Új privát üzeneted érkezett!

Encike!
Hány naposak voltak a ciklusaid?Ha 28,akkor ugye 14.nap környékén lehetne a pé.Tehát akkor pár nappal elöbb kell elkezdeni,akkor látszik h szépen pozitív lesz egyik nap!
Sajnálom a vetélésed,én is átestem rajt :( Ha gondolod gyere az élet a vetélés után topicba!

annus11
 
 


Szia Annus!
A ciklusaim 30 naposak. Köszönöm invitálásod, majd benézek, hátha okosabb leszek.

Gondolom akkor 15, 16. nap körül pozi a teszt. Probálgatok majd.
encike 2
 
 


Szia Encike!
Igen,akkor a 13.naptól szerintem elkezdheted a tesztelést! :wink:

annus11
 
 

 
 

Annus!

Oké, majd jelentkezem, mi a helyzet.
encike 2
 
 


Huncutka: megkaptam a csomit, nagyon köszi!
Annus: egyre jobbak a tesztjeid!

Kép
németh
 
 


Hát remélem h sikerül elkapni a jó kategóriát is!És ha + a teszt,akkor aznap illetve másnap kel akciózni?Vagy mikor a legjobb?

annus11
 
 


Nem vagyok ebben túl nagy okos de azt hiszem az utolsó pozitív utáni első negatív napon van. De nem vagyok benne biztos teljesen.

Kép
németh
 
 


Németh!

Jól tudod igy van!

Annus!
Mivel nem tudni pontosan mikor reped vagy repednek a tüszők pé előtt pé-kor és pé után kell akciózni!
Vendég
 


Ha megvan a pontos Jonás napod, akkor előtte van kb. 4 nap, hogy cekceljél.
Ha lh-zol és pozi, akkor a cekcet ne hagyd abba, az első negativ napon is legyetek együtt.
encike 2
 
 


Aha,sose figyeltem ezt eddig.Mivel az előző elsőre összejött....remélem most is beletalálunk!Tehát akkor keksz-keksz és keksz :wink: Na csak legyen már pozitív az lh-m!
Sajnos letaknyosodtam kicsit...így nem tudom mennyire reális a hőm!Van erről vkinek vmi fogalma?Néha folyik az orrom,kb ennyi.Ez befolyásolhatja a reggeli hőt?

annus11
 
 


Ja és a Jónás napom az ápr9.De ebben nem igen hiszek,mert elég hosszúak a ciklusaim.Ebben a hónapban egybe esik kb a pé és a jónás nap,na de a többi!??

annus11
 
 


Kép

Itt járok most!

annus11
 
 


akkor en is felteszem.
ez az enyem,mai.szombaton kellene a pem nek lenni.
13cn en vagyok.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Kérlek benneteket, hogy továbbítsátok:
továbbítom:
Anyukák figyelmébe ajánlom ezt a pár sort FONTOS!
"Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat márc.20-án az Érdi úti iskola (XI.ker) előtt. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna. Óvodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem értem miért nem lehet erről a hírekben hallani?

Ha Téged nem is érint közvetlenül, kérlek, hogy küldd tovább másnak talán hasznára lehet!!!!
Köszi

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!

A mi topikunkba is volt ez!Továbbitottuk más portálokra is!
Senki nem hallotta a közvetlen környezetem be ezt!
Én azt nem értem,hogy nem lehet ez ellen tenni valamit????
A rendőrségnek figyelni kéne a gyanús embereket autókat!
Nem?!
Vendég
 


Ez csak mese.....már utánajártak a rendőrök!na de mindegy is!

Nézzétek,ez kezd jó lenni?
Kép

Ja és lehet h közben meg megvolt a pém,de ez nem bizti.Hőmérőzés alapján jutott tudomásomra :wink:

annus11
 
 


Annus!
Ha ez a történet csak mese az csak jó,de tuti van ilyen!!!!!!Sajnos!!!!

Ez a 21-es lh mai?
Mert ez már majdnem pozitiv akkor még nem biztos,hogy volt pé-d!

Mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Igen,ez a mai!Közben meg a hőm szerint vasárnap volt pé!De pont akkor 2 napig nem csináltam lht...mert annyiar halvány volt,de mivel náthás voltam lehet ez emelte meg kicsit!Majd kiderül!

Én is el tudom képzelni h van ilyen...de ez csak ijesztgetés!Ez kb olyan mint mikor kerestek vkit,aztán kiderült h nem is tűnt el! :wink:

annus11
 
 


Minden szóbeszédnek van alapja,ahogy mondani szokták-jobb félni mint megijedni!!!!

Akkor lehet azért volt hőemelkedésed a megfázás miatt!
Tehát ahogy feljebb is irtad---keksz,keksz és keksz!
De nem háztartási, :lol: :lol: :lol: :!:
DRUKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!
Ja-ja,megy az akciózás ezerrel!Neked lehet drukkolni a + teszthez?Nem vagyok még képben mindenkivel :oops: Látom 4 nap és tesztelsz :wink: Akkor megy a drukk++++++++++
Az az igazság h nem volt magas a hőm,napközben sem...tehát nem érte el a 37-t se!De nem is filózok ezen többet,kész rejtély ez már nekem :wink: Mi is lenne ha ez is egyszerű lenne mint az 1x1!!!

annus11
 
 


Annus!

Igen nem egyszerű!
Drukkolni lehet,jól jön igy 18 hónapi próbálkozás,babáról való lemondás után,de mig nem védekezünk esély az meg van!
A hőddel ne foglalkozz,bár van akinek bejön,én hónapokig mértem,de minek!?
aztán elkezdtem figyelni a pé körülö ovu fájdalmat a tojcsis váladékot és 2-3 naponként szex de az sem baj ha minden nap!
Tehát mindenki eldöntheti,hogy kinek mi a jó!!!!
De egyébként van mikor nem is figyelek semmire!
Ja amúgy van egy 18 éves lányom és 14 éves fiam,40 éves leszek a nyáron!
Az előzményekről nem igazán sokat tudok irni,cloztyztam 4 hónapig,de kiderült,hogy annélkül is szépen volt van pé-m!
mensim szabályos volt eddig,kivéve a múlt hónapot 22 napra jött meg!
A doki erre azt mondta,hogy pé hiány lehetett!
Ja és még annyi,hogy nyáron felajánlotta a dokim a meddőségit,de úgy döntöttünk,hogy nem válaljuk be a sok vizsgálatot,ha sikerül,sikerül igy is,ha nem akkor nem!!!!!
Hát ennyi!!!!
Vendég
 


Ja és köszi a drukkot!Teszt csak akkor ha sokat késik!!!!
Volt már sok csalódás,tanultam belőle!!!

DRUKKKK NEKED IS ÉS A TÖBBIEKNEK IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


HUuuu!Nem semmi!Gratula a 2 nagy gyerkőchöz!Azért remélem összejön nektek mégegy!

Hát én figyelem a hüvelyi nyálkát is,meg az ovu fájdalmat is.Az én storym:tavaly augusztusban abbahagytam a gyógyszert,rögtön össze is jött a baba.De nem maradt meg...nem fejlődött,októberben volt a műtét.Aztán vártam h megjöjjön stb.Ez a 2.hónap h próbálkozhatunk újra.Kaptam most clostyt,csinálják a hormonvizsgálatot.Remélem összejön mihamarabb és nem lesz gond!Ja és ami még nehézség,hogy 40 naposak a ciklusaim...azért lenne jó ha most előbb lenne,jobban várom ez mint a babát :wink:

annus11
 
 


Annus!

Akkor jó kezekbe vagy!!!!!
Reméllem minnél hamarább összejön a baba!!!
Nagyon sajnálom a babát ami nem sikerült!
Nagyon drukkolok,hogy minden rendbe legyen!
JÓ ÉJT!
Holnap jövök!
Vendég
 


Én nagyon kíváncsi vagyok a mai lhra....a mai hőm 37.1!
Na ez hogy lehet...akkor lehet h télleg megvolt a pém?Délután jövök az lhval!!!Mindenképp!

annus11
 
 


Annus!
OKÉ!
Drukkolok!!!
Várlak!
Vendég
 


Szia Huncutka!

Írtam e-mailt, rendeltem teszteket! :)

zsu

zsu111
 
 


Kép

Íme a maival kiegészítve!Hát ez szerintem már halványabb :wink:

annus11
 
 


Annus!
Akkor megvolt a pé!!!!
Most már csak várni lehet!!!!!
Drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Annus! Ha ez a mai teszted akkor ma még legyen esemény! :wink: Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Remélem jól elmagyaráztam és nem használtam csúnya szavakat:)) :oops:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Zsu111!
Már úton van! Kép Kép
És egy aranyos: Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Ha még nem láttátok, érdemes megnézni.
Mindenkinek ilyen pocaklakót kívánok!

http://www.youtube.com/watch?v=fyFrGbAvfHc

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Igen,értettem!!!Én is így gondoltam!Hogy ma még belefér egy...hátha!Aztán várok...ja és persze az akciózást se hagyjuk abba :wink: :lol:

annus11
 
 


Huncutka!
Megnéztem!Nagyon aranyos kis videó!

Annus!
Drukkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én is ilyen pocaklakót kivánok mindenkinek!
Vendég
 


Na gyors helyzetjelentés!
Úgy néz ki h 20án volt a pém.Át is rakta a görbén.Na aznap pont együtt voltunk,majd elválik....Lehet h pont lemaradtam az lh csúcsról télleg,na sebaj!
Viszont tegnap nem volt akciózás...mert az én uram kijelentette h hagyjam békén...ugye már szombat óta hajtottam neki h pém van,aztán már megunta :lol: Meg h tuti már bennem van a gyerek.Na nem is erősködtem,szegény még mindig taknyos...szed gyógyszert is,elhiszem h nem sok ereje van hozzá.
Szóval bízom abban az 1 estében(itt megejgyezném,hogy pont a babagyártáshoz kedvező pózt gyakoroltuk be,mert mondtam ha én vagyok felül az nem a legjobb :oops: )Lehet emiatt annyira bizakodó :wink: Na ez a ygakoroltuk érdekesen hangzik...mintha most csináltuk volna először :wink: ,de szerintem értitek a lényeget így is :wink: :lol:

Ja és ma voltam vérvételen is,most aztán várok!Aztán vmikor újra előveszem az lh teszteket!!

annus11
 
 


Annus!
Párodnak jobbulást!
Sőtt a párodnak lehet igaza van,hogy már a baba bent van a kellő helyen!
Drukkolok.hogy az eredményed jó legyen és a babához is mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Huncutka, megkaptam a teszteket, köszi! :)

Lányok, mindenkinek hipergyors babásodást kívánok! :D


Tavasz van, a gólyák már megérkeztek, költöznek a babák is a pocakokba :wink: :)

zsu111
 
 


Zsu!

Neked is!!!!!!
Köszi!
Vendég
 


Annus!
Gyertyapoz volt? Remélem babás vagy.


Én este lh-zok. Igaz Jonás 8.-ára teszi a pét. De még csak proba, mert jövö hoban kell rákszürésre mennem. Sterintetek, ha babás lennék, és már akkor csinálna szürést, esély lehet megint vetélésre?
encike 2
 
 


encike 2 írta:Annus!
Gyertyapoz volt? Remélem babás vagy.


Én este lh-zok. Igaz Jonás 8.-ára teszi a pét. De még csak proba, mert jövö hoban kell rákszürésre mennem. Sterintetek, ha babás lennék, és már akkor csinálna szürést, esély lehet megint vetélésre?


Szia Encike!

Azt, hogy esély van-e, azt nem tudom. De Emmával 5hetes 3 napos várandós voltam, amikor a rákszűrést csinálta a dokim. Semmi gondom nem volt utána (se görcs, se vérzés, semmi). Mikor voltál rákszűrésen?

zsu111
 
 


Zsu!
Nagyon szívesen! Kép
Mielöbbi zebrásodást nektek!
Kép
Jó éjszakát mindenkinek! Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szia Huncutka!
Kérek egy kis biztatást, na meg a következő adag tesztet, mert sajna nem sikerült.....
Szóval próbálkozunk újra.

mina29
 
 


Huncutka!
Átutaltam!
Előre is köszi!- és jók az animációid. Kép

mina29
 
 


Szia Mina!
Sajnálom, hugy nem maradt meg:( Kép
De seperd ki a rossz gondolatokat Kép
Szívj erőt magadba Kép
Aztán HAJRÁÁÁÁÁÁ! Kép
Megy a drukk!
És remélem minnél elöbb megköt a Kép
És lesz egy kis Kép
Na jó! az agyamra ment az animáció.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


De jók ezek is!
Köszi!

mina29
 
 


Sziasztok!
Na már megint csak bekukk....rohanok tovább.Köszi a drukkot,párom még mindig hulla...és a naygmamája is...de szerintem nála nagyobb a baj,tiszta ideg vagyok ettől.És nem akar dokihoz menni!!!Na mindegy...

Képzeljétek az uram nagymamája feljeygezte h mikro érkeztek a gólyák!28án érkezett a gólya,és 1én a párja(ekkor volt a pém is!!!)
Jaj én annyira bizakodó lettem....mindent jelnek veszek :( Aztán meg majd pofára esek 8) De én azon is jót szoktam röhögni,szóval gyorsan helyrejövök majd,remélem!

Persze még az is kiderülhet h nem is volt pém...

annus11
 
 


Zsu!
Tavaly máj. 20.-án voltam szürésen.
Febr.20.-án volt vetélésem azota első menszi márc.24. Doki szerint nagyon jo, hogy helyreállt azonnal, megvizsgált és minden rendben talált. Jövö hoban rákszürés, de még akkor nem szeretnék babás lenni csak utána. Nehogy elmenjen a baba.

Szerintetek ez a felfogás hülyeség? Csak ovatos akarok lenni, nem szeretnék csalodni.

Annus!
Hátha babás vagy!
encike 2
 
 


Enci!

Bár én nem tudom h lehet e babásan is rákszűrést csinálni,de szerintem is csináltasd meg.Esetleg pár fertőzést is megnézhetne a doki,nekem is megnézte vetélés után...vagy 3 félét,de mind nega lett.Viszont egyik ismerősöm most 5 hetes terehs,és találtak nála vmi gombás fertőzést...kapott rá krémet,állítólag nem árt a babának!De nem lehet túl kellemes....meg csak nagyobb a rizikó faktor!

annus11
 
 


Szia Encike!
Én nem hiszem, ha csak minimális esély van vetélésre akkor az orvos megcsinálja. Biztos, hogy nem kockáztat. De szerintem nincs benn kockázat sem. Én megcsináltatnám, bár akkor sem történik semmi, ha kihagyod.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Encike

Nekem a terhességem alatt is csináltak rákszürést, a 12. hét után, és vele együtt néztek bacikat is, hogy nincs e. :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: