Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg valaki kezdjen el már babásodni mert akkor az elindít egy láncreakciót :))))

Kép
csucsu05
 
 


Szorítsatok én szívesen megkezdem a láncot!!! :wink:
ritt
 
 


Ritt!

Most te vagy a legesélyesebb, ugye? :wink:

Mi Csucsuval a következő hónapra gyúrunk! :lol: Szívesen követünk! :lol:
Vendég
 

 
 

Vera húzzunk bele!

Én megteszek mindent és látom a férjem is bele akar húzni, hogy ne nagyon legyen több 2 év a két gyerkőc között, pont azt beszéltük, ha most sikerül, akkor pont 2 év lezs közöttük! És eddig így terveztük, bár tudjuk, hogy majd a sors eldönti! :?
ritt
 
 


grönland!

szerinted is működik ez a teszt szétvágás? Mert a 12.napon azazvasárnap el akarom kezdeni figyelni, mert ugye rendszertelen a ciklusom, és nem tudom mikor fogok ovu, bár most jut eszembe, hogy a legutóbb a 11.napon volt a nyákból kiindulva, akkor kezdjem el már pénteken? Akkor tényleg szét kellene vágnom, mert lehet, hogy most késöbb lesz állandóan negatív lesz és amire pozitív lenne elfogy, és rohadt drága!
Szerinted???
Ezenkívül, ha 2 naponta együtt vagyunk, akkor nem igazán csúszhatunk le nem?
ritt
 
 


2 nap elég neki a feltöltődéshez, nem?
ritt
 
 


Ritt ha egyet szétvágsz és esetleg nem sikerül az még nem annyira gázos. De én is szétvágom.
Én épp most kaptam meg németből a teszteket úgy hogy kérdésem hogy az ovu tesztet hogy kell csinállni (a pisi dolgot tudom ) de mikor kell tesztelni vele?
Elméletben nekem ma van a pém de a hőm nem ezt mutizza.így szeretném kipróbizni az ovu tesztet
Jahh és kaptam 5 terhességi és 10 ovu tesztet összesen 2800-ért
:lol: És onnan tudom hogy nagyon érzékeny mert Németes.

Mint élhajtó rittel hajrááááááááá

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Hátha neked pé-d van, akkor te vagy az első!

Ha gondolod megnézem az enyémet az magyarul van, hogy mit ír
ritt
 
 


Hány napos a ciklusod?
Ha 26-29-ig bezárólag, akkor az utolsó mensinaphoz adjál 9-et és akkor kezd
Ha 30-32-ig, akkor 10-et
33-nál 12;34-nél 13-at;35-nél 14-et

Ha nincs ezek között az a nap vagy az átlagod, ha mindig más akkor szólj és megnézem a többit, csak most az összeset nem akartam leírni!
ritt
 
 


Én azt hiszem szombaton kezdem a tesztelést!
ritt
 
 


Ritt!

Szerintem is probálj meg egyet! Másnak is működött, biztos neked is fog!

Vera!

Nekem 27 naposak a ciklusaim, a 10. napon csináltam előszőr és halvány lett! 2 nappal késöbb kicsit erősebb és másnapra megint halványabb, aztán meg semmi! A hőből tudom, hogy kb az erősebb utáni második napon volt pé-m! Nálam így működött ebben a ciklusban.

Lányok!

Ma mégsincs 1 cn! Piri meggondolta magát! Gondolom ez a 0. nap! :lol:
Vendég
 


Most akkor ki lesz az első csajok? Hú de izgi :) Egy biztos én csak majd utánatok kullogok, de nem bánom. Csak kullogjak már :)))
Na akkor akinek dolga van annak munkára fel akinek meg tesztelni kell az adjon s.o.s jelet, hogy mi az eredmény :)))))

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Én nem hajtok az élre de úg néz ki hogy én mert most jöttem haza a melóból és mennem kellett wcre és mestruációs görcs +tojásfehérje mond valamit nektek? :lol: kivi lecek a hőmre reggel. És ma hajnalban voltunk apával együtt. :lol: Így első tesztelés jövőhét végén vagy az utána való hét elején lesz.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera az a tojásfehérjés jel és a görcs már kecsegtető. Az ember ilyenkor még a görcsnek is , hogy tud örülni :)
Na lehet, hogy akkor eljött a topic szerencsés ideje :)
Kívánom szívből mindenkinek, hogy minnél hamarabb babás legyen :)))

Mi tegnap pont arról beszéltünk, hogy sebaj, hogy most megjött mert így legalább a kicsi nyári babó lesz. És mindig az volt az álmom, hogy nyári babám legyen. A kislányom December 20-án született. Karácsony elött egy zsúr valahogy nem olyan. Mindenki a szentestére koncentrál. Mondjuk mi nem de nehezebb a karácsonyi örület elött össze hozni. Pont jó lenne most az időzítés :))) mert akkor nyári kerty partys szülinapokat lehetne szervezni a legkisebb családtagnak :)) Na én itt álmodozom korán reggel jó mi?
Legyen szép napotok :)

Kép
csucsu05
 
 


Az ÁLMOK VALÓRA VÁLNAK !!! Nem?

Kép
csucsu05
 
 



Vera!

Azt ugye tudod, hogy pé napján már nega? Meg azt is, hogy leesik a hő? :wink:

Csucsu!

Nekem meg mindegy! Bár a jelenlegi felállás szerint inkább nyári babát szeretnék, télen meg őszit és így tovább! :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

:cry: :cry: :cry: :cry:
ÉN már totál tanácstalan vagyok :cry: :cry: :cry: :cry:

Tud nekem valaki segíteni a görbém elemzésében??? Most nem tudom mi van. :( Lh teszt negativ, hő lent, semmi sehol, pedig úgy reménykedtem. De még lehet 36 napos ciklusom nem? De akkor meg már nincs pé. Vagy hosszabb ciklusnál is lehet?
Megpróbálom feltenni a görbém:
Kép


Szép mi? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


DE! Az álmok valóra válnak!!! Igenis hogy valóra, valóra kell hogy váljanak!!! :)

Puszi nektek!!!
Nyusz
8)
nyuszifülû
 
 


Hú Nyusz! Én nem igazodok ki ezeken, de küld el Leonak, a babatervezok.otthona.net -en és ő kielemzi és 1 nap után ad választ is!
Az a legjobb! Méhszájat nem néztél?
ritt
 
 


Nyuszi!

Nekem is így indult, hogy lement, majd picit fel és megint vissza, majd másnap szépen megugrott! Igaz nekem a 15.napon, de ez attól is függ, hogy kinek hány napos! Ebből még lehet valami! Pé-t nem látok!
Vendég
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Reméljük lesz :oops: :oops: :oops: :oops:
Ha már baba nem lesz, legalább azt tudjam hogy egészségesen műkösöm :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Megyek ma du. és veszek még tesztet.


Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Nyuszi!

Totál egy cipőben járunk! Fél sikernek könyvelem el, ha már volt pé-m és időben megjön! De nem szabad kétségbeesni ha nincs pé, ez normális ha nem minden hónapban van! Nekem is 12 hónapból, jó ha 8-9-szer van! Azért 2 naponta bújjatok össze, hátha..... :wink:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Rajta vagyunk az ügyön :):):):)
Tavaly évben a 12 hó alatt 9-szer jött meg, annyira szét volt csúszva a ciklusom. Pedig most azt hittem a szülés után rendbejövök :cry:
Úgylátom csak leányálom!

Meg is rendelem az Agnucaston délután!



Puszi!!!

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Háát én ehhez a ovu teszthez totál hüle vagyok meg a görbékhez. Az előző gyerekeimet csak akartam és kész de mivel most nagyon lányt szeretnénk így ez nehezebb de nagyon. Nekem ilyen a görbém és én se igazodom ki rajta :oops: Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!

Ha van tojifehérjéd, akkor lehet még pé-d! A tieden sem látok még, de ha 34 napos a ciklusod, még simán belefér! Szerintem ti is bújjatok össze két naponta! Hehe azért jó hideg lehetett 4-én! :lol: Viszont a hőmérősbe ha felrakjátok a görbéteket, a csajok hipp-hopp kielemezik! De szerintem egyenlőre ők sem fognak mást mondani!
Vendég
 



Csajok! Nekem tök átlagon van a mensi óta a hőm, mindennap 3,7 és ma is, de most du-án igen krémes a nyák, lehet, hogy 1-2 nap múlva ovu?
Kezdjek tesztelni? Help!!!
ritt
 
 


Ma mindenesetre rápattanok apára, holnap úgysem lesz holnap után megint, hátha így nem csúszunk le semmiről!!!
ritt
 
 


:wink: :P :P :P
ritt
 
 


Ritt!

36,7 vagy 37? Szerintem csinálj egyet! De nem szabad elkenődni ha nega, mert akinek stimus hónapja volt és biztos volt pé-e, annak is volt nega! A két naponkénti etye-petye a legtutibb!
Vendég
 


Köszi, igen 36,7 csak a babám belenyúlt és így lemaradt a 6-os.
De már olyan alhasi "fájdalmam" is van, mintha meg akarna jönni.
Akkor lehet, hogy nekem ez a pontos ,nem a ciklus? :D Mert a multkor 11.én volt ovu, lehet, hogy most is!?
Azért megprócálom a tesztet, előszöris ketté vágom, hogy legalább ne egy teljeset pazaroljak el.
Akkor most csinálhatom ugye? Mármint du-án?
ritt
 
 


Igen, azt mondják a délutáni pisiből kell!
Vendég
 


Miért nem tudok mellékletet feltenni?
Megcsináltam szerintem halvány poz, de meg akartam mutatni, mindgyárt újra próbálkozom!
ritt
 
 


Sziasztok Csajszik!

Na mit történt ma!

Délután elmentem csavarogni a városba. Éreztem hogy szúrkál a hasam, de napok óta már ezt csinálta. A Rossmannban a sor végén elkezdett görcsölni, szúrni, elment minden erőm, alig birtam lépni is. :shock: Fájt minden mozdulat.
Mivel vettem LH tesztet is, ahogy hazaértem rögtön megcsináltam,
és: POZITIV! Azt a terembúráját neki, hát
:shock: :shock: :shock:
Hát ezért sikerült teherbe esnem eddig is (3év próbálkozás után sikerült), mert annyira fájt a hasam, hogy a férjem elküldtem melegebb égtájakra. :lol:
Most akkor rá kell vennem magam este az akcióra. Szétszakadok úgy fáj.
Talán nem lesz gond ha veszek be fájdalomcsillapítót .
Ha most pozitív most rögtön egymásnak kell esni, vagy majd még ezután lesz valami?????

Köszi szépen

Puszi Mindenkinek!!


már csak azon kell aggódnom hogy a hőm meg felmenjen


Pusz
nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Nyuszifülű: Akkor most neked a szlogen: Csak szex és más semmi :)))

Kép
csucsu05
 
 


Ez ismerős Nyuszi! Évekig elhajtottam apát, mert görcsölök, mindjárt megjön, hagyj békén, meg amúgy is tök nedves vagyok odalent, így olyan ciki! Közben meg akkor volt pé-m! :lol: Arra figyelj, hogy most 2-3 napig mindennap kapd el apát! :lol: Nem árt ha mérsz hőt is, hogy megrepedt-e!
Vendég
 


grönland! Akkor sikerült magunkat jól megszívatni. De mostmár tudjuk :):):)
A hőm nem ment fel. :( Vagyis felment, de nem úgy ahogy szerettem volna :( Feljebb látod a görbuszom, ma meg 36,3 lett :(
Van mér remény szerinted??? (honnan látom hogy megrepedt? Onnan hogy felmegy és fennt is marad? )

Pé után (egyáltalán ha volt, lesz) cickát kell inni vagy palástfüvet???
Szétcsúsztam most, mert mindenhol olvasok minden félét. Első felében málnalevél palástfű, másodikba cicka. Első felében cicka másodikban palástfű, palástfű-cicka keverve végig :shock: :shock: :shock: És még rengeteg változat.

Vera! Most látom hogy egy nap van közöttünk :):):)


Puszi mindenkinek!!

Nyusz
8)
nyuszifülû
 
 


Nyuszi!

Leo szerint nem szabad az első felében cickát inni!
Nekem azt tanácsolta, hogy az első felében málnalevél 1-2 nap kihagyás után palásrfű a másodikban.
ritt
 
 


Már én sem értek semmit. Tegnap du-án a teszt halvány poz (legalábbis szerintem), de ma reggel ugyanúgy 36,7 a hőm, ami tök egyenletes a mensi kezdete óta. Akkor nem volt poz?
Nem értem!!! :shock:
ritt
 
 


Csajok ez a Leo kicsoda? Hogyhogy ért ő ehez? Megnéztem a neten ahol tesztet lehet venni. Csak úgylátom mindenki ismeri én meg nem is tudok róla semmit. Ezért kérdem meg. Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Nyussz!

A babatervezők oldalán a shopban, meglehet találni ezeket a termékeket és ott le van írva, hogy melyiket mikor kell inni! A hőd miatt ne aggódj! Szerintem a napokban lesz pé-d, ha tegnap volt pozitív a teszted!

Csucsu!

Ha rendelsz tőle, már ismerni is fogod! Vagy ha elküldöd neki a görbédet! :lol:
Vendég
 


Köszi! Megtaláltam! :):)
Akkor heló ennek a hónapomnak is. Én balga idáig ittam a cickafarkat. :(:(
....akkor folytatom tovább....veszteni nem vesztek :)


Ritt! Lh teszt vagy terhességi??? :shock:
nyuszifülû
 
 


sziasztok
nyuszi bocs a belekotyert de a cickat a ciklus elso feleben kell inni a masodik feleben pedig a palastfuvet.
en ugy tudom a cickat nem szabad a ciklus masodik eleben inni mert veszelyes a terhesegre.

Kép
monyo83
 
 


Nyuszi!

Lh-t csináltam!
Ma igaz reggel néztem, de szerintem a méhszáj kicsit nyitott!
Akkor? Csak tüszőrepedésem nincs? Vagy még lehet?
Hát én ezt nem értem!
Nem csodálom, hogy a pasik sem tudnak kiigazodni rajtunk, amikor mi magunk sem :D :D :D
ritt
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez a nap igazsága ritt!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lh teszt? Hány csík??? Úgy tudom a két csíkos nap után még egyet kell csinálni, ha akkor is csíkos a köv nap, vagy az után (24-48óra) lesz a peteérésed!!!
Hőd hogy van?
nyuszifülû
 
 



Nyusz!
A hőm norm, és már a a tegnapi poz LH tesztben sem vagyok biztos, hogy poz volt, mert ketté vágtam és pont ott meg van törve, így nem tudom törés vagy csík???
Megprócálom megint feltenni!
Mit csináljak ezzel a kölökkel? Egész nap csak túrórudit akar enni, se ebéd, se rizsfelfút uzsira semmi!
Agyon ütöm! :lol:
ritt
 
 


Ugyan abban az időtartamban kell a tesztet csinálni? Tehát tegnap én olyan fél 5 körül csináltam, akkor ma is vagy már most is lehet? Hülyeséget kérdeztem? De vhol azt olvastam, hogy egy időben, de úgy hogy de, du, vagy este?
ritt
 
 


Azt tudom, hogy elötte legalább 1 órával ne fogyasszunk innivalót!
ritt
 
 


De kör vagyok! Bepakoltam a mosógépbe és nem indítottam el! :P
ritt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: