan " szeretkezik. Tudom nehéz nem gondolni rá , hogy éppen sikerül-e a vagy sem.
Örülök neki , hogy nekünk nem volt semmire szükség. Tavaly kaácsonykor döntöttünk úgy , hogy talán jó lenne egy baba és jaunár 1-én már össze is jött.Így az idei karácsonyt már vele töltöttük.
Szurkolok nektek!
Üdv: Judit
Judit
 


Sziasztok lanyok!
A peteeresrol: a homersekleti gorbe csak egyike azon jeleknek, amely mutatja a peteeres megtortentet, s nem is a legbiztosabb, mivel annyi minden befolyasolja: mikor kelsz (nehany oraval korabbi keles akar tobb tizednyi elterest okozhat), betegsegek, idegesseg, mennyit aludtal, stb. S ami a legnagyobb baj: csak utolag jelzi a peteerest, csak 2-3 nappal indul meg felfele, van akinel nem is emelkedik.
A masik fontos jel a huvelyvaladek, pontosabban a cervixnyak, amely sokkal jobban jelzi a peteerest: amikor nyujthato lesz akkor kezdodik a termekeny idoszak.
Amit meg tudni kell a fogamzasrol: a sperma ebben a cervixnyakban kepes csak a tulelesre, de ebben akar 4-5 napig is eletben marad a petecskere varva a petevezetekben.
A legokosabb a menstuacio elmulta utan (kb 7-8. naptol) a homerseklet emelkedeseig ketnaponta szeretkezni, lehetoleg misszionarius pozban, s lany maradjon meg fekve kb 20-30 percig. (Azt hiszem felesleges a homersekletemelkedest, meg ilyeneket varni, helyette celtudatos `akciok` kellenek)
Remelem ezen infokkal sikerul hozzajarulnom nehany baba vilagrajottehez.
Nekem az elso honapban bejott ez a modszer. (Csak sajnos elveteltem, de ennek ehhez semmi koze.)
Csok: Lola
UI: aki tobbet akar tudni, az menjen el csaladtervezesre, ott minden elmondanak, sot a homersekleti gorbe alapjan megmondjak a termekeny napokat. Illetve mindenkinek ajanlom a Csaladtervezest a Bolgarkerek utcaban, ott minden kerdesre valaszolnak nagyon turelmesen, meg ott minden a fogamzast es az egeszseges babat szolgalja.
Lola
 


Sziasztok!

Csak csatlakozni tudok Lolához. A hőmérőzés elsősorban csak arra jó, hogy kimutassa, van-e peteérés. De még erre sem mindig alkalmas. Az ovuláció időpontja szinte kiszámíthatatlan. A hőmérséklet emelkedése is csak 2-3 napos pontossággal jelezi ezt.
Szerintem viszont a hőmérsékletemelkedés után sem kell abbahagyni a próbálkozást, mert egészen a 18-20. napig lehet esély e a fogamzásnak. Sőt, legtöbb esetben a ovuláció is csak 15-16. napon követkeik be.
Szóvel a siker legfőbb kulcsa a minél gyakoribb szeretkezés. És iagaza van Lolának, nem a hőmérőre kell koncentrálni, hanem a szexre. (Persze ezt sem kell túlzásba vinni. Ajánlatos egy napot kihagyni, hogy termelődjenek spermiumok. Egy átlagos férfiban egyébként egy másodperc alatt kb. 1200 spermium érik meg, ez a szám egy nap alatt kb. 100 millió.)
Nálunk is ez volt a probléma először, hogy túlságosan megterveztük a dolgot. Hiba volt. Csak szexelni kell egyszerűen, és előbb-utóbb jönni fog (persze, ha nincs valamilyen komolyabb probléma).

A családtervezésről meg csak annyit, hogy mi is voltunk, de azon kívül, hogy elvégeztek pár alapvizsgálatot (szokásos nőgyógyászati, spermavizsgálat), semmi értelmeset nem tudtak mondani.

Lenke
Névtelen
 


Kedves Lenke!
Koszi a kiegeszitest.
A csaladtervezesrol annyit, hogy aki nem tud sokat a dolgok mechanizmusarol, annak szerintem igenis tanacsos elmennie. En a magam reszerol 14 eves korom ota keszulok a terhessegre, ennek megfeleloen nagyon sokat olvastam a dologrol, meg minden altalam ismert anyat es orvost is megmelyinterjuztam a temaval kapcsolatban. (Igy azt hiszem, keves nalam tajekozottabb laikus van e temakorben) Ennek ellenere jol esett a csaladtervezoben az, hogy kenyelmesen leultek velem mindent megbeszelni, elmagyaraztak, hogy mit kell tenni, megvizsgaltak belgyogyaszatilag, nogyogyaszatilag, a ferjemet meg spermailag is. Ezzel, meg a harom honapos homerozessel kiszurheto nehany problema. Igy meg lehet sporolni azt a kb. egy evet, ami utan az orvosok egyaltalan foglalkozni kezdenek azzal, hogy miert is nem jott ossze a gyerek. Szerencsere nalunk minden rendben volt.
En mindenkinek csak ajanlani tudom, hogy menjen el.

A gyerekcsinaloknak:hajra!!!!!!!
Akiknek mar sikerult: jo babavarast!!
Sziasztok: Lola
Lola
 


Szia Lola!
És mit kivánsz azoknak, akiknek már van? Kép
Zsolt
Zsolt
 


Kedves Zsolt!
Akiknek van: sok-sok boldog együtt töltött órát!
Bocs, hogy kihagytam, de én még elötte állok, és nem terjed túl a szűklátóköröm a szülésnél.
Szaisztok: Lola
Lola
 


Sziasztok!
BÚÉK! Kép
A múlt évezred utolsó és az új évezred első pillanataiban is megfogadtuk a jó tanácsot... (ami a gyártást illeti)
Reméljük bejön...
Üdv:
K.
K.
 


Szija lányok!

Akkor én sem akarok kimaradni a jókívánásokból, tehát Boldog Új Évet mindenkinek!
Mi karácsonykor elterveztük, hogy a 2001-es karácsonyt már nem kettesben szeretnénk tölteni!
Dec. 27.-én kellett volna megjönnie...30.-án csináltam egy tesztet, negativ Kép
De még mindig nem jött meg...már 6. napja.
Nem hinném, hogy terhes lennék, mivel abszolút semmi tünetem sincs az ég világon. Biztos csak csúszik. Szóval már nagyon várom, hogy megjöjjön (tudom sokan meg pont nem ezt várjákKép
Mondjuk én is csak azért várom, hogy a következő ciklus, normális legyen és végre necsak a vakvilágba próbálkozzunk és hátha lesz már peteérés.
Szijasztok, Lara
Lara
 


Kedves Lara!
Drukkolok Neked! A következő biztos eredményes lesz Kép
K.
K.
 


Sziija K.!
Köszi a drukkolást, és neked legyen igazad! Kép
Lara
Lara
 


SZija lányok!
Már a ciklus 39. napján tartok és a változatosság kedvéért még mindig semmi. Max. annyi változás, hogy 10 napja "felment" a hőm. 36,3-ról 36,6-ra, tegnap 36,8, ma pedig 36,9 volt...szóval most még MINDIG várok és abban reménykedek, hogy csúszott a peteérés, és hátha. Tegnap csináltam egy tesztet: negativ, de talán még túl korai volt megcsinálni, ha a csúszást nézem.
Úgy tervezem, hogyha a jövő 7en sem jönne meg, csinálok a jövő 7 végén még egy tesztet, és ha az is negativ, elmegyek a dokihoz, hogy csináljon valamit.
Szijasztok, Lara
Lara
 


Sziasztok!
Hat Lara ez tenyleg furcsa. En mar most elmennek a helyedben dokihoz, es kernek egy UH-t. Bar lehet, hogy meg azon sem latszana semmi. En nem birnam ki a jovo het vegeig.
Moni
Moni
 


Szijasztok!
Moni! Irtam mailt.
Az UH-n még nem hiszem, hogy láccódna valami is. Egyébként a várakozásban már nagy a gyakorlatom, úgyhogy az az egy hét már fel sem fog tűnni, eddig úgyis csak azt csinálom, már lassan másfél hónapja...
Szijasztok, Lara
Lara
 


Lara, ne aggódj, azért ami veled történt nagy hatással volt a szervezetedre és biztosan helyre fog állni minden. Nekem is valami 40. nap körüli menszeszem volt a vetélés után, hidd el, ha nyugodta tudsz maradni és adsz idot a szerveztednek minden helyre áll!!! Tudom, hogy mindig ezt írom, de nagyon fontosnak tartom: légy türelmes!!!!
Szorítok neked!
Kata
kata (kata)
 


Sziasztok!
Bevallom, nincs eröm minden eddigi levelet végigolvasni, így lehet hogy ismételni fogok másokat, de szeretném megosztani a tapasztalataimat.
Abban hiszek, hogy mindenhonnan azt kell összehalászni, ami Neked jó.
Nekem van egy remek nogyógyászom, aki amikor mondtam, hogy babát szeretnénk, írt fel gyógyszert (Clostylbegit), mert a rendszertelen ciklus alapján jónak látta, és hormonvizsgálatot is csináltatott, ami alapján az látszott, hogy minden rendben (és mindezt még akkor, amikor csak készültünk a babára, és nem egy éves próbálkozás után).
Egyébként meg annyit mondott, hogy csak szexeszljünk, és mással ne törödjünk (ezt én egy kicsit felülbíráltam, mint alább látszik).
A másik fontos: A Családtervezési Központban ajánlották a hömérözést, de ami ettöl sokkal fontosabb, a növér mondta, hogy a ciklus 11.napjától kezdve két naponként kellene szeretkezni addig, amíg fel nem megy a hömérséklet (se a sürübb, se a ritkább szeretkezés nem jó a babakészítés szempontjából). Én persze egy kicsit öket is felülbíráltam, mert nem vártam ki 3 havi hömérözést, hanem elsöre belevágtunk (addigra már túl voltam a vizsgálatokon és a rubeolva védöoltán után szükséges várakozási idön is).
S az eredmény: egy 4 hetes magzatkaKép))

Szile
Szile (szile)
 


Kedves Szile!!

Köszönöm a többiek nevében is, hogy megosztottad velünk a történetedet!
Szívből gratulálok, nagyon szerencsések vagytok! Kép Persze a remek hozzáállásotokon is múlott, tudom!
Problémamentes, boldog babavárást kívánok sok szeretettel!

Egy 14 hetes boldog kismama, akinek nem ment olyan könnyen Kép
Katus
 


Sziasztok!
SZile, gratulálok!!!
Szile, nagyon jól tetted, hogy azonnal belevágatok. Mi is igy tettünk és nekem is azonnal összejött. Tényleg az a legfontosabb, hogy minél többször történjen akció...feltéve, ha minden rendben van és még peteérés is van...
Merthát ugye, ha minden tökéletes, akkor tényleg csak az akciók gyakoriságára kell figyelni...
Lara
Lara
 


Sziasztok!
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a gratulációkat. Van egy olyan érzésem, hogy ha minden jól megy, akkor az elkövetkezö hónapokban sokat fogom látogatni ezt a babenet-es társalgótKép
Szile
Szile (szile)
 


Sziasztok!
Megint én vagyok!
Voltam ultrahangon, 6 hetes a manó.
Az első terhességemhez képest, amikor azzal vicceltem, hogy egy medicin labda van a pólóm alatt, szörnyen érzem magam. A WC fölé hajoláson kívül minden ami rossz. Remélem a doki kitalál valamit.


Náfrádiné Anita
Náfrádin&ea
 


Sziasztok!
Névtelen
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt, de többen is mintha az én számból szólnátok. Mi 3 éve próbálkozunk, de eddig még....:-(((
Vera
vera
 


Szia Vera!

Légy üdvözölve köztünk!
3 éve? Hát azt már komolyan kell venni! Tettetek már valamiféle konkrét lépést hogy megtaláljátok az okát, miért nem sikerült eddig?
Az orvosok mit mondanak?
Ha megosztod velünk a részleteket, biztosan sokan lesznek közülönk akik már végigjárták ezt az utat, és tudnak segíteni, tanácsot adni!
Fel a fejjel!

Katus
Katus
 


Sziasztok!

Valaki elmesélné nekem, hogy egy 6-7 hetes magzatnál mit lehet látni az ultrahangon?
Elore is köszönöm!

Era
Erika
 


Szia, Lara!
Nagyon örülök, hogy megint itt vagy! Nekem vetélés nélkül is volt már 39 napos ciklusom, ha ugyanis a peteérés eltolódik, értelemszeruen a mensi is késobb jelentkezik. Ne aggódj ezen! Próbálj valami jó kis elfoglaltságot találni, úgy könnyebben viselheto el a várakozás! Én megint elkezdtem kötögetni, garantáltan idot rabló, de nyugtató foglalatosság! Majd jelentkezz!

Lányok, kedves mindenki!
Újra "babás hét" van nálunk! Ma vagyok a 14. napban,a pg 53 még egyelore nem páfrányos, de remélem, holnap már az lesz, mert jön haza a párom Kép
Sok puszi mindenkinek!
Viráganya
Viráganya
 


Szija Viráganya!
A várakozásban már mester vagyok. Asszem a türelmetlenségem is alább hagyott már. Most legújabban már nem várom, hogy megjöjjön, elképzeltem, hogy biztos terhes vagyok, mivel már 12 napja fenn van a hőm., és ha visszaszámolok a valószínűsíthető peteéréskor éppen akcióban voltunk, szóval minden esélyes.
Tünetek viszont nincsenek, bár nem is tudom, hogy a fogamzás után 12 nappal lehet-e bármi tünet is...Szóval jövő hét szerdán (10.-én)teszt, ha az is negativ, irány a doki. (azért 10.-én, mert az olyan szép kerek szám, és ha terhes lennék, akkor már 100%, hogy ki fogja mutatni, hiszen akkor már 17 nap fog eltelni a fogamzástól)
De addig is marad a már mexokott VÁRAKOZÁS...
Viráganya, nektek meg szorítok, hogy eredményesek legyetek!
Sziasztok, Lara
Lara
 


Szia Lara!

Nagyon jó a hozzáállásod, örülök, hogy már nem "görcsölsz" annyira! A terv nagyon szuper, csak bírd ki 10-éig! Ha addig nem jön meg, nagyon jók az esélyeid egy pozitív tesztre Kép
Csak vigyázz, ne éld bele magad, mert a valószínűsége azért nem olyan nagyon nagy, bár lehet, hogy egy óriási mázlista vagy! Kép
Drukkolunk!

Katus
Katus
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: