Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty:
Úgy értettem, hogy anyukámmal egyszerre csináltunk tesztet, mert neki se akart megjönni, meg ugyan olyan tünetei vannak/voltak, mint nekem :-)
Az ő tesztje pozitív lett, tehát ha minden jól megy, június elején jön a kistesóm :-D
szani
 
 


Sziasztok!

Nicika, igen, gyere és írd meg milyen lett az LH teszted. Én is kíváncsi vagyok. Hőd hogy áll? 

Mutymurutty, elhiszem, hogy tesztelnél, de türelem........... Könnyű mondani, ugye?

Mexinda, nem olyan vészes az a cukorterhelés, nyugi. Vigyél magaddal egy kis citromlevet és kérdezd meg, hogy beleteheted e. Én vittem magammal és megengedték, hogy tegyek bele, így elviselhetőbb volt. Megkérdezték, hogy nem hagynám e ott a citromlevet a többi kismaminak. Hát persze, hogy otthagytam.
maja33
 
 


Amúgy drukkolok neked
Meg persze mindenki másnak is :D
szani
 
 

 
 

@szani:
Aztaaa. Ritka ez manapság. Anyukádék is tervezték? Drukkolok nektek.
mutymurutty
 
 


@szani:


ne haragudj, hogy ezt mondom (=írom), de ez nagyon mókás kis szituáció! A babatervezésre sosem gondoltam volna anya-lánya programként...de természetesen nagy drukk mindkettőtöknek!!

Mutymurutty, kitartááááás!!!!!! Én irtóra drukkolok, hogy ez az érzés a pocakban valóban azt jelentse, amit jelent!
managua
 
 


Anyuék nem tervezték. De ha már így sikerült, megtartják. Esze ágában sincs elvetetni. Ő lesz már a 3. kistesóm.. Egy kicsit még nekem is fura, hogy 20 év lesz köztünk, dehát ez van :D
szani
 
 


Megtöröm a hosszas csendet.... Mutymurutty és Brigitta0506, hogy vagytok? Vannak-e ill. folytatódtak-e a tünetek? Próbálkoztok-e jósteszttel esetleg?
Nagyon-nagyon drukkolok ám!!!
managua
 
 


@managua:
Köszi az érdeklődést. Én ugyan úgy, pocakomba néha van tompa szúrás vagy húzódás. Az inszem óta minden nap. Ma 6.dpo. Még mindig van hátra bőven.

Te hogy vagy?
mutymurutty
 
 


@managua:
Ja, nem jóstesztezek. Szerintem jövő hét péntek hcg teszt lesz.
Nagyon nagyon nagyon bízom benne, hogy pozitív lesz.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Irtó lassan telnek ilyenkor a napok, és nehéz feladat mással elterelni a figyelmet 
Én most újfajta LH tesztet használtam, netről volt, és semmire nem mentem vele: elég gyengén (vagy egyáltalán nem) csíkozódott, így nem tudom, hogy szerda-csütörtök-péntek vonalon melyik nap volt peteérésem, csak a 2 nap alatt emelkedő hőmből következtetek, hogy megtörtént.
De mivel 20 darabot rendeltem, és még megvan a fele, el fogom lőni jóstesztre, mert minden másra alkalmatlan. (Még talán "jóslásra" is.) Majd a HCG igen... jön nekünk itt pár pozitívval  Vettél 10-es érzékenységűt is esetleg?
managua
 
 


@managua:
Igen, van 10-es is.
Prediktor, Cyclotest. Meg X-epil.
Be vagyok tárazva.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
A cyclotest milyen? Még nem hallottam róla.
marika1212
 
 


@managua:
Szia! 11. Dpo.-n járok. A hasam fajdogal minden nap az inszeminacio óta. 1 nap volt amikor annyira nem éreztem. Csináltam jostesztet tegnap és tegnap elott de negativ. Ma elfelejtettem olyan kómásan keltem.
brigitta0506
 
 


@marika1212:
Egyes gyógyszertárakban lehet kapni, meg neten is van. Keress rá. 10-es amúgy.
mutymurutty
 
 


Sziasztok! 

Mutymurutty, Brigitta megy a drukk! Gyertek csak a tünetekkel és a szép pozi tesztekkel majd! 
Van teszted bőven, de jóóóó! 

Szani, gratulálok Anyukádéknak, neked pedig mielőbbi babásodást kívánok! 



maja33
 
 


Managua, talán te is kazettás LH tesztet használtál? Mert én igen - az előző hónapban - és hasonló tapasztalataim vannak a tieiddel. Már azóta persze beszereztem egy sokkal pontosabbat és megbízhatóbbat. 

Nicika, rég jelentkeztél......mi újság veled? Hőd hogy áll?

Marika, ebben a ciklusban is hellyel közel együtt indultunk? Ma vagyok a 9.cn-on.
maja33
 
 


@maja33:
Én 11. Cn tartok. Holnap kezdem az lh teszteket.
marika1212
 
 


@marika1212:


Én Kedden akarom kezdeni és remélem most nem baltázom el.Nevetés 
Majd hozz képeket, hogy kielemezhessük. Nevetés Ha nekem is lesz én is teszek fel. Most délután és estére is szeretnék tesztelni.
maja33
 
 


@maja33:


én nem a kazettás, hanem a sima csíkot használtam (volna), netről volt. Most rendeltem "one step"-et...remélem az jó lesz!
managua
 
 


@maja33:
Köszönöm, én is neked!
szani
 
 


One stepnél nekem a zöld vált be, a 20-as erősségű. A kék sose lett pozitív igazán. A zöldnél szinte fekete lett a tesztvonal, olyan sötét lett a kéknél meg még mindig egy árnyalattal halványabb volt, mint a kontroll csík.
Kíváncsiságból rendeltem a zöldből 30-ast. Ha pozitív, akkorkipróbálom azt is, hogyan mutatja. :)
marika1212
 
 


@marika1212:


Köszönöm a tippet!! Gyorsan meg is néztem, és pont zöldet rendeltem most (aide)!!
Igaz a 30-asból (Gabriel ovuteszt is 30-as, és jól működött, csak marha drága)....

Már a napokban nézni is kell az LH-t, ugye? Hajrá szerelem!! 
managua
 
 


Az aide gyártmány jó. Én most rendeltem 10-es terhességi tesztet is abból. Remélem kedvezőt fog mutatni az is. :)
marika1212
 
 


@marika1212:
Ééén is szereztem be 10-es hcg tesztet is :) Annyira közeledik a Karácsony, a legszebb ajándék lenne itt mindannyiunknak egy nagy kövér pozitív:)
Erről jut eszembe, január óta szorgoskodunk babaügyben, de csak nyáron kezdtem el megtanulni ezt a nyelvet, cn, dpo, pé...és sokszor az angol meg német rövidítések. Szóval BFP-t mindenkinek!! (Big fat positive) ;)
managua
 
 


Bocs hogy eltűntem de a facebook is pörgött meg itthon is sok a tennivaló.
13cn volt LH csúcs. Ma 2.dpo

nicika35
 
 


Bocs elírtam. 12cn volt LH csúcs.
nicika35
 
 


Marika, nekem sem vált be a kék, pont úgy volt ahogy írtad.
A 30-as zöld viszont mindig szépen egyértelműen mutatta a pozit.
20-asra nem mertem eddig váltani, mert azt olvastam valahol, hogy korábban is mutathat pozit, mert érzékenyebb. (ezért már akkor pozi lehet a teszt amikor még valójában nem is pozi). Szemezgettem én is egyébként a 20-sal, de csak nem mertem bevállalni. (Most nem akarok már kísérletezgetni és ismét olyan tesztet használni ami esetleg épp nekem nem hoz normális eredményt, minden hónap számít mert nagyon vágyunk már egy kistesóra.)
Majd írd meg mindenképpen a tapasztalatod a 30-as érzékenységűvel.
Most fogod majd kipróbálni?
Kíváncsi vagyok, hogy ugyanúgy fogja e mutatni neked, mint az érzékenyebb 20-as. 


Managua, jól választottál! Jó lesz a zöld. Mikor kezded a tesztelést? Ha tudsz, hozz te is képeket róla. 



Nicika, szép görbe! Drukkolok nagyon, hogy sikerüljön! Megijedtem, hogy tegnap 36.6 volt a hőm, ma pedig 36.5, de látom, hogy neked is volt benne magasabb érték ovu előtt. 



Mutymurutty, hogy vagy? Továbbra is megvan a hasfeszülés, szurkálódás? 



Brigitta, neked is? 







maja33
 
 


@maja33:


Szia! Igen van még feszülés, de már nem olyan erős. Illetve a mellem sem fáj már. Ma reggeli 25-ös teszt negatív, 13 nappal inszem után.
brigitta0506
 
 


@maja33:
Nekem megfelelő időben mutatott pozit. Kalkulátorral is egyezett. Nyák alapján is tuti volt.
marika1212
 
 


@maja33:
Megvan még a pocakomba a szurka, de enyhébb. Remélem, minden ok. Ma 8.dpo.
Semmi más nincs. Se mellfeszülés, se mellfájdalom, pedig ilyenkor már szokott.
Számolom vissza a napokat.
mutymurutty
 
 


@brigitta0506:
Hátha mégis. Szorítok.
mutymurutty
 
 


@brigitta0506:


Nagyon szorítok én is, szívből.... esetleg a testhőd magas még? (Nekem a luteális fázisban délutánonként 37,0- 37,1 körüli, reggeli ébredési mélyponti 36,7 - 36,8.)

Nicika micsoda szép hőgörbe!!
managua
 
 


@maja33:
Én teszteltem most a 20-as és 30-as On Step ovutesztet is! Mindjárt mutatom!
nicika35
 
 


12cn LH csúcs
-kínai teszt
-20-as One Step
-30-as One Step

nicika35
 
 


Szerintem a 20-as sokkal szebben mutatja! Szóval én tuti maradok a 20-asnál!
nicika35
 
 


@nicika35:
Szép pozi mindegyik.
Hajrá!
mutymurutty
 
 


@nicika35:
Ez igen,valóban sokkal szebb a 20-as.Nekem eddig olyan volt a 30-as tesztjeimen a csúcs,mint neked most a 20-ason.Most már kíváncsi vagyok,hogy milyen lenne egy 20-ason. Végülis elég sokat számít már 1 óra is ha ovu van. Köszi szépen a képeket,én is teszek majd fel.
maja33
 
 


Managua,mindig ennyi általában a luteális fázisodban a hőd? 36.7,36.8 nem sok egy kicsit? Pajzsmirigyeddel minden rendben van? Bocsi hogy ezt kérdezem de olvastam valahol hogy a magas vagy az alacsony ébredési hő pajzsmirigy alul ill.túlműktúlműködésre utalhat. Hogy most magasnál épp melyik van már nem tudom.
maja33
 
 


@maja33:


Elvileg minden rendben a pajzsmirigyemmel (most voltak vérvételek is, ráadásul azt kétszer is nézték). De a follikuláris fáziban 36,4 az alaphőm (reggel ébredéskor).
Szerintem ezek normális értékek, sőt, inkább azt látom, hogy másoknál 37-et eléri, vagy épp meg is haladja, inkább attól tartottam, az enyém alacsonyabb egy picit :)

Az ovu kapcsán nagyon egyénfüggő, hogy milyen értéknél van a csúcs (én átlag 70 körülit olvastam eddig, de van, akinek 20). Emiatt nehéz meghatározni, kinek melyik a legjobb, illetve a felmenő ágat, a csúcsot és a lemenő ágat is erős pozitívként mutatja, holott az emelkedés kezdete és vége között 24-48 óra is eltelhet. 
Viszont eleve napi 1-2-szer tesztelünk, tehát 12-24 óránként, tehát valóban számítanak az órák!
Nekem azt nehéz elhinnem, hogy az LH csúcs után 24-36 órával van a tüszőrepedés, és olvastam is, hogy lehet 12 órán belül is. 
Ami nagyon nem mindegy, ha figyelembe vesszük, hogy a petesejt 12 órán át megtermékenyíthető (már nem 24 órát mondanak a legújabb kutatások), ráadásul minden órával "veszít az épségéből" (tehát a peteérés legelejére már oda kellene érnie a kiskatonáknak, hogy a legegészségesebb magzat foganhasson).
És a katonák útjáról is olvastam már fél - 1 órát, de 5-6 órát is.... hm....szóval oda kell érniük időben, esetleg várakozhatnak órákat/napokat (?nyilván az ő állományuk is gyengülhet a napok múlásával?) 
Valóban egy kis csodácska az egész!
managua
 
 


@managua:
Én nem nezem a test hőt. Az biztos hogy hoingasozasom sok van. Egyik percben gázok a másikban lever a viz olyan melegem van. Holnapra nem várom de az utro miatt késhet úgy h mar ezt a pár napot kibirom. Szerintem csak jövő heten tesztelek ha addig nem jön meg. A hasi görcs elmúlt huzodas meg van mindig. Illetve amit észre vettem h nem pattogott ki az arcom pedig ilyenkor mar nagyon csúnya szokott lenni, illetve az inyem mindig nagyon vérzik fogmosáskor most az is alább hagyott. Lehet hülyeség de kicsit meg reménykedem. Akkor fogok elkeseredni ha a 2. 3. inszem sem lesz sikeres. Lombikot nagyon nem szeretnek az erős hormon kezelés miatt.
brigitta0506
 
 


Sziasztok!

Managua, akkor ez így tényleg rendben van. Csak azért kérdeztem, mert azt hittem, hogy mindig ilyen 36.7-36.8 között mozog a hőd. Milyen jól leírtál mindent, tényleg egy csoda az egész. Mindennek jókor kell lennie jó helyen, hogy létrejöjjön egy kicsike élet. Minden óra számít az biztos. A 24-36 óra valóban gyanús........milyen jó lenne tudni, hogy mikor is van az a bizonyos petesejt kiszabadulás. 

Brigitta, csak pozitívan állj a dolgokhoz és akkor jönni fog a bébi. Nagyon drukkolok! Nem lesz ott szükség lombikra, ne aggódj emiatt.
maja33
 
 


Ennyit a szép magas hőről...

nicika35
 
 


Most akkor hogy is van ez Nicika? Előfordul hogy lecsökken,de majd ismét felmegy szerintem.
maja33
 
 


Sziasztok régiek, üdv köztünk az újaknak:)
Én már rég írtam ide hozzátok, de mindig olvaslak titeket :)
Mi a júniusi dráma után szerencsére nagyon szépen haladunk, Nórikám csak úgy növöget mint a bolond gomba és úgy mocorog állandóan, hogy ma is kb kirugdalt az agyból,
eszter1893
 
 


Közben véletlenül elküldtem. :)
Szóval kirúgdal az ágyból, este 11kor még sosem alszik. :)Olyan sok szép kis rucit vettem már, és már a babakocsink is megvan :)
18.heten járunk,csütörtökön megyünk uh-ra aztán jövőhét csütörtökön rendes dokihoz. :) olyan izgatott vagyok már alig várom
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Szia! Jó, hogy írtál. Örülök, hogy minden rendben. :)




Én pedig pénteken tesztelek először. Remélem, a második inszemünk már sikerült.
Semmilyen tünetem nincs. Ma vagyok a 9.dpo-n. Végül is mi is lenne. Csak a szokásos ilyenkori cicifájás sincs. Semmi.

mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Drukkolok nektek
eszter1893
 
 


Sziasztok!

Ma 11.cn és a délutáni tesztem gyenge, mint a harmat. Nevetés Alig látszik valami, ezért estére nem is teszteltem. Hajrá holnap! Izgis napok következnek! Kacsintás
maja33
 
 


Eszter, kicsi elevenség és nemsokára láthatod! De szuper!!! Majd gyere mesélni, ha voltatok UH-on és dokinál is. Továbbra is olvass minket azért! 

Mutymurutty, én szorítok nagyon! Egy szép pozi tesztet kívánok Neked hétvégére! (és mindenkinek aki babát szeretne)
maja33
 
 


@maja33:
Jövök majd rögtön. :) olvaslak titeket mindig csak én az lh tesztekhez nem tudok hozza szólni :)
De rögtön jövök hozom a sztarfotonkat :)
eszter1893
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: