Új privát üzeneted érkezett!

Mutymurutty! Megy a drukk péntekre!

Remélem holnapra felszökik a hőm. Francnak ugrál!
nicika35
 
 


Mutymurutty! Megy a drukk péntekre!

Remélem holnapra felszökik a hőm. Francnak ugrál!
nicika35
 
 


Sziasztok
2 csíkos teszteket kívánok
Eszter, gratulálok Tök jó, hogy neked már nem kell sokat várnod
Képzeljétek, tegnap megérkezett a kis csomagom! (One Step hcg teszt 10-es, 10db) *-*
Tudtok róla valamit? Szerintetek jóféle?
szani
 
 

 
 

Jóreggelt Lányok!

Brigitta, hogy vagy? Nagyon szurkolok ám!!

És Mutymuruttynak is megy a drukk, de nehezek ezek a napok... :)

Eszter, nagyon jó program lehet a ruhácskák vásárlása, én még csak nézegetem őket. Ha van friss felvétel, én is örömmel megnézem! :)

Szani, képzeld, nekem is pont tegnap érkeztem meg a 10-es tesztek. Egyszerre rendeltünk :D
Itt már többen is használták, én majd most fogom először, vasárnap vagy utána hét elején...hamar kimutatja a babót :)

Ma családlátogatás és temető lesz a program...
managua
 
 


@managua:
Szia! Ma reggeli teszt is negativ. Menszi jelek nincsenek. Meglátjuk. Nem keseredek el. Ha ez nem akkor majd a 2. Vagy a 3. Inszem sikerül
brigitta0506
 
 


@nicika35:
@managua
Köszi a drukkot. Nagyon kell. Ma 10.dpo. Talán pénteken tesztelek egyet.
Még mindig nincs semmi különősebb tünetem. Premens se. Majd látjuk.

@szani
Nekem is volt ilyen tesztem. Én annyit tudok róla, hogy ellőttem mindet, mind negatív volt és egyszer sem voltam terhes. Uh.elvileg jó. Soha nem volt szellemcsíkos, ellentétben más tesztekkel
Viszont azt hallottam, hogy 10-es létére elég későn mutatja ki a terhességet.

@brigitta0506
Örülök, hogy ilyen lelkes vagy. Nekem ez a 2.inszem, de ha nem sikerül én egy jó darabig szüneteltetem ezt az egészet. Belefáradtam. Majd talán jövőre, ha addig nem történik valami csoda.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
@managua:
@szani:
Én is teljesen meg voltam elégedve ezekkel a tesztekkel. Teljesen jó időben mutatta Nórikámat :) semmit nem jelent hogy olcsó vagy drága egy teszt. Ugyanazon az elven működik.

Jövök mindenkepp. Már csak egy nap :) úgy várom
eszter1893
 
 


Lányok, a progit hanyadik cn.-on kell elkezdeni kenni ill.szedni? 

Nicika, te hanyadik naptól kented?
maja33
 
 


@maja33:
Naptól függetlenül, ovuláció után kell a progit szedni vagy kenni.
mutymurutty
 
 


Köszi szépen Mutymurutty!
maja33
 
 


Köszönöm az infókat! :D
szani
 
 


Ma reggelre megjött!
brigitta0506
 
 


@brigitta0506:
Ettől tartok én is. 5 nap és megjön.
mutymurutty
 
 


Sziasztok!

Brigitta, nagyon sajnálom! 

Mutymurutty, nagyon szorítok, hogy sikerüljön!

Ne adjátok fel Lányok, sikerülni fog a baba! Még ha éppen nem is most Brigitta, de hidd el és mindenki, hogy meglesz a kitartásunknak, pozitív hozzáállásunknak a gyümölcse! Hinni kell, ne feledjétek!
maja33
 
 


@maja33:
Köszönöm! Én is pozitívan állok a dolgokhoz. Ilyenkor egy nap öt engedek magamnak szomorkodni de ma valahogy nem ez volt. Új erővel vágok bele a következő hónapba. Remelem a karácsonyfa alá pozi teszt kerül
brigitta0506
 
 


@mutymurutty:
Nem szabad erre gondolni. Szorítok h neked ne jöjjön meg
brigitta0506
 
 


@brigitta0506:
Köszönöm, kedves vagy, de nem úgy érzem.
Sajnálom, hogy neked megjött, de örülök, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Mutymurutty, én is nagyon szorítok, még van pár nap!!! Esetleg egy 10-est nem próbáltál ki? Vagy erős vagy és vársz még? :)

@brigitta0506: sajnálom ám! Nagyon ügyes vagy, hogy gyorsan a jövőre tudtál gondolni, és rákészülni a következőre! 
Megkérdezhetem, ez is inszem lesz? Bár úgy sejtem igen, méghozzá a most következő ciklusban...

Nekem még van egy hetem...semmi olyan tünetem, ami eddig ne lett volna. Elvileg DPO 7 volt ma...
managua
 
 


@managua:
Ma reggel csináltam egy 10-est. Negatív.
Én feladtam.
mutymurutty
 
 


@managua:
Igen ez is inszem. Semmilyen mellékhatása nem volt nálam a clostynak (4, hónapja szedtem) így h nem látok rá okot h ne ő szemmel folytassuk. Meg a nyalkahartyam is 12 mm szokott lenni a 12-13. napon pedig nem szedek e vitamint.
brigitta0506
 
 


@mutymurutty:
Nem szabad feladni. Újult erővel kell tovább menni. Nekünk decemberben mar két éve lesz h próbálkozunk.
brigitta0506
 
 


Ne add fel kérlek!
nicika35
 
 


@brigitta0506:
Pf. nekem még csak másfél lesz, de akkor is. Unom már...
mutymurutty
 
 


@mutymurutty: ne add fel kérlek!!!!
Egyrészt még 4-5 napot adj neki, hátha nem jön meg...

Másrészt viszont lehet igazad van: add fel! De csak 3 hónapra... :) teljesen elengedve és elfogadva a pillanatnyi helyzetet. És utána megnézni hogyan tovább ;)

Nekem is van még pár nap...de amúgy lassan egy éve vagyunk rajta...de mi már 40 vagyunk.

Tarts ki kérlek! Veled vagyunk!!
Szerintem ha esetleg most nem sikerül, próbáljatok még egy inszemet, ha lehet, hm? ;)
managua
 
 


Sziasztok.
Még nem jött meg, de óriásit zuhant a hőm ma reggel. Uh.szerintem holnap fog megjönni.

Úgy döntöttünk, most pihenünk 1-2 hónapot mindenképp. Mármint hormonok és inszem tekintetében. Férjem elmegy újabb spermaképet csináltatni, én meg endokrinológushoz új 3. ill. 21. napi vérvételt csináltatni, ami ugye majd csak decemberben lesz.

Szóval ha minden ok, akkor leghamarabb januárban újra inszem. Persze addig sem védekezünk, majd látjuk, mi lesz.
mutymurutty
 
 


Mutymurutty, nem szabad feladni, csak így tovább. Ha most úgy érzitek, hogy kell egy kis szünet, akkor úgy lesz jó. Lehet ez az idő hozza majd meg a pozi tesztet azzal, hogy elengeded egy kicsit az egészet. Minden jó lesz meglásd és érkezik hamarosan a baba, hiszem!
maja33
 
 


Többiek hogy vagytok? Kivel mi újság?
maja33
 
 


Én szorgosan gyártom a teszteket, ma 16.cn és még mindig nem pozi a tesztem. Hőm ma reggel 36.3 volt, hát kíváncsi leszek a holnapira.
maja33
 
 


Sziasztok!

Ma reggeli hőm 36.3,épp mint tegnap.Tesztem már pozinak mmondható,kérdés hogy holnap lesz e még erősebb? Elmentem a nőgyógyászhoz is, végre rászántam magam. 9 mm-es nykh-t és egy 17 mm-es tüszőt látott. Szerintetek kb.mennyinél reped meg?
maja33
 
 


A doki nem tudta pontosan megmondani hogy ovu után vagy előtt állok mert megemlitettem neki a barnás rózsaszines nyákot ami volt múlthónapban is és most is,és azt mondta az a tüszőrepedés miatt van mert megrepedt és a látott tüsző lehet utána kicsi ciszta is ami még ovu után megmaradt,de a tüsző még csak 17 mm,e szerint ovu előtt is állhatok és így szerinte 3 nap mire jó lesz. Mit mondotok erre? Vélemény? Mennyit nő 1 nap alatt a tüsző?

Mutymurutty te voltál igy ha jól emlékszem hogy számolgattad te is inszem előtt.
maja33
 
 


Lh szerint és hő szerint szerintem még előtte vagyok,meg szurkál jobb oldalt is.Mondtam itthon magamnak hogy jobbos tüsző lesz mert ott érzem és az is.
maja33
 
 


@maja33:
Szerintem, ha volt tüszőrepedés, akkor nem marad vissza 17 mm-es tüsző, vagyis ciszta...? De nem értek úgy hozzá.
Ha volt is már tüszőrepedés, akkor az egy visszamaradt tüsző nem pedig ciszta. Vagy nem tudom.

Nekem ciszta 30 mm-es volt, mert nem repedt meg, mellette volt 12mm-es tüsző is. A ciszta maradt kövi ciklusra 60mm-es, tüsző semmi. Utána szerencsére az a ciszta is eltűnt.

Nekem eddig kétszer úgy volt, hogy 24 mm-es tüszőim voltak este, amik másnap reggel megrepedtek.

Inszeminációnál azt hiszem 22 mm-es volt a legnagyobb, amikor szurit kaptam, tehát az is nőtt még amíg megrepedt.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Csak annyi a külömbség, hogy inszeminációnál a closti miatt napi 4 mm-ert nőtt, legalább is a 10.naptól a 12.-ig (össz.8-at). /Így 12. 13. cn. már ovuláció volt/
Míg sima hónapban stimulálás nélkül csak napi 1 mm-ert. /Itt viszont 17.nap körül volt csak ovu elvileg./
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Köszi szépen az infókat és igen igazad lehet a tüsző-ciszta sztorit illetően. Szerintem is inkább tüsző,ami még meg sem repedt tehát ovut ezutánra várom.
Hogy vagy egyébként?
maja33
 
 


Maja, szerintem is lehet még 1-2 nap az ovuig, tehát szeressétek nagyon egymást 

Mutymurutty, jól vagy?

Nekem ma reggelre kicsit esett a hőm (nem teljesen még) és délelőtt barnázgatni kezdtem, de eddigi tesztek (10-es) negatívak. Emellett a szokásos PMS tünetek, amik mindig is... bármi lehet még. Elvileg dpo 11 van ma (a telefonos applikációm szerint csak dpo 10). Csütörtökre nem várom.
managua
 
 


@maja33:


@managua:


Köszi lányok, jól vagyok. Ma a hőm ugyan olyan lett, mint tegnap, de még nem jött meg. Gondolom, holnap fog. Semmi tünetem nincs. Nem is szokott mensi előjel lenni, csak amikor már megjött, akkor fáj a derekam. Amúgy cickódagadás szokott lenni, az nincs, de az előző inszemes hónapban sem volt. Uh.szerintem holnap kiderül. Remélem.

mutymurutty
 
 


@managua:

Drukkolok Nektek! Szerintem tesztelj később is mert lehet korai volt.

Mutymurutty,fel a fejjel ha meg is jön holnap! Engedd el kicsit a baba témát,kapcsolódj ki,csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz,menjetek el valahová Apával,szóval mindent ami örömöt okoz. Meglesz a gyümölcse hidd el!
maja33
 
 


@maja33:
Köszi, de nincs időnk ilyesmire.
De nem aggódom, most tartunk kb. 2 hónap szünetet. Persze nem védekezünk, de semmi inszem, meg hormonok.
mutymurutty
 
 


Jó reggelt csajok! Tegnap elfelejtettem jönni a jó hírrel!
Ciklus 22. Napján/9.dpo pozitívat teszteltem!
nicika35
 
 


Tegnapi tesztek:
22cn/9.dpo
Kínai
X-epil
Predictor
One Step vizeletsugaras

nicika35
 
 


Ma reggeli tesztek:
23cn/10.dpo

nicika35
 
 


Kínai
One Step
One step vizeletsugaras
nicika35
 
 


@nicika3: dejóóó!!!!! Gratulálok!!!!!!
managua
 
 


@managua:
Köszi szépen! Annyira vártuk már Őt! <3
nicika35
 
 


@nicika35:
Hatalmas gratula! Nagyon örülök Nektek! Végre elkezdődtek a pozi tesztek, követ majd szépen lassan mindenki!
maja33
 
 


@nicika35:
Majd hozz egy görbét hogy lássam hogyan alakult a hőd babásan. Nem láttam még olyat. Párod tudja? Biztos tudja, hülye kérdés, nagyon örült gondolom.
maja33
 
 


Maja, de jó kérdés!! Én is nagyon kíváncsi vagyok a reggeli hő alakulására! Van Nicika hőgörbéd?

Nekem ma reggel negatív teszt, reggeli hőm tegnap és ma csökkentebb, 36.6 (alapérték 36.4, lutális fázisban 36.7-36.8), csütörtökre nem várom...sőt, egyáltalán nem várom későbbre sem 
managua
 
 


@managua:


Ne is jöjjön egy ideig, igazad van! Megy a drukk! Majd gyere a hírekkel! 



Itt vannak a tesztjeim, bocsi de nem a legjobb képminőség. A lényeg így is látható és mindez 30-as tesztekkel. 


maja33
 
 


A tegnapin igaz nem látszik rendesen, de a valóságban egyforma erős a teszt és a control vonal. 

Most nekem valószínű, hogy nem az 1.nega napon fog megtörténni az ovu, mert ugye tegnap 17 mm-es tüszőt látott csak a doki. Az ma 18 mm-es kb. Nem tudom, hogy ilyen esetben a hőm hogy fog alakulni. Szerintetek? Várom a véleményeteket!!!!! (Nicika, ha lesz időd gyere, mert te is értesz a hőmérőzéshez.)
Mai hőm 36.4. , tegnapi 36.3, tegnapelőtti is 36.3. 


maja33
 
 


@nicika35:


Gratulálok!


@managua:


Sajnálom, hogy neked negítív lett.


@maja33:


Na, akkor elvileg holnap lesz tüszőrepedés! ;) Hajrá!


Nekem ma megjött.


mutymurutty
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: