Új privát üzeneted érkezett!

Szia Youlcsi!

Beszélek ma dokimmal mindenképpen, aztán meglátjuk mit mond! :? Bár most kicsit már erősebb is a dolog... :(

Te meg mindenképpen menj el a dokidhoz!!! Legfeljebb holnap lesz még 1 köröd... :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!

voltam...
semmi...
2 db bő 1 centis tüsző... ezekkel pedig nem sokra megyek :?

majd írj, hogy mit mondott az orvosod!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi!

Sajnálattal hallom a tüsző hírt! :(

Nálam sem jobb a helyzet... :( A doki rohant, alig tudtam elmondani neki a dolgokat... Megkérdezte, hogy miből gondolom, hogy nem csak simán 3 nappal előbb megjött a menzim?! Még én éreztem magam hülyének azért, mert feltételezni mertem, hogy + ovu tesztek után esetleg ott lehet a bébi és mert mindig 32 napos a ciklusom, ehhez képest elkezdtem ma vérezni... :oops: Majd ezek után közölte, hogy visszahív és kinyomta a telefont! :evil:

Na itt tartunk... Nem vagyok a toppon lelkileg ezek után, ráadásul ma még az Uram se lesz itthon, mert megy a tejfakasztó buliba Balatonföldvárra... :(

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap orvosjáróban voltam. Urológus megultrahangozott, és bár múlt hét óta fájok, azt mondja, nem a vesétől van és a műtött vezeték jól működik, minden rendben. Az, hogy időnként bezsibbad a combomig, fáj a keresztcsontom meg a medencém meg a vesém alatt, szerinte nem a vesétől van. Hát, adjunktus, ha fenntartással is, de hiszek neki :-)

Este pedig voltam gasztro dokinál. Csökkentünk a gyógyszeren, panaszom most nincs (naná, amíg tél van és hó, addig mindig alszik a colitis... majd meglátjuk egy hónap múlva...) és a refluxom is jól van (megint csak naná... lefogytam 10 kilót, nincs semmi "zsírdudorom", ami nyomná a pocit és a gyatyáim is lógnak rajtam, az se nyom :-) ) Ma megyek nőgyógyihoz.

Ciki van a munka körül. Mivel sokat voltam betegállományban, átrendezik a munkakörömet. Egy bizonyos szempontból ez nagyon jó (több idő juthat a családra, magamra, kevesebb szí...atás), viszont ha elfogadom az új munkakört, nagyon lecsökkenne a fizetésem. Nagyon nagy dilemma. Ha nem gondolkodnék a babában, akkor más volna a helyzet, viszont az is igaz, hogy mondjak-e fel, menjek-e új helyre, ott megint beilleszkedni, bizonyítani, és mindezt csak azért, hogyha (de jó lenne, ha adná a Jóisten!) összejönne a baba hamar, akkor megintcsak kiessek, és nyilván oda már nem vesznek vissza, ki bízik abban, aki szinte próbaidő alatt terhes lesz... Ti mit tennétek? :roll: :? :shock:

Kép
manguszta
 
 


Szia Mangu!

Akkor most körbejártad a dokikat rendesen! :) Annak mondjuk nagyon örülök, hogy a veséddel és a vezetékkel minden rendben!!!! :) De azért lenne egy költői kérdésem: ha nem a vesédtől, akkor mitől fáj mindened??? :shock:

Ami a munkát illeti, tényleg nagy dilemma!!! Manapság bazi nehéz szimplán melót találni, nemhogy JÓ melót! :?

Szerintem, mindenképpen gondold át, hogy abból a pénzből, amit csökkentett bérként felajánlottak ki tudsz-e jönni egyáltalán?! Mennyire veti ez vissza a családi büdzsét! Ha nem jelent túl nagy kiesést, akkor elvállalhatod, hiszen több időd marad magadra és a családodra is! Az tény, ha új munkahelyre mész, akkor megint el kell telnie legalább egy fél évnek, mire babára gondolhattok, mert nem veszik jó néven! Ugyanakkor mindenképpen szükséged van egy munkahelyre! Más lehetőséget nem jánlottak fel neked?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Köszi Mumi! :)
Nem néztem még állás után, így ezek a lehetőségeim; eddig arról volt szó, hogy a helyettesem helyettesít, aztán visszajövök oda, ahonnan elmentem, ez most az elmúlt egy nap történése... Igen, nagyon rosszkor van ez az egész. Annyi a jó benne, hogy az eddigi melóm miatt sokat kellett külföldön lenni (nem így indult, úgy fogadtam el, hogy néha kell kimenni) aztán egyre nagyobb lett a nyomás a kint töltött idő nővelésére (ki tudja, a végén még ragaszkodtak volna ahhoz, hogy költözzek ki...), ez persze a babagyártásnak nem tesz jót. Dilemma ez az egész. van benne persze jó is, az itthoni munkába való visszakerülés... Egyik se tökéletes megoldás. Viszont a főnököm roppant korrekt volt, érződik, hogy szeretne törődni velem, bízom abban, hogy valóban a legjobbat akarja. Zúg a fejem...

Kép
manguszta
 
 


mangu!
jó hír, hogy a colitised még nyugiban van :) viszont akkor érdekes kérdés, hogy mitől fájsz :?:
én a munka-dologban nem tudok, nem is mernék tanácsot adni... számolni kell, hogy mi mire elég... és dönteni a szíved szerint :) mert annál nincs rosszabb, ha úgy dolgozol, hogy nem szereted a melót, a helyet, a légkört, stb...

mumi!
elég furcsa a dokid :? mintha olyan nagy megerőltetés lett volna adni egy papírt, amivel elmész egalább egy vérvételre :o

én a tüszőimmel még kivárom a jövő hetet. azért mindenképpen pozitívum, hogy nem lettem túlstimulálva. ha jövő héten nem lesz ovu, akkor visszamegyek a dokihoz.
annyit viszont mondott, hogy nagyon figyeljek, a lehető leghamarabb teszteljek, mert a rabyprex-szel azonnal le kell állni, ha pozitív lenne véletlenül... (hogy ehhez MT mit szólna :!: :?: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Youlcsi!
Hogy állnak a tüszőid? Volt/van ovud?

Mangu!
Mi a helyzet veled? Munka fronton nincs változás? Mennyi időt kaptál gondolkodni a felajánlott pozira?

Nekem úgy néz ki, hogy volt egy spontán vetélésem...:( Nem véletlenül jött meg 3 nappal előbb... Szombaton a halálomon voltam, annyira fájt a hasam és a Niagara hozzám képest egy kis patakocska volt. A többi vetélésre utaló jelről nem is beszélve... :( Természetesen pont aznapra volt jegyünk a Tiziano-ra a Szépművészetibe. :? Bazi sok ember, nulla levegő + alig álltam a lábamon és még a kiállítás sem érte meg. Volt összesen 3 kép, ami tényleg ért valamit... Persze, ez az én személyes véleményem... :D Most már jól vagyok és a helyzet is normalizálódott! :)

Jövő héten pénteken és szombaton csapatépítő tréningre megyek a céggel Inárcsra. Uram meg szerdától péntekig Pécsre, szakmai kiállításra. :? 4 nap totál külön... Kedvünk nulla az egészhez... Ráadásul, ha a rövidebb ciklust veszem alapul, akkor pont abban a 4 napban lesz ovum, amikor esélytelen, hogy együtt legyünk! :oops: :shock:

Szombaton hazaviharzok a tréningről és elmegyek a kineziológusomhoz. Abban maradtunk, hogy rámnéz, ha januárig nem jön össze a bébi... Kíváncsi leszek, mit fog mondani! :?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!

sajnálom a történteket :(

a tüszőim nem tudom, hogy vannak... a görbémben vannak érdekes pontok, de amúgy meglehetősen nagy a nyugalom. semmi jele pé-nek, de igazából tényleg úgy néz ki, mint ami rendben van.
uh-ra nem szándékozom visszamenni, majd csak ha történik valami... addig felesleges.

viszont legalább ma reggel ismét beparáztam... december óta tartó nyugi után ismét némi vérrel találtam szembe magam :shock: nagyon remélem, hogy nem ismétlődik... kivárok néhány napot, hátha...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Mumi, nagyon sajnálom! :( de mégis, nézd a jó oldalát: ezek szerint a peteérésed rendben van, fizikai gáttal sem álltok szemben... ez azért valahol biztató!

Elvállaltam a munkát, beszéltem a főnökömmel meg a lányokkal. Nem lesz egyszerű, mert a kevesebb pénz mellett súrlódásokra is számítani lehet, versenyhelyzet lesz a lányokkal és régebben is baj volt amiatt, hogy azt hitték, le akarom nyomni őket, pedig távol álljon tőlem bárkit is kifúrni. No, meglátjuk, hogyan lesz.

Kép
manguszta
 
 


Ááááááá! elszállt az egész, amit eddig írtam! :evil:
Újra...

Köszi az együttérzést Lányok! Igne, az biztató, hogy összejött a béb, de valamiért mégsem maradt meg... :? A kérdés az, miért?! Ha nem volt életképes (és ezzel nyugtatom magam), akkor nem is baj, hogy elment... Majd legközelebb! :)

Youlcsi, azért én drukkolok egy pé-ért Neked!!!!! :D
A vérzés, meg remélem abba marad! :?

Mangu, az tuti, hogy lesz versenyhelyzet! De ha teljesíted, amit vállaltál és főnököd meg van elégedve veled, akkor senki nem szólhat egy szót sem! :D Egyébként is, mindig az ő szava dönt!!!! :)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Mumi, olyan sok oka lehet, ha nem marad meg egy terhesség, és az orvosok nem is törik magukat, hogy felderítsék. Egyszerűen azt mondják, hogy a terhességek 30%-a (egyharmada!) nem marad meg. Vagy nem életképes, vagy valami rendellenessége van, vagy éppen egy olyan részen tapad meg a méhben, amely nem teljesen tökéletes, vagy van valami rejtett gyulladás, tápanyaghiány, bármi, vagy fogalmuk nincs. Ne törd rajta a fejed. A természet mindig elrendezi, ahogyan a legjobb. És sokszor állítólag észre se vesszük, hogy várandósok voltunk, mert egy "kicsiti intenzívebb" mensivel eltávozik... Igen, jól látod: legközelebb sikerül! :!:

Kép
manguszta
 
 


És nagyon cuki az új avatarod! :)

Kép
manguszta
 
 


Köszi a biztatást Mangu! :D

Meg az avatar-ért is! :) Gondoltam felteszek végre egy édes nyulat, hiszen abból, pontosabban a "nyuszigolyóból" alakult ki az évek során a mumigugo... :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Hmmm, mit össze spekuláltam, honnan jöhet a mumigugo :-) :lol: Most elszállt a homály :-)

Kép
manguszta
 
 


Ha már itt tartunk, miért Manguszta???? :D :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Ez onnan jön, hogy szeretem "A rókamanguszták udvarháza" műsort az állatos csatornán, picik és öntudatosak, harcos kis jószágok, és van mit tanulni tőlük :-) Ja, és ráadásul olyan édik!

Kép
manguszta
 
 


Hi-hi! :D Tényleg édesek, minden igaz rájuk, amit leírtál! Netán te is ilyen vagy?! :lol: Helyes!!!! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


sziasztok!

életjelet adok :)

mire lett volna esélyem pé-re, addigra úgy néz ki, hogy pf-gyulladásom lett :?
úgy kezdődött, hogy örülni kezdtem jobb alhasi fájdalmaimnak (mivel crohn nem lehet, így mi más lenne, mint ovu :D). aztán estére, mikor más kiegyenesedni sem sikerült mindig, és volt, hogy úgy éreztem, megért a helyzet az ügyeletre... akkor már gondoltam, hogy ez nem lehet ovuláció... másnap doki, aki lecsekkolta, hogy nem lett cisztám (amikor meghallotta, hogy fájok, azonnal mondta, hogy menjek uh-ra), és akár valóban lehetett ovu is, bár ennek jelét a monitoron nem láttuk (és mondtam, hogy ha ilyen egy ovu, akkor köszönöm, én nem kérek többet :o)... aztán viszont egy nem kicsit fájdalmas vizsgálat árán megállapította, hogy méhkürt és pf-gyulladásom van... és ha már úgyis szóba került ezen szervem, megjegyezte, hogy tavasszal lapar :shock:

ja, és bélügyileg továbbra sincs semmi javulás :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Sajnálattal hallom a híreket! :( Basszus, mitől gyulladtál be ennyire? Doki nem mondott erre semmit? :shock:

Gasztro dokihoz nem mész mostanában a bélgondok miatt? :?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
márc végén lesz gasztro-kontroll... addig azért jó lenne kihúzni. a legújabb, hogy állandóan puffadok :shock: de tényleg! olyan vagyok délutánra, mint egy lufi :lol:

a nőgyógyász azt mondta, simán lehet a bélgyulladástól a petefészek és a petevezető gyulladása... attól teljesen függetlenül, hogy a belem baját éppen minek hívják, vagy van-e neki jelenleg egyáltalán neve :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Julcsi!

Sajnálom a gyulladást, nagyon nem hiányzott ez most neked...!
Az ovunak nem kellene fájnia, vagy legalábbis nem annyira, hogy az már a rossz kategóriába essen. Remélem, kikezelnek hamar!
Jobbulást!!!

Mumi, nem vagyok én olyan agresszív, mint a manguszták... bár, szeretnék :lol: És olyan édes se, bár azt is szeretném :-)

Szép hétvégét mindkettőtöknek! Puszi!

Kép
manguszta
 
 


csajok!
a hőm megfejtette számomra a rejtvényt :)
az ovu egyértelmű, az, hogy enyire fájt az pedig a gyulladástól lehetett.
ezek után kár, hogy totál esélytelen a dolog, mivel a szex tikltólistán van gyógyulásig :?
na, mindegy... legalább tudom, hogy képes vagyok ovulálni is :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Mangu!

Szerintem mindenki tud nagyon! édes :) és kicsit! :oops: agresszív is lenne, ami egyáltalán nem baj, ha megfelelően tudja az ember kezelni! :D Szóval... :) lehet "mangusztás"... :D

Youlcsi!

Az ovu képesség remek hír!!!! Isten áldja a hődet a felfedezésért!!!! :D Csatlakozom Manguhoz: remélem, mihamarabb lehúzódik a gyulladás és véget ér a hancur tilalom is!!!! :D

Kitartás!

Szép hétvégét nektek még erre a pár órára!!!! :) holnap megint indul a robot + nekünk anyagbeszerzés, mert március 6-án indul a házfelújításunk... :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi újság veletek :?:

Nálunk sűrű az élet... Hétfőn megvettük az összes parkettát a házba és ki is szállítmányoztuk! Végre megtaláltuk a lámpáinkat is! Mivel az Uram a villamossági iparban dolgozik, meg tudjuk szerezni őket egy kicsit olcsóbban. :D Na, ez a roppant jó hír, mert természetesen mindig jönnek nem várt kiadások egy felújításnál... :twisted: Most például beszart a bejárati ajtón a biztonsági zár...lehet cserélni...25000 ugrott is ki a zsebből... :shock:

Ma meg elárvultam. :( Uram Pécsen szakmai kiállításon péntek estig, én még holnap dolgozom, aztán csapatépítő tréning péntek, szombat Inárcson. Mondanom sem kell, hogy senki nem akar menni a cégtől, mindenkinek lenne jobb dolga is... :twisted:

Viszont, ha Isten és a természet és a testem is úgy akarja (jelek szerint van rá esély...), akkor kivárja az ovulációm a szombatot, amikor végre megint együtt lehetünk! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Hahó Lányok!

Eltűntetek...!!! :shock:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


ahoi!
én vagyok, csak nem túl fényesen...
írni nincs miről, így inkább csöndben vagyok. 1-2 napon belül várom a mensit, kezdem a clostit... és készítem magam lelkileg a laparra :?
hónap végén megyek kontrollra... utána talán jobb lesz... még mindig csak érteni szeretném, hogy mi bajom...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Sajnálom ezeket a híreket! :( Nem jó hallani őket... Nyugi, a laparon is tuti minden rendben lesz!!!!! Bár tényleg nem egy leányálom, szóval fel kell rá készülni lelkileg! Azt nem csodálom, hogy szeretnéd érteni mi bajod van! Azt én is sok esetben... :roll:

Nagy események egyébként nálam sem történtek mostanában... Bár szombaton voltam kineziológusnál. Megint jót tett lelkileg! :) Viszont megerősítette a vetélést... :( De azt mondta, hogy ne izguljak, mert tökéletesen egészséges vagyok! (na ezt mondjuk a nőgyógyi is megerősítette :oops: ) Javasolta Judit, hogy azonnal fejezzem be a hőmérőzést és mindenfajta önmustrát, mert tisztára rágörcsöltem a témára és lazuljak le! :) Ahogy ezt megteszem, össze fog jönni a béb. :roll:

Szóval, én is várom március közepe környékét, aztán majd kiderül, hogy mensi vagy bébi.

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
drukkolok, hogy késsen sokat a mensid... úgy minimum bő 9 hónapot :D

hőmérőzés abbahagyása... hmmm... nekem nem menne... igaz, enélkül azt sem tudnám, hogy mikor kell visszamennem a nőgyógyászhoz. így legalább látom, hogy 1-2 napon belül meg fog jönni... és mivel 1. cn-tól kéri a closti szedését, így már ma tudtam vele egyeztetni, hogy holnap megyek a receptért. hőgörbe nélkül ez nem menne...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Igen, a hőmérőzés nálad sajna nem elhagyható, ezt megértem!... :shock: :? Én bízom a doki és a kineziológus ítéletében egyelőre! :)

Lenne egy kérdésem: ma csak per hecc ellőttem egy ovu tesztet este. Tudom, hogy már az 5. dpo-m van ma :oops: , nem is tudom, mi ütött belém...
A legszebb az, hogy bár nem pozitív, de egy közepesen halvány csík megjelent! :shock: Ezt még ovu előtt sem csinálta! Totál negatív volt (csík nélkül) minden nap, kivéve azon a két napon, amikor ovuláltam! :?

Szerinted??????!!!!! :shock:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
nem használtam sosem ovu-tesztet... látni is csak képen láttam olyat :lol: igazából sztem ha az ember méri a hőjét, akkor pénzkidobás... és ha nem mérsz, hanem tesztelsz, azzal ugyanúgy rágörcsölsz a projectre! mert hogy a cél mind2vel ugyanaz.

egyébként mi a fenére jó a kineziológus?
annyit olvastam már róla pro és kontra...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ok-ok! Igazad van, ami a tesztet illeti... írtam is, hogy nem tudom mi ütött belém! :lol: :oops: Egyébként az ovu tesztet szokták mondani jós tesztnek is, mert keresztreakcióba lép és kimutathatja a terhességet, még a hcg teszt előtt. :roll:

Ami a kineziológust illeti: egy kicsit orvos, egy kicsit természetgyógyász, egy kicsit pszichológus, egy kicsit misztikus lélekbúvár mix! :D Valóban olvashatsz róla pro és kontra is! Tény, hogy ritka az, aki tényleg jó és nem egy sarlatán, aki csak felmarkolja az amúgy borsos "vizit díjat" és nem segít semmit...

Judittal nekem csak jó tapasztalatom van! :D 2007. nyarán jártam nála először, amikor már totál készen voltam... Természetesen addigra már végigjártam a gasztro minden szépséges vizsgálatát és orvosát. Nem találtak semmit!!! (vicces...:() Felírtak egy olyan gyógyszert, amitől rosszabbul lettem, mint előtte. Akkor már hónapok óta nyúzott a családom, hogy menjek el kineziológushoz. Sokaknak segített már. (pl. keresztanyám, akinek 40 évesen született 1. bébije és 3 hetesen meghalt = ezt feldolgozni, majd újra bébivel próbálkozni, ami 42 évesen össze is jött! :D gyönyörű és egészséges azóta is!)

Szóval, elmondtam neki, mi bajom van fizikálisan. Közölte, hogy totál be van gyulladva a szervezetem melltől-méhig... :roll: (Az orvosok érdekes módon nem vették ezt észre! :evil: ) Teletömött vitaminokkal és készített nekem egy gyógyteát, amiben kb. 20 féle fű volt és azt kellett innom 2 hónapon keresztül, különböző mennyiségben. ÉS LÁSS CSODÁT? HASZNÁLT!!!!
Emellett elmeséltem neki az életemet. Átbeszéltünk nagyon sok lelki sérelmet, amit még gyerekkoromból hozok magammal... Én hiszek abban, hogy a legtöbb betegség lelki alapon indul. :? A hónapok teltek és megpróbáltuk boncolgatni a lelki dolgokat. Van amit sikerült feloldani, van ami a mai napig homály... :o :roll:
Egyébként, neki köszönhetem az Uramat is! :D Ő volt az, aki folyamatosan súlykolta belém, hogy tartsak ki és ne adjam fel! (kicsit nehezen és 3-asban indult a kapcsolatunk...)

Az biztos, hogy kicsit ezoterikus is ez az egész és valamilyen szinten hinned kell benne. Például most is azt mondta, hogy a biológiai folyamatok elindultak bennem, de mivel rossz helyen tapadt meg a bébi, ezért a lelke nem szállt le... :roll: (ha valaki ilyet mond egy totál hitetlennek, az kiugrik az emeletről... :twisted: ) Kb. ennyi... Tény, nekem eddig mindig segített, minden téren!!! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


érdekes olvasni, amit írsz... de valóban, ez nekem nem menne... én még a természetgyógyászatban/homeopátiában sem... meg egyáltalán ilyenekben nem hiszek... nekem a "szent" :D a nyugati orvoslás... persze gondolom ez is leginkább bizalmi kérdés. mert ha már arról van szó, hogy "hinni kell benne", meg "lelki eredetű", akkor tk ha én az orvosomban hiszek, és totálisan megbízok, akkor majdnem ugyanott vagyok, mintha ezt máshol, más szakembernél tenném :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Abszolút igazad van! abban, hogy ugyanott vagy :D csak te a nyugati orvoslásban hiszel!!! :lol:
Én nyitott vagyok mind a két irányba és egészségesen (nem elvakultan) hiszek mindkettőben... :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


én sajnos képes vagyok vakon bízni az orvosaimban... vagy nem sajnos... ki tudja? :)

mangu!
te merre jársz?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Eltűntem kicsit... ki kellett menni a külföldi irodába, átadni a dolgokat, betanítani a sales-es utódot meg minden. Elég hirtelen jött, egyik napról a másikra mondta a főnököm, hogy akkor most azonnal... hát, nem volt túl sok kedvem hozzá. De a párom szerencsére el tudott jönni velem, egyedül nem mertem volna elindulni. Menni, ülni, járni, vezetni, mindent tudok, csak baromira hamar kifáradok, nincsen semmi fizikumom és semmi állóképességem. Ülőképességem is alig, képzeljétek, az autóúttól (!) izomlázam lett, pedig nem is én vezettem.

Viszont nagyon-nagyon örülök az új vonalzóitoknak! Youlcsi, nem akartam mondani, de az a nagy feketeség, az annyira demoralizáló volt nekem... Ez a zöld manócska meg a cicák életigenlőek, ez a jóóóóó!!!!

Mumi, a cumikás vonalzód is tecc nagyon! Klassz!

Homeo vagy nem homeo... valahol én is a generikus gyógyszerekben hiszek... azt legalább kökeményen kiporciózva, gyártósoron csinálják, és mindben miligrammra ugyanannyi van mindenből... Ez érdekes, mert anyukám nagy gyógyteaszakértő, és tkp apukám cukrának is elég jót tesz, hogy naponta issza őket.

Én abban hiszek, hogyha jóóól odafigyel az ember, akkor megérzi, mi tesz jót neki. A gasztro dokinak is megmondtam a múltkor, hogy szerintem a Protexin nekem nem jó, nézett nagyot. A Normaflore-ral semmi bajom nincs, de a másiktól olyan diszkomfortos leszek odabent. Viszont pl a masszírozásra esküszöm. Bizonyos pontokat masszírozva sokmindegyik nyavalyámon segítenek (öööö... és nem mindig vannak mindig ugyanott... :roll: ) Meg, ha pl a lábszáramon piszkálok egy benőtt szálat, akkor sokszor a hátamon érzem a szúrást. Össze vagyok kábelezve. De tényleg! Egy iszonyatos fogfájáskor kínomban a hüvelykujjam tövénél gyötörgettem összevissza egy pontot és segített. Na persze nem szüntette meg, de sokkal alább hagyott a fájdalom. Ilyesmikben nagyon is hiszek.

Kép
manguszta
 
 


A vitaminkészítményekben meg például nem. Most mondjátok meg, honnan a túróból tudja az a gyártósor, hogy nekem milyen a lebontásom meg a nyomelem-megkötésem odabent? Úgy kéne ezt az egészet csinálni, hogy ki kellene analizálni az izzadságból, vizeletből, nyálból stb, egyénenként, mint a sportolóknak, hogy miből mennyit választ ki, és azt milyen mértékben kell pótolni. A supradyntól például istentelen migrént kapok. Van benne valami, ami kicsapja a biztosítékot a szervezetemben. Szóval, csak óvatosan, tapasztalat útján, ügyelve a szervezet jelzéseire...

Belőlünk csak egy van, a többiek meg sokan vannak - ezért én gyakran visszakérdezek a dokinál, elgondolkodtatom, mert mibe tellik engem egykaptafára kezelnie a nagy tömeggel, aztán neki nem fáj, ha nemtörődömségből félrekezel. Na ja, így beszél egy hipochonder :lol:

Kép
manguszta
 
 


mangu!
jó újra látni :)

azok a vonalzón nem cicák, hanem egy Cica és egy Nyuszi :D

érdekes amit írsz... nekem jó a protexin és a progastro is... a normaflortól meg rosszabbodik a hasmenés :o

gyártósor... felszívódás... igazából van erre megoldás... csakhogy a személyre szabott gyógyszerezés annyira drága, hogy csak nagyon súlyos betegségekben (pl rák) és nagyon speciális esetekben elérhető.

mondjuk én ettől függetlenül bármit beveszek, ha az orvosom azt mondja, hogy majd attól jó lesz :lol:

ja, majd elfelejtettem: tegnap megjött :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Mangu!
Jó, hogy itt vagy megint!!!! :D Már nagyon hiányoltunk! :D

Köszi a vonalzó bókot! :) Remélem, szerencsét hoz!!! :lol: Youlcsié is édes (főleg a nyúl miatt... :lol: )

Én mindenevő vagyok Lányok, homeo is meg nem homeo is... :) Mindegy, csak hasson!!!!

Youlcsi! A normaflortól nekem is hasmenésem van, még jobban, mint előtte!!!! Ezek szerint nem csak nekem okoz problémát! :) Ennek örülök, mert hülyének néztek, mikor ezt közöltem orvossal/patikussal! :shock:

Mensit már vártad 1-2 napja igaz? Akkor most lehet kezdeni a closti kúrát megint. :roll:

Én nem merek egyelőre mondani semmit sem... Most tényleg "majd kiderül" lesz... :roll:

Mangu, te hogy vagy egyébként? Leszámítva, a tüneteket, amit írtál...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
én amikor a gastrósomnak mondtam a normeflore-dolgot, akkor ő bólogatott csak... tehát gondoltam, hogy nem egyedi probléma. pedig hittem, hogy már itt is rosszul vagyok bekötve :D

a clostit is elkezdtem szerda este. egy hét múlva hívom a dokim az uh-időpontért :) vsz megint lesz egy dokihoz járós hetem... pont amikor majd kell az uh-ra menni, akkor készülök szegedre is, mert azon a héten fogy el a ppi-m.

nagyon drukkolok ám nektek!++++++++++++++++

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hihi! Rosszul kötött társ! :D Köszi a drukkot Youlcsi!!!! :D Én is drukkolok Neked megint!!!!!!! :lol: Remélem, doki lát majd szép tüszőt az uh-n!!!! :oops:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Hoppá, ezek szerint esedékes volna egy látogatás a szemdokimnál is :lol: A nyuszi is cukor egy állat :-)

Érdekes, a gasztrodokim is abszolút protexin-párti, ezek szerint akkor azért, mert a normaflore-ral gondok lehetnek...

Kép
manguszta
 
 


protexin vagy progastro. csak hát utóbbi aranyárban van.

igazából normaflore-t a reklámon és néhány netes tanácsadón kívül még nem is hallottam senkitől ajánlani.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Hogy telik a hétvége?! :lol:

Nekünk rohangászósan és intézkedősen... :) Ma kint voltunk a házikónknál. Bombatámadás sújtotta övezetként néz ki minden benne! :shock: :lol: A különböző munkafázisokat végzők egymással veszekszenek és ordibálnak, mindenki mindenkinél jobban tud mindent, még azt is, ami nem is az éppen aktuálisnak a szakterülete... :shock: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :roll: Én gyorsan kivonultam a frontvonalból, mikor elkezdték! :lol: Nem vagyok hajlandó felidegesíteni magamat, ezt elhatároztam még az elején!!!!! :D Remélem, tartják az ütemtervet és 27.-re készen lesznek! Levonul a brigád és jöhet az asztalos szerelni a bútorokat. Na, ő legalább a barátunk és nincsenek vele ilyetén problémák! :)

Ma elintéztük a kábeltévé, internet, telefon bekötést is. Illetve, bejelentettük az igényünket, elvileg pénteken jönnek szerelni azokat is. :roll:

Határozottan haladunk!!! 8)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
nem rosszból... de isten mentesen az olyan szakitól, aki barát!
azért remélem, nálatok nem lesz gond... de a tesómék megjárták a kőművessel, asztalossal is.

amúgy telik a hétvége... túl gyorsan, mensisen, hasfájósan :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Remélem, nem lesz gondunk az asztalossal! :D Már láttuk a nappali bútorunkat is, amit csinál nekünk, az elég biztató! :D Bevallom, már nagyon szeretnénk túl lenni az egészen!!!! :roll:

Sajnálom a poci fájást!!! :( Nem szeretem én sem ezeket a napokat... :roll: Napok óta nekem is feszít az alhasam tompán... és nem igazán tudok farmerban guggolni... :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
mikor tesztelsz :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Ma teszteltem egyet délután... :twisted: Nagyon halkan merem csak mondani még: hát... van egy nagyon halvány 2. csíkom! Igaz, csak kb. 1 óra múlva mutatta ki... (Szóval, majd kiderül... bár nővérem is azt mondta, hogy anno Marcival neki is csak 1 óra után jelezte a + eredményt...) :roll: Arról nem is beszélve, hogy nem reggeli volt a tesztanyag... :oops: Viszont, most megpróbálom kivárni a mensi napját és aznap reggelig nem csinálok tesztet! :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


aztttta, mumi!
mindenem keresztben érted!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja... de nagyon halkan keresztben ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: