Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabci!
Kitartás!Mostmár jönni fog a baba és akkor párod is végre haza jön!
Na most néztem annyi videót a youtubon,hogy már aludni sem fogok az átjárhatóságiig :D
Ki szokta nézni a Szulejmánt?
Én már alig várom,hogy este legyen,nagyon szeretem!

Puszi
szisza87
 
 


Laptetőőőő :D De ezt most átadom nektek lányok: Pannuka (péntekre :) ) és Gabici (keddre :) )

puszi
szisza87
 
 


ÉÉÉÉn szoktam nézni imádom alig várom máár az estét!!!
Köszönjük szépen a laptetőt elfogadjuk!!!
Pusz

gabci75
Érd
 
 

 
 

aJaj Lanyok, annyit irtatok, alig birom felfogni mirol is volt szo :)

szoval Szisza, en koszonom a tamogatast meg mindent, most elegge kivagyok, attol h meg mennyi idobe telik az egesz.. es sajnos nincs annyi idom, mivel ahogy mondtam bezar a ceg. Lehet h. a gyerek a fontos, de azt kell mondjam ennyire nem. Nekem fontos h. legyen munkahelyem, nem szeretnek a semmire szulni..igy is gaz,mivel egyertelmuen kirugnak, de akkor is mas mintha nem is lenne semmi. Ha most nem lenne, talan annyira nem erdekelne, mert mire odajutnank talalnek allast, ez nem zavarna annyira mint a mostani helyzet.:(
mindegy , ez van, el kell fogadni.
Nade, hajra lapteto :)

Pannuska, gabci, mar en is nagyon varom a pozitiv teszteket:) Rajtatok a vilag szeme :)

Ami a sorozatokat illeti, en krimi parti vagyok, nem szoktam szulejmant nezni, inkabb mentalista dr csont :)

Na megyek , fo a kaja,

Koszonom a biztatast, buzditast :D

20140211131327
 
 


Sziasztok Csajok!

Visszaolvastam mindent:
Én a helyszinelők mindegyik változatát, nyomozós filmeket szeretem.
Holnap teszteeet veeeszeeek! Holnap tesztet veeeszeek! Háháháháhá! De jó,de jó,de jó. De jó, hülye vagyok! Párom tiszta ideg, mi lesz az eredmény. Én nyugis vagyok. Már pisilnék ezerrel!!! Derüljön ki, mivanmá?!!!

Gabci, az hogy csak másfél nap van vissza, még rosszabb!!!! Párom már tegnap akart tesztet. De a Tied is itthon lesz akkor, ugye? 2, azaz KETTŐ (és nem egy) csíkot fogtok látni 24-én !!!!! Nem, nem a szemetek fog káprázni !!!!

Szisza, egy kicsit fáj az átjárhatósági, nem kell félni. Én az enyémen k--án beégtem. Sztori: berohantam a kórházba, mondtam a dokinak siessünk, mert megyek dolgozni. Mondja oké, vetkőzzek. Kérdem hol? Bevittek a szülészeti részlegre és egy 10cmX10 cm székre mutatott a nővér, hogy vetkőzzek le. Mondtam oké, de mit vegyek fel? Odaosontam egy tiszta ágyhoz, mégis kényelmesebb... Lebuktam, lecseszett a nővér. Megszántak, beengedtek egy szobába, ahol nem volt senki. Namost az öltözetem: kórház hálóing - szexi, hupilila köntös - isten tudja kié, csizma-saját. ÍGY menjél oda vazze! Mentem. Bedugta a csöveket, semmit nem éreztem. Aztán akkor benyomta a folyadékot, szar érzés volt. És akkor azt mondja keljek fel. Én? Fogjam meg a puncusból kiálló csövet. Én? Én. Át kellett ballagnom a TELI várótermen egy másik épületbe. Ott lefejeltem a röngtengépet. És ennyi. A "fájdalom" egyre csökken idővel, a nap végére elmúlik, meg belőlem folyt is ki trutyek. Remélem te jobban megúszod.

Reginand, lehet rosszul érzem, cáfolj meg, de úgy érzem, hogy totál rá vagy görcsölve erre a munkahely megszünésre. Olyan mintha tudnád mikor jön el az armageddon. Nyugodj meg, mi csak ezt akarjuk. Hidd el. Legalább te tudod előre mikor szünik meg a céged, de sok ember hirtelen szembesül vele. Te fel tudsz készülni rá. Jó, legyen állásod, én sem azt mondom, hogy munkanélküliből éljél, meg én is szeretek dolgozni, csak ne ez legyen a központi kérdés nálad. Plussz idegeskedés. Elég nekünk itt kinlódni, mire teherbe esünk, ami idegforrás, le kell állítani. Érted mit akarok mondani? Figyu, tételezzük fel: van tuti munkahelyed, jól fizet, munkatársak szuperek. Teherbe esel, de veszélyeztett leszel. Muszáj lesz otthagynod a munkát, akármennyire is jó lenne, ha lenne. Akkor is csak a baba a lényeg. Most nem azt magyarázom, hogy a munkahely helyett a gyerekre görcsölj rá, csak cseréld meg a fontossági sorrendet. Mit szólsz?
pannuska12
 
 


Mi van, megy a Szulejmán???? Hahó !!! Csajok!!!
A Mentalista most megy a Cool-on mi?
Olyan jó egyedül dumálni!!!
Hogyan is mondják szépen azt hogy K...JÁTOK BE!!!!!
Hé csak baromkodok, nemám komolyan veszitek a hülelányt!
pannuska12
 
 


Hahó Pannuska!!!!!!

Nagyon fel vagy pörögve csaje!!
Remélem is hogy 2csíkot fogunk látni mindketten!!
Igen hétfőn jön haza a párom ugyhogy itthon lesz!!!!Hálaistennek!!
Amúgy még nem megy a szulejmán most kezdődik!!!!
Végre!!!!
Jó éjt mindenkinek!!!!

Nyugi értjük a viccet csak nem szeretjük!!!!
Ez is vicc volt!!
Puszi!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Pannuska megvan a teszt?Holnap tesztelsz egy szép POZITÍVAT!!!! tényleg nagyon fel vagy pörögve :D :D :D
Húúú ez a sztori az átjárhatóságiról :D nem tudtam eldönteni,hogy sírjak vagy nevessek :D Bocsi :D :D  ez tényleg elég ciki, hol csinálták?? Hallod,de hálóinget kell vinni?Miért?Bekell utána feküdni valahova?Jajj én ezt nem értem  És át kell menni másik épületbe a lábad között a csövel?Húú ez elég gáz!Remélem hamar túl leszek rajta és az én sztorimon is majd csak röhögünk :)

Gabci!4 nap van már csak a tesztig :D hogy bírod?Van valami érzésed?Hasfeszülés vagy bármi?Tök jó,hogy itthon lesz a párod is,így eggyütt tudtok majd örülni a POZITÍV tesztnek :D :D :D
Jó volt este a Szulejmán,mi?Olyan kár,hogy már csak egy részt adnak :( Amúgy én is nagyon szeretem a dr csont meg az ilyen nyomozós filmeket,Shark (azt hiszem így kell írni) meg hasonlókat :) A Szulejmán csak jött,mert a történelmi filmeket nem szeretem,de ez olyan JÓ :D :D :D

Reginand ne haragudj,de nem értelek.Tudod,hogy meg fog szünni a munkahelyed.Ha most teherbe esel,se tudsz már oda vissza menni dolgozni.Akkor miért olyan lényeg?Akkor miért nem kezdessz el keresni valami más helyet?Nem értem most ezt,ne haragudj  Szerintem a helyes gondolkozásban az embernek a baba az első.Tényleg nem akarlak bántani és BOCS,de te sem vagy már fiatal,hogy a munkát helyezd a család elé.Mert ha azt írnád,hogy a párkapcsolatod nem a legjobb,azt előbb megérteném,mint az,hogy a melóhely az első.Igen én most munka nélküli vagyok,mert nekem is megszünt egyik napról a másikra,de nem tudok vele mit csinálni.Attól én még harcolni fogok a gyerekért.Aztán majd találok valami melót közben,vagy utána.Tényleg,bocs,ha bántalak,nem ez a szándékom elhiheted,csak egy kicsit sziven ütött amikor azt ítad,hogy ennyire nem fontos a gyerek.Főleg így,hogy nektek is orvosi segítség kell...

Bocs lányok ha hosszúra sikerültem 

puszi
szisza87
 
 


Pannuska!!!!

Holnap reggel pozítívan fogy ébredni,ez tuti!!!!
Jaja,ez az átjárhatósági  elég jó sztori,nekem sem kellett se hálóing és nem kellett mászkálni sehová,csak betétet és zoknit kellett vinnem.És 10pers alatt kész voltam,utánna mág 1napig vérezgettem de nem nagyon. Nekem a sotén csinálták.



Szisza!!!!!

ÚÚÚ nagyon jó volt a szulejmán,megszületett az újjabb trónörökös,és végre Hatise is terhes lett!!!
Még van délutánonként 15.25-kor kezdődik,egy Török sorozat, Végső Akarat,ez is nagyon jó film azt is szoktam nézni,ez is az rtl-en van.
Azaz igazság hogy nem érzek semmit de ez semmit nem jelent szerintem.
Képzeljétek el az éjjel azt álmodtam hogy teszteltem és POZITÍV lett,nem akartam elhinni így csináltam mégegyet,az is 2csíkos lett,hát én annyita boldog voltam hogy el sem tudom mondani!!!!
Ez valami jel lányok!!!

Pusz!!!Csók



gabci75
Érd
 
 


Szia Gabci! :D

Végülis nem is baj,ha nem érzel ég semmit,mert ugye akkor sem érez még semmit az ember lánya ha párnák közt fogan meg.És ez majdnem ugyan az  nem? Nem lombik,hogy "nagyobb" babókat kapj vissza,csak a párod katonát kapod meg.Fúú de hülyén fogalmaztam,ugye?
Majd meglesem ezt a sorozatot,de ha már régóta megy,lehet,hogy nem fogom nézni...
Az tök jó,hogy pozitív tesztel álmodtál!
Én már vagy egy hete a babámmal álmodok!Olyan szép álmok ezek :)
Remélem hamarosan teljesülnek :)

Puszi
szisza87
 
 


Szisza,
nekem fontos a munkahelyem mert nem 28.000 bol szeretnek gyereket nevelni. Nem szeretnem h. egyszer is eloforuljon h. nem vehetek neki turo rudit, mert nincs ra penz vagy ennel rosszabb.
igen,, nekem fontos, es nem a karrier hanem h. legyen mibol eltartani a csaladot.
Fontos h. legyen munkam amikor elmegyek szulni hogy ne 28.000 gyedet kapjak. Biztos velem van a baj, de en nem az vagyok aki elvarja hogy valaki fizessen helyette mindent. Masreszt pedig nem tudom pontosan a megszunes datumat. Lehet 1 ev, lehet 1.5.. lehet 0.5.
miert nem lepek? mert mar tavaly is gyereket akartunk- de nyilvan nem tudtam mikor jon ossze persze most mar latom h. semmikor-  eleg gaz lett volna h. itthagyon a feleves vegkielegitest ami valljuk be sok penz, kozben meg esetleg kitesznek a masik helyrol.. raadasul akkor meg munkanelkulire sem vagy jogosult- mert ugye nem kirugtak hanem eljottem. Ezert nem valtottam- masreszt nem is vettek fel meg sehova- mivel a munkaviszonyom majdnem 15 ev, a letoltendo idom is magas, ami meg tavaly ervenyben is volt.

Pannus, nemsokara tesztelhetsz :) kivancsian varom az eredmenyt:)

Gabci, te most akkor kedden tesztelsz ?:)





20140211131327
 
 


Cső csajok,
pörgésemnek vége,erős félelmem van, nincs jó előérzetem. Már most káromkodok magamban, de reménykedem is. Már elterveztem: reggel 6-kor kelek, benyomom a gépet, fellépek ide és akkor megyek pipilni. 7.15-kor indulni kell Tapolcára. Tesztet megvettem, Gabrielt, azt mondja a gyógyszerész, melyiket adjam? mondom neki, nekem tök mindegy, csak pozítiv legyen. Mosolygott. Én viszont halál komolyan gondoltam! És mindenkit agyonverek,ha egycsíkos lesz, akit tud a dolgomról és drukkol. Aki ismer, úgyis hagyja..... Nem ám, csak a számmal verekszem.
Szulejmánok! Remélem Reginand nem sértődött meg, én is jó sokat írtam neki és ugyanarról, mint Szisza. Lehet megbántottam. De én nem akarom megbántani!
Szulejmán Gabci ! Új nevetek lesz ! He-he. Na. Én még soha nem álmodtam ilyen gyönyörűt! Tök jó az álmod, kedden átéled élőben! Legalábbis nagyon ajánlom! Ne aggódj 2 hét múlva mindent érzel - hányinger, émelygés, sok pisilés, fáradtság, aztán ingerlékenység, bőgés hegyek.... Remélem átélhetjük ezeket a csak általunk annyira várt dolgokat.
Szulejmán Szisza! Itt nálunk, Vidéken ( persze a k..ög Pestieknek csak, met ugye Budapest a világ közepe,szerintük ) nem egy épületben van a vizsgáló meg a röntgen, így át kellett ballagnom. Tényleg így volt, persze akkor nem így vigyorogtam a nyomoromon, mint most, de szeretem elhülyéskedni a dolgokat. Full utcai ruhában (télen ) mentem be, így kellett adniuk valamint amiben átmehettem, mert ők már tudták, hogy menni kell, csak én nem. Ezért hálóinget adtak meg vkinek a köntösét. Lehet nálatok egy épületben van. Régebben álmodtam én is babával, csak már nem emlékszem rá mi volt. Ti hogyan tudtok így álmodni? Legalább álmomban gyerekem lenne....
pannuska12
 
 


@reginand:


 Szia!!!!

Nyugodj meg,mire megszünjk a melóhelyed addigra te már terhes leszel ez tuti!!!!

Úgy döntöttem hogy kedden csinálok egy tesztet,igaz csütörtökön telik le a két hét,de megpróbálom és keddtől mindennap csinálok!!!
Biztos ami biztos!!!

gabci75
Érd
 
 


@reginand:


Szia, de nem egyedül neveled a babát, hanem az apukájával. A gyes mindenkinek egyformán szar! Először is kapunk anyasági támogatást, ez egyszeri és elég magas összeg. Aztán jön a szülési szabadság,tgyás, gyed ezek a fizetés függvényei, utána jön a 28000, de arra már visszamegyünk dolgozni a gyerek meg a bölcsibe. Ne legyél ennyire borulátó na, legyél pozítiv ! Mint én holnap reggel
pannuska12
 
 


@pannuska12:



Nyugodj meg,ne félj,jaa és ne káromkodj!!!
Reggel megnézem mit írtál,én is megyek holnap a 8-as busszal be a melóhelyre,mert jön az új főnök és bemegyünk minannyian hogy megismerjük,és pedig elmondom a szitut,de mát tudja amúgy a bolvezető elmondta neki,de jobb ha én is elmondom mire számítson. Amúgy megértő,mert azt mondta hogy semmi baj,csináljam nyugodtan,nem fog elküldeni,még jó amúgymeg nem is küldhet mert védve vagyunk!

Remélem is hogy átélem az álmom!!!
Mert ha nem akkor viszont TE fogsz kikapni!!

gabci75
Érd
 
 


@gabci75:


Szia,
12. naptól mutatható ki a HCG, elvileg nagyon beindul. Nyugodtan csináld meg a tesztet kedden. Többet úgysem kell csinálni!
pannuska12
 
 


Lanyok en nagyon szurkolok nektek ! :)

Sikerult elrendeznem  egy csomo beutalot: pl emlo UH ra mar mehetek jovo heten. aztuan meg vervetel :)
igaz a nodokis gondom nem oldott meg :(
20140211131327
 
 


Sziasztok Csajok!

Pannuska nagyon bírom a stílusod,nagyon jó fej csajszi vagy ;)
Tudod én sem vagyok ám gyökeres pesti ;) Én is vidéki vagyok és remélem,hogy minnél előbb vissza is tudok költözni szülővárosomba,mert nagyon hiányoznak a szüleim és a tesóm is!És persze anyósomék is!Azért más az élet ott.Például ez a pörgés nam hiányozna,de a város az igen :( Hiába ,ha nincs dugó imádom a pesti utcákat :D 
Reggel nagyon várni fogom a jelentkezésed!A párom úgy is megy 6-ra dolgzni,ugyhogy fent leszek :)

Gabci!Drága érted is nagyon izgulok ám,hogy sikerüljön nektek is!Már nincs olyan messze a kedd (még 5 kell aludni :) )
Bocsi,de az a török sorozat nem igazán tetszett...nem tudom,nem jött be.Lehet ha az elejétől nézném más lenne :)

Reginand én nem akarok veled vitatkozni,mert teljesen úgy érzem,hogy te engem "támadsz",hogy nem akarsz úgy járni mint én.De én ezt a helyzetet elfogadtam.Ez van!Pannukának teljesen igaza van abban,hogy ez mindenkinek egyformán szar!Ezzel sem tudunk mit tenni.Mo.-ban csak ennyit fizetnek,külföldön más a helyzet.Engem nem tart vissza a 28000 ft,mert van egy férjem és egy szerető családom aki majd segít az elején!Engem nem kell eltartani,de én nem is éreztem így soha.Talán azért mert soha nem is éreztették!
Mindenkinek magában kell eldönteni,hogy mi a fontossági sorrend az életében.
Nekem az a legfontosabb,hogy családom legyel,én ezért élek!


Szép estét lányok !
Pannuska reggel várunk!!!!!
szisza87
 
 


Pannuska nagyon szorítok neked!Nagyon izgulok most érted!!!Várom nagyon,hogy írj!!!
szisza87
 
 


Pannuska lerágom a körmeim  gyere!!!
szisza87
 
 


Megcsináltam, negatív,egy csík.
Rosszat adtak a patikában.
Köszi a szorítást, jöhet a következő hónapban is.
pannuska12
 
 


úgy sajnálom!!!!!!
szisza87
 
 


@reginand:


Ez az, ügyes vagy te. Belendül a dolog !
pannuska12
 
 


@szisza87:


Ez van, majd következő hónapban. Most leigyam magam? Ilyen korán ? Anyázok egyet inkább.
pannuska12
 
 


Dühöngd ki magad nyugodtan,aztán hajrá következő hónap!Most kihagytok egy hónapot,vagy egyből folyt.köv.?
szisza87
 
 


Gabci, remélem neked sikerül!

Megyek, mert készülök. Clostylbegyt-ért kell mennem Tapolcára.

Szép napot mindenkinek!

Ne aggódjatok értem, nem bőgök, kicsit rossz, de valahogy éreztem. Tegnap is írtam, hogy rossz előérzetem van.
pannuska12
 
 


@szisza87:


Á, nem hagyunk ki, megjön a menzesz és szedem a hormont és újra inszem.
Na tényleg megyek.

Puszinyuszika !!!!
pannuska12
 
 


Mi itt vagyunk melletted és nagyon szurkolunk,hogy a következő sikerüljön!
Puszi
szisza87
 
 


Pannuska! Nagyn sajnálom... De majd a következő!!!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Pannuska!!!!

ÓÓÓÓ,de kár pedig annyira bíztam benne hogy mindkettőnknek sikerül!!!!
Ne búsulj a következő sikerülni fog.
Megyek készülni,délután jövök!!
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


CSAJOK!

POZÍTIV TESZTEM LETT TAPOLCÁN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEM HISZEM EL MÉG MOST SEM!!!
Az esélytelenek nyugalmával mentem oda, reggel 2 kávé, hogy ott is menjen a pisilés + cigi. Odaértünk ( párom éjszakás volt, úgyhogy mondtam neki két anyázás között, maradjon itthon aludni ) pisiljek és várjak. Meg sem született a teszt, mire mondják a nevemet. Behívtak, vizsgálat - semmi izgi. Megszólal a telefon. Mondja az asszisztens, hogy halványodik a csík. Mondom mivan ? Megint szól a telefon: tök erős csík!!! Mondom mivan? Ekkor már ültem, felálltam, ültem. Mondom nem kéne vért venni, azt mondja a doki, ha vizeletből látszik már,akkor nem. Mondom biztos? Biztos. 100%? 100%. Biztos? Biztos. 1500%? 1500 %. Mondtam neki ne haragudjon, de hihetetlen. A hormont innentől dupla adagban kell feldugaszolnom, jövő pénteken kell visszamennem.  Nagyon bízom benne, hogy oké leszek.
Anyámat hívtam elsőnek - együtt sírtunk. Apánk meg nem vette fel, ő kapott egy sms-t. Kíváncsi vagyok mikor hív ujjongva? Ő pont azt akarta, hogy most foganjon, mert júniusi lesz,mint ő. REMÉLEM BEJÖN NEKI !!!!!
Csajok, magamon kívül vagyok!!!
Szerintem az ő tesztjük érzékenyebb a hormonra, mint a Gabriel. Ja és amíg dugaszolom a sárgatest hormont, addig tuti nem jön meg. Ugyhogy még egy hét várakozás.
Na, majd este jövök!!!
Puszika mindenkinek!
pannuska12
 
 


PANNUSKA!!!!DE JÓ!!!!!!ANNYIRA ÖRÜLÖK!!!!ITT VIGYORGOK A GÉP ELŐTT?MINT A TEJBETÖK :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 
Halkan még de GRTAULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szisza87
 
 


Pannuska nagyon örülök,annyira jó hogy sikerült!!!!
 

Engem ma reggel hívtak a klinikáról hogy megvan a vv.-el eredménye és nem vagyok védve rubeola ellen!!
Megőrülök!!!! De eze védettség elmúlik,mert gyerekoromban be lettem oltva tuti!Most megyek a háziorvoshoz úgyis és megkérdezem.
És így nem lehet lombikot kezdeni sem csak 2hónap múlva!!! De attól függ hogy mi lesz a keddi teszt eredménye,mert ha negatív csak akkor adathatom be,ha POZITÍV akkor nem mert terhes nők nem kaphatják meg !!! De akkor most mi lesz????
Megint csak decemberben lehet lombik,de akkor tuti szabin lesznek,akkor csak január??? Addig megőrülök tuti!!!
Remélem nekem is POZITÍV lesz!!!
Olyan jó lenne!!!

gabci75
Érd
 
 


Gabci nyugodjál meg!Neked is pozitív lesz!Erre kell gondolni!Ez most sikerült!Lombikra még ne gondolj!Mert nem lesz rá szükség!Ebben kell hinni!

Puszi
szisza87
 
 


Csajok hol vagytok?Hétfőn megyek próba napra!!! :) :) :)
szisza87
 
 


ohhh PANNUSKA!!!! Nekem volt egy megérzésem, hogy Tapolcán pozitív lesz!!!! DE JÓÓÓÓÓÓÓ! Gratulálok Neked! Pihenj sokat, és vigyázz a babócádra!

Gabci, Neked mennek a drukkok!

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


@szisza87:


Gratulálok!!!!!
Remélem sikerül és téged választanak!!!

Én még mindíg a rubeolán kattogok. Mert ugyanis azt mondta a körzeti orvos hogy akkor mikor én gyerek voltam nem volt kötelező védőoltás a rubeola elleni,és ezért nem vagyok védett,ugy én 1975-ös vagyok,és 1981-től volt kötelező!!! Fasza!!!
Öreg vagyok!!
Csak azt nem értem hogy miért nem az első im előtt kérték ezt a vérvételt,miért csak most???
gabci75
Érd
 
 


@ahugika:


Köszönöm a drukkot,rámfér!!!!
De nagyon!!!!
gabci75
Érd
 
 


@gabci75:


 Én nem értem ezt a rubeolás dolgot. Komolyan mondom, már nem tudják mit találjanak ki! Én 80-as vagyok, de tőlem sem kérték.
Sziszára hallgass, mert ez a vérvétel már úgysem kell !!!!!
És olyan tesztet vegyél, ami nagyon érzékeny a hcg-re. Mondták ott, nem szabad tesztelni, mert már sokan belefutottak, úgy mint én. De én végettem tesztelhetsz, a végeredmény legyen az ami az enyém.

Most 2 db golyót dugdosok csajok, hihetetlen! Megkérdeztem tegnap a dokit nem lehetne-e szájon át bevehető tablettában kérni. Azt mondta, hogy ez sokkal jobban ki tudja fejteni a hatását. Még egy variációja van, zselé formában, ami 9000 Ft. Persze elvetettem, ez 1650 ft-ba kerül. Szebben hangzik. A cigivel nagy bajban vagyok. Párom ki van akadva, mert rágyújtottam. Én meg szidom az agyamat, hogy mennyire böszme vagyok. Most 8-kor szívtam el döntésem szerint az utolsót, mindent eltüntettem, ami rá emlékeztet. Az a baj, még mindig kívánom, jobb lenne, ha hányingerem lenne tőle. Meg még nem biztos semmi. Szerintük igen, de az én fejemben nem. Még nem látszik semmi az ultrahangon, tehát teljes bizonyosság nincs. Tüneteteim sincsenek, ez még korai. Menzeszem se lesz a hormon miatt. Ebből se fogom tudni. De nagyon bízom benne ! Állítólag 1 hónap is eltelhet, míg látható lesz ultrahangon. De honnan számoljunk? 09.09-én voltam inszemen, 09.20-án volt a 12.napom. Beágyazódás meg 17-én lehetett. Most 09.-e vagy 17.-e?
pannuska12
 
 


@szisza87:


milyen próba napra? Ennyire hülye vagyok, igen, jól látod.
pannuska12
 
 


Pannuska tudod nem is olyan régen írtam,hogy voltam bent egy beszélgetésen,és most oda hívtak be próbanapra.Eladónak.De megmondom őszintén,hogy nagyon félek,mert a csajszi mondta,hogy nem biztos hogy örülni fognak,hogy el kell majd mennem a meddőségibe,de szóljak a kisfőnöknek,hogy tudjon róla,mert ő mondta neki,de biztos tőlem is akarja majd hallani.Háááát most elégé be vagyok tojva,mert mi van ha ő nem olyan jó fej mint ez a csaj?Na majd hétfőn meglátjuk 
Amúgy nem vagy hülye,csak a kismamik feledékenyek!  Cigi: próbálj meg nem gondolni rá!Nagyon szar lesz mert amikor én letettem egy hónapig minden este ámomban cigiztem.Nagy akarat erő kell hozzá,de meg tudod csinálni!Gondolj arra,hogy a babád egészsége miatt!Ugyanis azok a kisbabák akikkel a terhesség alatt cigiztek sokkal hajlamosabbak a gyerekágyi halálra!!!Tesóm is ettől retteg,mert ő sajnos végig cigizte,és most még aludni sem tud szinte mert mindig azt figyeli,hogy lélegzik e a gyerek!Olyan bűntudata van...de akkor hiába mondtuk neki,csak veszekedett velünk,most meg...Szerintem Te sem ezt akarod! Szóval hajrá!!!Tessék letenni a cigit!!!

Gabci nem tudom tőletek miért nem kérték?Tőlünk kérték,sőt most még szifiliszt is nézettek!!!De Én nagyon szurkolok,hogy ne kelljen ez az oltás!Majd szülés után beadatod,hogy tesó projektnél ne legyen gond ;)
ÉÉÉS ne vagy öreg :) Még pont időben vagy!

Ahugika te jól eltüntél!Mizu veled?

Csajok!Nektek is kellett AMH-t csináltatni?Mert nekem jövőhéten lesz kész az eredmény és nagyon félek tőle :(
Amúgy reggel óta pörgök!6:20-kor felébredtem,kutyusom toporzékolt már,hogy pisilnie kell.Aztán már nem feküdtem vissza!Most vettem ki az almáspitét a sütőből :D Nyami :D Fől a húsleves,már sül a császár (jó fokhagymásan,krumpilpüré lesz mellé) És még kövesztett szalonnát is  csinálok!Férjem imádja,de csak az enyém :D A boltit nem szereti annyira :)
Szép hétvégét lányok!
szisza87
 
 


Ja Pannuska szerintem 9.-től kell számolni,de nem vagyok benne biztos!
szisza87
 
 


Jó reggelt lányok!!!

Ejnyebejnye Pannuska!!! Nem szebed cigarettázni!!!!!!
Mostmeg meg főleg nem,sziszának igaza van!!
Jó majd veszek valami frankó tesztet és az pozitív lesz tuti!!!
Köszönöm szisza a biztatást és a szurkolást,mindenkinek köszönöm,így bitzos sikerülni fog,olyan jó hogy rátok találtam!!
Sziasza reméljük hogy a kisfőnők is olyan mint a nagy!!!
Húha elég fincsi kajákat csinálsz te lány!!!
Én ma nem főzök,mert van még kajcsim,de holnap valamit kell,mert hétfőn jön haza végre a SZERELMEM és neki kell valami finom!!!
Csak az a baj hogy én hétfő-kedd dolgozok,szerda-csüt nem,csak csöt délután megy mejd megint vissza. Hálaistennek.
Ja aa,tegnep voltam bent a melóhelyen és volt sz új területis ,tök rendes gyerek,kis fiatal ,de megértő,és azt mondta reméli mihamarabb sikerül a baba!!!
Szóval jó fej!


gabci75
Érd
 
 


Pannus, orulok neked:)
csak igy tovabb:)
20140211131327
 
 


Gabci szerintem lehet úgy kérni a gyógyszertárba,hogy ne 25-ös hanem 10 érzékenységü tesztet adjanak ;)
Örülök neki,hogy ilyen kis pozitív a srác :D
El is fáradtam rendesen ebbe a nagy sütésbe,főzésbe.Már ki is takarítottam,mostam porszívóztam,minden :D Most jöhet a jól megérdemelt szieszta :D

Puszi
szisza87
 
 


Jó majd úgy kérem!!
El hiszem,és is takarítottam,unaloműzésből,pedig rend volt,mert ugyebár én egyedül csak nem csínálok rendetlenséget!!!
De porszivózni meg törölgetni mindennap lehetne!
Mostmár pihizzünk akkor!!!
Este Xfaktor!!! Ja és holnap este is!!!
Puszi.Csók
gabci75
Érd
 
 


Gabci nem tudom,hogy a digitális teszt mennyire érzékeny?Vagy olyat nem szeretnél?De végülis olyan mindegy milyet veszel,mert úgy is pozitív lesz :D :D :D
Akkor Te is kitakaritottad magad :)
Nekem is a kutyusom miatt minden nap lehetne porszívózni,gondolom a cicus is vedlik most?

Na jó éjt csajok!
szisza87
 
 


@szisza87:


Azt nem tudom hogy milyen,remélem bármilyen is lesz csakis POZITÍV lehet!!!!
Jaja,szép rend van,de én mindíg le szoktam nyíratni a Mancika szőrét és így annyira nem hullik vagy legalábbis venni észre,meg szereti is!!!! Nem vedlik most. 
Jó éjt mindenkinek!!!!Kacsintás
Pusz.Csók
gabci75
Érd
 
 


Gabici Mancika a cicád neve?De cuki!!!Nekem Lédy a kutyusom neve :) Próbálok róla dobni egy képet :) Este jó volt az X faktor mi? :) Én röhögtem rajta egy csomót!
Még 2 nap és tesztelsz!!!Nagyon izgulok érted!!!

Puszi
szisza87
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!! 


Szisza!!! Te megint korán keltél!!!!
MIgen a cicám neve Manci.
NAgyon aranyos kutyusod van!!!Kinti és benti is?
Igen 2nap,de lehet hogy várok még egy napot mert kedden megyek dolgozni és bármi lesz az eredmény jobb lenne utána itthon lenni a párommal,és szerda-csüt itthon leszek.Meg nekem a klinikán azt mondták hogy 14nap,ugyhogy szerdán tesztelek!!!!És akkor már erősebb lesz a két csík is!!!
Nagyon jó volt az xfaktor,tök jó hogy ma is lesz!!!!

Pusz!
gabci75
Érd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: