Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem ne aggódj, mert ha még nagyon halovány a tesztcsík, akkor szerintem még nem lesz peteérésed ma-holnap, de figyeld tovább, és ha kukiskát szeretnél, akkor pé előtt csak védekezéssel legyetek együtt, de pé napján, amikor a teszt MÁR negatív, és a rákövetkező napon tessék mindent beleadni, babumm!!! :lol: :lol:

Drukkolok nektek!

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Kérek mindenkit, hogy aki még rendelni szeretne, az ma és holnap tegye meg, mert utána már nem biztos, hogy megérkezik az átutalás, és hétfőn reggel megyek utoljára postára ebben az évben! Köszönöm

U.i.: LH tesztcsík jelenleg elfogyott, legközelebb jövőre lesz kapható! Viszont tesztkazetta formájában van LH-m. :)

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!

Itt vannak a tesztek, Et+9, Et-+10, Et+11, és ET+12-n készültek.
Az alsó kettő annyira egyforma, hog lehet, hogy összekevertem, mert nem írtam rá. :oops:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Zsófi!Gratulálok a zebráidhoz! :D

Kép
rena85
 
 


Zsófi, köszönöm, hogy megmutiztad nekünk a szép tesztjeidet, továbbra is drukkolok nektek, hogy 5 nap múlva csodaszép petezsákocskát láss, benne egy pinduri babakezdeménnyel! :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Szia Esthajnalcsillag :)

Megkaptam a csomagocskát. :)
Nagy gyors, és megbízható vagy. Remélem én is mutathatok majd olyan szép képeket, mint Zsófi :)

spickey
 
 


Köszönöm Spickey, én is remélem! Drukkolok :)

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Engedjétek meg, hogy megköszönjem, hogy rendeltetek tőlem és a bizalmat, és jövőre is természetesen sok szeretettel várom a megrendeléseiteket!

Mindenkinek boldog, babás karácsonyt és boldog, babás új esztendőt kívánok!

Kép Kép Kép

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Csak szeretnék nektek szólni, hogy a teszvesz.hu oldalon, is lehet kapni lh tesztet ami 105Ft nem pedig 130, a terhességi teszt meg 6 db 600 Ft!!!
Csak azért szóltam, mert én már rendeltem, meg is érkezett rendben a csomag, a tesztek is kivállóak, és jóval olcsóbbak!!!

Camyy
mercédesz
 
 


Sziasztok!

Esthajnalcsillag!Viszont kívánok kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet! :D

Kép
rena85
 
 


Kedves Esthajnalcsillag és persze a többiek!

Kívánok én is kellemes ünnepeket és eredményes új évet!

Orsi
sz orsi
 
 


Esthajnalcsillag!

Ma csináltam egy 20-as tesztet is, gondoltam megmutatom:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Nagyon kedvesek vagytok! :D Köszönöm.

Zsófi, ez gyönyörű, fantasztikusan megerősödött a zebruskád, és 3 nap múlva csodás zsákocskát fogsz látni, sőt, talán többet is?! :P :lol:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag,képzeld nekem is pozitív tesztet küldtél
a felső a tiéd,az alsót a Kaáliban kaptam,és ma reggel ilyen szép csíkos lett:
Kép

Köszi,és neked is kellemes ünnepeket!!! :D
Vendég
 


Nyulasz, hű, annyira örülök, őszinte szívvel gratulálok neked is!!! :D

Olyan jó érzés, komolyan, gondolom, hogy ti, friss kismamik mennyire örültök! :D

Puszi, és drukk, hogy szép és egészséges babócák szülessenek 8 hónap múlva!

Ilyen gyönyörűséges karácsonyt kívánok minden babára vágyónak, mint amilyen nektek lesz most kismamik!
:wink:
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Még kezdő vagyok a tesztelős dolgokban! De mostantól rendszeresen kell LH teszt mert a peteérés és akció után sárgatesthormont kell adagolnom.

A kérdésem az lenne, hogy mi a különbség (HCG és LH tesztre is gondolok) a számozásnál, tehát, hogy 10-es, 20-as stb.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Maca
maca
 
 


Szia Maca!

A számok azt mutatják, mennyire érzékeny a teszt, minél kisebb a szám, annál érzékenyebb. A legérzékenyebb terhességi teszt, amit pl. én kínálok, az 10 mIU/ml érzékenységű, ennél csak az érzékenyebb, ha elmész vérvételre, és ott megtudod, hogy van-e HCG a szervezetedben :lol: .

Az LH tesztekre ugyanez vonatkozik, az általam kínált legérzékenyebb ilyen teszt 15 mIU/ml-es, de nem hallottam még ennél is érzékenyebbről. :lol:

HCG-ből van 20-as, 25-ös, és 50-es érzékenységű is, az 50-es már inkább az elmaradt mensi után mutatja csak ki, ha baba van, ilyen pl. a sima Clearblue teszt, a 20-as és 25-ös már mutathat HCG jelenséget a (nem)várt mensi előtt, vagy annak napján.

LH-ból van 30-as és 40-es érzékenységű is.

Remélem, segítettem!

Üdv
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnakcsillag,és akik erre járnak,Boldog Karácsonyt Kívánok!
Vendég
 



Sziasztok!

Utólag is Boldog karácsonyt és még boldogabb Újévet kívánok minden erre járónak.
Esthajnalcsillag! Köszi a teszteket, sajnos ez a hónap nem sikerült, pedig gyönyörűen kimutatták a tesztek az ovumat. Januárban rendelek majd kazettás lh teszteket is, mert nagyon meg vagyok elégedve az áruval. :lol:

Mégegyszer Boldog Újévet mindenkinek!
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az ünnepi jókívánságokat, nagyon kedves tőletek!

Úgy néz ki, hogy mégis itthon vagyok, így ha bárki szeretne teszteket rendelni, állok rendelkezésére.

Emlékeztetőül az árak:

LH (15 mIU) vagy HCG (10 mIU) tesztcsík = 125 Ft/db.

LH (25 mIU) vagy HCG (25 mIU) tesztkazetta = 300 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 450 Ft/db.

Minimum rendelés 5 db!


Postaköltség 365 Ft, elsőbbséggel 540 Ft.
Utánvéttel nem postázok, kivéve, ha kifizeti az illető a postaköltségen felüli utánvét árát, azaz 655 Ft-ot (ezt az árat nem én találom ki, a posta felelős ezért).

Külön kérésre szívesen rendelek spermatesztet (spermium számát lehet megállapítani vele), ennek ára 10.000 Ft.

Kedves Mercédes!
Köszönöm észrevételedet, de azok a tesztek nem biztos, hogy jófajták, amit én kínálok, megbízhatóak, lehet tudni az érzékenységét is, nem zsákbamacsek, sőt, én is ezeket használom. Persze akinek ez nem felel meg, rendel máshonnan, hiszen nem kényszer. Egyszer már én is ráfaragtam, mert rendeltem valahonnan, és a teszt tökéletesen használhatatlan volt. Amióta ezeket a teszteket használom, mindig tudom, mikor mi a helyzet a ciklusommal. Én bízom ezekben, s mint több példa is mutatja, másoknál is bejött.


Köszönöm, és várom megrendeléseiteket!

Segítségképpen képek a termékekről:

Kép Kép Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2008.12.29 14:10-kor.
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Esthajnalcsillag, köszönöm a válaszodat! :)

Szeretnék majd tőled rendelni, csak nem tudom a pontos menetét a dolognak. Megírnád esetleg? :oops:

Lenne még egy kérdésem, de lehet hogy butaság, csak nem értem, hogy miért olcsóbb a nagyobb érzékenységű teszt mint a kissebb érzékenységű, nekem pont fordítva lenne reális.

Köszönöm előre is a válaszodat!

Maca
maca
 
 


Maca, azért olcsóbb, mert az csak egy tesztcsík, a többi meg tesztkazetta, ill. vizeletsugaras teszt, ezekkel nincs olyan sok pepecs, de egyik sem rosszabb a másiknál, csak ki milyet szeret.

A többit majd priviben megírom neked.
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt, de szeretnék segítséget kérni én is a tesztek rendeléséhez! Esthajnalcsillag légyszíves nekem is küldd el! Előre is köszönöm! :)
Vendég
 


Perpike, neked már régen elküldtem privátban a válaszomat, csak még nem nézted meg! Légyszíves tekintsd meg privát fiókodat, és válaszolj! Ami már nem aktuális, az az utolsó megjegyzésem a priviben, mert már van LH tesztcsík is, azt is tudsz rendelni!

Köszönöm
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!

Bocsi, azt tényleg nem néztem meg :oops: , de mostmár igen! :D

Mindjárt el is gondolkozok rajta és küldöm hogy mi kellene!

Előre is köszi!
Vendég
 


Esthajnalcsillag: El is küldtem!
Vendég
 


Perpike, sajnos nem kaptam meg prividet, próbáld újra légyszíves, vagy ha jól emlékszem, email-ben is írtam neked, ha az szimpatikusabb, írj vissza ott. :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag elküldtem privibe megint! Remélem sikerült!
Vendég
 


Perpike!

Írtam neked a babaprojekt indul 2009-be olvasd el légyszi.

Egyébként rájöttem hogy lehet privit is írni, majd legközelebb oda írom.

Köszi
firstlady
 
 


Sziasztok!
Esthajnalcsillag,légyszi írd meg priviben, hogy lehet Tőled rendelni, mert érdekelne a dolog! NAgyon szépen köszi!
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG, EGÉSZSÉGBEN ÉS (AKI AKARJA) BABAÁLDÁSBAN GAZDAG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Esthajnalcsillag! Köszi a teszteket! A második ovulációs teszt pozitív lett, a babó össze is jött, most vagyok 11 hetes terhes!
Pedig azt hittem, nem fog elsőre sikerülni, ahogyan az első babómmal sem. És mégis! Köszönöm szépen!!!

Minden jót a továbbiakban is!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszter, gratulálok a csöppséghez, és nagyon örülök, hogy hasznodra váltak a tesztek! Nektek már egész biztosan boldog lesz az új esztendő! :wink:

Én is Boldog Új Évet kívánok mindenkinek, és hogy aki babázni szeretne, az jövő évben megtehesse a saját szépséges, egészséges gyermekével, gyermekeivel! Drukkolok hozzá! Kép
Kép

Esthajnalcsillag
esthajnalcsillag
 
 


KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


B.u.é.k. Mindenkinek!

Esthajnalcsillag én is szeretnék rendelni tőled, megírnád nekem is, hogy mi ennek a módja.

Előre is köszönöm.
Vendég
 


Cherry, írok privit! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Rendelhető tesztek és áraik:

LH (15 mIU) vagy HCG (10 mIU) tesztcsík = 125 Ft/db.

LH (25 mIU) vagy HCG (25 mIU) tesztkazetta = 300 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 450 Ft/db.

Minimum rendelés 5 db!


Postaköltség 365 Ft, elsőbbséggel 540 Ft.
Utánvéttel nem postázok, kivéve, ha kifizeti az illető a postaköltségen felüli utánvét árát, azaz 655 Ft-ot (ezt az árat nem én találom ki, a posta felelős ezért).

Külön kérésre szívesen rendelek spermatesztet (spermium számát lehet megállapítani vele), ennek ára 9.000 Ft.


Köszönöm, és várom megrendeléseiteket!
esthajnalcsillag
 
 


Szia esthajnalcsillag!

Szeretnék én is rendelni tőled. Írd meg légyszíves mi ennek a módja.

Előre is köszönöm.
szilvio76
 
 


Szia Esthajnalcsillag!
Én is szeretnék rendelni, küldtem is neked üzenetet, de nem tudom, megkaptad-e. Még új vagyok itt, nem ismerem még a Babanetet.
Előre is köszi a válaszod.
lszilvuc
 
 


Szilvio, neked már küldtem privit.

Lszilvuc, tőled sajna nem kaptam privit, próbáld meg mégegyszer! Ha nem sikerül mégsem, esetleg írd meg a email címedet ide, vagy én is megírhatom holnap az enyémet priviben.

Köszönöm
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek, hátha tudtok!
Vettem lh tesztet, mert babát szeretnénk, de a mensim elég összevissza van.
Itt vannak az elmúlt napok termései, ma vagyok a 20. napon.
Szerintetek ez már + vagy még mindig -?

Kép

Nagyon köszönöm!
Pitypang

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Szia Pitypang!

Nem tudom, milyen fajta tesztek ezek, de nekem nem teljesen egyértelmű, inkább azt mondanám, ezek még negatív tesztek!
Nem reklámozni akarom, de az én LH tesztjeimen, melyeket eladok és használok is, sokkal egyértelműbben látszik, ha közeledik az ovuláció, nekem a te tesztjeiden annyira egyformának tűnnek a csíkok minden nap. Én is használtam ilyesmi tesztet, és le is cseréltem a mostaniakra, mert nem volt egyértelmű.
Vagy válts tesztet, vagy még figyelgesd egy darabig. Akkor pozitív egy LH teszt, ha teljesen egyforma a 2 csík erőssége, vagy a tesztcsík erősebb a kontrollcsíknál, az az oldal, ahol fogod a tesztet, amelyik csíknak mindig ott kell lennie!

Üdv
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Ez az első tesztes hónapom, ezért elég béna vagyok még. Babymarkot használok, és már papíron túl vagyok a PÉ-n, viszont a kontrollhoz képest halvány tesztcsíkom volt csak, olyan mint az alább idézett hsz.-ban zsofinak. Ezek szerint az volt a pozitív reakció!?

Köszönöm, és bocsi,ha amatör a felvetés!? :oops:

zsófikukac írta:Esthajnalcsillag!

Itt vannak a tesztek, Et+9, Et-+10, Et+11, és ET+12-n készültek.
Az alsó kettő annyira egyforma, hog lehet, hogy összekevertem, mert nem írtam rá. :oops:
Kép
benigna
 
 


Kedves Benigna!

Amennyiben Baby Markot használtál, az LH, azaz ovulációs teszt. Tehát annál az a pozitív és jó eredmény, ha két egyforma erős csík lesz a teszten, vagy a Tesztcsík erősebb, mint a mindig ottlévő Kontrollcsík.

Zsófikukac ezen tesztjei viszont HCG, azaz terhességi tesztek, melyen ha már halovány második csík megjelenik, pozitív eredménynek számít, vagyis babát vársz.

Nem szabad a kettőt összekeverni ám! Tehát ha LH tesztnél nem volt 2 nagyon erős csíkod, akkor elvileg nem is volt ovulációd, azaz a petesejt nem érett meg, és nem szabadult ki a petefészekből, és terhesség sem jöhet így létre.

Remélem, segítettem!
esthajnalcsillag
 
 


Köszönöm,hogy válaszoltál!

Valszeg nem olvastam figyelmesen az idézett szöveget! ( azt vágom,hogy a peteérés nem egyenlő a teherbeeséssel, és az lh hcg hormonnal :D )

Csak hírtelen megakadt a szemem, a majdnem azonos kinézetű tesztcsíkon!

Bocsi,mégegyszer.
benigna
 
 


!!!Figyelem, AKCIÓ!!!

Aki ovulációs tesztkazetta csomagot vásárol, minden 5. darabhoz ajándékba kap 1 db 10-es érzékenységű HCG tesztcsíkot. Azaz veszel 5 db LH tesztkazettát, akkor ajándék 1 db HCG tesztcsík, vagy veszel 10 db kazettát, kapsz 2 db terhességi tesztcsíkot, remélem, így érthető!

Bízom benne, hogy megnyeri tetszéseteket ez az akcióm is, mely a készlet erejéig tart!!! Várom a megrendeléseiteket!

Rendelhető tesztek és áraik:

LH (15 mIU) vagy HCG (10 mIU) tesztcsík = 125 Ft/db.

LH (25 mIU) vagy HCG (25 mIU) tesztkazetta = 300 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 450 Ft/db.

Minimum rendelés 5 db!

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Utánvéttel nem postázok, mert bonyolult és drága, köszönöm a megértéseteket!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2009.01.14 10:54-kor.
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag:

Ma megkaptam a csomagot! :)
Köszönöm szépen!
Vendég
 


Esthajnalcsillag!
Tegnap este csináltam egy ovulációs tesztet, szerintem pozitív, de kíváncsi volnék a te véleményedre is. :)

Kép
Vendég
 


Hű Perpike, ez gyönyörűséges pozitív LH teszt, gratulálok! Akkor most mindenképpen húzzatok bele apucival, ha babázni szeretnétek! Ma, holnap mindenképpen, sőt, ha lehet, ma többször (délelőtt és délután) is legyetek együtt, az a legtutibb!

Drukkolok :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag! Köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltál is! Annyira örülök. :D Remélem szerencsét hoznak a tesztjeid!

Már tegnap este próbálkoztunk. :oops: Remélem sikerülni fog.
És köszönöm a drukkot! Meg a teszteket is!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: