Új privát üzeneted érkezett!

Szia Menopocak!

Üdv. közöttünk.

Én hőmérőzök, van egy teljes hónapom már és most a 4. cn-on tartok. Fentebb láthatod a görbémet és Keditke görbéjét is. A legnagyobb esély a pé-3 naptól a pé+1 nap közötti időszakban van. Most a hőm és az érzésem is ugyanakkorra tette a peteérést. Leeső hő, ami másnap felugrik, illetve szurás egész nap az egyik oldalon. (az én görbémen a 17. napon volt a pé.) Elvileg a pé. után legalább 3 napig fennt kell maradnia a hőnek, akkor mondhatjuk azt, hogy azon a napon volt a pé. Ha tudsz angolul, akkor érdemes olvasgatni a fertilityfriend.com oldalt. Ott készült az én görbém is. Nyugodtan kérdezz, ha nem világos valami. Kép

Betti

Betti
betti73
 
 


Szia Menopocak!

Ha feljebb olvasol éppen a PG 53-ról írtam Betty 53-nak.Nekem bevált.
Érdemes lenne egyébként hőmérőzéssel parhuzamosan csinálni,kíváncsi volnék az egybeesésre.
Hátha Betty53 kipróbálja.

Szia Engi
engi
 
 


sziasztok!

megjött Kép görbét okulásnak felrakom, de most nem az én gépemről irok. köv ciklusban hőmérő babymark és pg 53fog játszani, összejöhetne mert ha nem akkor a nászutamat végig menstruálom Kép
na hajrá mindenkinek

katyerina
 
 

 
 

Szia Katyerina!

Sajnálom. Kép Majd a következő hónapban hátha összejön. Fel a fejjel. Kép

Betti
betti73
 
 


Szia Katyerina!

Nagyon sajnálom,de majd most sikerülni fog!!KépTudom könnyü ezt mondani!Én ugy érzem ez az én hónapom lesz!!Iszom a teát,meg hömérözök,na meg ha szomorú vagyok akor mindig Rony-t hallgatok és attol nagyon jó kedvem lesz!!Puszika!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mit szóltok ehhez a görbéhez? Kép
- és még nem jött meg, de még holnap megjöhet.
Egyébként holnap megyek orvoshoz mert ez nem tetszik nekem. Nektek mi a véleményetek?
<!--attachment: j_lius_cn-249671.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*14.8**j%falius+cn%2exls --><center><pre>
Kép
július cn.xls (14.8 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
lara26
 
 


Lara!

Elég érdekes! Fentebb láthatod, hogy az enyém sem túl fényes. Orvos jó ötlet, kíváncsi vagyok, hogy mit mond majd rá. Okvetlenül számolj be róla!!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!!!
Köszi nektek a vigasztalást, azert nem adom fel Kép))
Editke! azert te se keserdj el én is mindig azt érzem hogy most tuti, de most már legalább annyira ismerem magam hogy tudom minden ugyanugy töténik mint az előző hónapban és annyira nem élem magam bele. Tényleg érzi az ember hogyha terhes lesz? mert az ismerőseim körében mennek a siker sztorik hogy rögtön az első perctől kezdve tudta hogy az.
nem tudom már elképzelni hogy esetleg én tudni fogom...
Ja amugy nekem is mindig azt mondják hogy ne görcsöljek rá a gyerekre, de hogy a fenébe ne gondoljak rá amikor azért hagytam abba a gyógyszert hogy legyen... Ez így elég nehéz egy nőnek én ugy gondolom, mert eleve már készülsz rá és meghozod a döntést hogy jöhet, aztán meg nem úgy jön ahogy elképzeled és egyre nehezebb nem rágondolni...
na mind1
okulásként itt a görbém, megcsináltam a fertilityfriendben, ha nem lehet megnézni akkor csinélok excelt.
pusz nektek

katyerina
 
 



Szia Katyerina!

Érdekes neked is a görbéd. Ha jól látom, akkor a 19 nap környékén volt a pé-d. Ehhez képest a pé+10. napon jött meg. Nálam is ez volt a helyzet, a 17. napon volt a pé-m, aztán a pé+11 napon megjött. Azt olvastam, hogy a második 14 nap a tuti a ciklusban, tehát "hivatalosan" a pé+14. napon kellene kezdődnie a mensinek. Ehhez képest mi ezt jól megcáfoljuk! Kép Érti ezt valaki?? Egyébként a fertility szerint teljesen normális a rövidebb "luteal phase".

Betti
betti73
 
 


hali betti!

hat a görbém tényleg elég érdekes, főleg hogy mensi előtt nem lemegy hanem föl a höm. Kép
lehet hogy közbe lemegy, de technikai okok és egyéb körülmények miatt mensi alatt nem mérem, az első nap mértem még de akkor 37,6 volt kicsit nagyon magas Kép és újra a 8. nap körül akkor már éjszaka nincs vérzés reggel tudok mérni. amugy a menstruációs ciklusom csöpögéstől kezdve az özönvízig mindennel együtt 10 nap. Nekem ez már túl sok a nőgyógyász szerint belefér ilyen szerencsétlen alkat vagyok :P

katyerina
 
 


Sziasztok!

Beszámoló az orvosomtól:
Elvittem a 3 ciklus görbéit. Az én görbém ( amit excel táblában láttok)azt mutatja, hogy ebben a ciklusomban nincs peteérés!
Volt UH is ott pedig láttunk egy szép nagy cisztát! Abban egyeztünk meg hogyha elmúlik a vérzés, visszamegyek aztán csinál UH-t és akkor meglátjuk hogy kiürült -e a vérzéssel vagy nem . Ha nem akkor leszedi a korházban. Ennyi.

Kép
lara26
 
 


Katyerina!

Nekem lemegy a hőm, de nekem előtte pár napig, illetve már a 24. naptól pecsételő vérzésem volt (szokott lenni), szóval összesen kb. 8 napig vérzek többé-kevésbé, vannak elég húzós napok is. Nekem is azt mondta a doki, hogy ez normális, szokjak hozzá, hogy most már nem a gyógyszer irányítja a mensimet.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok Babavárók!
űj vagyok nálatok, de valószínű, hogy "közétek" illek.
mi is babát szeretnénk a férjemmel. május óta próbálkozunk, de semmi.

Betti73Kép azt mondta a nógyógyászod, hogy normális a vérzés előtti pecsételés?nekem is azt mondta?bár az Elek Csaba a házpatikás szülész-genetikus-nőgyógyász azt mondta, hogy ez sárgatestelégtelenség, és elég nehéz lesz teherbeesni. mit gondolsz?kinek higgyünk?
ha esetleg megadom a hőimet, valamelyikőtök megmondaná nekem, mikor volt peteérésem?
köszike
juj
 
 


Szia Juj!

Szerintem sem teljesen normális a dolog, de most még nem tudok mit tenni, ha még két hónapig nem jön a baba, akkor utánajárok a dolognak. Többen iszogatunk a "Babát szeretnék" topikban cickafark teát, állítólag az rendbe teszi a hormonokat. Esetleg próbáld meg te is. Kép

Dobd fel a görbédet nyudogtan, szívesen megnézem! Kép

Betti
betti73
 
 


Szia Betti!

köszönöm, : )
bár most otthon hagytam az adatokat, holnap felteszem.
egyébként mennyi cickafarkat kell, milyen adalékban?érdekel!
juj
 
 


OK!

Akkor holnap várom!

Gyógyszertárban kapsz sima cickafarkfű teát (nem filteres), kb. 140 Ft. Abból kell naponta 2-szer inni (reggel, este) a 4-15-ik ciklusnapig (peteérésig). A ciklus második felében nem szabad inni. Nekem az van a zacsira írva, hogy fogysztási hőmérsékletig kell áztatni. Ez kb. fél óra. Borzalmas az íze, de én már megszoktam.

Babára fel! Kép

Betti
betti73
 
 


Üdv Betti73 Kép

akkor iszom a cickafarkat. köszi az infót. egyébként valakinek bejött már az a teázás?én hiszek benne, de tényleg helyreállítja a hormonokat?

ja és felteszem a hőmérsékleteimet. ma vagyok a 24. cn-en. és már kezdi a pecsételést.
kiértékeled nekem?volt egyáltalán peteérés vagy nincs is?
juj
 
 


Szia Juj!

Állítólag többeknek bejött már a tea. Persze gondolom, hogy nem csodaszer, de ártani nem árt! Kép

Megnéztem a görbéd, szerintem egyértelmű, hogy a 12. napon volt peteérésed. Most egy kicsit visszaesett a hőd, de ez még nem jelent semmit. A pecsételés nem jó, nekem is a 24. napon kezdte. Hány napos szokott lenni a ciklusod?

Betti
betti73
 
 


Szia Betti!

Általában 30 napos.köszönöm hogy megnézted.
miért pecsételünk?júniusban képzeld 44 napra jött meg, a teszt negatív volt, már úgy örültünk a férjemmel, hogy baba lesz. és mégsem volt. bár piszokul furcsán menstruáltam, darabosat. a nőgyógyászom szerint nem kell aggódnom sem a pecsételés miatt, sem semmi miatt. én értem, hogy miért mondja. szerinte túlságosan sokat olvasok szakirodalmat, felejtsem el. de hogy felejthetném el?annyira szeretnénk kisbabát?
ti mióta próbálkoztok?
szerinted továbbra is hőmérőzzek?
juj
 
 


Juj!

Azt szeretném én is tudni, hogy miért pecsételünk! Sajna nem tudom. Lehet, hogy igaza van a dokinak és nem kell vele foglalkozni, persze tényleg nagyon nehéz. Ha korábban nem pecsételtél volna, most azt mondanám, hogy a 12. napon volt a pé-d, most a pé+12 napon a pecsételést, akár a baba beágyazódása is okozhatná. Nem tudok okos lenni. Egy biztos, hogy val.színű, hogy volt pé-d a 12. napon. Szerintem folytasd tovább a hőmérőzést. Arra mindenképpen jó, hogy valamennyire tudd, hogy mikor kell akciózni.

Nekünk ez a harmadik próbálkozós hónapunk.

Betti
betti73
 
 


Betti!


már régóta pecsételek. valahogy nem foglalkoztak vele. voltam 3 orvosnál, mindegyikük azt mondta nyugodjak meg. de tényleg hogyan nyugodjak bele, ha évekkel azelőtt "normális" megszokott módon mentruáltam. 30-31. napon megjött. közepes vérzéssel. 2.3. cn-on ömlöttem és utána egyre kevesebb majd pecsételés. most pecsételek 4-5 napig, majd megjön hol kevesebb hol több.
szerinted akkot tényleg volt peteérésem?ez megnyugtató válasz!nagyon aranyos vagy!legaláb valami jó Kép
jó próbálkozást kívánok nektek!majd még jelentkezem
juj
 
 


Juj!

A hőd szerint volt peteérésed. A hőre a ciklus alatti hormonális változások hatnak. Sajnos nem látunk bele magunkba, de a hő valamennyire mutatja a dolgokat.

Jó próbálkozást nektek is! Kép Mindent bele!

Betti
betti73
 
 


hali mindenki!

Lara! nem igazán jó hír, de bizzunk benne minden oké lesz. ne keseredj el, azt nem szabad!

Betti, Juj!

a pecsetelesrol azt mondta a doki hogy elofordul akkor is ha valaki abbahagyja a gyogyszert, igaz en mar tavaly nov-ben abbahagytam megis van.
nalam van pecseteles peteeres kornyeken, allitolag ez is normalis, ovulaciokor elofordulhat kis verzes.
ti mikor hagytatok abba a gyogyszert?

Nalam nemsokara alabb hagy a mensi, aztan hajra!!!
remelem a naszejszaka nem lesz hiaba valo!!!
annyira szep lenne Kép
bocs elfelejtettem ékezetet hasznalni...

katyerina
 
 


Szia Katyerina!

Igazad van! Nekem is ilyen a véleményem, sőt még jó hogy hőmérőzök különben nem derült volna ki ilyen gyorsan! Jó nagy ám a cystám: almányi azt mondta az orvosom.

Kép
lara26
 
 


Katyerina!

Üdv!
én 3 éve lesz novemberben, hogy abbahagytam. előtte 6,5 évig szedtem, összesen 3 hónap kihagyással. soha nem mondta a nőgyógyászom, hogy évente legalább egy hónapot hagyjak ki. remélem, hogy azért az én mesim normális, a doki mondja, de szerintem akkor sem normális, hogy pecsételek. mindig azon parázom, mi van ha nem tud majd beágyazódni a picike, mert kevés a progim?
juj
 
 


Katyerina, Juj!

Összesen majdnem 11 évig szedtem gyógyszer. 10 év után volt kb. fél év kihagyás, mert egy másik nőgyógyász azt javasolta, aztán új gyógyszer ajánlott. Az új gyógyszertől totál kikészültem (híztam, amit előtte 10 évig egyáltalán nem!), úgyhogy az új szupermoderngyógyit december óta nem szedem. Azóta rendszeresen megjön, semmi késés, kimaradás nem volt, csak pár hónapja kezdődött ez a pecsételős kezdetű kicsit elhúzódó mensi. Nekem is csak az a félelmem, hogy kevés a progim és nem tud majd beágyazódni a picúr.

Lara!

Remélem, hogy mielőbb eltűnik az a csunya ciszta!

Betti
betti73
 
 


Lara26! Csak annyit kérdeznék, hogy a cisztának más tünete nem volt, csak a furi hő? Hasfájás, szúrás, rosszullét stb.?
katinka78
 
 


Félidőben olyan érzés volt mint a többi ciklusban :lehetett érezni a tüszőrepedést. ( pedig amint kiderült nem is volt nekem peteérésem abban a ciklusban). Nem volt semmi rosszulét. Amikor elmentem az orvoshoz és megvizsgált először UH -val: akkor fájt, mert csak akkor láttuk a cisztát ,ha odanyomta a hasfalamhoz. Láttuk: szép nagy volt ( almányi) ott volt a bal oldali petefészkemnél. Utánna meg megvizsgált: az is fájt de csak a bal oldalon mivel ott (van)/remélem/ volt a ciszta.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Voltam orvosnál menzesz után. Az UH-s vizsgálat kimutatta, hogy megsemmisült a cystám! Kép
Azt mondta az ordvosom, hogy nagyon szerencsés vagyok. Utána megkérdezte, hogy akarok -e szülni , én meg mhelyeseltem rá. Kép Olyan kedves nem? Nem szereti az abortuszt.

Kép
lara26
 
 


Lara!
Örülök, hogy elmúlt a cisztád.
Pár hónapja nekem is volt, amit a természetgyógyászom állapított meg, és ő kezelte ki energiával. Hál' Istennek kitisztultam akkor, amit az UH is mutatott rá pár napra, mikor elmentem a nőgyógyászomhoz.
Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok!Feltezsem a görmém ami szerintem jól sikerült(szerintem a cickatea segitett).
Véleményt szeretnék hallani:
Ime:
Kép
Vendég
 


EditKép

Ez most nagyon jól néz ki,elég egyértelműen 17-18. napon van peteérés,már csak a vége legyen legalább ennyire szépKép!
Hajrá!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Edit!

nekem tetszik a görbed Kép drukkolok a végének Kép

Lara!e
tök jó hogy rendbe jöttél, akkor hajrá Kép

katyerina
 
 


Edit

Nagyon jó az a görbe!
Hány napos a ciklusod?

Katyerina

Remélem most lesz pé is.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!30- 35 napos a ciklusom!Ma még fennt van a höm, de nem élem bele magam ,mert a mulkor is nagyott csalodtam Kép.De bármi is történik a jövö hónaptól eldobom a höméröt,mert behülyülök ha folytatomKép. Ha sikertelen lesz a hónap a cickát iszom a pé-ig.Na megyek tus-tus aztán jön a Barátok köztKép.Kiváncsi leszek mi lesz a Tildával!"szegény"
Katyerina Kép! MÉRED MÉG A HÖDET???HA IGEN AKOR ,HOGY ÁLL?
SZIASZTOK!!!!!!!!!!
Vendég
 


Tényleg olyan furi dolog: mi az egyik hónapban teljesen körbelőttük a pé.-t és nem lettem terhes. Na és azután jött a cisztás ciklusom. most kiváncsi vagyok mi lesz ebben a hónapban.

Kép
lara26
 
 


+ az a ciklus amikor körbelőttük a pé.-t 36 cn. es lett a 28 cn. helyett.

Kép
lara26
 
 


Lara26!

Szerintem a 36 napos ciklusodnál terhes voltál Képcsak nem tapadt meg rendesen!de csak magánvéleméyn!!!KépÉn a múltkor legalábbis azt hiszem az voltam. 29-30 napos ciklusaim vannak és 44 napra jött meg. szerintem én akkor terhes voltam. bár a teszt nem mutatott semmit.
juj
 
 


Szia Juj!

Mi újság veled? Hőő? Nap?

Betti

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Remélem nem baj hogy beléptem hozzátok. Nagyon jó dolog hogy van egy hely, ahol így összetartanak és segítenek egymáson. Olvastam amiket írtatok a hőmérőzésről, én is csinálom. De amikor elvittem az orvosnak csak ránézett és letette. Nem foglalkozott vele.
Nekem 14-én még 36.6 körül volt, másnap meg már 37.1 és azóta is annyi. Amúgy 35 napos ciklusaim vannak. Pont 14-én akcióztunk. Szerintetek mennyi az esélye hogy sikerült? Már volt egy ilye, akkor 39 napra jött meg, már volt esti émelygés is. De aztán nagyot kellett csalódnom.
Manó
manó11
 
 


Üdv. közöttünk Manó!

Akkor szerintem 14-én volt a pé-d. Nincs görbéd, amit fel tudnál rakni? Hányadik napon vagy most?

Betti
betti73
 
 


Ma van az előző menszitől a 31. nap. Sok mindent olvastam, de igazából mindenhol mást írnak hogy mikor kellene a tüneteknek jelentkezni. Igaz nem érzek semmit. Talán feszül a hasam, de ez akkor is szokott amikor megjön. A görbémet nem rajzoltam, csak figyeltem, 14-éig 36. és 36.6 között változott, aztán 37.1 lett, egy napig 37.4, majd megint 37.1.
manó11
 
 


Szia Betti!

Ma vagyok a 10 cn-om. Hőm: 36,6 tegnap 36,7, azelőtt 3 napig 36,4. Holnap 11. nap lesz, kiváncsi leszek. Bár tegnap és ma furcsán barnázok, de már napja vége a mesinek. nem értem!
TE?hogy smint? Kép

Üdv: MAnÓ Kép
juj
 
 


Szia Betti!

Ma vagyok a 10 cn-om. Hőm: 36,6 tegnap 36,7, azelőtt 3 napig 36,4. Holnap 11. nap lesz, kiváncsi leszek. Bár tegnap és ma furcsán barnázok, de már napja vége a mesinek. nem értem!
TE?hogy smint? Kép

Üdv: MAnÓ Kép
juj
 
 


Anyapoc: bocsi hogy zavarlak, de nagyon érdekelne hogy milyen tüneteid voltak, amikor terhes lettél. Miből tudtad hogy sikerült? Mert hallottam olyat, hogy teszt előtt is lehet érezni. Na de mit??
manó11
 
 


Juj!

25. napon vagyok, hőm még fent. Most semmi barnázás, pöttyözés. Ez bíztató! Még pár nap és kiderül minden.

Manó!

Drukkolok nagyon neked! Míg magasan van a hő, addig jó!

Betti
betti73
 
 


Betti

Köszi szépen! Remélem neked is sikerül!
manó11
 
 


Betti!

hú már lehet hogy közel jártok! nagyon sok drukkot küldök!
köszi én is Kép
juj
 
 


Juj!
Nem Te vagy az 1. aki ezt írta nekem!!!!!!!!!!!
Akkor már tudom, hogy miért ment el szegényke! Kép
Pont abban az időben Kaptam egy leb*ást a nagyfőnökömtől és annyira ideges lettem, hogy azt mondtam a közvetlen munkatársaimnak, hogy adjanak másik munkát, mert én ezt már nem tudom tovább birni. Kibuktam. Egyszerüen nem tudtam megszólalni pedig nem én voltam abban a hibás. Aztán jött a nyaralás. Az sem volt túl fényes és pont az utazás napján jött meg.
Most volt visszajelzés (azzal a munkámmal kapcs. amivel lebasztak) Angliából és kiváncs vagyok, hogy mi lesz. Hétfőn jön a főnök dolgozni. De ha most is elkezdi a főnök a dumáját megmomdom neki, hogy mi a baj.

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: