Új privát üzeneted érkezett!

Napközben nincs gond, mert már dolgozok, nem unatkozok, de az esték furcsák lesznek, hogy hazamegyek, és nem kell semmit csinálnom ami gyerekkel kapcsolatos. Csak a szokásos fözés, mosogatás. :lol: :lol:

Az én émelygésemet meg elfújta a szél, nincs semmi bajom....kopp-kopp..

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Heni: Na megjöttem a +/- fórumról. Igazad volt.

Judy: Nem tudom, hogy csinálod...Mióta nincs hányingered? :shock: :shock:

Nekem az a legújabb, hogy bekapom a magzatvédőt és fél órán belül garantáltan hányok. Mintha nem lenne rá szükségem , de van, mert nem eszem rendesen még mindig. Marha pipa vagyok olyankor... :twisted:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Múlt hét második felétől már júl vagyok.
Remélem nincs semmi gond, nem azért múlt el a hányinger. :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Judy: Nem hiszem, hogy gond lenne. Egyszerűen mázlista vagy. :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Apa most hívott.

Kapott egy ajánlatot Ausztriában.

9,30 EUR órabér + itthon a minimálbér ft-ban, első + utolsó út-és kaja állva. 2-3 hetente lenne itthon.
Szállást állja a cég.

Tanácstalan vagyok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Hú, nehéz ügy...Nem is merek hozzászólni, én nem bírom Apa nélkül egy hétig sem. A pénz viszont nagy Úr...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:51-kor.
Vendég
 


Niki,

Tényleg nagyon jó áron vettétek, és nagyon szupi.
Én is valami ilyesmit szeretnék, amiben van mózeskosár is, de át lehet alakítani sportkocsivá.

Az előtej teljesen normális, nekem már akkor megindult, amikor elkezdtük a babaprojectet élesben, áprilisban. El is mentem kivizsgáltatni, hogy mi okozza, de minden negatív lett. Most meg hogy terhes vagyok, már amugy is lenne.
Szóval nyugi, ez a természet rendje.

Jaimee,

Hát igen nekem is az a bajom, hogy nagyon hiányozna. A gyerekekkel elbírok, mert voltam már egyedül nem is egyszer, mert már többször is dolgozott olyan helyen, ahol távol volt.

Viszont sokba fog kerülni a 3 gyerek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki: Szupi a kocsi!!! És jó áron vettétek! Nekem az a fóbiám, hogy ha januárban viszem sétálni, nehogy megfagyjon a gyerek, szóval olyan kocsi kell, ami "jó meleg", téliesíthető, mint a tiéd.

Judy: És mennyi időre menne? Vagy korlátlan a meló? Nálunk valszleg az lenne, hogy Apa döntene, és elmenne, mert a pénz az tényleg kell 3 gyerkőcre...Az fontosabb, mint hogy Jaimeenek hiányzik Apa....És olyan sokan dolgoznak külföldön...A szomszédunk férje is Angliában dolgozik, Húsvétra volt itthon 3 napra, és legközelebb szeptemberben jön egy hétre...Szörnyű lehet, viszont 3 baba van és tudtak venni egy kertes házat, kiszabadultak a panelből....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Barbi: Hm...Én is azon gondolkodtam, hogy érdekes lesz megnézni, nem azonok nemű babákat várunk e. Vasárnap reggel el kellett mennünk a piacra dinnyét és barackot venni és ha már ott voltunk, vettünk sajtos-tejfölös lángost, amit kívánok már egy ideje, meglepett, hogy ízlett és nem is akart visszajönni. Pedig a szokásos piaci büfő volt, befőttes üvegben kétes eredetű tejföl, izé...de nem vette el a kedvem.

Szombaton vettem franciakrémest apának, mert az a kedvence és kitakarított a Mesteremberek után, amíg én aludtam. :oops: :oops: FIncsi volt, én is ettem belőle, de csak óvatosan, mert a cukrom alapból is a határértéken volt, most meg csodák csodája 5,1, nagyon vigyázok rá. A gyümicukor nem hat rá, úgy tűnik.

Rántott zöldség is megy, csakhogy azt el kellene készíteni, erre pedig csak hétvégén van hajlandóságom, 5 után dőlök az ágyba, még dolgozom.

A sóskával jó tippet adtál, azt nagyon szeretem és gyorsan össze is lehet ütni.

Tegnap egyébként a csirkepörkölt is vidáman lement nokedlivel, de ez anyósom érdeme, mert nagyon finom volt és valahogy a hús "szaga" nem csapott meg.

Na ennyit a menüről.... :oops: :oops:

Lányok, szerintetek multiplexbe lehet menni kismamáknak. Nekem alapból is hangos, szegény gyerek csak úgy rezonál. A Shrek-et olyan jó volna megnézni. Hiper- para vagyok?! :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Judy: nem tudok mit mondani az állásajánlatra! Nagyon nehéz kérdés...Az a baj, hogy én sem nagyon bírom apa nélkül...Amilyen hülye vagyok, inkább "éheznék" minthogy elengedjem...De lehet, hogy a mostani állapotomban kicsit érzékenyebb vagyok :lol: :lol:

Niki: tényleg szupre áron vettétek!! Látod milyen extra jó ez az év? Csak így tovább...Tényleg a 18. heti uh után mikor kell menni a következőre? Én egyenlőre csak a beutalót kaptam meg a terheléses vércukorra, vérképre, toxo ellenőrzésre (24. héten) és utána nem tudom a menetrendet...Alig várom már a szeptembert...

Jaimee: úgy látszik itt nincs szólás szabadság...Múltkor nagyon megjártuk a mozit, szóval én nem ajánlom...Gondoltunk egyet és beültünk a Die Hard 4-re...Na, nem kellett volna...A felénél ki is jöttünk, annyira hangos volt...Állandóan lőttek, karamboloztak, robbantottak....Szerintem ne erőltesd a mozit...

Lányok: mikor kell elkezdeni és mivel ezeket a gyes, gyed, gyát dolgokat?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Niki nem vagy véletlenül fent az iwiwen? Meg tudnám kuksizni legalább a menyasszonyi ruhádat!
Vendég
 


Heni:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.10 16:52-kor.
Vendég
 


Szia Niki

Kár hogy nem vagy fent az iwiwen. Ha tudnék szerezni neked meghívót érdekelne?

Már én is szeretnék ide irogatni, de remélem ami késik az nem múlik!!!! :lol: :lol: :lol:

Egyébként jól vagyok!
Vendég
 


:D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.07.22 18:25-kor.
Vendég
 


Na úgy látom sokat kellett könyörögnöm a képért, de mégérte!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon szépek voltatok!
Vendég
 


Köszönjük szépen!!!
Szerintem nyugodtan irogathatsz ide.
Nemsokára úgy is kismama leszel. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szép babakocsit vettetek nagyon jó áron!!!!

Remélem úgy lesz, és hamarosan mint kismami irhatok ide! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Niki: Nahát....gyönyörűek voltatok! :D

Heni: Igazad lehet...bár talán a Shrekben nem lőnek annyira, de mindegy, a lényeg, ha nagyon hangos. Akkor várunk a DVD-re. Nem erőltetem. Nem vagyunk nagy moziba járók, utoljára a Harry Potter 3-an voltunk sztem....

Nálunk is a 24. hét táján van a terheléses cukor. Mármint a szirupos. Próbareggelis már volt az elején.

Van a GYÁS és a GYED...plusz betegszabira elmehetsz szülés előtt bármikor. Még magam sem nagyon néztem utána. Lusta vagyok, mert a barátnőm kislánya most 6 hetes, majd ő kiokosít, ha itt lesz az idő, milyen papírokat kell leszedni a netről, kitölteni, szaladgálni vele, ilyesmi.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Kismamik!

Jaimee!
Örülök, hogy minden ok veletek. Mikor mész legközelebb uh-ra? Mikor tudjuk meg, hogy kisfiú-e, vagy kislány? :wink:

Judy!
Örülök, hogy rókakoma szabira ment.

Heni!
Te hogy vagy?

Niki!
Nagyon szuper a babakocsitok. Ilyenkor picit irigykedem... :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jaimee:

Kösz szépen.
Hogy érzed magad???
Vendég
 


Szia Chris!

Most viszonylag hamar, ha betöltöm a 18. hetet és lesz AFP eredményem. Akkor spuri a kórházba UH-ra. És ha igaz, már tájékoztatnak a baba várható neméről is.

Niki: Megvagyok...Szüntelenül küzdök a hányingerrel. Ha félidőnél sem múlik el, marha pipa leszek. :lol: :lol: Már idegrohamot kapok az együttérző ismerősöktől, mert mind azt mondja: "Elmúlik az mostmár....." Ezt hallom 6. hete.... :lol: :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Lányok,

Niki,

Nagyon szép volt a ruhád, és te is nagyon csini vagy benne.
Nekem hagyományos fehér színű rucim volt, szép nagy bodrokkal. Olyan királylányos. Szívesen felvenném mégegyszer. :lol:

Jaimee,

Shrek 3 nagyon jó, ugyan mi sem moziban néztük, hanem apa letöltötte a netről. Én a Harry legújabb részét szeretném nagyon megnézni. Nagy rajongója vagyok a kiskrapeknak. Már vagy 5x megnéztem mindegyik részét, és még mindig nem unom.
Mint egy gyerek. :lol: :lol: :lol:

Chris,

Hát remélem tényleg csak szabira ment rókakoma és nem azért mert baj van. Azt hiszem ezt a 3. babát vigig fogom parázni. Pedig már nem vagyok kezdő. :lol:

Bejelentettem reggel a főnökasszonyomnak, hogy babát várok, és nagyon örült neki, meg gratulált. Azt mondta a HR-nek majd szól ő, és nyugodjak meg, mert innem már védve vagyok, hogy bejelentettem, nem rughatnak ki.
Azt is mondta, hogy utánanéz, hogy a 3.baba esetén miket igényelhetek. Nagyon rendi volt.

Nálatok is ilyen pocsék az idő??? Szegény fiaim ma nem tudnak medencézni. Azt mondta anyósom, hogy tegnap szinte egész nap lubickoltak. Ma meg tessék szar az idő.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Chris: köszönöm szépen, jól vagyunk! Szépen mocorog az én kis Drága Egyetlenem...Tegnap már akkorát rúgott, hogy az egész hasam eldeformálódott :lol: :lol: Nagyon büszke vagyok Rá..

Jaimee: az az igazság, hogy én is lusta vagyok ám...Viszoont most már el akarom kezdeni az utána járást, mert hajlamos vagyok húzni -halasztani... De jó, mindjárt megtudjuk Jaimee baba nemét :D

Niki: nekem még nem volt terhelésesem, sem próbareggelis sem, a 24. hétre írták ki... A körzeti is azt mondta, hogy akkor menjek...Ahány doki, annyi féle változat...Viszont a következő uh-ra meg azt mondta, hogy csak a 28-29. héten menjek...Én önszorgalomból be szeretnék iktatni egyet a 24-25.hétre...Csak megnyugtatás végett.... Hány kilót híztál idáig? Rám mostanság rohamosan jönnek a plusszok... Szép az esküvői ruhácskád :D

Ditke: De jó, hogy írtál ide is! Persze, hogy hamarosan kismami leszel!!!Addig is gyere ebbe a topikba is, ha van kedved!!

Betsy: mi van veled? Nagyon eltűntél!! :( Be tudnád írni a táblába: 2007. augusztus 06. terheléses vércuki, augusztus 09. nőgyógyi kontrol...Nagyon köszi!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Judy: Én perverz módon úgy élvezem ezt a hűvöst...Marha nehezen viselem a meleget most.

Én is szeretem Harry Pottert, mondjuk, inkább a könyveket, mint a filmet. Tényleg, eszembe sem jutott, hogy letölthetnénk elvileg a netről is Shrek-et. Én meg azt tudom megnézni akárhányszor és néhány aranyköpést gyakran emlegetünk otthon.

Betsy: Ébresztőőő! Le vagy maradva tábli szempontból.

Olik mami?

Barbi mami?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Kismamik!

Látom mindenki nagyon jól van, főleg, hogy egy kicsit hűvösebb van!

Azt láttam, hogy Judynak szabin vannak a rókái.

Jaimee! Te be szoktál még buklni az asztal alá??? Figyu! Muszáj azt a megzatvédőt szedned? Semmi értelme, ha úgyis kihányod! Szerintem. Én semmilyen vitamin nem szedtem. Te is eszel egy csomó gyümölcsöt, abba azért akad vitamin!

Niki! Nagyon szupi ez a babakocsi! Úgy irigykedem :oops: (de csak normálisan, olyan egészségesen), olyan jó volt anno vásárolni mindenfélét Manómnak. Majd ha most megint lesz babánk, akkor már nem kell ilyeneket venni, mert a babakocsi is jó, max kisruhákat kell vásárolni.
Nagyon szépek vagytok a képen!


Lányok! Mikor tesztek fel pocakképet? Még csak a Heniét láttam! Szeretnék gyönyörködni mindenki pocijában!!!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Jaimee: megtaláltam...Köszi!

Krisztinka: hogy vagy? :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Hi Krisz!

Remélem, elkerül a Piri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon drukkolok! A premensi még nem jelent semmit.

Most 2 naponta szedem az ELevitet és mindig kaja közben, rájöttem, úgy könnyebben lemegy és lennmarad. Szedem, mert keveset eszem sztem, oké a gyümölcs és a tejtermék, de húst alig eszem és zöldségeket, szénhidrátot is, egyáltalán...SZóval jobban érzem magam, ha beveszem a magzatvédőt, nyugodtabb vagyok, na, ez a e jobb szó. Ha kijön, hát Istenkém, kijön...

Krisz, neked milyen babaágyad van, ami egyben van a pelenkázóval, vagy ami külön? Mik a tapasztalatok? Betsy? Judy?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Nekem olyan Brendonos egybepelenkázós és később heverővé alakítható. Én nagyon szeretem, szerintem praktikus. Itt a link: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Nem olcsó, de szokott kuponosan lenni, mi úgy vettük.
Vendég
 


Ja Heni, hát úgy vagyok, hogy amint látod 14. dpo, a 17. dpo-n szokott megjönni, a hőm 37 még mindig, de az előbb azt hittem mindjárt megjön. :shock: :(
Vendég
 


Krisz: Köszi!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok lányok! Megvagyok én is, csak kicsit elhavazva-megszédülve, de olvaslak Titeket!
Heni, nagyon szép vagy! Többiek?!? Türelmem csodaszép bíborvörös rózsacsokrot termett már! :wink:
Vendég
 


Szia Krisz,

Hát nagyon remélem, hogy nem fog megjönni, drukkolok ezerrel. :lol: :lol:
8 hetesen nekem még nincs pocakom, szóval majd akkor teszek fel, ha a hájon kívül más is látszik.

Jaimee,

Nekünk is egyben volt a kiságy a pelenkázóval, nagyon praktikus, és az ágy később gyerekággyá átalakítható. Mi amugy használtan vettük, de kiszolgálta a 2 fiut + el is tudtam adni.
Most vagyunk bajban, mert semmink nincs, mindent meg kell venni újra.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee:

Szedj egy kis Béres B6.-ot az hidd el segít és a babának sem árt.
Én mindössze 2-szer hánytam, viszont sokszor volt hányingerem.
Kb. 14. héttől kutya bajom.
Se gyomor égés aminek lennie kellene se semmi.
Viszont rengeteget járok pisilni.
Van, hogy egy este 3-szor is kimegyek, azon felűl, hogy este úgy fekszem le, hogy előtte elmegyek.
De én azt mondom KITARTÁS lesz még jobb is.
Ezen is túl kell esni. :D :D :D


Judy:

Köszi szépen aranyos vagy.
Én nem szerettem volna hagyományos fehér ruhát.
Talán mert nem volt nagy esküvőnk, meg hát ugye ott már12-14 hetes terhes voltam, a babának sem lett volna kényelmes, meg ez olcsóbb is volt, nameg saját.

Krisztinka:

Szerintem normális egy bizonyos írígység.
Én is az vagyok a barátnőmre mert szombaton szűlt.
Én is lennék a helyében már igazán.
De mindenkinek el jön a saját ideje.
Nemsokára a tied is. :lol:

Heni:

Az biztos, hogy mindenhol más a vizsgálat időpontja.
Nakem holnap jön a borzasztó cukros víz, de utána kárpótol majd az ultrahang.
Már 7 hete nem láttam a pici babámat.
Hát igen...
A kedvenc témám a kilók. :? :? :?
Én napi 2.-szer eszem és mégis rohamosan jönnek a kilók.
Épp ma értem el a 10kg.-ot
Eleinte nem híztam egyáltalán, mindíg cseszegettek is a kismamagondozáson, hogy én biztos fogyózom, meg koplalok, pedig nem.
Többet ettem jóval mint most és mégis most jönnek csak igazán azok a fránya kilók.
Tegnap határoztam el, hogy diétázni fogok, ma már be is tartom, csak gyümit, meg rozsos kiflit ettem, de nehezen bírom nagyon.
Remélem már cak max 5 kg jön rám, mert ez szörnyű érzés.
Világ életemben vékony voltam max 55 kg és már az is soknak számított.
Most meg egy 10.-el több.
Most sem vagyok dagi, csak én nem érzem jól magam.
Szóval óvatosan az evészettel!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Úgy látom jól megy a topic zajlik az élet, nem is vagyunk olyan kevesen kismamik.
Niki nagyon szép voltál az esküvőn!

Judy! Nem gondoltad hogy lesz harmadik gyereked azért ajándékoztatok el mindent? Igaz én mindig szerettem volna másodikat és a legszebb kisruhákon kívül amiket emlékbe tettem el én is kezdhetem szinte előlről a vásárlást. Babkocsi, bébihordó, kiságy pont a legdrágább dolgok nincsen meg sajnos.

Jaimee! Én is kiváncsi vagyok a lurkók nemére, ennyire nem kívánhatunk egyformát ha különböznek. A kisfiammal állandóan kolbászt, húst és magyaros kajákat kívántam (de a legdurvábbakat sólett, pörkölt, stb) úgyhogy mindenki nevetett rajtam, hogy biztos fiú lesz. Most ezekre szinte rá sem bírok nézni ezért az gondolom, hogy csajszi lesz. 3 hét múlva mindenesetre kiderítem. Te is mész addig ugye? Egyébként annyira furkálja az oldalam a kiváncsiság, hogy tegnap elmentem a Brendon előtt és majdnem bementem egy 3d-re, de aztán meggyőztem magam, hogy van mire költeni ezt a pénzt és amúgy sem kell a babának megint az uh. Nekünk egyébként mindegy, sőt a férjem és kisfiam kifejezetten kisfiút szeretnének én meg kipróbálnám milyen is egy kislány. Mindkettőnek megvan ez előnye. Azt azért mondhatom neked, mert ebben van tapasztaltom, hogy egy anyának a kisfiával olyan a viszonya amiről nem is álmondsz amíg nem tapasztalod meg. Olyanok mint a kis lovagok, mindentől megvéd és vigyáz rád. Úgyhogy azt nem bánod meg, a kislányok meg olyan kis tündérek nem?

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Még mindig mindegy, hogy fiú vagy lány. Ugyanúgy fogok örülni mindkettőnek...Gyanús, mert Betsy, Niki, Heni...3 kisfiút várnak, most már a "női szakasznak" kell következnie. :lol: :lol: Judy biztos nem bánná, ha kislány lenne, igaz, Judy?

Azért is jobb lenne egy kislány, mert a női logikám szerint, akkor apa könnyebben hajlik majd egy második babára. Ugyan állítja, hogy neki is mindegy, hogy fiú vagy lány, de azért titkon biztos gondol arra, hogy majd megtanítja a fiát karatézni, övvizsgákra, versenyekre járnak együtt...Szóval....

Heni: Hallottam tegnap egy görög csajszi nevet, Fédra....Nekem annyira tetszik...Tudom, tudom, kisfiatok lesz és lehet, hogy a Fédrától is kiráz a hideg, de én olvadoztam tegnap, ahogy hallottam.... :lol: Van már név ötletetek??????

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jé Betsyt nem is tudtam. Pedig ők nem a hold és minden lehető tudomány szerint kislányra hajtottak? Hát igen a természetbe nem lehet beleszólni. Ja a Shrek 3-at én is otthon ajánlom. Én nagy mozi rajongó vagyok, de mostanában csak vígjátékra vagy valami romantikus filmre megyek, mert ugrik egyet a baba a hasamban minden erős hangos zajra.

Kép
barbi5
 
 



Sziasztok!!
Én is vagyok, csak még mindig itt van Anyucika :D

Niki: Nagyon szépek voltatok az esküvőn!! A babakocsi is tök jó!! Mi 2 éve 30.000 ft vettünk, ezt most kimostam, készen áll a tesó fogadására :D

Jaimee: Mi pelenkázó nélkül vettünk egy nagyobb babaágyat, amit heverővé lehet alakítani. pelenkáztam mindig a saját ágyamon ( persze amíg kicsi volt, addig keresztben az ő ágyában )

Judy: Én sem bírnám apa nélkül :roll: Viszont 3 gyerkőc...Kell...

Holnap megyek 12 heti uh-ra és a dokimhoz. Majd jelentkezek :roll:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik:

Én is holnap megyek ultrahangra, csak nekem a 26. heti. :D :D :D
Én sosem felejtem el mikor 12 hetes volt, és mentünk az egy órás ultrahangra.
Végigcsuklotta az ultrahang első 5 percét.
Olyan aranyos volt csak dobálta a kis testét, meg nyitogatta a száját.
Szerencse, hogy megvan cd.-n. :D :D :D
Remélem neked is nagyon élvezetes lesz.

Csajok!!!
Tudja valaki, hogy lehet e ide valahogy videót feltenni???
Akkor meg tudnám mutatni nektek az ultrahangos felvételeimet.
Van 3 is.
Vendég
 


Niki

Akkor most a Diósgyőri Kórház nőgyógy. osztálya bezárt? Úgy emlékszem te ott csináltattad a 4 d-s UH-ot, ugye?
Vendég
 


Ditke:

Nem 4D-s ultrahangon voltam csak sima 3D.-et.
Igen jól hallottad bezárt a szülészet.
Maradt a Megyei kórház...
Te hol laksz, hogy hallottad???
Vendég
 


Niki, én csak most látom azt az esküvői képet! Milyen szép vagy!Külön tetszik a ruhád színe, meg a papucs, az én ruhám se hagyományos fehér lesz, pirosat választottam, hozzá sarut, amit a teremben le fogok rúgni, annyi tűsarkúban feszengő menyasszonyt láttam már, én megfogadtam, nem ilyen leszek :lol:
Vendég
 


Bíborlány:

Nagyon aranyos vagy.
Most lesz hamarosan az esküvőd???
Vendég
 


Igen, holnapután :lol: És már épp kezdtem gondolkodóba esni, mégis, mennyire leszek megbotránkoztató, de szerintem semennyire, ki mondta, hogy a menyasszonynak mindig fehérben/törtfehérben/ krémszínűben kell lennie?!? :twisted: Ezért örültem meg így Neked, mint hasonlóan gondolkodónak. Ja, és jók a virágok is!
Vendég
 


Bíborlány:

De jó neked!!!
Sok- sok boldogságot kívánok nektek!!!!!!
Biztos nagyon szép leszel, és egyáltalán nem megbotránkoztató ha valakinek más az ízlése.
Nekem kifejezetten jobban tetszett a bordó ruhám, mint a sok menyasszony fehér habcsókja.
Persze fehérben is vannak szépek, csak megfizethetettlen...
De jó, akkor már most biztos nagyon izgulsz. :D :D :D
Képet tessék feltenni minél hamarabb!!!
Vendég
 


Látjátok be tudtam rakni a kisbabámat a nevem alá! :D :D :D
És már csak max 99 nap van.
Hurrrrááááá!!!!!!!!!
Vendég
 


Csajok!!!
Tudja valaki, hogy lehet e ide valahogy videót feltenni???
Akkor meg tudnám mutatni nektek az ultrahangos felvételeimet.
Van 3 is.
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem nem baj, hogy irok ide is, de olyan kiváncsi voltam már, hogy mi van veletek.

Heni,
nagyon szép karcsú kismami, szerencsés vagy, nem kell tartanod az elhizástól.

Niki,
nagyon szépek voltatok az esküvőn, én is osztom azt a véleményt, hogy a menyasszonynak nem kell feltétlenül fehérben lennie. A babakocsi meg egyszerűen gyönyörű... Olyan jó lesz benne tologatni majd a kis babót.

Judy,
miket csinálsz? Nem mondták, hogy nem szabad késsel szúrkálni a babót? :D Még szerencse, hogy nem lett semmi bajotok!!!

Jaimee,
hol marad már az a kép? Mikor tudod meg, hogy mi lesz a kicsi?
sirkici
 
 


Jó reggelt!

Sirkici: Köszi a dícséretet! Várd ki a végét a súllyal kapcsolatban!! :D :D Jönnek ám a többletek! :D

Jaimee: gondolkozunk neveken, de egyenlőre nem élesben...A Fédra nekem is nagyon tetszik, viszont most csak a kisfiúkat nézzük :lol: :wink: Egyenlőre az én favoritom: Angelosz...Szerintem nagyon aranyos kicsinek, felnőttnek meg vagány lesz az Angel...De még korántsem biztos....

Niki: meg tudom érteni a kiló dolgot...Most kezd rám is rakódni...Mondjuk még nem panaszkodom, mert hétfőn megdícsért az orvos a szép pocakomért, de meglátjuk mekkor hely kell a Hercegemnek...Majd utána ledolgozzuk :D

Olik mami: mindenképpen jelentkezz uh után és tegyél léccci képet is!!

Bíborlány: hááát, köszi a dícséretet :oops: A pocakomra tényleg nagyon büszke vagyok...A többi...Nagyon izgalmas napoknak nézel elébe!!!!Tegyél majd képeket!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Olik: Gyere mielőtt jóóóó hírekkel! MÁr a 12. hétben vagy...szzupi!

Betsy: Mikor jössz már?

Niki/Heni: Én is hízni akarok, még mindig -4 a mérlegem a fogantatáshoz képest. :cry:

Kaptam egy listát magyar utónevekről, alig várom, hogy bogarászhassam otthon. :wink:

Judy: Bírod még a srácok nélkül?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: