Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu
de jó!!!! és még a prolaktin is ok-s. closty biztos segít majd!!!!!!!!!! (adagot nem tudom megitélni, de a doki biztos tudja. van clostys fórum is, esetleg kérdezd meg ott a csajokat.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


fú, csajok, ez ma már a második laptetőm!!!!!!!!! :oops: :oops: :lol: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Hát örülnék ha bejönne neked a laptető. :)
Mióta próbálkoztok már ti?

Kép
csucsu05
 
 

 
 

syrynx drukk a sok laptetőhöz..és hogy jöjjön a baba.... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu,
ismerősöm napi 1 szemmel kezdte, később emelték meg neki 2×1-re.

Hajrá!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: remélem nem kell emelni és sikerrel járunk ezzel is.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
8. ciklus, de pár hete beírtam a vonalzóm alá. amúgy Máté a 9. ben fogant. úgyhogy én most nagyon bizakodó vagyok. :wink:

Nita
én is szurkolok neked! ez már "éles" hónap volt ugye?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Na azt észre sem vettem, hoyg beirtad hányadik ciklusnál jársz:( bocsi .
Na akkor a 9szám szerencsét hoz majd:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
ámen! :lol:

Syrynx,
Nóri is a kilencedikben. :wink:

Van egy szuperjó képem a lányokról :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


syrynx igen m ár éles honap de sajna clostit kell szednem emrt nem érnek meg a petécskéim a doki szerint...... :roll: :(
gabuska zabálnivaloan édesek a gyerekek együtt a képen........ :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: tényleg megjött már azóta? Mikorra várod pirit.

Nekem ma jöt meg igy szerdán már szedhetem a clostyt.

Gabusak: Aranyosak a gyerköcök valóban:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu még van 6 napom.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Akkor addig még van idő. :)

Kép
csucsu05
 
 


hamar eltelik..... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem meg fáj a hasam. Ú de utálom a mensit noha most vártam . DE eltrünhetne már vagy 9hónapra:):)

Kép
csucsu05
 
 


hát már tényleg elmehetne a sunyiba..... :wink:
mutlkor én is nagyon görcsöltem 2 napig is..

meg szűlés előtt voltam nagyon görcsölös menzikor..utána viszont semmi fájdalom nem volt. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szülés utáni 4-5 hónapban én se görcsöltem. egyáltalán nem. 8) :shock: tini koromban viszont néha nagyon brutál volt menzi, legalábbis az első 1-2 nap. mostanában megint szokott fájni a hasam, de tűrhetően. :)

Csucsu
kívánom hogy a Closty hozza meg a kívánt--- várva várt eredményt--- és még idén pozitív teszted legyen. :wink: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


viszont én általában már kb. 7 nappal a menzi első napja előtt szoktam jelzésszerűen érezni, hogy meg fog jönni. nektek van ilyen? vagy csak előtte 1-2 nappal érzitek ezt? kíváncsi vagyok. :roll:

Kép

Kép
syrynx
 
 


én egyáltalán nem szoktam érezni ha megjön..max annyi hogy enyhén fájdogál a hasam..de ez se mindíg..... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syrynx: Én szoktam érezni néha 2 de általában 1nappal előtte. Fáj kicsit a hasam ennyi.

Kép
csucsu05
 
 


Én is mindig megéreztem 2 nappal előtte, hogy meg fog jönni. Egyedül a Livis anyatejes korszak utáni első menzit nem. De már a másodikat szintén, és így tovább.

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Ez a kép nagyon jó:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi! :)

Ma az oviban fotózás van, hát nem tudom Livit hogy fogják egyhelyben maradásra bírni. :oops: :lol:

Kép

Képzeljétek, olyan fura vagyok 2 napja. A tejem sokkal kevesebb, legalábbis így érzem, és olyan érzetem van, mint mikor szedtem a hormongyógyszereket. Az a nem fáj semmi, mégis sz@rul vagyok érzés. Meg hányingerem is van. Mi a manó lehet?
:shock: :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hűha,Gabuska,csak nem..... :roll: :lol: ???
Vendég
 


Gabuska: nem lehet, hogy a hormonok dolgoznak benned?

Kép
csucsu05
 
 


gabuska nagyon helyesek vagytok a képen..igazi családi idill.... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu,
de, csak miért?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: babás lehetsz?

Kép
csucsu05
 
 


Ja, nem, arról már megbizonyosodtam. :wink:

De már utána jártam a dolognak, és az, hogy a mellek kisebbek lesznek, nem jelenti, hogy kevesebb a tej benne. Szülés után pár hónappal megszűnik a tejescsárda állapot, nincs túltermelés. És tök jó, hogy végre nem kell fejnem szopi előtt, hogy a gyerek ne fuldokoljon az ömlő tejtől. 8)
Szóval szerintem, mivel ez is hormonális dolog, ezt a folyamatot érezhettem meg közérzetileg is.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: na akkor meg van a titok. Mindenre van magyarázat. Ügyes vagy, hogy rájöttél.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!hogy vagytok? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi jól:)

Kép
csucsu05
 
 


Jövő héten én is jövök ám tesztekkel, sőt kis unikumot is rakok fel nektek (legalábbis én még nem láttam ilyet), csak most otthonhagytuk a gép zsinórját, nem tudjuk felrakni a lap-topra. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, akkor most te terhes vagy????

Kép
szilvia80
 
 


Hát mindkét teszt pozitív lett! :D :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: a másik topicban már gratuláltam és nagyon örülök. Végre ide is felkerült egy pozitiv teszt.
Na szeretnék a következő tesztet feltevő én lenni. :)

Kép
csucsu05
 
 


istenem de jó nektek!!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tabati,
gratulálok!!!

Csucsu,
mikor tesztelsz?

Nita,
köszi kérdésed, mi mind a 4en betegek vagyunk. ÚÚÚÚÚÚÚÚtálom a telet. Jó, még nincs tél, de akkor is. Ez a sok betegség. Brrrrrrrr!
MIKOR LESZ MÁR NYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR?!

Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


GabuskA:Ezzel én is igy vagyok. utálom a szomorú hideg időt. Nyarat akarok mindig:) Jó a kép amiket feltettél:)
Még nem tesztelek max LH -val. Most közelitek a félidőhőz igy legjobb esetben 2hpozitiv tesztemet remélem:)

Kép
csucsu05
 
 


ne is mondjátok a telet. :evil: holnap óraátállítás. korábban lesz sötét. útálom én is. bár a havat szeretem. :wink: úgy közepes mennyiségben. az hozzátartozik a télhez. a szüleimmel Hűvösvölgyben, Budaligeten laktam és ott mindig tovább volt tél, mint a városban, tovább megmaradt a hó és gyakrabban voltak zúzmarásak a fák.

Csucsu
akkor te most szeded a Clostyt? hajrá középidő! :wink: :lol:

Szilvi80
gratulálok neked is!!! olvastam rólad a missed ab-os topicban. tesztről képet tudsz majd tenni?
Tabatival együtt fogtok szülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Gabuska
annyira jó nézni a képet rólatok!!!!!! az egyik kolléganőm egy hónapja szülte a második gyerekét (fiú-lány a sorrend) azt mondja most érzi úgy, hogy teljes a család, hogy már két gyereke van. :lol: remélem én is meg fogom érezni ezt az érzést egyszer. :) a fürdőköpenyes képen nagyon kis bájos Nóri. igazi kislányos. :wink: :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szilvi 80 !

Ja, hogy te is babát vársz? Ezt nem árultad el! van a várandósságnál egy júliusi topic, ha te is akkorra várod! Még csak ketten vagyunk "biztosan" babásak, gyere gyarapodjunk.
Vagy van máshol is júliusi topic?

Kép
Kép
tabati
 
 


Syrynx: iegn már beszedtem a clostit. Most várom a pé-t. Már nagyon feszit a hasam. Igy igyekszünk is:)

Kép
csucsu05
 
 


Syrynx,
én nem érzek olyat, hogy így teljes a család, nagyon sokáig úgy volt, hogy hárman maradunk, mert olyan jól megvoltunk úgy. De egyszer csak elkezdett egyre jobban munkálni bennünk, hogy jó lenne még egy baba, meg Livinek is jó lesz, ha nem marad egyke. Nagyon boldogok vagyunk Nóresszel, és tök jó, hogy megtapasztaljuk milyen több gyerek szüleinek lenni, de előtte is teljesnek éreztük az életünket. Nóri a bónusz. :wink:
A legeslegjobb az, hogy messziről süt mindkettőről, hogy imádják egymást. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sírásnak is lehet nézni, de valójában örömujjongás :lol:
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi: És ráadásul milyne szép Bónuszotok van:)
Tényleg látszik, hoyg mennyire örül a nővérének:)

Kép
csucsu05
 
 


TABATI millió ölelés és sok sok puszi :D Na látod csakmegvan az a zebra :D Jajj annyira örülök.
Vendég
 


Gabuska
annnnnnnnnnnyira jók ezek a családi képek rólatok!!!! :lol: a férjed csinálja? (nálunk én vagyok a fő fotós, így kevés olyan kép van, amin én is rajta vagyok. Apa csak akkor csinál képet, ha én megkérem.) Nóri a bónusz, ez aranyos. :D
ma egy baráti párnál voltunk. ott egy fiú van, 6 éves. Mátéval olyan jól eljátszottak. sőt Máté tanult egy új szót a kisfiútól: pingvinke. volt neki egy nagy plüss pingvinje, majdnem akkora mint Máté. :wink: ja és nyuszi meg fürjek is voltak a családnál. :)

Kép

Kép
syrynx
 
 


a nyuszi+a fürjek nem plüssből voltak. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Anuk!

Köszi, nagyon boldog vagyok!! És csak egy hónappal maradtam le tőled! :wink: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Syrynx: Ez aranyos volt, hogy írtad nem plüssből voltak:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: