Új privát üzeneted érkezett!

Hát csajok. Ahhoz képest, hogy az elmúlt négy napban bőven volt tojásfehérje, meg tegnap kis barna is, mára kiszáradtam...
Olvastam erről, csak azt hittem valami átmenettel megy ez a dolog.
na mind1. Tegnap azért együtt voltunk. Remélem sikerült. Azt olvastam, hogy az ovulációs vérzéskor a legnagyobb a termékenység.

Betty

Boldog névnapot! Hétfő és szerda között váltakozó intenzítással fájt a hasam. Hétfőn csak egyik oldalt, kedden tompán, tegnap meg olyan volt, mintha izomlázat kaptam volna, pedig ott nincs izom tudtommal. Akkor fájt igazán ha megmozdultam.

Kirus

Igen holnap megyünk Tescoba. Sajnálom, hogy most nem leszel. Mikor mész dokihoz?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
köszi a névnapi köszöntést, de én februárban tartom :lol:
Azért jól esett, köszi! :wink:
Mindenhol van izom.
Mikor volt a laparom, a doki utána megkérdezte, hogy mit sportolok, mert nagyon izmos a hasfalam (alul, ahol a petefészkeim vannak), mert ugye ott neki bemetszést kellett ejteni, és azt mondta, nagggyon durva vastag a hasfalam :shock: :lol:
Én olyant szoktam érezni, mintha egy gombócféleség lenne a hasam jobb, vagy bal oldalán (mikor hol érik), vagy mindkettőben, és ha az mozdul egyet, mintha kést forgatnának ott, meg úgy görcsöl.
Szal nehéz leírni, de sz@r érzés nagyon. Legalábbis nekem.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na Joli neked is laptető! :lol:

Betty
De el kellene menni dokihoz, csak épp holnap péntek, és ha el is küldd valahová már csak nyaralás után tudok elmenni. Én meg a nyaralást nem szeretném elhalasztani, nagyon régen várjuk. :?

Kép
Kép
susytunder
 
 

 
 

Mi ez a laptetős dolog?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Más topicban mondják a lányok, hogy ha laptetőre kerülsz akkor babád lesz. :lol:
Több lánynak be is jött, de szerintem nem ezen múlott, mindenesetre érdekes. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Mindenkinek lesz babája :wink: ha kerül laptetőre, ha nem :wink: :lol:

réka80
 
 


Zsu![b] Nem értél még haza? :roll:
Mi újság? 8)

réka80
 
 


Hol vagytok lányok! Mi ez a pangás?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!
Susytunder!
Én megjöttem :)
Tegnap is nagyon kihalt volt a topic..
Kristóf alukál? :)

Joli! Jövö hét pénteken megyek dokihoz...
Voltunk mi is ma Tescoban...tegnap elhozták sogornömék a fiukat és akkor ma bementem a 2 gyerekkel..hát nem volt egyszerü :)..
Ti voltatok már?
Vendég
 


Jaj Betty meg Réka! Tegnap már nem válaszoltam:S

Betty! Elég carul voltam tegnap,hányingerem volt meg égett a gyomrom...bár ez utobbi még korai szerintem..

Réka! Hát sajna Kíra elég ritkán akar már aludni,pedig ráférne minden nap,mert késő du már nagyon nyügös :twisted: ..
Igen Kíra középsös lesz..
Hát én ugy terveztem hogy itt befejeztem a munkát :roll: ,nem vagyok hajlandó kockáztatni bárki bármit mondd...sajna itt fizikai munkát kell végezni na meg az erős zsíroldó vegyszerek....hát köszönöm szépen :roll:
Nekem a babám többet ér!!!!! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Kírus Jól teszed, ne is dolgozz, főleg ne fizikai munkát.
Sajnálom, hogy Kíra már nem alszik :? , az oviban se?
Zsóka már kidöglik 2-re, utána egy 2 órás alvás, és bírja 10ig is :oops:
Bizony 2 gyerek nem lesz egyszerű, bár a mieink között már elég nagy lesz a korkülönbség. Az élet hozta így, de végül ennek is megvan a szép oldala. Így a kisebbnek is teljesen oda tudod adni magad. Ráadásul egy 4-5 évesnek más gondjai vannak, és hát a változatosság tényleg gyönyörködtet :wink:

réka80
 
 


Elköszönök lányok, holnap indulunk, nem tudom mikor kerülök elő. Kár, hogy Zsu nem jelentkezett, jó lett volna tudni mi van vele.
Jók legyetek! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Érezzétek jól magatokat Susy, és várunk vissza :)

Zsu merre jársz? :(

réka80
 
 


Sziasztok Csajok!
Hát itt vagyok és örömmel olvasom vissza a leveleket, és azt is, hogy hiányoztam Nektek. Nekem is hiányzott MINDENKI :)
Bocsánat, hogy csak most jelentkezem!

Ma még nem járt itt senki?

Annyira szép az idő, nincs hőség, tiszta strand idő van!


Joli laptető, már Nekem is volt ilyen és sem tudtam, hogy mit is jelent!Kívánom, hogy úgy legyen!!!

Voltunk a nagyvárosban és annyira elfáradtam, hogy már nem volt kedvem este még a géphez is leülni. Voltunk a Camponában ezen belül a Tropikáriumban és nagyon tettszett Nekünk, utána Ikea még nem volt elég a kedves barátnőmnek el kellett menni a Premier outletbe is. Zolinak egy nagy pirospont jár, eszméletlen, hogy egy férfi mit ki nem bír, 3 lányt elvinni egész nap és vásárolni?!Le a kalappal, de ilyen az Én drága párocskám!

Tegnap meg a szokásos heti nagytakarítást csináltam meg du-án bevásárlás, este jött egy-két barát azoknak csináltam kajcsit, ,ma reggel pedig mentem repülni.
Még májusban volt a szülinapom és anyóséktól kaptam egy sétarepülésre beszállókártyát ide Szegedre és annak a lehetőségével éltem 9:30-10:30-ig!Annyira jó volt, hogy azt nem is tudom Nektek leírni azt át kell élni! :lol:
Még Én is vezettem a gépet, nagyon állat volt, amúgy is oda vagyok a repülőkért, de sajnos még nem volt alkalmam repülni soha.

Még mindig nem jött meg és azon kívül, hogy nagyon zsíros a hajam és fáj a mellem más tünetem nincs
:oops: , most ez jó vagy rossz nem tudom, de várok még a 40 napig!!!

Kírus
Nagyon jól teszed, hogy így döntöttél nem szabad kockáztatni, nagyon szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen és pihenj sokat!!!
Tüneteid?Gyomrod?

Suzy
Sajnálom, hogy nem tudtam hamarabb jelentkezni... :(
Várom, majd a nyaralási beszámolódat!!!

Réka
Igazad van mindenkinek lesz babája egyszer és mindenki fog örülni, de nagyon :P

Szép napot!

Zsu

suzy78
 
 


Zsu! :) , biztos hogy nem teszteltél? :wink:
A 40. nap sincs már túl messze 8)

Azt a nagy piros pontot jogosnak ítélem, ennyit kibírni férfi létére :shock: Na az én férjemmel ezt soha, de soha nem lehetne végigcsinálni :lol:
Ikeában nem volt felfordulás már?

A tüneteid nagyon jók, remélem babát rejtenek :D

réka80
 
 


Sziasztok csajok!
Zsu!
Üdv. újra itt!!! :)
Örülök hogy jól éreztétek magatokat!! :) Jó kis kikapcsolodás volt akkor..és ha még repültél is..na meg pilóta is voltál..nem semmi :D
Most arányleg jól érzem magam,csak kicsit fel vagyok fújodva,teltség érzetem van..
Cicifájás ugyan ugy megvan meg a hajam is :evil: .
Látod milyen hasonló tünetek :!: :!: :!: :shock:
Vendég
 


Kírus
mikor tervezel felmondani?
Mert tényleg a vegyszerek, és a fizikai munka nem tesz jót a babónak! :roll:


Suzy
nagyon jó kikapcsolódást, és pihit nektek!
Érezzétek jól egymást!! :wink:


Zsu
mikor lesz már az a bűvös 40. cn.? Amikor is tesztelni fogsz?? 8)


Mindenkinek puszi!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szisztok Lányok!

Réka
Nem csináltam tesztet, mert mint már sokszor írtam mindig nagyon sokára jött meg gyógyszer nélkül :(
36. napnál vagyok, jövőhét szerda a 40.nap!

A Budaörsiben voltunk és nem volt felfordulás, csak rengetegen voltak és sokat bolyongtunk mire mindent megtaláltam, ami fel volt írva egy nagy nagy listára.
Egy évben kb 3-szor szoktunk felmenni vásárolni, itt Szegeden alig van valami annyira utálom, úgyhogy megéri felmenni! :)

Kírus
Igen hasonló a tünetegyüttes, csak Nekem ilyen szokott lenni akkor is, amikor meg akar jönni :(
Mindenképpen ne dolgozz, mert nagy a kockázata a vegyszereknek a babára meg Neked sem tesz jót, mondom Én, aki laborban dolgozik veszélyes anyagokkal... :?

Betty
Mint, ahogy írtam jövőhét szerda és csak akkor fogom megcsinálni a tesztet!

Már akartam kérdezni Mindenkitől, hogy dohányoztok-e?Csak úgy érdekel! :?

Szép estét Mindenkinek pusszantás :)

Én egyedül vagyok ma este itthon a párocskám éjszakára ment dolgozni, délután aludtam két órát, amit nem szoktam soha, de annyira el vagyok fáradva, szerintem ez a Bp út egy kicsit sok volt Nekem :?

zsu
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Értem én Zsu, meg meg is értem, bár tartom, hogy a closty hatása még mindig benned lehet :) Megvárjuk, azt a szerdát 8)

Nekem folyamatos esésben van a hőm, érdekes a 3 tizeddel alacsonybban van az átlag, mint másfél éve :? Nem tudom jelent-e valamit. Valószínűleg jó nagyra nőhettek a petesejtek, mert szurkál főleg a jobb oldalam. Azt gondolom ma vagy legkésőbb holnap lesz pé.

A dohányzásról. Amikor Zsozsót vártam letettem, de 3 éves volt, amikor visszaszoktam :cry: Most napi pár szálat elszívok, tudom ennyit sem kéne. A zebrás biztos rögtön letetetné velem, de már most is nap mint nap bennem van, hogy be kell fejeznem :)

Én is kettesben a lánykámmal éjszakáztam. Remélem most pár napig nem lesz ilyen :wink:

Nagyon jóóóó, legyél csak álomszuszék Zsu 8) :lol:

réka80
 
 


Szép jó reggelt lányok!!!

Betty!
Felmondani éppen nem szándékozok :lol: ..csak elmegyek tp-re :),de azon még filozok hogy mikor szolok az osztályvezetőmnek :roll: ,csütörtökön már kéne kezdenem,szoval holnap szerintem oda kell szolnom hogy tudjanak a beosztáson variálni...na csak azon legyen túl...azt sem tudom hogy mondjam meg...
Bár az a szerencsém hogy nagyon aranyos osztályvezetőm van:)..

Zsu! Kíránál én is letettem a cigit ahogy pozit teszteltem terhesség alatt nem is kívántam,de aztán vissza szoktam..ugy mint te :)
Na jól van azt tudni kell rólam hogy én mindig is kocabagós voltam,szoval hébe hóba cigiztem,volt mikor kevesebbet volt mikor többet.
Aztán most megint ugy zajlott,mult szombaton pozi teszt...azóta NO CIGI!!! Itt van a szekrényen a 8 szállal azóta is :lol: ,majd valakinek jó lesz...

Te cigizel?
Vendég
 


Ügyes vagy Kírus, bár tudom-nálam is így volt-agyban eldől, hogy vége nincs több, és akkor tényleg vége. Őszintén megmondom szinte semmilyen szenvedéssel nem jár így 8)

Jobb túl lenni ezeken a kínos ügyeken, de biztos vagyok benne örülni fognak neked :)
Nemsoká pénetek :wink:

réka80
 
 


Sziasztok!

Mi strandolni voltunk tegnap.
Sajna romantikázni nem sikerült szerda óta. Valahogy így alakult. Szerdán volt középidős barnázásom, de csak azon a napon, és akkor együtt is voltunk.
Ovu vérzés csak akkor van, amikor már kiszabadult a petesejt, nem?
Félek ezt a hónapot elszalasztottuk...
Én nem dohányzom.
Mondjuk most már 5. napja érzékeny a mellbimbóm. Mondtátok ez lehet pé-től, de meddig fog tartani? Amíg meg nem jön?

Zsu

Nagyon várom a szerdát!!

Kirus

Pénteken 4 körül voltunk a tescoban. Remélem sokat pihensz!!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli, szerintem is akkor van ovus vérzés, amikor már kiszabadult a petesejt :) Ha aznap együtt voltatok, annál jobb nem is kell.
A ciciérzékenység szerintem jó jel, a pé után nekem el szokott múlni. Neked pedig még most is van, háát, ennek én nagyon örülnék 8) :wink: És nem fog megjönni, erre kell gondolni :)

réka80
 
 


Szisztok Csajok!
Ma reggel visszaesett a hőm 36,6-ról 36,1-re, de még nem jött meg. Szerintem este már tutira fogok barnázni, holnap meg már rendesen meg is jön :( nagyon úgy érzem :(

Kírus
Szorítok, hogy rendben és békességben, megértő legyen veled a főnököd, de ez biztosan nagyon rossz lehet, ha ennyire tart ettől az ember, hogy hogy is mondja meg!

Én nem dohányzom rendszeresen csak néha a buli kedvéért, nagyon utálom a bagót, főleg,aki állandóan szívja!!! :shock:

Joli
Ovuláció akkor van, amikor a petesejt kiszabadul és ennek tünetei vannak, de nem minden embernél.
Ha pontosan aznap vagy előtte 3 nappal voltatok együtt az nagyon jó, mert a sperma 3 napig életképes! :lol:

Réka
Az biztos, hogy peteérést jelent a szurkálódás, a tüszők nagyok tuti!!! :)
Akkor...hajrá... :)

További szép napot!

zsu
suzy78
 
 


Jaaj Kírus
látod milyen hülye vagyok???
A táppénzre gondoltam én is, csak nem azt írtam! :lol:
Meg ha a mai munkahelyekből indulunk ki (már amennyi van), szinte sehol nincs se szabi, se táppénz....ha elmész valamelyikre, két lábbal b..sznak ki!!! Kis bunkó maszekok, de rühellem őket! :roll:



A cigiről annyit, hogy hébe-hóba, idegesebb időszakomban (ilyen pl. a nega teszt :twisted: ), rágyújtok.
De egyébként nem.
A párom is most tette le (hála isten)!!
Remélem bírni is fogja! :lol:

További szép estét mindenkinek!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szép estét!
Ma sem jön már meg, ezt Én már nem értem és nem sokáig bírom így, lehet, hogy holnap teszt lesz belőle... :?
Annyira fel vagyok fújódva, nem görcsöl a hasam, de a mellem eléggé érzékeny, csak jönne már meg. Többször volt ilyen, hogy ennyire nehezen akart megjönni, főleg, amikor ennyire vártam, azért is, hogy egy kicsit könnyebb lenne és haladhatnánk előre!
Fogy a türelem... :oops:

Betty
Örülök, hogy a párod letette a cigit, nem jó az se neki, sem Neked, a babáról és tervezéséről nem is beszélve.
Az egyik ismerősömék voltak többször inszemen és a férfi oldalról volt a gond, cigizett a pasi, és amikor letette egyáltalán nem dohányzott a sperma szám is megemelkedett! :)

Jó éjszakát!

zsu
suzy78
 
 


Jó reggelt!
Ma megint jó korán keltem :?,persze már azon filozok hogy kéne mondjam az osztályvezetömnek a dolgot 8) ...
A gyomrom kegyetlenül fáj,hányingerem van....lehet az ideg :evil: .

Betti!
Hát igen a maszekok ilyen bunkók..mikor Kírával terhes lettem tapasztaltam sajnos :x ..


Zsu!
Mire vársz? Tesztet kérünk :!: :!: :!: :D ..
Mennek a ++++++++++++++++++ energiák!! :)

Ma Du megyünk anyósékhoz,majd csak holnap jövünk haza,meg egyúttal haza visszük a rokon gyerköcöt...
Vendég
 


Jó reggelt Csajszik!
Velem valami nagyon szórakozik ugyanis nem jött meg és a hőm is 36,5 lett ma reggelre :) valamit biztosan rosszul mértem valamikor!!!

Kírus
Lehet, hogy igazad van csinálnom kellene tesztet, de őszintén nem merek, annyira nem bízom benne, hogy most sikerülne, akkor eddig miért nem?most biztosan hülyének néztek, de ez van :oops:

Biztosan nagyon befolyásolja az idegeskedés is, azért kellene minél előbb megmondani, hogy nehogy ártson a babának a sok ideg!

Köszi a sok +energiát!!! :D

Várunk holnap nagyon vissza, jó utat és vigyázzatok egymásra!

pusszantás...

zsu
suzy78
 
 


A második pisiből csinálok hamarosan tesztet, amint lesz egy kis időm...eddig bírtam!!!
Van egy órás munkám utána fél óra állás és akkor csinálom, nagyon ideges vagyok és félek :oops:

Ha kész írok! :)

zsu
suzy78
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Iszonyat éjszakán vagyok túl. Alig tudtam aludni, pedig hulla fáradtnak éreztem magam. Mikor felébredtem olyan hányingerem volt, hogy azt hittem rohanhatok. Szerencsére nem lett semmi. Mondjuk én elég hányingeres vagyok alapból is reggelente.
Az újabb dolog, ami letört, megint híztam.:( Persze tisztában vagyok vele, hogy nem kéne ennyit kajálni, de egyszerűen nem bírom ki. Elhatároztam most két napig joghurton meg gyümin élek.
Szerdán délután utazom fel Taksonyba, anyámékhoz, meg találkozni végre a barátaimmal. Csak szombaton jövök haza. Addig sajna nem tudok jönni.
Szóval szerdáig jó lenne legalább egy kilótól megszabadulni.
A mellbimbó érzékenységem csökken. Én azért aggódom, hogy kihagytuk a jó alkalmat. Mert szerda óta nem voltunk együtt. Igaz akkor volt ovu vérzés, de én utána csütörtökön meg pénteken éreztem az egyik oldalon, hogy fáj az egyik oldalt a hasam. Sőt még tegnap is éreztem. Én ezt nem értem csajok!!! Ma felment a hőm 36.8-ra. Remélem marad is ott.

Zsu

Nagyon szorítok érted! Már tűkön ülve várjuk a híreket! Arról olvastam, hogy mikor ennyire várja az ember, hogy történjen valami, pszichésen késleltetjük. Aztán, ha ne adj isten nega a teszt, másnap megjön. Lehet, hogy jobb lenne a bizonyosság. Persze te döntesz. Aztán ki tudja. Lehet zebrás lesz.++++++

Kirus

Nem egyszerű a te helyzeted sem. Doki mikor lesz?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Zsu!

Lassan tövig rágom a körmöm!!!!!!!! Mi a helyzet?????????
Sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Addig is csajok, ha érdekel titeket, kész a másik fotós által készített sorozat slideshow-ja. Ha érdekel, nézzétek meg.

TTD:
http://www.timeapictures.com/slideshows ... edding_II/

Ez pedig az esküvőnké:

http://www.timeapictures.com/slideshows/Joli&Tomi_2009/

Aki teheti, hanggal nézze meg! Jó a zene, mindkettő alatt.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Halihó!
Jól gondoltam és éreztem Én a teszt eredménye:NEGATÍV

Nagyon fáj a fejem... :(

zsu
suzy78
 
 


Zsu!

Ne keseredj el!!! Tudom, ezt most könnyű mondani, de most, hogy látod mi a helyzet, biztos hamarabb megjön. És végre belevághattok az inszembe, ami tényleg, igazi, valós lehetőséget ad a terhességre.
Gondolj erre!!!! Hamarosan kismama leszel! Ha jól emlékszem azt mondtad, hogy arra vársz, hogy megjöjjön, mert utána már jöhet is a beavatkozás. Ki tudja. Lehet egy-két hónap múlva már a te pocidban is laknak!!! Bízz benne!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Jó reggelt!

Zsu nagyon sajnálom :cry: , akkor következik az inszem?

Annyira bízok én is a szerencsémben, hogy megrendeltem egy rakat terhességi, meg LH tesztet. Én is most vagyok középidőben, nagyon fájnak a melleim, aminek én egyáltalán nem örülök. 2 éve volt egy hasonló cikulusom, akkor nem szabadult ki a petesejt, (vlmi LUF jelenség, ha jól emlékszem :oops:) és nem is jött meg, ezért gyógyszeresen hozták meg. Most csak annyiban bízom, hogy gyógyi nélkül is fájtak a melleim középidőben-amire korábban nem volt példa-hátha ez most jót jelent :?

Joli
Lehetett valami a levegőben akkor, mert én is borzalmasan aludtam. Többször felkeltem, bár Zsozsó is jött már éjszaka 2kor, onnantól pedig még nehezebb volt aludnom. A csöpp kis lábaival hatalmasakat tud rúgni :shock: :lol:

Kírus Tudom milyen rossz ez a bejelentés dolog. Meglásd sokkal könnyebb lesz, ha benne vagy a helyzetben, sokszor teljesen indokolatlanul félünk ettől, vagy attól. Vágj bele-könnyű nekem miii :?: :lol: :lol:

réka80
 
 


Sziasztok!
Zsu!!
Sajnálom :cry: ,pedig annyira reménykedtem hogy sikerül neked is!!!
Na de majd nemsokára bizti beköltözik akkor valaki a pocakodba...

Joli!
Pénteken megyek dokihoz..
Nem semmi éjszakád lehetett tényleg :shock: ..

Réka!
Hát igen nehezen készülök neki a telózásnak :lol: ,de muszály lesz mert már csütörtökön kezdenem kéne 8) ..

Na api hozott reggel egy újabb tesztet,de csak azért hogy "megnyugodjak" hogy erösödött-e a csík :wink:

És lásd!!! Igen
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Joli
Igen arra várok, de már nagyon, hogy megjöjjön és akkor mehessünk az inszemre!Csak tudod egy icipicit ott volt egy reménysugár, hogy lehet mégis csak sikerült, fájt a mellem és nem úgy görcsölt a hasam, mint szokott!
Annyira azért nem vagyok elkeseredve... :)
Aranyos vagy, köszönöm a biztató szavakat és továbbra is örülök, hogy ehhez a topikhoz csatlakoztam :)

Réka
Igen, akkor amint megjön mehetek a gyógyikért és indulhat az inszem... :) most már tényleg nagyon várom!!!
Nekem is volt olyan, hogy muszáj volt gyógyszerrel meghozni, de hidd el ez most jót jelent, hogy fájnak.Szerintem, ha fájnak,érzékenyek az mindig valami hormonváltozást jelent és főleg azt, hogy ez egy jelzés! :?
Nagyon drukkolok!!! :)

Milyen tesztet szoktál venni, rendelni???

Kírus
Gyönyörű erős ez a csíkocska, fel a fejjel és Veled vagyok, amikor közlöd a főnököddel a jó hírt!!!
Nemsokára péntek... :)

Köszönöm Mindenkinek a kedves szavakat, igazán nagyon jól esik, már nem is tudnám a napjaimat elképzelni nélkületek!!! :lol:

zsu
suzy78
 
 


Zsu!
Éreztem hogy velem voltál,felhívtam!!!!!!!!!!!!! :wink: ..
Hát mondta hogy örül neki..de viszont most +1 gonddal több van a nyakán,mondtam neki hogy tudom,meg hogy ez így jött össze nem lehet ezt kiszámítani...
Tudom én is milyen rossz a helyzet mert alig vagyunk eladók stb...
De ez van 8) ..oldják meg hiszen az az ö dolguk :lol:
Vendég
 


Drága Kírus!
Annyira örülök, hogy túl vagy rajta és, hogy volt erőd megmondani, ez mindig olyan kínos szokott lenni állítólag... :)
Ezt valóban nem lehet előre tudni és tervezni!
Így van, majd csak meglesznek nélküled...innentől pedig koncentrálj a bébire, akiről nemsokára megtudunk egy-két adatot!!! :lol: már alig várom Én is a pénteket :)
pusszantás

zsu
suzy78
 
 


Zsu

Én is nagyon örülök, hogy csatlakoztál! Elhiszem, hogy reménykedtél, de próbálj előre nézni. Az inszemmel minden akadály elhárul előled.
Most már azért drukkolunk, hogy megjöjjön.

Kirus

Örülök, hogy minden rendben ment a főnököddel! Hogy vagy ma reggel?

Réka

A szurkálódás nagyon jót jelent! Támadd le a párod!

Nekem jövő hét hétfő és szerda között kéne nem megjönni. Hát kíváncsi vagyok. De félek, hogy pont a legjobb időt szalasztottuk el. Szerintetek az, hogy lehet, hogy szerdán volt ovu vérzés, és én az utána lévő két napban éreztem leginkább a szurkát? Nektek ez, hogy van. A franc, hogy csak szerdán voltunk együtt. :evil:

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Gondolhatjátok, hogy mennyire várom már, hogy megjöjjön, most meg főleg, hogy neg. lett! :)

Réka
most mindenképpen jó lenne, ha együtt tudnátok lenni ebben a pár napban meg főleg! :lol:

Joli
Most volt az első hónap, hogy nem volt fogigátló ugye?
Szerintem, -ha most volt az első gyógyszermentes hónap- akkor a vérzést a hormon okozta köztes pecsételés volt, nem volt meg a két hormonnak az egyensúlya. (Az ösztrogén hormon átmeneti csökkenése.)
Nem biztos, hogy nem sikerült, mert elég sokszor egy alkalom is... :lol:

zsu
suzy78
 
 


Zsu

Tudod, tudom, türelmetlen vagyok. Ezt nézzétek el nekem. :oops:
Mondjuk már hétfőn is fájogatott a hasam bal oldala. Tudja a franc. Szívesen előretekernék másfél hetet.
Igen, ez az első gyógyi mentes hónap. Tuti volt peteérés. Annyira éreztem. Csak most ez hülyén fog hangzani, mintha 5 napon át tartott volna. Mármint az ovu. Lőjetek le!!!!!!!!!!
A hőgörbe szerint is volt. .... :oops:

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Biztos, hogy volt akkor peteérés. Van olyan, hogy azt érzi az ember, hogy sok napon át tart, de ez szerintem akkor van, amikor egy nagyobb tüsző érik meg, vagy netán egyszerre kettő is?! :lol:

Nekem olyan is volt igaz Clostival, hogy még a combomba is kisugárzott a fájdalom peteéréskor, egyáltalán nem volt kellemes érzés! :(

Akkor jön a türelmetlen várakozás!!!

Ne siess annyira előre, mondom ezt Én, aki szintén nagyon türelmetlen és hajtaná az órát előre, amennyire csal lehetne! :oops:

Jövőhéten hányadik nap lesz?28-ra számoltad ki?

zsu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:49-kor.
suzy78
 
 


Zsu

Elvileg kedden kéne neki, ha 28 nappal számolok, de most ki tudja. gyógyszer mellett is vasárnap és szerda között jött meg. Azt elhatároztam, ha esetleg nem jön meg, akkor pénteken csinálok leghamarabb tesztet. Addig kibírom valahogy. Túl szép lenne, ha elsőre sikerülne.
Jaj, az ikreket ne is mond! Én nagyon nem szeretném. Persze ez nem rajtam múlik. Meg hát anyagilag sem engedhetjük meg, még ezt az egyet is.
Nővérednél mi volt a baj? Miért lennél bunkó, hogy ezt megírtad? ne viccelj! Ezért vagyunk itt, hogy a jót és a rosszat is kitárgyaljuk!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Persze, hogy kibírod! :D
Miért ne sikerülhetne elsőre?
Igazából a konkrét dolgot nem tudjuk és már nem is akarja tudni!
azóta sok mindenhez másképpen áll Ő is meg Én is, és nagyon messze tartjuk magunkat azoktól az emberektől, akik akkor megbántották, mert elég sokan tették ezt sajnos!Még a védőnője is, aki azt mondta, hogy azért vetélt el, mert kiment egyszer a napra és ez komolyan így volt, ezt mondta!!!
Nagyon nehéz időszak volt ez az egész családnak!!! :D

Nagyon sok a vetélés, de igazából nem tudnak akkor sokat mondani az orvosok és mindenfelé elküldik a párokat kivizsgálásra , és sok esetben nem találnak semmit szerintem ez a legrosszabb!Innen hogy lehet tovább haladni, nagyon sehogyan csak az állandó keserűség van és a sokszori próbálkozás után egyszer csak ott is elfogy a türelem! :(

De azért vagyunk itt, hogy egymást támogassuk, együtt legyünk jóban és rosszban egyaránt!

pusszantás

zsu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:51-kor.
suzy78
 
 


Joli
Érezheted több napon át is az ovu.t, erre jók az LH tesztek, mert megmutatják a tüszőrepi legvalószínűbb idejét.
Jókor voltatok együtt, igaza van Zsunak, a kiskatonák napokig el vannak bent. Olyanról is olvastam, hogy volt aki 1 héttel pé előtt volt együtt a párjával és terhes lett-gondolom kislánnyal :wink: Sejtem ez elég ritka lehet...
Lehet a közti vérzés tényleg a gyógyinak tudható be, de biztos volt pé-d, ha úgy érezted. Azért a hőmérőzés sem mindig tuti-ezzel persze nem elkeseríteni akarlak, mert én is mérem :wink: -nekem a pé nélküli ciklusomban is kafára mutatta. :shock:
Nagyon sok a vetélés-sajnos ezt a bőrömön tapasztalom. És sajnos a széttárt kezek is nagyon jellemzőek. Az utolsó terhességemnél a dokker kerek perec azt mondta, ennek nem érti most mi volt az oka :? Én a lelkemben azt gondoltam, valami miatt még nem jött el az ő ideje. De nagyon erősen hiszem, hogy hamarosan itt lesz velünk-a leendő nővére legalábbis már naponta többször emlegeti :lol:

Kírus!

Teljesen igazad van, legyen az ő problémájuk, oldják meg. Te csak legyél nyugiban otthon :)

réka80
 
 


Zsu
Egy Webáruházból rendelek 10-es érzékenységűt 200 ft-ért. AZ LH valamivel drágább 230 talán
Szombaton megrendeltem, mára itt volt 8)

réka80
 
 


Réka
Az nagyon olcsó, Én ma amivel csináltam a tesztet gyógyszertári és 750ft-ba kerül.
Nagyon nem volt kedvem megszúratni az ujjamat HCG-re, annyira utálom, de lehet, hogy imszem után azt fogom választani, főleg, ha sokat kell majd megint csinálnom! :(
Nagyon gyors is, melyik webáruház ez?

Igen Réka sokszor ez a magyarázata a sok vetélésnek, hogy nem jött még el a megfelelő idő!Ez tudom akkor egy sovány vigasz, de hidd el már nincs messze és lesz nemsokára Mindenkinek aranyos kis bébije van akinek első és sokaknak a második, a lényeg, hogy lesz!!! :D
Biztos vagyok benne, hogy már Zsozsó érez valamit... :lol:

puszi mindenkinek!

Többiek...?

zsu
suzy78
 
 


Hazamentem lányok, otthonról még este bekukkantok, addig is szép napot a babatervezőknek, és nagyon kellemes délutánt a kismamának... :D

puszi

zsu
suzy78
 
 


Zsu
Hát igen, ha a ráció nem ad magyarázatot, attól még lehet máshol...

www.babaproject.hu :wink:

réka80
 
 


Kírus
érezzétek jól magatokat!!
Gyönyörű az újabb teszted!!! :wink:


Zsu
sajnálom a nega tesztet, de ne keseredj el!!
Jön még borúra derű!! :wink:


Joli
te is érezd nagyon jól magad!
Kellemes kikapcsolódást neked is!


Réka
esetleg, ha szeretnél olcsóbban teszteket, akkor a laptetőtől számított 3. topikban megteheted.
Ez az LH, HCG-s topik, a tesztek 10-es érzékenységűek, és 110ft.-ba kerülnek. Én is onnan rendelek mindig.(pont ma jöttek meg.)
Csak egy ötlet, gondold át. :wink:









"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: