Új privát üzeneted érkezett!

Szappanka!

Szia!

Köszi, mostmár egész jól vagyok. Persze folyton ezen jár az eszem... Köszönöm az együttérző szavakat.

November 10-én megyek vissza a dokimhoz kontrollra. Még jó messze van ez az időpont, de mostmár próbálok előre tekinteni. Lesz cukorterhelés, közben szedem a d-vitamint. Szerintem November végén, vagy december elején már elkezdem szedni a terhesvitamint, és szeretném magam felkészíteni, hogy minden rendben legyen, egy esetleges újabb terhességre.
Remélem összejön, és leszek újra terhes, egy egészséges kisbaba megszületésével a végén :)

Szappanka, veled mi újság ? Mesélj!

Többiek?

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


@benirenata:



Én tudom, hogy így lesz!!! és kívánom is Neked!!
Pont ma írt egy kedves ismerősöm, hogy a testvérének is meghalt a babájuk, 11 hetes. Nagyon erősek vagytok, én nem tudnám feldolgozni. De szeded szépen a vitaminokat, odafigyelsz magadra, úgyhogy minden rendben lesz. Hogy érzed, mikor álltok készen, hogy újból próbálkozzatok?

Én nagyon izgatott vagyok, nagyon várom már, hogy egyáltalán elkezdjük a projektet. Pont a napokban jött szóba, hogy szeretnénk-e egyáltalán még egy babát, mert most annyira tökéletes minden, de hát gondolom ezek normális gondolatok. Én most kicsit le vagyok terhelve, munka, meg a baba, meg minden, nem olyan stresszmentes a dolog, mint amikor Milán fogant, úgyhogy most próbálok arra koncentrálni, hogy ezt a helyzetet megoldjam. Nem azt mondom, hogy görcsölök, meg stresszelek, mert nagyon szeretem a munkám, az embereket, és minden szuper, csupán borzasztóan sok energia, és nagyon kifáradok. 


szappanka
 
 


szappanka.
Hogy erős vagyok-e? Nem hiszem. Igazából, nagyon nem tudtam beleélni magam abba a terhességbe, mert a kezdetektől azt mondták, hogy annyira kicsi a baba, hogy kétesélyes a dolog. Így mindig is számítottam rá, hogy ez lesz a vége, csak ugye ott volt a remény... Nem is tudom, hogy pontosan hány hetes volt, mert nem a korának megfelelően fejlődött, nem is alakult ki szívhang egyáltalán. És ezzel vigasztaltam magam, hogy inkább most az elején, mint később, amikor már dobog a szivecskéje, és nagyobb, vagy még jobban beleélem magam. Remélem ez a szörnyűség soha nem fog többet előfordulni.
Persze így is rohadt egy érzés volt, és 2 hétig folyamatosan sírtam minden nap. De itt van a két gyerkőcöm, és előttük kellett erősnek lennem.

Részemről már holnap elkezdhetnénk a próbálkozást, de ugyebár meg kell várni a 6 hetes kontrollt, a vizsgálatokat, és a 3 hónapos időt, hogy regenerálódjak testileg.
Ami aggaszt, hogy a férjem nem annyira biztos már abban, hogy kell nekünk 3. Aggódik miattam is, meg amiatt, hogy nehogy előforduljon mégegyszer. Persze bennem is bennem van a félelem, de én annyira szeretnék még egyet, hogy képes vagyok ezt a félelmet legyőzni. Lehet a férjemnek is csak idő kell. Meglátjuk, hogy December , január körül hogy látja. Reméelm változik a véleménye.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 

 
 

Sziasztok! Szeretnèk Èn is csatlakozni Hozzátok! :-) Mi július óta próbálkozunk! Májusban volt az esküvőnk ès a fèrjemmel úgy èreztük egyből bele szeretnèk vágni a baba projectbe, nem várunk tovább ...! ;-)

Lenne is kèrdèsem hozzátok! Nekem percre pontosan 24-25 napos ciklusaim vannak! Már kèsik 2 napja! Ezzel egy időben borzasztóan elkezdtek fájni a melleim, de olyan szinten, hogy alig bírok hason aludni! :-( Ez lehet már korai terhessègi tünet, vagy ne èljem bele magam? Tegnap teszteltem (igaz napközben) egy negatívat! Valószínűleg az mèg korai volt! Aki már anyuka annak volt hasonló tapasztalata?

Köszönöm szèpen a segítsègeteket!

U.i.: sajnálom ami törtènt! Kitartást ès sok erőt kívánok benirenata! :-(
hilton201
 
 


Köszönöm szèpen! 25-sel teszteltem, de akkor majd az ünnepek után, ha addig nem jön meg! :-)

Mèg egy kèrdès! :-)
A nőgyógyászommal korábban már beszèlgettem, hogy milyen vitaminokat kell szedni a terhessèg tervezèsètől! Ő csak a folsavat mondta! Azt szedem is! Van mèg esetleg valami más, amit Ti szedtetek\szedtek?
hilton201
 
 


hilton201
 
 


Köszönöm szèpen! :-)
hilton201
 
 


@hilton201:



Üdv köztünk a csoportban. :)
Simán lehetnek ilyen tünetek, és szerintem egy igen érzékeny teszt már ki is mutathatja. Nekem anno még a menzesz előtt talán 1-2 nappal kimutatta, de persze a reggeli.
Mi szurkolunk.
Többieknél mizu? Mit lehet tudni?
Nálunk elvileg már csak kb. 1 hónap van hátra és belekezdünk. Úgy érzem most ráparázok, és ez nem oké. A fiamnál semmi para nem volt, elsőre meg is lett.
szappanka
 
 


Sziasztok! Sajnos megjött, úgyhogy nincs babóca! :-( Èn is èszreveszem magamon, hogy rágörcsölök időnkènt ès ez sajnos nem jó! Próbálok arra gondolni, hogy csak pár hónapja próbálkozunk! De jön az új hónap...hátha! :-)
hilton201
 
 


Sziasztok! Sajnos megjött, úgyhogy nincs babóca! :-( Èn is èszreveszem magamon, hogy rágörcsölök időnkènt ès ez sajnos nem jó! Próbálok arra gondolni, hogy csak pár hónapja próbálkozunk! De jön az új hónap...hátha! :-)
hilton201
 
 


Sziasztok! Sajnos megjött, úgyhogy nincs babóca! :-( Èn is èszreveszem magamon, hogy rágörcsölök időnkènt ès ez sajnos nem jó! Próbálok arra gondolni, hogy csak pár hónapja próbálkozunk! De jön az új hónap...hátha! :-)
hilton201
 
 


Bocsi telefonról írok ès lassan frissít! :-(
hilton201
 
 


@hilton201:


Semmiképp se keseredj el. :)
Mikor szoktatok egy hónapon belül próbálkozni? Nagyjából tudod, hogy mikor van a peteérésed?
szappanka
 
 


Köszönöm lányok, aranyosak vagytok! :) Túl vagyok rajta! :)

Körülbelül tudom, hogy mikor van peteérésem, de úgy érzem, hogy most már fogok használni ovu-tesztet és talán hőmérőzni is fogok! :)
hilton201
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok.

Májusban volt az esküvőnk, eredeti tervek szerint december-január környékén vágtunk volna bele a babaprojektbe, de eldöntöttük, hogy nem várunk addig.

2-3 napom van a nemvártig. A derekam fáj, de elég gyakran szokott, főleg mensi előtt és alatt, úgyhogy annak nem tulajdonítok nagy jelentőséget. Viszont a múlt hét vége felé hasszurka kezdőtött, több napon keresztül tartott. Remélem nem jön meg

Mindenkinek drukkolok, hogy minél hamarabb pozitívak legyetek! 

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:


Üdv köztünk :)
Várjuk a fejleményeket, és szurkolunk értetek ;))
szappanka
 
 


Köszönöm!

Ma reggel nem bírtam magammal, és csináltam egy tesztet, de negatív lett De amíg nem jön meg, addig bizakodom, hátha...

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:



Sosem lehet tudni, de azért ne éld bele magad. Mindenesetre szurkolunk és várjuk a fejleményeket. :)
szappanka
 
 


Biztosan nem élem bele magam, sőt, egy pozitív tesztnek sem hinnék. Lelkileg fel vagyok rá készülve, hogy akár éveket kell várni majd a babócára, ahogy a szüleim is ennyit vártak rám. Fogamzásgátló szedése előtt sosem volt pontos, össze-vissza jött meg, mindenféle vizsgálaton voltam, elvileg minden rendben van... A fogamzásgátló abbahagyása óta három mensin vagyok túl, ami a régebbi tapasztalatokhoz képest "túl szabályos": 26-27 naposak. De pont tegnap mondtam a férjemnek, hogy most azt érzem, hogy nem fog megjönni, és most fog felborulni minden

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:


Ne csüggedj.....van úgy, hogy elmaradt mensi után csak pár nappal mutatja ki a teszt! :) Kitartás! 

Én is mindig "látom" magamon a tüneteket mensi előtt, de eddig sajnos nem jött össze, de majd talán most!!! :) :) :)
hilton201
 
 


@hilton201:


Köszönöm a bíztató szavakat! :) Legközelebb péntekre tervezem a tesztet, ha addig nem jön meg. Nekem ez az első hónap, hogy "látom" magamon a tüneteket. Egyszer bizakodom, utána pedig elkergetem magamtól a gondolatot, nehogy beleéljem magam. És most nem tudom mi van: mensinek se híre, se hamva, a teszt pedig még csak egy icipici halvány csíkot sem szeretne nekem mutatni.

Drukkolok, hogy Nektek is minél hamarabb összejöjjön a babóca!!! Csak optimistán! :)

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:
Na mi lett a mai teszt eredménye? :)
szappanka
 
 


@szappanka:


Köszönöm kérdésed! Ma is negatív. Úgy látszik beigazolódik az érzésem, hogy felborul a rend...

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:


Szia! Lett valami azóta? megjött??

Mi tegnap nekiálltunk majdnem a babagyártásnak... De aztán inkább megvárjuk a decembert, csak az is a vége lesz és az még olyan sok idő... :) Türelmetlen vagyok már :)
szappanka
 
 


@szappanka:


Szia! Kétségek között vagyok, nem tudom mi van velem. Múlt héten kedden kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Majd hétfőn úgy tűnt, hogy na most megjön, de csak egy kis pecsételő vérzés volt. Hétfő óta majdnem minden nap ez van. Sajnos sokára kaptam időpontot a dokihoz (dec.13.).

Próbálom azzal nyugtatni magam, hogy eredetileg mi is csak decembertől, de inkább januártól akartunk nekiállni a dolognak, biztos a tudatalatti intézi úgy a dolgokat, hogy tényleg csak akkor jöjjön össze a dolog.

Teljesen megértem, hogy türelmetlen vagy, de már csak másfél hét és december van

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:


De érdekes ez a pecsételős dolog :/ Kíváncsi vagyok, mit mond a doki. 
Igen, 1,5 hét, de a peteérés olyan 20-a körül várható, szóval... még várnom kell :)
szappanka
 
 


Sziasztok! Én is csatlakoznék a csoporthoz. Mi a férjemmel egy éve jelentkeztünk a nőgyógyászom javaslatára egy meddőségi központba. Férjemnek OAT szindrómája van, lombik programot javasolta az andrológus. Nekem kiderült, hogy mindkét petevezetőm lezárt és Ashermann szindrómám van. Emiatt az idén 5 műtétem volt, mialatt az orvosnak sikerült egy normálnál kisebb, de közel normális endometriummal rendelkező méhüreget kialakítani. A petevezetők továbbra is lezártak. Én is megkaptam az "igazolásomat" a lombik programra. A meddőségi központ orvosa long protokollt javasolt, amit a 21. napomon, azaz december 12-én megkezdeni. 0,1 mg/ml Gonapeptyl inekciót írt fel 4*7 db-os adagot, amiből napi 1-et kell beadnom magamnak. Majd azt mondta és írta fel a doki, hogy ezt szúrjam magamnak, majd december 27-én menjek be a meddőségi központba, vérvételre (LH, E2), illetve reggel végezzek előtte terhességi tesztet. Ami nem hagy nyugodni, az az, hogy hogy eddig mindenhol azt olvastam, a 20-21. napon kell elkezdeni az inekciót, majd megjön a mensi és a 2. napon elkezdődik a stimuláció. Ezzel szemben, ha én csak december 27-én megyek be, az már a "36. nap" lenne,vagyis a mensi után kb 10. nap. Akkor meg már nem lehet elkezdeni a stimulációt. Szerintetek elképzelhető, hogy a 2. naptól kell a Gonapeptyl szúrni,  majd egy teljes cikluson keresztül és a következő (3.) ciklus 2. napján indul a stimuláció? Volt valakinek long protokollja? Előrodult valakinél hasonló? Vagy valamit félreszámolhatott a doki?
Köszi előre is...
sziszi81
 
 


@sziszi81:


Szia Sziszi!

Nem semmi a történeted. Sajnos én nem tudok érdemlegesen hozzászólni, viszont tudom, hogy van egy másik csoport, ami kifejezetten lombikos babucikkal foglalkozik. Szerintem keresd meg, nem tudom aktív-e még, de veszíteni nem veszíthetsz, mindenesetre nagyon nagyon szurkolunk, és természetesen várjuk a híreket!
szappanka
 
 


@szappanka:


Köszi:)
sziszi81
 
 


@szappanka:


Túl vagyok a dokin, sikerült hozzá hamarabb eljutnom. PCOS gyanú. 3 hónapig Inofolic szedését javasolta. Ha ez idő alatt nem jön össze a babóca, akkor a férjemet célszerű kivizsgálni, ha nála minden rendben, akkor engem vizsgálnak alaposan. A doki szerint ebben a ciklusban nem lesz peteérésem. Kíváncsi vagyok, hogy fog-e használni ez a cucc. Nagyon örülnék, ha nem kellenének a további kivizsgálások.

Nektek már csak max 10 nap! Drukkolok, hogy hamar zebracsíkos legyen a teszted!

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@marcsika86:


Sziaaa! Nahát, ezt a betegséget sokaktól hallom. De ha jól tudom, akkor ezzel a gyógyszerrel a többségüknek sikerült rendezni a dolgot, és baba is lett. Szurkolok mindkettőnknek, hogy menjen minél hamarabb. Mondjuk mindkettőnknek szép karácsonyi ajándék is lehetne akár :)
Emellett a gyógyszer mellett mikor érdemes belekezdenetek?
szappanka
 
 


@szappanka:


Sok fórumot olvastam az Inofolicról, akinek segít, annak 2-4 hónapon belül segít, akinek nem, annak fél év után sem (legalábbis ezt szűrtem le az olvasottakból). Bármikor próbálkozhatunk a gyógyszer mellett. A doki azt mondta, hogy célszerű a ciklus első napjától szedni, de nem ártok vele, ha nem várom meg. Így elkezdtem, remélem minél hamarabb elkezd hatni és nem lesz szükség egyéb vizsgálatokra. A doki javasolta még a diétát, próbálok odafigyelni, bár a december nem épp erről szól. Nasizni még szoktam, de próbálok figyelni az étkezésekre.
Egyre több helyen olvasok az aviva tornáról. Állítólag ez is segít. Jó lenne ezt is kipróbálni.

Hát igen, nagyon szép karácsonyi ajándék lenne! Remélem, hogy nektek összejön elsőre a babóca!


Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


Sziasztok !

Mi is most kezdtünk neki a baby projektek ő lesz a 4.kismanó ha összejön :-) Elkezdtem már Elevitet szedni van aki mást szed ? Ti mit ajánlotok? ;-)
esztigeszti
Budapest II. kerület
 
 


@esztigeszti:
Szia Esztigeszti! :)
Negyedik babó? Az igen! :)
Mi most próbálkozunk az elsővel,ez az első hónap. Az orvosom a Femibion-t javasolta,amiből már majdnem egy egèsz dobozzal beszedtem. Nálam semmi mellèkhatása nem jelentkezett,nem vagyok tőle èhesebb,nem híztam,szóval nekem bevállt.
Amúgy már nagyon izgulok, hamarosan kiderül,hogy sikeres volt-e a hónap..mára nem várom,de tesztelni mèg nem akarok.. :)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@marcsika86:


ÉS van neten fent ilyen torna? Youtube-on mondjuk? Mert akkor érdemes lehet otthon kicsit tornázgatni.
Hát, meglátjuk, hogy alakul. Most nagyon rá vagyok feszülve, úgy érzem. A fiamnál egyáltalán nem voltam, elsőre meg is lett a kis szarházim. :)


@esztigeszti:


a 4. Hát minden elismerésem :D A másik három milyen nemű, hogy hívják őket? :) Én most csak magnéziumot és kálciumot szedek, mert most kislányt szeretnénk, és erre gyúrunk. Állítólag ezek a vitaminok kedveznek ennek a projektnek. Az előző terhességemnél Gravidát szedtem. De szerintem ezek tök egyformák. HAJRÁÁÁÁ :)

@agi8699:


Én már tuti tesztelnék, ilyenkor már kimutatja :D Szóval szaladj gyorsan :DDDD

Olyan jó, hogy ennyien próbálkozunk most!! Sikeres hónapot mindenkinek!!! :)


szappanka
 
 


@szappanka:
Megfogadtam a tanácsod ès teszteltem,de sajnos negatív lett..igaz mèg nem jött meg,szóval picit mèg remènykedek. De persze nem esek kètsègbe,ha megjön sem,hisz ez mèg csak az első hónap volt,hogy próbálkoztunk.
Csajok,nálatok mik a tapasztalatok,hány havi próbálkozás után jöttek az első babák? Mennyi idősek voltatok akkor?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:

Lehet a teszt sem volt olyan erős érzékenységű. Nekem a menzi előtt 2 nappal már mutatta, de tudom h olyan nagyon érzékenyet vettem.
Nekünk szerencsénk volt, elsőre összejött Milánom.
szappanka
 
 


@szappanka:


Hú, hát akkor nektek tényleg szerencsétek volt. :) És milyen szép nevet választottatok! :)  
Örültem volna, ha nekünk is összejön elsőre. Bár megmondom őszintén nem vagyok teljesen biztos benne, annak ellenére, hogy a tegnapi teszt negatív lett, hogy nincs pici. Egyrészt, a teszt nem a legérzékenyebb volt, mert csak 25-ös és ugye nem is a reggeli első pisilésnél teszteltem. Másrészt azóta sem jött még meg és tegnap volt egy kis barna valami, amit nem neveznék folyásnak, inkább csak egy kis maszatnak.Azóta meg semmi. A hasam és a cicim egy hete fájdogál már, ez a mindjárt megjön érzésem van. Ez akár tudom lehet pms is, csak azért fura mert máskor nem szokott lenni semmi, csak aznap mikor megjön. 
Azt hiszem várok 1-2 napot, ha akkor sem jön meg, akkor veszek egy érzékenyebb tesztet és tesztelek újra.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok Lányok!!

Kinél mi újság?? Hoz a Jézuska pozitív tesztet valakinek?? :) Szívből remélem, hogy igen :)


@agi8699:


Nálad? Megjött azóta, vagy teszteltél újat? Mi csütörtökön kezdtük el igazán a projektet... De most kislányra gyúrunk és annak a praktikái szerint próbáljuk követni a dolgokat. Hát nagyon kíváncsi leszek... :D Ha nagyon érzékeny tesztet veszek, talán karácsonyra megtudom. Meglátjuk. :)

szappanka
 
 


@szappanka:


Sziasztok!
Iszom az Inofolicot reggel és este is. Hogy ennek a hatására vagy sem, azt nem tudom, de nagyon szép pozitív ovuteszteket produkálok. Úgyhogy van esély már most is babára.
Aviva torna gyakorlatokat találtam a neten, bár nem túl sokat. Kicsit húzós most ez az időszak, így még nem kezdtem el, de lehet, hogy nem is nagyon lesz rá szükség.

Drukkolok, hogy minél hamarabb összejöjjön a pici leányzó!

Lilypie Pregnancy tickers
marcsika86
 
 


@szappanka:
Szia! :)
Bocsi,nem jelentkeztem,borzasztóan húzós ez az időszak,nem is volt időm mostanában belèpni.Annyiból jó,hogy ekkora pörgès van,hogy így legalább nincs időm folyamatosan a baba-tèmán agyalni. Próbálom nem túlzásba vinni :)
Sajnos megjött,pedig a tünetek alapján azt gondoltam,hogy baba van,de sajnos nem jártunk sikerrel. De nem szomorkodok,ha minden igaz pont karácsonykor lesz peteèrèsem,a hèt második felèben elkezdem a tesztelèst. Jó is,hogy így az ünnepekre esik most,legalább lesz időnk minden nap dolgozni az ügyön. :)
Nálad mi újságazóta? Hogy èrzed? Összejött a pici lányka? :) Drukkolok nagyon! :)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok!!!
Most először vagyok itt, szükségem van a tanácsokra, hogy megbeszélésem a dolgaimat!!!
Az én történetem: 26 éves vagyok és van egy 8 éves fiam. Férjem 41 éves,nem tőle van a gyermekem. 5 éve vagyunk együtt és 3 éve nem védekezünk. Eddig semmi. Most a decemberi hónapban a tüneteim olyanok mintha kismama lennék.
Tüneteim: mell fájdalom de másképp mint mensi előtt szokott, kis fehér kidudorodások a mellbinbón mellfolyás pár csepp, szédülés volt hogy erősebb és gyengébb, derékfájás inkább medence fájás, alhasi szurkálás. 28 napra megjött a nemkívánt menses, van - e esély, hogy kismama vagyok??? Szerintetek??? Vagy csak bebeszélem magamnak!?
1012vikibuza26
 
 


@agi8699:


Pont karácsonykor peteérés... :) és abból egy gyönyörű baba. Ez olyan szép lenne. :)
Nálunk nem hiszem,hogy összejött, szerintem túl korán próbáltuk. A lány ugye úgy van, hogy peteérés előtt 2-3 nappal. Nekünk vagy 3 vagy 4 nappal sikerült előtte, szóval szerintem peteéréshez közelebbi időpontot kell választani.
De meglátjuk. :)

@1012vikibuza26:


Teszteltél már esetleg? Elég ritka, hogy megjön és az ember terhes, bár lehet premenstruációs tünet. Ilyen esetekben szerintem csak a teszt az, ami tud bármit "mondani", és utána még mindig ott a kérdés, hogy akkor miért van vérzés?... Egy érzékenyebb teszt szerintem már elárulná, ha lenne valami.
szappanka
 
 


Sziasztok!

Beköszönök ide is, mi 2 hónapja kezdünk próbálkozni, azaz volt 2 "nemsikerült" hónapunk, így már biztosan 2017ben jöhet először össze a baba.

tocsilla
 
 


@tocsilla:
Legyen 2017 a szerencse éve ;) szorítunk :)
szappanka
 
 


Boldog karácsonyt kiscsapat!! :)
szappanka
 
 


Sziasztok! 

Mi December eleje óta próbálkozunk a babával, és azóta nem jött meg a mensim 12.én kellett volna azóta csináltam 2 db teszter az egyiket ma reggel és 2 csíkos lett csak az elős egy kicsit halovány, merjek benne bízni h terhes vagyok? Azóta ven egy kis hányingerem de csak általában eset.

Előre is köszönöm.
biroheni23
Konyár
 
 


Boldog Karácsonyt Neked is! :) Remèlem az új èv meghozza a kèt csíkot mindenkinek! :)
Mi újság nálatok? Règen írtam.
Èn csütörtökön kezdtem az lh tesztelèst,de azóta mèg mindig teljesen negatív.Bár így az ünnepek alatt nem tudtamminden nap azonos időpontban tesztelni,lehet elszúrtam ezt most. Mondjuk minden nap voltunk együtt,szóval ha esetleg közben mègis volt peteèrès,akkor sincs gond
:-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@biroheni23:
Szia! Szerintem ez egyèrtelműen baba. Ünnepek után irány az orvos! :) Gratula! :)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@biroheni23:
Tuti baba!! Gratulálok!! ;)

Ági:
Azóta sem volt pozitív az lh teszt?
szappanka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: