Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!!!

Nócika a meggyszósz:a meggyet felteszem főni 2 liter vízbe..majd a forrástól számítva 5 percig főzöm majd bele teszem a habarást/liszt+tejföl/ és össze rottyantom..majd ízesítem cukorral és fahájjal.....):

Judy legközelebb is sikerülni fog hidd el!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Na ma vadast csináltam tészta körettel és egy kis zöldség levest! Mind 3-an jól bekajáltunk belöle! Olyan szép idő van mancika alszik addig apa elment lemosni az autot és utána anyumra bizom mancikát és megyünk apával fűvet nyirni meg kicsit gazolgatni! Bár ennék valami fini sütit, de hogy ÉN ebben a nagyon szép időben nem leszek hajlandó sütni az is biztos!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap estére elmentem keresztanyummal egy művházba éjszakára dolgozni mi csináltuk a bűfét! Rock buli volt! Jó volt nagyon, bár volt olyan zene ami már nekem kicsit sok volt, de többnyire jó zene volt! Meg meg látszik ez nem fiatalok zenélye nem volt ott a sok kis suttyó már bocsi és nem volt drog party nem volt balhé! Nyugis volt azaz azért voltak olyan akik igencsak felöntöttek a garatra, de ők akkor is csak jó kedvüek voltak és nagyon aranyosak voltak! Szal tetszett!!! Megyek máskor is ha lesz!!!

Susy! Csak annyit mondok nem voltam tőletek messze!!!! 1 városkával voltam arrébb tőled!!!!

Nita köszi a recit! Lehet meg is csinálom! Bár azért lebeszélem apával, mert az ujdonságokért nem igen van oda!!! Te mennyit főznél3 emberre??? 1 üveg meggy elég??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika én 2 üveg befőttet csináltam meg....amúgy elég 1 üveg is de api szereti.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita! Köszi a tippet!

Többiek???? Mi jót csináltatok ezen a szép 7végén??????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


szivesen:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Nagyon pangunk! Mi ma voltunk délelött hatalmasat sétálni! Voltunk DM-ben kinaiban meg 100Ft-osban! Most meg épp azon agyalok van e kedvem ma még ablakot pucolni vagy toljam holnapra!!

Ma nem kelett főznöm, holnap apának rántott sajtot csinálok magamnak meg rántott csirke szárnyat!! Köretnek meg pasz! Szerintem párolt zöldséget! Bár apáéhoz jobban megy a rizs tartárral!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon tré időnk van! Olyan kicsit esik aztán eláll! És így ma hogy álljak neki ablakot pucolni?! Bár lehet akkor ma átpakolom a szekrényeket aztán lesz ami lesz!

Tegnap a kinaiban vettem nmancikának egy olyan aranyos kiscipellöt! Olyan kis csecse! Bár nem akartam viágosat venni mondván kint az udvarra valami sötétebb kéne! De mikor megláttam a fehér kis cipőt nm tudtam ott hagyni

Mától megpróbállom elhagyni a cukrot! Kezdődhet a diéta! Muszáj, mert kistesót nem szeretném túl sok túlsullyal kezdeni!

Nita! nTi hogy állltok? Rajta vagytok a kisteson ujra??? Lehet már probálkozni??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci én ma megint ablakot pucoltam.....a függönyk áznak...holnap kimosom őket..és elkezdem rendbe rakni a fiúk jövendőbeli szobáját:))))
holnap gyros lesz a hami ......meg lehet összedobok valami levest.még nem tudom mi illene hozzá.......

baba dolog.:együtt vagyunk amikor szeretnénk...nem görcsölök egy percig se rajta........1x csak sikerül megint:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Én csak nem pucoltam ablakot! Oda bujtam mancikához és mire beájultam volna mancika abban a pillanatban ébredt! Szal nem volt se alvás se takaritás! Te pedig nagyon kis ügyi vagy!

Én hiszem, hogy sikerül hát miért ne sikerülne! Amúgy nem gondolkodtatok még egy genetikai kivizsgáláson? Lehet csak van abban valami, hogy lehet valamiért nem tudsz kihordani kislányt! Vagy ez hülyeség?? Bár nem! Már elég régóta gondolkozok ezen és mindig arra gondolok, hogy szerintem egy ilyesfajta kivizsgálás nem ártana!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok,

Nócika,
Éppen ma reggel határoztam el én is, hogy most már ideje fogyóznom egy kicsit. Jó lenne valahogy kinéznem mire visszamegyek dódozóba. Legalább 15 kiló felesleg van raktam.:lol: :lol:
Nita,
Érdekes ez a görcsölés dolog. Mikor Barbit terveztük, hiába volt már gyermekem, mégis rágörcsöltem a témára. :lol: :lol: Aztán mikor Izust akartuk, volt már fiam is meg lányom is és mégis görcsöltem a témán. Én valahogy soha nem tudtam baba témában nem görcsölni. :lol: :lol: :lol:
Suzy,
Mizu veletek???

Hétfőn voltunk az oviban beíratáson. Hát látnotok kellett volna a lányomat. Sor volt, várni kellett. Az idő alatt Barbi fogta magát kiszaladt az udvarra és mindent kipróbált. Olyan aranyosan szaladgált, élvezte a dolgot. Később az ovisok is kimentek, ő meg elvegyült köztük. Szóba állt mindenkivel, pátyolgatták a többiek. Mondta is az óvónéni, hogy hagyjam nyugodtan, figyelnek rá. Volt is hiszti mikor végeztünk és el kellett jönni. Ezek alapján nem hiszem, hogy gond lesz a beszoktatással.
Végülis csak 1 oviba írattam be, mert a Pozsonyi úti nem tetszett, nem szeretném oda vinni.Na meg a vezető azt mondta, hogy rendben lesz a felvétel, mert már februárban betöltötte a 3-at+körzetes+dolgozni megyek ősztől+ a nagycsaládosok előnyt élveznek. Ezek alapján kihagytam a másik ovit. Kb 3 hét múlva jön meg a papír a felvételről. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy! Ezeke csupa jó hirek! Pláne, hogy a beszoktatással nem lesz gond! És remélem mikor az első ott töltött nap után sem fogja mondani a kis csepp, hogy Ő menni akar majd veled! Bár így az elmondottak alapján nem úgy tünik szerencsére!! :D :D :D
MI is fogfyozunk bár sajna ma nem tudtam ellenálni a kisértésnek ma egész nap mentünk reggeli nélkül indultunk ma apával és így délután 2-kor már bementünk egy mekibe! Akkor drukkolok neked is a fogyihoz!

MI ma voltunk pesten egy hires koraifejlesztőbe! Nagyon aranyosak voltak minden téren csak az felejtették el közölni, hogy 9ezerbe kerül az első vizsgálat! No aztán félárban megegyeztünk, mert mondtam ez így nem fer, hogy csak mikor oda éár az ember akkor találják ki pedig nem egy emailt váltottunk, de a lényeg ezentúl heti 1x járunk majd zúglóba szellemi fejlesztésre ami 2500Ft-ba fog kerülni! És ez nem is drága! Vonatjegyünk 55Ft és a vonattol, ha jó idő van nem buszozunk hanem séta! Szal kellemest a hasznossal!
Aztán voltunk ma butort nézni, mert nyáron szeretném kitenni a kisszobába az Ő kis rezidenciájába és basszus egy átkozott komod ami még nem is tetszik 40ezer :shock: :shock: :shock: azt hittem nem jól látom! Pedig ez itt volt nálunk és mikor mi 6 éve ide kölötöztünk onnan butortoztuk be a lakásunkat meg anbyáékét is! Igaz l telt 6 év!! De ez marha igaszságtalan infláció!!!!!!!!!!
Ma nem főztem ma apáék főztek rakott kelt!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Én most vért izzadok! Ma leestem gyerekkel a kezemben a lépcsőn! 10 lépcsőfokot zuhantunk! agyon fáj a gerincem és a medencém! És a jobb kezem zsibbad picit! Szal a nagytakaritást nem tudom, hogy fogom befejezni! Ma sehogy az is bztos! A tököm ki van! Szal lehet ma meglátogataom a tarcsai kórház sebészetét! Nincs kedvem! Remélem délutánra elmulik!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!!

Nócika én már nem megyek semmilyen kivizsgálásra....ha nem jön össze a 3. akkor kicsit keseredek el csak hisz van mér két gyerekem:):):):)
de azért remélem sikerül:))))

Judy meg lehet tanulni nem görcsölni..jó persze én is gondolok rá hogy vajon most sikerült e....de semmi több......

Nóci IRÁNY A DOKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! Igazad van a kivizsgálással kapcsolatban! De hogy egészen öszinte legyek én szerintem, ha a helyedben lennék én tuti kivizsgáltatnám magam! Már csak a kiváncsiság miatt is! DE viszont talán annyiból nem, mert mindennek meg van a maga oka! És lehet jobb ha nem tudok róla! Na ez jó dilemma! nem is tudom talán neked van igazad! Van 2 csodaszép gyermeked és ettől nem is kell több!! Mármint kismanó jöhet még ezt csak képletesen értettem!!! :lol: :lol: :lol:

Dokihoz végül nem mentem! Majd meglátom! Ha csontom törtem volna akkor visitanék szerintem! A karomból a zsibi már ki ment, de a bal könyököm az szépen szineződik most már! Egyreszebb a szivárvány!! :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem holnapra már jobb lesz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika persze igazad van..de nekem türelmem meg kedvem sincs ide oda járkálni.ha jön a bébim jön. ha nem akkor nem......de remélem jönni fog:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon el van tünve mindenki!

Nita! Persze teljesen megértelek és igazad van! És bizton remélem, hogy ha nem is azonnal akkor jönni fog hisz még abszolut, de nem vagy elkésve! Mint ahogy én sem! Még az sem kizást, hogy egyszerre legyünk kismamik! :D :D :D :D Bár azért mi még élesben nem vagyunk a témán csak böszen gyakorolunk!! :lol: :lol: :lol: :lol: És remélem neked azért ettől mihamarabb sikerül egy csodálatos kis bébi!!

Kivel mi történt?? NÉzeget még erre valaki?? Judy? Susy??? Én ma jártam Maglódon!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok,csatlakozhatok hozzátok :) ?Pesten lakunk,a x.kerületben,van már két gyerkőcöm:a kisfiam lesz júliusba 3,a kislány szintén júliusba lesz 4 éves és már próbálkozunk:3.babát is szeretnénk,augusztusba hagytam abba a gyógyszert,remélem most már sikerült,jövő héten tesztelek majd,kaptam gyógyszert:clostylbegitet,azt mondta a doktornőm hogy kell egy kis ébresztő a jobb oldalamnak mert alszik,megnézte minden rendben vannak tüszők,ez jó hír:-)már ennek is úgy örültem:-)de tényleg az ember a harmadikat is olyan türelmetlenül várja mintha az első pici lenne,nem igaz?:-)én legalábbis már nagyon türelmetlen vagyok,nagyon szeretnénk még egy kis rózsaszín ruhásat:-)akikkel beszéltem mindenki azt mondta 3gyerek-nagy bátorság,de jó olvasni hogy más bátor anyuka is van:-)[/url]
krisy
Budapest X. kerület
 
 


Szia Krisy! Üdv köztünk! Persze, hogy csatlakozhatsz!
MI még csak a ketteskére fogunk gyurni igaz még teljes mellbedobással nem vagyunk az ügyön, de remélem hamarosan ott tarthatunk!
Biztos, hogy hármaskának is kislányt szeretnél?? Nem szeretnél egy kis helyes kisfiút? Nekem kismancim van, de minden vágyam, hogy kisfiam legyen! Én az elsőt is annak vártam, de mikor a 4D-n megmutatta nuniját boldogabb nem is lehettem volna! És tudod, ha a ketteskénk is kislány lesz annak is nagyon fogok örülni!
És neked mind a két terhességed pont könnynen jött?? Minden úgy ment ahogy terveztétek?
Petefészked meg már tuti felébredt! És akkor szoritok nektek, hogy pozi legyen a teszt!! MIkor is kéne nem megjönnie?? MIkorra drukkoljunk? Vonalzit nem csinálsz?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


kedves nócika,hogy vagytok ma?az első baba fél év után sikerült és utána gondoltuk jöhet is a következő baba amikor szeretne,aztán nagyon hamar sikerült is,szülés után letelt a hat hét és már sikerült is a baba,sajnos a kislány hamar tápszeres lett,elég nehéz volt az elején,de ha mégegyszer csinálhatnám ugyanígy csinálnám:-)szeretem a munkám és vissza szerettem volna menni hamar dolgozni és nem akartam 3év korkülönbséget,most meg nagyon szeretnénk még egyet,eredetileg 2akartam,de most végülis mégis szeretnék én is még egyet:-)találtunk egy szép kislány nevet:Zulejka,nagyon tetszik nekünk,ezért szeretnénk még egy kis rózsaszín ruhásat:-)de persze ha kisfiú lesz akkor is nagyon boldogok leszünk:-)jövő hétvégén kellene megjönnie,akkor fogok tesztelni,már nagyon kiváncsi vagyok:-)8 hónapja próbálkozunk,még van idő,de azt hittem a harmadik pici is hamar összejön:-)tegnap próbáltam csinálni,klasszak ezek a vonalzók,de valahogy a beillesztést nem tudom hogy kell csinálni,tudsz segíteni? :oops: Mi jót szoktatok csinálni?Tényleg nem tudsz valami jó ingyenes hirdetési oldalt a neten?Szeretném eladni a babakocsit,lecseréljük egy könnyebbre,már ki is néztem az újat,olyan klassz kis könnyü és újszülött kortól lehet használni,a harmadikon lakunk,lift nincs és nehéz lenne cipelni a mostanit:-)lassan befejezem,már regény lesz lassan,nálunk nagyon fúj a szél,most jöttünk a játszótérről,egészen átfagytunk,megyek csinálok is egy meleg teát,szép vidám napot:-) :lol:
krisy
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Krisy! Hüm nem semmi, hogy milyen hamar összejön! Mi például közel 2 évig vártunk mancikára! Nekem azt mondták aki sokat vár az elsőre a második hamar jön utána! No majd meglátjuk! Neked meg szerencséd volt és hidd el hamar el jön a következő kis csoda!
Zulejka! Szép, de még is furcsa név! Még sose halottam róla! Milyen eredetű??
Nagyon jó kis hirdetős oldal a teszvesz én is ott szoktam eladni cuccokat! Tavaly adtam el röpke pár nap alatt egy 3 kerekű babakocsit meg most is vannak fent kisruhák játszószönyeg meg egyéb baba dolgok! Regisztrálj utána kapsz egy levelet és utána már tudsz adni venni! Én szeretem! Ott aztán van a kutya fülétől kezdve minden!
MI mit szoktunk csinálni? Háát az tök változó! Reggel kelünk rendbe rakjuk magunkat reggeli séta a boltba főzünk aztán ebédeltetek alszik addig én teszek veszek vagy lustizok aztán séta meg várjuk apát haza! Aztán szerda lévén tehát ma megyünk dévény tornára vagy hétfőnként megyünk Zuglóba korai fejlesztésre! Sosem unatkozunk sajna! Mondjuk imádunk csavizni mindig megyünk valamerre!
Nálunk a játszótér az nagy nulla! Oda mi nem nagyon járunk ki! Pedig szeretnék! Ezért belefogtam minmáron második éve gyüjtöm a delikátos vonalkodokat, hogy legyen szép játszóterünk! Gyülnek is szép számmal szerencsére!
És ti minden nap mentek játszótérre?
Te honnan írsz??
És írj nyugodtan regényt szeretek olvasni! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


szia nócika,csak most tudtam írni,mert időnként elviszi a férjem a laptopot:-)Zulejka?igen,elég ritka név,a párom egyiptomi,ezért szerettem volna olyan neveket választani,amiket mindkét országban lehet használni,ez a név itt is benne van az utónévkönyvben,hercegnő a jelentése:-)én is hallottam már a teszveszről,majd megpróbálom,egyszer már akartam ott hidetést feladni,de vártam hogy küldjék az e-mail,de nem kaptam meg,utána már nem írtam meg újra a hirdetést,elég volt egyszer is megírni:-)és milyen az a fejlesztő torna amire jártok?most én is hallottam hogy az oviba lesz torna ahová majd mennek a gyerkőceim,annyira megörültem,néha én is itthon szoktam velük tornázni,de az inkább bohóckodás:-)pesten a X.kerületben,kőbányán lakunk albérletbe,sajnos ez a kerület sem jó játszótér szempontjából,ha van is nagyon régi és messze van,előtte a IX.kerületbe laktunk,nahát ott olyan családias park van,jó nagy a József attila lakótelepen,nagyon szerették a gyerekek,de ott viszont a lakások nagyon régiek és dohosak,vizesek a falak.Most találtam egy-két játszóházat ahová majd elnézek a gyerekekkel,ha apa elvisz minket,nincs jogsim sajnos,egyébként minden nap kétszer megyek velük játszótérre,jól le is fáradok:-)de mi sem szeretünk otthon ülni:-)mindig fagyizunk,nekem már nappal nem is alszanak,este 8-kor fektetem le őket és reggel 7-ig alszanak,este tudok én is kicsit kikapcsolódni,tv-ét nézni,jól megszokták már ezt a napirendet,ez nagyon bevált nálunk:-)és ti pesten merrefelé laktok?szoktatok menni játszóházba?és mikor szeretnétek a kistesót?lassan be is fejezem és írok amint tudok,addig is szép napot nektek és jó egészséget:-)
krisy
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Nócika én azért örülnék ha egyzserre lennénk kismamik:)))))))))

Krisy üdv a csapatba!!!!drukk nektek is a 3. bébihez!!!!!!!:))))
nekem is sokszor mondják hogy de bátrka vagyunk hogy szeretnénk 3. babát.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jöttél Nita! Már azt hittem vége van a még szinte el sem indult topiknak! :lol: :lol: :lol: :lol:
Be vallom én is örülnék, de szerintem neked most nagyobb sanszod van rá, mert mi nem igazán teszünk érte, mert sajna gumival vagyunk egymáséi! :? :? :? DE amit a cani nagyobb lesz jobban mondva már végre elindul akkor jöhet a kistesó!

Krisy? Susy? Judyt??? Merre vagytok?? Olyan rossz, hogy erre nem nagyon jár senki!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mi ma kinnt voltunk a város ligetben jó nagyot sétáltunk! Persze a két szép játszótér közelébe is alig jutottunk annyian voltak! Szó szerint a szülök verekedtek a hintáért, hogy a gyerköc beleülhessen!
Mi holnap megyünk délre szellemi fejlesztésre onnan átmegyünk barinőmékhez aztán szemészet mancikával majd a nap végén mi megyünk apával fogorvoshoz! Már február végén bejelentkeztünk, mert nekem letört a fogam persze preimier plánba tők elöl és csak mostanra kaptam időpontot! Már úgy szégyeltem utcára lépni nem még idegenekkel beszélgetni! Szal a holnapunk elég zürös lesz!

Kinek hogy telt a 7vége????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


hú a fogletörés nem jó..nekem hátsó fogam tört le ugyan de gyökér kezelték..és még menni kéne vissza mert van 2 lukas fogam:(((((

én is úgy mennék már a vásros ligetbe.....gyerek korunkba szinte minden nap ott voltunk...de innen azért egyedül elég necces oda menni.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen neked így nem egyszerű, de ha egy hétvégi napot meg tudsz oldani talizhatnánk ott! Mit szolsz??????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


a páromtól függ......de majd megkérdezem mikor lesz itthon valamelyik hétvégén:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oké én már alig várom!!! Egyébként asszem jővő hét vasárnap rendőr nap lesz kint és azt a két pici fiad értékelné!!!! Ha érdekel!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


hú az jó lenne..na de majd meglátjuk api itthon lesz e.......no meg jó idő is legyen:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát a jó idő a legfőbb feltétel!!!! Mert ha esik vagy nagyon fuj akkor mi se megyünk! Pedig szeretem!
Apa mit dolgozik, hogy 7végén is nyomja???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na én lépek alukálni holnap elég szalados napom lesz! Majd este tudok csak jönni elöbb nem! Bár a fogászat meg tud rendesen viselni szal azt se igérem, de kedden már okés lesz minden!! Remélem!!!
Puszi és jó éjt!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


párom a volánnál buszvezető.ezért van hogy hétvégén is dolgozik......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Na ma megjártuk mancival bórát baranyát! Elegem is lett úgy merő hírtelen, de az este úgy, de úgy feldobott! Én ilyen boldog fogászat után még sosem voltam!
Nos úgy volt a mai program, hogy voltunk korai fejlesztésen és utána elindultunk, hogy talizunk Zsuékka az egyik bnetes barinőmmel!l szemészet elött! No de sajna nem tudtunk talizni, mert olyan gyorsan ment az idő, hogy mire odaértünk volna épp, hogy 5 percet lehettünk volna együtt, mert már indulhattunk is volna a szemészetre! Ott semmi változás se jó se rossz! Azért ez is valami! Utána jött értünk apa ettünk egy gyrost írány haza fogmosás majd fogdoki! Igaz, hogy elötte lebaszott mint a pengös malacot, hogy letört foggal vártam 2 hónapot, de megérte! Olyan szép lett! De sajna talált mellé még egy rakat rosszat! Szal egy jó darabig oda fogok járni! És én még nem szálltam ki úgy fogorvosi székből, hogy ne fájt volna! De esküszöm, hgy most még a szurkát sem éreztem! Szal minden elismerésem ezé a dokibácsié! No ezért vagyok olyan boldog!

Nita! Ohh az elég kemény munka! Ott aztán van bőven kilométer rendesen! Sok felelösség meg stressz!

Na épp most ment ki az érzéstelenítő!!! Hurrrrááá!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok,hogy vagytok?egész hétvégén én olyan fáradt voltam,állandóan csak aludnék,a napi kétszeri játszóterezés teljesen lefáraszt,na meg hétvégén szoktunk elmenni nagyobb bevásárlásra,hogy hétközben ne kelljen nekem cipekedni,ezért is nem tudtam írni.Ma meg voltunk délelőtt az Örs vezér téren a Sugárba van egy játszóház,most voltunk először és keddenként nagyon megéri 600/óra/gyerek,olyan tiszta és sok a játék,kisebbeknek,nagyobbaknak is klassz,szóval ma sem vagyok valami friss:-)tudtok valami jó játszóházat ami olcsó,ha jól olvastam pestiek vagytok,igaz?meg tudom érteni a fog letörés milyen kínos,nekem is elöl tőrt le és olyan rondácskának néztem ki két hétig amíg eljutottam a fogorvoshoz:-)nekem már sokszor letört elöl,sokat romlott a terhességek után a fogam,így nekem korona van elöl,de már több mint egy éve és olyan klassz,teljesen mintha eredeti lenne a fogam.Szórítsatok lányok:hétvégén tesztelek,már nem bírok magammal,annyira kiváncsi vagyok hogy sikerült-e a pici :D igyekszem írni gyakran,szép vidám napokat:-)
krisy
Budapest X. kerület
 
 


Krisy!
Örülök, hogy jöttél! Hát elég zsufi programokat írtál le nem mondom! Te sem panaszkodhatsz, hogy kockásra ülted a popid!
Nos már nem vagyok pesti 2004-ben költöztünk Monorra, de a Bosnyáknál laktunk tehát egy paraszt köpésnyire az Őrstől!! :lol: :lol: :lol:
Amúgy a játszóház lévén az Ikeára gondolsz??? Mikor az megnyilt még én is kicsi voltam és anno még én is játszottam ott a játszóházban!
Hidd el nagyon szurkolok a pozi teszthez! De ez a nagy állmosság ez jót jelent! Én az első 3 hónapot szinte végig aludtam! El sem tudom képzelni mi lesz kistesónál is, ha úgyan úgy álmos leszek! Hogy fogom ezt megoldani nem tudom! És elvileg mikor kéne nem megjönnie Piri anyónak??? Csuriban kezem lábam minden! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!!!!

Nócika nekem is ilyen volt a fogdpki.még a szuriot se éreztem...na de amikor ki ment az érzéstelenítő potyogtak a könnyeim annyira fájt....

Krisy én Halásztelki vagyok de nagyon közel Pesthez......csepel plázába van egy kissebb játszóház de nem tudom mennyi.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Másik fogdokival jártam már én is így, de ez most valahogy más! Mondom boldogságom határtalan!

Krsy! Én sem lakom messze pestől! Ahogy apa szeret száguldozni úgy bennt vagyunk 20 perc alatt! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok lányok,hogy vagytok?már ettől a jó időtől is jobb az ember kedve,nem igaz?tegnap is akartam írni,de leragadtam egy játékbolt weboldalán,igaz hogy még csak júliusba lesz a gyerkőceim szülinapja,de már nézelődök,hátha kifogok valami jó kis akciót,tavaly pl.a tullitól rendeltünk,klassz volt mert 5000felett ingyenes volt a kiszállítás és országszerte,lehet az éven is onnan rendelünk majd:-)játszóház?igen van az ikeába is ,de mellette van a Sugár üzeltközpont vagy mi és abba is van,na mi ott voltunk.Mi jót csináltok?nekünk minden nap ugyanaz a napirend,szóval ezért is keresek néha valami játszóházas programot a gyerekeknek,hogy legyen valami változatosság is,nálunk az a nehéz hogy aszüleim győriek,a hugom soproni,a férjem mamája meg külföldön él,így mi itt pesten segítség nélkül vagyunk,de hát itt van a munkahely,mit lehet csinálni.szép napot nektek:-)
krisy
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!!

Ma nem tudom mi volt a gépemmel, de nem birtam csatlakozni a nethez csak most! De végül is nem is baj, hogy így legalább ebben a jó időben kint hintáztunk az udvaron mancival mikor meg aludt csináltam a dolgom!
Főztem ma zöldség levest meg brassoit bár a krumplit csak akkor csináltam meg hozzá mikor apa haza jött, mert hát lássuk be a sült krumpli csak frissen finom!

Krisy! Már a sugárbn is van játszóház?? Hmm nem is tudtam! Bár ez már szinte elengedhetetlen! Na egyszer majd mi is megnézzük! Ha ennyire unatkozol egyszer össze futhatunk, ha van kedved! Mi minden hétfőn járunk fel fejlesztésre nem messze az Őrstől! Persze csak ha van kedved!
Sajnálom, hogy segítséged nincs! És apa mivel foglalkozik, hogy Bp-hez vagytok kötve?? Ha nem titok persze!
Vonalzit nem szeretnél csinálni?? Mert bevallom én már most nem tudom a gyerköcök nevét! :oops: :oops: :oops:
Július hányadikán született a kicsikéd?? Mert az én pici lányom júli 12.-én született!
Ja és a napirend miatt egyett se aggodj az nálunk is detto ugyanaz! Igaz itt is van játszsóház, de mig mancika nem ül legalább addig nem viszem!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok,

Bocsi,hogy mostanság nem jövök, de ezerrel készülünk a vasárnapi keresztelőre és húsvétra. Apa kapott egy külföldi melót, hát nem volt egyszerű. Több fordulós próba volt. Nagyon komoly ez a cég, remélem bejön. Jövő héten indul Rotterdamba és egy csomó dolgot kellett intézni. Utána többet tudok jönni. :lol: :lol:

Krisy,
Üdv nálunk. :lol: :lol: Boldog babavárást kívánok. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szép napot nektek!

Judy!
Örülök, hogy tudtál jönni! Nem is tudtuk, hogy keresztelő lesz nálatok! Pont húsvét az nagyon szép időpont választás! Remélem kapunk a keresztelőről képeket!
Apa kamionozik?? Tesom is! Épp most akar váltani Ő is nemzetközizni szeretne, mert itt a belföldiben rohadt sok melóért marha kevés a lóvé!!!

Krisy! Nem mára ígérted a pozi tesztet????Várjuk ám nagyon!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!

remélem mindenki jól van?

Nócika api itthon van vasárnap.ha rá tudom venni akkor kimegyünk a rendős napra.....ha eldől akkor szólok neked ok-?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Jajj drágám ne haragudj, de a vasárnap nekünk nem jó! Be vallom menetközben mivel veled nem lett konkretizálva és hát be vallom közben lebeszéltük keresztanyummal, hogy vasárnap megyünk együtt Visegrádra! De ha a hétfő is jó nektek akkor nekünk az is jó!!! Remélem ezért nincs harag! És akkor hétfőn akár ott akár máshol is szívesen talizunk veletek!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika jaj semmi baj....ez még nekünk se biztos.............a hétfő nekünk tuti nem jó,............majd összehozzuk máskor:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

ma voltunk 3-aba a városligetbe kirándulni........Barnikámra nagyon nagyon büszke vagyok...lovagolt!!!majd a blogba lesznek a képek:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is mindenkinek boldog nyuszkót kívánok és sok sok lócsolot!

Engem eddig apukám és apa locsolt meg! Még a tesomat várom meg esetleg a sogorékat a 4 fiuval, de szerintem Ők se jönnek!

Mi tegnap voltunk Visegrádon bobozni aztán Gyömrön bográcsolni! Jól sikerült minden és mancika is jól érezte magát

NIta! Örülök, hogy végül kimentetek, de ezek szerinte apa nem tartott veletek???
Hmm akkor nagyon ügyes a kis Barni, hogy felült a paci hátára! Majd megyek és megleselnitem a képet a blogba!
Gondolom kint is marha sokan voltak hát fennt Visegrádon valami téboly volt ez a fránya időjárkálás ellenére! Mondjuk szerencsére ott nem esett az eső, de alattunk szentendrén szakadt! Jó volt élveztük! Bár mi képet elfelejtettünk csinálni! :?

Többiek?? merre jártatok???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika nem volt semmi program a ligetbe.csak az állatkertbe de oda nem mentünk be...eset az eső így haza indultunk......api is velünk volt......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nekem ma egymillió dolgom volna azt se tudom hova kapja, de csak itt csücsülök a gép elött most is és olyan se kedvem van! Olyan homályosan sütöget a napocska! Szerintem ezt tesz rá a fene jó kedvemnek!

Nita! Hát akkor lehet szombaton volt a program! Vagy nem tudom! Csak azt tudom, hogy György napkor szokott lenni! Majálisozni mentek valamerre??? Mi barinőmékkel tervezzük, hogy ligetezünk feltehetőlegesen, ha nem esik ez a fránya eső! Hétköznap olyan szép és jó idő volt és itt volt a hosszú 7vége mikor apa itthon van és akkor meg elég tré idő volt! Én ezt nem értem!!
Hát az állatkertbe én se mentem volna be! Pláne, hogy a neten megnéztem a jegy árakat és azt hittem, hogy fotelestül esek le a konyhába! Nem semmi a jegy ára!!! És akkor még nem vetél egy perecet se egy üditöt! Nem tudom mi lesz ebből!!!
De remélem, hogy nem áztatok el nagyon és azért jól éreztétek magatokat! Sikerült bejárni azért az egész ligetet?? Vagy hamar haza zavart titeket az eső???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!!!

Nócika állítólag nem is volt rendőr nap:(
sebaj....Barnika azért jól érezte magát......

majális:api nem dolgozik szóval ha jó idő lesz mi is megyünk a városligetbe:)

a fele ligetet tuti bejártuk aztán haza indultunk olyan csúnya volt az idő:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naaa, ha közben nem zavarnak barinőmék akik szintén picivel jönnek ki akkor összefuthatnánk!!!
Na és vajon, hogy hogy nem volt!! Már etz is berakják a megszoritások közé??? Már ezt is elveszik mi kis népektől??? Na ezek után akkor vajon lesz majális???
Az viszont felettéb jó, hogy Barni élveszte a sétát csak sajnálom, hogy tré volt az idő!!

Kérek tanácsot???!!! Van valkinek ötlete arra, hogy mancika miért olyan nyügi?? Iszonyat! CEgyszerüen nem marad el 10 percet egyedül mindig csak rajtam csimpizne! De ha meg az ölemben van akkor az se jó neki! Lehet valami front van?? Vagy mi lehet a baj?? Enni inni rendesen teszi éjszaka is fennt van nagyon sokat! Pedig szerintem telihold sincs! Csak mi küzdünk ezzel vagy nálatok is vannak gondok???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


rendben összefuthatunk....bár jönnek anyuék is:)

Regi szerintem a frontok miatt nyügi.......hamarosan beindul a viharszezon :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: