Új privát üzeneted érkezett!

JÓ REGGELT!

Judy!
Igazatok van!
Mindig igy kezdek neki,új hónap új remény!
Csak egy kicsit megelégelve,8 hónapja!!
De optimista leszek!!!

Panni!
Gondolok rád!!!!
Sok sikert!!!!


Szép napot!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Panni:hajrá államvizsga,már biztosan túl vagy rajta!

Kriszti:most akkor megjött, vagy még nem?

Nekem most nem sok időm van,csinálom a jogosítványt, volt egy hónap kihagyásom,tegnap kezdetm újra, jövő kedden forgalmi vizsga,most szite mindennap megyek vezetni,de már nagyon ideges vagyok,alapjában véve nem megy rosszl,de vannak helyzetek,amikor bizonytalan vagyok,kiicsit bestresszelek.

Azért jövök majd,este biztos,mert a párom ma szolgálatos,így egyedül vagyok.

Szép napot!

Niki
Vendég
 


Szia Niki!
Igen pirizek!!!!!!!!!!!
Jó vezetést!!!!!!
Puszi!!!!!
Vendég
 

 
 

Hello!! :D

Túl vagyok rajta....4-es lett a diplomám!! :D
Nagyon örülök neki,azért megszenvedtem ezt a 4 évet,"leszültem" két gyereket,felépítettünk egy házat és megcsináltam alatta a jogsit is.Szóval kicsit rázós volt...de megérte :)
Kicsit büszke vagyok magamra,bár az is hozzátartozik,hogy anyu segítsége nélkül nem ment volna.

Niki!
Sok sikert a jogsihoz!! :) Ne stresszelj!

Kriszti!

Mindent bele az új ciklusba :)

Nekem még mindig nem akar megjönni ez a fránya..... :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


JÓ REGGELT!!!!!


Szia Panni!!!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez szép teljesitmény!!!!
Minden téren!!!!!!!!
SOK SIKERT TOVÁBRA IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Köszi!!!!
Már jobban vagyok!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Panny,

Óriási gratula, nem semmi 2 gyerek, jogsi és építkezés mellett ledipéomázni. Well done. :lol:

Kriszti,

Örülök, hogy jobban vagy, most már pozitívan nézel erre a hónapra. Nemsokára sikerül mindegyikünknek, és együtt babázhatunk. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Minden ciklus elején optimista vagyok,a végén csődöt mondok!!!!!
De szerintem ezzel mindenki igy van!!!!!!!!!!!!!!!
Pláne annak aki régóta próbálkozik!!!!!!!!!!!!!!!
Hát igen nemsokára,sikerül de mikor nem sokára,ha tudnám,nem lennék nyugtalan!!!!!!!!!!!!!!!
Előbb vagy utóbb sikerül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak a ciklus első fele baromi hosszú!!!!!!!!!!!!!!!!!


SZÉP NAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Tudom Kriszti, a várakozásnál nincs roszabb, igaz nekem ez még csak a 2. éles ciklus, lehet én is kilennék, ha már régóta nem jönne össze.

Egyébként nekem minden ciklus hosszúnak tűnik, alig várom mindig a végét, hogy a 14. napon fent van-e a hő vagy leesik.

Nem könnyű, de olyan sok idősebb kismamit láttam most is a nővédelmi központban, hogy arra gondoltam, ha nekik összejött nekünk is össze fog jönni. Előbb vagy utóbb.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Hát iden,előbb vagy utóbb!!!!!!!!!!!!!!
Persze minden hónap új reménnyel kezdődik,de mikor már több hónap áll mögöttem,vagy pl.aki több éve próbálkozik,meging a bizalma!!!!!
Az ember könnyen elvesztheti a türelmét ilyen téren is!!!!!
Most nem azt mondom,hogy nem fog sikerülni,mert tudom,hogy fog,de mikor???
Én is már 39 elmúltam,mondjuk annyira nem izgatna ha tudnám hogy pl.ebben a hónapban sikerül,de még ha hónapokig sikertelenül próbálkozunk,éveket már nem akarok!!!
4 hónap és kész ami időt adok,hogy spontán sikerüljön,mert a lombikon még nem gondolkoztam,na meg a párom,nem tudom,hogy mit mondana rá,mert erre még gondolni se akarok!!!!
Csak reménykedek,annyi,hogy ez a hónap hamar eltelik,mert megyeünk nyaralni vásárolgatunk előtte,meg azt várom,hogy júni vége legyen mert akkor megyünk,vagy júli elején!!
De tök jó,mert a pé-m egy héttel a nyaralás előtt lessz!!!!!!
És pont nem akkor mikor nyaralunk,mert akkor lennék már mérges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Pedig a nyaralás nagyon jó idő a babagyártáshoz. Nincs stressz, csak lustizás. Más topicban olvastam régebben, hogy többnek is a nyaraláson jött össze a kicsi.

Lombikig én sem akarok elmenni. Max gyógyi, esetleg HSG, de ennyi. Van 2 gyönyörű fiam, ha nem jöhet a 3. természetes uton, akkor nem jön.

Ja és tudom, hogy fogy a türelem, én is nagyon türelmetlen vagyok, főleg, hogy azt hittem majd megint elsőre sikerül, mint a másik 2. Aztán tessék. Így jártam.

De azért bizakodó vagyok. Még van időm a magam 33 évével.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


A nyaralásos babagyártással csak annyi bibi van,hogy 1 szobánk lessz 4-nek,a lányon durci lessz,mert amúgy nem nagy kedve lessz a nyaraláshoz,nagy nehezen tudtuk rábeszélni,hogy jöjjön,mert egy pár év és mennek a saját útjukon,és amig lehet használjuk ki a családos nyaralást,megmondta,hogy eljön de a szobából csak úgy mozdul,ki mikor mi is,tehát egyedül nem hiszem hogy tudunk lenni!!!
De mielőtt elmegyünk bele adunk anyait apait!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Van egy iwiw meghivóm,ha érdekel valakit irjatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hali!
Bocsi ahogy végre lett időm annyi dolgom lett..... :?

Először is bizakodjatok csajok,tudom én is már türelmetlen vagyok,nekem még mindig nem jött meg a műtét óta ,olyan szar mert így nem tudom elkezdeni számolnai a ciklust meg hőmérőzni se tudok :cry:

Na mindegy,türelem! :)

Figyi,a hőmérőzést pontosan hogy kell csinálni,úgy értem, a pé előtti nap leesik a hő,végülis ez először a legfontosabb amit figyelni kell,ugye?!utána pedig hogy kússzon felfelé,ugye?!
Kriszti,kicsit segítesz?!Kössssz! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny,

A hő a ciklus első felében általában az alaphőmérsékleted, ez nagyjából állandó. Középidő tájékán leesik vagy hirtelen, vagy lassan csökken 2-3 napig, majd amikor megvolt a pé megemelkedik, és magasan is kell maradnia. Azt mondják, hogy az a jó pé, amikor hirtelen nagyon alacsony hőről magasra ugrik. A legjobb, ha a legalacsonyabb hős napon vagytok együtt.

Remélem segítettem.

Szép napot.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panni!
Judy már segitett,reméllem hamar pirizel,hogy elkezdődjön a ciklusod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Judy!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti,

Köszi a drukkot, de ez nem az a hónap. Tudod apa lázas volt, most tuti a piri. Ezért nem is aggódok.
Semmit nem érzek, és a hőm is csak 36,9. Múlt hónapban szépen felment 37 - 37,2-re.

Ebben a hónapban is closty-zol?? Remélem most már összejön. Doki mit mondott?? Volt pé-ed a gyógyitól??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Attól,hogy a párod beteg volt de előtte voltatok eggyütt,nem biztos,hogy nem sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Igen már elkezdtem szedni,még van ezen felül 1 havi,addig jó lenne ha sikerülne!!!!!!
Volt tőle pé-m igen!!!!!!!!!!!!!
Ebben a hónapban,úgy gondoltam,hogy hőmérőzést csinálom tovább!!!
De mással nem foglalkozom!!!
Itt olyanra gondolok,hogy szex után pl.nem mosakodok ki,meg ehhez hasonlókon nem görcsölök!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha sikerül sikerül úgy is!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Ha volt pé akkor hamarosan összejön. Egyébként mi általában este szoktunk együtt lenni, és utána már reggelig fel sem kelek. Biztos ami biztos. Véletlenül se mosakodj ki. Nem szabad.

2 nappal pé előtt voltunk együtt. Max 1% az esély. A legjobb mindig a pé napja.

Szerda reggel kiderül. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Én nem rögtön kelek ki az ágyból,kb.félóra,de én már kipróbáltam,hogy ne keljek fel,de én annyit ficergek az ágyban,hogy kifolyt!!!!!!!!

Az az 1% is esély!!!!!
Mig nincs piri,van remény!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként ha van pé-m,igen sikerülhet,de mi van ha a petefészkeim elvannak záródva és kell a HSG!!!!!!!!?????????????
Vendég
 


Kriszti,,

Azt nem látják uh-on, hogy el van-e záródva vagy nem???
Ettől egyébként én is tartok.

Egy része mindenképpen kifolyik, de ne aggódj marad ott elég. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hát ez az amit én sem tudok,hogy látják e uh-on??!!!
Mert amennyit én már uh-on voltam az elmúlt hónapokban,akkor csak észre vennék???Nem??!!
Vagy pedig megcsinálják biztos ami biztos!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hali!

Csajok!

Mi az a HSG??Peteveuztékátfújás??Olyan szakszavakat tudtok... :lol:

Szóval akkor a hírtelen leesett hő napján keksz ezerrel...eddig úgy tudtam az azutánin a tuti,de köszi az új infót!A biztos ami biztos akkor mindkét nap akció,sőt még azután is,ugye?! :oops:

Judy!
Neked is elsőre jöttek össze a gyerekeid??
Nekem is és akkor nem is figyeltem oda a hőre sem,nem néztem tojásfehérjét sem....csak tudtam,hogy félidőben vana pé-m.

Kriszti!
Néha én is frusztrálónak érzem,hogy nem lehet felállni szex után,nem lehet mosakodni,wc-re menni...meg ilyenek...de mindent a cél érdekében.

Egy másik topicban olvastam,hogya legcléravezetőbb póz ha a pár hátulról csinálja,mert akkor kerülenk a kiskatonák a legközelebb a méhhez.A misszionárius pózt lehúzta(én eddig azt hittem az a legjobb),talán ha a nő medencéja alatt nagypárna van.A legalkalmatlanabbanak azt írták ha a nő van felül,akkor szinet kizárt a megtermékenyülés.
Se előtte,se utána nem szabad zuhizni,nem tesz jót ha a nőt orálisan előtte "kezelik"mert a nyál ronthatja a kiskatonák esélyeit.Az a legjobb ha van orgazmus(ezt nem értem miért???).Ilyeneket írtak valamelyik linken..Ti is olvastátok???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Olvasgatlak ám Titeket, csak nem mindig írok.

Panni,
Gratulálok! Azért csak nagy megkönnyebbülés túl lenni rajta (legalább egy "gondon") Erre gondolj! Aztán az a négyes meg még jól is néz ki :lol: Úristen, még építkeztetek is?! :shock: Hú, azt mi "letudtuk" a babák előtt... Nem mertem volna rá vállalkozni...

Hát most mit mondjak :roll: Igazából még nem is döntöttük el apával, hogy legyen-e harmadik :? aztán most meg félidő táján nem védekezünk, és én meg utána nem kelek fel... szóval hogy is van ez?! Na, asszem belevágtunk! 8)

Ezzel a kifolyással nekem is gondjaim vannak :oops: Először én is azt hittem, elég ami marad, de sajnos két gyerek után tudom, hogy nem :( Legalábbis nálunk nem. Pedig én sajtkukac vagyok, tegnap is csak negyven percig bírtam, meg aztán pisilnem is kellett... És azon izgulok, nehogy valamelyik gyerkőcköz fel kelljen kelni, mert még az is elő szokott fordulni... :( De lehet hogy majd apát küldöm, neki már úgyis mindegy :lol:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,hogy abszólút ide nem illőként beleszólok,de vmit szeretnék,ha tudnátok!
A katonák nem folynak ki!!!Azok ugyanis nem folyékonyak,lányok!Csak és kizárólag az folyik ki,az az anyag,amiben vannak!!
Ettől függetlenül szex után jó,ha a nő nyugton fekszik,mert a katonák nyugodtan támadhatnak.
Az orgazmus azért jó,mert az segíti a katonákat,hogy a petesejt felé mozduljanak!Érthetőbben nem tudom írni,bocsi!

Mindenkinek sok sikert,sziasztok!
kicsimálna
 
 


Kicsimálna!
Köszönjük szépen a segitségedet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kicsimálna!


Na ez az infó pont jókor jött és végre tisztázódik minden :D
De tényleg nem értem miért szükséges a női orgazmus feltétlen a sikeres megtermékenyüléshez???A férfi org,egyértelmű :lol: de a női miért feltétele???

köszi a segítséget!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szia Pann!
Olyan ciki erről irni,de a női orgazmus azért szükséges,mert a lüktetés amit orgazmuskor érzel,jobban és gyorsabban feljuttatja a spermákat a méhbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mikről nem irunk mi???


Jó 7végét MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Megjött már Panni????


Judy!
Te veled mi van????
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Többiek hogy vagytok?????????????????????????????????????????
Vendég
 


A nemi öröm kedvezően befolyásolja a termékenységet, mert endorfin termeléséhez vezet. Ez a hormonhoz hasonló vegyület elősegíti az orgazmust. A csúcsponton, az izomösszehúzódások következtében, a spermiumok egyre mélyebbre hatolhatnak a méhben, s onnan már nincs messze a petesejt.
kicsimálna
 
 


Kicsimálna!
Na pont igy gondoltam én is,csak te jobban, szaknyelven fogalmaztad meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Igyekeztem!Igy érthetőbb talán!Amúgy is kell,hogy legyen orgazmusa egy nőnek is mindig,és természetesen babaprojektnél főleg fontos,hogy egyszerre legyen!!
És nyugi,a katonák nem szöknek meg!!Több tizmillióból amúgy is elég akár egyetlen!Erre gondoljatok!!
kicsimálna
 
 


Szia Kicsimálna!
Nagyon vágot ezt a témát!!!!!!!!!!!
Nagyon kedves vagy,hogy segitettél!!!!!!!!!!!
Egészségügyis vagy???
Én igen,de ennek ellenére ennyire nem vágom!!!!
Kicsit nem irnál magadról??
Babaprojekt neked is??????
Bocs,hogy kiváncsiskodom!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!
Nekünk még nincs babánk sajnos.Közel egy éve szeretnénk,de nem sikerül.
Nem vagyok egészségügyis,csak a családom színe-java.Én inkább mindennek csak utána olvasok és megbeszélem utána a dokival.Addig sehol nem szólok semmit.
Itt a babaneten inkább csak olvasgatok,szinte minden topikba bebenézek,így hozzátok is.
De nem illek ide,mert nemhogy a 3.-nál nem tartunk,még az első sem jön össze sajnos.

Na,sziasztok,lányok,örülök,ha segíthettem!!
kicsimálna
 
 


Kicsimálna!
Én is közeledek lassan majd az 1 évhez,ha igy haladok,hogy mindig megjön!!!!!
Attól,hogy még nincs gyermeked,ide bárki irhat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha van kedved irhatsz,vagyha ilyen jó hozzá szólásaid lesznek vagy vannak,mi örömmel fogadunk,s fogadjuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon drukkolok neked,hogy sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sajnos olyan rokon nincs,aki nőgyogyis dolgokban otthon lenne.Igy marad az,hogy mindennek utána olvasok.Csak innem a "tudás".
Bár a dokim szerint az asszisztenciáját már lassan el tudnám látni.Sztem meg nem,de nem is nagyon szeretnék ebben elmerülni,inkább a terhesség érdekelne,saját tapasztalatból!!!

Most kapom a Gynevac-ot meg Clostit,de nem ért ez utóbbi semmit!El vagyok kenődve nagyon...
kicsimálna
 
 


Nekem a closty eregményezett pé-t!!!!
Mióta szeded a clostyt???
Szedjél E vitamint is és méhpempő kapszulát is!!!!!
Ja és ami a legfontosabb a folsav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most olvastam egyik topikba,hogy nagyon jót tesz a megtermékenyülésre a Thetis Sárvári termálkristály,ez egy tengeri só!!!!!!!!!!!!!!!
Gyógynövény boltban és drogériákban lehet kapni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megpróbálok én is venni hétvégén!!!!!!!!!!!!
Van valami oka,hogy eddig nem sikerült????????????
Hőmérőzöl????
Sok kérdés ugye??
Nekem ha 3 havi adagtól nem sikerül,jön a HSG!!!
Gondolom tudod mi az!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ja én is elvagyok kenődve,mert minden hónapban arra gondolok,hogy van 2 gyerekem elsőre sikerült most meg nem!!!!!!!!!!!!!!!
Eltudom képzelni azt is,hogy görcsösen akarom,vagyis akartam,mert már odáig eljutottam,hogy lazább vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sőtt olyat is olvastam,itt a babaneten,hogy férj feleség,meddők voltak,mire mentek minden vizsgálat után,hogy na akkor valamit elkezdenek,a csaj terhes volt!!!!!!!!!!!!!!
Egyet tudok mondani,minden lehetőséget kikell próbálni,ne keseredj annyira el mert úgy is sikerül,hogy mikor?Mikor a baba is akarja!!!!!!!!!
Én próbálok kicsit kikapcsolódni,van egy baráti társaság,programokat szervezünk,egy kicsit lazitok,persze akkor is ott motoszkál a fejemben,pláne ha meglátok egy terhest,vagy egy babát,rögtön elszomorodok!!!!!!!!!!!!
De van remény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


E vitamint és folsavat szedem már kezdetek óta.A teákat nem iszom(cickafark és palástfű),mert sok negatív dolgot hallottam róluk.
Most tüsző nem lett a Clositól,de lehet,hogy cyszta igen,ez hétfőn az uh-n kiderül.
Én annak idején hsg-vel indítottam,mert a bal teljesen el volt záródva,és a jobb oldali is úgymond pókhálós volt.Fájt is evégett a beavatkozás.
Ez az első stimus hónapom,de azt hiszem az utolsó is!!
Most kaptam németből ilyen homeos bogyókat,azt megpróbálom,meg iszom a Hormeel s-t.Én ennyit tehetek már csak azt hiszem.
kicsimálna
 
 


Bocs,hogy visszatérek a témára...de mindig kötelező az egyszerre történő orgazmus???Kiváncsiságból kérdem,nálunk általában egyszerre van(a 8 év alatt nagyon összeszoktunk :oops)szóval csak érdekelne?!

Kicsimálna!

Én nagyon hiszek a homeo-ba,mi használjuk is rendszeresen gyógyszer helyett.Nekünk nagyon bevált!!!
Remélem neked is segít!!!!!! :)

Kriszti!

Jó,hogy lazábban veszed a babprojectet(persze könnyű ezt mondani,én már most türelmetlen vagyok)figyeld meg akkor jön majd össze amikor nem is számítasz rá :D
Egyébként nekem még mindig nem jött meg,már idegesít ez a várakozás :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny!
Igen,fontos!De írtad,hogy nálatok minden oké,szóval te nyugodt lehetsz! :wink:

Eddig is használtam homeos peteérés serkentőt,ami mindenkinek bevált,csak nekem nem.Most jön ez a német,de ha ez sem jön be,a Dunának megyek.
kicsimálna
 
 


JÓ REGGELT!

Panni!
Azért próbálom lazábban venni,mert már fáradt vagyok agyilag!!!!!
Ha sikerül igy is úgy is sikerül!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicsimálna!
De azért gondolom,azt a Dunának menést nem gondolod komolyan!!!
Azt irod,hogy 1 clostys hónap,nekem a 2-ik,az elsőtől nem mindig lehet,eredményt kapni!!!
Nekem van egy ismerősöm,se neki,se a férjének,vagyis eggyütt nem sikerült terhes lenni,az első gyerek az első clostys hónap után a második 3 hónap után jött össze,de ott a férj is szedte!!!
A mai napig azt mondja,mikor megkérdezi,hogy sikerült e nekem azt mondja hogy a colostynak köszöni a gyerekeit!!!!
Most ezzel nem azt akarom mondani,hogy annyira bizok a clostyban!!!
De van remény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Visszatérve még egy kicsit az orgazmusra :oops:
És akkor mi van azokkal a népekkel, ahol aztán a nők örömeivel nemigen foglalkoznak. Pl. maszájoknál direkt körülmetélik a menyasszonyt az esküvő reggelén (hú, milyen lehet ezután a napja, te jó isten) Szóval náluk a nőknél állítólag semmi élvezet nincs, a szex csak a házastársi kötelezettségük, és mégis jönnek a gyerekek... :roll:
nyáriorgona
 
 


Nem arról van szó,hogy ez elengedhetetlen,egyszerűen csak jó,ha van!Na,de a fene megette,ha vki csak azért teper az org-ért,hogy jöjjön a baba!
Egyébként pedig bizonyos népek bizony elég termékenyek,nem ismerik a meddőséget.
kicsimálna
 
 


Sziasztok csajok,

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje. Mi lent voltunk anyóséknál bogrács marhát csinálni. Nagyon fincsi lett, jól be is zabáltam, még mindig nyögöm.

Üdv az újaknak.

Az orgazmusról annyit, hogy tényleg jó ha van, mert az igaz, hogy elősegíti a spermák feljutását, viszont ha valaki lányt akar akkor kerülje az orgazmust, hogy ne a fiuk érjenek fel előbb.

Na ezt jól megaszontam.

Hogy vagytok??? ma nem igen jelentkezik senki. Betudom a melegnek.

Dobok egy görbét, bár sajna megint leesett pontosan a 11. napon a hőm, mint múlt hónapban. Valszeg kezd a sárgatest szétesni, és szerda este már piri kopogtat.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello :D

Nekem is pont az jutott eszembe mint Nyáriorgonának,hogy régebbne a nők nem is tudták,hogy mi az az orgezmus,a nemi aktust pedig kizárólag csakis az utódnemzésre használták és mégis sok gyerek született?4Na jó elég ezen filozni tovább,csak úgy eszembe jutott..... :D

Kriszti!
Biztos,hogy segít a Closty mert sok pozitív példát hallani,úgyhogy neked is fog sikerülni ,csak kicsi türelem!!!! :D Ha nem agyalsz rajta annyit(persze pont én mondok ilyet :wink: elég vicces)szóval akkor sikerül! :lol:

Judy!

De ti most nem is próbálkoztatok,nem?!Vagy rosszul emlékszem(bocs :? )

Hát tényleg rohadt meleg van.... :o

Nekem még mindig nem jött meg a műtét óta,már tényleg kezd elfogyni a türelmem.... :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,

Ha megnézed a görbét, akkor BD-nél azok a kicsi x-ek akciók.
2 nappal pé előtt voltunk együtt, mert ugye apa belázasodott.
Szóval ha lesz valami, akkor az akkori kiskatonák lesznek a felelősek érte. :wink: :wink:

Nem lehet mesterségesen meghozni valahogy???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szasztok!

Panni!
Mostanság kezdtem megnyugodni,de azt hiszem depis leszek a munkahelyen!
Most tudtuk meg,hogy 1 kolléganő terhes,de mindebbe a legszebb,hogy ő is most tudta meg,hozzá teszem,hogy 17 hetes terhes már meg is mondta at orvos,hogy kislány lessz!!!
Egyfolytába sir hogy neki nem kell,mondtuk neki,hogy miért nem védekezett,erre ő azt mondta mert szoptatott,ja van 2 gyerek egy 6 éves és egy 2 éves!
Ja és úgy védekeztek,hogy 60-nál kiszáltak!!
A csaj olyan buta mint a se.........g,a lány még nem is szobatiszta,a szaros húgyos pelenka a szobába rakáson,tiszta fertő a lakás.
A gyámügyre is bevannak jelentve,hogy orditanak a gyerekekre és megverik!
Ami rosszat eltudtok képzelni körülményt!!!
És az ilyennek sikerül,vagyis terhes lessz!
Ja még annyit,hogy a csaj este annyira fáradt,hogy szex közben elalszik!
Ott kell néznem a munkahelyen még egy jó párhónapig,mert nem iratja ki magát!!!!!!!!!!!!!!
Úgy,hogy örültem ,hogy rendbe jön az agyam,most meg ez a nő!!!!!!!!!!


Panni!
Az orvossal irathatnál gyógyszert mert van havit meghozó gyogyszer!!!!


Judy!
Azért még van remény!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hátha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


JÓ REGGELT!!!!
Vendég
 


Judy!
Mi van veled?????????
Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó Reggelt!!

Tényleg Judy,mi újság????????

Kriszti!

Nem semmi amiket írtál a kolléganődről?!Néha én is elgondolkodok,egyesek szülik a gyerekeket mint a nyulakat a nyomorba,mások meg mit nem adnának egy babáért boldogságba?!?!

És a csaj férje is egy brutál??Mi lesz azzal a picikével??!!

Azért nyugodj meg,biztos zsar nap mint nap látni...de arra gondolj,hogy neked is eljön az időd!!Ez BIZTOS!!!!!!! :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt Lányok,

Vagyok-vagyok, csak elég sok a meló mostanság.

Semmit nem érzek, holnap kell nem megjönnie. Kiváncsi leszek.

Kriszti,

Nekünk a családban van egy ilyen csaj, gondolhatod hogy ki vagyunk rá akadva. 4 gyerek, kosz,gyámügy a nyakán. Szörnyű.

Hamarosan neked is ott lesz a kicsike a pocidban. :lol:


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: