Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!:)


Megcsi: Kitartás! Nem is baj,hogy rendesen megnézik a dolgaidat,legalább tudod,hogy rendben vagy.
Az én régi orvosom még egy vérvizsgálatot se csinált mielőtt fog.gátlót kezdtem szedni...fél évig szedtem,mikor a mostani orvosom közölte,hogy nem is szedhetem...Tudom,hogy ez most teljesen más téma..De legalább rendesen megvizsgálnak! Szóval,bár nagyon nehéz, de ne aggódj! Drukkolok Neked!


Verus: megvagyok,csak sok volt a dolog mostanság:) Mensi elmúlt,kezdhetjük az új hónapot(ez lesz a 3.)


Neked valószínűleg tegnap volt ovu. Nem korai, általában a 14. ciklusnap az ovuláció, HA 28 napos pontos a ciklus...na már most ez egyénfüggő...mivel nem mindenkinek pl. nekem se mindig 28 napos,így az ovu akár havonta lehet változó napokon.. Ne aggódj,jókor voltatok együtt :) előtte 2-3 nappal,aznap + utána 2-3 nappal a legnagyobb az esély. (Tudomásom szerint, én utána olvastam, szóval csak azt tudom írni,amit olvastam:) )





 


Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


Emma első családrajza. Megkértem, hogy rajzolja le a családunkat. Kíváncsi voltam, hogy mit rajzol.
Ennyire akar már kistesót. 


evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Doorcsu: Köszi szépen akkor reménykedhetem hogy lesz babó :)  Remélem, hogy nektek is minnél hamarabb lesz baba :) Viszont kíváncsiságból csináltam még1 tesztet fél4 kor és azon erősebb volt a teszt csík mint a kontrol. Na azon pislogtam, hogy most mi van. De majd meglátjuk.

Evita: Egyszerűen imádni való Emmus :) Hogy fog neki örölni, ha meglesz a kistesó :) igazi nagylány már Emma :)  Lilikém még csak kis szeleburdi. De már tegnap óta észrevettem, hogy egyre többet  beszél. Pl kér valamit akkor léccccci (igen ahogy leírtam úgy mondja) meg köc= köszi és ilyeneket. Persze még mindig apa vagyok én is  (volt egy időszak, hogy minden anya volt, most minden apa) de ha nagyon akar valamit akkor kimondja rendesen, hogy anya :) :D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 

 
 

Evita: Nagyon édes rajz:) Remélem mihamarabb teljesül a "kistesó kívánság" Emmának:)

Verus: Lehet, hogy amin halvány volt a csík az selejtes teszt?! Csak ezt tudom elképzelni,miután a másik erősebb lett :)


Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


Sziasztok!

Evita: cuki a rajz, Emma tuti jó nagytestvér lesz!

Verus: Köszi a kérdést, egészen lehiggadtam, de okosabb nem lettem. Válasz a kérdésedre: összebújunk a párommal, a doki nem tiltotta meg, úgyhogy egyenlőre megy minden tovább a maga útján. Sajnos az ovutesztedhez nem tudom mit szóljak, mert én digitálisat használok, ha üres kört dob ki, akkor tovább tesztelgetek, ha smile-t, akkor összebújás.

Doorcsu: köszi a válaszodat, nagyon várom már hogy lemenjen a vizsgálódás, és történjen végre valami jó!

Kép
megcsi
Németország
 
 


Doorcsu: Nem tudom lehet, vagy akkor teszteltem amikor azoka  apozi napok vannak, mert olvastam valahol, hogy 2-3 napon keresztül pozi utána meg ovuláció. Majd eldől 3án, hogy megjön-e :D

Megcsi: tesztcsíkos olcsóbb meg megbízhatóbb is állítólag. Mert bármi baj lehet a kijelzővel már akkor nem jelez.
Hát remélem, hogy neked is minnél hamarabb babás leszel :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Lehet, bár az enyémmel még nem volt gond! Köszi a drukkokat!

Kép
megcsi
Németország
 
 


Reméljük nem is lesz gond Megcsi :)
Tegnap picit görcsölgetett a hasam alja, talán most célba érünk :)  Hogy vagytok csajok? :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Nálam most szünet van ugye, de olvaslak benneteket 
a következő hónapban beleadunk apait-anyait 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok.
Nyusziful: a baratnom is itta a teat meg kenocsot is hasznalt. Jovohonapban szül ;) megcsi minden rendben veled???
Lanyok!!! Ma csinsltam egy Clearblue tesztet. Tudom,hogx korai de olyan furan ereztem magam. Halvany de szabadszemmel is kivehető plusz. Baratnom meg a foton is latja amit kuldtem. Mit gondoltok. Osszejohetett???? Nem merek meg bele gondolni se.
frida860722
Zürich
 
 


Frida!
Megy adrukk! Csak erősödjön! 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Sziasztok Frida nagyon megy a dreukk :) +++ Most én is elég furán érzem magam. Szombaton pozi lett az ovu teszt és vasárnap meg ma meg kicsit görcsöölök, de csak kellemetlenül.... Nem volt eddig ilyen görcs. Mintha megakarna jönni. De még 2 hét van addig...

Evita meggyógyultatok már?
Nyuszifül: Sok sikert hozzá :D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Köszi Verus 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Frida: Helyedben 2-3 nap múlva ismételnék, de jó jel:) megy a drukk:)
Verus: reméljük,hogy az ovu volt és annak a jele a görcsölgetés:)

Hajrá lányok

Nálam semmi újság,várjuk az ovut addig pedig..kérek időpontot dokihoz(holnap) aztán remélem még a héten be is kerülök hozzá.

Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


Hát én is remélem :) Alig bírom kivárni, hogy megjön-e vagy nem....
De majd meglátjuk mi lesz. Már párom is reménykedik nem kicsit.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Frida: Szuper hírek! Mennek a drukkok, szerintem is tesztelt 2-3 nap múlva, ugyan olyannal és reméljük erősödni fog.

Verus: Mennek neked is a drukkok, remélem ez a hónap sikeres lesz nektek.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Örömmel olvasom, hogy mindenkinek jó irányt vesz a sorsa, remélem a közeljövőben sok-sok pozitesztről kapunk majd hírt! Köszönöm a sok érdeklődést, mi megvagyunk az édes párommal, semmi rágörcsölés, sok lazulás! 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Köszönöm szépen a drukkokat, nekem sincs semmi beleélés, semmi remény (na jó reménnyel azért bőven vagyok) De tartok megint a csalódástól. Majd meglátjuk mi lesz. Én is mielőbbi pozitív tesztet kívánok mindenkinek!!!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Akkor pozi tesztekre és babásodásra fel!! 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Nem tudom mi van de 3 napja görcsölök, és 2 hét még a nemvártig :/ Szerintetek?

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


@verus92:


Mensis görcs vagy gyengébb?

Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


Gyengébb mert csak kellemetlen. De már 3. napja és hol előjön hol semmi bajom. felvagyok puffadva meg pisilni járok folyton....

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Verus: Szerintem ez ovus fájdalom,elvégre pont a középidőben vagy:)
Máskor nem szoktad érezni? Remélem jobban leszel holnapra.

Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


Sziasztok! mi is belevágtunk a bébi projektbe,ma kellene megjönnnie ,de görcsöl az eggyik oldalam,meg éhes is vagyok esténként,ma csináltam kiváncsiságból de nemgatív lett! :( majd meg lássuk mi lesz később! :) Amugy 1 hete át estem egy jó csunya influenzán is.....
katusmatus
 
 


Doorcsu: Nem szoktam érezni. Ennél erősebb szokott lenni menszi előtt kb 1 órával. Ezért nem tudom mire kéne gondolnom most.

Katusmatus: Üdv itt köztünk, és mielőbbi pozitív tesztet :) Lehet, hogy később mutatkozik meg a kicsi :D Soks sikert hozzá, várj pár napot és tesztelj megint :) Teljesen kigyógyultál belőle?

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


verus92: Már a végit járom-juk a párom is benne volt,csak köhögünk,de nem vészes,verus azt szeretném mondani,kérdezni,h mikor elmult a bajom,utána egyhéttel voltunk eggyüt,szerinted lehetséges???? na majd meg lássuk,én már nagyon szeretném,de nem akarok rá görcsölni ,meg ilyenek,jönn ha jönni akar,csak ne soká! :)
katusmatus
 
 


Katumatus. Lehetséges, mert nem tudjuk pontosan hogy mikor van peteérés, csak ha ovu tesztezel, vagy hőmérőzöl. De lehetséges. :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Sziasztok,

Emma ma már véééégre oviban. Már nagyon várta, egész reggel tök lázban volt.  Remélem most sokáig nem lesz beteg...

Megcsi: Úgy is kell, tényleg ne görcsöljetek rá. Tudom nehéz. Majd meglátjuk velem mi lesz májustól...

Verus: Nem tudom, hogy mi lehet...  Remélem baba lesz, de tényleg lehet akár ovu is...

Katusmatus:  Üdv köztünk. Na megjött? Csináltál tesztet? Vagy mikor fogsz?

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:


Örülök,. hogy Emma újra oviban! És nemsokára elutaztok?

Kép
megcsi
Németország
 
 


Katusmatus: Üdv köztünk :)
Verus: jobban vagy? Elmúlt?
Frida?? Teszteltél azóta?
Evita: örülök, hogy meggyógyultatok:)

Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


Sziasztok,én is örülők h itt lehetek,és várni a csodát! :)
A hetet meg várom,ha nem jön,akkor jövőhéten csinálok.....
katusmatus
 
 


Katus: húúú, de tüerlmes vagy tesz ügyileg.  Mennyire pontos szokott lenni? 

Doorcsu: Köszi! Te most hol tartasz? Mikor kell megjönnie neked?

Megcsi: Igen, jövő péntek!!! Alig várom, hogy menjünk, remélem nem betegszik le addig megint. :))) MEgy az immunerősítés, béres csepp, c vitamin, d vitamin, multivitamin. 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Igen,türelmes..:D +1,-1 napot szokot késni,azért várom meg a hetet....habár fáj az oldalam....
katusmatus
 
 


Katusmatus: Én a helyedbe már teszteltem volna megint  :D
Evita: Örülök, hogy Emma meggyógyult :) Fellélegezhetsz Te is kicsit :D Előre is jó utat :)
Doorcsu: Ma már semmi görcs, semmi fájdalom, csak a szokásos puffadás.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Igazad van,messzi még a jövő hét,így a héten csinálok 
katusmatus
 
 


Katus: Na helyes!!!  Várjuk a pozitív tesztet!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Reméljük + lesz a teszted :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Katus részemről is megy a drukk!!

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Látom azért zajlanak az események :)
Evita most lesz napokban ovu(ha minden igaz,teszt még negatív) 9. ciklusnapom van egyébként.Tehát a belehúzós rész jön :D

Megcsi: Te hogy vagy?

Verus: Mondtam én,hogy jobb lesz:) pár nap mulva már izgulhatunk érted is:)

A most tesztelőinknek sok sok ++ -t !! :)

Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


:) Más bajom sincs,csak fáj a ,v szúrodik a két oldalam......(máskor mikor megjön derekam fáj,meg a melleim,de ezek most nincsennek)
katusmatus
 
 


Nem baj a remény hal meg utoljára 

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Csajok én egyre jobban várom megint a nemvárt napját  azóta néha szurkál a pocim.... Tudom tesztelni még felesleges lenne hcg teszttel, de az ovuteszt ami jósként is használható? Hallottam, hogy hamarabb kimutatja mint a hcg. Szerintetek?

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Verus nem mindenkinek mutatja ki a jórészt helyesen. Tudom h nagyon kívàncsi vagy màr, de sztem ne csinàld meg nehogy csalódj.
Türelem :-D

"Ha az élet citromlé, csinálj limonádét belőle"!

Daisypath Anniversary tickers
nyuszifül82
Eger
 
 


Verus: Mikor van a nemvárt napja? Én is csak azt mondom, hogy türelem!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


2-4 között van a nem várt napja. De a mellem fáj, meg a derekam. Alig várom már ^^

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
verus92
Szolnok
 
 


Nékem is néha a hasam alatt fáj,meg picit a derekam,más bajom nincs,holnap megtudom :)
katusmatus
 
 


Verus: Hú az még jóóóó messze van. Tesztelj harmadikán, akkor van Emma szülinapja. 

Katus: Holnap tesztelsz? De izgi....

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Verus : ne tesztelj semmivel!:) türelem. Állítólag! a legelső alkalom is az ovu után 12-14 nappal esedékes ,de hallgass evitára és 3-án :D
( Bár én se bírnám ki:D )

Katus: Drukkolok.

Én meg várok :D

Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 


Dorrcsu: Te ne várjál, hanem tegyél az ügy érdekében!!!!! 

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


@evita10:
Tennék én, ne is mondd:D
De ezen a héten olyan hülyén jön ki a lépés :D párom délután én délelőtt dolgozom(mondjuk én mindig) elkerüljük egymást :D Mire hazaér már alszom :D ez az én formám. Hétvégén szabadok vagyunk úgyhogy akkor mindent bele:D vasárnap lesz pé-m elvileg. Ma meg megpróbálom megvárni:D

Fridáról semmi hír?

Lilypie First Birthday tickers
doorcsu
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: