Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Drága kicsi Mamikám jóságos szíve tegnap 3/4 2-kor megszűnt dobogni. A tudat, hogy jobb így neki, nem hagy egyelőre kiborulni, de már most érzem a hiányát. Akkor lesz majd rossz, amikor már eltelik pár nap és nem beszéltünk, mert akkor mindig már hiányzott. Amikor majd felhívnám, hogy elmeséljek neki valamit és nem fogom tudni...
Ma megyünk Hertelendre a házába - az se lesz valami jó...

Nem tudom, hogy lesz-e kedvem jönni... Puszi Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Letti, őszinte részvétem, gyere, ha úgy érzed, nálunk megtalálod a vígaszt, ha bármit szeretnél megosztani velünk, bár Mamikádat sosem helyettesíthetjük. Kép

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Leti: Nagyon sajnálom,őszinte részvétem!!Sok erőt kívánok neked!!!!
Vendég
 

 
 

Lettike!

Drága! Őszinte részvétem! Kitartást és erőt kívánok neked!
anabana
 
 


Maccs! Már megnyugodtam. Találtam egy valakit, itt a babaneten, akinek hasonló problémája volt. Nagyon kedves egyéniség !! Neki igaz később, talán 6 hetesen sokkal magasabb tsh-ja volt, az hiszem 11. Írtam pü-t neki! Elmondta, hogy rengetegen keresték meg ezzel a problémával. Neki mind a két gyermeke okos és szép. Semmi gond nem volt a terhessége alatt. Az ő dokija is azt mondta, hogy csak a kezeletlen pm betegség okoz gondot.

Chris! Akkor nagy gond nem lehet, ha már nem találtatok benne semmit.
anabana
 
 


Lettike! Őszinte részvétem!

maccs01
 
 


Letti, annyira sajnálom! Őszinte részvétem!

Kép

Kívánom, hogy Zsófika létezése nagy erőt és kitartást sugalljon![/img]

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Leti!

Őszinte részvétem! :( :cry:

Kép
Kép
Kép
baba.goa22
 
 


:)

Kép

Kép
anabana
 
 


Letti

nem is tudom mit mondjak,annyira sajnálom :cry:

KépKép
bettike83
 
 


Ana, csak csináltál vonalzót!

Szuper! Nekem tetszik! :D :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


én nem látom a vonalzót :?

KépKép
bettike83
 
 


Ana, na hova lett??? :D :D

Bettike, a te pocakosod is aranyos!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Na!

Bocsi!

Ez marad! Dalmával ezt hoztuk össze, ez tetszik a legjobban! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Végre nekem is van ilyenem!!!Istenem!

Kép

Kép
anabana
 
 


ana

igen,ez olyan jó érzés :) :wink:

KépKép
bettike83
 
 


Most látom BETTI! A saját pocid van a vonalzón. Te akár még szilveszterkor is szülhetsz.

Kép

Kép
anabana
 
 


ana

igen,saját :) már vártam h feltehessem és már kellőképp nagy volt hozzá,igy feltettem :)

simán lehet szilveszteri baba,na de majd eldönti a drága mikor akar kijönni.

te mikor mész dokihoz?

KépKép
bettike83
 
 


Ana, ez is jó! :D

Irigy!!! :oops: :oops: Na jó rád nem!!! :D :D :D

Nekem is kell és lesz is!!!!! :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

lesz is,jó uton haladsz és csak igy tovább csajszi :)

KépKép
bettike83
 
 


Niki! Bizony lesz, és hamarabb mint gondolnád. Lehetsz irigy, én is az voltam mindenkire. Nem rossz indulatúan, csak vágytam hogy nekem is legyen. Szorítok neked hidd el nagyon, meg Csillagnak is.


Betti! dec 10.-én akarok, majd már be is jelentkezek. Akkor már 6+4 leszek, és van szívhang. Addig míg nincs szívhang nem akarok, mert úgy is visszahívnak.

Kép

Kép
anabana
 
 


Ez hülyeség csajok!

Hogy számoljak? Ezek a vonalzók már bezsongatnak. okt 25. volt az utolsó menszesz első napja. Aszerint 35. napon vagyok, 35:7=5. Így 5 hét ma van. De ha azt nézzük, hogy hétfői nap volt, akkor csak holnap lesz 5 hét. ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

NA akkor? Egyik vonalzó ilyen, másik olyan. Kész!ZZZZZZZZZZZ

Megyek folytatom az ebédet?

KIngáék mikor jönnek haza?

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Próbálom élni a további életem, így közétek is jönni fogok, mert szeretlek Benneteket! Igaz, minden pozícióban, bármikor képes vagyok elbőgni magam, de az élet nem áll meg és ZSófikára kell koncentrálnom. Persze az én Drága Jó Kicsi Mamikám mindig itt lesz velem!

Ana, jók a vonalzók, ne érdekeljen szerintem az az 1-2 nap...menet közben nekem is lecsúszott az egyik...ja persze te könyvelő-féle vagy, neked ezek fontosak, nem? De szépek azért és a lényeg, hogy VANNAK!!!

Betti, a tied is ötletes! Nem kicsi a pocid!

Valaki tud valamit Kingáékról?
Vendég
 


Örülök Letti, hogy a körülményekhez képest jól vagy! Igazad van nem számít az az egy nap.

MIt ebédeltek?


Nekem húsleves és mustáros karajsült, burgonyapürével, meg majd valamilyen kompót.

Kép

Kép
anabana
 
 


Az a helyzet Anácska, hogy nemrég reggeliztünk, Apuci meg délben elmegy dolgozni, úgyhogy még van időm kitalálni és megvalósítani...
Brassói lesz a nyerő. De előtte én elmegyek a Mamámhoz, mert érthetően meg van rogyva szegény (tavaly a férje halt meg, 64 év házasság után, idén a kicsi lánya). A Mama pedig tuti főz(ött) nekünk valamit.
Vendég
 


Kell is lazítás, és is szoktam! Tegnap 11-ig biztos lustiztam, de a párom megfőzte a levest a rántott karfiolt meg rizzsel én. De az hamar elkészült.

Kép

Kép
anabana
 
 


ana

azzal az 1 nap csuszással ne tőrődj,bár tudom h ilyenkor az elején sietetné az ember az időt,de el fog telni ne aggódj,az eleje nehezebben,aztán 20.héttől már repül az idő.én is csak most döbbenek rá mennyire is rohan.a napokban készitem össze a kórházas cuccaimat,meg a babuciét is olyan helyre teszem h ha kell akkor könnyen megtalálja a párom :)

letti drága,probálj Zsófikára koncentrálni,ő most öröm neked és talán picit felejteti a bánatot.

KépKép
bettike83
 
 


Leti, Őszinte részvétem!

Maccs, néha rámnézhetnél :D Hijjjányzol!!! :oops: 8) 8)

Ana, ha a 35. napon vagy, akkor 34 nap az, amit már be is töltöttél - mivel a mai nap még tart! Ezért írja a voni, hogy 4 hetes és 6 napos terhes vagy! De mondok jobbat: holnap már azt is mondhatod: a 6. hetet kezdem :D Mivel 5-öt már betöltöttél. Na erre varrjál gombot, könyvelőkém :!: :lol: :lol: :lol:

Kép
xtina75
 
 


xtina

te hogy birod a pocakosságot? :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti, én egy mázlista vagyok. Nem mondom, hogy észre sem veszem, mert kómás vagyok koraeste, meg néha szédülök, de az élet nagy ajándéka, hogy nem hányok meg nem vagyok űber-rosszul. Járok dolgozni, szóval így gyorsabban is telik.

Te hogy bírod az utolsó heteket?

Kép
xtina75
 
 


xtina

nekem az elején volt bajom,de nem vészes,hányinger,kajaundor,meg derékfájás,görcs,de hányás nem hála az égnek.szoval én azt mondom h a kisfiam kimélte az anyukáját :)

most már egyre terhesebb a dolog,de jól birom magam,ha nem fáj a lábam,derekam akkor tök jól birom a melót is.

KépKép
bettike83
 
 


ana

végülis megvan a zebratársad,itt van tina,igaz pár héttel előrébb van,de ez nem számit.

mondjuk mi lettivel ennél jobban nem is beszélhettünk volna össze,1-2 nap különbséggel :)

KépKép
bettike83
 
 


:o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igaz Betti!

Tina! Nekem sincs semmi bajom, emiatt izgulok is. A melleim nehezek, éjszaka fájnak. Tudnék aludni egy nap 3-szor. Tegnap is hatalmasat aludtam délután. Te már 10 hétben jársz. De jó! Ha neked is különösebb bajod, akkor megnyugszok.

Ez jó! Tesztett! Már a hatodikat kezdem! Vicces! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


ana

a cicik nekem is nehezek voltak,volt h melltaetóban kellett aludnom mert nélküle nem birtam volna elviselni.

KépKép
bettike83
 
 


Ana,
Cicifeszülés és álmosság pont elég. Utóbbi a megnövekedett progeszteronszint miatt van, ami külön megnyugtató. Amíg ezek megvannak, ne is akarj más tünetet!

Kép
xtina75
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséreteket! Visszaolvastam,de nincs sok időm,épp evett és lukál! Tej van bőven,fejek is!
9-kor elfolyt a vizem,11-kor bementünk,fájás semmi. Oxitocinra sok és erős fájás,de a méhszáj maradt 1 ujjnyi, óra múlva már alig éltem,épphogy ujjnyi,de Bence szívhangja 50 alá esett és sürgősségi császárral,altatásban vették el,mert nincs epidurál ,mert összeveszteka beszálítóval. Felpofoztak utána és annyi van meg,hogy életemben nem fájt még így semmim,mint a hasam,aztán KO megint. Másnap láttam először és szerelmes lettem!
Az első nap iszonyatos volt,aztán minden nap jobb. Kicsit sárga,de élénk azért!
Ha lesz időm,rakok képet is!
Puszi mindenkinek

Letti
Őszinte részvétem,most nagyon légy erős,mert Zófinak szüksége van most rád az utolsó hetekben!
Ölellek!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! De örülök nektek!
Sajnálom, hogy kellemetlen élmény volt a szülés.
Nekem annyira nem volt az, nem voltak szörnyű élményeim,és másnap már olyan voltam majdnem mint a régi.
Végül is meddig tartott? Mikorra volt kint Bence? Mennyi időt vajúdtál?

Várjuk a képeket, és nagyon örülök a sok tejcsinek. Sikeres volt a gólyaprojectünk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszild meg helyettem Bence Babát!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Maccs! Tetszett ez az őssejt, öngyógyító funkció. Igen, igazad van.

Tina! Neked már olyan jó! Te már hallottad a szívhangját! Mit dolgozol?


Most már Letti és Betti, ti vagytok soron! Istenem de jó lesz nektek is nemsokára! Én már úgy várom, hogy ott járjak!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Leti: Örülök, hogy jöttél!!

Kinga: kb.1 hétig nagyon rossz,utána sokkal jobb lesz!!!Kitartás. Nekem még most is fájdogál a pocim, de nem vészes.

Nálunk: Hasfájósság még mindig, és tegnap estére nagyon fájt a cicim, és be is lázasodtam.Jó szarul vagyok! :cry: Mindjárt hívom a védőnénit, mit csináljak.
Betti,Leti: Mindjárt szültök!!! :D
Vendég
 


Chris!

Istenem, nektek is hogy meg kell szenvednetek. Nem ajánlották még a szélcsövet a hasfájásra? Szorítok, minél hamarabb jobban legyetek.
Andriskának holnap lesz a névnapja?

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana: Igen, holnap lesz :D A doki azt mondta, nem ajánlja a szélcsövet.
Vendég
 


Na, mesélj ha ráérsz miért nem ajánlja! Én még csak egy ismerősnél láttam, egyébként nem ismerem, a mi időnkben ilyen még nem volt.

Kép

Kép
anabana
 
 


Hát igen, a mi időnkben lázmérőt és kúpot használtak, hogy kijöjjön, aminek jönnie kell és ne fájjon a hasunk :)

Mi használtunk szélcsövet, szerintem sokkal jobb, mint a lázmérő, rugalmasabb, tutira nem sérted fel a bélfalat. Ha már 5 napig nincs kaki a babánál, hát én nem láttam más megoldást, ráadásul rögtön hat :):):)

Kinga, örülök, hogy jól vagytok, van tejcsi is bőven, Gratulálok!!!

Chris, begyulladhatott a melled. Mivel nem szopi van, fejéssel kevésbé tudod kiüríteni, hiába szakadsz bele, nem olyan alapos. Próbáld meg a melegvizes zuhany, masszírozd és utána fejjél. Algopyrint bevehetsz.

Tina, már felvettem veled a kapcsolatot :lol:

Ana, akkor dec. 10-ig további drukkok! :)

Holnap elmegyek és veszek betüket Ricsinek, tanulunk olvasni.
www.horzrt.hu - érdemes körülnézni, bölcsik, ovik és iskolák ellátója, de már magánszemélyek is rendelhetnek tőlük.

maccs01
 
 


Köszike MACCS!

Csajok, haldoklik a topik!!

Kép

Kép
anabana
 
 


én vagyok mikor van időm.de már egyre nehezebb itt ülni,fáj a hátam,a pocit nyomom és már nem kényelmes.De jövök ha tudok.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Ilyenkor tudok írni, mert ez az utolsó melós hetem és hát van mit csinálni. Tegnap már úgy elfáradtam, hiába, közeleg a vége, egyre nagyobb vagyok, stb.

Betti, én is nehezen ülök, mozgok, nehezen kelek fel már. Tegnap hazafelé bevásároltam, pedig vigyáztam, nehogy túl sok mindent vegyek, hát így is nehéz lett a rohadék szatyor :)

Mi az a szélcső?

Ana, drukk dec. 10-re...Még jó messze van, mi? Tudom, mert akkor van fizetés is... :?

Chris, boldog névnapot Andriskának MÁRIS! Lesz babazsúr :wink: ?

Kinga, akkor te is megszenvedtél...úgy érzem, én is a császáros kört fogom erősíteni. MA megyek dokihoz, kíváncsi vagyoik, megfordult-e a kis Hercegnő!

Tina, lehet, hogy lányod lesz...ők békén hagyják az anyjukat! Nekem se volt semmi bajom, 2x hánytam, az egyik akkor volt, amikor nagyon durván túlhajszoltam magam.

Baba, köszönöm! Ti hogy vagytok? Dominikának "közeleg" a szülinapja :)

Csillag??????????????
Vendég
 


anabana írta:Tina! Neked már olyan jó! Te már hallottad a szívhangját! Mit dolgozol?


Nos, nem hallottam a szívhangját, mert nem volt hang a gépen :cry: :cry:, de láttam pulzálni... :lol: Majd december 15-én megyek genetikai ultrahangra (kombinált teszt) az Istenhegyi Géndiagnosztikára, ott fogom először hallani.

A munkámról egy nyílt fórumon annyit, hogy irodai, ülök egy gép előtt és excel táblákat bűvölök.

Leti, erre már én is gondoltam, hogy lány, mert nyugis, nem zargat, nem kínoz. Meg egyébként is lányt érzek, de lehet, hogy azért, mert évekig lányt szeretem volna elsőre. Mostanra már egyébként a fiúnak is pont úgy örülnék, mint a lánynak. Szerelmes lennék bele :lol: :lol: :lol:

Kép
xtina75
 
 


Tina! nekem ennyi a munkádról elég. De az is jó, hogy legalább már láttad hogy dobog a kicsi szíve. Ez is megnyugtató!

Letti! Már nincs nagyon messze. Bár türelmetlenül várom, hogy végre hivatalosan is kismami legyek. :lol: :lol: :lol: vigyázz magadra!


Chris! Először is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK A KICSINY FIADNAK!
Te? Hogy vagy? Mit mondott a védőnéni, voltatok dokinál? Andriska lelete megjött már?

Mindenkinek millió puszika.


Niki?

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi köszöntőt!
Én kaptam augmentint,és sokat kell fejni.Lázam most nincs,este még volt.A lelet még nem jött meg.Sajnos Andriskának könnycsatornaátmosást kell csinálni.Teljesen kivagyok :cry:
Vendég
 


Chris! De együtt érzek veled! Azt olvastam, hogy érzéstelenítő cseppet kap, és nem érez semmit, viszont miért lefogják, így ordítani szoktak a gyerekek. Ezután viszont rendeződnek a problémák. Mikor mentek? Szorítok!


Tina! Letti! Nekem sincs semmi bajom. A cicim napközben nem is érzem, viszont éjszaka kicsit nehezebb. Ha nem tudnám, hogy az vagyok el sem hinném, mert nincs semmi különösebb tünetem. Aggódom is egy kicsit. Tina te mikor voltál uh, hogy már volt szívműködés?

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Chris, boldog névnapot kisfiadnak! Sajnálom, hogy nem vagytok jó passzban, de remélem, orvosi segítséggel gyorsan megoldódnak a gondok!

Letti, vigyázz magadra!

És ez az összes kismamira vonatkozik ám!

Aki meg nem kismami még, annak meg szurokhegy!

Pici topicbabáknak buksisimit küldök!

Pusz

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: