Új privát üzeneted érkezett!


Manocskak, írtam neked privit a februári topikról, ha arra gondoltál...
20140503222551
 
 


Sipike nagyon jól mondod a kisfiúkat is lehet babusgatni!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Hoztam egy kis meglepit mára!

Egyenlőre csak halkan osztom meg,mert dokibácsi még nem látott!Szóval egy hete a következőt alkottam!:)
Kép 2012.06.17.

Ezt pedig tegnap!
Kép Tegnap

Orvoshoz majd másfél hét múlva megyek,hogy lássunk is már valakit!!! :lol:

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Jujj, Sipike, de jóóóó! Csendes gratuláció, de nem lesz semmi baj, szóval lehet hangoskodni is :) Akkor vagy a pszihédnek tett jót ez a dokilátogatás, vagy csak ha vártál volna, akkor is így jártatok volna, de a lényeg a lényeg :) Gyönyörű csíkok!!!!!!

És hogy volt? Késett? Vagy korábban teszteltél? Mit érzel, mint tünet?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika,az a helyzet,hogy késett és egy buliba készültünk szombat este.Mielőtt nagy partizásba csaptam volna,valami azt súgta,hogy teszteljek.:-) És csíkos lett,szinte azonnal,nem kellett várni az eredményre!
A tüneteim:sűrű pisilés,fájó cicik és álomkor!
A dokibácsi úgy látszik, hogy jót tett,mert megilyesztett a vérvétellel,meg a sok vizsgálattal! :lol:
Már alig várom,hogy mehessek újra és minden rendben legyen!Kíváncsi vagyok,
i-ki látszik majd az első ultrahangon!:-)

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike!
Egy hete??????? Ne izélj már! Hogy tudtál eddig hallgatni??? Gratulálok!!!! Valakinek mondtad már? Apuka mit szólt?

Lassacskán mindenki babázik :wink: :lol: !

panda
Halásztelek
 
 


Panda,nem könnyű csendben maradni!Apuka tudja,csak még aggódik,nehogy baj legyen.Ő félt engem.Az idő múlásával,azt hiszem,egyre inkább kezdi elhinni,hogy sikerült.Az anyukák tudják,de csak azért mert bennük még lehet bízni!Örül mindenki!Velem együtt várják,hogy a dokibácsi is megerősítse a jó hírt.
Egy picit fájdogál,szurkál a hasam,még egy pici barnázás volt,de ennyi!Kicsit para vagyok,de tudom,hogy minden rendben lesz! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Látom két új pocakossal bővült a topik + egy régi topik lakó is produkált sikeresen +-os tesztet! Szívből gratulálok nektek!

Manocskák! Ejha 4 fiú! Ez igen! De most majd jön egy kislány majd meglátod!!!! Szurkolok bár ez már rég eldölt!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sipike! gratulálok, de még csak halkan! Mikor is mész doki bácsohoz???

Nálunk semmi extra nincs! Épp várom, hogy mancim felébredjen és mehessünk ki pancsizni egyet a medencébe!!! Már felforrt teljesen az agyam!! Remélem mindenki tud hüsölni valahogy!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sipike, gratula :D :D !!! Biztos minden rendben lesz... Micsoda jó hír, nagyon örülök neked :) Én az előbb hánytam egy óriásit (na nem akarom kedvedet szegni :) ), még ilyet sose éreztem annyira rosszul lettem. Na, de várjuk majd a híreket, ha voltál dokinál.
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Micsoda jó hírekre jövök :lol:

Bocsi, csak nem volt netünk, így nem tudtam jönni... amúgy egy hete itthon vagyunk már, a picur eszik alszik, mint anno Panka, így nem túl sok dolog van vele. Panka nagyon élvezi és mindenben részt kíván venni.

Igyekszem majd visszaolvasni, de ma keresztelő volt, mert a kereszt apuka megy vissza angliába, így gyorsan le kellett bonyolítani és kicsit kinyúltam...

Kép

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hát lányok azt hiszem túl korán örültem....... :cry:
Reggel vérezni kezdtem... :twisted:
Jövő héten így-úgyis dokihoz megyek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!!

Beu tüneményesek a gyerekek!!!:)))))))))
Sipike nem jövőhét hanem MOST irány a doki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
látni lehet nem fog még semmit de lehet tud segíteni...

Barnival én a 4. héten elkezdtem vérezgetni és kaptam utrót és hála segített!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Nálunk elég borús ma az idő, nem igazán érzem, hogy hányingerem lenne, ez valami jót jelent, mert a fiukkal hányingerem volt.
Ma szabadnapos vagyok elvileg kedd, szerda és csütörtök megyek éjjel, bár azt mondják, tilos babásan éjjel dolgozni.
Igazából munkaközvetítőtől vagyok és akkor bármikor elküldhetnek, így igazából, nem merek senkinek szólni (főnöknek), hogy babás vagyok. :cry:

manocskak
 
 


Sipike, sajnálom. Voltál dokinál?

Beu, cukik így együtt :D Én is szeretnék végre egy evő-alvós gyereket.... :) micsoda mázli, hogy mindkettő ilyen lett :)
20140503222551
 
 


Sziasztok!

A dokim jún. 30-ig külföldön nyaral!Szóval marad a jövő hét.Az itteni kórházba nem megyek,mert csak befektetnek.Anyunak volt itt szobatársa,ugyanennyi idős volt mint én 2 hétig feküdt itt,rá se néztek.És egy ultrahangos orvos van,az a hentes,aki anyut műtötte,de nem éppen jól sikerült.

Szóval most MgB6 és pihenés.Most kiderül,hogy ez a kis manócska mennyire akar nálunk maradni!!! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, én is véreztem kb. 4 hetesen. Mondjuk csak 2 nap, utána semmi, de mentem kórházba, ahol nem kaptam utrot, mert ha beteg, ne tartsuk vissza feleslegesen.... Egyet értek. Viszont utro nélkül is remekül megmaradt a baba. Majd mentem a nődokimhoz, aki meg adott utrot, bár akkor már másfél hete semmi nem volt. Mondta, hogy lehet, felesleges, de a biztonság kedvéért. Akkor meg éppen azért értettem egyet, mert látszott, meg akar maradni, hiszen azóta semmi.

Végül kiderült, valószínüleg azért véreztem, mert meg akart jönni, de a testem szólt, hogy nem, mert terhes....

Ne izgulj, ha nem akar elmenni, nem is fog!!!!

Drukkolok!!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Tinus majd szurkolok, hogy nyugis gyerkőc legyen :D

Sipike, hát akkor pihi, bár én lehet nem bírnám kivárni, most utoljára a vérezgetés miatt én is utrot kaptam.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sipike!
Na, mi a helyzet?????
Én csak Noémivel vérezgettem 1-2 napig. Pont azért csináltam tesztet, mert csak kicsit véreztem, és nem akart rendesen megjönni. Minden rendben volt végül, mire eljutottam a dokihoz, a vérzésnek nyoma sem volt.

Beu!
Jók az új vonalzók :wink: !

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


A tegnap reggel óta csak csipp-csöpp!
Én is nehezen viselem,de tegnap anyuval beszéltem egy jóízűt és az sokat segített.Réjöttem,hogy hiába kapok agybajt,akkor is úgy lesz,ahogy lennie kell! :wink: Úgy látszik a jó Istenke,nem akarta,hogy orvoshoz tudjak menni!

1 hét és kiderül.....ennyi hónap után ezt már csak kibírom!!!Ilyen közel még nem voltam a célhoz! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Nyuszika az utrótol elmegy a baba ha beteg!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Jajj, lányok, remélem senkinél semmi nagy gond nincs..... :(

Manocskák, miből veszi a dokid, hogy nem fejlődik vagy túl kicsi egy UH nélküli vizsgálatból?

Sipi, mizu odabent?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Manocskak,én is nagyon aggódom,de bíznunk kell!
Én tegnap délután csináltam egy újabb tesztet,mert mindenhol azt olvastam,hogyha baj van,akkor csökken a hormonszint.Hát durván kivirultak a csíkocskák!:)Szóval még bármi lehet.Néha nagyon bízom,néha elkeseredek.Egy biztos,nagyon sok mindenben változott a testem.Gyorsan megálljt parancsol,ha nem tetszik valami.Bármit csinálok,gyorsan elfáradok,a melleim brutálisak!
Szóval valami elindult!A nagy kérdés,hogy milyen lesz a befejezés!!?Sajnos keddnél előbb nem leszek okosabb!:(

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, sajnos tapasztalatból, de bízz az ösztöneidben - a vérzés is lehet több okból kifolyólag és még normális terhességnél sem kizárt. A vetélésekkel végződő terhességeimnél teljesen más volt a vérzés és érzéseim is, mint most Sáránál. Lehet csak túl stresszelted magad.. szóval pihenj amennyit csak tudsz, aztán kedden kiderül..

Manocskak neked is drukkolok, aztán holnap gyere a hírrel!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


És a 2 hetes pici lány - csak hogy egy kicsit elterelje a gondolataitokat :lol: Kép

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sári, Sári, megharapdálnálak!!!! Nagyon kis drága!!!!
Látom, gyorsan lepottyant a köldökcsonk :) Szépséges hajasbaba :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Beu,köszi,a képeket!Nagyon szép kislány!Cuki pofi,dús hajacska!Én is szívesen megdögönyözném!:)

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Beu, tündéri!!! A képek láttán olyan kedvem lett egy kislányhoz :)
20140503222551
 
 


Akkor hajrá kislányok :lol:
Tinus kora reggeli játszóterezés??? érdekel :D

Ja, a másodiknál már a köldökápolás is bátrabban megy, így már a hét elején megszabadultunk tőle... hurrá!!!

Éjjel én is megharapdáltam volna :twisted: fél 1-től kb fél4-ig folyamatos szopi, ha beraktam a helyére újra kezdtük, végül nem kisérleteztem tovább és mellettem aludt el, na de akkor, fél 7-ig ment a szunya.
Most meg együtt alszik a két gyerek, kiváncsi leszek ki bírja tovább :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!
Nagyok kis cuki baba Sára!!! Maratoni szopi :roll: . Én nem panaszkodom, Simi ma csak 5-kor kelt, és fél 10-kor már aludt. Biztos Sári helyett is ő aludt :oops: 8) . Amúgy minden éjszakátok ennyire gáz, vagy ez kivételes eset volt? Simi csak akkor kínlódik ennyit, ha nem alhat hason. Háton vagy oldalt kész rémálom, de hason kiválóan szunyál hosszú órákig.

Sipike!
Szerintem minden oké a babáddal :wink: :) :!:

panda
Halásztelek
 
 


Beu, persze, hogy érdekel. :) Mi is inkább csak reggel meg este dugjuk ki az orrunkat. Én nem bírom a meleget amúgy sem.
20140503222551
 
 


Manocskak, várunk a hírekkel?!!!
Mi újság?
Nagyon kíváncsi vagyok?!!!Drukk!!!!++++++++++

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok.

Bocsi, hogy tegnap nem jöttem hírekkel, de eléggé elfáradtam.
Hála istennek minden rendben CRL:9, 4mm, 1 biztos élő embrió.
2 hét múlva kell kontrollta mennem és VIII. 2.-án UH.
Annyit mondott a dokim, hogy pihenjek és ha bármi baj lenne azonnal táppénz.

manocskak
 
 


Mano, szuper hír, gratulálunk :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 



Panda, ez eddig kivételes volt, mert azóta is 9-fél 10-ig befejezi a kaját aztán szunya 3-4-ig, no meg egész nap :lol: Aztán meg rájöttem hogy a pocak miatt csinálja a fesztivált, így iszom a teám és azóta nincs is gond, ma is rendesen megkínált pisis kaksival fürdés után - már nem először - :lol: :roll: Panka sose, de neki ez a hobbija :lol:

Manocskak, nagyon szuper hírek, akkor tessék pihenni!!!

Sipike te kedden mész? már alig várom a híreket!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Beu gyönyörű a kis Sára:))))))

Mano örülük hogy minden rendben:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Holnap 10-kor megyek dokibácsihoz!Annyira izgulok!!!!!!!!!!!!!! :?

Ma ismét pisiltem reggel zebrásat!Nagyon durván erős!Remélem minden rendben lesz!!!
Szorítsatok!!!

Puszi!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike!
Naaagy drukk holnapra! Én a fejemet teszem rá, hogy nincs semmi baj :wink: . Aztán írjál ám rögvest, mikor hazaérsz :!:
Én már a 6 hetes kontrollra megyek holnap délelőtt :lol: .

panda
Halásztelek
 
 


Panda mit nem adnék most a 6 hetes kontrollért... :roll: igazán fürödhetnékem van....
Na majd aug végén bepótolom a Balatonban remélem

Sipike gyere ám ha végeztél!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


SIPIKE????????

Velem minden oké, rendben vagyok kívül belül :wink: .

Beu!
Én még csak 2-3 napja hagytam abba a vérezgetést, úgyhogy fürdésről eddig szó sem lehetett :roll: . De nem csodálkozom, a nagyokkal is ilyen sokáig tartott :evil: .

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,ragyogok!Szó szerint!Láttam a kis pocaklakómát,aki rendben van teljesen!Holnap hozok képet!
Kaptam gyógyszert és 1 hét múlva kontroll!
Nagyon örülök!:)

Köszi a sok drukkot!

Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


De jó hírek, Sipike!!! :)
20140503222551
 
 


Sipike, nagyon örülünk :lol: és várjuk ám a képet!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sipike!
De jó!!! Ugyehogyugye :wink: ????!!!! Képet várjuk!

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,hogy tegnap rövid voltam csak nagyon elfáradtam ebben a nagy melegben!

Szóval mocorgott a picurka és látszott a szívműködése.Először nem igazán láttam,hogy mit kéne látnom,aztán a dokibácsi megmutatta! :oops:
Hát nagyon boldog vagyok!Elvileg a gyógyszertől péntekre el kell múlnia a barnázásnak,de már egy nap után jobb!

Kép babó Kép Manó2

A szűk család már tudja a jó hírt,de másoknak még egyenlőre titkos.Lassan a párom is kezdi elhinni.Amikor kijöttünk a dokitól aranyos módon gratulált nekem,mire közöltem vele,hogy hát ez az ő érdeme is,mert hát ugye ő volt az egyik "gyártó!" :lol:

Fürdeni én is fürdenék,de meg sem mertem kérdezni,mert szerintem így esélytelen a dolog....de hát a manócska mindent megér!

Örülök,hogy csajok veletek is minden rendben.Hogy bírják a picurkák ezt a nagy meleget?!

Szép napot mindenkinek!:)

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, remek, nagyon kis cuki a pocaklakód :)

Én ma voltam dokinál, hála ég méhszáj nem változott, a súlyommal a dokim elégedett volt, minden a legnagyobb rendben. Pénteken UH, genetikai, ott is minden ok lesz, én inkább azt várom, hogy akkor erősítsék meg megint, hogy kisfiú :)

Rohadt egy meleg van.......

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!!!!

örülök hogy mindenkivel minden rendben:))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,örülök,hogy benéztél.Nálatok mi újság?
Láttam a facen a családi képeiteket,irigykedve néztem.Jó rátok nézni.Helyesek a fiúk!

Nyuszika már csak egyet kell aludni és reméljük látni fogsz egy helyes kis kukis képet!!! :P Szorítok!!!

Felnk borzasztó meleg van!Nagyon nehezen viselem.Egyébként is álmos vagyok,de most a gyógyszer+ a meleg!ÁÁÁ!
A jó hír, hogy tegnap óta semmi barnázás!
Apropó egy kérdés,mindenkinek ennyire felfúvódik a pocakja estére,mint nekem?Reggel tök lapos a hasam,de délután.Mivel 5-ig dolgozom lassan nehéz lesz álcázni a pocakot! :D

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: