Új privát üzeneted érkezett!

Reni :)
Részemről befejezve, de a véleményem marad. Tudom, hogy Te jóban voltál Elizával és igazad van, ez a topic nem róla szól.

Kép
Kép
tiza
 
 


Köszi Breni :)

Tiza, te meg gondolj, amit akarsz! :)

Én ma megyek a harmadik injekcióra. Volt akinek a harmadik jobban fájt, mit az előző kettő? Nekem az első nagyon, a második abszolult nem.
elizabeth25
 
 


TIZA!
IGEN JÓBA VAGYOK ELIZÁVAL ÉS EZ ÍGY IS MARAD,NEM ÉRDEKEL HA MÁS MÁST GONDOL.

NEKEM FÁJT NAGYON A 3.,NEM TUDOM MIÉRT.MOST A 4.-ET MEG EGYÁLTALÁN NEM ÉREZTEM.KIÉRTI EZT.BÁR ÉN MINDIG ELLENKEZŐ POPSIBA KÉREM.DE SZERINTEM AZ 5.-ET UGYAN ABBA KÉREM MINT A 4.-ET HÁTHA NEM FÁJNA AZ SEM.

SZERINTETEK LEHET 2 RECEPTET IS FELÍRATNI A DOKIVAL EGYSZERRE?UGY SZERETNÉK KEDITKÉN SEGÍTENI.TUDJÁTOK Ő NEM TUD FELÍRATNI.
breni
 
 

 
 

Breni, erre már én is gondoltam, de nem hiszem, hogy Gynevacból kettő receptet felír a doki egyszerre....de egy próbát megér, szerintem. :) DE majd az 5.nél lenne érdemes szerintem felíratni, vagyis mikor mész az 5. szurira, nem?

Én most nem tudom, hogy melyik felembe kérjem, először a balba kaptam, aztán meg a jobba, elvileg akkor megint a balba kéne....de a szurik helyét ha megnyomogatom ott, ahol beszúrták akkor lehet érezni. :( Na mindegy, csak majd lesz valami! :)
elizabeth25
 
 


Reni :)
Ezt nem értem: "nem érdekel, ha mást gondol". Nem kötekedni akarok, de tényleg nem értem és azzal sincs baj, hogy jóban vagytok. Én sem akarok vele rosszban lenni, csak meg akartam kímélni attól, ami a másik topicban történt vele.

Nekem a 3. szuri egyáltalán nem fájt.

Kép
Kép
tiza
 
 


TIZA!NE HARAGUDJ,DE NEM ÉRTEM MIT NEM ÉRTESZ.:)

ELIZA!NEKEM IS EZÉRT FÁJT SZERINTEM A 3.,MERT PONT AZ ELSŐ HELYÉRE KAPTAM ÉS ANNAK A HELYE SOKÁIG FÁJT ÉS BE IS KEMÉNYEDETT.LEHET EZÉRT.NEM TUDOM.
PERSZE HÉTFŐN MEGKÉRDEZEM,LEGFELJEBB HÜLYÉNEK NÉZNEK.ÉN MÁR AZ UTOLSÓT KAPOM AKKOR :lol:
breni
 
 


Reni :)
Hát azt nem értem, hogy ki az, aki mást gondol. Ha Elizára érted ő miért gondolna mást. Mindig kiálltál mellette.

Kép
Kép
tiza
 
 


NYILVÁN NEM ELIZÁRA GONDOLTAM,HANEM AKI RAJTUNK KIVŰL GONDOL MÁST.DE EGYÉBKÉNT MINDEGY.ÉN LEZÁRTAM EZT.
IGEN KIÁLLTAM MELLETTE.VALAKIT EZ ZAVAR?
HA ERRŐL FOGUNK BESZÉLGETNI AKKOR ÉN INKÁBB NEM JÖNNÉK
breni
 
 


TIZA!MOST VETTEM ÉSZRE HOGY 3 NAPOD VAN.HOGY ÉRZED?

A TÖBBIEK AKIK SZOKTAK ÍRNI HOL VANNAK??????????
breni
 
 


Reni :)
Most már értem, csak átsiklottam a más szón. Amúgy nem kell ennyire ingerültnek lenni. Én nem szóltam hozzád ilyen hangnemben, sem Elizához.

Kép
Kép
tiza
 
 


TIZA!NEM VAGYOK INGERÜLT,CSAK ÍGY NINCS KEDVEM JÖNNI HA RÓLA BESZÉLGETÜNK.OKÉS?
ÉN NEM HARAGSZOM SENKIRE,MIÉRT TENNÉM.
SZERETNÉK MARADNI.VÁLASZOLSZ A KÖV.LEVELEMRE.KIVÁNCSI VAGYOK HOGY ÉRZED EZT A HÓNAPOT?
breni
 
 


Reni :)
Nem értem miért érzed úgy, hogy valakit is zavarna, hogy jóban vagytok, de tényleg zárjuk le. Én nem szoktam veszekedni sem itt a topicban, sem a magánéletemben.

Igazából nem érzek semmi különöset. Ma vagyok a 10. napon pé után. A hőm még fent van, de ilyenkor még nem szoktam érezni semmit. Ha csütörtökön begörcsölök, akkor biztosan nem sikerült. Ebben a hónapban annyira nem bízok. Következő hónapban, ha minden jól megy inszeminációm lesz, abban egy kicsit jobban hiszek. Te hogy állsz?

Kép
Kép
tiza
 
 


AZ ELSŐ INSZEMED LESZ?HA JÓL EMLÉKSZEM ERRŐL NEM ÍRTÁL?IGAZ?VAGY ÉN VOLTAM FIGYELMETLEN?HÁTHA A SZURI IS SEGÍT A TAPADÁSON.:)BIZZUNK BENNE.
ÉN A 14.NAPON JÁROK,DE MIVEL HOGY ANTIBIOTIKUMOT SZEDEK EZ A HÓNAP KILŐVE,HACSAK A PÁROM NEM FELEJTI MEGSZAKÍTANI A SZEXET,MINT A MÚLTKOR AKKOR AGGÓDHATOK.GYÉBKÉNT KÉSZÜLÖK AZ ESKÜVŐRE. :lol:
breni
 
 


Reni :)
Sajnos már volt egy inszemem júniusban, de szerintem kicsit későn , mert már felment a hőm. Erről nem a doki tehet, hanem összejöttek a dolgok és csak a 2. napi inszemre tudtam elmenni. (Az inszem egymást követő két napon van.)
Annyira nem biztos, hogy kell aggódni az antibiotikum miatt. Az orvos mondta, hogy védekezzetek? Nem régen olvastam a Czeizel Endrétől egy cikket a terhesség alatti gyógyszer szedésről. Sajnos már nem emlékszem, hogy hol (talán valaki bemásolta linknek az egyik topicban), de a lényeg az volt, hogy sokszor többet ártanak a kismamák azzal, hogy nem szedik be a szükséges gyógyszert. Felsorolta azokat a gyógyikat, amik problémát okoznak a terhesség első harmadában és esetleg később, én egyetlen egyet sem ismertem közülük. Persze azért jobb óvatosnak lenni. A sógornőm pl. úgy lett terhes, hogy súlyos depresszióra szedett gyógyszert és gyönyörű egészséges babája lett.

Kép
Kép
tiza
 
 


Reni :)
Az esküvőt tudom, csak arra nem emlékszem pontosan, hogy mikor lesz. Izgulsz már? Nekem nagyon kellemes emlék, pont tegnap volt a 2. házassági évfordulónk.

Kép
Kép
tiza
 
 


AKKOR NAGYON DRUKKOLOK,HOGY EZ MÁR SIKERÜLJÖN.
A DOKI MONDTA HOGY VÉDEKEZZÜNK,DE A PAPÍRON ANNYI VOLT FELTÜNTETVE,HOGY NINCS SEMMI INFORMÁCIÓ HOGY KÁRT TENNE TERHESSÉG ALATT.DE MA MEGYEK EGY MÁSIK DOKIHOZ ÉS MEGKÉRDEZEM.Ő BIZTOS ÍR FEL MÁSIKAT.PATTANÁSRA SZEDEM EGYÉBKÉNT,MOST JÖTT KI NEM RÉG,DE NAGYON SOK.
23.-ÁN LESZ AZ ESKÜVŐ,MÉG NEM IZGULOK,DE AZ NEM BIZTOS HOGY JÖVŐHÉTEN MÁR NEM FOGOK. :)

MIT SZOKTAK ILYENKOR MONDANI?
GRATULÁLOK.TE HÁNY ÉVES VAGY?
breni
 
 


Reni :)
Köszi a gratulációt. Én már sajnos 33. Ha jól emlékszem Te még fiatalabb vagy, ugye? Én nem izgultam csak az esküvő napján, de akkor nagyon.

Kép
Kép
tiza
 
 


AMIKOR VIZSGÁK VOLTAK AKKOR ÉN IS CSAK AZ NAP REGGEL MIKOR KINYITOTTAM A SZEMEM AKKOR KEZDTEM EL IZGULNI,MOST NEM TUDOM HOGY LESZ.DE NEM SOKÁRA MEG TUDOM.

IGEN ÉN FIATALABB VAGYOK 25 ÉVES.
breni
 
 


A vizsgákkal én is hasonlóan voltam. Már nem is tudom hányon túl vagyok, de ha megint menni kellene, sztem újra izgulnék.
Hú, Te még nagyon fiatal vagy, nincs miért izgulni, de azért megértelek, hogy már szeretnél babócát.

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok!

Most, hogy lecsillapodtak a kedélyek, vitaindítónak felraknék egy orvosi véleményt a Gynevacról. Egy másik topicon találtam, nem az én öcsémről van szó!

Végülis hamár nyílt egy ilyen topic akkor jó, ha minden oldalról körüljárjuk a témát, nem igaz? :)

Hát ennyi.
Üdv.

Kamilla



Hello Lányok!
Jövök még bővebben is, csak gyorsan szeretném bemásolni az (orvos)öcsém véleményét a Gynevac-ról:

"Ettől inkább óvnálak téged.Nem látom értelmét elölt Lactobacillusok bejuttatásának a szervezetbe. Azoknak élő flórát kell alkotniuk ezért is alkalmazzák hüvelykúp formájában. Az élő lactobacillus eltolja a hüvely Ph-ját savas irányba és ez véd a bakteriális és gombás fertőzésektől. A szerző a honlapon logikátlan és nem is fejti ki az általa forgalmazott laktobacillus vakcina működésének elvét. Őszintén szólva elég nagy hülyeség injekcióban beadni hiszen még ha kialakulna is védettség annak épp az lenne a következménye hogy a hüvely normális lactobacillus formája is lecsökkenne, ami ellentétes hatást váltana ki.Férfit beoltani még nagyobb baromság (nem nagyon fordul elő laktobacillus a farkunkon, legföljebb ha "ránk ragad").
Kockázatosnak tartom , hogy valami nevesincs kft gyártja kitudja milyen körülmények között és ilyenről még nem hallottam, hogy formalinnal ölnének el bacit gyógyszergyártásban. Kimondottan veszélyesnek tűnik ez a módszer. A honlap is amatőr és nagyon üzletszagú a történet. Sztorit manapság mindenki tud gyártani busás haszon reményében és ez engem abszolút nem győzött meg. Szóval felejtős ha engem kérdezel, de azért kérd ki szakember véleményét is ez ügyben."

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Aztamindenit! :shock: Én ebben a topicban pár hete jártam utoljára és nem is vagyok túl gyakori vendég egyikben sem, de ez a személyeskedő "vita" nagyon meglepett...

Kamilla
A bemásolt cikkben szereplő orvosról nem derül ki, milyen doktor... Bár arra hivatkozik, hogy a férfiakon nem fordul elő lactobacillus valamilyen oknál fogva mégis vannak pozitív eredmények. Valamilyen hatása mindenképp van ennek a szernek. Mellesleg alapból influenza vírus sincs a férfiakon és nőkön sem, mégis hatásos a védőoltása...amiben szintén elölt "mumusok" vannak :wink:

...azért persze tényleg át kell gondolni a negatív véleményeket is.
tapedli
 
 


Sziasztok!
Folyamatosan olvastam eddig a topikot, de gondoltam, megvárom, míg lecsillapodnak a kedélyek. Mi az első lombikon vagyunk túl, most lesz fagyibabánk. Mi a házidokival felirattuk mindkettőnknek a szurikat. Azért megkérdeztem erről a nőgyogyimat is. Azt mondta, a Gynevac egyáltalán nem új és régebben rengeteget írt fel, csak valami miatt egy ideig nem volt kapható. Ő feltétlenül ajánlotta. Mi most megvárjuk a következő beültit, de ha esetleg nem sikerül (de fog!!! :D ), akkor beadatjuk a szurikat.
Írta valaki, hogy októberben lejár a szuri szavatossága. Úgy tudom, nem is lehet olyat kapni, ami tovább lenne érvényes.
A cikk engem egyáltalán nem rémiszt el. Nem hiszem, hogy csak pénzhajhászás. Szerintem ha erről lenne szó, nem 4000-be kerülne, hanem sokkal többe. Aki esetleg lombikozik közületek és kifizetett már 240-et, az biztos osztja a véleményemet.
Mindenesetre mindenkinek jó babásodást kívánok :D Gynevac-kal vagy anélkül.
wandrea
 
 


Na túl vagyok a harmadik szurin, egyáltalán nem volt gáz. :) Kezdem megszokni! :shock:

E cikk kapcsán wandreával kell, hogy egyet értsek, szerintem ha nagy kamu lenne az egész....akkor nem ennyibe kerülne....és nem hiszem, hogy két orvos kockáztatná érte a nevét, jóhírét és miegymást. Arról nem beszélve, hogy ha veszélyes is lenne....akkor minden orvos, aki felírja a "betegnek", veszélybe sodorná magát is. Úgyhogy szerintem ez felejtős! :) Egyébként wandi, ti mióta próbálkoztok babóval?

Lányok az a lényeg, hogy a baba vagy így vagy úgy, de sikerülni fog! :)
elizabeth25
 
 


Tiza, mindentől eltekintve boldog házassági évfordulót, nekünk meg 4.én lesz a 2. :)
elizabeth25
 
 


Én inkább ezt ajánlanám figyelmetekbe:

http://www.babanet.hu/teto/remeny.htm
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Én Kazincbarcikán lakom és a mi kórházunkban dolgozik Dr.Varga Gyula gyerekorvos aki Lázár dr.nővel együtt a Gynevac-al foglalkozik.Nem hinném,hogy kizárólag a pénz miatt csinálnák mert sok párnak ingyen adja a szurit.Az,hogy nevenincs cég gyártja egy dolog.Sajógalgócon gyártják ami egy kis falu tőlünk pár km-re.Gondolom azért nem olyan díszes a csomagolása mert annyival olcsóbban lehet adni a szurit.Én is úgy gondolom,hogy ha kizárólag a pénzszerzés lenne a lényeg nem 5000 ft lenne hanem lényegesen kevesebb.Mi az inszeminációkra és lombikokra 800e ft-ot költöttünk.Megmondom őszintén én is kételkedtem ebben az injekcióban ezért nem írattam fel hamarabb de végső elkeseredésemben beadattam és 1 1/2 hónap múlva terhes lettem és holnap lesz 1 éves a kislányom!
Amikor megszültem Varga főorvosúr jött le megvizsgálni Mirtillt és nagyon boldog volt amikor megtudta,hogy Ő"vakcinababa".

Hát ennyi!
Én nem egy felbérelt és fizetett valaki vagyok hanem egy nagyon boldog anyuka akinek számos műtét és 5 keserves év után itt pakolászik a kislánya.Aki hiszi hiszi aki nem nem!

Kívánok mindenkinek sok sikert és kitartást!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Hát, én nem voltam egy ideje, nehéz is volt visszaolvasni... Nem tudom, ki ezaz "öcs", de biztosan alaposan tájékozott a laktobacillus témájában. Engem érdekelne -- őszintén -- hogy ki lehet, milyen szaktudással, milyen háttérrel...

Közben én is voltam dokinál a lombikot megbeszélni, és említettem neki, hogy kapom a Gynevacot. Azt mondta, hogy ártani nem árt, de a pozitív hatásáról meg nincsenek meggyőző bizonyítékok. Ebből én azt szűrtem le, hogy vannak jelei annak, hogy jó, de valószínűleg véletlenszerűen vannak eredményei embereknél.

Amúgy egy ismerősöm krónikus hüvelygyulladását időről időre ezzel tudják elmúlasztani...
jitter
 
 


Ildikó 74, nem mondod? :)

DE jó, ez tudod itt szerintem mindenkinek ad egy nagy löketet!
Persze nem biztos, hogy mindenkire ugyan úgy fognak hatni ezek az injekciók, de ártani biztos, hogy nem fognak ártani! Te amúgy csak egy kúrát (5 injekciót) adattál be?

Hogy vagytok ma lányok? Ma sajog egy kicsit a harmadik ijekció helye, reggel mikor a jobb oldalamra feküdtem, meg ahogy most ülök érzem, de vészesnek nem vészes. :)
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok!
Nem is tudom mit gondoljak,én bízok benne,bár tegnap óta más a helyzet.
diana 35-öt kell szednem 3 hónapig hogy rendbe jöjjön az arcom a hajam,a hormonjaim,de a doki azt mondta ahogy abba hagyom teherbe fogok esni a köv.ciklusba.Most ebben van minden reményem.Így valószínű hogy íratok fel még szurit és közbe adatok be belőle,mert ugye bár kimarad most 3 hónap,de a tapadásba is segítene.
De azért jönnék még ide hozzátok,ha nem bánjátok.:)
breni
 
 


Jitter :)
Engem azért nem nyugtatott meg ez az orvos öcsike. Meg az sem, hogy orvostól jót még nem olvastam a Gynevac-ról és azért azt sem hiszem, hogy minden orvos gonosz, pénzéhes, irigy és rosszat akar a betegnek. Most már mindegy, mert 4 szurit megkaptam és azt azért nem gondolnám, hogy ártana. Én azért nem mondom meg a nőgyógyimnak, hogy beadattam. Szerintem nem tetszene neki, pedig maximálisan megbízom benne.

Eliza :)
Köszi és akkor nektek is sok boldogságot. Remélem azóta a férjeddel rendeződtek a dolgok és rajta vagytok a babagyártáson.

Reni :)
Biztosan nem valami felemelő érzés fogamzásgátlót szedni, amikor épp gyerkőcöt akar az ember. Azt azért nem értem, hogy a doki honnan tudja, hogy mindjárt teherbe fogsz esni (félre ne érts, remélem, hogy így lesz), de azt annyi minden befolyásolja és optimális esetben is csak minden 5. sikerül.

Kép
Kép
tiza
 
 


Ildikó, Mirtillkének boldog szülinapot!

Breni, a Diane 35 után tényleg szép lesz a bőröd, habár szerintem lehet, hogy a 3 hónap még kevés lesz! Én fél évig szedtem anno! Folytasd csak a szurikúrát, és mellette nem fog ártani, ha Lactobacillus kúpot beszerzel, és azt is 2-3 naponta tologatod magadnak, hidd el, az kell!!! A Gynevac oldalon is ajánlják a szuri mellé, ha nekem esetleg nem hiszel.
Hogy utána mikor esel teherbe, az szervezetfüggő, lehet, hogy rögtön az 1. ciklusban, de lehet, hogy sokkal később! Meglátod! :wink:

Jók legyetek, ne civakodjatok, mindenkinek megvan a hülyesége, de legyünk toleránsak egymással, ha tudunk, mert jó kis topic ez, kár lenne érte!

Mindenkinek sok sikert, Gynevac hívőknek és nem hívőknek egyaránt! :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Az egyik barátnőm túl van egy Gynevac kúrán és azt mondja, hogy teljesen rendbejött. Ő még nem akar babát, neki inkább állandó jelleggel nőgyógyászati bajai voltak és a szurik óta semmi gondja.
Ő már mindent kipróbált, minden gyógyszeres kezelésen átesett és nem tudták kigyógyítani, de úgy néz ki a Gynevac segített rajta.

Hasonló sikereket kívánok mindenkinek! :)
szerika
 
 


Sziasztok!

A gynevaccal kapcsolatban személyes tapasztalatom nincs, de már alig vártam, hogy újra beszerezhető legyen és beadassam, de szerencsére, mire újra forgalomba került , lett egy pocaklakóm. :lol: Több ismerősömnek is segített, kinek a babásodásban, kinek az áll. gyulladások elmúlasztásában. Amit szeretnék mondani , az csak egy infó. Vmelyikőtök írta, hogy 2 patikában vett két Gynevacot, októberi lejárattal. Sajnos minden forgalomban levő októberi lejárú. Ami a nagyobb baj, hogy miután lejárt a felhasználhatóság, -legalábbis az elmúlt két év során többször is- csak hónapok múlva került forgalomba az új sarzs. Ha jól emlékszem minden alkalommal kb min. 3-4 hónap volt a kettő között .
Nem száz százalék, de sajnos 2 év alatt ez volt-ha jól emlékszem- a harmadik,hogy több hónapig hiánycikk volt. Így , ha vki gondolkodik rajta, vagy a párjával is be akarja adatni, jobb , ha mielőbb teszi. Persze lehet-hogy mivel most a sok hónapos szünetnek az új törzskönyvezés volt az oka-lehet, hogy folyamatosan lesz, de jobb előre felkészülni. A gyógyszernagykerek sem tudják még, hogy folyamatos lesz az ellátás, vagy sem.

Remélem segít az infó és még egyszer bocs, hogy csak így kontárkodtam :)

Amúgy mindenkinek szorítok! Néhányotokat napról napra követek másik topikban már évek óta, így mintha már "kicsit " ismernélek benneteket. Remélem, mielőtt elmennek a gólyák , még jó sok babát kiosztanak :lol: Én úgy tudom, hogy tavasszal és ősszel gyakrabban fogannak a babák :wink:

Kép
nolina 25
 
 


Sziasztok!

Másik topikból látogatok be hozzátok pont abba vagyok ahova az Öccs cikk megjelent Gynevac de örülök hogy vannak más vélemények én most kezdtem el és már kettőn vagyok túl a harmadik jövőhéten esedékes az a baj hogy most megkételkedtem pedig nagyon bíztam, bízom benne. kárt nem tud szerintem csinálni hisz nem hormon.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


ATHIZ!
MIÉRT KELLENE NEKEM KÚPOKAT TOLOGATNOM?ÉN NEM AZÉRT ADATOM BE,MERT BÁRMILYEN NŐGYÓGYÁSZATI PROBLÉMÁM LENNE,A BABA MIATT KEZDTEM EL.TE HASZNÁLOD EGYÉBKÉNT EZT A KÚPOT?
NEKEM A DOKI AZT MONDTA HOGY NEKEM ELÉG A 3 HÓNAP.
breni
 
 


Tiza, igen, köszi! :) Akkor csak pár nap különbséggel volt a kettőnk esküvője! :)

Athiz, ez a kúp mire is jó? A hüvely flórát tartja rendben? Ajánlják a szuri mellé? Nekem sincs semmi ilyesmi bajom, szóval én is csak a "baba miatt adatom be".

Szerika, ez tök jó hír! Ebből is látszik, hogy nem csak felkapott kamu pletyka a Gynevac. Gondolom nagyon sok nő rákapott most erre, hogy megint lehet kapni!

Nolina, remélem jó és biztos forrásból tudod a gólyák jövetelét. :) Én egyébként úgy vagyok vele, hogy ha Karácsonyig összejönne, tök jó lenne! :) A lényeg, hogy ősszel azért sikerülhetne...úgyhogy szóljál azoknak a gólyáknak, hogy jöjjenek ide hozzánk . :)

Bellanitta, szerintem ártani nem árt. Ha kérdéses lenne a hatékonysága, vagy az, hogy bajt csinálhat vagy sem...nem írnák fel az orvosok és nem adnák besem!

Lányok, véleményt akarok tőletek kérni. Hátközépig érő mahagónira színezett hosszú hajam van. (Növesztem. :) )
Ma megyek a fodrász barátnőmhöz és kicsit felakarom dobni a hajam kinézetét! :) Van valami javaslatotok ezügyben?
elizabeth25
 
 


Ez a kúp nem arra van, hogy pl. gombásodást vagy fertőzést megszűntessen, hanem arra inkább, hogy a hüvelyflórát rendbetegye, ill. rendbe tartsa. U.azt a lactobacillust tartalmazza, mint a Gynevac, csak mivel közvetlenül a hüvelybe helyezendő, így a hatása is közvetlenebb. Nem azt mondtam, hogy kötelező használni, csak javallott. Bajod attól sem lesz, sőt, fokozza a Gynevac hatását. De Ti tudjátok!

Breni, a fogamzásgátló miatt gondoltam, hogy jobb, ha használod a kúpot is, ugyanis az ilyen hormonkészítmények felbonthatják a normál hüvelyi flórát, és könnyebben elkaphatsz egy jó kis fertőzést vagy gombásodást. Nem rábeszélni akarok senkit a kúpra, csak jótanácsnak szántam!
A 3 hónap lehet, hogy elég lesz, majd elválik, mondom, én fél évig szedtem hasonló problémákra, mert a szervezetednek is kell egy bizonyos ráállás, de semmiképp nem bírálni szeretném a dokid véleményét, biztos tudja, mit miért mond, csak saját tapasztalatomat akartam megosztani, amúgy meg ha jól emlékszem, akkor a papírjára is rá van írva valami a félévről, de már lehet, hogy öregszem, és rossz a memóriám :lol: .

Cupp
Vendég
 


Megint késve olvastam vissza az írásaitokat...Én egy lombik után vagyok épp és mivel nem sikerült elég elkeseredetten. Ildikó sztoriját olvasva megint felvillanyozódtam :)

Sajnos a a háziorvosom még mindig szabin van (egy hónapra lelépett) így csak a jövő héten tudom felíratni vele a szurikat. Az én kedvem nem tudta elvenni senki! :D


...egyébként a Gynevac weblapján is olvasható, hogy kúppal kiegészíthető a kezelés.
tapedli
 
 


Köszönöm Tapedli a megerősítést kúp ügyben!

Nagyon helyes, hogy kitartasz, és nem veszi kedvedet senki és semmi, ügyi vagy, és a 2. lombik biztosan sikeres lesz!

Pusz
Vendég
 


Tapedli :)
Az én előző nőgyógyászom csak kúpot javasolt, szerintem csak jót tehet. A következő lombik biztosan sikerül (ha meg nem, akkor a rákövetkező). Sok ismerősöm van, akinek lombikkal sikerült. Én nagyon bízom benne, de azért reménykedek, hogy odáig nem kell eljutnom.

Kép
Kép
tiza
 
 


Hát, egyelőre inkább lombik nélkül szeretnénk eredményt elérni. Én nagyon nagyot csalódtam abban a meddőségi centrumban ahová jártunk (direkt nem írom le a nevét, mert másnak talán épp ott sikerül) Az aztán valóban csak pénzgyűjtés és semmi más! Mitha futószalagon álltunk volna szépen libasorban, akinek nem "talált" az majd a következő körben jöhet...persze szépen a kassza előtt kell elfáradni. Nagyon megviselt a hormonkezelés is, nem is lett sok sejtem. Azt hiszem az én szervezetem elutasítja ezeket a mesterséges izéket. Ha lehet, nem szedek semmilyen gyógyszert, most meg annyit kaptam, ami egy versenylónak is sok lett volna...

Az előző nőgyógyászom elég késő nősült és akit feleségül vett azt mondták nem lehet gyereke. Az orvos is tudta magáról, hogy neki sem lehet az alacsony sejtszáma maitt. Ő most 50 éves, a felesége a 40-es évei eljén jár. 6 éve emiatt örökbe fogadtak egy ikerpárt. Viszont egyszer csak megtörtént a csoda, a feleség spontán terhes lett, már 1 éves a kislányuk. Azóta úgy gondolom minden lehetséges! :)
tapedli
 
 


Tapedli :)
Nagyon sok hasonló történet van, így tényleg minden lehetséges. Én szerencsére nem ismerem a meddőségi centrumokat, ezért véleményem sincs róluk. A mi városunkban a klínikán foglalkoznak ezekkel a dolgokkal, én is egy olyan orvoshoz járok, aki ott dolgozik, de ott nagyon kedvesek mindenhol és mindig drukkolnak az uh-n is és amikor inszemen voltam, akkor is. Szóval ember számba vesznek, nem csak egy darab húsnak meg munkának tekintenek. Azt megértem, hogy eleged van a hormonokból. Sajnos már én is 4 ciklust végig hormonoztam (igaz jóval kevesebbet kapok, mint a lombikosok), és tudom milyen mellékhatások vannak. Szerencsére nagyon jól reagálok, egyszer 11 db tüszőm lett. Az már túl sok és kicsit megijedtek a dokik, de nem lett hiperstimu, csak állandóan uh-ra kellett járnom.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza
Nagyon szerencsés vagy, ilyen jól reagált a szervezeted a stimulálásra! Én fuldokoltam és szörnyen fölpuffadt a hasam is... meg a kórházzal is nagy mázlid van. Én valóban csak egy darab húsnak éreztem magam :(

Ha valamikor mégis rászánnám magam egy újabb lombik programra másik intézményt választanék, az biztos. De előtte még kipróbálunk egyéb módszereket is, hátha az hoz eredményt. Talán épp a Gynevac segít majd :D
tapedli
 
 


Tapedli :)
Szerintem is válts intézményt, ha úgy döntessz, hogy újra belevágsz. Lehet, hogy az egész sikere csak azon múlik. A pszichés állapot is befolyásolja a teherbeesést, abban biztos vagyok. Szerintem Te már nem is tudsz megbízni az ottaniakban, inkább keress másik meddőségit.

Kép
Kép
tiza
 
 


sziasztok
hú de sokan irtak most.
öcsike véleményet a gynevacról olvastam a másik topicban is,abszolut nem izgatott fel,éredekes módon ide is és más topicba is sorra jönnek az olyan párok története akik évek ota próbálkoztak és nem jött össza,aztán "véletlenül" a gynevac után sikerült.
ezek a párok le vannak fizetve?vagy mit gondol az aki azt irja hogy ez hülyeség????annyi pozitiv történetet olvastam már hogy az magukért beszél.
és nem igaz hogy egy orvos sem ajánlja,csak hozzáteszik mindig hogy a sikerben ők nem hisznek.
ami az anyagi lehúzást illeti,szerintetek a meddőségibe mi folyik?mi kb 1,500000-nél tartunk,mi ahhoz képest egy 4500ft-os szuri.
ugyhogy hajrá lányok!!!!!!!!
nekem ma van a 32 .napom,ilyen tájban szokott megjönni,csodát nem várok hiszen most kezdtük nemrég a szurit/4.jön/de a remény hal meg utoljára.
puszi mindenkinek

bibar
 
 


Tiza
Mindenképp váltunk, itt tényleg nem tudok bízni sem a nővérekben sem az orvosokban. :(
tapedli
 
 


Tapedli, most már kiváncsivá tettél, melyik intézmény az, ahová jártál. Akár priviben is válaszolhatsz, ha nem akarod kiadni a nevet. Én megmondom az őszintét, sok rosszat hallottam a Kaáliról, habár volt, aki támadt emiatt, hogy márpedig neki meg jót tettek. Hiszen különbözünk, úgyhogy ez meglehet. Viszont a Dévai Intézetről eddig még nem hallottam rosszat, persze lehet, hogy az sem tetszik mindenkinek. Valakinek ez jön be, valakinek az! :wink:

Bibar, remélem mégiscsak meglesz a csodád, és drukkolok neked!
++++++++++++++++++++++¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Vendég
 


Athiz,
dobtam egy privit...
tapedli
 
 


Tapedli!
Érdekelne hova jársz melyik meddőségibe mert, valahogy ráismerek a elmondásod szerint arra ahova én jártam! Én leirom SoteI. ! Katasztrófa 6 hónapot pazaroltam rájuk és végig egy idegbe a mérhetetlen lekezeléstől és ahogy irtad is mint egy darab hús ugy éreztem magam! De ha nem ez az a hely akkor csak mondom ez sem különb annál ahova tejársz!


Ja különben rákérdeztem a dokimnál a gynevacra mi a véleménye azt mondja humbuk az egész! Én nem értem miért tiltakoznak ellene!?
ez azért nem tántorít el attól hogy belevágjak.
judger
 
 


Sziasztok!
Még augusztus elején érdeklődtem "Gynevac-éknál" és most választ is kaptam :)
Megosztom veletek!

"A Gynevacot nem vonták ki soha és nem is fogják kivonni a forgalomból. A forgalomba hozhatóság időpontján túl azonban a gyógyszertárak nam adhatják ki, hiába nem változik a hatása 1 év mulva se, ha hűtőszekrényben van tartva. Azért nem lehetett kapni 14 hónapig, és nem lehet októbertől ismét kapni, mert a HATÓSÁG visszatartja a következő gyártási sorozatot. Nem azért, mert baj van vele, hanem azért, mert valamiféle ellenérdekeltségnek tesznek eleget.
Ha kúra közben terhes lesz: ne hagyja abba, folytassa, mert csak így tud védekezni a szervezet egy gyulladéás miatt bekövetkező vetélés vagy koraszülés ellen."

Mi a párommal beadattuk már az elsőt, felírattam a következőt is, remélem hozzá tudunk jutni. Jó pofa volt, hogy én magyaráztam el a dokinak, hogy mi is ez, meg hogy kell beadni stb. :)

Úgy érzem minden beavatkozásról van pro és kontra vélemény, amiket persze jó meghallgatni, hogy az ember tájékozott legyen, de a gyógyszeripar is egy kis maffia, mint azt a válaszban is megkaptam, mindig van ellenérdekeltség, de ha valaminek a jótékony hatásában hisz az ember, az már fél siker, nem? :)
Nálunk senkinek semmi szervi és egyéb gondja nincs, de már a 18. hónapja nem jön össze a bébi. Mi hiszünk a Gynevacban, ártani nem árthat azt mondják, így reménnyel tölt el, ami ebben a helyzetben sokat számít.

Van ismerős nőgyógyász Kazincbarcikán, ott dolgozik az egyik Gynevac-os doki, majd érdeklődőm felőle, és a választ megosztom majd veletek is!

Mindenkinek mihamarabbi babásodást!
sonjus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: