Új privát üzeneted érkezett!

Chris! Juhéjjjjjj! Örülök az eredménynek! És a pici szeme hogy van? Olvastad hogy Kinga Bencéjének is begyulladt?

Juhéjjjjj! Még egyszer, hogy kiosztottad! Ne hagyd magad! Jó lenne, ha nem csak te lennél tekintettel rá, hanem felérné ésszel hogy most jó lenne egy kicsit ha hagyna, ha még jóindulat vezérli akkor is.

Kép

Kép
anabana
 
 


Őt nem a jóindulat vezérli.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.15 08:41-kor.
Vendég
 


Köszönöm kérdésed, nagyon jól vagyok. Igaz este 5 perc alat elalszom, a cicik a földig húznak. De ez csak jó tünet!

Szorítok Andrisnak! Na meg neked is, hogy a problémák megoldódjanak. Bár nekem több mint 10 év kellett hozzá! Kitartás!

Kép

Kép
anabana
 
 

 
 

Sziasztok!

Már javul a szemünk! Nem dagadt! :D :D :D

Chris

Igazad van! Oszd is ki! Vén picsa
Az enyém is ilyen,azt mondta A kollégáinak,amikor rákérdeztek,hogy 3 órát bírta a nagysága és elvetette császárral!
Hát az anyja az!!!!! Nagy élmény volt felépülni

Kép Kép Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


kinga

ha lesz egy kis időd,leirod nekem a császár menetét?
miben lehet utánna lenni?ugyanugy megindul a vérzés is?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Maccs, akkor jól rátok jár a rúd! Ráadásul ez a taknyos időben még a bacik is jobban érzik magukat. Én meg nektek sok gyógyenergiát küldök!
Párocskám meg van és hál istennek most 2 hétig nappalos lesz.Bár sokat veszekedtünk ezen az utóbbi időben,de hát az éjszaka miatt eléggé kikészült és tiszta hülye volt. :oops:

Ana, ha csak nehéz cikókkal megúszod a tüneteket az szupi!

Kinga, annyira kis édi Bence! Láttam az iwiw-en is a képeket. Ilyenkor látszik rajtuk, hogy milyen csöppek mikor egy felnőtt kezében vannak.

Chris, jól tetted, ha megmondtad.Ne is hagyd magad. Szupi, hogy Andriskának jó lett a lelete.A szeme pedig biztos rendbejön!

Köszi a dicsiket és a pozitív energyt!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok, csak gyors bejelentkezés részemről 8)

Olyan jó, hogy tesztek fel képeket a kis babókákról, annyira szépek és édesek, csudahelyes lurkók mind egytől egyig :wink:

Niki, ügyes vagy fogyás téren, és drukkhegység holnap a tesztelés miatt, hátha abban is sikeres leszel most :wink:

Maccs, köszönöm kérdésedet, fogjuk rá, néha jobban vagyok, néha depisen... ez van.

Többen írtátok, hogy vitáztatok a párotokkal. Nálunk is volt a napokban is perpatvar itthon, lehet vmi a levegőben, de azt hiszem, ez talán normális egy kapcsolatban, mindig vannak hegyek és völgyek, nemigaz? Azért remélem, gyorsan kibékül mindenki a saját párjával, nem jó haragban élni

Nálunk megvolt Endike névnapja, anyóséktól kis Thomas mozdonyt kapott, pedig már volt itthon vagy 3, de sosem kérdezik meg, mit vegyenek :roll: , anyuéktól egy nagy markolófélét kapott, tőlünk meg fagylaltkészítő gyurmaszettet kapott a lurkó, na meg persze a másik is, mert természetesen ketten játszhatnak a dolgokkal.
Holnap megint jönnek anyuék (ilyenkor eszembe jut, milyen szerencsés vagyok, Leti szegénykém már hiába várja anyuját :( ), és apukám beöltözik majd Mikulásnak :lol: . Vicces lesz megint, mert minden évben felismerik Papát a gyerekek :lol: , meg persze érdekes, hogy a Papának mindig akkor van dolga valahol, pont akkor nincs itt, amikor a Miku meg jön, aztán amikor a Miku megy, előkerül a Papa :P
Vasárnap meg megyünk mikulásvonatozni, ha addigra Szilikém meggyógyul, mert ma hőemelkedése lett, és egész nap fájt a feje. Persze a tanárnőnek hiába szólt szegénykém, az nem csinált semmit. :roll: Mondtam neki, hogy erőszakosabbnak kell lenned kisfiam, ha vmit el akarsz érni :?

Azt hiszem, most ennyit tudok írni, mindenkinek drukkhegység, puszi, poci és babasimi, osszátok be :D

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Elvileg ma volt az utolsó napom a melóban, de majd még megyek párat a jövő héten is!

De ajövő hét már inkább a lazulásé lesz.

Képzeljétek, éjjel kidudorodott valami kis picike a hasamon! Megsimogattam erre elvitte. Annyira izgalomba jöttem, hogy 2 órán keresztül el se tudtam aludni, vártam, hogy visszategye. A feje mellett volt ez, ezek szerint a keze (bár szerintem azt a vastag hájon nem tudja átnyomni, vagy a könyöke, vagy a kis lábfeje?
Lehet, hogy kezd fordulni? MAccs, vagy valaki, szerintetek?

Betti:
Szerintem lelki társak lesznek... MAjd alkalom adtán ki kellene próbálni, mit kezdenének egymással...tök kíváncsi lennék! Hiszek az ilyenekben.

Ana:
egy pár??? Hát ki tudja...becsaphat a villám...jó messzire is:)
A cicifájás jó, megnyugtató, nem?

Niki, gratula a kétszámjegyű értékhez! NAgyon ügyi vagy ám! ÉS tessék hozni a pozi tesztet!

Maccs, nektek aztán kijár a betegségből! A 35.hétig már csak pár nap van vissza. Nálam nem lesz semmi gond, Zsófika jó kislány. Az én barátnőm, aki most szült 19-én (41 éves a csaj, első baba) a kislányának a lába folyamatosan be volt hajlítva, most tornáztatni kell. Azért lett ilyen, mert ott bennt nem volt lehetősége kinyújtani és úgy maradt, vagy mi... Hát ha ez így van, akkor kijöhet előbb. Az a 38. hét már nem hangzik rosszul...
Engem is elküldözget a dokim folyton ilyen hülye diabetológiai szakrendelésre. De hát minek menjek oda, elmondják, hogy ne egyek szénhidrátot...teljesen osztom a véleményedet. Majd akkor megyek, ha kell a pecsét a kiskönyvembe...esetleg.

Chris, ez megkönnyebbülés, hogy negatív a széklet! A szemeket meg majd helyrerakják... az Anyós ügyre nem tudok mit mondani. Gusztustalan bunkó banyaállatok élnek a földön... Kingának is az a beszólás... hogy rohadjanak meg...
Az én Anyukámat is elsősorban az Anyósa készítette ki régen...aztán később Apám elég rendesen... de a köcsög Anyóssal kezdődött.
Mosst mondjam azt, hogy nálunk hál'Istennek ilyen gond nincs: Párom szülei nem kíváncsiak ránk, páromra sem, így ez nem jelent semmit. Igaz, nincs is semmi segítségünk, ha megszületik Zsófi...De majd megoldjuk.
Vendég
 


Szia CSillag,

Hát igen, Anyukám többé nem látogat meg minket, akármilyen édi lesz is Zsófika...de fentről vigyáz ránk, az tuti! Ma van 1 hete...

Ne legyél depis Csillag, ahhoz túl rövid ezt az élet. Anyukám is depis volt 2 évig, de frankón, hidd el nekem nem éri meg. Keresni kell valami szép dolgot az életben, amibe az ember minden körülmények között tud kapaszkodni, nem szabad, hogy a negatív gondolatok és érzelmek felemésszék az embert, mert annak minden esetben betegség a vége. Arra meg általában nincs szükség.
Úgyhogy fel a fejjel, be happy, stb. Én is igyekszem a szép dolgokra gondolni, mást nem tehetek, ha kesergek folyton csak Zsófinak és magamnak, átvitt értelemben a családomnak ártok (már amennyi maradt belőle).

NA, ennyit a hegyi-beszédből...nem annak szántam, csak tanulságos az esetem... vagyis csak átvitt értelemben az én esetem ugyebár.

NA csók nektek, megyek pihikézni.
Vendég
 


Tényleg nagyon szépek a topik-babák! Imádom nézegetni a fotókat!
Még még még akarunk!

Dominikát is szívesen látnánk itt is! Baba!
Vendég
 


BAsszus, Endinek is nagyon nagyon boldog névnapot utólag is! Mindig elfelejtem, hogy együtt van az András nappal.
Vendég
 


NA, most, hogy így elfoglaltam az egész oldalt, megyek is innen. MAjd holnap leszek megen.

PuszcsikaaaaAAAAAAAAAA
Vendég
 


Betti

Mozogni nagyon nehéz!
Ha rám hallgatsz,vegyél TENA betétet és Tena hálós bugyit,ezerszer jobb a simánál,ez saját tapasztalat,minkettőt próbáltam! Olyan hálóing kell,aminek jó nagy a kivágása,gombolós,mert nehéz lesz elfordulni szoptatni,ezzel már ne kelljen küzdeni.
2 papucs, 1 a fürdőbe. Köntös,mert sokszor szellőzetetnek és huzat van! Épp ezért vigyél sapit a baba fülére!
Ennyi,de ezek a sima szüléhez is kellnek egyébként.
Varratszedés 1 hét múlva.Addig le vagy ragasztva,meg utána is 4 napig. Víz nem érheti a vágást,úgyhogy cicamosdás van!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy gondoltok srácaimra! Eni délután hányt, este csak kekszet akartam neki adni, de croissant akart, mivel a bátyja is ezt kapott, úgyhogy az fél órája jött ki belőle. Tulképp szerintem nem is az, hanem a szalámi, hiába mondtam az apjának, hogy húst ma ne kapjon, nehezen emészthető, de mintha a falnak beszéltem volna. Átöltöztettem, lecseréltem az ágyneműt, mellé tettem egy homokozóvödröt, hogy "ebbe hányj, ha kell!" :) Itattam és most fekszik, próbál elaludni. Ricsi felébredt a csinnadrattára és azzal az erővel már át is robogott a mi szobánkba és befeküdt a helyemre :lol:

Anyós... Kinga, mintha szó szerint idézted volna az apai nagymamámat, ő volt ilyen, ugyanezt mondta a szülésére. Egyébként pár évtized alatt szétzilálta eléggé a családunkat, semmit sem változott attól, hogy megszülettünk (én és öcsém). Amikor velem volt terhes az anyám (első unokájaként), közölte, hogy ő "még nem akar nagymama lenni", továbbá azt találta mondani anyunak, hogy "felcsináltattad magad" és egyéb hasonlók. Sokkal messzebb kellett volna laknunk Tőlük.

Leti, nem valószínű, hogy megfordul a baba, de nem lehet teljesen kizárni sem. Tényleg nagyon klassz dolog, mikor kidugdossák a végtagjaikat :):):)
Én azt gondolom, hogy kislányt nevelni sokkal könnyebb, mint kisfiút, de ezt csak az 1-1 gyerekemből "szűrtem le" :)

Chris, anyósod frakkját most kell elkapni, mert egyre rosszabb lesz! Nehogy a fejedre nőjön.
Annak nagyon örülök, hogy Andriska lelete negatív, nem is vártam mást, miután elég nyugi volt a gyerekorvosotok és nem is fordult elő többet.

Nikó, ma már SZOMBAT vaaaaan! :)

Csillag, Boldog Névnapot Endikének!

maccs01
 
 


Lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iszonyatosan remegek!!!!!!!

Előttem az utolsó tesztemet. Látok rajta egy nagyon halvány 2. csíkot,de majd kigúvad a szemem!!!! Megnéztem lámpánál és ott is látom!

10kor megyek a dokihoz.

Még van 3 napom mensiig.Még örülni nem merek.
10dpo-n lehet ennyire halvány ugye??

A hőm ilyen: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Szorítsatok továbbra is!!!!!!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Nikk, amilyen rakoncátlan a peteérésed, sosem tudom meg, hogy mikor fogant :) Simán lehetsz pozi!
Figyi, nekem nem nyílt meg a Ferty', login-password követelése van...
Drukkhegyek ++++++++++++++++++++++++++

maccs01
 
 


Nem tudom beilleszteni, már nem tudom hogy kell. :? :?

Maccs, emlékszel mikor mondtam, hogy pé lehet annyira feszítettem.
Aznap apci éjszakás volt és én siettem, haza és letámadtam.
Azután csak 1 hétre rá voltunk együtt.
Úgyhogy sejtésem van most az időpontról!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Nikk, nem tudod képként lementeni és úgy berakni ide?

Az ondósejtek akár 3napig is életképesek megfelelő környezetben, azaz ha később repedt a tüsző - nem aznap - akkor lehetsz a 8. v. 9. dpo-n is. Szerintem ma doki, aztán 2-3 nap múlva újabb teszt. Én drukkolok, rajtam nem múlik, nagyon jó lenne, ha ott lenne a bébike!!!

maccs01
 
 


Csak akkor tudom majd tényleg elhinni,ha erősebb tesztet látok és nem jön meg! De olyan türelmetlen vagyok! :oops: :oops: :oops:

Kép

Ha rákattintasz kinagyítja.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Szerintem ez jó! De nem vagyok otthon hőben, viszont elég látványos az emelkedés, maradjon is meg ez a tendencia. Ha baba beágyazódik, akkor 37.0 körül lesz.

maccs01
 
 


Sziasztok!

Csillag: Endinek utólag is Nagyon boldog Névnapot Kívánok!!!!! :D :D

Kinga: Anyósodat elég nehéz űberelni,az egy igazi patkány.

Maccs JOBBULÁST!!!!!

Niki: Jó lesz az a teszt!!!! :D Mikor tesztelsz megint?
Vendég
 


niki drága,10 dpon nekem is alig látszott valami...szoval drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :D :D :D :D :D karácsonyi ajándék :)

KépKép
bettike83
 
 


Niki!

Hurrá! A hőd nagyon biztató!
Tedd fel a tesztet légyszi!
A lényeg az, hogyha egy kis asztali lámpával átvilágítod akkor ott kell lennie egy rózsaszín csíknak. Előtte próbáld ki egy régi pozi lh-val. Nekem is iszonyat halvány volt, de a lámpával átvilágítva nagyon látszott, egyértelműen.

Jajj de jó! Jajjjjj úgy örülök! Úgy izgulok!


Gyere a doki után beszámolni!!!!!!!


Csillag?

Kép

Kép
anabana
 
 


Reggelt Csajszik!

Niki, tyű, szerintem bekaptad a legyet :wink: :lol: De még tényleg ne éld bele magadat, az a legtutibb, annál nagyobb lesz az öröm, amikor ott lesz előtted a bizonyíték, hogy ott a baba a pocódban! :) Őrülten nagy szurokhalom

Letikém, az olyan örömforrás, amikor a kisbabád kommunikál veled ilyenformán, én is imádtam, amikor ki-ki dugtosta a lábacskáit, fejecskéjét, popsiját, ezek azok a dolgok, amiket ezalatt a pár hónap alatt ki kell élni, mert több lehetőség nem lesz rá, legalábbis ugyanettől a babától nem.
Próbálnék én nem depis lenni, de mikor végre kicsit megnyugodnék, mindig történik valami, amitől ismét visszaesek. Szerintem mégiscsak megkérem a házidokimat, hogy adjon beutalót a pszichiáterhez, mert már kezdem elhinni, hogy magamtól nem jövök rendbe, és nem szeretném, ha a kisfiaim látnák kárát a problémáimnak. :?

Kinga, tetszik a vonalzód, aranyos :)

Maccs, jobbulást a csemetéidnek, szegénykék, sok-sok folyadékot igyanak, ha tudnak!

Szilárdomnak megy a hasa, hőemelkedése van, szóval lehet, hogy holnap nem tudunk menni a Mikulásvonatra. :(

Puszi mkinek

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Niki!

Aztamindenit! Első tesztem nekem is olyan volt, hogy Apu azt mondta, csak káprázik a szemem, mert anynira akarom...aztán lett belőle egy Zsófika :) - ,ert én tudtam, hogy ott az a csík! Húúúúúúúúúúú de izgi! Gyere már vissza a dokitól! Alig várlak!

Csillag, a pszichiáter jó ötlet! se a kisfiúk se a nagyfiú ne lássa kárát! Egyik se lenne jó!
Vendég
 


Niki!

Gyere már!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Niki, hová mentél orvoshoz, Kenyába???????????????????????????
Vendég
 


Letti! Tetszik a szöveg! Szétrágom a kezem, már jöhetne ez a csaj-e!

Kép

Kép
anabana
 
 


Jajj de izgi!

Niki
Tedd fel azt a tesztet,majd mi mesasoljuk! De komolyan és lőj egy lh-t!!!!!!
De ne késlekedj,mert tiszta izgatott vagyok!

Maccs,Csillag!

Jobbulást a törpéknek! Tessék meggyógyulni,mire jöna Télapó!
És Csillagnak is tessék meggyógyulni,mire jöna Télapó,mert csak virgácsot kapsz!

Ana
Hogy vagy? tünetek?

Betti
Volt megint jósló?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Köszi Kinga!

Tökéletesen érzem magam! Estére hulla vagyok, aztán éjszaka arra ébredek hogy korog a gyomrom. Már mostanában émelygek is, de nem vészes.
Nagyon tetszenek a képek az iwiwen. Aranyos vagy ahogy tartod Bencét. Bence tündéri szép. Gyönyörű, lányokat megszégyenítő formás szája van. Ez a tiéd, vagy a párod szája?

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana, az a Bence szája!!!! :P :P :P :P

Egyébként ezt én úgy hívom: szexi száj...

Tényleg Betti, hogy állsz a fájásokkal?

Nekem nincsenek. VAgyis valami helyezkedés van csak, mint amikor megrándul valami, de nekem ott alul szokott mostanában. Mintha elcsúszna valami, aztán megyek pár lépést és elmúlik.
Vendég
 


Álla,szája apáé és már a szeme is kivilágosodott,kék mint apáé, a szemöldöke meg sötétedik. Arcra tesóm.

Hogy örüljek,megfájdult tegnap a bölcsességfogam,Algopyrinnel aludtam. Most nem fáj. Hívtam a dokimat,jövő szombaton kihúzza! Muszáj,nem szenvedek vele tovább!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Letti

Fedezékbe majd Zsófival,nehogy a csókos szájú fiam elkapja! Nyaranta Harkányba járunk,onnan csak 1 ugrásra vagytok! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ott nem én leszek az akadály, hanem az Apja!!!! :P :P :P

Ha majd jöttök Harkányba, okvetlenül össze kell találkoznunk ám! Csak előre szólok!
Vendég
 


Na itten vagyok!

Bocsi csak nincs buszunk és apuékhoz mentünk.

Na a helyzet annyi, hogy a dokinál szinte semmi nem történ.

Egyenlőre hétfőre kaptam egy hcg vérvételre papírt és majd kedden kell visszamennem az eredményért. Addig rághatom a körmöm. :roll:
Ha igazolja a terhességet azt mondta, hogy megbeszéljük a továbbiakat. Ha nem akkor ha megjön kaptam a 3. napra is vérvételt.

Sajna mivel elfogyott a tesztem így vettem a dm-be, de csak 25érzékenyésgű volt. Persze rögtön vettem 2 fajtát.
Holnap reggel és hétfő reggel is megnézem.

Ja amit a tesztet illeti, nem hiszem, hogy látványos képen, de reggel csináltam mellé lh-t is és az szép erős.

De csinálok róla képet azt jövök megint.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Na Niki, akkor holnapig rágjuk veled a kefét...szerintem ...ööööö...na nem mondok semmit.
Vendég
 


Niki! NAGYON MEGY A DRUKK!

NA! Ha átvilágítod egy asztali lámpával, akkor van csík? Tedd az lh-t is alá!

Kép

Kép
anabana
 
 


Kép

Kép

Na itt vannak a képek! De hát sajna telcsivel nem valami extra,ráadásul szinte csak akkor látom, ha lámpázom.

Ana, igen lámpánál látom a rózsaszín csíkot.

Persze nem tudom még annyira magam beleélni, mert hát láttunk már ilyent és mensi lett a vége.

Lettim, mond csak! :D :D

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Nem mert nem akarom elkiabálni! :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Én látom az első képen, még akkor is, ha csak így kicsiben nézem!
Ana, Kinga? Ti látjátok?
Vendég
 


Na kicsit visszaolvastam.

Csillag, szurkolok, hogy Endike helyre jöjjön holnapra.
Ha nem is feltétlenül pszichiáterhez, de talán egy pszicholgus is jó.
De a lényeg, hogy te is jól legyél. Azért azt becsülöm benned, hogy inkább elmész mint hogy a gyerekek lássák a kárát. Sokat azt mondják semmi bajuk közben még is.

Chris, egyetértek veled amit Kingának írtál!

Kinga, nem lennék a helyedbe, szülés után még egy foghúzás is.

Bettike, szép kis ajándék lenne! Mást nem is kérnék!

Na még egy kicsit rólam! Bocsi,de nem akartam kiabálni.
Na szóval nekem mensi előtt egy héttel mindig görcsölget a hasam és folyásom is van. De most még mindig semmi. Viszont 2-3 napja a torkomban olyat érzek mintha gombóc lenne benne, bár nem mindig.
Ezekből már volt némi sejtésem.

Holnap mennék infraszaunázni is, de vissza mondtam, mert ha tényleg van babóka akkor árthatok vele.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nanicke 2010.12.04 15:12-kor.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Okés Letti!

Fúú a következő 2 nap lesz életem leghosszabb napja. :oops: :oops:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Na Lyányok,

Én ma az irodámban összepakoltam minden személyes holmimat... Itt van dobozokban, most jön Apu és hazavisszük. Hétfőtől már csak háttérben vagyok itt, szerdától pedig (vagy max. 13 - tól jön a láblógatás :lol: :lol: :lol: :lol:

MA voltunk a Bababoltban és megnéztünk mindent, amit venni akarunk. Nagyon jó érzés volt.

Na, most megyek, majd otthonról még írok.

Niki, én olyan boldog lennék...ANa miatt is az vagyok! Aztán utána dobnánk minden pozi energiát MAccsnak és akkor meg is volnánk...
Iszonyatosan szorítok!
Vendég
 


Letti, azért gondolom kicsit hiányozni is fog. De hát te már kidolgoztad magad az tuti.Kevesen bírják ennyi ideig. Még ha tudjuk is, hogy a terhesség nem betegség.

És mikor fogtok vásárolgatni is??

Gondolhatod én mennyire! De azért Csillagot se hagyjuk ki!
Hiszen a zebrák párban járnak!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, nagyon örülök neked, bizony ez pozitív HCG teszt, hidd csak el, ott van a baba nálad!

Köszönjük a gyógyító üziket, Szili sajna még mindig fostos, és ráadásként már én is. Szóval passz, nem tudom, tudunk-e menni holnap.

Nálunk már járt a mikulás papa formájában, és úgy tűnt, nem ismerték fel a gyerekek, de aztán Endi később azt mondta, hogy itt volt a mikulás, aki a papa volt. Mondtam neki, hogy áááá, dehogyis, akkor még itt sem volt a papa. :)
Na mindegy, olyan cukik voltak. Kaptak egy tengerimalacot is, kérdés, meddig lesz meg. :P

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


JA igen...Maccs a Csillaggal! És meg is vagyunk... ők is párban lesznek.
Hihihihihi
Vendég
 


Niki, jövő hétvégén mindent megveszünk. Alig várom azt is.
Vendég
 


Csillag, nagyon édes lehetett Endike, mikor később ezt mondta.
Milyen malackát kaptak, hosszú vagy rövid szőrűt?

Próbálom elhinni,de remélem jól be is vackolja magát!

Letti, még a ruhákon kívül semmi nincs meg? Vagy már azért veszegettetek dolgokat?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

Én is látom!!! :D

Letti
helyes,pihizz! Jót fog tenni! Rakj ám majd képeta szerzeményről!

Niki
Neked meg első dolgod legyen,hogy felrakod a tesztet!!!!!! :wink:

Betti vagy Letti gólyáját kapod el? Ki van hamarabb? Bár szerintem Bettiét,mert ő már jósolgat!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, értettem, rendben van. Holnap is hozom. :)

Jó kérdés, melyik gólya jön hozzám?!!

Írtóra hideg van kint, most néztem a kinti hőmérőt és -3,8C mutat!
Mennyi lesz akkor éjszaka?! :roll:

Kérdés: Holnap mennék tornázni. Menjek vagy ne menjek????
Elmehetek, de ligt-osabbra veszem vagy teljesen hagyjam ki?!
SZERINTETEK?

Ugyan tegnap is voltam,de semmi olyat nem csináltam ami a hasamat erőltette volna.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: