Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Szép jó reggelt!

Desviki!
Már rájöttem, hogy nem a világ vége ez a pár hónap. Tegnap este végül is lefixáltuk, hogy júliusban kezdjük el... Ez nekem még két pirit jelent, valószínűleg, addig hőmérős módszerrel "meglesem" magam, hogy van peteérésem!
Arra gondoltam, hogy, ha a Mini Manóval is augusztusban lennék terhes, akkor mindegyőnk májusi lenne!
(férjem és én: május 24, Dani: május 29)
De teljesen igaza van a férjemnek, hogy akkor lesz nagy öröm a tesó, ha tényleg mind a ketten szeretnénk, ahogy Danit is.

Andy

Kép
oriandy
 
 


Jó Reggelt!
Köszönöm az infokat peteérés ügyben. (Jövő hónaptól, ha megjön, hőmérőzni fogok. )
MOst két ellentétes infóm van. Boniko azt írtad, hogy nem feltétlenül kell tojásfehérje, Desviki szerint meg ez a jele a peteérésnek. Én próbáltam utánnakeresni a neten, de igazából sehonnan sem derül ki.
Csandy! A jónás nap:Amikor megszületettél, akkor a hold és a nap egy adott távolságra ( a hold egy adott fázisban) volt egymástól az égen, a(földi szemszögből persze).Ez az állás minden hónapban megismétlődik egyszer, a hold minden 28. napon felveszi azt az állást, amit megszületésedkor. Jónás dr , aki orvos volt, megfigyelte, hogy ennek az ismétlődésnek hatása van a betegeire.(egyébként elmeorvos volt)- és ebből következtetéseket vont le, és kidolgozta a Jónás módszert. A lényege, hogy ezeken a napokon vagyunk igazán termékenyek, mi nők, amikor a születéskori hold-nap távolság ugyanannyakkora az égen. Elég csak abba belegondolni hogy a hold hogyan hat pl a tengerekre (apály-dagály)- (az emberi szervezet 90%-a víz), és ugye köztudottan összefügg a női ciklussal.
Van akinek működik van akinek nem. Sztem azért érdemes kipróbálni.
Sziasztok!
Vendég
 


ajsa összefügg vele a tojsfehérje, de nem mindenkinek van, attól még van PÉ! ez teljesen egyénfüggő!

és tényleg ha vannak kérdéseid szeretettel várunk a Hőmérős topikban, ahol megpróbálunk a kérdéseidre válaszolni :lol:
Vendég
 

 
 

Hahó!
Boniko, akkor átruccanok oda! Bár, mintha most lenne.... Viszont ez azt jelenti, hogy hosszabb lesz ez a ciklus,mint szokott. (Mert most a 22.napján járok, és lehtséges, hogy most van pé-em.) Igaz, nekem még sohasem volt 28 napos ciklusom, kivéve, mikor fogitabit szedtem. Általában 33-34-35 naposak. Akkor elvileg ez most 22+14=36 napos lesz. Anno az orvosomtól megkérdeztem, hogy probléma-e, hogy a ciklusaim mindig 30 nap fölött vannak, azt mondta, hogy 35-ig nem kóros.
Nektek hány napos szokott lenni? Van még vki, akinek hosszabb?
Csandy, még a jónás naphoz: Fontos a születés pontos ideje! Mert a hold nagyon gyors járású bolygó, a leggyorsabb. És még annyit, hogy az asztrológiában (mert ez a módszer tulképp az asztrologia és az orvostud. eredményeit hozza szinkornba) a hold a szimboluma az anyaságnak! A holdat vizsgáljuk, annak jegybeli és házbeli állását (és még persze sokmindent)mikor az anyaság kérdésére keressük a választ!
Hahó,
(EGyébként én is Betti vagyok, csak nem akartam így regisztrálni, mert már van Betti a topicban!!)
Vendég
 


Ajsa nem sokáig maradtál! :wink:
Vendég
 


Szia Boniko!
Mármint arra célzol, hogy hamar kiléptem? Valóban, de váljon mentségemre az örökmozgó gyermekem. Nem igen tudok mellette ide ülni, mert akkor ő is jön, és veri a klaviatúrát, (jobb esetben), rosszabb esetben felmászik a kanapéra és próbálgatja, tud -e repülni. Szóval, napközben csak néha tudok ide bekukkantani (vagy este, mikor már alszik) De az infó így is megnyugatató, mert ezek szerint másnak nincs, vagy nem látszik a tojásf.- és mégis terhes!
Vendég
 


Sziasztok!
Én továbbra is a nyákban hiszek. :D :D :D :D

Kis info erről:

http://meh.communio.hu/billings.htm
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Ma voltam egy nőidokinál, akit ajánlottak. Rendesen megvizsgált UH, mellből tejcsordulás, rákszűrés és vv-re és mell UH-ra küldött. Egy hét múlva lesz eredményem.
De a Kaálit ajánlotta lombikozásra.

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!

Charlott!
Kértél is időpontot a Kaáliba?
20150601134430
 
 


Desviki: nem kértem időpontot, mert nem akarok a Kaáliba menni.
Területileg a János Kórházhoz tartozunk és a BMC hozzájuk tartozik. Így egyértlemű, hogy oda kell mennem.

Voltam ma vv és mell uh-n. Nincs kóros elváltozás a mellemben, szép, fiatal tele mirigyekkel. :-)

KépKép
charlott
 
 


sziasztok jó reggelt mindenkinek!
Charolott örülök, hogy a melled rendben, hormonszintet is néztek a vérből? és az is rendben? mármint a prolaktin? remélem nem lesz semmi gond...egyébként azóta is észlelted a tejcsorgást?
Desviki érzel valamit odabent?
A jónás naptárról annyit, hogy a kisfiam valószínű aszerint fogant, visszaszámolva...a ciklus 20.napján volt a Jónás napom...majd késett a menses, de még negatív volt teszt...egy hét múlva már pozitív, de UH-on semmit nem láttak...méhenkívülire gondoltak...és csak újabb egy hét után látszott a petezsák...és mindig kisebb volt a számított kornál...úgyhogy lehet benne valami :)
drukkolok mert páran közeledtek a ciklus végéhez! :) várom a jó híreket!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 



Sziasztok :P

Csatlakozhatok Hozzátok? Egy másik topikba írok, de ebbe is beleillek :wink:
28 éves vagyok, van egy gyönyörű 15 hónapos kisfiam Zolika. Most rástartoltunk a kistesóra. Éppen a 2. éles hónap végén járok. Holnap Nem várnám a pirit ( mindig a 13. napon lezuhan a hőm és megjön ).

Mindenkinek mihamarabbi pocakosodást kívánok!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Vorosbegy!
Nem érzek semmit. Sajna a tüszőérést nem lehet. Szugerálom őket, hogy péntekre nőjjenek.
MA kaptam meg az utolsó szurit.

Olik22!
Üdv közöttünk!
Közel laksz hozzám!
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Olik, üdvözlünk a csapatban! Nagyon helyes a kisfiad!
Nekünk ez még csak az 1. éles hónap, de olyan más most, mint az elsőnél. Akkor olyan természetesen jött, most meg agyon görcsölöm magam és lesem a hőmet, a tüneteimet, szóval agyrém vagyok. Pedig még igazán nem kellene.
Valaki elmondaná, hogy mit jelent a vonalzók alján néhol (pl most Oliknál is) látható CD és DPO megjelölés, nem tudom sajnos :oops:
Ma vettem egy tesztet, a jövő hétre, én akkora várom a menzeszem - szerdára, de: hétfőn van a jónás napom! Azt azért nem hagyjuk ki :D
További szép napot!
Vendég
 


Vörösbegy: voltam vv-n is, de csak hétfőn tudom meg az eredményét. Azóta is ha megnyomom jön a tej! Biztos szednem kell madj a gyógyszert.

KépKép
charlott
 
 


Charlott!
Tök jó, hogy 1 hét alatt van eredmény. nekem a 3. napi vérvételnek 2 hét után lettek meg az eredményei.

BMC-be mikor mész?
20150601134430
 
 


Desviki: holnap már hívom is az intézetet, mert így is 2 hónapot kell várni a kozultációra.

KépKép
charlott
 
 


Hűha az jó sok!!!!
20150601134430
 
 



Jó reggelt, lányok :D

Hajnali 2től nem aludtam :shock: Aztán mértem a hőmet 37.2 volt. Ezért 3.30 kor döntöttem, hogy tesztelek, mert nem akartam még egy ilyen éjszakát :wink:

Íme:
Kép

Vasárnap még egyet szeretnék a biztonság kedvéért :roll:

Puszika

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Hát Olik ez egy kétcsíkos teszt, mégha az egyik kicsit halvány is :lol: (halk hatalmas gratuláció!!!)
Desviki azt hittem lehet érezni a növekedés ilyenkor :oops: drukk holnapra :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


olik hurrá! halk gratula!
Vendég
 


Olik22!!
Gratula!

Vorosbegy!
Jó lenne érezni, mert akkor tudnám, hogy holnap mire számíthatok.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Ma jelentkeztem be a BMC-hez és augusztus 13-ára kaptam időpontot dr Zeke Józsefhez.
Pont jól jött ki, mert előtte jövünk haza a nyaralásból. :-)

Gratula Olik! :-)
Spontán baba Ő?

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Eltüntem kicsit, igazábol nem történik semmi különös velünk.

Üdv az ujaknak! :-)

Olik: :D :D :D :D :D Irígy!!!!! Nem is, itt mindenkinek lesz ám...... :wink: :wink:

Charlott: Mennek a drukkok ezerrel, a nyaraláson belehúzni ám.....

Mi apával jövőhéten nekilátunk, talán a hét elején lesz peteérés...., juniusban költözünk, lehet inkább ez után kéne belehúzni, na mindegy, azért gyakorolni lehet ám..., nem?

Apa nagyon belelkesült, vagy sűrűbben akar összebújni... :roll: :roll: , :oops: :oops: , nem ..., akar kistesót , nekem mondta.... :) :)

Na megyek!

Szép estét mindenkinek.

puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Charlott!
Augusztus????????? Jesszum pepi! Az még oda van! Akkor lesz egy pár spontán hónapotok addig.
Kell még vizsgálatra menned?

Csandy!
Az egyik ismerősömnél pont költözés közben jött össze a manó......
20150601134430
 
 



Sziasztok lányok :D

Nincsen senki? 8)

Köszike mégegyszer !!! Vasárnap még egyet nyomok, már megvettem, hát már akkor nem dobom ki vagymi... :roll:

Charlott: Igen, spontán a 2ik hónapban összejött, mint a Zolcsi is. Az elsőben még szoptattam, most már nem. Azt mondják, hogy befolyásolhatja... A mostani ciklusom is rövidebb lett ettől 5 nappal :shock:

Csandy:
Hát persze, hogy mindenkinek!!! Méghozzá hamarosan!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Desviki mi volt az UH-on????????????
Olik bizti erős csíkok lesznek holnap! :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Csandy: persze próbálkozunk, de pl ebben a hónapban nem volt peteérésem. De majd a következő időszakban talán lesz.
Jót tesz majd a nyaralás is nekünk, feltötődünk Hajdúszoboszlón. :-)

Desviki: hétfőn megkapom a leleteim eredményeit és gondolom ezzel a recepteket is. Mellből jön még a tej és görcsölnek a petefészkeim. (érdekes dolgok jönnek ki belőlem) :-(
Szóval,még lesz kivizsgálás azt hiszem...

Olik: a spontán babák csodáknak tünnek nekem! :-)

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Volt a jobb petefészkemben egy 22*13 mm tüsző és egy 14 mm-es, ez még növekszik. a nyálkahártyám 6,6 mm, ami a 9. napon elfogadhatónak mondható, erre kaptam még tapaszt, hogy növekedjen.
A bal petefészkemben nem volt semmi érdemleges.

Vasárnap reggelre berendelt a doki UH-ra a kórházba.

A dokit és az asszisztenst meg lepte a nagyobbacska tüsző. Engem is. Az asszisztens szerint ha minden jól megy, akkor talán kedden lehet az inszem, persze addig a nagy tüszőnek nem kéne megrepedni és a másiknak pedig nőni kell, az nyálkahártyának meg vastagodni.

Olyan jó volt látni a tüszőket, mutatta a doki, olyanok voltak, mint a kis krumplik. Mivel eddig sosem volt dom. tüszőm. :)
20150601134430
 
 


Desviki: örülök a nagy tüszőidnek! :-)
Ez lesz az első inszemed?

KépKép
charlott
 
 


Igen az első, és nagyon be vagyok sózva. :D :D :D :D
20150601134430
 
 


Viki: nagyon szurkolok neked!!!!!!!!! hátha az első sikert hoz?!
majd jelezd, ha tudod a pontos időpontot!

KépKép
charlott
 
 


Vasárnap már tudni fogom, mert reggel 8.15-re megyek Uh-ra. 8)
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki: Hú, mekkora dolgok ezek...... :) , minden rendben lesz, szorítunk ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok: Tegnap óta mi se védekezünk apával :oops: :oops: , Elkezdtem szedni a folsavat, és a kálciumot, de ezt inkább azért mert lisztérzékeny vagyok és kialakult a csontritkulás, és alapból szednem kéne, de azért ebben hanyag vagyok kicsit. :( ( szerencse nem romlott, két évenként csinálnak csontsűrűség mérést, most voltam februárba, és nem romlott, pedig ugye terhes is voltam közbe)

A súlyom még mindíg nem tökéletes, azért fogyózok még, vagy inkább odafigyelek kicsit, ezt ugy is kell, akkor is, ha terhes leszek, nem hízhatok, a vérnyomi miatt.
Meg egy kicsit felturbózom magam, vitaminokkal, aztán jöhet a bébi........remélem ő is így gondolja.

Hú lassan költözés, apával elkeztük a kis apróságokat dobozolni, persze Gergő ott téblábolt, és kifele pakolt a dobozból, lesz még itt cirkusz a költözéssel, jó lenne már tullenni rajta.

Na megyek is, szép hétvégét mindenkinek!!!!

Puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Csandy Drága!
Hová költöztök?
20150601134430
 
 


Sziasztok

a Babaprojekt előtt állók ide- topikból írok. Picit beleolvastam a topikotokba.

ajsa
láttam nem reagált senki a felvetéseddel kapcsolatban a hosszú ciklus kapcsán. Máté születése előtt nekem is kb. 32-34 napos ciklusaim voltak. Sőt a terhesség előtti ciklusom 40 napos volt és a következő hónapban fogant Máté. (kb. pont egy éve! Kilenc hónapig próbálkoztunk, már épp orvoshoz akartunk menni, hogy gond lehet velünk...) úgyhogy kitartás, neked is sikerül. :lol:

olik22
gratulálok a szép + tesztedhez! :lol:

mindenkinek mielőbbi babásodást!!!!!!!!!
syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Jó reggelt!

Syrynx!
Gratula Máté Babához!

Ajsa!
Nekem a dokim azt mondta, hogy max. a 40 napos ciklusok a normálisak. (Ne kérdezd, hogy miért....)

Azt tudom viszont, hogy a cickafarkteától beáll rendesen, az 1. ismerősnek 45 napról 32-re rövidítette.
20150601134430
 
 


Jó reggelt kívánok!!!! :-)

Viki: Csak egyik kerületből a másikba, most Zuglóba lakunk, egy panelba, és a 17.-ker-be költözünk egy sorházba. :-)

Ajsa: Írok majd mailt, ígérem.....

Megyek is, mert főzés, mosás...... :evil:

Puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 



Szép napot mindenkinek!

Tegnap volt egy nagyobb balesetem ( karamboloztam :( ). Hála a jó Égnek, nem sérültünk meg, csak pár kék-lila foltom van na meg a feszültség és aggódalom.
Reggel meg elkezdtem vérezgetni ( keveset!). A dokim felírja utrot és magne-b 6 + C vitamin+ pihenés, amit most meg tudom oldani a hétvégén, de hétfőtől??? :shock:
Nem vártam meg a holnapot, reggel teszteltem, hogy megnyugodjunk Apucival:

Kép

Hát ez van, A Pici Zolcsinak nem tűnt fel a karambol, mert tovább játszott a cipőfűzővel :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Ma vendégségben voltam hármasikeres ismerősünknél. Kíváncsi voltam hogy milyen az élet ötösben.
Édesek a kisbabócák. 6 hónaposak, sokat alszanak és esznek. Nagyon jól tudnak egymással játszani. A szülők persze fáradtak rendesen, de ragaszkodnak mind a három gyerekhez. (Gondoltuk férjemmel, hogy egyiket elhozzuk magunkkal, de rögtön ellenkeztek a szülők)

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!
Olik: Gratulálok a pocaklakóhoz, és nagyon örülök, hogy a balesetben semmi komoly bajotok nem lett! Elmúlt már a vérzésed?
Csandy: Mindent bele! Mi is rajta vagyunk apával a dolgon...
Desviki: Valóban, most én is utánna olvasgattam, és tényleg van akinek extra hosszú ciklusai vannak-- pl 50 napos,-- és úgy is teherbe esett, úgyhogy ez felől most megnyugodtam.
Nálunk annyi a helyzet, hogy jövő héten kellene szerdán megjönnie, de ez csak kb.., mert nekem ugye, mint írtam 32-34 napos, és gőzöm sincsen, mikor volt peteérésem (de ehelyütt megjegyezném, máshol már írtam, hogy az első gyermekemmel nem akkor estem teherbe, amikor az orvostudomány szerint kellett volna, azaz a félidős peteéréskor. Kb a menseem után rögtön, vagy már előtte (ugyanis az első uh-n , amikor még csak elvileg 3 hetes lehetett volna, 6 hetes volt). Szóval , bármikor összejöhet!!!!!
Hétfőn tervezem a tesztelést, mert tüneteim vannak(poci feszülés, ugyanolyan mint az elsőnél volt. ( Sajnos barnázás is , ami most alábbhagyott. Erről tudtok valamit? Olvastam, lehet hormoningadozás v. beágyazódás v. vetélés jele is.
Vendég
 


Ajsa!
A menszi előtti barnázás az elégtelen progeszteron (sárgatest hormon) szintre utal.

Nekem ezt a palástfű tea rendbe tette.
20150601134430
 
 



Ajsa: Köszike 8) Már délutánra nem vérezgettem! Nagyon örülök!! A párom maximálisan segít, tudok pihenni. Majd hétfőn már teljes gőzerővel folytatom.
Drukk a tesztedhez!!!+++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olika!
Örülök, hogy a baleset jó kimenetelű volt!
Pici fiad is veled volt?

Drukkoljatok nekem, mert negyed 9re megyünk UH-ra. Tegnap egész este fájdogált a jobb petefészkem, remélem a nagyobbik tüszőm nem repedt meg, és cska a másik növögetését éreztem.

Kaptam a dokitól nyálkahártya vastagító tapaszt, remélem bevált.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Desviki: mi volt az UH-n???

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Viki: Írj ám, gondoltunk rád! Remélem minden rendben lesz..... :)

Olik: :D :D :D :D
Mikor mész dokihoz????
Örülök, hogy nem lett nagyobb baj, én úgy parázok a balasetektől, a férjem késik kicsit, és a legrosszabb dolgok jutnak eszembe.
( bár elég vadul közlekedik, versenyzett évekig, és van egy 211 lóerős autónk, bár nagyon ügyes! :-))

Lányok: több topikban olvastam, hogy érzik az ovulációt, meg mindent.... :? :? :?
Én nem nagyon, vagy ennyire nem tudok a testemre figyelni.Én sokszor a mensimet se érzem, csak előtte két órával, mert elkezd fájni a hasam.
Pedig elég szabályos a ciklusom, 28 nap, a szülés után nyúlt meg egy kicsit, de a múlt hónap megint 28 volt.( szinte órára pontosan).
De félidőbe nem érzek semmit, vagy mit kéne figyelnem????
Én sohasem barnáztam közbe, se mellfeszülés, pocifájás.....semmi.

Pedig jó lenne tudni, mert néztek egyszer Uh-val ovulációt, és az a 16-17 napon volt, ezzel szemben Gergő a 11 napon fogant. Én ezt nem értem.

Ajsa: Írtam mailt!

Puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 




Viki: Igen velem volt. Hála a jó égnek észre sem vette az ütközést, továbbra is játszott a cipőfűzővel :roll: Aztán próbáltam nyugodt maradni, meg mosolyogni vele, közben meg annyira feszkó voltam :roll:

Csandy: Én pl. szülésig nem éreztem a testemet, azóta meg szétdurrant a hasam félidőben. Nehéz volt nem észrevenni. De nem mindenki van úgy ezzel a dologgal. A hőmérőzés sokat segít!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!
Desviki: Igen, igazad van, arra utal, de még sokmindenre, itt a babanet/rendelő-ben a doki elég jól részletezi, mi mindenre utalhat. Az az igazság, hogy nekem pénteken volt egy pici, meg tegnap, de igazából azt sem tudom eldönteni, hogy barna -e vagy inkáb egy bővebb , sárgás folyás,annyira enyhe. Éste nem volt, és még ma sem. De a mensimnek csak jövő hét szerdán kell jönnie legelőbb. És még sohasem barnáztam. Ha megjön, akkor fogok inni ilyen teát, amit ajánlottál, már máshol is olvastam hogy jó.
Nagyon drukkolok az UH-hoz!!!! Írd majd le, hogy mi volt.

Olik: Örülök, hogy abbamaradt a vérzés! Nagyon jó hír!

Csandy: Van aki nem érzi, van aki igen. De az biztos, hogyha figyeled a testedet, és a hőt, akkor lehet tudni, mikor van peteérés. De az is igaz, hogy nem csak akkor lehet teherbe esni, a ciklus közepén. Velem is ugyanaz volt, mint veled, nekem a lányom vagy a ciklusom elején (rögtöna mensi után!!!) fogant, vagy a megelőző ciklusom legvégén (közvetlena mensi előtt)--pedig a nagykönyvek szerint a nő ilyenkor terméketlen!!! Ezt add össze..De persze vannak kivételek, ezt is írják a könyvek, ezért minősítik pl. a hőmérős módszert fogamzásgátlásra alkalmatlannak, mert nem csak akkor lehet peteérésed, amikor félidőben vagy!!! Ami nagyjából stabil, hogy a peteérés utáni 12-15 napon kell kb a mens.-nak jelentkeznie. (amenmnyire én összeszedtem az infókat)
Vendég
 


Kép


A ciklusokról még annyit, hogy íme a kisfiammal terhes görbém! :shock: Pont akkor estem teherbe, amikor meg kellett jönnie ( a 33 nap körül!)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Egy sztem hasznos link:

http://www.geocities.com/zold_gyum/


A létező összes zöldség, gyümölcs, mag vitamin és ásványi anyag tartalma! + hogy milyen élettani hatása van, nagyon jól összeszedett kis anyag!!!! Ajánlom minden kismamának és leendő kismamának!

Még annyit, hogy én is vettem a napokban egy vitamin-készítményt, biztos ami biztos. Ismeritek esetleg: Hipp Natal Activ- várandosság alatti vitamin"szirup".
Azért döntöttem ez mellett, mert én képtelen vagyok már gyerekkorom óta - lenyelni ezeket a brutál kapszulákat!!! Teljesen begörcsölök tőlük, még a szívem is gyorsabban ver (az oka valszeg az, hogy egyszer félrenyeltem egyet, és majdnem megfulladtam). Úgyhogy azóta mindent szirup vagy por formájában fogyasztok (hála istennek ritkán) Első terhességemnél Maltorfer Fol-t kellett szednem, az hála istennek rágótabletta. Nagyon örültem, hogy picara került most ez a Hipp termék, ami először, végre nem kapszulla!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: