Új privát üzeneted érkezett!

Csibcsap: Bocs, most látom, elírtam a neved! :oops:

Ja és feladni nem szabad!!! Te még nagyon fiatal vagy és biztos vagyok benne, hogy nagyon jók az esélyeid. Úgyhogy mindent bele. Én már sajnos 30-on túl vagyok, ilyenkor már "melegebb a helyzet".
jaimee
 
 


Jó reggelt!

Hencsi,

Akkor ha lányt szeretnék, mindenképpen a piros vonal elötti napon-napokon kell együtt lenni apával, és ha már bepirosodik akkor már nem szabad?? Nézd!!!!!

Januári görbe


Normális dolog az, hogy a múlt hónapban 16. napra tette a pé-t, most meg a 14-re??

Ninike,

Én sima hőmérőt használok, minden reggel ugyanabban az időben, a számban mérem, és nézd meg a görbémet, szerintem egész jó. Csak vigyázni kell, hogy nehogy elharapd.
Jogot végesztél??? Húúúú... :P
Akkor jogi ügyekben meg lehet keresni téged??

Christell,

Sok szerencsét az államvizsgához. :P

Emyli,

Gratula a babóhoz!!!!!! :P
A halvány csík is pozitív, föleg ha már a menstruációd elmaradása után csinálod. Nekem is halvány volt mind a 2 gyereknél.
Dokihoz minnél elöbb menj el, első körben hogy megállapítsák azt hogy jó helyen van-e. Utána ráérsz akkor kb 8 hetesen, amikor már van szívhang.

Heni,

Húúúú... nagyon szép vagy!!!!
Tök jó, hogy tudok képet is odaképzelni, amikor írok. :P


Cipcsab,

Üdv nálunk. Nagyon pozitív a hozzáállásod. Ez sokat segít.
Drukkolok a mielöbbi babásodáshoz. :P

Tudja valaki hogy lehet képet becsatolni??
Küldenék magamról és a gyerekekről. :P :P


Judy5
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hencsi,

Lemaradtak a drukkok+++++++++++++++
Milyen a görbéd?? Hányadik dpo-n vagy?? Mikor tesztelsz?? :P :P :P :P :P :P :P

Judy5
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok Lányok,

Nagyon jó, hogy így pörög a topik:))

VHencsi: rettentően szurkolik, hogy legyen babóca a pocidban...

Jaimee: ne agonizálj túl sokat! Lehet, hogy már pocakos is vagy:)

Csipcsab: üdvözlet közöttünk!! Mihamarabbi pocakosodást kívánok! Bizony, a pozitív gondolkodás itt elengedhetetlen, ugye Jaimee?? :D :D :D

Judy 5: melléklet feltöltése, tallózás, kikeresede a csatolandó képet, mehet! Csak eléggé le van korlátozva a méret!! Azt hiszem 600*600 as lehet max..

Mindenkinek szép napot!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Judy 5: még annyi, hogy eltérhet a peteérésed hónaponként..Nekem 27 napos a ciklusom, általában a 12. napon van a peteérésem, de előző hónapban a 14.-en volt. Ebben a hónapban már nem is néztem, mert úgy sem próbálkozhattunk:(( Majd 13-tól jöhetnek a drukkok:))

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jól van, csendben maradok, csak rontom itt a közhangulatot. Bocsi. :-)

Félve jegyzem meg, hogy sokkal optimistább vagyok, amióta csatlakoztam hozzátok. Már sokkal kevesebbet gondolok a lombik programra... :-)
jaimee
 
 


Heni,

Mi sem próbálkozhatunk most, de legalább nagyjából tudni fogom, hogy mikor van pé-em.

Jaimee,

Látom a javulás útjára léptél. Ez jó. :P

Megpróbálok képet csatolni.

Íme én!!!

Kép Judy5

És sikerült, sajna fekete-fehér, de csak ez van. Most egy kicsit hoszabb a hajam. Ja és vörös.

Jöjjenek a gyerköcök.

Kép Bazsi

Kép Dancika

Milyen ügyi vagyok.

Judy5
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Én most elbúcsúzok szerdáig, holnap szabin vagyok.

Mindenkinek kellemes estét kívánok.

Szerdáig valaki ki tudná deríteni, hogy tickert hogy tudok feltenni ide??

Köszi
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Judy5

[/url]
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy 5: Látom milyen ügyes voltál!! Ti is nagyon helyesek vagytok, Fix.b képei is szuperek!
A profilban az aláírás után bemásolod a kapott ticker kódodat!
Jó szabadnapot!!

Jaimee: örülök, hogy most már csak második gondolatként jön elő a lombik:)) Egyébként én ugyan ilyen vagyok :oops: Amikor kivették a petevezetőmet októberben, akkor rögtön lombikra akartam menni..Az orvosom szerencsére van annyira jó fej, hogy lelket öntött belém, rábeszélt egy HSG-re, majd a pozitív eredmény birtokában már én is szépnek láttam a világot. Szóval egyenlőre nem gondolkodom én sem a lombikon...Elvileg clostyt is írt fel, de én azt még nem szeretném szedni....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Lehet, hogy elkiabáltam magam és mindenki megijedt??? Lányok, hol vagytok?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


CsHeni!

Bocs hogy csak most irok. Nagyon jó lenne együtt babásodni! :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Judy:
Nagyon helyesek a fiúk! :D

A tickert úgy tudod beállítani, hogy a lilypie.com -on a trying to conceive menűben készítessz egy tickert, ha meg van a 2. ablakban megjelenik egy hivatkozás [url.... el kezdődik, ezt kimásolod és beilleszted a babanetes profilod aláírás részébe.

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Jaimee:

Lehet, hogy pozitív teszttel jössz vissza hozzánk? Ha van görbéd tedd fel, légyszi vagy egy tickert!
:)

Vhencsi:
Mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Heni:
Ne szontyolodj el, el jön még a te időd is, ne félj! :)
Kép

Most csak pihenj!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok!

vhencsi!

Drukkolok, hogy pozitív eredménnyel gyere vissza :)


csibcsap!

Mellékelem a táblázatot! Ha kérdésed van, írd meg! Amúgy elég közel lakunk egymáshoz, már ha továbbra is ott laksz, ahol születtél :)
1170705845.16.doc


judy5!

Nagyon aranyosak vagytok mind a hárman! Balázsom nekem is van.. a férjem ;)


csheni26!

Csatlakozom judy5-höz, tényleg nagyon csinos vagy! :lol:


ditke74!

Engem se hagyj ki a sorból.. :D



fix.b
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.11 10:11-kor.
Vendég
 


Fix.b.!

Nem hagylak ki a sorból, remélem együtt babásodunk! :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:
Mikorra ir a Jónás megint lányt?
Vendég
 


Fix. b. :)
Nagyon csinos csajszi vagy!
És hát a kis Peti....nem semmi, milyen huncut. Gondolom már most hesegetheted a lányokat körülötte. :D

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


ditke74!

Márciusra ír legközelebb lányt, de akkor valószínűleg egybe esnek a piros és zöld napok.


dera!

Aranyos vagy, de szerintem nincs igazad.. már amit rólam írtál abban :)
Petit nem hiszem, hogy félteni kell majd, ami a csajozást illeti. Hihetetlen, de tizenakárhány éves csajok is visszafordultak utána, hogy milyen édes, ő meg csak nagyokat vigyorgott.. :lol:

fix.b
Vendég
 


Jó reggelt!

Milyen piszok rosszul aludtam:)

Fix.b: köszönöm a dícséreteket, de azért annyira nem....Szívesen változtatnék egy-két dolgot a külsőmön....Egyébként látom, hogy az önbizalom nálad is hiányzik a listáról:)) Igenis nagyon csinos vagy...

Petit is írtam már, hogy mennyire helyes krapek, tuti Casanova lesz a fiadból:)

Dera: a többi smily-t honnan szerzed? A lányok olyan jó kis figurákat tudnak csatolni, én is én is én is akarom....Én majd csak a következő mensimtől teszek fel vonalzót, most csak elszomorítana, hogy nincs is mit tesztelni...

Pusza:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!

Majd teszek fel "visszaszámlálót", bár ha a görbémra gondolok, nincs is mit számolni. A görbém teljesen olyan, mint a fűrészfog 36,5 és 36,7 között, egy-egy kiugrással. Az elsőtől a mai, vagyis a 23. napig. A párom azt mondja, hogy én vagyok béna, nem tudom rendesen mérni, mert ha egész nap napközban 37 körül lófrál a hőm, akkor miért lenne reggel, mindig ugyanakkor 36,5-36,7 körül?? Én nem tudom, de már nem is nagyon érdekel, őszintén szólva.

Holnap spermateszt, drukkoljatok!

Tegnap a párom felvetette, hogy mi lesz, ha mikroszkóp alá rakják az anyagot és semmmmmmit nem látnak, ami aktív lenne és fürge. Jót nevettünk rajta, aztán amikor elkomolyodtunk, rájöttem, hogy ez egyáltalán nem is vicces, előfordult ez már nem egyszer mással. Azért én optimista vagyok spermafronton.
jaimee
 
 


Ne aggódj Jaimee minden a legnagyobb rendben lesz apával!!! Bennem ugyanezek a gondolatok voltak, amikor a férjem először volt spermateszten, de aztán kiderült, hogy minden oké vele:) Hála a jó égnek:))

Ezek szerint 3 nappal vagy előttem....Nos, ha esetleg a következő ciklus alatt esnénk teherbe, akkor olyan szuperül egyidőben szülhetnénk:) Én nagyon nagyon optimista vagyok most:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok csajok!

Még új vagyok itt, de azért remélem segítetek nekem, szerintem ti jártasabbak vagytok a témában!
Nos, hát arról lenne szó, hogy a párommal már elég régóta próbálkozunk babával, azomban valamiért eddig nem sikerűlt.
Most viszont, ezen a héten kellene megjönnie, de észrevettem, hogy kb. 2 napja folyamatosan fáj mind a két mellem, oldalt, ugyan ott.
Lehetséges hogy ez a terhesség első jele?
Nekem sosem fáj se menses előtt, sem pedig közben.
Tehát ez valami új.
Mit gondoltok???

Válaszotokat előre is köszönöm![/img][/b]
Vendég
 


Jaj elfelejtettem írni, hogy a hómérsékletem is megmaradt a legmagasabbon, ami nállam volt ebben a hónapban, reggelente mindíg 36,7 fok, este pedig 36,9-re felmegy, pedig beteg sem vagyok.
Vendég
 


Nekem is nagy bizodalmam van a köv. ciklusban, állítólag egy jó HSG után (mondom egy JÓ HSG után) nagyobb a teherbeesés esélye. Gondolom, kipucol ott egysmást??
jaimee
 
 


Helló Lányok!

Köszönöm a kedves fogadtatást. Arik vagytok. :D
Nekem ma reggel megjött ami azt jelenti hogy jövő héten kell dokihoz mennem és megnéz uhval hogy elmúlt e a cisztám!? :roll:
Hát remélem igen. Nagyon izgulok. Már csak azért is mert ha minden rendben akkor folytathatjuk a babaprojectet.

Fix.b!

Köszönöm a táblázatot. Helyesek vagytok mind a ketten a képeken. Én még mindig Vácon lakok. Te hol laksz??

Jamiee!

Tuti biztos minden rendben lesz a kiskatonákkal. :D
De ha estleg nem (ami nem így lesz)könyyen tudják gyógyszerrel orvosolni.

Judy5, Jamiee!

Hát igen egy ideje elég pozitívan állok a dolgokhoz. De nem mindig volt ez így. Nagyon sokszor voltam magam alatt. Igen régóta küzdök és egyre nehezebb. De kb 3 hete pont azért hogy eltereljem a gondolataimat a babáról elkezdtem tornázni meg szoliba járni. Muszály vmivel lekötni magam. Hát ez eddig jól megy. Perzse ugyanúgy szeretném a babát csak most egy kicsit nyugisabb állapotban vagyok. Kérdés mi lesz akkor ha majd kijövök a dokitől jövő héten. Mert ha megint rossz hírt mondd akkor azt már nem tudom hogy fogom elviselni.

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült.

Szép napot mindenkinek.

Megpróbálok én is feldobni egy képet magunkról. Ha sikerül akkor az a mostani szilveszteri bulinkon készült rólunk. Nagyon jól éreztük magunkat. Kép
csipcsab
 
 


Hát egy kicsit szemcsés lett mert lekelett kicsinyítenem mert olyan nagy felbontású volt. :?
csipcsab
 
 


Fix.b!

A fekete pont mit jelöl a táblázatban?? :oops:
csipcsab
 
 


Csipcsab: Biztos, hogy cisztát látnak hónapról hónapra? Nem tüsző az? Attól is függ, hogy mekkora. Persze nem akarok okoskodni, ki vagyok én szakértelemben egy nőgyógyihoz képest, csak olyan gyanús nekem, hogy hol itt jelenik meg, hol ott, aztán eltűnik...

Én is tornával terelem a gondolataimat, illetve főzök kb. minden másnap, könyvtárba járok. Nem mellesleg dolgozom. :-)
jaimee
 
 


Sziasztok!

Tök csinik vagytok csajok!
Nagyon szép, aranyos kismamák lesztek! A gyerkőceitek is aranyosak :)

Képzeljétek! Már késik 2 napja :) De nem hiszem, hogy terhes lennék, hanem inkább a bogyók után még nem állt helyre a mensim.

Jaimee
Én is hasonlókkal töltöm az időt. Könyvtárba járok a szakdolgozat miatt, tornázok, táncolok, és főzök. Csak az okoz néha nehézséget, hogy mit főzzek. Elég sok jó recept van a www.mindmegette.hu-n. Csak a szüleim nem nagyon szeretik az újdonságokat, mi a párommal imádjuk. Na és így főzzek. Nincs ötletetek, hogy mit?

Mit tornáztok lányok lányok? Otthon kazettára? Vagy eljártok aerobic órákra?

Szép estét mindenkinek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Helló!

Christell: megkísérlem gimi óta satnya hasizmaimat fejleszteni, illetve futni szoktam a kutyával kb. hetente egyszer. Nagyon jól esik! Kb. ennyi, mert egyébként piszok lusta vagyok mozogni és hát olyan gyorsan eltelik a nap...

Nekem jár a Vidék Íze nevő "szaklap", onnan szoktam nagyon jó ötleteket meríteni, ha elakadok, hogy mit főzzek.
jaimee
 
 


Sziasztok!

csheni26!

Jól látod, önbizalom sose volt..:) De azért köszi.


csipcsab!

Szívesen. Mi Bgy-n, Váctól északra 40km. A fekete és a sárga pont a telihold és újholdat jelenti, nincs jelentősége, azért jelöli, hogy könnyebben meg tud jegyezni, hogy melyikhez képest hány napos eltéréssel születtél illetve vannak a Jónás napok. Amúgy nagyon helyesek vagytok a képen!! :lol:


christell!

A mindmegette-re én is raktam már fel recit. Sok fincsi recim van. Szívesen adok tippet, hogy mit főzz! Amúgy én nem tortnázok semmit, nem tudom mindenkihez szólt e a kérdésed.

Kellemes estét mindenkinek!

fix.b
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Bocsi, hogy így eltüntem, de le kellett tennem egy sikeres diplomát :) .
Próbálok visszaolvasni is :shock: .

Csipcsab: Nekem is cystácskám van, csak jelenleg tanakodnak, hogy a petefészkemen belül vagy kívül van. Ha eldöntötték leszívják és utána nekünk is irány a baba.

Jelenleg a megfázásomat próbálom elmulasztani, bár a tanítványaim örülnének, ha néhány napig nem lennék.

Kikapcsolódásként szabás-varrást tanulok, remélem sikerrel.
heda
 
 


Szia fix.b!

Örülök, hogy itt is találkozunk. A kisfiad tényleg nagyon tüneményes.


Sziasztok Csajok!

Szóval a baba projektbe én is benne lennék ha a gólya ellátogatna hozzánk. De több éve nem jön! Ide a Jónás fórumról néztem át, mert én most az alapján próbálkozom. A lombik előtt még megadom magamnak ezt az esélyt.

Nálam sajnos a hőmérőzés sem jött be. pedig voltak kiugrásaim.
Voltunk vizsgálatokon ahol szintén nem találtak semmit minden rendben van. Orvosom szerint olyan a hormon szintem mint amilyen az orvosi könyvben le van írva. Szervi eredetű probléma szintén nincs.

Érti ezt valaki, hogy akkor mi lehet a probléma?

Üdv: Bikka
bikka
 
 


Sziasztok!!!

Ennyi jó nőt egyrakáson!!! :)
Na majd teszek fel én is képet.

Judy5,

hát igen jogot végeztem. Nem ügyvédként dolgozom ugyan, de ha gondolod és van valamilyen jogi problémád, keress meg nyugodtan és megpróbálok segíteni Neked! :)

Hát gyerekek én nem tudom mi lesz, de nekem alig akart megjönni, most meg nem akar elmúlni a menzeszem. Szerintem már sosem lesz vége. Mióta abba hagytam a gyógyszert, egyre később jön meg és egyre tovább tart. :(

Ebben a hónapban már lecsúsztam róla, de majd jövő hónaptól újra próbálkozom a hőmérőzéssel. Aztán majd meglátjuk.
Addig is iszom mindenféle gyógynövényes csodaszert, hátha elmúlnak a miómák. Nagyon bizakodom.

Egyébként én elég pesszimista alkat vagyok, a férjem tartja bennem a lelket. Ő meg van róla győződve, hogy nemsokára babánk lesz. :)

Remélem igaza lesz!

Heda,
gratulálok a diplomádhoz!!!!

Nini
ninike
 
 


Kép

Mellékelten küldöm a képet magamról. :)
ninike
 
 


Sziasztok:

Csheni:
Smiles:
http://gif.fpn.hu/_dwad_/frameset.php?p ... if.fpn.hu/

Jaimee:
Mutatok valamit!

novemberi hó, cickafarkfű nélkül:
Kép

decemberi hó, cickafarkfű félidőtől:
Kép

most, cickafarkfű kúra mellett:
Kép

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Én nem akarom senkibe belebeszélni a cickafarkfüvet, de az biztos, hogy a ciklusom teljesen más mióta szedem (nem teát iszok, hanem kivonatot szedek, ami szőlőcukorba van "beleépítve"). Ez persze nem jelenti azt, hogy a babát is meghozzá, de az biztos, hogy félidőtől nő, feszít a mellem, érzem a peteérést, amit előtte sose.

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok Lányok!!

Komolyan mondom, le a kalappal, olyan helyes képek vannak fenn:)

Jaimee: bocsánat, de én halálra tudom magamat nevetni az üzeneteiden!!Kérlek ne érts félre....Az orvosom azt mondta, hogy annyira sűrű az a kontraszt anyag, hogy megkönnyíti a teherbeesést! Általában a nők 90%-a 3 hónapon belül terhesen megy vissza, de csak jó HSG esetén! :lol:

Ninike: hol készült ez a kép? Olyan nagyon szép a ruhád! Egyébként ez a topik az "optimistáké" szóval kötelező:)

Dera: köszönöm, mindjárt ki is fogok próbálni egyet-kettőt!! Úgy örülök :D

Christell: húú, kezd izgalmas lenni a dolog, azért én nagyon drukkolok! Hátha mégis babóca van a pocakodban!! Torna? Én az elmúlt 2 évemet úgy töltöttem, hogy terhes voltam, majd szültem, majd terhes voltam, majd műtöttek, majd eltörtem a kezemet!! Én lehetnék pesszimista... :PNa de holnap ismételten nagy nap lesz az életemben, elmegyek aerobic órára! Kezdődik ez a nikedance sorozat bizonyos fitness termekben és nagyon kíváncsi vagyok rá! Csak az a baj, hogy össz-vissz 1 hónapig tart.

Bikka: üdvözlet közöttünk!! Sikeres babásodást mielőbb!! Esetleg HSG-n voltál? Nem lehet, hogy minden rendben, csak van valalmi kis elzáródás? Az átfújással sokat tudnak segíteni... Egyenlőre ennnyit tudok hozzászolni....Az a vizsgálat szerintem nagyon kellene....Lassan elmehetnénk nőgyógyásznak, nem lányok :twisted: Egy páran már megjártuk a hadak útját...

Heda: Tantum Verde (homeopátiás) cukorka, szuper!!! + nagyon sok tea és minimum 500 mg C vitamin naponta!

Csipcsab: nagyon szuper a kép rólatok!!!! Csak így tovább, pozitívan!! Gondolom, hogy nagyon izgulsz, de biztosan minden rendben és akkor gőzerővel lehet babaprojektezni! Én ugyanezt a stratégiát folytatom...Próbálom lazábban kezelni ezt a témát, ezért megyek holnap tornázni :)

Sz.Niki: üdvözlet közöttünk!! Előfordulhat, hogy a terhesség első jelei, de mihamarabb csinálj majd tesztet! Addig szerintem ne nagyon koncentrálj rá!! Nagyon drukkolok!

Pussz

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Dera: béna vagyok, hogyan kell ide bevarázsolni ezeket az ikonokat?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sz. niki:
A hőmérőzésnél nincs jelentősége, hogy napközben, ill. estére hogyan alakul a hőd. Viszont van néhány lényeges szabály:
-nem mérünk hónaljban! Hüvely, vagy ha az nem szimpi jó a száj is, nyelv alatt
-nem kelünk fel mérés elött, pisilni se
-mérés elött legalább 3 (van aki szerint 5) órát kell aludni
-minden nap kb ugyanabban az időpontban mérünk (nem szerencsés hétköznap 6kor, hétvégén 9kor mérni)
-ugyanazzal a hőmérővel mérünk

Én úgy gondolom, hogy a reggeli 36,7 nagyon alacsony bár ez mindig a görbétől függ, mert beágyazódás esetén leesik a hő, de csak 1 napra. Nagyon nehéz így megmondani. Az viszont tény hogy a mellfeszülés terhességet is jelezhet.

Bocsi kicsit hosszú lett.

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Csheni:
Én elszoktam menteni és mellékletként feltöltöm. :wink:

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sz.niki
Van egy nagyon jó összeállítás a terhességi jelekről, de nem találom, bocsi. Viszont a mellfeszülés közte van. :D az tutti!

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Köszönöm Dera!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni:
Nem sikerült?

Kép

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Heni:
Jobb gombbal ha rákattintassz a "figurára" akkor le tudod menteni. gif-be mentsd.

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok!
Jó sokat írtatok mióta nem jártam itt.
judy5
Én azt olvastam, hogy peteérés előtti két nappal lány, pont előtte meg a napján fiú. Próbálkozni utána is szabad, sőt kell is, apuka nehogy feleslegesnek érezze magát. Viszont ha megemelkedik a görbe, akkor már nem sok lehetősége van a babának.
Jelenleg a 26. napon tartok, ilyenkor már meg szokott jönni, bár a múlt hónapban is csúszott kicsit. Úgyhogy még csak a remény marad. 13-án kell tesztelnem a fertility szerint.
A görbét majd megpróbálom legközelebb feltenni, most mennem kell.
Köszi mindenkinek, aki gondol rám. Majd jelentkezem.
Üdv, Hencsi
vhencsi
 
 


Kép

Mindenkinek JÓ reggelt!!!

Dera, látod ezt? :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


VHencsi: most már mindjárt megtudod! Mennek a drukkok!

Valaki nem lakik a 3. vagy 2. vagy 12. kerülethez közel?

Fix.b: nekem mindig jól jönnek a receptek, mert nálam a főzés napi gondot jelent :P

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


csheni26!

Oké, majd küldök privin reciket, mindennap egyet.. Kép

http://kiscsilli.try.hu/ <-------- innen is tudsz hangulatjeleket letölteni.

fix.b
Vendég
 


Jó reggelt!

Heda!

A nővéremnek is nehezen jött az első babó. Neki is volt cisztája amit leszívtak neki aztán kapott egy tüszőrepesztő szurit és teherbe is esett. ugyhogy hajrá!!

Jamiee!

Tutira ciszták és nem érett tüsző. Amit decemberbe találtak az 51*48mmes volt ami sikeresen felszívodott. Ami most januárba lett az már kisebb. csak el tünik ez is. Legalábbis remélem. A peteérésemet már egy ideje uhval követi a doki az pedig nem így néz ki. Sajna! És egyáltalán nem vagy okoskodó csak azt írod le amit gondolsz. Nincs ezzel semmi gond.

Csheni!

Én itthon tornázom. Rubint Réka dvdre. A fenékre és a combra edzek. Hát a csajt nem birom és egy idő után elviselhetelen a nyafogása. De nagyon jól megmozgatja az izmaidat.

Sziasztok.
csipcsab
 
 


Fix.b: szuper ez a recept! Holnap meg is fogom főzni! Köszönöm!

Marietta: nagyon antipatikus a Réka nekem is....Valahogy itthon nem visz rá a lélek, hogy tornázzak!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: