Új privát üzeneted érkezett!

Ja, varj, kuldom alommanot! Par perc es alszik is a baba!:)
Vendég
 


Ki keri laptetom? Annak adom!
Vendég
 


Na, örömmel nyugtázom, hogy ismerem a gyerekem sírásváltozatait. Éreztem én, hogy most nem azért nyöszörgött, hogy vegyem ki az ágyából! MÁR ALSZIK IS!!!!!!!!!! YES!!!!!!!!!!!!

Bogi, az én sterilizálóm nem olyan márkás ám, mint a Tiéd! :wink: Az ára épp ezért szuper volt, mert 3990 Ft-ért adta a csaj úgy, hogy ajándékba ad hozzá egy literes bontatlan sterilizáló folyadékot is. (ez nem a géphez kell, hanem ha vizet teszel a lötyihez, akkor áztatni lehet benne bármit).

Mona, beszéltél a védőnővel a mostani vérvételedről? Végül is csináltatsz kombinált tesztet vagy csak a sima vérvételre mész?
Olyan jó, hogy egy kicsit tudsz most pihenni, használd is ki!

Nita, gyönyörűek a Fiacskáid! Imádom a mosolygós gyerekfotókat!!!!!!!!!!

Kati, az előbb nem válaszoltam Neked... :oops: én nem használtam hasszorítót szülés után. (mondjuk nem is híztam sokat, de szerintem Te sem!) bencénél 2-3 hétig hordtam alakformáló fehérneműt, de nem egész nap. most semmit és azt tapasztaltam, hogy most jobban és hamarabb visszament a pocim. Lehet, hogy azért, mert nem mesterségesen tartotta össze az alakformáló bugyi, hanem rá volt kényszerülve a bőröm, hogy maga "dolgozzon". (de lehet, hogy ez nagy hülyeség...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

pedi köszi de nekem csak egy fiam van :):):):) Nitának a fiait láttad a szánkón :D:D:D:

Bogi: köszi és csajok köszi a bíztatást. Még bírom.tornáztam is ma megint 40 perc ma ettem reggel két extra vékony szelet kenyeret krémsajttal.délben zóna adag rakott krumplit este megint két extra vékony szelet vajas kenyeret sonkával.ez ötkor volt azóta nem ettem és nem is fogok csak iszom :) tudom hoyg elkezdeni nehéz. de muszáj lesz valamit csinálnom mert már a hegyre nem tudk pihenés nélkül feljönni.me hát el is vagyok kényelmesedve :) az édesség egyenlre nem hiányzik de nem akarom teljesen kizárni :)
kaptam barinnőimtől milkát pralinét azok picikék szóval nagyon jól be lehet majd osztani ha nagyon nagyon kívánom.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, nagyon ügyes voltál ma!!!!!!!!!!!! Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bogi, álommanó ideért, KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A kiságyban nyöszörgéssel meg sírással csak az a bajom, hogy felébreszti Bencust... :? ha nem lennének közel egymáshoz, én bizony nyugodt szívvel hagynám pár percig bömbölni is, így viszont nem lehet... :oops: (Jobba el is van kényeztetve emiatt Gergő Úrfi, mint a bátyókája. :oops:)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág, még nem tudom, hogy csináltatunk e! Kedden lesz bent a védőnő akkor hívom fel! Megkérdezem majd, hogy mi a véleménye róla!
Én is várom ám a képeket!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, értem és jó, hogy kikéred a védőnő véleményét.
(Tudod, én a "nyugdíjas klub" tagja vagyok, így már csak a korom miatt is megcsináltattam. :lol: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jó éjt Lányok! Megyek zuhanyozni meg teregetni, lejárt a mosógép...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csajok, irtam de elszallt. Mar nincs erom ujra irni. A lenyeg, hogy Virag is es Nika is ugyes volt ma! Virag a sirasbeszed ertesben szupi, Nika pedig hajra torna, hajra kaja. A torna nagyon jo lesz csak ne und meg legy szi, ha nincs kedved akkor is nyomjad anya! :D
Vendég
 


Jo ejt Mindenkinek! Pocakosoknak es Gergocinek kulon szep almokat es jo pihenest!
En is huzok mert reggel melodia van. Pusszanat!
Vendég
 


kati: én használtam haskötőt. nem tudom milyen lenne a hasam anélkül de nekem elég nagy a pocim még mindig deeeeee nem lóg.szóval nincs kötényhasam :)

Mona: kiflik coooool nekem ilyet most nem szabad nézegetnem :):D:D:D:D

Bettike mennek a drukkok keddre :):):)

Bogi nem unom meg mert letöltöttem jó pár tornát szóval van miből válogatni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nyugdijas klub, Viragom???! Teged nem vettelek be! :lol: Nika, Te? :lol: Virag meg kiscsiko! :lol: Ha Te megcsinaltattad ezt a vizsgalatot a nyugdijas eveidre valo tekintettel akkor mi var ram? Sztem tobbet leszek dokinal, mint eddigi eletemben osszesen! :lol: (itt legalabbis tuti)
Vendég
 


Nika, akkor meg duplan hajra!! :D :D Akkor lesz a tuti es lelkesito amikor mar erzed es latod is! huuu alig varom, hogy elujsagold, hogy.....vagyis hogy kepet tegyel fel ide, megmutizni a minuszokat!:) Drukk, Nika, drukk! :D :D Come on!!!!!!!!!!!! :D :D
Vendég
 


Nita, meg Neked akartam irni, hogy jol elhuzodott akkor a Szilveszteretek!:):):) ES ha jol sejtem egesz jol telt az ido!:):) Barnika meg tenyleg csucsfej!:):) Annyira cuki!

Most mar tenyleg joccakat!



Viragom ne dogooozzzal mar, pihikezzel edes kis szivem csucsokje!
Vendég
 


bogi: én is várom már hogy ne izomlázam legyen a torna után hanem egy jóleső érzés :) meg mát lennék fél évvel előrébb és 15-20 kg-val könnyebben terhes állapotban :)

nika70
Salgótarján
 
 


nita: gratulálok a tegnaphoz!!!! juhéééé!!! szerintem ha 3x eszel az kevés. iktass be egy-egy falat gyümölcsöt, vagy egy szelet csokit. nem árthatsz vele és nem hagyod lelassulni az anyagcserédet. ha csak 3x eszel, akkor a szervezeted elkezd védekezni és nem termeli a salakanyagot, hanem raktározza.
mire tornázol?

csillag: milyen okos gergőci, hogy képes máshogy sírni...hmmmm. kis ember sok-sok ésszel!!!
én is hagyni fogom bömbizni. tényleg nem szívtelenségből, hanem azért mert én is szeretnék élni.

köszi mindenkinek a hasszorítót. én rendeltem egyet tegnap. nekem alapból elég laza a hasfalam és hátha segíteni fog...
viszont a laza hasfalmiatt nem repedtem még ki valószínű. pedig csak sima testápolóval kenegetem magam és nem minden nap...
mondjuk a cicimen találtam két csíkot, ami sztem repedés. sajnos. de szeerncsére azt a bikini felső takarni fogja!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Látom gyomorégés is volt téma. Nekem most nagyon aktuális, bár már középidőtől van esténként. De most már minden nap. Eddig minden este lefekvés előtt közvetlen ittam egy pohár citromos vízet. Ez használt. De valahol azt olvastam, hogy azért ez marhatja is a gyomrot. :roll: Szóval elbizonytalanodtam, pedig nem fájt tőle a gyomrom, és a savat is egyből közömbösítette. Na mindegy, vettem Salvus vizet, kipróbálom ezt is. Számos gyomorproblémára is jó. Bár állítólag az íze borzalmas, de majd valahogy legyűröm.

Jövő hét hétfőre kaptam időpontot strepto szűrésre. Csütörtökön meg a dokihoz megyek a magánrendelésre, aztán uh, meg nst-k, végre pörög majd az élet.
A héten meg még egy-két dolgot vásárolok, piacra is ki akarok nézni, úgyhogy remélem bírom a strapát. Mert ma negyed órát vártam a patikában, és azt éreztem, mindjárt elájulok, a lábaimból kiment az erő.

Ma meg a gyerekszobát rendezgetem, takarítom, aztán valamikor összerakjuk az ágyat is. Az ágynemű pedig már a mosógépben, csak a kis masnija szürkült meg egy kicsit, de azt lecserélem, és gondoltam varrok rá szép világoskéket, kicsit feldobja a fehér ágyneműt.

Olyan szétszórt vagyok. Reginek "csak" az ágyneműjét, meg a szandiját hagytam otthon. Így most tornacipőben, meg szoknyában van az oviban. 8) Az ágynemű nélkül meg állítólag el lesz.
Vendég
 


Bogi, szerintem beférek a nyugdíjas klubba, hisz én vagyok itt a dobogó 3. fokán. :lol: :lol: :lol:

Nika, én is pont azt gondoltam, mint amit Kati írt. Szerintem is egyél valamit tízóraira meg uzsonnára, hogy ne lassuljon az anyagcseréd. Egyél mondjuk gyümölcsöt vagy rágcsálj el egy sárgarépát vagy Hamlet puffasztott rizst, abonettet.... ilyeneket.
(Anyukám járt így, hogy a napi 3szori étkezéstől totál lelassult az anyagcseréje és csodálkozott, hogy nem tudott fogyni...

Kati, akkor próbáld ki majd a haskötőt.
Nekem mondjuk nem laza a hasfalam, mégsem repedtem ki sehol sem.

Gergő nem volt a top-on hajnalban... fájhatott a pocija, mert tekergőzött a kis lábaival meg kétszer jó telekakilta a pelusát. Emiatt fent volt 1:40-kor, 3:40-kor és 5:15-kor is. Na, ez utóbbinál még sírdogált is és felébresztette Bencét, aki kijött a szobájából és odafeküdt közénk. Ilyet még soha nem csinált... nem akart visszamenni az ágyába viszont közöttünk sem tudott elaludni több, mint egy órán keresztül. 6:45 körül ájulhattunk be aztán szerencsére sikerült aludni még 8-ig.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


kati nem háromszor ettem :) csak nem írtam tízórai meg uzsi gyümölcs volt :):):)

most egyenlőre norbi duci tréningre tornázom aztán majd lesz rubint réka meg béres alexandra meg majd utána nézek pár torna dvd-nek :)

nika70
Salgótarján
 
 


csillag: sajnálom a rossz éjszakát!!!
nyugdíjasok, hajráááá!!!!! :lol: :lol: :lol:

én sem aludtam tökéletesen. tegnap vettünk egy memóriahabos matracot és nagyon kemény volt. és minden ébredésnél bogit figyeltem, mert már nem annyira aktív. ő aludt egész éjszaka. majd reggel bejelentkezett és azóta is alszik.


én is most készülök a patikába. kiváltom az utolsó adag magnéziumot. holnap délelőtt elmegyek az utolsó védőnői konzira, majd utána megyek dokihoz. szerencsére a fájdalmaim elmúltak. kopp-kopp. szerintem bogi külön száma volt. de megnyugszok, ha lát a doki.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


a haskötőt szülés után kell hordani vagy már az utolsó hetekben is? mitől függ, hogy valakinek kell-e?


amúgy, ma elmegyek orvoshoz, este. ugyanis tegnap este együtt voltunk a férjemmel, és már akkor érzetem, hogy keményedik a méhem és nem jó. reggelre barnázás volt rendesen :S pedig, vigyáztunk. na, kiváncsi vagyok mit mondd a doki.


mit főztök ma? én a kedvencemet csinálom... :D brokkolis-kukoricás tészta füstölt sajt mártással. aki szereti ezeket az alapanyagokat, tudom ajánlani, mert eszméletlen finom és egyszerű.


mona: egy dokihoz fogunk járni. és benne vagyok én is a taliban. amúgy el lehet érni valahol máshol is? msn? facebook? valami instant helyen?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!

Virág éjjel én is sokat ébren voltam, és mindig eszembe jutottatok, hogy Gergő vajon alszik e!:)

Én takarítok ma, mert már megint minden nagyon poros!
Meg próbálom hívni az endokrinológust, mert ezen a héten kellene még mennem hozzá, utolsó alkalommal :)
A városba is be kellene mennem, annyira ennék valami gyümit

Mit főztök ma? Nekem semmi ötletem nincs, vagyis valami főzeléket ennék...

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Nika, Rubint R. DVD nekem nem jött be... Béres A. viszont zseniális. Mindenedet átmozgatja. Szerintem a 200% cíművel érdemes kezdeni az ő dvd-jei közül, az talán a legkönnyebb... (én tök véletlenül kezdtem ezzel. eleinte majd beled@glöttem, olyan fárasztó volt, de 2-3 hét után már meg se kottyant. :D )
A tornázásnál meg azt olvastam több helyen is, hogy nem szabad minden nap csinálni, egy héten 1 vagy 2 pihenőnapot be kell iktatni.

Én pont 2 éve kezdtem el tornázni ilyentájt és őszig csináltam rendületlenül hetente kb 5x. (Akkor mentem vissza dolgozni és munka + Bence mellett nem bírtam folytatni... :oops: ) Nálam nem fogyás volt a cél, hanem inkább alakformálás. Az első sikerélményem az volt, amikor kb 1 hónap után a férjem megjegyezte, hogy milyen formás lett a hátsóm. Aztán az még nagyobb lendületet adott, amikor már ismerősök, kollégák is észrevették a változást!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Selyem elküldöm privibe az msn címem! Voltál már ennél a dokinál? Szerintem nagyon rendes! Remélem nincs semmi komoly!! Doki után írj majd!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Selyem, remélem minden rendben lesz Veletek!
Ne kínozz ezzel a fincsi kajával, én most ilyet nem ehetek a szoptatás miatt!!!!!

Mona, köszi, hogy gondoltál ránk! A sokszori ébredést viszont sajnálom... szundíts egyet délután, ha tudsz!

Jaj Lányok, én most csupa olyan ételeket ennék, amit a szoptatás miatt nem lehet... már herótom van a krumplitól, a rizstől meg a húsoktól...
(van egy olyan gyanúm, hogy Gergő pocifájása is amiatt volt, hogy jó kis magos kiflit toltam be tegnap este. :? )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mi ma csak egy mezei túrós tésztát eszünk...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Selyem, akkor irány a doki!

Én meg most keltem fel....ahhoz képest, hogy felhúztam 6-ra az órát, hogy tanuljak....mondjuk nem tudom hogy gondoltam, amikor 2-ig csüngtek a szemeim a könyv fölött, most már tényleg elegem van. ÉS már át sem rakhatom az időpontot, pedig nem fogok a végére érni....így jártam. Felhívtam az asszisztensnőt, tök rendes volt, tudta ki vagyok, mert a doki szólt neki, hogy keresni fogom. Vizsga után megyek a klinikára hozzá uh-ra. Remélem végzek a megbeszélt időpontig, mert az élettanosok idióták, kb 1 órán keresztül ültetnek be a terembe, szerintem egy repülőre könnyebb felszállni. Diákigazolvány, személyi, index, akkor magyar mellé német ül, aztán angol, de úgy kombinálva, hogy fogorvos, ált. orvos, gyógyszerész...komolyan elmebetegek.

nita: hajrá torna és tarts ki! Én mától meg elkezdem a RR terhes tornát, mert nem akarok bálna lenni...elég jó vagyok a "hogyan duplázzuk meg testtömegünket 9 hónap alatt projektben"...a hányinger előnye, nem kívánok semmit, de azért be-bekapok ezt-azt, hátha jobb lesz. Amiket írtatok, gyömbér, limonádé, most fúúúúúj, a gondolattól is kiráz a hideg, pedig amúgy szeretem őket. :cry: Érdekes, a hízás ellenére a hasamon egy szál csík nincs, pedig akkora volt, hogy belefért volna 5 gyerek még kb. Az igaz szülés után is simán elmentem terhesnek egy jódarabig...

virág: tejcivel most már minden OK? én is mindig töltött káposztát ettem volna szopi alatt, meg csupa olyat, amit nem lehet. De néha bevállaltam....de nem vettem észre, hogy baja lett volna tőle. Azért lehet kísérletezni :wink:

JA a torna, nem szabad mindennap csinálni, kell hogy az izmok regenerálódjanak! Ebben elég profira képeztem magam, mikor 80-ról sikerült 52 -re fogynom. A diéta és a torna hihetetlen dolgokra képes együtt, esküszöm most is jobb formám van, mint lánykoromban.. Sokkal feszesebb mindenem, a rohadt 57 kg ellenére :x

én a nagyfiam miatt vagyok ki, kiveszik a manduláját, addig azt mondta az orvos ne vigyem oviba. Mikor lesz a műtét? jan 24-én. Hurrá. És ha dolgoznék? nem is tudom, hogy gondolják....

na megyek, mert nem lesz belőlem semmi :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Alig győztem olvasni, amit írtatok. Legalább addig is lefoglaltatok. Én ma reggel a háziorvosnál kezdtem, el kellett mennem a tp-es papíromért. Utána vittem Zolinak kaját, majd hazafelé gyógyszertár, meg beadtam a boltba a papírt.

Nika! Ezer bocs a tegnapiért, de végül is csak egy betűt tévedtem, vagy egy gyereket?! :lol: Én is azt mondom, amit Csillag, Béres Alexandra szuper, nekem is van tőle egy pár dvd-m. Nem tudom, de én Rubint Rékát egyszerűen nem tudom követni. Amikor már nagyon ment a torna, akkor az 1.dvd-jét meg tudtam csinálni, de a többit nem. Norbi viszont szintén jó.

Brita! A Salvus vizet én is írtam egyszer, hogy iszom. Tényleg borzalmas az íze, de meg lehet inni. Tegnap már én is azt ittam. Nekem most a hideg tejes müzli és az alma jó volt éjszakára, nem volt gondom.
Nyugi, Regi nagyon vagány lehet abban a tornacipőben. :wink:

Csillag! Azért jó olvasni, hogy van még olyan, aki egyet ért velem a "hagyjuk sírni egy picit a gyereket" elvben. Annyira utálom, hogy mostanában mindenhol csak a hordozó kendőről, meg a "vedd magad mellé a gyereket"-ről olvasni. Már kapom a jobbnál jobb tanácsokat ez ügyben, meg hogy eleinte úgyis egy szobában lesz velünk a pici. Hát a fenéket lesz! Nem azért építettük az új szobát. Meg hogy felnőtt korban jön vissza az, ha hagyod sírni a gyereket, mert az hülyeség, hogy megtanul egyedül elaludni, inkább rájön, hogy nem számíthat rám. Hát, nem tudom, lehet én vagyok a "beteg", de én tökre nem így gondolom. Ahogy Kati is írta, én is szeretném élni az életemet, és nagyon nagyon próbálok ügyelni arra, hogy a férjemmel való kapcsolatunk se menjen rá a babára. Már most nagyon sokat beszélgetünk róla, hogy mi lesz majd, ha megszületik a pici. Tudom, ezt nem lehet elképzelni, mert óriási változás, de nem értek egyet azzal, hogy ne lehetne a kapcsolatot megőrizni.

Kati! Én is kaptam kölcsön egy hasszorítót, és szerintem ki fogom próbálni. Mondjuk én azt is olvastam egy Kismama magazinban, hogy azok az anyukák, akik tudnak legalább egyszer egy huzamban 6órát aludni, gyorsabban visszanyerik az alakjukat, mint akiket folyamatosan ébreszt a gyerkőcük. Ami a csíkosságot illeti, a pocimon még nem találtam, de én folyamatosan kenem olajjal, mert szokott viszketni.

Cham, Anyám! Te nem vagy semmi. Hogy a fenébe tudtál 2ig fent lenni? Elismerésem!

Mona! Én ma nem főzök, van még maradék. Nekem is takarítanom kellene, meg mosógépet indítani. Már csak el kellene innen mozdulnom!

pedi
Kalocsa
 
 


milla: hajrá tanulás! bár ezt is csak este fogod olvasni gondolom, mert talán most is épp a könyvekbe ásod magad.
sajnálom a kisfiadat. régen én is mindig attól féltem kiveszik a mandulámat, de szerencsére nem volt rá szükség. nem is értem a dokik hogy gondoltál, hogy 3 hétig ne vidd oviba... :s ők nem a fizetésükből élnek?!?!

mennyi vizsgád lesz még? amúgy tök jó, hogy a doki ilyen rendes veled. :) kevés ilyen van.

és döbbenet, hogy milyen kitartó vagy. 3. gyerek van benne, hányinger meg minden nyavalya és fent vagy és tanulsz....

én meg azon aggódom, hogy hogyan fogom végigcsinálni ezt az évet pocakosan...ugyanis utánanéztem és nics közgazdász képzésből olyan, ami levelező és állalmilag finanaszírozott...... :S :S


mona: még nem voltam nála, ma megyek. jókat hallottam róla. neked milyen volt az első vizsgálatkor?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!!!!!!!
Mona még nem száradt le pár pötty ezért még nem ment oviba........
de amúgy semmi baja már.:)

Betti úgy izgulok miattad!!!!!!!!!!!!
sok sikert nagyon ügyesek lesztek!!!!!!!!:):)

Kati nekem mikor ilyen bővebb folyásom volt én is benyaltam egy kis bacit:(
de kaptam rá ezt a canestent és kutya bajom se volt utána:)
nagyon csini kismama vagy!!!!!!!!:)
köszi a képet.....semmi baj:)

has szorító:én nem használtam egyiknél se..jobb ha az izmaid magától mennek a helyükre mint erőltetve.......

sztk rendelés:nálunk először leülünk a dokihoz megkérdezi mi a panasz vagy mi a probléma tehát érdeklődik és itt is csak utána van vetkőzés és vizsgálat:)én imádom ezt a dokit..emberszámba vesz!!!!!

Mona leírnád ennek a gyönyörű kiflinek a receptjét-???????????

Virág szupi ez a sterilizáló:):)
köszi a fiúk dicséretét meg mindenkinek:)

Bogi bizony most 31-től 2-ig tartott a szilveszterem!!!!!!:))))))))

Rubint Réka szerintem nagyon jó....kicsit kemény de hatásos..nekem 1 hét alatt még Barni előtt lement 2,5 kiló:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika, jól csinálod a fogyit, csak így tovább! Tegnap én is visszafogtam magam, reggel már kevesebbet mutatott a mérleg, ami persze szárnyakat adott. :wink:

Csillag, így van, nem érzem jól magam a bőrömben, és most kell elkapnom, nem akkor, amikor már késő.

Bogi, Mona, Pedi, aranyosak vagytok, de a hormonjaim miatt is muszáj vigyáznom.

kati, én se használtam haskötőt, nem is fogok, Lexi után is visszament a hasam, most is vissza fog, csak még kell idő.

cham, ne is mondd, ölni tudnék a töltött káposztáért. :roll:

Pedi, én se érzem magam rossz anyának azért, mert nem hordozom Marcit, és nincs állandóan a kezemben, Lexit is ki kell szolgálnom, és néha nekem is kell ennem valamit. Az együtt alvásnak se vagyok híve, de aki úgy gondolja, csinálja. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


HÚÚÚÚÚ, elmegyek egy órára és nem győzök olvasni. tök jóóóó!!!!

selyem: drukkolok estére neked!
a hasszorítót szülés után kell hordani. eszedbe ne jusson addig leszorítani a pocidat. kenegesd, hogy ne száradjon ki. és különben is nyári kismama leszel, amikor inkább mindent ledobnál magadról-szerintem...

mona: én ma főzök egy kis zöldborsólevest sok-sok zöldséggel és túrós palacsintát sütök.

nita: szuper, hogy a pöttyök leszáradtak. hogy fogadta máté ma az ovit?

pedi: igen, én is a szívtelen mamik közé fogok tartozni. és külön fogom altatni. szinte össze lehet nyitni a szobáinkat, de mégis külön lesz. nappal a nappaliban lesz egy kiságy és ezerrel nézem a pihi székeket, így olyankor ott lesz, de délben is beviszem majd a szobájába és este is ott kell majd elaludnia. nem esküszöm, hogy valamikor egyszer-egyszer nem fogom hajnalban átvinni hozzánk és együtt alszunk, de ez max 5-6 órakor lehet és nem minden nap. én megyek hozzá majd szoptatni.

képzeljétek! beindítottam egy adag kórházi motyót magamnak a gépbe.
holnap megyünk este beszélni a gyerekorvossal, hogy vállal-e minket. biztos vállal, mert mikor itt dolgoztam a suliban jóba lettünk. és felírja majd az első adag alkoholt, meg kenőcsöt stb. annyira hihetetlen!!!

na megyek palacsintát sütni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mona, anyukám hozott tökfőzeléket, azt fogom mindjárt megenni, Lexi meg grízes tésztát kap.

Monán kívül senki nem írt a zárt fórumról véleményt!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kati ma még nem ment oviba Máté...holnap visszük vissza a dokihoz..majd ő eldönti mehet e......
jó hogy már te is a kórházi motyód rakod össze.....közeledik ám a te időd is:):)olyan jó:):)
egyébként te se meg senki se szívtelen aki nem alszik egy ágyba és hagyja sírni a babát......nem vagyunk egyformák.....én is hagytam mindegyiket sírni és egyik se aludt soha együtt velünk........az a mi részlegünk apival..ennyi jár nekünk is....

Selyem mikorra is leszel kiírva?
én Barnival nyáron voltam terhes....hát vagy medencébe vagy tényleg alig volt rajtam valami......nagyon meleg volt:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ne drukkoljatok.... vérzek. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, én nem voltam terhes amikor először mentem hozzá, nagyon kedves volt, mindenről kikérdezett, vittem a leleteimet, mindent átnézett, aztán amikor felhívtam, hogy pozitívat teszteltem, akkor a klinikára hívott be uh-ra, mert a magánban nem tud hüvelyi uh-t csinálni, lehet, hogy holnap be kell majd menned a klinikára, keddenként ő csinálja az uh-kat. A Kismamáinak mindig ő csinálja a kötelező uh-kat is, csak úgy hív be, ha ő van! Én voltam már jó sok nőgyógyásznál, de ennyire rendes normális dokival még nem találkoztam!

Nita:
Házi kifli:

Hozzávalók:
68 dkg liszt
2,5-3 dkg élesztő
1,5 dkg só
2 dkg kristálycukor
2 dkg olvasztott vaj
4,5 dl langyos tej
Szezámmag/nagy szemű só/reszelt sajt

1. 1,5 dl tejbe beleszórjuk a cukrot, belemorzsoljuk az élesztőt és felfuttatjuk. Közben kimérjük a lisztet, a sót, az olvasztott vajat és összekeverjük őket a maradék 3 dl tejjel. Ha kész, hozzáadjuk az élesztős tejet és addig dagasztjuk, amíg a tészta el nem válik a táltól. Jó meleg helyen kelesztjük egy órát.
2. A sütőt 200 fokra előmelegítjük.
3. Ha megkelt a tészta, 3 részre szedjük és minden egyes gombócból kb. 15x40 cm nagyságú téglalapot nyújtunk, amit cikk-cakkosan háromszögekre vágunk. 7-8 darab háromszög jön ki egy gombócból. A háromszögeket szélesebbik végénél feltekerjük, vízzel lekenjük és a tetejére sót, szezámmagot vagy reszelt sajtot szórunk.
4. 15-20 perc alatt sülnek meg a kiflik.

Kati, annyira megkívántam most a palacsintát, én is sütök azt, api is örülni fog neki, imádja :)

Én majd úgy szeretném, hogy pár hónapig, legyen velünk a Baba, mert az Ő szobája elég messze van tőlünk, de én sem fogom minden kis nyüszinél kivenni, mert ha egyszer hozzászokik.....

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


beze: zárt fórum: nekem mindegy, én megyek veletek bárhova!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nem tudsz felmenni most a klinikára??? Talán fogad valaki SOS!!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


selyem: azért drukk!!!! volt, aki vérzett és ott nyüszög a babája!!! (csillag)
fontos, h minél előbb megkapd a progit. addig feküdj. lehet egy hematóma!!!
kitartás!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


hívjam fel?

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem, igen irány egy bármilyen doki és kérd a progi pótlást!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mona: én mindjárt eszem a fahéjas-túros palacsintát!!!!

az a kifli puha marad másnapra is, vagy frissen fogyasztandó???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


de jó hogy benéztem, selyem azonnal menj fel a klinikára! Ne várj estig! Mindegy most ki néz meg! Drukkolok nagyon!!!!
chamomilla
Pécs
 
 


felhívtam. kérdezte, hogy vannak-e görcsök is? mondtam, hogy nincsenek. azt mondta szerinte nem lesz gond. este megvizsgál. ha erősödne, vagy jönnek a görcsök menjek ambulanciára.

jelenleg fekszem és imádkozom, hogy ne legyen semmi gond.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Szerintem hívd fel, és mond el, hogy mi a bajod, vagy menj fel a klinikára, ott csak fogad valaki azonnal!
Azt hiszem 4 kor kezdődik a magánrendelése, ha nem tudsz a klinikára felmenni, akkor menj oda 4re, és "tolakodj be" mások elé, mert fontos, hogy minél előbb kapj progit!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


akkor tegyél így!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


a vérzeket eltúloztam. megjelent egy két csepp véres izé. nem izgulok, ha azt mondta a doki akkor én sem izgulok. ha meg el akar menni, menjen. nem véletlen.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Kati én letakartam konyharuhával, és ma reggel is abból ettem, tök jó volt!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


selyem: anno én is így voltam vele és nem mentem dokihoz, csak késő, amikor már mindegy volt.
aztán ez a manó(vagyis akkor manócskák) meg is ijesztett. na akkor rögtön mentem. kaptam a progit és itt van, 56 nap múlva itt fog bömbölni az ágyikójában.
szóval nem játék...
de én sem hiszem, hogy 5 órán múlna a dolog.
addig is feküdj és menj minél előbb.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: