Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty:


Sajnálom, hogy megjött! Rosszall Ne add fel, fel a fejjel! 

Lehet úgy tüszőrepedés holnap ha a tüsző csak 19 mm-es de az LH csúcs elvileg ma van? 
Ez az UH-os figyelés csak megzavart itt.
maja33
 
 


@maja33:


Akkor viszont az is lehet, hogy holnap is pozi lesz. Nekem többször volt olyan, hogy két nap is pozitív volt. És első negatív nap van a tüszőrepedés elvileg.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


ahh sajnálom!!

Ha megjön, mi is egy kis pihenőt választunk most... amúgy is már karácsonyi időszak közeledik... új év, új erő! :)
managua
 
 

 
 

Sziasztok!
Gratulálok a pozi a teszthez. :) Remelem sorban mindenkinek jönni fog.
És sajnálom akinek hozzam hasonlóan megjött.
Én hétfőn megyek tuszo mérésre, szedem a Closty és a megfelelő napon újabb inszem. kitartást és erőt mindenkinek.
brigitta0506
 
 


Na itt vagyok csajok! Természetesen tudja apa! Nagyon boldogok vagyunk! A tesztjeim napról napra erősödnek.
Tegnap meglettek a 3. És 21.napi hormoneredmények is. Nincs semmilyen eltérés. Progi is 39.1. Pénteken megyek HCG vérvételre. Kedden meg dokihoz.
Mutatom a mai teszteket. Kínai és One Step

23cn/11.dpo
nicika35
 
 


nicika35
 
 


És itt a hőgörbém is ahogy kértétek!

nicika35
 
 


@mutymurutty:
Nagyon sajnálom! :( Pihenjetek picit aztán újult erővel vágjatok bele! Kitartást!
nicika35
 
 


Sziasztok!


@nicika35:


Szépséges tesztek! Ilyet kívánok mindannyiunknak!!! Köszi a görbét! Ugye, hogy ugráló hővel és hőlesés mellett is milyen szépen teherbe lehet esni, de szupi. 
Ha mész Kedden dokihoz mindenképpen említsd meg neki a progit. Biztos, hogy felírja, ha elmeséled az előzményeket. Ha meg nem akkor "erőszakold ki"!!!


Többiek, merre vagytok? Gyertek, írjatok! 

Marika, mi újság veled? Nagyjából egyszerre kezdtük ezt a ciklust, ha jól emlékszem. 

Mutymurutty, hogy vagy? 

Managua, csináltál azóta újabb tesztet? Drukkolok, hogy ne jöjjön meg holnap és babás légy!

Brigitta, hajrá újabb hónap! Majd gyere a hírekkel, hogy mit mondott Hétfőn a doki. 

Szani, te hogy állsz? Mikor kezdődik az újabb próbálkozós ciklus? Anyukád volt már azóta orvosnál? 




Jelenleg így állok. Inkább leírom, mert a képfeltöltés (pláne meg a jó minőségű) nem az erősségem. Nevetés
Mai hőm 36.6, LH halványabb, mint tegnap, tehát már negatív. Hasfeszülés, szurkálás elmúlt reggelre. 
Tegnapi hőm 36.4, LH pozitív Teszt vonal erősebb, mint a Control vonal. Késő délután még éreztem a tüszőt, mert érzékeny volt a hasam alja rendesen. 
Tegnapelőtti hőm 36.3, LH pozitív Teszt vonal ugyanolyan erős, mint a Control.
Azelőtti hőm 36.3, LH negatív.

Akkor ezek szerint ma van az ovu napja? Vagy tegnap volt? Nekem még nem volt ilyen, hogy 2 napig is pozi az LH teszt. Ha ma a hőm megemelkedett reggelre akkor én a tüszőrepedést ma hajnalra tenném. Szerintetek?




maja33
 
 


Nálam 3. Dpo. Meglátjuk.
marika1212
 
 


Nagyon klassz hőgörbe Maja! Izgalmasan ugrál, de közben jól mutatja a peteérés utáni magasabb hőt, köszönöm! 

Nekem szerintem holnapra meg fog jönni: az egycseppnyi barnázásból mostmár erősebb barnázás, inkább maszatolás lett, és fájdogál is a pocim. Teszt tegnap reggel és ma délután negatív volt, és a testhőm is csökkenőben.

Többiek hogy vannak? 
managua
 
 


@maja33:


Köszönöm jól vagyok.
10 nap és megyek tüszőket nézegetni, alig várom, hogy újra ovu környéke legyen.
Bízunk benne, hogy mindenféle segítség nélkül még összejönet akár idén. :)

Szerintem ma volt tüszőrepedés. Holnap 1. dpo! :) Gyerünk együtt lenni!
mutymurutty
 
 


@marika1212:


Fogsz tesztelni a nem várt előtt? Megy a drukk a pozihoz! 


@managua:


Igen, ahhoz képest, hogy mennyire ugrált Nicika hője szépen babás lett. Jó ilyet látni. És milyen hamar pozi lett már a 9.dpon. Sajnálom a közelgő menzit, de kitartást, te se add fel. Hajrá következő hónap!!!


@mutymurutty:


Ez az, szeretem ezt a hozzáállásodat! Király Irány tüszőt nézetni nemsokára! Új hónapra fel!
Látod akkor csak többet nőhetett a napi 1 mm-nél a tüszőm, mert Hétfőn még csak 17 mm-es volt, ma meg már sehol semmi. 
Köszönöm a véleményedet, én is így következtettem, úgyhogy......khm.....khm.Zavarban van


maja33
 
 


@nicika35:
Gratulálok!

Maja:
Igen, azóta anyu már volt orvosnál, meg vérvételen. Csak a petezsákot, meg egy kis fekete pöttyöt láttak, szóval elég pici még Én akkor nem tudtam vele menni, mert rajtam kívül más nem tudott volna vigyázni a kicsikre.
Velem nem tudom, hogy mi van
Okt. 21-én jött meg, tartott kemény 3 napig. Utána 5 napig szinte semmit nem éreztem. Aztán megint elkezdett lent jobb oldalon szúrkálni a hasam, mint a múltkor. Tegnap előtt meg középtájon éreztem, de teljesen más volt. Talán nem is éreztem még ilyet.. De inkább nem foglalkozok vele. Majd kiderül, hogy mi a helyzet, amikor "meg kéne" jönnie. Viszont ami fura.. Ma 2x volt egy kis barnás folt a wc papíron
Szerintetek mi a fene van?
szani
 
 


@maja33:
Van akinek 3 mm-ert nőtt egy nap alatt stimuláció nélkül. Neked is hasonlóan alakulhatott. Akk.most már várakozás... Drukk!
mutymurutty
 
 


@szani:
Tesztet csináltál?
Az kizárható, h.baba lenne?
Vagy nem tudom, hanyadik napon vagy? Van akinek ovukor is van picike barna folt.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Elvileg 18. nap.
szani
 
 


Jah és nekem kb 32 napos a ciklusom, ha nincs meghülyülve.. Mostanában 2 hetet is szokott késni :/
szani
 
 


@szani:
Hű, már olyan sok? Hogy telik az idő.
Akkor akár beágyazódás is lehet?!
mutymurutty
 
 


@szani:
Akkor inkább ovu.
mutymurutty
 
 


Igen, inkább az. De én elég kezdő vagyok még a témában :D
Most akkor pontosan melyik napon is kéne mindenképp együtt lennünk?..
szani
 
 


@szani:
Ha ma van ovu, akkor ma!!!
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Juppiii *-*
Már megtörtént, úgyhogy akkor nyugodt vagyok
Köszi :D
szani
 
 


@szani:


Igen, a barnás folt az ovuláció miatt volt. Nekem is ugyanígy volt, szinte végig ovu alatt. Ciklusom nekem is 21-én kezdődött, ma vagyok a 20.cn-on, elvileg már 2.dpo. A kalkulátor az ovut nekem 7-re tette, akkorra amikor volt az LH csúcs. Először negatív az LH pedig tegnap volt. Remélem nem késtük le az ovut, de már egyre jobban kezdem azt hinni, hogy igen. Ebben a hónapban most 2x volt pozi a tesztem. Meglátjuk! Akkor most szinte egyszerre izgulhatunk, vagy türelmetlenkedhetünk.
LH teszt mikor jelzett először negát? Akkor van elvileg az ovuláció. Honnan tudod, hogy tegnap  volt?
De biztos vagyok benne, hogy megtettetek minden tőletek telhetőt a kisbabáért. 


maja33
 
 


@maja33:
Én még nem használtam olyan tesztet :/
Pontosan nem tudom, hogy mikor van ovuláció, csak hogy ELVILEG a naptár szerint mikor van..
Már több mint fél éve próbálkozunk, és eddig a véletlenre bíztam.
Mióta kiderült, hogy nincs minden rendben, azóta foglalkozok ezzel jobban.
Arra gondoltam, hogy kipróbálom a cickafark és palástfű teát, hátha rendbe jövök..
szani
 
 


Amúgy mikor a nőgyógyász UH-t csinált, annyit mondott, hogy számtalan tüszőt lát. Nem tudom hogy azok miért maradtak ott, és a doki se magyarázott el semmit.. Norcolutot írt fel és azt mondta, hogy ha beszedtem, akkor meg fog jönni, és utána jó lesz. Pff, hát nem jobb. Igaz, hogy akkor megjött rendesen, mikor beszedtem a gyógyszert, de utána megint majdnem 2 hetet késett és azóta is nyomásra jön a mellemből valami tejféleség..
szani
 
 


Sziasztok! Még új vagyok az oldalon....
Leirnám a történetem, kíváncsi lennék,hogy mi a véleményetek róla. Előre is köszönöm,ha reagáltok rá.
Párommal már 2 hónapja próbálkozunk a babával. Voltam előtte nőgyógyásznál aki azt mondta, hogy minden rendben vágjunk bele. Javasolta a femibion 0-t.
Október 7.en sajnos megjött..... Lehangoló szám teljesen. De elmúlt és újra próbálkoztunk.... Általában 31 naposak a ciklusait, október 24-re írta "naptáram" program (elég régóta"használom",eddig a menstruációm miatt használtam, hogy tudjam,hogy mikor jön meg,de eddig mindig rendben volt) az ovut. Ekkor kb egy hétig barna,rózsaszínes folyásom volt. Azóta még néha fehéres,vagy átlátszó..... Már 4.napja késik a menzeszem...... Csináltam nov.6.an tesztet ami negatív lett. Elvileg 7.en kellett volna megjönnie.....de nem jött meg....Nov.8. teszt negatív... Nov.10. negatív...... Lehet ebből még baba? Várjak még? A nőgyógyászhoz csak nov.15-re van időpont.... Volt valakinek hasonló "esete"?
Köszönöm a segítséget!
zsazsika00
 
 


@zsazsika00:


Szia! Van akinél a terhességet csak később mutatja ki a teszt, de itt van pl. Nicika akinél már a 9.dpo-n pozi lett a teszt. Szóval, nem igazán tudom. Mindenképpen menj 15-én dokihoz és ő megmondja mi van. Ovus időszakban nekem is rózsaszínes barnás "folyásom" volt, de ahogy megvolt az ovu visszaállt a normális színűre. Drukkolok neked is, hogy mielőbb babás légy! Mióta próbálkoztok amúgy?
maja33
 
 


@maja33:
Szeptember óta próbálkozunk.
De viszont a tegnap reggeli teszt amit csináltam,hirtelen mikor megláttam az erős kontroll vonalat el is tettem vissza a dobozba. Délután elővettem újra és ott volt egy második halvány csík. Létezik vagy csak "véletlen" jött már az ki?! :o
zsazsika00
 
 


@szani:
Nálad csináltak már valaha hormonképet? Sanszos hogy túl magas az ösztrogénszinted. :(
nicika35
 
 


@zsazsika00:
Szia. Üdv itt! Sajnos passzolok. Mielőbb menj el dokihoz. A barna folyás is nagyon fura ciklus közepén. :(
nicika35
 
 


@zsazsika00:
Milyen fajta teszt volt? Sajnos vannak tesztek amik szellemcsikosodnak időn túl. Pl a Rossannos Facelle! Írd le a márkát és/vagy töltsd fel a teszt képét.
nicika35
 
 


nicika35
 
 


Ma reggeli teszt. 27cn/14.dpo

nicika35
 
 


Tegnap délutáni. 26cn/13.dpo
Digitális Clearblue

nicika35
 
 


@nicika35:
Nem csinaltak meg semmi hormon vizsgalatot...:/
Walentin teszt volt....nem is hallottam meg ezelott erol...van meg otthon egy golyahir teszt azt holnap reggel megcsinalom szerintem. De lehet elmegyek egy ismertebb fajtaju tesztet venni,clearblue-t szerintem.
En is azon az egy hetes barnas folyasom lepodtem meg...:/
zsazsika00
 
 


@nicika35:
Ezeket a teszteket raadasul gyogyszertarbol vettem....vagy az semmit nem jelent? Nagyon rosszat ok ugysem adnak nem?
zsazsika00
 
 


@zsazsika00:
Szia. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a 15 próbálkozásunk óta rengetegszer volt alkalmam tesztelni és nem egyszer volt olyan, hogy idő után megjelent a második csík. És soha nem voltam terhes.
Ilyen volt az x-epil, facelle, volt a gabriel is egyszer meg még egy rossmanos.
Uh.én majd csak akkor fogok ezeknek hinni, ha hamarabb megjelenik a teszt vonal mint a kontroll. Na az biztos pozi lesz. De remélem nálad valódi két csíkos az a teszt.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Hat ha nem jon meg jovohetig sem,akkor majd a doki nar hatha tud mondani valamit..vagy jot vagy rosszat....
Erdemes meg azert holnap reggel tesztelnem? 6.napja fog kesni....
zsazsika00
 
 


@zsazsika00:
Szerintem csináld meg mindenképp. Ennyi késésnél már jgazat kell mutatnia.
Bármi van, jövő héten pedig menj dokihoz.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Az lesz..’mar foglaltam keddre idopontot. Kivancsi leszek mi lesz addig....
Este ha lesz idom bemegyek egy digitalis clearblue tesztert. Holnap reggel megcsinalom azt a golyahir nevu tesztet.... hetfon meg a clearbluet...:/ :)
zsazsika00
 
 


@nicika35:
Sajna még nem csináltak..
A neten olvasottak alapján én is ilyesmire gondolok.
szani
 
 


Sziasztok! 

Nicika, tyű, de szép pozi teszt! Voltál vérvételen?
Nemsokára irány a doki, de jóóóóóó!
Úgy vágyom én is egy ilyen dupla csíkosra.....és szerintem itt Mindenki! Na de Lányok, ezután mi jövünk, szépen sorban! Hajrá!!!!


Zsazsika: gyere majd a teszt eredménnyel! Drukkolok, hogy baba legyen! Orvoshoz azért menj el!



Szani: jó lenne, ha kérnél a dokidtól egy hormon vérvételt. Abból sokminden kiderülhet. Nem értem miért nem küldött, mikor látta a sok kis tüszőt...........

Ezt találtam. Mindenesetre ha mész dokihoz említsd meg neki, hogy ez nálad hogy is alakul. 



"Az ovulációt számos jel mutatja. A leggyakoribb és legjobban felhasználható jel a középidős fájdalom és vérzés. Természetesen ez is csak akkor középidős, ha a ciklus 28 napos, egyéb esetekben eltolódik, ezért helyes lenne ovulációs fájdalom és vérzés névvel illetni. A fájdalom rövid ideig tartó, néha erős, görcsös vagy késszúrásszerű, és nem tart egy napnál tovább. A vérzése egy-három napig tartó, többnyire a mensesnél jóval enyhébb, néha csak barnás maszat.

Oka az, hogy a tüsző megrepedése és a tüszőfolyadék kiömlése a hashártyára fájdalommal és kisebb hasűri vérzéssel járhat és a vér a petevezetőn át megjelenik a hüvelyben is. A középidős vérzés megjelenése tehát nagyon jó jel, mert jelzi, hogy van ovuláció és a petevezető átjárható. Ezt a napot kell "kihasználni", a vérzés ellenére is. Aki a vérzés miatt ilyenkor tartózkodó, az nagyon hatásos fogamzásgátlást alkalmaz."
maja33
 
 


@maja33:
Köszi!
Akkor amikor nőgyógyásznál voltam, még nem tudtam, hogy emiatt más vizsgálatokra is mennem kell, meg persze amúgy is ideges voltam, mert az volt a 2. alkalom, hogy nőgyógyászhoz kellett mennem, szóval elég új volt még minden és kérdezni se mertem.. Akkor jöttem rá, hogy a doki tojt rám, mikor megtaláltalak titeket, és egyre mérgesebb vagyok rá, hogy infó híján akart "kezelni"..
Legközelebb biztos nem leszek ilyen félős nyuszimuszi
szani
 
 


Sziasztok!
Megcsináltam a tesztet... negatív lett.....de még mindig semmi menzeszem utaló jel.....annyira utálatos dolog ez.....kb 8 éve nem késett a menzeszem,érvel mikor a legjobban szeretnénk h kessen,akkor sem a baba miatt késik... :cry:
Félek attól,hogy kedden este mit mondd majd a doki,hogy mi a baj.....
zsazsika00
 
 


sziasztok!


új vagyok itt :) Mi nem olyan régen kezdtünk bele a baba-projektbe, és sosem gondoltam volna, hogy néhány sikertelen hónap így megvisel lelkileg. Tudtok ajánlani esetleg valamilyen természetes dolgot, ami segíthet? Első körben én a méhpempőre gondoltam (egy barátnőmnek jó tapasztalatai voltak vele), ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Köszönöm szépen! :)

kolett89
 
 


@kolett89:
Szia. Megértelek. A 3.hónaptól engem is mindig nagyon megviselt a sikertelenség. A méhpempőt én egyszer kipróbàltam nyáron, nem hozta a várt hatást. Most újra kezdtem, sőt most a férjem is szedi. Hátha.
Hallottam olyat, hogy valaki 3x szedte és mindháromszor sikerült.
Meg itt a babaneten is van olyan, aki szedte, majd az azt követő ciklusban sikerült.
Nekem eddig nem jött be, de mégis bizakodom, hátha most igen.
Mellé most barátcserje kaoszulát szedek, plusz C,D,E vitamint. Férjem pedig Szelént,Cinket és E vitamint szed mellé.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
*barátcserje kapszulát.
mutymurutty
 
 


@zsazsika00:
Sajnálom, hogy negatív. Remélem a doki tud mondani valamit holnap.
mutymurutty
 
 


@zsazsika00:
Mi volt a dokinál?

Többiek, hogy vagytok?
mutymurutty
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: