Új privát üzeneted érkezett!

köszi csillag!

ana, én 5+2-n voltam először UH-n, ekkor még csak petezsák volt egy pici ponttal (szikhólyag), utána én 2 héttel később mentem, mert magándokihoz járok, és nem olcsó, szóval a biztosra mentem: 7+2-n már 1 cm-es volt, szívhang, minden!

Kép
xtina75
 
 


Csillag: Köszi :D

Ana: Végül nem csinálta meg a doki, mert még nagyon picike.Most nyomkodni kell a szeménél egy pontot, akkor ürül váladék, és kapott mosó folyadékot, azzal kell mosni.Ünnepek után ha nem jön helyre,akkor megcsinálják :cry:
Vendég
 


Chris! Rendben vagyok! Hurrrrááááá!

Azt mondta a doki, hogy a tsh-nak csak a fogamzáshoz van köze, a baba fejlődéséhez az ft4 a fontos. az meg nekem tökéletes. A gyógyszer marad 1/2 szem letrox. Nem is mertem megmondani hogy egy hete 2 egészre emeltem.


BOLDOG VAGYOK,MOST MÁR MEGNYUGSZOM ÉS BOLDOG KISMAMA LESZEK!!!!!!!!

Remélem nem ártottam az idegeskedéssel, mert csüt óta az voltam.

Chris! Remélem javul, és nem kell megcsinálni. Szorítok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.11.30 15:06-kor.

Kép

Kép
anabana
 
 

 
 

nekem sem volt sok bajom,a fiam kimélte az anyukáját :D max hányinger,émelygés..

KépKép
bettike83
 
 


Helló!

Chris!

Boldogota kisfiadnak! Sajnálom a szemét,az én mellem is csomós volt tegnap,meg nagyon fájt! Rakjál rá meleg sót! Esküszöm hat,utána felálltam,és mint aki bepisilt,ömlött a tej! Pedig nem tudtanm kifejni egy cseppet sem belőle előtte. Annyira bedurrant! Minden etetéskor fejem min a 2-t! Már 5 pohár fagyos van,110-120 ml!

Tegnap este 90-et evett! Megmértük!
Holnap lesz varratszedés,őt nem viszem el,anyu eteti majd pohárból vagy kanállal ha nem érünk haza.
Éjjel 4-4,5 órát aludt!

Hoztam képet is!

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!

Nagyon cuki! Remélem hogy a gólyátok nekem is ilyen szép kisfiút dob. Nem is látszik kicsinek. Olyan mint egy 3kg-on felül született gyerek. Egy ilyen éppen elég.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.11.30 20:08-kor.

Kép

Kép
anabana
 
 


JAj Kinga, olyan aranyos!
Látom, van vonalzó, meg minden! De azért szoptatsz is, ugye? Jó baba? Hát ha már most 4 órát szunyál, talán jó lesz,nem?

Voltam dokinál, zárt méhszáj, cukor a vizeletben, Zsófi még mindig a hólyagomon csücsül (faros) MINDEN VÁLTOZATLAN. sÉTÁLTAM HAZAFELÉ, GONDOLTAM, ELÚJSÁGOLOM aNYUKÁMNAK... :cry: :cry: :cry: Ilyenkor mindig felhívtam. Ettől most megint rosszabb a kedvem.

Meg a doki is mondta, nagy az esély a császárra... Úgyhogy Kinga, Chris, lehet, csatlakozom...lőttek az apás szülésnek. Vazze.
Vendég
 


Szopizik rendesen,meg fejek is,van bőven!

Császárnál apa nálunk bejöhetett volna,csak altattak,mert a kórház összeveszett a beszállítóval és nincsen epi! Altatásnál nem jöhet be!
Szerintem már nem fordul be! De nem baj,mert nemhagynak szenvedni,hanem programozott császárod lesz!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jó reggelt!

Kinga! Szedtél valamit, hogy legyen sok tejcsi?

Letti! Ilyenkor mi van amikor cukor van a vizeletben.?


Niki! Te sunnyogsz?

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Kinga: Nagyon tündéri Bence! Az tök jó, hogy ilyen sok tejcsid van.Jó sokat alszik,irigyellek.Nekem egész éjszaka 2 órát sikerült aludnom.Napközben meg ugye nem szoktam, mert akkor dolog van.Kávét nem ihatok, mert átmegy a tejbe.

Velem: Párommal egy ideje kommunikációs és egyéb problémáink vannak,így néha tényleg nem tudom,mit is keresek én itt.Tök jó.A világ legboldogabb emberének kéne lennem,mégsem vagyok az.
Vendég
 


Istenem Drága Chris!

Sajnálom, hogy most ilyeneken kell keresztül menned. Ez amúgy is olyan időszak, amikor egy nő könnyen depresszióba eshet. Próbáld átbeszélni vele a problémát, légy erőszakos ha máshogy nem megy. Ne engedd kisiklani az életeteket. Szorítok neked a sikerhez!

Puszi neked Drága

Kép

Kép
anabana
 
 


Köszi Ana. Olvastam, hogy minden rendben van nálad, és ennek nagggyon örülök :lol:
Vendég
 


Kinga

jaj de édes kis pöcsösöd van :)

letti drága,ne aggódj,azt mondják még az utolsó orákban is befordulhat.addig van remény,bizni kell,hátha.

én nagyon remélem h befordult már,mert úgy érzem h lent is kalimpál,és eddig keresztben volt,most egy ideje nem és mintha fent a bordáknál érezném a pici lábait,de épp lehetnek a kezei is,ettől tartok én is.na majd ma kiderül,ma megyek dokihoz.

nem tudom pontosan milyen az,de lehet vannak joslófájásaim.tegnap este kezdödött görccsel,derékfájással,meg alul feszitő érzéssel,pár percig eltartott és utánna megszünt,aztán pár perc pihi után megint volt.meg reggel is,de akkor csak egyszer.

KépKép
bettike83
 
 


Betti!

Ez az,sőt lehet több is! De,hogy jósló,az fix! Nekem előtte 2 héttel kezdődött,de folyamatos fájással. ez mindenkinél más! Figyeld az időt,ha megint kezdi!
Hiába,lassan beérteka célba! :wink:

Chris
Hát nem vagy egyszerű helyzetben! Szegénykém!

Ana
Az ég világon semmit nem szedtem!
De esküszöm soha nem ettem ennyi szalonnát,hagymát,fokhagymát és zsírt,mint az utolsó hónapban! Minden kajámban tocsogott az olaj és a hagyma meg a fokhagyma,sőt az ecet is elmaradhatatlan volt! Pedig ha korábban ilyet kellet volna ennem,hát kihányom a bélésem!

Niki
Mi van veled? Hol jársz?

Kép
Kép
k_inga
 
 


kinga

de ez azt is jelentheti h korábban meg lesz a baba?vagy csak kezdek készülgetni a nagy napra.
még egy honapot jó lenne ha kibirna.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!

Kinga: Bence valami csodaszép!!!!És extra jó neked, iríííígy is vagyok h ennyit alszik a kukiska!!!! :) (neharika h nem voltam és nem tudtam előbb gratulálni!!)


Leti: császárnál ha epi-vel csinálják párod talán bent lehet, ha bírja

Ana: na mire jövök nálad is???? EXTRA SZORÍTÁS , DE ÚGYIS MINDEN OKÉS LESZ!!!


bETTIKE: AKKOR NÁLAD IS KÉSZÜLŐDIK A KÖVETKEZŐ KUKIS :)

Chris: néha én is padlon vagyok, főleg este a nem alvástól már nincs türelmem hozzá.....ezért nem is mindig jövök, de jobbb lesz minden meglátod!!!4 (mi is néha marjuk 1mást, és lassan 2 hónapja én a drágaság szobájában alszok, uram meg a nappaliban, mint vm lakótársak....)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Kép - sexypasim :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


de édes mares :) kis meztelenke :D

KépKép
bettike83
 
 


Bettike: új évre TI is ilyen kis édes kukist fogtok kapni :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

Micsoda kis pasiiiiiiiiiiiiiiiii!!!
Hello MAres, te élsz még?

ANa, a cukor a vizeletben eddig azt jelentette, hogy küldtek egyből terhelésesre. De akkor meg a véremben már nem volt. Most csak diabétesz szakrendelésre kell(ene) mennem de még megkérdezem a védőnőt, hogy kell-e ez a pecsét... Mert ha nem,. akkor nem megyek, minek, úgyis azt mondják, hogy csökkentsem a szénhidrát bevitelt.
De ma is muszáj volt ennem vargabélest, mert az egyik csoportnak az volt a desszert. De csökkentett adagot ettem. Egyébként a barátnőmnek is végig volt, aztán semmi.

Már tegnap óta megbarátkoztam azzal az "epi" kérdéssel.
De még meggondolom, mert Apuka nem biztos, hogy azt a horrort végig akarja nézni. Az egy kicsit gázosabb...vagy nem???

Most mi van akkor? Betti! Neked már készülődik?????????????????
Jesszus!!!!!!!!! Kezdek izgulni!

Chris, remélem, sikerül túljutni a krízisen!
Vendég
 


Betti! Azért remélem még nem szülsz, még hagy nőjön.

Letti! értem! De azért figyelj már a szénhidrátra, hidd el nem olyan nehéz.

Maresz! Bizony, nekem is lesz bébim! De a tiéd cuki. Úgy meg babusgatnám. Harapnivaló!

Chris! Igen minden rendben.

Niki! Csillag! remélem babásan tértek vissza!

Maccs! Te drága, te is elvesztél?

Kinga! Tényleg szerencsés vagy, a tejcsi meg az alvós baba miatt is!

Kép

Kép
anabana
 
 


Leti: igen, élek, csak Gergő teljesen át-meg-fel-szervezi az életemet. Mert vannak a jó napok, mint a mai, hogy már beraktam mosni, kiteregettem, feltettem karfiol levest főni és a császármorzsa is készül illetve a második mosás , fürödtem is már délelőtt ami nagy szó, és a kis ruháit is összetürögettem. Na ez a jó. Viszont az eszik-nem eszik, alszik-nem alszik, sír-üvölt-nem tudom miért ilyen, mindennel próbálkozok , de 2-3órája csak sír kisebb nagyobb megszakításokkal, na akkor feladom, és nem tudom mit tegyek, nem hogy ide benézzek! Néha az októberi és augusztusi topik-ból kérek segítséget, de van, hogy az az érzésem, hogy csak az én babóm ennyire nehéz eset... :( az mostani pár éjszakáról meg ne beszéljünk, mert hulla vagyok... most is aludtam vele egy órát, persze ő még alszik, de sokan mondják ne keltsem fel, de ha most alszik, este mit csinál majd??? mert sajna mostanság igen sokat ébred-kel fel este.... na de nem panaszkodok, csak az eltűnés okát próbálom érzékeltetni :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares,

...amit valószínűleg majd én is megtapasztalok 1-2 hónap múlva...:)
Vendég
 


Leti: ma kivételesen ESZI-ALSZIK-ÜZEMMÓDBAN van Gergő, evés után "követeli" hogy hagyjam aludni... vagy ágyikóba teszem hasra vagy most a pihenőszékben alszik.. de már most félek mi lesz így este!?!??!?!??!??!? :shock: :shock: :shock: :?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

Konkrétabban nem tudom mi bajom, de semmihez semmi kedvem.
Ezért nem is jöttem. Mondjuk párommal is kicsit összezördültem a hétvégén. Aztán meg inkább vele voltam a héten, mert ma és holnap is éjszakás! :(

Ana, egyenlőre semmi titkolni valóm nincs. Csak várok, várok és várok....!! :oops: Örülök, hogy okés az eredményed és megnyugodtál! :D

Kinga, nagyon édes Bence.Láttam az iwiw-en az apás képet is, Igazi gondoskodó! Be szerettem volna menni hozzátok, de nem jött össze! :oops: :oops: Mikor az sms-t írtad pont a kórház előtt álltam és vártam a kolleganőm! :?
Sajnálom, pedig meg akartalak lepni! Csak kíváncsiságból! Anyósod látta már??

Letti, szerintem nem olyan sok mindent lát a párod. Úgy tudom, hogy császárnál csak a fejednél állhat. Így ha szeretne bent lenni szerintem semmi akadálya. Az epidurál annyiban nem jó, hogy utána iszonyatosan fáj az ember feje, na meg katétert helyeznek be. Viszont ami nagyon jó, hogy azonnal láthatod a picit.

Bettike, lehet ez az idő sem tetszik annyira neki! A frontra általában érzékenyebbek a babók! Még azért van némi ideje.

Chris, ha lehet próbáljátok megbeszélni. Mostanában nekem is ingadozik a hangulatom. Egyik nap úgy érzem majd megőrülök érte és annyira szeretem a másik nap meg otthagynám. Néha már magam sem tudom mit akarok! Mi most jelenleg jól vagyunk!

Mares, de édibédi kis kukisod van! Jó hallani felőletek is.Megértjük, hogy mi miatt nem jössz. Ez egyértelmű. Azért más kismaminak lenni és otthon egyedül, mint mikor már körbe kell ugrálni a babót.
Ez sokkal jobban lefoglalja az időt!

Ja és még valami így utoljára!!!!
SZOMBATON megyek az új nődokimhoz!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Mares
De édes,már van hurkája!

Niki

Édes vagy,nem baj,majd egyszer látod élőben is!
Kitartás a pároddal! Melyik dokihoz mész?

Betti
Jósló akár 3 héttel előbb is jelentkezhet

Letti
Mindenképpen van katéter,altatásnál is,de azt észre sem veszed!
Utána rossz felébredni,ha felpofoznak vagy epinek kimegy a hatása,de ha belegondolsz,egy sima szülés utáni varrat sem mindenkinél jó,anyukám 3 hónapig nem tudott ülni,mert 12 varrata volt! Barátnőm kisfia 1 hónapos, és még mindig iszonyatosan fáj neki.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, gondolom Bence most csicsikál!? :D

Dr. Blaskó Ervin-hez.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

Nála szültem! Nagyon kedves,jóindulatú orvos! Tegnap a varratszedésen is egy tündér volt! A szülésznő szerint nagy szerencse,hogy ő volt bent!
Nem tudom melyik dokinál halt meg a kismama?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Szép jó reggelt!

Kinga ennek örülök. Őt ajánlotta az ismerős és vele beszélt, mert aztmodta ő az a doki aki ilyen endokrinológiai dolgokkal is foglalkozik.
Szombaton lesz ügyeletes és mondta, akkor menjek be.

Pont annál az orvosnál történt akihez év elején jártam.
A Dr. Deák Csaba. Én akkor hagytam ott, mikor 1 hónap alatt ráköltöttem 30000Ft-ot és közölte az első sikertelenség után, hogy akkor csináljunk a magánrendelésbe átjárhatóságit 50.000Ft-ért.

Na azóta nem voltam ugye dokinál! :oops: De majd most!!! :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Ő csak szülész? Mert Bencét egy Deák nevű gyerekorvos engedte haza.
De rá hallottam panaszt kismamától,hogy érdekes egy figura.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki! Egyébként neked volt már pozi teszted a 10 nap körül de megjött? Én azért nem mentem el átjárhatóságira, pedig a dokim küldött, mert nekem volt ápr-ban és én tudtam, hogy minden rendben, csak a megtapadással van gond. Csináltass komplett hormonvizsgálatot. Pe követés uh-val. Bár szerintem belefogsz és meglátod rögtön ott lesz a BABA. LÁtod nekem egy egész kerek évbe került. Fú! Elég volt a sok sikertelenségből, sokat sírtam az elején, de a végén már készültem feladni. Szorítok nektek!

Többieknek puszi

Kép

Kép
anabana
 
 


Kinga, igen úgy tudom. Konkrétan magánrendelése van csak,de szülést vezetni bejár.

Ana, még soha nem volt pozi tesztem.Ugye nálam sok minden szóba jöhet még. Átjárhatóságit azért nem akartam, mert 1 hónap után korainak tartottam. De az én véleményem szerint a legnagyobb gond a tesztoszteron, legalábbis a magamon felfedezett tünetek szerint.Viszont ugye most már kezd rendeződni a ciklus is.
Ugyan én is 1 éve próbálkozom már és azóta rengeteget javultam.
Még nem adom fel.
Mindenesetre most majd minden megbeszélek a dokival.

Ha megjönne a hormonkép is jókor lesz,mert jöv. héten kellene megjönnie.
Amúgy szerintetek szombat reggel csináljak tesztet 10dpo-n a doki előtt? :roll: :oops:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki! Szerintem igen, csinálj! Hőd?


Chris! Jól vagytok?

Kép

Kép
anabana
 
 


Hogy szép legyen az élet,begyulladt a szeme,tiszta csipa és meg van dagadva. Kapott cseppet. Remélem gyorsan helyrejön. De nem fáj neki, tök nyugodt,ül a pihenőszékben,rezeg a feneke alatt és nézelődik

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ana, a szokásoshoz képest semmi kiugrás.
Viszont ma eléggé stresszes napom van és már elkezdtem görcsölgetni is, ami eddig nem volt. :?

Kinga, akkor jó, ha nincs komolyabb. Nagyon aranyos lehet, ahogy nézelődik! :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Kinga! Chrisséknek is ilyesmi van! Képet dobjál már a székben üldögélő Bencéről! Na hétvégén már megy hozzá a télapó bácsi. Ez a vonalzó nekem sokkal jobban tetszik. Ari

Niki! Grat a 99-hez! Bámulatos milyen kitartásod van!


Valaki!

Jó az? ha egy nem terhesnek az éhgyomri cukor 5.5 lötyi után 3.8?
Niki? Maccs? Stb. én valahol hallottam hogy az sem jó ha így leesik, de egy ismerősnek azt mondta a doki hogy jó!

Kép

Kép
anabana
 
 


Jobb ez a vonalzó,a másik szerint Bence ma 10 napos,pedig csak8!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Tegnap megjártam a dokit.gyerkőc jól van,bpdje 86.6,kb 2kiló körül van.faros a drágáám ugyhogy 99%hogy császár lesz.azt mondta a doki h miután meglesz a 38 hetes uh dec 28-án,akkor ad időpontot a császárra.

KépKép
bettike83
 
 


Betti! Ez már egy császáros fórum? Akkor én kilépek! Vicc! Mi van a levegőben, hogy mindenki császárral szül?

Kép

Kép
anabana
 
 


ana

jó kérdéseid vannak,ezt dobta gép asszem :D :? most mit tudok csinálni,sajnos ez van.de nem is ez a lényeg azt hiszem,csak egészséges legyen,meg legyen sok tejcsi.

KépKép
bettike83
 
 


Igazad van! És! Szerintem még az utolsó pillanatig befordulhat!

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Betti! Mit hallok! Hát ez nem semmi!
Ezek a mai "fiatalok"! Csak nem képzeljük, hogy időben befordulnak?????????????????????
Kis öntudatos csöppségek...Én abban bízom, hogy Zsófi olyan lesz, mint én, hogy mindent az utolsó pillanatban szoktam elintézni...tehát én még reménykedem...szerintem te is tedd ezt... :?

Kinga, jobbulást Bence szemének! Küldd azt a pihenőszékes képet ám!

Chris, Andriska rendbejött? Kibékültetek már?

Niki, csinálj tesztet! Hú, de jó lenne, ha...
Vendég
 


letti
nem tudom,én már valahogy megszoktam a gondolatot.elég nagy az esély rá és ezt be kell látnunk.igy döntöttek,mikor összejöttek nekünk akkor is majden napra pontosan egyszerre,és úgy látszik most sem akartak lemaradni egymástól és összebeszéltek,farral akarnak jönni :D

KépKép
bettike83
 
 


CSajok, Betti Letti! Ennél már csak az lenne nagyobb csoda, ha évekkel később egy pár lennének.

Kép

Kép
anabana
 
 


Hát ja :)

KépKép
bettike83
 
 


:)

Kép

Kép
anabana
 
 


Bettike, Letti, kicsi a világ miért ne!! :D Azért kíváncsi leszek ki mikor megy szülni, hogy ilyen közel vagytok egymástól!

Ja és két gólya repül akkor így én ikreket kérek! :D :D :D :D :D

Ana, köszi. Végre elértem,de még mindig nem az álom -30kg, de már csak és meglesz.
Egyébként is, vége a fogyinak,a kezelésnek, elmegyek dokihoz és jöhet a baba! :D
Nekem a cukros lötty után szintén leesett a vércukrom. De ez az IR miatt volt, mert ugye túl sok inzulint termelek ami leviszi a cukrot.
De ha a doki mondja biztos nem baj. A baj akkor lenne ha sokkal magasabb, mert akkor cukros az illető!

Letti, nekem mindig az jár amúgy a fejembe, hogy mire elmegyek a dokihoz babó összejön addigra. Na majd meglátjuk! :roll:

Betti, ne aggódj, legalább tudod mikor születik, feltéve ha őkegyelme nem akar a kiírt előtt kibújni.

Akkor kérek sok-sok pozitív drukkot szombat reggelre!!!!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy én sem jöttem egy ideje, de most Enikő itthon van, úgyhogy korlátozott az időm. Nagyon-nagyon taknyos volt (se hőemelkedés, se láz), úgy éreztem, így nem mehet bölcsibe. Orvosa sem adott rá semmit (nem is akartam), C-vitamin, meleg tea, sok orrfújás, párologtató éjszakára. Mára már egészen helyrejött, úgyhogy jövőhéten megy az imádott bölcsijébe :) Ráadásul a múlt héten Ricsin hányós-fosós vírus lett, úgyhogy ő kedden ment csak oviba. "Jó" a nagyközösség, az ember sosem tudhatja, hogy milyen "ajándékokat" szállít haza a gyerek :oops:
Én estére általában már kidőltem, most is csak egy rémálomból ébredtem. Arról szólt, hogy egy bazi nagy bevásárlóközpontban voltunk a két gyerekkel, rámköszönt egy ismerős, Eni ekkor elszaladt, Ricsi szépen állt mellettem és fogta a kezem, én meg kiabáltam hugi után, hogy jöjjön vissza, de akkor már nem láttam a sorok között, mert rengeteg ember volt a karácsonyi bevásárlás és a hideg miatt (amúgy éjjel volt és elég sötét volt az áruházban furcsamód), visszakiáltott, hogy "jövök anya", és sosem jött többet... Iszonyat szívdobogással ébredtem, meg majdnem sírtam. Most dolgozik az adrenalin, úgyhogy én még jó darabig fent leszek.

Chris, utólag is Nagyon Boldog Névnapot Andrisnak! Könnycsatorna-átmosás állítólag nem fáj - gyerekdoki szerint -, csak nagyon ijesztő, ugyanannyira a szülőnek, mint a piciknek. Általában megoldja a problémát. Azért bízok benne, hogy cseppekkel is sikerül, meg a "masszírozással".
Párkapcsolati problémák.... új helyzet mindenkinek feladja a leckét, főleg ha kialvatlanság is társul hozzá. A legnehezebb időszak a baba első 3-4 hónapja, utána sokkal jobb lesz. Nálunk szinte mosolyszünet volt egész végig, iszonyat sokat veszekedtünk. Persze nyilván ez nem könnyíti meg a helyzetet, de tény, hogy sokkal többen átmennek ezen, mint amennyien elmondják.

Kinga, Bence nagyon szép kisfiú, egyszerűen gyönyörű. Gratulálok a sok tejcsihez, és hogy jó alvókája van szentemnek.

Mares, végre előkerültél :wink: Érthető okok az elmaradásra, de nagyon jó, hogy pár sort sikerült írnod. Gergő szép kisbaba!
Én napközben keltettem gyereket, mert éjjel tényleg virgonc volt, ha kialudta magát "holnapra is". Általában 2-2,5 óránál nem hagytam többet aludni egyhuzamban, azonban napi többször alhatott, de kötelező volt felébredni, fent lenni kicsit, aztán mehetett vissza tentézni, így hamar jók lettek az éjszakák. Alvás szükséges az egészséges fejlődéséhez, tehát alhat, csak nem a "végtelenségig", de ez az én véleményem.

Betti, Letti, mennek a drukkok, lassan itt a Ti időtök. 35. héttől semmi gond a születéssel legtöbbször, addig bírjátok még! :lol: Én nem hiszem, hogy ilyenkor már befordul a baba. Amúgy nagyon sokszor oka van, hogy nem tette. Faros babáknak érdemes a 38. héten legkésőbb megszületni, pont a rossz fekvés miatt, hogy a maradandó végtagdeformitásnak ne legyen esélye. Egyébként én császárpárti vagyok, azért, mert a legkevesebb kockázat a babára. Anyukának viszont komoly hasi műtét, aláírom. Én úgy tudom, hogy spinálisnak van égtelen fejfájás rizikója, ha nem iszol a műtétet követő 3 napban rengeteg folyadékot, hogy kiürüljön. A második csaszim spinállal készült, de iszonyat mennyiségű vizet lenyomtam a torkomon, így nem következett be a "migrén". Nekem az örzőből való kikerülés volt állati megalázó, a nővér jelenlétében kell zuhanyoznod, előtte meg kiszedi a katétert. Azért az ő jelenlétében, mert van, hogy valaki elájul, és legyen, aki elkapja. Az én 80éves - nálam jó fejjel alacsonyabb, vékonyka - matrónám nem tudom, hogy mit tudott volna velem kezdeni, ha ez bekövetkezett volna, de rohadtul rosszul éreztem magam, hogy ott figyel, mégha az én érdekemben is.

Niki, szorítok szombatra! Akkor ez jó párosítás: endokrinológus-nőgyógyász! +++++++++++++++++++++ Csinálj nyugodtan tesztet, ha a doki megvizsgál amúgy - ha pozi is vagy -, nem fog ártani a babának, nyugi, de azért elmondhatod neki, hátha uh-val megerősíti, hogy megvastagodott méhnyálkahártya stb.
Gratulálok a 99-hez!!! Csak így tovább!

Férjeddel mizu a munkahelyen, nagyon kivan?

Ana, neked is mennek ám a pozi enerdzsík :lol:
Én úgy tudom, hogy a 3,8 két órával a cukros lötyi után még elfogadható kategória. De nekem terhesség alatt magas volt, úgyhogy az alsó határral nem is foglalkoztam, tehát semmi biztosat nem tudok mondani!!! Nem ástam bele magam a témába, hogy őszinte legyek, mikor velem gáz volt, csak diétáztam, meg elmentem egy diabetológiai szakrendelésre az István-kórházba, ami úgy semmitérő, ahogy ide leírtam! Soha többet nem mentem. A védőnőm sokkal jobb volt a témában, úgyhogy ha valami volt, őt hívtam fel. Amúgy nyugodtan hívd fel Te is a körzeti védőnőd, biztos örülni fog egy leendő kismamának,mégha a kiskönyv csak pár hét múlva kerül is kitöltésre.

Csillag, remélem, hogy már jobban érzed magad!

Tina, óriási, hogy már a 10. hét után jársz! Olvasom ám a Blogod! Csak így tovább kislány, mindjárt itt az első trimeszter vége, és nemsoká 12. heti UH!!! Hurrá!

Na, még megnézek egy filmet, aztán megyek tentézni.
Ja, majd rakok fel képeket, ha kész lesznek a Mikulás-zsákok (ma kiszabtam), azt viszi be Eni ajándékba a bölcsibe, a csoportja összes gyerekének, szerencsére csak 9-en vannak. Kötelező minden szülőnek bevinni valamit, mert állítólag hagyomány, hogy karácsonyig minden nap előajándékokat kapnak a bölcsődében a csemeték. Persze a Fiamnak is csinálok egyet, ne görbüljön a szája :)

Sok puszi nektek!

maccs01
 
 


Maccs! Én már beszéltem a régi védő nénimmel, nem erről hanem a tsh-ról. Ez a cukor nem az enyém, ismerősé, de ő nem terhes. Elég az én kínommal zavarni őt. De amúgy köszi! A drukkot is!

Niki! Neked is megy a drukk. Köszi a választ neked is.

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.15 08:41-kor.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: